Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- (εφημερίδα)

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
στρατοοοοοοοοοοοοοοο

που εισαι φιλαρακι.
ελπιζω να εισαι μια χαρα.
εχεις ενα κακο ρε μπαγασα.
τα περνεις ασχημα και βγαζεις μια κακια που δεν την εχεις.

πες αυτα που θες (εισαι σε αρκετα σωστος) αλλα με ποιο χαλαρο τροπο.

να σου πω την αληθεια με χαλαει και εμενα που "καποιος" που δεν υπαρχει στο παιχνιδι βγαινει και γραφει.
το παλικαρι δεν το ξερω ,αλλα απο το πουθενα αρχισε να κραζει.

ειναι κατι σαν το διαολοτριβολη που γραφει για σας.

ας μιλαμε εμεις που υπαρχουμε και ασ αφησουμε τα φαντασματα να βολοδερνουν :)

animated_gifs_5paidika_gosts.gif
 

DeletedUser

Guest
Από ότι κατάλαβα είσαι από τους "εξυπνάκηδες" του φόρουμ που είναι μέσα αλλά δεν απαντάνε και εμφανίζονται στο ξαφνικό για να πουν την βλακεία τους..
Το άλλο που όταν σας βγάζαμε σε εξέγερση έπεφτε ο σέρβερ είναι και αυτό μέρος του κόλπου σας;Δεν σου έχουν πει την αλήθεια αγοράκι μου..Οι διπλοί λογαριασμοί που είχατε και μην πεις το αντίθετο επειδή το ξέρουμε όλοι πολύ καλά τι έγιναν;Τα ξεχάσαμε όλα τόσο απλά;
Οι μάπες σας έπαιζαν ρε..Υστερούσαν από άτομα αλλιώς ούτε σκύλος ούτε τίποτα δεν θα υπήρχε στην όπως την λέτε "συμμαχία"..Μια ένωση ...---... + τους Μάπες και είχατε καταστραφεί όλοι ρε..
Ποτέ δεν ήρθατε να μας παίξετε στα ίσια χωρίς καταγγελίες και την χρήση των διπλών λογαριασμών σας..Απορώ γιατί συνεχίζετε να παίρνετε όλη τη δόξα και να σας θεωρούν νικητές του παιχνιδιού και να έχετε το καλαθάκι δίπλα στα ονόματά σας..Ααα τώρα να σε δω που το θυμήθηκα...Να σε ρωτήσω ρε..Μήπως λέω μήπως όλες οι πόλεις που είχατε οι μισές ήταν από τα φαντάσματα που ήταν γεμάτος ο κόσμος Γ;
Παίξτε καθαρά ρε και κόψτε αυτό το "είμαι ο καλύτερος,είμαι ο νικητής.."
 

DeletedUser3333

Guest
Από ότι κατάλαβα είσαι από τους "εξυπνάκηδες" του φόρουμ που είναι μέσα αλλά δεν απαντάνε και εμφανίζονται στο ξαφνικό για να πουν την βλακεία τους..
Το άλλο που όταν σας βγάζαμε σε εξέγερση έπεφτε ο σέρβερ είναι και αυτό μέρος του κόλπου σας;Δεν σου έχουν πει την αλήθεια αγοράκι μου..Οι διπλοί λογαριασμοί που είχατε και μην πεις το αντίθετο επειδή το ξέρουμε όλοι πολύ καλά τι έγιναν;Τα ξεχάσαμε όλα τόσο απλά;
Οι μάπες σας έπαιζαν ρε..Υστερούσαν από άτομα αλλιώς ούτε σκύλος ούτε τίποτα δεν θα υπήρχε στην όπως την λέτε "συμμαχία"..Μια ένωση ...---... + τους Μάπες και είχατε καταστραφεί όλοι ρε..
Ποτέ δεν ήρθατε να μας παίξετε στα ίσια χωρίς καταγγελίες και την χρήση των διπλών λογαριασμών σας..Απορώ γιατί συνεχίζετε να παίρνετε όλη τη δόξα και να σας θεωρούν νικητές του παιχνιδιού και να έχετε το καλαθάκι δίπλα στα ονόματά σας..Ααα τώρα να σε δω που το θυμήθηκα...Να σε ρωτήσω ρε..Μήπως λέω μήπως όλες οι πόλεις που είχατε οι μισές ήταν από τα φαντάσματα που ήταν γεμάτος ο κόσμος Γ;
Παίξτε καθαρά ρε και κόψτε αυτό το "είμαι ο καλύτερος,είμαι ο νικητής.."

Ακριβως αυτος ειμαι ,μοναχα που η βλακεια που θα πω ,θα εκφραζει και αλλους ,εσυ αραγε για ποιον εκφραζεσαι???
 

DeletedUser

Guest
Από ότι κατάλαβα είσαι από τους "εξυπνάκηδες" του φόρουμ που είναι μέσα αλλά δεν απαντάνε και εμφανίζονται στο ξαφνικό για να πουν την βλακεία τους..
Το άλλο που όταν σας βγάζαμε σε εξέγερση έπεφτε ο σέρβερ είναι και αυτό μέρος του κόλπου σας;Δεν σου έχουν πει την αλήθεια αγοράκι μου..Οι διπλοί λογαριασμοί που είχατε και μην πεις το αντίθετο επειδή το ξέρουμε όλοι πολύ καλά τι έγιναν;Τα ξεχάσαμε όλα τόσο απλά;
Οι μάπες σας έπαιζαν ρε..Υστερούσαν από άτομα αλλιώς ούτε σκύλος ούτε τίποτα δεν θα υπήρχε στην όπως την λέτε "συμμαχία"..Μια ένωση ...---... + τους Μάπες και είχατε καταστραφεί όλοι ρε..
Ποτέ δεν ήρθατε να μας παίξετε στα ίσια χωρίς καταγγελίες και την χρήση των διπλών λογαριασμών σας..Απορώ γιατί συνεχίζετε να παίρνετε όλη τη δόξα και να σας θεωρούν νικητές του παιχνιδιού και να έχετε το καλαθάκι δίπλα στα ονόματά σας..Ααα τώρα να σε δω που το θυμήθηκα...Να σε ρωτήσω ρε..Μήπως λέω μήπως όλες οι πόλεις που είχατε οι μισές ήταν από τα φαντάσματα που ήταν γεμάτος ο κόσμος Γ;
Παίξτε καθαρά ρε και κόψτε αυτό το "είμαι ο καλύτερος,είμαι ο νικητής.."

Τι να κανουμε που ησουν μακρια καιδεν ειχαμε ευκαιρο θυμα να παιξουμε!

Στρατο θα μας τρελανουν αυτοι.....!Αλλα το πε ο ανθρωπας....στην ρουφιανια πρωτοι!!!
 

DeletedUser

Guest
UNITHECALL.???ποιος εισαι?εγω ειμαι ο πανος (bladewing) στο παιχνιδι.

παιζω με mkane,hliasfantomas,aetos123,staurobts,geodaf,lampros,ulises,asanof,boyka1 .....ολοι αυτοι αντιπαλοι στον γαμμα.με μητσο(enter-asanov) παιζαμε φαπες.

πηγαμε στον σιγμα και παιζουμε μαζι.για την πιο βρωμικη συμμαχια του γαμμα ειναι οι -ΕΛ- απο την πρωτη ημερα διημιουργιας τους.οι ελ μας ανεδειξαν νικιτες του γαμμα.διελυσαν 4 συμμαχιες.αχαιοι-μαπες nok out.και φιαλρακια λιγο καιρο αργοτερα.

μιλας για 2-3πλους λογαριασμους?πρεπει να αστιευσαι τωρα.

enter-asanov-foto32-

thanasis-adikopolis

aiolous-Amphionas-paok04

εαν θες να σου πω και αλλα για τους αντιπαλους μας ποσους διπλους ειχαν στειλε μου μνμ δεν γραφονται ολοι στο φορουμ.

για να σου δωσω να κταλαβεις.ο κιτσος επαιζε στην -54- 6 λογαριασμους:kostasxris-ngrekos-p.diano-kitsos-hercules corfu και αλλοι τοσοι.

ολες τις βρωμιες σας τις γνωριζουμε χωρις να εχουμε ρουφιανο.οπως εχετε-ειχατε κανει εσεις σε εμας.

για να μην λες ομως το ονομα σου πρεπει να ντρεπεσαι γι αυτο που ησουν στον γαμμα.οπως και κανανε-κανουνε πολλοι μαπες που παιζουνε σε νεους κοσμους.
 

DeletedUser

Guest
Μαπας δεν είμαι..Τέλος πάντων αφού τελικά το λένε τόσοι πολλοί ότι παίξατε καθαρά ΜΠΟΡΕΙ να έχετε δίκαιο..Τα ξαναδιάβασα όλα τα μηνύματα από την αρχή και πιστεύω ότι παίξατε καθαρά.Οπότε μπράβο και συγχαρητήρια για την νίκη και για την μαγκιά σας.Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο.Το μόνο που μπορώ να πω,είναι συγνώμη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν σου ζητησε κανεις να πεις συγνωμη για την αποψη που εχεις.πες μας ποιος εισαι για να κανουμε κουβεντα εαν θελεις φυσικα να κανουμε κουβεντα.
 

DeletedUser

Guest
Τότε ήμουν νουμπάς..ΈΠαιζα 1,5 χρόνο και είχα καταφέρει να βγάλω μια πόλη με 8000 πόντους και ούτε καλά καλά κατάκτηση δεν ήξερα πως γίνετε..Τώρα παίζω Σίγμα με το ίδιο όνομα σήμερα βράδυ θα έχω 3 πόλεις..Είμαι στην *ΑΘΑΝΑΤΗ ΣΑΡΙΣΑ* και προφανώς είμαι Θ.46
 

DeletedUser

Guest
Τότε ήμουν νουμπάς..ΈΠαιζα 1,5 χρόνο και είχα καταφέρει να βγάλω μια πόλη με 8000 πόντους και ούτε καλά καλά κατάκτηση δεν ήξερα πως γίνετε..Τώρα παίζω Σίγμα με το ίδιο όνομα σήμερα βράδυ θα έχω 3 πόλεις..Είμαι στην *ΑΘΑΝΑΤΗ ΣΑΡΙΣΑ* και προφανώς είμαι Θ.46
φανηκε απο την αρχη οτι μιλαγαμε με εμπειρο παικτη!

Τελικα το θεμα να το συνεχισουμε η να το διαγραψουμε τελειως;Ε ρε τρελα.....!
 

DeletedUser

Guest
Μαπας δεν είμαι..Τέλος πάντων αφού τελικά το λένε τόσοι πολλοί ότι παίξατε καθαρά ΜΠΟΡΕΙ να έχετε δίκαιο..Τα ξαναδιάβασα όλα τα μηνύματα από την αρχή και πιστεύω ότι παίξατε καθαρά.Οπότε μπράβο και συγχαρητήρια για την νίκη και για την μαγκιά σας.Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο.Το μόνο που μπορώ να πω,είναι συγνώμη

Συγχωρεμένος παιδί μου!
Να διαβάζεις και να μελετάς!
Τα μαθήματα σου και όχι το Grepolis..
Προσπάθησε να εμπλουτίσεις με γνώσεις το μυαλό σου μιας και η ζωή δεν συγχωρεί τους πνευματικά αδύναμους.

Όπως και με την ζωή … έτσι και με το Grepolis.. Έχεις ακόμη πολλά να μάθεις.
Και μην ξεχνάς ότι την ιστορία την γράφει πάντα ο ΝΙΚΗΤΗΣ.



εεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι το καναμε εδω περα.αμερικαν μπαρ ?

ρε φιλαρακι απο τους αχαιους.γιατι κραζεις το κουταβακι μου ?

[/COLOR][/COLOR]

Για σου αγαπημένε!
Και εμένα μου λείπεις..
Είμαι σε διακοπές.. ξέρεις!
Καταλαβαίνεις..
Δεν σε έχω ξεχάσει..
Οι καταστάσεις με κρατάνε μακριά σου!
Υπομονή!

Κάποια στιγμή θα δεις κάτι τέτοιο..
Μην τρομάξεις!


c0efAER.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
για να μην λες ομως το ονομα σου πρεπει να ντρεπεσαι γι αυτο που ησουν στον γαμμα.οπως και κανανε-κανουνε πολλοι μαπες που παιζουνε σε νεους κοσμους.

Ρέ μάγκες, ακόμα με τους μάπα ασχολείστε;;; γιατί τόση εμπάθεια τελικά;
Αγορίνα μου πάντως, εσένα δεν σε θυμάμαι όταν έπαιζα. Τώρα πως ξέρεις οτι οι μάπα παίζουν σε άλλους κόσμους με άλλα ονόματα επειδή ντρέπονται, είναι ανεξήγητο...... κοίτα την "καμπούρα" σου και άσε τους άλλους!
 
Κορυφή