Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- (εφημερίδα)

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλησπερα φιλοι μου .

επεσε το ματακι μου σε ενα παιχνιδι.
εχει μεσα ενα τρείλερ.
ελεγα που το εχω δει .... που το εχω δει ...... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ οι φιλοι μου οι ελ-ελ το εχουν φιαξει. :)

[video=youtube;Wcd1mraxV5I]http://www.youtube.com/watch?v=Wcd1mraxV5I[/video]

παιδια καποιος σας εκλεψε το βιντεακι της συμμαχια σας και το εβαλε σε παιχνιδι.με εναν δικηγορο θα τους παρετε τα σωβρακα χαχαχαχα

2 χρονια ελευσις λετε στο βιντεακι σας ..... 2 (3 σχεδον τωρα) χρονια απατεωνες.

μ αρεσει που σας ειχα πει και μπραβο τοτε.

ντροπη σας για αλλη μια φορα

http://www.youtube.com/watch?v=vXqmYWeesQo&NR=1&feature=endscreen

http://www.youtube.com/watch?v=tHrsZsem10E&NR=1&feature=endscreen

χαχαχαχαχαχαχ
φιλακια σκυλε

Υ.Γ ειπαμε να παρετε υλικο αλλα οχι ολο το τρείλερ ρε μαγκες

ρε φιλε τοσο καιρο παρακολουθω το φορουμ και δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα σου.Μας λες προδοτες,ποιους εμας που εχουμε φαει την προδωσια με το κουταλι!Ολο υποθεσεις και σεναρια ειστε!Μας λες χτιστες αλλα επιθεσεις σαν αυτες που κανουμε εμεις δεν προκειται να κανετε ποτε!Οσο για τον μεγαλυτερο επιθετικο παικτη του κοσμου θα ηθελα να δω στο τοιχος και αυτα που εχει φαει!
 

DeletedUser2573

Guest
ρε φιλε τοσο καιρο παρακολουθω το φορουμ και δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα σου.......Οσο για τον μεγαλυτερο επιθετικο παικτη του κοσμου θα ηθελα να δω στο τοιχος και αυτα που εχει φαει!

ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΑΣ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ?????

Υ.Γ αφου διαβαζεις το φορουμ θα επρεπε να ξερεις οτι υπαρχει το τειχος που θες καπου περασμενο. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σαφεστατος οπως παντα!Ολο αερολογιες λες και απο ουσια τιποτα!
Βλεπω παντως οτι ο μεγαλος μαχητης αποφευγει να δειξει το τοιχος του!

Υ.Γ.Γενικα δεν γραφω στο φορουμ,αλλα για σενα ειπα να κανω μια εξαιρεση!!!
 

DeletedUser

Guest
Σαφεστατος οπως παντα!Ολο αερολογιες λες και απο ουσια τιποτα!
Βλεπω παντως οτι ο μεγαλος μαχητης αποφευγει να δειξει το τοιχος του!

Υ.Γ.Γενικα δεν γραφω στο φορουμ,αλλα για σενα ειπα να κανω μια εξαιρεση!!!

ΒΡΕ ΤΡΕΛΟΠΑΙΔΑ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΤΟΙΧΟΣ ΣΕ ΦΩΤΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ. ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ , ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ, ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ,,,,,,, ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΦΡΑΓΚΑ
 

DeletedUser2573

Guest
ΒΡΕ ΤΡΕΛΟΠΑΙΔΑ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΤΟΙΧΟΣ ΣΕ ΦΩΤΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ. ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ , ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ, ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ,,,,,,, ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΦΡΑΓΚΑ

χαχαχαχαχαχ.καλο πετραν.
αδερφε ασε να απαντησει ο φιλος μου ο σκυλος.
περναω φαση και εχω αναγκη μια κοντρα με την παρτη του.
σκυλε ελα στον λαο σου !!!
 

DeletedUser

Guest
εχεις βαλει μονο αυτα που εχεις χασει και αυτα που ειδα μου φανηκαν αστεια!Θελω παρα πολυ να δω τι εχεις φαει με αυτα που εχεις χασει!
Και για να κανω μια αρχη κι εγω!
b8d13db9d56d4fab90b55b1.png
 

DeletedUser2573

Guest
αδερφε αυτα ειναι οσα εχεις χασει.ο επιθετικος παει με βαση οσα εχει φαει.καπου δεν το πας καλα.
 

DeletedUser

Guest
εγω μια χαρα το παω μαλλον εσυ το εχεις χασει!Εβαλα αυτα που εχω χασει οπως εβαλε και ο σοφοκλης και περιμενω να βαλει και αυτα που εχει φαει και θα τα βαλω κι εγω!Παντως κι απο αυτα που εχω βαλει ως τωρα βλεπεις οτι ηδη εχω στειλει πολυ περισσοτερες επιθεσεις απο τον σοφοκλη!Τα υπολοιπα θα τα πουμε μετα τις αναρτησεις!!!
 

DeletedUser2573

Guest
φιλε μου θα στο ξανα πω.οι απωλειες δεν εχουν σχεση με το θεμα του επιθετικου.
εσυ μπορει να εχεις χασει τα ιδια με αλλον παιχτη και να εχεις φαει πολυ λιγοτερα.
το θεμα ειναι τι θα βρεις μεσα.
δλδ δεν καταλαβα .θες να πεις οτι οι ποντοι που εχει ειναι λαθος ?
μας το εφιαξαν και αυτο οι αντμιν ?
τρατζικ.

πετρο μην βαλεις τιποτα.
αστους εκει να ψαχνουν.

e1f76f339b8c44ebbe0be0f.png


dddd3d198ebd4e3fb917f2a.png


πλακα μας κανεις ????
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου θα στο ξανα πω.οι απωλειες δεν εχουν σχεση με το θεμα του επιθετικου.
εσυ μπορει να εχεις χασει τα ιδια με αλλον παιχτη και να εχεις φαει πολυ λιγοτερα.
το θεμα ειναι τι θα βρεις μεσα.
δλδ δεν καταλαβα .θες να πεις οτι οι ποντοι που εχει ειναι λαθος ?
μας το εφιαξαν και αυτο οι αντμιν ?
τρατζικ.

πετρο μην βαλεις τιποτα.
αστους εκει να ψαχνουν.

e1f76f339b8c44ebbe0be0f.png


dddd3d198ebd4e3fb917f2a.png


πλακα μας κανεις ????

Oχι φιλε δεν σου κανω πλακα!Εγω 11 μηνες δεν μπορουσα να παιξω,για προσωπικους λογους,παρα μονο να ελεγχω
τον λογαριασμο μου,αρα ειμαι σχεδον 1 χρονο πλην και μεσα σε αυτο τον χρονο υπηρξανε αρκετες φορες που το παιχνιδι εδινε διπλους ποντους.
Ο μεγας μαχητης σου λοιπον εχει χασει 500000 και απο αυτους οι 100000 ειναι αμυντικα!Αυτο λεει οτι δεν εχετε καθολου αντισταση οταν επιτιθεστε οποτε χανετε λιγοτερα και τρωτε περισσοτερα,σε αντιθεση με εμας που ακομα και πριν 1,5-2 χρονια βρισκαμε καθε φορα στην 24-34 8-10000 διηρεις!

Υ.Γ.Πολυ πιθανο και οι ποντοι σου να ειναι επειδη τα σπαγατε μεταξυ σας για ποντους,κατι που θα φανει απο τους αριθμους στο τοιχος!
 

DeletedUser2573

Guest
Oχι φιλε δεν σου κανω πλακα!Εγω 11 μηνες δεν μπορουσα να παιξω,για προσωπικους λογους,παρα μονο να ελεγχω
τον λογαριασμο μου,αρα ειμαι σχεδον 1 χρονο πλην και μεσα σε αυτο τον χρονο υπηρξανε αρκετες φορες που το παιχνιδι εδινε διπλους ποντους.
Ο μεγας μαχητης σου λοιπον εχει χασει 500000 και απο αυτους οι 100000 ειναι αμυντικα!Αυτο λεει οτι δεν εχετε καθολου αντισταση οταν επιτιθεστε οποτε χανετε λιγοτερα και τρωτε περισσοτερα,σε αντιθεση με εμας που ακομα και πριν 1,5-2 χρονια βρισκαμε καθε φορα στην 24-34 8-10000 διηρεις!

Υ.Γ.Πολυ πιθανο και οι ποντοι σου να ειναι επειδη τα σπαγατε μεταξυ σας για ποντους,κατι που θα φανει απο τους αριθμους στο τοιχος!

ακου για να μαθεις 5 πραγματακια φιλε μου.το τι εκανες εσυ 11 μηνες εμας δεν μας νοιαζει.εχω γραψει σε αλλο ποστ οτι ο λογαριασμος του σοφοκλη περασε στα χερια μας πριν 14 μηνες (τωρα πρεπει να ειναι 16).οτι επιθετικα εχει ο λογαριασμος τα εχει σε αυτους τους μηνες.τους διπλους που λες το παιχνιδι τους εδωσε σε ολους τους παιχτες και οχι μονο σε αυτον.το αν εσυ βαρεσες με διπλους ή οχι παλι δεν μας νοιαζει.

ο τροπος παιχνιδιου μας ειναι γνωστος ( σε οσους εχουν φαει φαπες).
ολη η συμμαχια βαραει.ετσι παμε εμεις .ολοι μαζι.εχουμε δει παιχτες που με 30 + εξεγερσεις απο εμας τα πεταξαν φαντασματα και παιχτες που κλεισαν το PC και πηγαν για καφεδακι ( με τοσες εξεγερσεις και καλα κανανε)

προσφατο θυμα μας το παλικαρακι

http://www.gr.grepostats.com/world/gr3/player/87800/colonizations

μετρα ποσοι παιχτες μας του πηραν πολη.

http://www.gr.grepostats.com/world/gr3/player/87800/history

δες οτι δεν ηταν ανενεργος.
απλα με καμια 40 εξεγερσεις το εκλεισε και ........ την εκανε .

ειναι χαζο να τα σκας σε μια πολη που ειναι μπαζωμενη την ωρα που καπου αλλου θα την βρεις ποιο καθαρη.
αυτα επρεπε να σας τα μαθει ο Μεγας Στρατηγος σας ;)

βεβαια αν καποια πολη την θελουμε .... απλα τα κατεβαζουμε ΟΛΑ !!!


Υ.Γ ενας σοβαρος παιχτης οταν αλλαζει πολη τα σκαει στον συμμαχο.δεν ειμαστε χαζοι να βαραμε με αμυντικα για να τα καψουμε.
οτι θελετε να μαθετε απλα θα μας ρωτατε.

καλο βραδυ αδερφε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
λοιπον για να τελεινουμε οπως λες κι εσυ κι εγω τραμπες εκανα και αλλαξα 3 θαλασσες για να παω στην 44 και εχασα το ενα δεκατο και γενικα δεν εχω ξαναδει η ακουσει για μεγαλυτερο αριθμο!Παλι αποδυκνειεται οτι παιζεται σε μια θαλασσα ουσιαστικα μονοι σας και κανετε τους μαγκες σε ανενεργους και σε φαντασματα!Επισης δεν εχω καταλαβει 2 πραγματα:Πρωτον ποιο ειναι το προβλημα και δεν ανεβαζετε την εικονα αφου δεν εχετε τιποτα να φοβηθειτε;Δευτερον γιατι εχει κρυφτει ο πετρος και απαντας εσυ;

Υ.Γ.Το πιο πιθανο ειναι να σταθεις σε μια λεξη που ειπα και να μου απαντησεις με υπεκφυγες παλι!
 

DeletedUser2573

Guest
χαχαχαχαχαχ
μ αρεσεις αδερφε.

μαθε οτι στην ζωη τιποτα δεν ειναι τυχαιο.
παιζουμε σε πολες θαλασσες και συντομα θα ειμαστε και στις δικες σας.
τα βαλαμε με συμμαχια καλυτερη απο σας και την σμπαραλιασαμε.στον ιδιο δρομο ειναι και οι σπαρτιατες.
την εικονα δεν την ανεβασε για να σε πικαρω.( θα στην στειλει στο παιχνιδι αμα θες μονο για παρτη σου)
ο πετρακος εχει αλλα πραγματα να κανει ποιο σοβαρα απο το να γραφει στο φορουμ.
στις σαχλαμαρες ειμαι εγω πρωτος ;)

Υ.Γ απο ολα αυτα που εχω γραψει τοσο καιρο στο φορουμ εχεις καταλαβει οτι απανταω με υπεκφυγες ????
 

DeletedUser

Guest
βασικα για να σε διορθωσω εμεις θα ειμαστε στις δικες σας θαλασσες!Δευτερον πως λες οτι αντιμετωπισες καλυτερους παικτες,εχεις παιξει εναντιον μας;Οποιον ηταν στην 24-34 απο τους μαπες θα σου πει το αντιθετο κι ας ειμασταν αντιπαλοι!
Οταν κατεβηκα στην 34 μαζι με καποια αλλα παιδια ειχαμε μονο 78 πολεις και ειχαμε αντιπαλους τους μαπα!Μετα απο 1,5 χρονο η 34 καθαρισε!Τι λες οτι θα γινει με σας;

Και για να τελειωνουμε και με το θεμα του τοιχους,ειμαι σιγουρος οτι ο αριθμος των επιθετικων που εχει φαει ειναι πολυ πανω απο το κανονικο,γι αυτο το λογο δεν το ανεβαζει στο φορουμ!
 

DeletedUser

Guest
λοιπον για να τελεινουμε οπως λες κι εσυ κι εγω τραμπες εκανα και αλλαξα 3 θαλασσες για να παω στην 44 και εχασα το ενα δεκατο και γενικα δεν εχω ξαναδει η ακουσει για μεγαλυτερο αριθμο!Παλι αποδυκνειεται οτι παιζεται σε μια θαλασσα ουσιαστικα μονοι σας και κανετε τους μαγκες σε ανενεργους και σε φαντασματα!Επισης δεν εχω καταλαβει 2 πραγματα:Πρωτον ποιο ειναι το προβλημα και δεν ανεβαζετε την εικονα αφου δεν εχετε τιποτα να φοβηθειτε;Δευτερον γιατι εχει κρυφτει ο πετρος και απαντας εσυ;

Υ.Γ.Το πιο πιθανο ειναι να σταθεις σε μια λεξη που ειπα και να μου απαντησεις με υπεκφυγες παλι!

ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΜΕ ΣΟΥΖΑ?
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ, ΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ, ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΙΔΙΠΛΟΥΣ, ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΣΚΑΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ, ΕΛΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΕΣΕ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ.


ΥΓ: ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ?

ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΝΒΑΝΟΜΑΣΤΕ........... ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
καλο βραδυ αδερφε.
πολλα λογια χωρις λογο.
αν κανεις κεφι ,μια μερα σκυπε θα στα πω ολα.
για το τειχος στειλε μνμ στους αντμιν.
που ξερεις μπορει να το εχουμε πηραξει σαν τα κοντερ :)

χαρηκα που τα ειπαμε.
 

DeletedUser

Guest
ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΜΕ ΣΟΥΖΑ?
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ, ΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ, ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΙΔΙΠΛΟΥΣ, ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΣΚΑΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ, ΕΛΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΕΣΕ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ.


ΥΓ: ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ?

ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΝΒΑΝΟΜΑΣΤΕ........... ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.

εγω το μονο που βλεπω ειναι οτι αποφευγεις να απαντησεις ουσιαστικα!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν δειχνεις το τοιχος,η μαλλον μπορω!Με 400.000 επιθετικο στρατο που εχεις χασει δεν θα μπορουσες ποτε να εχεις φαει περισσοτερους απο εμας,γιατι ειναι και αλλοι που βαρανε οπως εγω!Ποιοι ειναι αμυντικοι και ποιοι επιθετικοι το ξερω πολυ καλα,το θεμα ειναι να το δουν ολοι που τους εχετε φλομωσει στο ψεμα οτι ειμαστε κτιστες!Για τους διπλους ποτε δεν με ενδιεφερε ποιος εχει και ποτε δεν ασχοληθηκα!Για πες μου εσυ τι να τους κανω τους κωδικους σας;Που κολλαει αυτο;

Υ.Γ.Ακατορθωτο μπορει να ναι για εσας,που δεν ξεμυτιζετε απο την θαλασσα σας,αλλα εμεις για να βρουμε κοκκινακια στο παιχνιδι εχουμε ηδη αποδειξει οτι μπορουμε να παμε 2 θαλασσες μακρια!
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ. ΕΙΣΤΕ 160 -170 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΧΕΤΕ 6 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 50 ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ 4. ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΘΕΣΙΝΟΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ, ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΚΟΡΠΟΧΩΡΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΚΙΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ 160 ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΣΑΣ, ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 50 ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΟΤΙ ΗΡΘΑΤΕ 45,,,, ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟΙ ΚΡΗΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΡΑΠΗΚΑΝ ΣΕ ΑΤΑΚΤΗ ΦΥΓΗ ΠΡΟΣ ΕΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΛΥΣΗ ΤΟΥΣ(ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ).
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ (ΔΥΣΚΟΛΟ) ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΒΡΕΘΟΥΜΕ. ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΡΩΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ? ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ?
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ , ΑΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ (ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΚΡΗΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΜΑΙ), ΡΩΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΧΤΕΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ. ΕΙΣΤΕ 160 -170 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΧΕΤΕ 6 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 50 ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ 4. ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΘΕΣΙΝΟΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ, ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΚΟΡΠΟΧΩΡΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΚΙΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ 160 ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΣΑΣ, ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 50 ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΟΤΙ ΗΡΘΑΤΕ 45,,,, ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟΙ ΚΡΗΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΡΑΠΗΚΑΝ ΣΕ ΑΤΑΚΤΗ ΦΥΓΗ ΠΡΟΣ ΕΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΛΥΣΗ ΤΟΥΣ(ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ).
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ (ΔΥΣΚΟΛΟ) ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΒΡΕΘΟΥΜΕ. ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΡΩΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ? ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ?
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ , ΑΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ (ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΚΡΗΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΜΑΙ), ΡΩΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΧΤΕΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

Καπου μπερδευεσαι!Οπως ειπες κι εσυ ειμαστε 160 ατομα,οποτε δεν ειναι δυνατον να τους ξερω ολους,αλλα ξερω οσους παιζουν στην ιδια θαλασσα με μενα!Οι περισσοτεροι αλλωστε παιζουμε μαζι απο την αρχη του παιχνιδιου με τους αρχικους μας λογαριασμους και δεν γιναμε γυρολογοι του grepolis!

Tον χαρτη δεν τον κοιτας καλα!Η 44 σχεδον εχει σχεδον καθαρισει και σιγα σιγα αρχιζουμε και κατεβαινουμε,οποτε θα δουμε αν στα εργα εισαστε καλυτεροι απο τα λογια!

Επισης δεν χρειαζεται να ρωτησω κανεναν για τις επιθεσεις σου,αλλωστε οπως σου ειπα φαινεται ακομα και στο μισο τοιχος που εχεις αναρτησει οτι δεν βρισκετε ιδιαιετερη αντισταση!Επισης αν συμφωνεις με τα κριτηρια του παιχνιδιου οπω λες,γιατι κραζεις τον σκυλο οταν σου παραθετει στατιστικα του παιχνιδιου!

Υ.Γ.Ακομα περιμενω να δω!Αντε να κανω εγω την αρχη παλι!

ZkXCInB.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή