Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- (εφημερίδα)

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4282

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Καλα το ξεκινησες αλλα καπου το εχασες...εαν το θετεις ετσι το ζητημα το σωστο ειναι να παρεις κατασκοπεια και να στειλεις τις πρεπουσες μοναδες ωστε να σπασεις την πολη,11800 εχει η πολη 13000 εχει η πολη ουδε ζητημα το θεμα ειναι τι εχει μεσα και τι στρατο στελνεις,γιατι πολυ απλα δεν εχεις σκοπο να στειλεις την σωστη επιθετικη σε διαρκεια 5 ωρων ενω θα εχεις 5 επιθετικες στην μιση ωρα................αλλα για να σε προλαβω γιατι και παλι λαθος θα βγει ..
κλαιν μαιν σε λεω,δεν πα να στειλεις τα σωστα και τα διπλασια σε μια πολη με 13000 ο αμυνομενος εαν κινηθει σωστα δεν παιρνεις εξεγερση αδερφε και οτι ποντους και να παραλαβεις θα ναι για τα ματια του κοσμου...
Το ενδεχομενο του καλου αμυνομενου το εχει σκεφτει κανεις??? που θα κινηθει σωστα για να γλυτωσει την εξεγερση που θα κινηθει σωστα για να σωσει την πολη.
εαν δεν βρεις αντισταση σε μια πολη παρα μονο τον στρατο της και την εθνοφρουρα και ανα 1 ωρα η ανα 2 ωρες κτλ τον σφυροκοπας συνεχεια με τοιχος μηδεν συνεχεια και οτι μπαινει σε στερια και λιμανι να το καθαριζεις ναι οι ποντοι οι επιθετικοι ερχονται στο φουλ,εαν ο αμυνομενος οργανωσει την αμυνα του και σε 5 λεπτα χωσει ολες τις αμυνες σε λιμανι και στερια ανεβασει τοιχος και χωνει συναμα και τις σφηνες του εκει φιλαρακι οσο καλος και να ειναι ο επιτιθεμενος τον ηπιε, που στην προκειμενη περιπτωση και οσες επιθεσεις και να εχεις στειλει σε αδεια πολη,μια σφηνα σου καταστρεφει οτι οργανωσες......αρα δεν υπαρχουν καλοι και κακοι επιτιθεμενοι οπως επισης καθε μερα δεν ειναι ιδια,επειδη εσυ εχεις χρονο να επιτεθεις ,δεν σημαινει οτι εχουν το ιδιο χρονο ποι αντιπαλοι,οι συμμαχοι του η ακομα και ο αμυνομενος για να στειλεις τις αμυνες στις πρεπουσες ωρες,αρα ολα ειναι θεμα τυχης λοιπον

Στην περιπτωση που λεει ο Γιωργος απλα λεει για σκηνικα που σε διαφορα 3 δευτερολεπτων (τελευταια επιθεση-αποικιακο)μπαινουν 2000 διηρεις σφηνα ενω 10000 διηρεις ηταν ηδη στο λιμανι ,ενω τρεχανε πολλες εξεγερσεις ,ενω η τυχη και ο χρονος ητανε υπερ μιας συμμαχιας....που πλεον τωρα δεν υπαρχει!!!
αυτο λεει ,μιλαει για ογκο και οχι για τακτικες...............εαν η τακτικη του επιτιθεμενου ειναι αριστη και ο αμυνομενος δεν διορθωσει τις τακτικες του τοτε οι ποντοι και οι κατακτησεις θα τρεχουνε και το αντιθετο..........και για να σε προλαβω ,μιλησε για μια δεμενη συμμαχια που μπαινεις στην θαλασσα της ,οπου εχεις λιγες πολεις και δεν υπαρχει θα τα στειλω εκει που θα ναι πιο λιγα,ειναι γεγονος οτι πουθενα δεν θα ναι λιγα ειναι γεγονος οτι πρεπει να τα σπασεις καπου ,ειναι γεγονος οτι οι αντιπαλες κοντινες πολεις ειναι σε αναμονη και θα σταλουν υποστηριξη οταν και οποτε χρειαστει.......

Επομενως το τοιχος φιλε ΔΗΜΗΤΡΗΣkalo θα δειξει στον φιλο μου τον Γιωργο με τι παιχτες επαιξες και οχι ποσο καλα οργανωσες τον στρατο σου,τωρα εαν αυτα που λεω δεν τα εχεις συναντησει μπροστα σου λογικο ειναι να βλεπεις ετσι το ζητημα μιας και εχεις την μια πλευρα του νομισματος

Υ.Γ.Μιχαλη δεν σου απανταω γιατι οποτε μιλαμε μαζι χαλαμε τις καρδιες μας και τι ξαναφτιαχνουμε(μαστορια καρδιολογοι χεχεχε)
Υ.Γ2 Υγεια και δυναμη σε ολους

ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΑΩ ΜΟΝΙΜΟ ΜΠΑΝ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΧΡΟΝΙΑΡΕΣ ΜΕΡΕΣ..
ΣΤΡΑΤΟ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ.
ΑΔΕΡΦΕ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΔΩ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ.. ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΟΛΛΩΝ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ. ΕΙΧΑΝ ΟΜΩΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ. ΔΕΝ ΛΑΚΙΣΑΝ ΜΩΛΙΣ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΙΣ ΚΕΡΚΟΠΟΡΤΕΣ. ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΜΕ ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΩΝ ΜΕ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥΣ) ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΣΧΕΤΟΥΣ. ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟΙ. ΔΕΝ ΛΑΚΙΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΡΑΒΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΕ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗΣ (ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΟΤΙ Η ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ Η ΤΡΩΣ ΠΥΞΙΔΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.) ΚΑΤΑΛΗΓΩΝΤΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ Ο ΚΑΤΑΚΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ. ΤΟΝ ΠΡΟΔΟΤΗ ΠΟΛΟΙ ΜΙΣΗΣΑΝ, ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΟΥΔΕΙΣ...

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΒΡΕ ΒΡΕ ...... ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΗΣ. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΠΟΧΗ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΟΥΜΕ, ΝΑ ΚΑΨΟΥΜΕ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ......

ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ......... ΤΕΙΧΟΣ ΘΕΛΕΤΕ ???????????
ΟΡΙΣΤΕ

Προβολή συνημμένου 1050

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ,ΠΟΙΟΣ ΠΙΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ, ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ,ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ,ΝΟΥΜΠΑΣ, ΑΜΠΑΛΟΣ, ΕΝΕΡΓΟΣ ,ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ . ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΚΡΗΤΙΡΙΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ. ΜΗΤΣΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΛΕΣ ΠΟΛΛΑ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ. ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ( ΟΧΙ ΕΧΘΡΟΙ ) ΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΑΤΗΓΙΚΕΣ ,ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΥ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ Ή ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ. ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝΤΕΞΕΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 45 ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΕΚΕΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ. ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ,ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ......... ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ 50 ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΜΙΚΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ 2-3 ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΙΓΕΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ( ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ- ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΜΕΝΟΥΣ). ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΩ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ......... Η 45 ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ. ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΑΝΑΛΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ , ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΤΑΝΕΙ.

ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ...........ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΠΕΤΣΟΥΛΕΣ .... ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟ ΑΡΝΑΚΙ. ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Δεν ηθελα να ξαναγραψω,αλλα Πετρο με κουφανες!Πως φτιαχνεις μια φαρουπολη σε 3 μερες,πλακα μας κανεις;

Υ.Γ.Μιχαλη ο παικτης σου μου εστειλε μηνυμα και ηθελε κουβεντα κι εγω ανταποκριθηκα!

Υ.Γ.20 διηρεις ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΦΗΝΑ!!!
 

DeletedUser

Guest
Δεν ηθελα να ξαναγραψω,αλλα Πετρο με κουφανες!Πως φτιαχνεις μια φαρουπολη σε 3 μερες,πλακα μας κανεις;

Υ.Γ.Μιχαλη ο παικτης σου μου εστειλε μηνυμα και ηθελε κουβεντα κι εγω ανταποκριθηκα!

Υ.Γ.20 διηρεις ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΦΗΝΑ!!!

ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟ ΛΕΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΟΧΙ ,ΦΑΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΥΣ ΦΑΡΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ . ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΣ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟ ΛΕΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΟΧΙ ,ΦΑΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΥΣ ΦΑΡΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ . ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΣ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.
Για στρατο εχεις δικιο!Και οι φαροι ακριβως 1 εβδομαδα θελουν,σε αυτα με βρισκεις συμφωνο!

Με ειχες βαλει σε σκεψη,μεχρι που σκεφτηκα οτι εχεις τα λιμανια στο 60!
 

DeletedUser

Guest
Με premium για μείωση χρόνου, κάλεσμα της θάλασσας, λιμάνι 30, έρευνα ναυπηγό, να είσαι όλη μέρα μέσα καθώς και τις απαραίτητες ύλες με συνεχές πέρα δώθε από τις άλλες πόλεις, γίνεται.
 

DeletedUser

Guest
Με premium για μείωση χρόνου, κάλεσμα της θάλασσας, λιμάνι 30, έρευνα ναυπηγό, να είσαι όλη μέρα μέσα καθώς και τις απαραίτητες ύλες με συνεχές πέρα δώθε από τις άλλες πόλεις, γίνεται.

Φιλε μου στο γαμμα δεν υπαρχει premium για μειωση χρονου στο στρατο!Αλλα και να υπηρχε για να φτιαξεις ολες σου τις φαρουπολεις θελεις μια περιουσια!
 

DeletedUser

Guest
KATI ΣΑΝ ΣΙΝΙΚΟ ΤΟΙΧΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.GHOST, FANTOMAS ΚΤΛΠ.ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΛΑΦΑΚΙΑ.ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΦΑΠΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΤΙΣΤΕΣ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ ΧΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΟ 9 ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΩ.ΕΛΑΦΑΚΙΑ ΦΑΠΕΣ ΛΕΜΕ.

Υ.Γ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ΕΝΤΟΝΗ ΓΡΑΦΗ.ΜΗΝ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ.....ΑΧΑΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser9087

Guest
βλεπω κοσμο.....σκαλο σε πειραζουνε οι αμπαλοι??????
2 λογια γι τον φιλο μου τον μητσο......
ειναι απο τους τελευταιους μεγαλους στον γαμμα........να τονε προσεχετε , γιατι κανει την διαφορα......
μιχαλη , το βαρος ας πεσει επανω σου....:d:d.....αντεχεις ......
οσο για τον φιλτατο stratos.dio , δεν υπαρχουνε καλοι επιθετικοι, η αμυντικοι παικτες......
μικτοι , οι καλυτεροι των αριστων..........
οποιος καταλαβαινει , καλα κανει..... για τους αλλους δεν θα μπορεσω......
και ο σκαλο εχει θεση αναμεσα τους..........

φιλικα παντα

dimlin
 

DeletedUser

Guest
βλεπω κοσμο.....σκαλο σε πειραζουνε οι αμπαλοι??????
2 λογια γι τον φιλο μου τον μητσο......
ειναι απο τους τελευταιους μεγαλους στον γαμμα........να τονε προσεχετε , γιατι κανει την διαφορα......
μιχαλη , το βαρος ας πεσει επανω σου....:d:d.....αντεχεις ......
οσο για τον φιλτατο stratos.dio , δεν υπαρχουνε καλοι επιθετικοι, η αμυντικοι παικτες......
μικτοι , οι καλυτεροι των αριστων..........
οποιος καταλαβαινει , καλα κανει..... για τους αλλους δεν θα μπορεσω......
και ο σκαλο εχει θεση αναμεσα τους..........

φιλικα παντα

dimlin

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΠΑΛΑΔΟΡΕ!
Ελα εσυ να μας μαθεις μπαλιτσα!Αλλα δεν σε βλεπω πουθενα!
Βγαινει ο καθενας και λεει το μακρυ και το κοντο του.

Μιχαλη κρατα γερα!!!
 

DeletedUser3333

Guest
Μπαααααααααααααααααααα διαφωνω
εαν δεις τις πολεις μου μεικτο θα με αποκαλεσει και ομως ,ειμαι ακρως αμυντικος παιχτης ,παντα ημουν αμυντικος ,μαρτυρας μου ο Γιωργος
και οπως ολοι οι αμυντικοι παιχτες ,οι πολεις που παιρνουν ειναι εξυπνες και ευκολες κατακτησεις,ωραιο πραγμα να τσιμπας μια αδυναμια του αντιπαλου απο τον σβερκο
 

DeletedUser2573

Guest
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΠΑΛΑΔΟΡΕ!
Ελα εσυ να μας μαθεις μπαλιτσα!Αλλα δεν σε βλεπω πουθενα!
Βγαινει ο καθενας και λεει το μακρυ και το κοντο του.

Μιχαλη κρατα γερα!!!

ντιμακο τα βλεπεις ?

αυτα κανεις οταν φευγεις απο εναν κοσμο που σε τρεμαν και οι πετρες.

τωρα το φιλαρακι εδω δεν εχει ιδεα ποιος εισαι και λεει τις μεντολες του.

τι θα ελεγες να μπεις για κανα 3 μηνο να δωσεις ενα παρτακι στην 45 και να καταλαβουν ποιος εισαι ?
πες το ναι και ολα ειναι ευκολα.ξερεις οτι δεν ειμαι απο αυτους που παρακαλανε αλλα για σενα θα το κανω.ισως καταλαβουν τι παει να πει grepolis. (αχ και να ξερες με ποιον μιλας γιωργη)

ντιμακο κραταω και το ξερεις.αλλιος δεν θα ημασταν εδω.

Υ.Γ δεν θα ξεχασω οτι σταματησαν τα κρι κρι τις επιθεσεις μονο που εγραψες το ονομα σου στις πολεις.χαχαχαχαχ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ντιμακο τα βλεπεις ?

αυτα κανεις οταν φευγεις απο εναν κοσμο που σε τρεμαν και οι πετρες.

τωρα το φιλαρακι εδω δεν εχει ιδεα ποιος εισαι και λεει τις μεντολες του.

τι θα ελεγες να μπεις για κανα 3 μηνο να δωσεις ενα παρτακι στην 45 και να καταλαβουν ποιος εισαι ?
πες το ναι και ολα ειναι ευκολα.ξερεις οτι δεν ειμαι απο αυτους που παρακαλανε αλλα για σενα θα το κανω.ισως καταλαβουν τι παει να πει grepolis. (αχ και να ξερες με ποιον μιλας γιωργη)

ντιμακο κραταω και το ξερεις.αλλιος δεν θα ημασταν εδω.

Υ.Γ δεν θα ξεχασω οτι σταματησαν τα κρι κρι τις επιθεσεις μονο που εγραψες το ονομα σου στις πολεις.χαχαχαχαχ

Φιλε Μιχαλη εσει μπορει να τρεματε πολλους αλλα εμεις κανεναν!Μεγαλοι παικτες υπηρξαν πολλοι και απο πολλες συμμαχιες οποτε οποιος και να ναι ο φιλος σου δεν με νοιαζει!Ασε που εγω δεν βλεπω μεγαλο παικτη απο τα λεγομενα του,αλλα εναν ανυπαρκτο που οταν τα πραγματα ζορισαν λακισε!
Μιχαλη τα κρι κρι μπορει να σταματησαν τις επιθεζεις,εμεις ομως θα συνεχιζαμε μεχρι να τον εξαφανισουμε!

Υ.Γ.Παρακαλα για οποια βοηθεια θες,απο τη στιγμη που για εμας δεν ξερεις την τυφλα σου,οπως κι οι φιλοι σου θα φατε τα μουτρα σας!

Υ.Γ.2.Κανε επιθεση σε χτιστη και θα σε παρει με τα τουβλα!
 

DeletedUser

Guest
κοιτα που τα τσονια κελαηδανε :) αχχααχαχα μπηκε η ανοιξη.ο καθε ανηπαρκτος πετα οτι του κατεβει.ελα για ενα τριμινο σε μια διεκδικισιμη θαλλασα 45 που εχει αρκετους ανενεργους για να παρεις πολεις απο ανενεργους.ααχχαααα.42-52...43-53...αχαιοι με mkane ,και ελ με paok04.καπετανιοι 2 μεγαλων συμαχιων φαγανε τις φαπες τους σε 2 θαλασσες χωρις ανενεργους.24-34-44 θαλασσες μαπες φαγανε τις φαπες τους και τωρα παιζουν φαρμα.ΑΕΤΟΙ ΠΑΡΤΕ ΠΟΛΕΙΣ ΑΝΕΝΕΡΓΩΝ και αφηστε ειμαστε οι καλητεροι ειστε οι νοομπαδες και παει λεγοντας.παιξτε το παιχνιδι σας οπως το παιζατε παντα και μην μας ζαλιζεται τον ερωτα με το τι παιχτρονια ειστε και τι παιχτρονια ειχατε.ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΕΥΣΙΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΕΚΤΟΣ ΜΑΧΗΣ ΤΟΥΣ ΜΑΠΕΣ Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΣΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ,ΕΛ Η ΠΡΩΤΗ ΣΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ,ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΥΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΙΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ.ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΣΑΝ ΟΙ ΠΑΓΡΗΤΙΟΙ ΣΗΚΩΣΑΤΕ ΑΝΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΤΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΤΣΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ.
 

DeletedUser

Guest
κοιτα που τα τσονια κελαηδανε :) αχχααχαχα μπηκε η ανοιξη.ο καθε ανηπαρκτος πετα οτι του κατεβει.ελα για ενα τριμινο σε μια διεκδικισιμη θαλλασα 45 που εχει αρκετους ανενεργους για να παρεις πολεις απο ανενεργους.ααχχαααα.42-52...43-53...αχαιοι με mkane ,και ελ με paok04.καπετανιοι 2 μεγαλων συμαχιων φαγανε τις φαπες τους σε 2 θαλασσες χωρις ανενεργους.24-34-44 θαλασσες μαπες φαγανε τις φαπες τους και τωρα παιζουν φαρμα.ΑΕΤΟΙ ΠΑΡΤΕ ΠΟΛΕΙΣ ΑΝΕΝΕΡΓΩΝ και αφηστε ειμαστε οι καλητεροι ειστε οι νοομπαδες και παει λεγοντας.παιξτε το παιχνιδι σας οπως το παιζατε παντα και μην μας ζαλιζεται τον ερωτα με το τι παιχτρονια ειστε και τι παιχτρονια ειχατε.ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΕΥΣΙΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΕΚΤΟΣ ΜΑΧΗΣ ΤΟΥΣ ΜΑΠΕΣ Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΣΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ,ΕΛ Η ΠΡΩΤΗ ΣΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ,ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΥΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΙΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ.ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΣΑΝ ΟΙ ΠΑΓΡΗΤΙΟΙ ΣΗΚΩΣΑΤΕ ΑΝΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΤΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΤΣΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ.

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ, ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ? ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΒΡΕ............... ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ. ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ....... ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΜΙΛΑΣ....... ΑΚΟΜΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΙΖΕΤΕ........... ΟΠΟΤΕ ΜΟΥΓΚΑ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΥΓΚΑ.
 

DeletedUser

Guest
αγαπητε συμπαικτη skule κερδησατε ακομα μια παναξια μαχη κερδησατε το θαυμα μας στην 53
αφου κολησαν και δεν εμπεναν οι υποστηρηξεις μας τουλαχηστον 100 απο οτι με ειπε η gorgw μονο οι δικες μου ηταν ακομα 30 στην ωρα που εληγε η εξεγερση για να μην νομηζεις οτι λεω παραμηθια σε δινω μια εικονα να μην εχεις να λες
diax.png και δεν με νιαζει αν δειτε τις πολεις που στελνω ας ερθεται να τις παρεται χαλαλη σας οτους η αλλος παταω διαγραφη το βραδυ δεν με νιαζει πια και παλι μπραβω σας εισατε αξιοι αντηπαλοι αφου banarate οσους μπορουσατε πηρατε και το θαυμα ζητω οι ελευσεις ζητω ο σκυλος ζητω εισαστε απιστευτοι ζητω εισατε οι μοναδικοι
ενα μονο θελω να ρωτησω ο σερβερ κολαει μονο σε μας οταν ειναι να σας παρουμε πολη βρεισκουμε διπλα μεταφορικα το τοιχος 35 μερικα απο τα κατορθωματα σας και παλι ζητω εισαστε καλητεροι απο εμας καλη συνεχεια λοιπον σκηλε κερδησατε αυτο το υπεροχο παιχνηδι
που ειχε ισονομια για ολους
δεστε τον χρονο που πηραν την πολη Ο/Η Gorgw79 της συμμαχίας -ΕΛ- έχασε την πόλη -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ-. σήμερα στις 20:31
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αγαπητε συμπαικτη skule κερδησατε ακομα μια παναξια μαχη κερδησατε το θαυμα μας στην 53
αφου κολησαν και δεν εμπεναν οι υποστηρηξεις μας

Ευχαριστώ πολύ για τα συγχαρητήρια σου!

Κάπου στις 8000 χιλιάδες διήρης και άλλα τόσα μεταφορικά με πληροφορήσανε ότι χάσατε..
Δεν ήτανε και άσχημη μάχη.

Να σου πω την αλήθεια με 1000 επιθέσεις και δεν ξερώ και εγώ πόσες άμυνες στείλατε εσείς λογικό είναι να κολλήσει ο Σέρβερ.
Μην ψάχνουμε να βρούμε φαντάσματα των ΕΛΕΥΣΙΣ ακόμη και στο κόλλημα του παιχνιδιού..
Καλή συνέχεια σε ότι και αν κάνεις!
 

DeletedUser

Guest
αυτο εχεις να πεις ?
κολησαν μονο οι υποστηριξεις οι επηθεσεις πηγεναν κανονικα ετσι για να μην αφηνεις υπονοουμενα
 

DeletedUser

Guest
δες λιγο την ωρα που πηραται την πολη Ο/Η Gorgw79 της συμμαχίας -ΕΛ- έχασε την πόλη -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ-. σήμερα στις 20:31
δες και την εικονα και θα καταλαβεις για την ισονομια αν κολησαν οι υποστιρηξεις πως γινεται να μην κολησουν και οι επηθεσεις ?
 

DeletedUser

Guest
αυτο εχεις να πεις ?
κολησαν μονο οι υποστηριξεις οι επηθεσεις πηγεναν κανονικα ετσι για να μην αφηνεις υπονοουμενα

και αυτα τι ειναι?

HnrCTww.png


P34mjZ4.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μαλον δεν καταλαβενωμαστε οι επηθεσεις πηγεναν κανονικα λεμε οι υποστηριξεις δεν πηγεναν και κολησανε
σε αυτο το παιχνηδι ολοι ειμαστε ισοι ετσι δεν ειναι σκυλε
 
Κορυφή