Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- (εφημερίδα)

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
bgJOKYv.png

ej32rAP.png

bZyf0KV.png

5yqeGnG.png

t7t3TZu.png

1Q3HXLW.png

dlnKu6t.png

oH51ywj.png

8ce5afcc856e4bb3aaf54e9.png

4dZRDzD.png
 

DeletedUser

Guest
ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΑ ΨΕYΔEI ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ(ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ). ΜΗΠΩΣ, ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕ ΑΔΕΛΦΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΩΠΟ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΑΛΛΟΥ? (ΘΕΜΙΤΟ- ΑΛΛΑ 8 ΣΤΙΣ 10 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ.

ΥΓ: (ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ) . ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΦΥΛΛΟ? CD ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ? ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΑ ΨΕΙΔΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ
Άσε καλύτερα τον Μιχάλη να μου εξηγήσει τι ακριβώς είναι αυτά τα ΨΕΙΔΗ

(ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ).
Μόνο αλήθειες έχει απλά εσύ ξέρεις τις μισές.. καιρός να μάθεις και τις άλλες!

ΜΗΠΩΣ, ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕ ΑΔΕΛΦΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΩΠΟ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΑΛΛΟΥ?
Πολλά μέτωπα έχουμε.. εσωτερικού εξωτερικού και πάσης Ελλάδος!
Εσείς δεν έχετε κανένα αλλά πίστεψε με πολύ σύντομα θα αποκτήσετε!

(ΘΕΜΙΤΟ- ΑΛΛΑ 8 ΣΤΙΣ 10 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ.
Δεν ξέρω τι λέει η ιστορία μιας και μου αρέσει να ζω το σήμερα..
Αυτό που ξέρω είναι ότι οι κουραμπιέδες είναι έτοιμοι για αντεπίθεση..
Άνευ ζάχαρης!

ΥΓ: (ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ) . ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΦΥΛΛΟ? CD ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ? ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ?

Κάτι θα κάνουμε!
 

DeletedUser

Guest
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΑΚΟ.
EkK3F24.png


ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΑΡΧΗΓΕ ΝΑ ΜΠΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ(ΝΑ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ)

ΑΝ , ΛΕΩ ΑΝ, ΟΙ ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΗΣ ΤΟΤΕ ΠΑΩ ΠΑΣΟ.

ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ , ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΡΧΗΓΟΙ, ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥΣ , ΔΕΝ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΚΑΛΑΜΙ.

ΚΑΛΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΜΑ ( ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΙΚΑ ΚΑΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ- ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ), ΑΛΛΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΟ.


ΟΡΙΣΤΕ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΧΩΡΙΣ ΦΑΝΦΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ-
ΑΝ ΟΙ 304 ΚΑΘΑΡΕΣΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΕΝΑΡΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ............... ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ ΤΩΡΑ.

-75 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
-67ΤΡΑΜΠΕΣ
-26 ΑΠΟ ΕΛ
- ΚΑΤΙ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ.


W4cQD6g.png

w7BCTGi.png

xylbfEW.png

HKDZtoa.png

94d135b9c4ca41f2b6e26aa.png
37f140af25d245af896791e.png

7bGGH1U.png

NC6A4To.png

BbvLheI.png

Djad72x.png

d81da168d3e242cc8b2bfe4.png


ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΑΜΠΕΣ- ΚΑΙ ΕΜΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΔΕΝ ΤΙΣ ΟΝΟΜΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ.

- ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟ ΠΟΥ ΤΑΧΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ,
ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΑΤΙ(ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΕ ΜΙΚΕ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΑΤΟΣ) ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ?


ΥΓ:ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΟΥ ΠΑΙΚΤΗ , ΤΙΣ ΣΒΗΝΩ.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    82,1 KB · Προβολές: 1
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ !!!
τι θα κανω με σενα βρε τρελοπαιδο.λιγες ωρες εχουν περασει και αρχησες παλι να βγαζεις μπουρμπουλιθρες.

βλεπω οτι εβγαλες φιλαδα.
σωστος.
εδω θα κανουμε δουλιτσα καλη.αρκει να μην ειναι σαν του grepolis που κρατησε 2 μηνες.θελω καλη δουλεια απο σενα.
για να δεις ποσο πολυ θελω να παει μπροστα αυτη η κινηση ,θα σε αφησω να παρεις συνεντευξη απο τον 1 παιχτη του Gamma κοσμου
rotfl.gif


παμε τωρα να δουμε τι μας λες.στο τι κανεις με τα παιδια εκει πανω ειναι θεμα δικο σας και δεν ξερω και πολλα για να παρω θεση.
τωρα κατι μπαν που επεσαν στους ΕΛ αλλα τελικα το πηραν πισω και ειπαν συγνωμη οι αντιμ (αφου εχασε 10 πολεις ο συμμαχος) μπορει να ειναι και λογια του αερα.αν ηταν αληθεια θα το εγραφε η φιλαδα στα κοινωνικα.

παμε τωρα και στα δικα μας.σου εχω πει ,οταν δεν ξερεις κατι θα με ρωτας και θα σου λεω.δεν ειναι κακο.

ΛΕΣ οτι:
6d6d1e2ff3724a22bdb8bdc.png


στο εχω ξανα γραψει.το παλικαρακι μας παρακαλεσε να μπει σε μας.αυτο δεν μπορουσε να γινει και του ειπα να μπει σε σας (ειχαμε μια καλυτερη σχεση τοτε) για να μην ειναι αμεσος στοχος.εμεις βαραγαμε ποιο πολυ κρητικους και ΑΘΑΝΑΤΗ.αυτο το ξερουν ολοι.
ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ?

e0c319cbc1e2421fa2c73ac.png


26 Σεπτεμβριου μπηκε σε σας το παλικαρι.
τις πολεις τις πηραμε 3-4 μηνες μετα.γιατι?
λες οτι ειναι δικος μας.και δωσαμε πολεις σε σπαρτιατη ?
af4536054f3449389f811b3.png


δεν ειναι ετσι και το ξερεις.εχει αρκετες πολεις ακομα στην 36 και για σας.στις αρχες μας εβαζε λιγες αμυνες αλλα μετα το παρατησε.αυτο ειναι ολο.ενα μεγαλο μπραβο απο ολους εμας που δεν τον πεταξες για να μην χασεις πολεις στα στατς.αυτο μετραει υπερ σου.αλλοι θα τον εκαναν σουτ απο την αρχη.

ΛΕΣ οτι :
daf8ebde9e4b4245b893a27.png


ειμαστε η μεγαλυτερη πτοματοφαγικη συμμαχια.και αυτο στο εχω ξανα πει.τα βαλαμε με την καλυτερη συμμαχια του παιχνιδιου.τους κρητικους.με παιχταραδες μεσα που οι ιδιοι παραδεχτηκαν το παιχνιδι μας.το γεγονος οτι καταφεραμε ολη την νοτια θαλασσα να παραταει το παιχνιδι ειναι η μαγκια μας.δλδ τι να κανουμε να μην περνουμε τις πολεις και να τις περνουν οι σπαρτιατες και εσεις ?
δεν στεκει αυτο ρε σκυλακι.το ιδιο κανετε και εσεις οπου μπορειτε.
λες οτι ο μηνας σας εφερε 304 πολεις.ενεργων ?
ποιος δουλευει ποιον ?

ειναι λογικο να μην ξερεις οτι δεν μπορουν να παρθουν 304 πολεις ενεργων σε ενα μηνα γιατι δεν ξερεις το παιχνιδι.
εισαι νουμπας σκυλε.καταλαβε το.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ GREPOLIS
στα εβαλε και ο πετρος ποιο πανω.δεν το εχεις ρε φιλε.με τιποτα.

ΛΕΣ οτι : 7/5/11 αρχησαμε τις φαπες σε σας.για δες εδω
d1274a4b7f7b43138a66483.png


8caa4e34b4fe477ebcfe709.png


χαχαχαχαχχαχα .
τραμπα ηταν φιλαρακι.εκτος απο τον κωστα (μασκαριτο) δεν βαραγαμε και τον θαναση (μεγκαελ).
τον λογαριασμο τον πηραμε σβαρνα απο την μερα που μου εδωσε το οκ ο θανασης.βλεπεις οτι ειχαμε καλες σχεσεις με τα παιδια.
αυτοι που φαγανε φαπες ηταν αυτοι που βγαλανε γλωσσα και μιλαγαν ασχημα.(κωνσταντινος -ελενη-μολοσιος ........)
καποια παιδια που πηγαν στους κρητικους εφαγαν φαπες.το ποιοι ειναι ψαξε να βρεις.
εμεις παντα ειχαμε μπεσα και τον λογο μας τον κραταγαμε.αλλοι παιχτες δεν εφυγαν απο την θαλασσα.απλα τους φυγαμε ;)
οσο για τον λογαριασμο,περασε στα χερια των κρητικων (μεγαλη ιστορια).το παλικαρακι που τον ειχε εφαγε πολυ φαπα.μια μερα που ειχε 15 εξεγερσεις μετα απο μνμ που ανταλαξαμε αποφασισαμε να του δωσουμε μια ευκαιρια και να μπει σε μας.εγινε χαμος με τους κρητικους και ο τυπος δεν αντεξε.εφυγε ξανα.(που να τα ξερεις τωρα εσυ ολα αυτα)

σκυλε οσο και και να παλευεις δεν μπορεις να μας κανεις τιποτα.θα σπασεις τα μουτρα σου και θα το δεις.το μονο που θα καταφερεις ειναι αυτο που θες να κανεις και εσυ στους δικους σου.να τους ξανα κανεις ενεργους.η συμμαχια μας δουλευει στο ρελαντι.να ξερες τι καλο θα μου κανεις αμα τους τσιγκλησεις λιγο :)

δεν εχω να πω κατι αλλο.το μονο που πρεπει να πω ειναι ενα μεγαλο συγνωμη στα παιδια που μπαινουν σε σενα .
ενα συγνωμη που τα ειπα κουραμπιεδες.το περνω πισω σκυλε.τα παιδια δεν μου φταινε σε τιποτα.ολη την γιουχα θα την τρως εσυ και μονο εσυ.

καλες μαχες σκυλακι.για αλλη μια φορα θα τις δεις απο το βουνο.ετσι και ο ξερξης στο ορος Αιγαλεω εβλεπε τα καραβακια του να κανουν μπλουμ.εγω θα ειμαι εκει νουμπα.πρωτος πρωτος.

Υ.Γ (σιγα να μην σε αφηνα χωρις αυτο) σου κανω δωρο το πρωτο single για το περιοδικακι σου.πατα το να το ακουσεις
figielek.gif


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Από όσα είπες θα σχολιάσω μόνο το εξής:
ΟΡΙΣΤΕ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΧΩΡΙΣ ΦΑΝΦΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ-
ΑΝ ΟΙ 304 ΚΑΘΑΡΕΣΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΕΝΑΡΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ............... ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ ΤΩΡΑ.

-75 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
-67ΤΡΑΜΠΕΣ
-26 ΑΠΟ ΕΛ
- ΚΑΤΙ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ.

Λοιπόν Σοφοκλή.. (Τζάμπα το όνομα μιας και μόνο σοφία δεν περιέχει το κεφάλι σου)
Μάθε πρώτα να διαβάζεις τα στατιστικά και μετά βγάλε γλώσσα!

Καταρχήν υποτιμάς συμμαχίες σαν τους (ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ) , (ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ) και δεν ξέρω και εγώ ποιες άλλες..
Να σε ρωτήσω κάτι;
Έχεις πολεμήσει ποτέ μαζί τους;
Έχεις πάρει ποτέ πόλη τους;
Να υποθέσω πως όχι.. απλά δηλαδή να είχαμε να λέγαμε!
Να τους υποτιμήσω εγώ με τους συμμάχους μου.. Το βρίσκω λογικό.. μιας και τους πολεμήσαμε και τους ξέρουμε..
Να το κάνεις όμως εσύ;
Από πού και ως που;
Εάν ήσουνα στις θάλασσες τους ίσως να μην έβγαζες εβδομάδα στο Grepolis.

Μιλάς για καθαρές κατακτήσεις και προπαγανδίζεις χωρίς να ξέρεις που σού πάνε τα (4) τέσσερα.
a9b4d0c419744aeab9ae9b2k.png

όπως αναφέρουνε τα στατιστικά η συμμαχία των ΕΛΕΥΣΙΣ μέσα στον μήνα Ιανουάριο έκανε άνοδο πάνω από 1000 πόλεις..
Εγώ δεν σου μίλησα για 1000 αλλά για 300 καθαρές κατακτήσεις οι οποίες επαληθεύονται μέσα από τα στατιστικά!

εσύ για τι ακριβώς μου μιλάς βρε Σοφοκλή;

Αναφέρεσαι στα στατιστικά μου..
Δεν κατάλαβα τι έχεις να πεις..
Τα δικά σου τα έχεις δει που ξεκινάνε με 15 χαμένες πόλεις ενώ έχουνε προηγηθεί μόνο τρεις(3) κατακτήσεις από μεριάς σου..
Που τις βρήκες λοιπόν τις 15 και τις έχασες ρε Μέγα ΟΙΚΟΔΟΜΕ;
Τις έχτισες; ή σου τις έκανε δώρο το παιχνίδι επειδή ήσουνα καλό παιδί;
Ρε Αμπαλοι.. Ρε χτιστάδες.. Ρε ασήμαντοι!
Ρε σας το έχω πει χίλιες φορές!
Βουτάτε τη γλώσσα σας στο μυαλό πριν μιλήσετε..
Ουστ ρε μπετατζή..
Θέλεις και εύσημα..

5IqyWps.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
601a80e87f244383819866e.png


ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΤΜΗΜΑ?

ΠΑΛΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΟΦΟΚΛΗ, ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΕΤΡΟ.(ΤΟ ΜΑΙΟΥΔΑΚΙ ΒΡΕ ΜΕ ΤΑ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ- ΤΟ ΘΥΜΑΣΕ?)

ΚΟΙΤΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΤΑΤΣ . ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΕΚΤΙΘΕΣΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΧΑΖΑ.

ΥΓ:(ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ - ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΕΣ).ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ?


Υ.Γ2 Σκυλε νουμπα εγω ειμαι.ο γατος σου. mixtsount
σου ετοιμαζω το 1 CD σου.θελω λιγο ακομα και θα στο ποσταρω.
ρε κουρκουμπίνια ,ειπες χτιστη των πρωτο επιθετικο του παιχνιδιου?
ο θεος των σκυλων θα ριξει φωτια και θα μας καψει με ολα αυτα :)
φιλακια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8285

Guest
θα αναφερθω για αρχη στον παιχτη Wetal Warrior που πλεον απο μερια των ελευσις ειναι στο ματι τους υποπτος κατασκοπος αλλα ακομα και σημερα ανηκει στην συμαχια τους, μετα απο τις χαμενες πολεις που ειχε ο παιχτης Wetal Warrior στην 46 και 36 μας ζυτησατε στο κοινο μετα την επιστροφη του να του δωσουμε πολεις στην 35 που ειναι ο αρχικος πυρηνας της σπαρτης....
και αμα ειχατε προβλημα να μην χαθουν οι πολεις θα στελνατε μονιμες στον συμμαχο που δεν το κανατε ποτε..
οσο για τις πολεις που διχνει πανω η εικονα που πηρα απο τον Wetal Warrior τις πηρα μετα απο ανταλαγη 2 εγω στην 46 2 αυτος στην 35..
οσο για τους ελευσις ειναι μια υπερδυναμη συμμαχια και ειναι τιμη μας που τους εχουμε συμμαχους..
απο την αλλη πλευρα ειναι οι τωρινοι εχθροι μας οι αετοι που το εχουν παρει σοβαρα το παιχνιδι και πηαγινουν πανε για ολα ή τιποτα..
λοιπον ολοι ξερουμε και το ειδαμε με τα ματια μας πως μπηκατε στην 46 ετσι για την πλακα και ανεβαινεται στην 45...
απλως θελω να μιλησω συγκεκριμενα για την 46 και τους ανενεργους που ειχαν οι κρητικοι απο τον μα'ι'ο του 2012 εως και τον σεμπτεβριο γιατι επαιξε μεγαλο ρολο στην θ46 απο ενα ατομο που τον ελεγαν τηλεμαχο πως μπηκε αυτο το ατομο μεσα στους κρητικους??
πως ειχε 12 λογαρισμους και οι 4 απο υδριτικα στελεχη?
τυχαιο ειναι οτι απο τους 12 λογαριασμους σε ολους πατησε διαγραφη και σε αλλους Επανεκκίνηση?
επιδει ειχα καθημερινη εποικηνωνια μαζι του μιλαγαμε γυρω στις 5 ωρες την ημερα..
και μου ειχε πει το εξεις πως καποια στελεχη των αετων των εβαλαν μεσα στους κρητικους για να διαλυθει η συμμαχια...
και εξισου πως ο παιχτης (αμα των θυμωσαστε) lagada ηταν θειος του ο πετρος δλδ οπως μου ειχε πει...(συγνωμη αμα προσβαλω τον λογαριασμο τον οποιο λειτουργουσε καπιος αλλα αυτα ξερω αυτα λεω δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου παιδια....)
αμα λοιπον δεν ηταν αυτος ο τηλεμαχος θα εισασταν τωρα στην 46?
σας τιμω σαν αντιπαλους και το ξετερε, οσο ξερω εγω ποσο καλοι εισαστε και ποσο σκουρα τα βρισκει οποιαδιποτε συμμαχια οταν σας βρισκει απεναντι σας..
αλλα η δικια μου γνωμη ειναι οτι εισαστε εδω χαρη του τηλεμαχου και τους διψηφιους λογαριασμους που ειχε..
 

DeletedUser2573

Guest
γιωργη καλα τα λες, ως εκει που λες για το παλικαρι (τηλεμαχο)
δεν τον ξερουμε καν.εμεις μονο με εναν βασιλη τα ειχαμε πει (αυτον που ειχε τον vasilis1992.)
ο πετρος προσπαθησε να βαλει τον μικρο σε μας για να μην τον φαμε ,αλλα τα παιδια δεν ηθελαν.
ως εκει.τιποτα παραπανω.δεν βαλαμε κανεναν στους κρητικους.δεν υπηρχε λογος.
και βεβαια δεν ειναι θειος του ο πετρος.δεν υπαρχει αυτο που λες.
εχουμε πει πολλα 2 μας .εχεις καταλαβει τι ρολο παιζω.αν ηταν ετσι εγω πρωτος θα σου ελεγα ναι.
κατι αλλο εχει γινει φιλε.
αν αυτοι οι λογαριασμοι ειχαν πεσει στα χερια μας...... τωρα θα ηταν με σημαια δικια μας.να εισαι σιγουρος γι αυτο.
 

DeletedUser8285

Guest
με το ιασωνα ειχατε μιλησει (ιασωνας-ηλιας)..
ωραια δεν εχω λογο να μην σε πηστεψω..
και συγνωμη και παλι για το λογια που ειπα για τον πετρο που ηταν ψεματα μεσω τηλεμαχου...


καλες μαχες μαγκες μου....
 

DeletedUser9087

Guest
ολος ι καλος ο κοσμος μεσα!!!!!!:d
δεν κοιματε κανεις τα μεσημερια???????
για το σκυλο δεν εχω αποψη , δεν ασχολουμε.......για την γατα , υποκλινομαι!!!!!!!!
για τον georgeaeκ, εχει μερικα ιστορικα κενα..............
η 46 ητανε θαλασσα των ελ, οι ανενεργοι των ελ , φερανε μεσα τους παγκρητιους -απαραδεκτους .....
και φυσικα ηρθε και η σειρα τους να ακολουθησουνε τα ελ.......λειπει ο μινας να μας τα πει πιο αναλυτικα......
υστ...
με κολλησατε ........

για την ιστορια , ενα κομματι σημαντικο , οχι ιδιαιτερα μεγαλο το χε η παρεα, αρκετα χρονια πριν.......οταν ειμασταν δεν ειμασταν μια ντουζινα παικτες.....!!!!!!!!!!!
και ανεφερο την λεξη παρεα, για τον στραταρχη σκυλο.........
τι σκατα κανεις ρε φιλος στη ζωη σου και θες να χεις σε ενα παιχνιδι υποτακτικους????? τοσο πολυ αναγκη το χεις?????
να φτιαξουμε ενα παιχνιδι για παρτυ σου εσυ και αλλοι 500 κλωνοι , να ησυχασει λιγο ο εγωκεντρισμος σου.......
ελεγα οτι με τον 2001 τα χα δει ολα........ειπα τοτε μεγαλα λογια.......τσπ....
και επειδη το θεμα με τις κατακτησεις ειναι πολυ εκνευριστικο , και τα στατς παραπλανουν τις περισσοτερες φορες ,
η θεση μου παντα ητανε οι καθαρες κατακτησεις.......
αυτο με τα στατσ μειωνει τους πραγματικα καλους επιθετικους παικτες ..τους πραγματικα ζωντανους......
 

DeletedUser2573

Guest
σου εδωσα τον λογο μου γιωργη.εμεις οι 2 ξερεις οτι μιλαμε την ιδια γλωσσα.οχι σαν μερικους φραμπαλαδες.
ο λογος που δεν τον βαλαμε τοτε ηταν οτι μας ελεγε οτι εχει πολλους λογαριασμους.ειμαστε κατα τον διπλων και εχουμε βαρεθει να το λεμε.ο πετρος λογο του οτι ηταν μικρος ηθελε να τον προστατευσει.αποφασισαμε να μην τον βαραμε.
οταν αλλαξε χερια ο λογαριασμος καναμε τα ντου.

Υ.Γ ντιμακο μου που εισαι?σε φαγανε οι κακες παρεες
haha.gif

αντε να δω να γραφει τωρα και ο γρηγορης !!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΦΓ
θα αναφερθω για αρχη στον παιχτη Wetal Warrior που πλεον απο μερια των ελευσις ειναι στο ματι τους υποπτος κατασκοπος αλλα ακομα και σημερα ανηκει στην συμαχια τους, μετα απο τις χαμενες πολεις που ειχε ο παιχτης Wetal Warrior στην 46 και 36 μας ζυτησατε στο κοινο μετα την επιστροφη του να του δωσουμε πολεις στην 35 που ειναι ο αρχικος πυρηνας της σπαρτης....
και αμα ειχατε προβλημα να μην χαθουν οι πολεις θα στελνατε μονιμες στον συμμαχο που δεν το κανατε ποτε..
οσο για τις πολεις που διχνει πανω η εικονα που πηρα απο τον Wetal Warrior τις πηρα μετα απο ανταλαγη 2 εγω στην 46 2 αυτος στην 35..
οσο για τους ελευσις ειναι μια υπερδυναμη συμμαχια και ειναι τιμη μας που τους εχουμε συμμαχους..
απο την αλλη πλευρα ειναι οι τωρινοι εχθροι μας οι αετοι που το εχουν παρει σοβαρα το παιχνιδι και πηαγινουν πανε για ολα ή τιποτα..
λοιπον ολοι ξερουμε και το ειδαμε με τα ματια μας πως μπηκατε στην 46 ετσι για την πλακα και ανεβαινεται στην 45...
απλως θελω να μιλησω συγκεκριμενα για την 46 και τους ανενεργους που ειχαν οι κρητικοι απο τον μα'ι'ο του 2012 εως και τον σεμπτεβριο γιατι επαιξε μεγαλο ρολο στην θ46 απο ενα ατομο που τον ελεγαν τηλεμαχο πως μπηκε αυτο το ατομο μεσα στους κρητικους??
πως ειχε 12 λογαρισμους και οι 4 απο υδριτικα στελεχη?
τυχαιο ειναι οτι απο τους 12 λογαριασμους σε ολους πατησε διαγραφη και σε αλλους Επανεκκίνηση?
επιδει ειχα καθημερινη εποικηνωνια μαζι του μιλαγαμε γυρω στις 5 ωρες την ημερα..
και μου ειχε πει το εξεις πως καποια στελεχη των αετων των εβαλαν μεσα στους κρητικους για να διαλυθει η συμμαχια...
και εξισου πως ο παιχτης (αμα των θυμωσαστε) lagada ηταν θειος του ο πετρος δλδ οπως μου ειχε πει...(συγνωμη αμα προσβαλω τον λογαριασμο τον οποιο λειτουργουσε καπιος αλλα αυτα ξερω αυτα λεω δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου παιδια....)
αμα λοιπον δεν ηταν αυτος ο τηλεμαχος θα εισασταν τωρα στην 46?
σας τιμω σαν αντιπαλους και το ξετερε, οσο ξερω εγω ποσο καλοι εισαστε και ποσο σκουρα τα βρισκει οποιαδιποτε συμμαχια οταν σας βρισκει απεναντι σας..
αλλα η δικια μου γνωμη ειναι οτι εισαστε εδω χαρη του τηλεμαχου και τους διψηφιους λογαριασμους που ειχε..


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΙΩΡΓΟ (ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ LAGADA- ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΙΒΕ, ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ).

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Ο ΓΑΒ-ΓΑΒ ΜΕΓΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΤΩΝ 5 ΘΑΛΑΣΣΩΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΒΑΡΑΕΙ ΠΟΥ ΒΑΡΑΕΙ , ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΥΜΠΑΣ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ.



ΥΓ:ΕΧΩ 3 ΑΝΙΨΑΚΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΛΕNΕ ΤΗΛΕΜΑΧΟ. ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4282

Guest
ΡΕ ΜΙΚΕ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ? ΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ?????
ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ.. ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΠΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΕΞΗΣΤΟΡΙΣΩ ΤΙΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΤΟΥΣ. ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΜΑΣΤΕΡ ΝΤΟΡΙΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΙΩΘΗΚΑ.. ΚΑΛΑ ΡΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΤΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Η ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ?????


ΝΤΙΜΑΚΟ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ. ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΨΥΧΗ?? ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΤΟΝ ΦΑΤΑΛΑ ΤΩΡΑ...
 

DeletedUser

Guest
και καμένοι.. και δαρμένοι.. και χαμένοι..
πονάει..
το ξέρω..
έτσι είναι η ΗΤΤΑ αγοράκια..
ΠΙΚΡΗ!

όσο αφορά τους -ΕΛ-: Καλή υπομονή και δύναμη τους εύχομαι
όσο αφορά τους Αετούς: Όταν έρθει η ώρα θα τα πούμε.

και μιας και βλέπω όλους σας να μιλάτε για πόντους, πόλεις, βραβεία και ιστορίες..
Δείτε και το παρακάτω!


eoQ2LqQ.png


Καλά να είναι ο χρυσός και οι γιορτούλες παλικάρια..
Γιατί από μάχες είστε τζούφιοι..
Και εγώ εάν είχα λεφτά.. 500 πόλεις θα είχα τώρα.

τώρα γράψτε ότι θέλετε, απαντήστε όπως θέλετε, πείτε με και ψεύτη..
Καλή συνέχεια σε όλους!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ρ. ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΜΑΣΤΕΡ ΝΤΟΡΙΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΙΩΘΗΚΑ.. ΚΑΛΑ ΡΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΤΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Η ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ?????

Γεια σου φιλε Δημητρη, δεν μπορω να καταλαβω γτ το λες αυτο.
Δεν εχεις υπαρξει μερος της παρεας μας για να καταλαβεις τι εννοω και με το να ακους κατι απο δεξια και αριστερα χωρις εσυ ο ιδιος να το εχεις ζησει φανταζομαι ειναι λογικο και το καταλαβαινεις και εσυ οτι δεν μπορεις να εχεις γνωμη.
Αν ειδες ειπα οτι τοσα και τοσα παιδια εχουν ερθει απο αλλες συμμαχιες εδω, ας μας πει εστω ενας οτι απο την πρωτη στιγμη δεν ενιωσε ευπροσδεκτος η οτι τον αφηναμε στην απ'εξω, απο τον χαβαλε στο ts μεχρι στις ομαδικες επιχειρησεις μεσα στο παιχνιδι.
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα και απο μενα. πρωτα απο ολα δυο λογια για τον μιχαλη και τον πετρο. αδερφια προσπαθω να καταλαβω γιατι γινεται ολος αυτος ο σαματας για το τιποτα στην ουσια τοσες μερες εδω μεσα και δεν μπορω να βρω εναν ουσιαστικο λογο. αδερφια τσαμπα χαλατε την ζαχαρενια σας και τον χρονο σας. το μονο που καταφερνετε ειναι να δινεται αξια σε καποιους που ισως δεν την αξιζουν με το να σχοληστε μαζι τους.
παμε τωρα στον αρχηγο της πρωτης συμμαχιας του γαμμα κοσμου.
φιλε σκυλε ανεβαζεις στατιστικα και διαφορα αλλα για να πεισεις ποιον αραγε ; και για ποιο πραγμα χρειαζεται να πεισεις καποιους; αν το προβλημα σου ειναι να πεισεις τον υπολοιπο κοσμο που κινητε μεσα στα στενα πλαισια αυτου του παιχνιδιου οτι ειστε η πρωτη συμμαχια του γαμμα κοσμου, για χαρεις λιγο σου λεω οτι εμενα με επεισες. εισαι ενταξει τωρα; ικανοποιηθηκε ο εγωισμος σου; και τωρα λοιπον που τον κερδισατε τον γαμμα κοσμο τι εγινε; εγινε οι ζωη καποιων καλυτερη; σας κανανε πρωτοσελιδο οι εφημεριδες η σας βγαλανε στα καναλια για την τοσο φοβερη και τρομερη επιτυχια σας ; πιστεψε με φιλε σκυλε περα απο τα 1000 αντε να σου βαλω 2000 ατομα που ειναι μεσα σε αυτο το παιχνιδι δεν ασχολητε κανεις αλλος με το ποιος κερδισε τον γαμμα κοσμο. και απο αυτους ας πουμε 2000 που ειναι στο παιχνιδι και παιζουν τωρα αν ρωτησω καποιον που δεν ειναι στον γαμμα αυτη την στιγμη ποια συμμαχια ειναι πρωτη δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι θα ξερει να μου απαντησει. αν νομιζεις οτι κανω λαθος βγες στον δρομο σταματα 100 περαστικους και πες τους οτι εισαι ο αρχηγος της συμμαχιας που κερδισε τον γαμμα κοσμο στο grepolis για να δεις τις αντιδρασεις τους. να δεις τι θα σου απαντησουν, ποσοι θα σε κοιταξουν σαν ουφο, και ποσοι θα γελασουν μαζι σου. φιλε σκυλε μην τρεφεις αυταπατες, το ακροατηριο σου ειναι κατα πολυ μικροτερο απο οσο νομιζεις ...
εχω την εντυπωση οτι στο παιχνιδι θα επρεπε να μπαινουμε για να περναμε ευχαριστα την ωρα μας και οχι για να ικανοποιουμε τον προσωπικο εγωισμο μας επειδη μαλλον δεν μπορουμε να το κανουμε στην πραγματικη μας ζωη. τελος παντων μην αρχησω τετοια κουβεντα τωρα. αυτα τα λιγα απο μενα.
καλες μαχες σε ολους με οποια εννοια δινει ο καθενας στην λεξη μαχη ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλησπερα και απο μενα.

Την Καλησπέρα μου και σε εσένα πρώην Σαρισαίε..
Οφείλω να ομολογήσω την συμπάθεια μου στην παλιά σου συμμαχία !
Ναι όσο και εάν σου φαίνεται απίστευτο.. οι ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ κερδίσανε τον κόσμο Gamma εξαιτίας ενός ασήμαντου γεγονότος που έχει σχέση με την παλιά σου συμμαχία.
Η προσπάθεια μας να υπερασπιστούμε κάποτε έναν μικρό παίχτη των ΣΑΡΙΣΑ εδώ στην θάλασσα 33 μας χάρισε τον μεγαλύτερο μας αντίπαλο.. τους ΜΑΠΕΣ.. οι οποίοι με την σειρά τους μας κρατήσανε ζωντανούς με τις επιθέσεις τους για τα υπόλοιπα 2 χρόνια!
Φυσικά στην πορεία γίνανε πολλά γεγονότα που μας ανατροφοδοτήσανε το ενδιαφέρων για παιχνίδι.. το ποιο πρόσφατο είναι η γλώσσα που βγάλανε οι νέοι σου σύμμαχοι..


πρωτα απο ολα δυο λογια για τον μιχαλη και τον πετρο. αδερφια προσπαθω να καταλαβω γιατι γινεται ολος αυτος ο σαματας για το τιποτα στην ουσια τοσες μερες εδω μεσα και δεν μπορω να βρω εναν ουσιαστικο λογο. αδερφια τσαμπα χαλατε την ζαχαρενια σας και τον χρονο σας. το μονο που καταφερνετε ειναι να δινεται αξια σε καποιους που ισως δεν την αξιζουν με το να σχοληστε μαζι τους..

Απλά τα αδέρφια σου είναι κομπλεξικά.. δεν αντέξανε το ότι παρά τα φράγκα που έχουνε χώσει στο παιχνίδι ακόμη δεν καταφέρανε να πάρουνε κάποιον τίτλο!

παμε τωρα στον αρχηγο της πρωτης συμμαχιας του γαμμα κοσμου.
Για πάμε και σε αυτόν!

φιλε σκυλε ανεβαζεις στατιστικα και διαφορα αλλα για να πεισεις ποιον αραγε ;
Κανέναν..
Απλά δεν αντέχω το ψέμα και τις συκοφαντίες που εξαπολύουνε οι δικοί σου!
Έστω και ένα άτομο να διαβάζει το φόρουμ εγώ οφείλω να απαντήσω!


και για ποιο πραγμα χρειαζεται να πεισεις καποιους; αν το προβλημα σου ειναι να πεισεις τον υπολοιπο κοσμο που κινητε μεσα στα στενα πλαισια αυτου του παιχνιδιου οτι ειστε η πρωτη συμμαχια του γαμμα κοσμου, για χαρεις λιγο σου λεω οτι εμενα με επεισες. εισαι ενταξει τωρα; ικανοποιηθηκε ο εγωισμος σου;

Δεν έχει να κάνει με τον εγωισμό μου φίλε μου.. έχει να κάνει απλά με την αδικία..
Σε ένα παιχνίδι που οι κανόνες του είναι συγκεκριμένοι.. δεν μπορεί στο τέλος να βγαίνει ο κάθε πικραμένος και να λέει τα δικά του..
Με συγκεκριμένο τρόπο κερδίζεις το παιχνίδι..
Μπόρεσες να το κερδίσεις; Καλώς !
Δεν μπόρεσες; ΕΕΕ τότε βγάλε τον σκασμό και μην μας πρήζεις!


και τωρα λοιπον που τον κερδισατε τον γαμμα κοσμο τι εγινε; εγινε οι ζωη καποιων καλυτερη; σας κανανε πρωτοσελιδο οι εφημεριδες η σας βγαλανε στα καναλια για την τοσο φοβερη και τρομερη επιτυχια σας ; πιστεψε με φιλε σκυλε περα απο τα 1000 αντε να σου βαλω 2000 ατομα που ειναι μεσα σε αυτο το παιχνιδι δεν ασχολητε κανεις αλλος με το ποιος κερδισε τον γαμμα κοσμο. και απο αυτους ας πουμε 2000 που ειναι στο παιχνιδι και παιζουν τωρα αν ρωτησω καποιον που δεν ειναι στον γαμμα αυτη την στιγμη ποια συμμαχια ειναι πρωτη δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι θα ξερει να μου απαντησει.

Για αυτό μπήκαμε εδώ.. για να παίξουμε και να κερδίσουμε..
Εάν θέλαμε καλύτερη ζωή θα πηγαίναμε στην εκκλησιά να προσευχηθούμε η θα τρέχαμε σε καμιά δουλειά να κονομήσουμε κανένα φράγκο..
Για να μπούμε στο grepolis σημαίνει ότι απλά θέλαμε να παίξουμε..
Και όπως συμβαίνει με το κάθε παιχνίδι θέλαμε να συναγωνιστούμε και να κερδίσουμε..
Συγνώμη που δεν είμαστε τόσο μέτριοι ώστε να σας κάνουνε την χάρη να κερδίσετε εσείς!



αν νομιζεις οτι κανω λαθος βγες στον δρομο σταματα 100 περαστικους και πες τους οτι εισαι ο αρχηγος της συμμαχιας που κερδισε τον γαμμα κοσμο στο grepolis για να δεις τις αντιδρασεις τους.
Βγαίνεις εκτός θέματος!

να δεις τι θα σου απαντησουν, ποσοι θα σε κοιταξουν σαν ουφο, και ποσοι θα γελασουν μαζι σου. φιλε σκυλε μην τρεφεις αυταπατες, το ακροατηριο σου ειναι κατα πολυ μικροτερο απο οσο νομιζεις ...
Δεν ψάχνω ακροατήριο.. να κλείσω τον κόσμο ψάχνω και θα το πετύχω!

εχω την εντυπωση οτι στο παιχνιδι θα επρεπε να μπαινουμε για να περναμε ευχαριστα την ωρα μας και οχι για να ικανοποιουμε τον προσωπικο εγωισμο μας επειδη μαλλον δεν μπορουμε να το κανουμε στην πραγματικη μας ζωη.

Πολλές λανθασμένες εντυπώσεις έχεις και Πολλές άστοχες υποθέσεις κάνεις..

Στο παιχνίδι μπαίνουμε για να παίξουμε όπως γουστάρει ο καθένας.. δεν θα μας κάνετε κατήχηση και για το πώς θα παίζουμε..
Σε όποιον δεν αρέσει ο τρόπος μας ή δεν αντέχει τον ανταγωνισμό.. μπορεί απλά να το παρατήσει..

Το ποιος είμαι εγώ στην πραγματική μου ζωή αφορά μόνο εμένα και τους φίλους μου!
Το ποιος είσαι εσύ δεν το έχω θίξει ποτέ μου και ούτε και με νοιάζει..
Εγώ το παιχνίδι κρίνω και για αυτό μιλάω..
Δεν μπήκα εδώ για να κάνω γνωριμίες..
Μπήκα για να παίξω και να κερδίσω..
Δεν μπήκα για να επιβεβαιωθώ ως άνθρωπος αλλά ως παίχτης!
Και ως παίχτης έχω επιβεβαιωθεί πολλές φορές!
Και εγώ αλλά και η ομάδα μου!


τελος παντων μην αρχησω τετοια κουβεντα τωρα. αυτα τα λιγα απο μενα.
καλες μαχες σε ολους με οποια εννοια δινει ο καθενας στην λεξη μαχη ...

Κλείνεις πολύ σωστά το μήνυμα..
Ο καθένας δίνει την δικιά του έννοια στην λέξη μάχη..
Ας μην ξεχνάμε λοιπόν ότι παίζουμε ένα παιχνίδι στρατηγικής..
Ο κάθε ένας έχει τον σκοπό του..
Πίσω από κάθε λέξη ή κάθε κίνηση ο καθένας προσδοκεί σε κάτι που μπορεί να του βγει.. μπορεί και όχι..
Ο χρόνος θα δείξει..
Μέχρι να φανεί.. καλές μάχες και από μένα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
και μιας και βλέπω όλους σας να μιλάτε για πόντους, πόλεις, βραβεία και ιστορίες..
Δείτε και το παρακάτω![/FONT]

eoQ2LqQ.png

Φίλε μου κανίς υπερμέγιστε της διαπλοκής πάλι με έπιασες στο στόμα σου κατηγορώντας με για κάτι το θέμα οτι εγω δεν μπορώ να σε πιάσω στο δικό μου γιατί τα πραγματικά γεγονότα δεν μπορώ να τα ποστάρω εδω μιας και παραβαίνουν τους κανονισμούς περι κοινοποίησης θεμάτων της υποστήριξης αυτοί που όμως τα έχουν δει γελάνε με την συμμαχία σου και την διαπλοκή της οπότε μην μου μιλάς για μάχες και παραμύθια και μην ξεχάσετε και σήμερα να κάνετε άλλες 378 καταγγελίες γιατι κάποιος παίκτης εχει ονομάση μια του πόλη πεκινουά η γιατί κάποιος έγραψε σε ένα μήνυμα τσιουάουα μην ξεχάσετε να ξανακάνετε επανεκίνηση λογαριασμού σε κάποιον παίκτη μας πάνω σε νησί με θαύμα και μην ξεχάσετε να στείλετε προσκλήσεις σε παίκτες που μέχρι χτες χτυπάγατε και βρίζατε.

Μάλλον για αυτές τις μάχες μιλάς ειδικα εσυ τεράστιε μαχητή μου


"...Μην κρίνεις, ινα μην κριθείς....."

 

DeletedUser8285

Guest
για τον georgeaeκ, εχει μερικα ιστορικα κενα..............
η 46 ητανε θαλασσα των ελ, οι ανενεργοι των ελ , φερανε μεσα τους παγκρητιους -απαραδεκτους .....
και φυσικα ηρθε και η σειρα τους να ακολουθησουνε τα ελ.......λειπει ο μινας να μας τα πει πιο αναλυτικα......
υστ...
με κολλησατε ........

για την ιστορια , ενα κομματι σημαντικο , οχι ιδιαιτερα μεγαλο το χε η παρεα, αρκετα χρονια πριν.......οταν ειμασταν δεν ειμασταν μια ντουζινα παικτες.....!!!!!!!!!!!
και ανεφερο την λεξη παρεα,
φιλε
White Warrior δεν σε γνωριζω ποιος παιχτης εισαι και αν τα εχεις παρατησει στον γαμμα παντως ευχαριστω που μου εδωσες στοιχεια που δεν ηξερα γιατι τοτε ξεκιναγα να παιζω..
 
Κορυφή