Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- (εφημερίδα)

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
Καπου μπερδευεσαι!Οπως ειπες κι εσυ ειμαστε 160 ατομα,οποτε δεν ειναι δυνατον να τους ξερω ολους,αλλα ξερω οσους παιζουν στην ιδια θαλασσα με μενα!Οι περισσοτεροι αλλωστε παιζουμε μαζι απο την αρχη του παιχνιδιου με τους αρχικους μας λογαριασμους και δεν γιναμε γυρολογοι του grepolis!

Tον χαρτη δεν τον κοιτας καλα!Η 44 σχεδον εχει σχεδον καθαρισει και σιγα σιγα αρχιζουμε και κατεβαινουμε,οποτε θα δουμε αν στα εργα εισαστε καλυτεροι απο τα λογια!

Επισης δεν χρειαζεται να ρωτησω κανεναν για τις επιθεσεις σου,αλλωστε οπως σου ειπα φαινεται ακομα και στο μισο τοιχος που εχεις αναρτησει οτι δεν βρισκετε ιδιαιετερη αντισταση!Επισης αν συμφωνεις με τα κριτηρια του παιχνιδιου οπω λες,γιατι κραζεις τον σκυλο οταν σου παραθετει στατιστικα του παιχνιδιου!





γεια σου αδερφε.
τσαμπα περιμενεις να δεις το τειχος.δεν εχουμε να σου αποδειξουμε τιποτα.
πρωτον γιατι το τειχος μπορει να ειναι απο οποιοδηποτε αλλον παιχτη
και δευτερον γιατι δεν εχουμε λογο να το κανουμε .
ετσι για να σε εχουμε στην τσιτα.

το τειχος που εχεις βαλει ετσι και αλλιος ειναι κατα πολυ κατω και απο το δικο μου που δεν ειμαι και απο τους πρωτους στα επιθετικα.

στην 44 που λες εχουμε καποιες πολεις που ετσι και αλλιος δεν μπορουμε να κανουμε και τρελα πραγματα.οι φαπες θα πεσουν στην 45.εκει θα βρεθουμε.και οχι με 1 παιχτη που εχουμε στην 44 αλλα με ΟΛΟΥΣ μας.
παρτε οτι καταφερετε εκει γιατι ποιο κατω δεν εχει.

οσο για τις θαλασσες και τους φιλους ,με τοσες που λες οτι εχεις αλλαξει θα επρεπε να ξερεις ολη την συμμαχια σου.

τωρα για το σκυλακι απλα δεν σου απανταω.ο τυπος ειναι αμπαλος και νουμπας.
δεν φτανει που δεν ξερει το παιχνιδι τα βλεπει και οπως θελει τα στατς.

παμε παρακατω.αρχιζεις και κουραζεις με τα ιδια και τα ιδια.
 

DeletedUser

Guest
παλι πας το θεμα εκει που σε βολευει!Πρωτον με βαση τους ποντους σου και τους διπλους ποντους που εδινε το παιχνιδι δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις φαει εσυ περισσοτερα απο εμενα ειδικα αμυντικα!Εσεις καυχιεστε οτι ειστε επιθετικοι και τζαματοι κτλ και εμεις κτιστες και εγω σου δειχνω το αντιθετο!Εσυ ομως προσπαθεις με αερολογιες και παιζοντας το υπερανω αποφευγεις να δωσεις ενα τελος δειχνοντας απλα το τοιχος και εγω θα σταματησω να σας συκοφαντω!

Εγω δεν σου μιλησα για τις πολεις που εχετε στην 44.Στην 45 κατεβαινουμε αδερφε και οπου παμε εμεις μετακομιζουν οι αλλοι!

Ο Βασιλης βλεπει τα στατς οπως ειναι και οχι οπως τον βολευουν
Ειμαστε πρωτη συμμαχια σε ποντους,σε επιθεση και αμυνα τι αλλο χρειαζεσαι για να καταλαβεις οτι απλα μπροστα μας δεν υπαρχετε!
Να μιλαγαν οι ελ που ειναι και δευτερη συμμαχια να το καταλαβω αλλα οχι εσεις!
 

DeletedUser2573

Guest
το θεμα παει εκει απο μονο του.πρεπει να εισαι μεγαλυτερος απο μενα (σε χρονια μιλαω) και γιαυτο θα σου μιλησω οσο ποιο ομορφα μπορω.
1. παρε το τειχος το δικο μου

e79dd48da8fa44c98e08c46.png


το αν θα στο βαλει ο σοφοκλης ειναι θεμα δικο του και δεν με νοιαζει.

2. η αναλογια των επιθετικων μας ,με των αμυντικων μας σε σχεση με το πληθος των μελλων μας δειχνει οτι ειμαστε καθαρα επιθετικοι και σκαλες καλυτεροι απο εσας. (ελα πες παλι οτι βαραμε ανενεργους και φαντασματα.γιαυτο σου λεω οτι καθε φορα τα λετε οπως σας βολευει)

3. το αν θα μας συκοφαντεις εσυ και οι συμμαχοι σου μας ειναι αδιαφορο.σας θεωρουμε χτιστες και αυτο δεν αλλαζει τοσο ευκολα.

4. ο φιλος βασιλης αν προσπαθουσε να ειναι ποιο ουδετερος στα στατς που παραθετει ισως να ειχε και καλυτερη αντιμετωπισει τουλαχιστον απο εμενα.οσο γραφει και απανταει ετσι θα τον δουλευω .

5. το τι κανουν οι ελ εμας παλι δεν μας νοιαζει.ποτε δεν ημασταν στο μοτιβο μιας μεγαλης σε μελλοι συμμαχιας και ουτε θα το κανουμε.δεν βαζουμε οποιον να ναι εδω μεσα σε αντιθεση με σας.

6. οσο ποιο πολυ μας υποτιματε τοσο ποιο καλα ειναι για μας.θα το δεις οταν με το καλο κατεβεις στην 45.ως τοτε ...... καλο παιχνιδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το θεμα παει εκει απο μονο του.πρεπει να εισαι μεγαλυτερος απο μενα (σε χρονια μιλαω) και γιαυτο θα σου μιλησω οσο ποιο ομορφα μπορω.
1. παρε το τειχος το δικο μου

e79dd48da8fa44c98e08c46.png


το αν θα στο βαλει ο σοφοκλης ειναι θεμα δικο του και δεν με νοιαζει.

2. η αναλογια των επιθετικων μας ,με των αμυντικων μας σε σχεση με το πληθος των μελλων μας δειχνει οτι ειμαστε καθαρα επιθετικοι και σκαλες καλυτεροι απο εσας. (ελα πες παλι οτι βαραμε ανενεργους και φαντασματα.γιαυτο σου λεω οτι καθε φορα τα λετε οπως σας βολευει)

3. το αν θα μας συκοφαντεις εσυ και οι συμμαχοι σου μας ειναι αδιαφορο.σας θεωρουμε χτιστες και αυτο δεν αλλαζει τοσο ευκολα.

4. ο φιλος βασιλης αν προσπαθουσε να ειναι ποιο ουδετερος στα στατς που παραθετει ισως να ειχε και καλυτερη αντιμετωπισει τουλαχιστον απο εμενα.οσο γραφει και απανταει ετσι θα τον δουλευω .

5. το τι κανουν οι ελ εμας παλι δεν μας νοιαζει.ποτε δεν ημασταν στο μοτιβο μιας μεγαλης σε μελλοι συμμαχιας και ουτε θα το κανουμε.δεν βαζουμε οποιον να ναι εδω μεσα σε αντιθεση με σας.

6. οσο ποιο πολυ μας υποτιματε τοσο ποιο καλα ειναι για μας.θα το δεις οταν με το καλο κατεβεις στην 45.ως τοτε ...... καλο παιχνιδι.

Το θεμα ειναι ποσα εστειλες για να φας αυτα!!Και ακομα και η εθνοφρουρα ειναι λιγοτερη απο την δικια μου,πραγμα που σημαινει οτι οι ανενεργοι και τα φαντασματα πηγαν συννεφο.Για τα επιθετικα που εχεις φαει δεν θα το συζητησω καν[φαροι κτλ]!Και μην ξεχνας εχω φαει τα ιδια αμυντικα με εσενα με ενα χρονο πλην και λιγοτερες πολεις!
Εγω εβαλα και τα 2 τειχη μαζι για να μπορει να συγκρινει οποιος θελει!Δουλεια 1 μερας το εχουμε κανει σηριαλ!
Μας εχεις ζαλισει με την αναλογια!Δεν καταλαβαινεις οτι σε μια μεγαλη συμμαχια δεν παιζουν ολοι επιθετικα,δεν γινεται!Χρειαζονται και οι αμυνες!Δεν σας υποτιμω αλλα σαν συμμαχια δεν εχετε κανει ακομα τιποτα για να μπορειτε να συγκριθειτε μαζι μας παρα μονο να μας συκοφαντειτε στο φορουμ λες και ξερεις εσυ η κανενας αλλος πως παιζουμε!Οταν εμεις βαραμε ομαδικα 7 μερες συνεχομενα τι να μας πειτε εσεις με τις σκορπιες επιθεσεις σας και σε παικτες τις περισσοτερες φορες ανυπαρκτους!
Λες οτι δεν βαζετε μεσα οποιν να ναι και αυτο νομζεις οτι σας τιμαει;Δηλαδη επειδη καποιος δεν το κατεχει καλα το game δεν τον αφηνουμε καν να παιξει;Δεν ειναι καλυτερο να τον παρεις κοντα σου να του μαθεις το παιχνιδι και να προσπαθησεις να τον βαλεις στο κλιμα της παρεας;Ολοι οι καλοι χωρανε ,ετσι κι αλλιως οι υπολοιποι θα φυγουν απο μονοι τους σιγα σιγα!
Λες οτι σε συκοφαντω,αλλα εγω λεω μονο αληθειες και συγκεκριμενα πραγματα!
Η μονη συμμαχια που μας δυσκολεψε και ειχαν πολλους καλους παικτες ηταν οι μαπα[απο αυτες που εχω αντιμετωπισει]!
Προσεχε τωρα και την διαφορα μας.Εσυ λες οτι οι πολεις του λυκαων στην 44 δεν σε ενδιαφερουν,ελα ομως που ειναι οι μισες πολεις του παιδιου και μολις 1 θαλασσα μακρια σας!Δηλαδη τον παρατατε τελειως!Κατι που εμεις δεν καναμε ποτε στην συμμαχια μας!

Υ.Γ.ΑΜΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ 31250 ΦΑΡΟΥΣ Ο SOFOKLIS ΠΟΣΟΥΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ;

Υ.Γ.2. Με λενε Γιωργο και ειμαι 30 χρονων!

Υ.Γ.3. Ο μεγας επιθετικος παικτης εστειλε 350.000 επιθετικο στρατο κι εγω εχω στειλει 1.000.000 επιθετικα!Δεν χρειαζομαι εσενα ουτε κανεναν αλλον να πει τιποτα φαινεται τι παικτες βαρατε και τι πολεις παιρνετε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
φιλε γιωργο λυπαμαι αλλα εισαι τραγικος.
εισαι φανφαρας σαν το κουταβι που εχετε για αρχηγο σας.
θα στα πω μια και καλη και δεν σου ξανα απανταω γιατι δεν ξερεις.δεν ξερεις τιποτα φιλε.

σου εχω πει 100 φορες οτι, το τι εχεις χασει ,εχει σχεσει με το τι θα βρεις μεσα.εχει σχεση με το ποσα μπλουμ εχεις φαει (δεν εχω φαει και πολλα) μπορει δλδ να υπαρχει παικτης που να εχει φαει τα διπλα απο εμενα ή εσενα αν θες και να εχει φαει πολυ λιγοτερα.να εχουν παει ολα στον πατο.

η εθνοφρουρα μου ειναι απο τις καλες που υπαρχουν στο παιχνιδι.ψαξε λιγο και θα το δεις.δεν εχω μαθει να βαραω στο κουτουρου παρα μονο οταν παω για πολη (μιλαω να βαρεσω οχι να στειλω ενα λιμανι)

φαρους δεν εχω φαει πολλους
1. γιατι στα νερα μας ολοι ειναι στην αμυνα και δεν τους πολυ βγαζουν και
2. γιατι δεν του ψαχνω.

δεν με νιαζει ρε φιλε να συγκρινει κανεις το τειχος μου.το θεμα του ποστ ηταν αλλο και εσυ μας πηγες εδω.δεν εχω αναγκη να σου αποδειξω τιποτα.

λες οτι ολα αυτα τα εκανες με λιγοτερες πολεις και - ενα χρονο .
εκει να δεις οτι εσυ δεν εχεις βρει αντισταση και παιζεις στο χαλαρο.

εγω αδερφε δεν ειμαι βασιλακης να ειμαι πισω πισω και να κανω τον μαγκα.ειμαι πρωτη γραμμη .
πρεπει να εχω και αμυντικα για τις πολεις μου αλλα και για τους συμμαχους μου.δλδ με τοσες πολεις δεν θα μπορουσα να ειχα 200 φαρουπολεις για πλακα ?

ποιος σου ειπε οτι μπαινω στο τρυπακι να συγκριθω με σας.ξερω πολυ καλα οτι ειμαστε σκαλες καλυτεροι σας.
εχετε 5-6 παλικαρια που το εχουν το παιχνιδακι και ειναι καλοι(βλεπε φαλικος και ο φιλος μου ο fate.δεν ξερω καν αν ειναι ο νικος μεσα στον λογαριασμο) αλλα ως εκει.

τωρα για τους ανυπαρκτους που λες ,ειναι οι φιλοι σας οι κρητικοι .οταν σας εβαλα τον πανο πανο ομως εδω μεσα σας πηγε μεντες και δεν απανταγατε. (α ρε πανουλη .που να επαιζες κι ολας τι θα κανανε !!!)

ναι φιλε μου δεν βαζουμε οποιον οποιον.ετσι ειμαστε τι να κανουμε.λιγοι και καλοι.ετσι και αλλιος δεν φιαχνουμε θαυματα για να θελουμε μπουγιο για υλικα και θεϊκες.

παμε τωρα και στο καλο.

ποιος σου ειπε οτι ο λυκαων δεν με νιαζει ?
σου ειπα οτι εκει που ειναι δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα πραγματα.πολλες ωρες για να φτασουν οι αμυνες.λιγο να ξερεις το παιχνιδακι μπορεις να καταλαβεις τι σου λεω.

ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΝΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΩ ΣΕ ΜΑΣ.

αν ηταν στα νερα μας θα σου ελεγα οτι δεν θα εχανε καμια.
αυτο το ξερει καλα ;) ποντους να παρει για να βγαζει δικαιωματα.αυτο θελουμε.ετσι και αλλιος καποια στιγμη θα φτασουμε και εκει και θα τις ξανα παρει ;)

Υ.Γ1 εχει φαει ποιο πολλους.και φαρους και διηρεις.κακο ειναι ?

Υ.Γ2 χαρηκα γιωργη.μιχαλης απο πειραια. 36 παταω σε λιγο :)

Υ.Γ3. στο ειπα και ποιο πανω.βαραμε ολους αυτους που εχουμε εδω κατω.κρι κρι,σπαρτιατες και οτι υπαρχει απο εσας.
ποσο τυχεροι να ειμαστε ρε γιωργη για να πεσαμε στην μιση θαλασσα με τους ανενεργους και εσεις στην αλλη μιση με τα κομαντα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
λοιπον Μιχαλη επειδη ξερω το παιχνιδι πολυ καλυτερα απο εσενα κι εγω παντα ημουν σε εχθρικες θαλασσες,οπως σου ειπα στην 34 ειχαμε 78 πολεις μονο και απο οτι φαινεται μπερδευεσαι παλι και λες ακριβως αυτα που θελω εγω να πεις!Ναι ρε φιλε εμεις βρισκαμε παντα μεσα αμυνες παντα!Οχι 1000 διηρεις και καθαρισαμε και ναι οι επιθετικοι παικτες κανουν πολλες επιθεσεις δεν μπορει ρε φιλε να το παιζετε επιθετικοι και να εχετε στειλει το ενα τριτο των επιθεσεων μου!Και εμεις παιζουμε επιθετικα σε εχθρικες θαλασσες,οχι κλεισμενοι στην δικια μας!Οσο για τους κρητικους που λες δεν θα το σχολιασω καν!
Ειμαστε μια συμμαχια με 160 ατομα και ξερουν το παιχνιδι 2;Λοιπον για να τελειωνουμε ειστε αλλαζονες και ψευτες και φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να μην βαρατε ο ενας τον αλλον για ποντους!Προσπαθησε να παρεις οσες θες απο την 45 αλλωστε κανα μηνα ακομα θα παιρνετε πολεις μετα αρχιζει η κατηφορα για σας!Εγω το μονο που ξερω ειναι οτι ξεκινησα ενα θεμα για να αποδειξω κατι και με αποφευγετε 3 μερες!Ολο κατι αλλο μου απαντας!Βαλτε το τειχος[και τα 2] να τελειωνουμε,να φανει αυτο που λεω!Αλλα επειδη το ξερετε οτι εχω δικιο,αλλαζετε θεμα,συκοφαντειτε και στο τελος πατε την κουβεντα οπου σας βολευει!Δεν θα απαντησω σε κατι αλλο γιατι βαρεθηκα να γραφω τα ιδια!Στο ειπα παντως κι απο την αρχη,οτι αν εισασταν καθαροι θα το χατε βαλει και θα χαμε τελειωσει!Επισης εσυ δεν εισαι επιθετικος παικτης για τις πολεις που εχεις,οποτε μιλαω για τον sofokli κυριως[και για σενα ομως]!

Υ.Γ Μην το τραβηξουμε πολυ,οπως σου ειπα βαρεθηκα!!!

Υ.Γ.2Μιχαλη αυτα που λες πρεπει να τα λες απο αγνοια για εμας η απο κακη ενημερωση και θα το δειτε γιατι 45 θα κατεβουνε αρκετοι καλοι παικτες!

Υ.Γ.3.Επισης αν οπως λες εχετε σκοπο να ανεβετε δεν θα επρεπε να προσπαθησετε να κρατησετε τις πολεις που εχετε ηδη για πατημα;H να κανετε και τραμπες για να αναιβουν και αλλοι στην 44;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
καλημερα κουταβακι μου.

βλεπω την φυλλαδα δεν την σταματας.θες να βαλεις αυτες που πατε να παρετε απο των λυκαων ε ?
σε φιαχνει που θα μας παρετε πολεις ,κουταβακι μου ,ε ???

3b708da2d3dc41f585643fa.png


αυτοι κυριοι ειναι οι ελευσις.170 ατομα βαρανε ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥΣ... εναν .χαχαχχα

παρτε οσες μπορειτε νουμπαδες.ελατε και ποιο κατω που λεει και ο φιλος μου.

σκυλακο ελα .ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ :)
 

DeletedUser

Guest
Είδα τις φωτογραφίες με τα τείχη και με έπιασε συγκίνηση. Κρίμα δεν έχω κι εγώ φωτογραφία με τα προσόντα μου. Το θέμα βέβαια δεν είναι να την έχεις μεγάλη, αλλά πως τη χρησιμοποιείς. Άλλωστε πάντα ήμουνα υπέρ του συναισθήματος. Βλέπω πάντως ότι κάποια πράγματα δεν αλλάζουν. Το ξεκατίνιασμα στο κεντρικό θα γίνεται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.

ΥΓ. Τα στατιστικά πάντως δε αφήνουν και πολλά περιθώρια αμφισβήτησης. Και η χασούρα από τους Αχαιούς θα πρέπει να προβληματίσει τους ιθύνοντες των Ελευσις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4282

Guest
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?

λοιπον Μιχαλη επειδη ξερω το παιχνιδι πολυ καλυτερα απο εσενα κι εγω παντα ημουν σε εχθρικες θαλασσες,οπως σου ειπα στην 34 ειχαμε 78 πολεις μονο και απο οτι φαινεται μπερδευεσαι παλι και λες ακριβως αυτα που θελω εγω να πεις!Ναι ρε φιλε εμεις βρισκαμε παντα μεσα αμυνες παντα!Οχι 1000 διηρεις και καθαρισαμε και ναι οι επιθετικοι παικτες κανουν πολλες επιθεσεις δεν μπορει ρε φιλε να το παιζετε επιθετικοι και να εχετε στειλει το ενα τριτο των επιθεσεων μου!Και εμεις παιζουμε επιθετικα σε εχθρικες θαλασσες,οχι κλεισμενοι στην δικια μας!Οσο για τους κρητικους που λες δεν θα το σχολιασω καν!
Ειμαστε μια συμμαχια με 160 ατομα και ξερουν το παιχνιδι 2;Λοιπον για να τελειωνουμε ειστε αλλαζονες και ψευτες και φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να μην βαρατε ο ενας τον αλλον για ποντους!Προσπαθησε να παρεις οσες θες απο την 45 αλλωστε κανα μηνα ακομα θα παιρνετε πολεις μετα αρχιζει η κατηφορα για σας!Εγω το μονο που ξερω ειναι οτι ξεκινησα ενα θεμα για να αποδειξω κατι και με αποφευγετε 3 μερες!Ολο κατι αλλο μου απαντας!Βαλτε το τειχος[και τα 2] να τελειωνουμε,να φανει αυτο που λεω!Αλλα επειδη το ξερετε οτι εχω δικιο,αλλαζετε θεμα,συκοφαντειτε και στο τελος πατε την κουβεντα οπου σας βολευει!Δεν θα απαντησω σε κατι αλλο γιατι βαρεθηκα να γραφω τα ιδια!Στο ειπα παντως κι απο την αρχη,οτι αν εισασταν καθαροι θα το χατε βαλει και θα χαμε τελειωσει!Επισης εσυ δεν εισαι επιθετικος παικτης για τις πολεις που εχεις,οποτε μιλαω για τον sofokli κυριως[και για σενα ομως]!

Υ.Γ Μην το τραβηξουμε πολυ,οπως σου ειπα βαρεθηκα!!!

Υ.Γ.2Μιχαλη αυτα που λες πρεπει να τα λες απο αγνοια για εμας η απο κακη ενημερωση και θα το δειτε γιατι 45 θα κατεβουνε αρκετοι καλοι παικτες!

Υ.Γ.3.Επισης αν οπως λες εχετε σκοπο να ανεβετε δεν θα επρεπε να προσπαθησετε να κρατησετε τις πολεις που εχετε ηδη για πατημα;H να κανετε και τραμπες για να αναιβουν και αλλοι στην 44;

ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ.
ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ?
π.χ. ΒΑΡΑΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ. ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΒΑΡΑΕΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΜΙΑ ΙΔΙΑ ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΠΟΛΗ. ΕΝΑΣ 3 ΠΑΙΚΤΗΣ ΒΑΡΑΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΙΜΙΟΥΜ (ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ-ΣΤΡΑΤΗΓΟ). ΣΕ ΙΔΙΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΕ ΙΔΙΑ ΤΥΧΗ ΑΛΛΟΣ ΧΑΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ. Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΡΕΛΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ.
ΕΧΕΙΣ Μ.Ο. ΠΟΝΤΩΝ ΠΟΛΗΣ 11800 ΕΝΩ ΕΓΩ ΕΧΩ 10800. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΤΡΑΤΟ ΒΓΑΖΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ? ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΡΑΤΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ? ΜΕ ΣΤΟΛΟ? ΣΤΙΣ 3000 ΔΙΗΡΕΙΣ ΑΜΥΝΑ ΑΝ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΜΕ 250 Ή 280 Η 300 ΦΑΡΟΥΣ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΟΣΣΕΣ ΔΙΗΡΕΙΣ ΘΑ ΦΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ. ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑ.:h:eek:

Υ.Γ. ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ.
 

DeletedUser

Guest
δημητρηςκαλο......ακομα και το δικο σου σκεπτικο καπου χανει φιλε.η επιθετικη εαν σπασει πρεπει να αναπληρωνεται αμεσα το ιδιο και οι φαρουπολης.εσεις οι αετοι που παιζεται με ανενεργους δεν εχετε προβλημα να εχετε συγκλητο στο 15 χωρις πυργο κτλπ κτλπ (καταλαβαινεις) αντιθετα εμεις οι ελευσις θα πρεπει να εχουμε συγλητο 24 και σε δυσκολες θαλασσες ακομα και 25 για τα τοιχοι μας.και το παιδι ο γιωργος δεν ζηταει ποσα εφαγε ....ποσα εχασε ζηταει.....

Υ.Γ ευχαριστουμε πολυ για τις χρησιμες συμβουλες σου.μας ανοιξες τα ματια :).
 

DeletedUser2573

Guest
καλημερα κυριοι. :)

περιμενω πως και πως να βγαλετε την χαζο φυλλαδα σας

rNQHQQq.png


για να σας κραξω ! ! !

περιμενω να δω τι θα γραψει το κουταβι σας ρε τσουρεκια (δεν σας λεω κουραμπιεδες γιατι δεν ειναι της εποχης)

εχει μπει ο καθε αμπαλος και γραφει εδω μεσα οτι θελει.

μια σας πειραζει το τειχος ,μια ειναι ανενεργοι,μια ειναι φαντασματα,μια ειναι νουμπαδες.
ολο κατι δεν παει καλα με μας και σε σας ειναι ολοι παιχταραδες.

εχετε παρει ρε σουργελα 57 περιπου πολεις μεσα στα νερα σας,την ωρα που εμεις ειμαστε 2 θαλλασες ποιο κατω.

πολεις που κακως ο παιχτης μας ειχε εκει πανω,γιατι δεν ειχαν ουσια για την συμμαχια.

57 πολεις και χασατε ενα χαζο ποσο για να τις παρετε.δλδ αυτες ειναι πολεις απο ενεργο παιχτη που βαζει αμυνες ? ? ?

64cbc2a93c464f71b11e34b.png


σε ποιους πουλατε παραμυθια ρε μαγκες ?σε μας ? σε σας ? ή σε οσους διαβαζουν το ποστ ?

αλλες 19 ειναι μαγκες.19 και τελος.μετα να δω τι θα κανετε.

2a997de39bef424b9182183.png


μην δω χαζομαρουλες και καλα οτι δεν στειλαμε αμυνες σε συμμαχο ενω εσεις δεν το κανετε ,γιατι ειστε οι πρωτοι που το εχετε κανει.

φιλε γιωργη SGARUM καπου εγραψες "Προσεχε τωρα και την διαφορα μας.Εσυ λες οτι οι πολεις του λυκαων στην 44 δεν σε ενδιαφερουν,ελα ομως που ειναι οι μισες πολεις του παιδιου και μολις 1 θαλασσα μακρια σας!Δηλαδη τον παρατατε τελειως!Κατι που εμεις δεν καναμε ποτε στην συμμαχια μας!"

πλακα μας κανεις ?
δλδ σε ποιον δικο σας που παταει μεσα στα νερα μας βαλατε τρελες αμυνες και δεν το ξερω ?
οι σπαρτιατες και οι κρητικοι βαζουν αμυνες.εσεις δεν βαζετε .οι ανενεργοι που λες οτι βαραμε ειναι παλικαρακια που δεν τους στελνετε αμυνες εσεις.(παλι καλα που ειναι και οι σπαρτιατες με τα κρι κρι και βαζουν ενα χερακι στα παιδια σας.)

καπου το εχω ξανα γραψει αλλα πιθανων να μην το εχεις διαβασει.

οταν καποτε τα ειπα σκυπε με το κουταβακι σας μου ειχε πει οτι " δεν τον νοιαζουν οι πολεις που χανουν οι παιχτες σας εδω κατω ,γιατι θα τους δωσει αλλον λογαριασμο στις θαλασσες σας" λογαριασμο οχι πολεις ;)

ποσους διπλους εχετε ρε μαγκες ? ποσες αμυνες βγαζετε απο αυτους και τις βαζετε στις μαχημες πολεις σας ?

μετα ξερετε να λετε οτι οι αχαιοι παιζουν ετσι.

τσουρεκια ,ε τσουρεκια.

γιωργη μαθενω στελνεις μνμ σε δικους μου και λες για μενα :)
οτι θες εδω ειμαι.το ονομα μου το εμαθες ή να στο στειλω σε ΒΒ code ? χαχαχαχαχχαχα

φιαχτε πολεις φιαχτε ακαδημιες (εμαθα οτι δεν σας αρεσουν οι δικες μας σε πολεις που πηρατε.ναι εμεις δεν βγαζουμε αμυντικα πολλα) φιαχτε οτι θελετε .η μαχη θα γινει στην 45 και εκει θα δουμε τι κανει η καθε παρεουλα.στην μεση μαγκες.
στην μεση του χαρτη.εσεις 160 και εμεις 50.
παντα τα βαζαμε με τους πολλους.

1ef59d7610ef48908f9a0bd.png



Υ.Γ το σκυλακι που ειναι ? (ελπιζω να ειναι καλα και να μην εχει προβληματα.ειπαμε παιχνιδι ειναι και κανουμε την πλακα μας)

Υ.Γ2 για τα κρι κρι γιατι ΠΑΝΤΑ κανετε μουγκα ? πεθαμενους δεν τους λετε ? τι φοβαστε ?

Υ.Γ3 προς τους φιλους μας τα κρι κρι



χα χα χα χα χα .καλες γιορτες μαγκες σε ολους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το οξυγονο σου μιτσουντ ειμαστε εμεις.:).τα κρι κρι που κολανε?συνεχισε να τους περνεις πολεις και καλα κανεις.οσο για τις βοηθειες σε λυκαων ο διηραδικολογαριασμος σας εκανε οτι μπορουσε :).συνεχιστε να μας θεωρηται αμπαλους και τα λοιπα.no problem.απλα χωρις πλακα με αυτα που γραφεται εδω(π.χ βλεπε δημητρης καλο) ναναι καλα το παιδι που μας χαριζει αφθονο γελιο με αυτα που γραφει.ελπιζω μονο να μην τα πιστευει και απλα να ειναι ο γελοτοποιος τις παρεας.
 

DeletedUser3333

Guest
ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ.
ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ?
π.χ. ΒΑΡΑΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ. ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΒΑΡΑΕΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΜΙΑ ΙΔΙΑ ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΠΟΛΗ. ΕΝΑΣ 3 ΠΑΙΚΤΗΣ ΒΑΡΑΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΙΜΙΟΥΜ (ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ-ΣΤΡΑΤΗΓΟ). ΣΕ ΙΔΙΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΕ ΙΔΙΑ ΤΥΧΗ ΑΛΛΟΣ ΧΑΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ. Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΡΕΛΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ.
ΕΧΕΙΣ Μ.Ο. ΠΟΝΤΩΝ ΠΟΛΗΣ 11800 ΕΝΩ ΕΓΩ ΕΧΩ 10800. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΤΡΑΤΟ ΒΓΑΖΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ? ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΡΑΤΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ? ΜΕ ΣΤΟΛΟ? ΣΤΙΣ 3000 ΔΙΗΡΕΙΣ ΑΜΥΝΑ ΑΝ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΜΕ 250 Ή 280 Η 300 ΦΑΡΟΥΣ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΟΣΣΕΣ ΔΙΗΡΕΙΣ ΘΑ ΦΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ. ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑ.:h:eek:

Υ.Γ. ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ.

Καλα το ξεκινησες αλλα καπου το εχασες...εαν το θετεις ετσι το ζητημα το σωστο ειναι να παρεις κατασκοπεια και να στειλεις τις πρεπουσες μοναδες ωστε να σπασεις την πολη,11800 εχει η πολη 13000 εχει η πολη ουδε ζητημα το θεμα ειναι τι εχει μεσα και τι στρατο στελνεις,γιατι πολυ απλα δεν εχεις σκοπο να στειλεις την σωστη επιθετικη σε διαρκεια 5 ωρων ενω θα εχεις 5 επιθετικες στην μιση ωρα................αλλα για να σε προλαβω γιατι και παλι λαθος θα βγει ..
κλαιν μαιν σε λεω,δεν πα να στειλεις τα σωστα και τα διπλασια σε μια πολη με 13000 ο αμυνομενος εαν κινηθει σωστα δεν παιρνεις εξεγερση αδερφε και οτι ποντους και να παραλαβεις θα ναι για τα ματια του κοσμου...
Το ενδεχομενο του καλου αμυνομενου το εχει σκεφτει κανεις??? που θα κινηθει σωστα για να γλυτωσει την εξεγερση που θα κινηθει σωστα για να σωσει την πολη.
εαν δεν βρεις αντισταση σε μια πολη παρα μονο τον στρατο της και την εθνοφρουρα και ανα 1 ωρα η ανα 2 ωρες κτλ τον σφυροκοπας συνεχεια με τοιχος μηδεν συνεχεια και οτι μπαινει σε στερια και λιμανι να το καθαριζεις ναι οι ποντοι οι επιθετικοι ερχονται στο φουλ,εαν ο αμυνομενος οργανωσει την αμυνα του και σε 5 λεπτα χωσει ολες τις αμυνες σε λιμανι και στερια ανεβασει τοιχος και χωνει συναμα και τις σφηνες του εκει φιλαρακι οσο καλος και να ειναι ο επιτιθεμενος τον ηπιε, που στην προκειμενη περιπτωση και οσες επιθεσεις και να εχεις στειλει σε αδεια πολη,μια σφηνα σου καταστρεφει οτι οργανωσες......αρα δεν υπαρχουν καλοι και κακοι επιτιθεμενοι οπως επισης καθε μερα δεν ειναι ιδια,επειδη εσυ εχεις χρονο να επιτεθεις ,δεν σημαινει οτι εχουν το ιδιο χρονο ποι αντιπαλοι,οι συμμαχοι του η ακομα και ο αμυνομενος για να στειλεις τις αμυνες στις πρεπουσες ωρες,αρα ολα ειναι θεμα τυχης λοιπον

Στην περιπτωση που λεει ο Γιωργος απλα λεει για σκηνικα που σε διαφορα 3 δευτερολεπτων (τελευταια επιθεση-αποικιακο)μπαινουν 2000 διηρεις σφηνα ενω 10000 διηρεις ηταν ηδη στο λιμανι ,ενω τρεχανε πολλες εξεγερσεις ,ενω η τυχη και ο χρονος ητανε υπερ μιας συμμαχιας....που πλεον τωρα δεν υπαρχει!!!
αυτο λεει ,μιλαει για ογκο και οχι για τακτικες...............εαν η τακτικη του επιτιθεμενου ειναι αριστη και ο αμυνομενος δεν διορθωσει τις τακτικες του τοτε οι ποντοι και οι κατακτησεις θα τρεχουνε και το αντιθετο..........και για να σε προλαβω ,μιλησε για μια δεμενη συμμαχια που μπαινεις στην θαλασσα της ,οπου εχεις λιγες πολεις και δεν υπαρχει θα τα στειλω εκει που θα ναι πιο λιγα,ειναι γεγονος οτι πουθενα δεν θα ναι λιγα ειναι γεγονος οτι πρεπει να τα σπασεις καπου ,ειναι γεγονος οτι οι αντιπαλες κοντινες πολεις ειναι σε αναμονη και θα σταλουν υποστηριξη οταν και οποτε χρειαστει.......

Επομενως το τοιχος φιλε ΔΗΜΗΤΡΗΣkalo θα δειξει στον φιλο μου τον Γιωργο με τι παιχτες επαιξες και οχι ποσο καλα οργανωσες τον στρατο σου,τωρα εαν αυτα που λεω δεν τα εχεις συναντησει μπροστα σου λογικο ειναι να βλεπεις ετσι το ζητημα μιας και εχεις την μια πλευρα του νομισματος

Υ.Γ.Μιχαλη δεν σου απανταω γιατι οποτε μιλαμε μαζι χαλαμε τις καρδιες μας και τι ξαναφτιαχνουμε(μαστορια καρδιολογοι χεχεχε)
Υ.Γ2 Υγεια και δυναμη σε ολους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
χαχαχαχ

γεια σου ρε στρατο.ξερεις οτι σε παω με τα χιλια ρε φιλε.
νομιζω οτι εχεις καταλαβει οτι το ποσταρισμα εδω μεσα εχει καθαρα θεμα χαβαλε και απλα λεμε και μερικες αληθειες.

αν διαβασεις ολα τα τελευταια ποστ στο θεμα της αμυνας και της επιθεσεις εγω βλεπεω οτι ολοι τα λετε σωστα.
αυτα που λεει ο μητσος (σκαλο) ειναι η πραγματικοτητα.αυτα που λες εσυ ειναι ολα σωστα.

σε ενα κοσμο που οι παιχτες εχουν τοσες πολλες πολεις δεν μπορεις να βγαλεις ακρη.

γιαυτο στο θεμα του τειχους ολα αυτα που λεμε ειναι χαζα.μεσα στα 3 χρονια παιχνιδιου εχουν αλλαξει τα παντα.

φιλε DIAOLOI δεν σε ξερω και αν μπορεις θελω να μας πεις ποιος εισαι.δεν σε βρησκω πουθενα.
ειπες μια μεγαλη αληθεια "το οξυγονο σου μιτσουντ ειμαστε εμεις".οχι μονο για μενα αλλα και για τους συμμαχους μου.πιστευω οτι το ιδιο και για σας ισχυει.

οσο μπαινει το καλοκαιρι το παιχνιδι θα πεσει κατα πολυ και ο αυγουστος θα φερει παλι ενα νεο κυμμα φαντασματων.
οτι προλαβουμε μαγκες.το εχουμε δει ολοι.μετραει μηνες ο κοσμος.για πολλους εχει πεθανει.

οσο για το παλικαρακι που λες με τις διηρεις δεν ειναι ετσι.ειναι ενας λογαριασμος κατω τερμα θεου στον χαρτη και ουσιαστικα υπαρχει μονο για τον χαβαλε του φορουμ.τις διηρεις τις βγαζει τωρα και γιαυτο δεν ειναι 300+ αλλα 20 και 30.δεν εχει μπει καν στο τρυπακι να παιξει ετσι.απλα αφου αποφασισαμε να τις δωσουμε εκει πανω ,αυτος ειπε να στελνει μονο και μονο για να περνει ποντους ο λυκαων.αν δεις τους ποντους που εχει (αμυντικους) θα καταλαβεις οτι σου λεω αληθεια.

Υ.Γ αν θεωρεις τον "σκαλο" νουμπα εχεις πεσει πολυ εξω αδερφε.μακαρι να το ξερες οπως το ξερει ο μητσακος το παιχνιδακι.

Υ.Γ 2
1. ο σοφοκλης ειναι ασχετος και οι επιθετικοι που εχει ειναι απο καψηματα (1 σε επιθετικους)
2. ο σκαλο ειναι νουμπας και γελοτοποιος (9 σε επιθετικους με 273 πολεις)
3. ο μιχτσουντ ειναι παπαρας που δεν τον ξερει κανεις και γελανε ολοι μαζι του (1 σε κατακτησεις και 7 σε επιθετικους)
4. οι συμμαχια μας ειναι φαντασματοφαγοι και νουμπαδες-αμπαλοι-οτι αλλο μα ςεχετε πει.

ΕΡΩΤΗΣΗ: ρε μαγκες.κατι δεν παει καλα.για καντε μια κουβεντα στο σκυπε ολοι μαζι.τα πιστευετε ολα αυτα ή θελετε να μας κανετε να τα πιστεψουμε εμεις ?

 

DeletedUser

Guest
μιτουντ εγω εγραψα εσεις μας θεωρηται αμπαλους και τα λοιπα.το τι παιχτες εισται θα φανει οταν χτυπισεται μια ενεργη συμαχια.μια συμαχια που να υπαρχει.και επειδη εχετε ολο το χαρτη συμαχους.απο τους αχαιους τερμα επανω ελ...φιλαρακια....αδεσποτοι πειρατες ...χακουνα ματατα....και δεν συμαζευεται ειμαστε η μονη συμαχια που δεν θα στελνεις τις επιθεσεις σου χυμα και θα περνεις πολη.αυτα δεν γινονται.εαν μου λες οτι καθεσται και τα κολατε με τους παγρητιους τοτε πασο.ποσες φορες τα κολατε οταν τους περνεται πολεις?anyway μπορεις να πεις το οτιδιποτε δεν εχω αποδειξεις πιστευω ομως οτι τα στελνεται ψιλοχυμα.οσο αναφορα το φορουμ και τα λοιπα ο μονος κοσμος που εχει ενδιαφερονπο τους παλιους κοσμους ειναι ο gamma,παρολο που σε λιγο τελειωνει.!!οσο τρελο και εαν ακουγεται εχεις δει σε καποιον αλλον κοσμο επι 3 σερη χρονια σχεδον να γραφονται πραγματα στο κεντρικο καθημερινα?.(δες τους υπολοιπους κοσμους εκει να δεις νεκρα εξερουνται οι καινουργιοι).οσο για τον δημητρης καλο και τυς επιθετικους ποντους και ποιος ειναι πρωτος επιτιθεμενος αυτο μπορι να αλλαξει απο εβδομαδα σε εβδομαδα.πανευκολα γινεται.το τι επιτιθεμενος εισαι θα φανει απο τον αμυνομενο που βαρας.ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ.δες διαφορους ελ.ηταν σε μια ασφαλη θαλασσα 53.και ολοι τους ηταν 3-8-15 επιτιθεμενοι.μολις αρχισανε να παιφτουνε φαπες ο μεν καλα να ειναι εκει που ειναι παοκ απο 3 επιτιθεμενος καταντησε να εχει 150 αμυντικες,το ιδιο και οι υπολοιποι.και οταν ερθεις σε αμυνα ξακιναει η αντιστροφη μετρηση...εχουμε ts δε χωραμε σκυπε
 

DeletedUser

Guest
ΒΡΕ ΒΡΕ ...... ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΗΣ. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΠΟΧΗ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΟΥΜΕ, ΝΑ ΚΑΨΟΥΜΕ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ......

ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ......... ΤΕΙΧΟΣ ΘΕΛΕΤΕ ???????????
ΟΡΙΣΤΕ

SINIKO TOIXOS.jpg

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ,ΠΟΙΟΣ ΠΙΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ, ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ,ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ,ΝΟΥΜΠΑΣ, ΑΜΠΑΛΟΣ, ΕΝΕΡΓΟΣ ,ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ . ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΚΡΗΤΙΡΙΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ. ΜΗΤΣΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΛΕΣ ΠΟΛΛΑ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ. ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ( ΟΧΙ ΕΧΘΡΟΙ ) ΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΑΤΗΓΙΚΕΣ ,ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΥ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ Ή ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ. ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝΤΕΞΕΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 45 ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΕΚΕΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ. ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ,ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ......... ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ 50 ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΜΙΚΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ 2-3 ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΙΓΕΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ( ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ- ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΜΕΝΟΥΣ). ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΩ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ......... Η 45 ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ. ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΑΝΑΛΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ , ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΤΑΝΕΙ.

ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ...........ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΠΕΤΣΟΥΛΕΣ .... ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟ ΑΡΝΑΚΙ. ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
 

DeletedUser

Guest
εχετε ξεχασει τι σημαινει εξεγερση ρρρεεεεεεε.ζωμο απο γαλατες ειναι το μυστικο?ελα πειτε μας δεν ξερουμε :(:(.....no coment.με το που γραφεις ειστε ομαδα των 50 ατομων και οτι ειστε οι καλητεροι καπου κατι εχασες στο δρομο φιλε.φαε το αρνακι ζεστο τα κρυα δεν ειναι παντα καλα.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ.
 

DeletedUser2573

Guest
μιτουντ εγω εγραψα εσεις μας θεωρηται αμπαλους και τα

σας θεωρουμε οικοδομους.συμμαχια που εχει πανω απο ολα τα θαυματα (μιλαω με λογια του κουταβιου) και μετα τις μαχες ,δεν μπορει να χαρακτηριστει αλλιως.

τι παιχτες εισται θα φανει οταν χτυπισεται μια ενεργη συμαχια.μια συμαχια που να

παγκρητιοι -σπαρτιατες.και οι 2 υπαρχουν .....για οσο θελουμε ακομα.

επειδη εχετε ολο το χαρτη συμαχους.απο τους αχαιους τερμα επανω ελ...φιλαρακια....αδεσποτοι πειρατες ...χακουνα ματατα....και δεν συμαζευεται

οι συμμαχοι σας εχουν 142 παιχτες +160 εσεις =302.

οι δικοι μας 138 +50 εμεις + 188.

με τους αδεσποτους δεν εχουμε τιποτα. αν δεις μας εχουν παρει και πολλεις στην 65.

αν στο βαλω σε πολεις αυτο η διαφορα ειναι μεγαλυτερη :) πριν γραφεις να κανεις ερευνα αδερφε.


ειμαστε η μονη συμαχια που δεν θα στελνεις τις επιθεσεις σου χυμα και θα περνεις πολη.αυτα δεν

εχεις ιδεα ποσα μπλουμ εχετε φαει απο τον λυκαων στην 44 επειδη πατε με ενα αποικιακο ? χαχαχαχ σου ειπα πρωτα να ρωτας ;)

μου λες οτι καθεσται και τα κολατε με τους παγρητιους τοτε πασο.ποσες φορες τα κολατε οταν τους περνεται πολεις?anyway

γενικα κρι κρι δεν βαραμε.τα παιδια που εχουμε κοντα μας ειναι πανω κατω φιλαρακια.
2-3 εχουμε στο ματι και εκει να δεις φαπα που θα πεσει.απο αυτους μαζευουμε μονο αυτους που ειναι αναμεσα μας.για αλλη μια φορα βαρεσαμε ολοι μαζι και στις 2 μερες το παρατησε το παλικαρι.


μπορεις να πεις το οτιδιποτε δεν εχω αποδειξεις πιστευω ομως οτι τα στελνεται

σε ανενεργους ναι φιλε μου.το εχω ξανα πει.δεν μπορει ολες οι κατω θαλασσες να ειναι με νουμπαδες και ανενεργους και ολες οι πανω οι δικες σας με παιχταραδες.παιξαμε με δυνατους παιχτες απο τα κρικρι οι οποιοι μας καταξιωσαν παιχτηκα.οχι ολοι (βλεπεις δεν το αντεχαν να το κανουν) αλλα αρκετοι.

αναφορα το φορουμ και τα λοιπα ο μονος κοσμος που εχει ενδιαφερονπο τους παλιους κοσμους ειναι ο gamma,παρολο που σε λιγο τελειωνει.!!οσο τρελο και εαν ακουγεται εχεις δει σε καποιον αλλον κοσμο επι 3 σερη χρονια σχεδον να γραφονται πραγματα στο κεντρικο καθημερινα?.(δες τους υπολοιπους κοσμους εκει να δεις νεκρα εξερουνται οι καινουργιοι).

σωστος.εχεις μεγαλο δικιο εδω.και αυτο χαρη σε μενα και στις παπαρολογιες μου .ειπα κανω πλακα για να γελαμε .


οσο για τον δημητρης καλο και τυς επιθετικους ποντους και ποιος ειναι πρωτος επιτιθεμενος αυτο μπορι να αλλαξει απο εβδομαδα σε εβδομαδα.πανευκολα

εδω εισαι λαθος.ειναι μεγαλα τα μεγεθη και δεν αλλαζουν ευκολα.

τι επιτιθεμενος εισαι θα φανει απο τον αμυνομενο που βαρας.ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ.δες διαφορους ελ.ηταν σε μια ασφαλη θαλασσα 53.και ολοι τους ηταν 3-8-15 επιτιθεμενοι.μολις αρχισανε να παιφτουνε φαπες ο μεν καλα να ειναι εκει που ειναι παοκ απο 3 επιτιθεμενος καταντησε να εχει 150 αμυντικες,το ιδιο και οι υπολοιποι.και οταν ερθεις σε αμυνα ξακιναει η αντιστροφη μετρηση...εχουμε ts δε χωραμε σκυπε

σωστος.απλα οι δικοι σας στην 45 δεν το εχουν καταλαβει ακομα.κακος στο γραφω αλλα πιστεψε με θα εκπλαγεις με αυτα που εχεις να δεις.ολα πανε βαση σχεδιου.εδω θα μαστε να το δουμε ;)

Υ.Γ (σιγα, να ΜΗΝ εβαζα ) σε παρακαλεσα να μας πεις ποιος εισαι.νομιζω οτι ετσι ειναι το σωστο.
 

DeletedUser

Guest
εχετε ξεχασει τι σημαινει εξεγερση ρρρεεεεεεε.ζωμο απο γαλατες ειναι το μυστικο?ελα πειτε μας δεν ξερουμε :(:(.....no coment.με το που γραφεις ειστε ομαδα των 50 ατομων και οτι ειστε οι καλητεροι καπου κατι εχασες στο δρομο φιλε.φαε το αρνακι ζεστο τα κρυα δεν ειναι παντα καλα.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ.

ΑΓΟΡΙΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?
 
Κορυφή