Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- (εφημερίδα)

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
και καμένοι.. και δαρμένοι.. και χαμένοι..
πονάει..
το ξέρω..
έτσι είναι η ΗΤΤΑ αγοράκια..
ΠΙΚΡΗ!

όσο αφορά τους -ΕΛ-: Καλή υπομονή και δύναμη τους εύχομαι
όσο αφορά τους Αετούς: Όταν έρθει η ώρα θα τα πούμε.

και μιας και βλέπω όλους σας να μιλάτε για πόντους, πόλεις, βραβεία και ιστορίες..
Δείτε και το παρακάτω!


eoQ2LqQ.png


Καλά να είναι ο χρυσός και οι γιορτούλες παλικάρια..
Γιατί από μάχες είστε τζούφιοι..
Και εγώ εάν είχα λεφτά.. 500 πόλεις θα είχα τώρα.

τώρα γράψτε ότι θέλετε, απαντήστε όπως θέλετε, πείτε με και ψεύτη..
Καλή συνέχεια σε όλους!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΕ, ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ( ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ - ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΕΙΡΩΝΙΚΑ)

ΟΠΩΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ - ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.......

ΣΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ , ΜΕ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΤΙΘΕΣΕ, ΟΠΩΣ ΕΚΤΙΘΕΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ( ΑΣΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ, ΕΔΩ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΕΝΕΙ ΣΕ ΚΑΛΟ)
 

DeletedUser2573

Guest
καλησπερα :)
σας αφησα να τα πειτε ολα και ηρθα να δωσω και εγω την πινελια μου.

αδερφακι μου Ηλια.τι τον πηγαινεις με το μαλακο αυτον.αφου τον βλεπεις οτι ψαχνει μουρμουρες.για την σαρισσα δεν μπορει να πει και πολλα γιατι εχει πολλους μεσα και δεν τον περνει.βλεπεις οτι λεει οτι θελει.εμεις ειμαστε οι κομπλεξικοι και αυτος ειναι ο νορμαλ.

μιλαει για μια νικη που εχει παρει.απο που κι ως που.τελειωσε κανενα παιχνιδι?
βγηκε κανεις και μας ειπε "μαγκες τερμα ο γαμμα.νικησαν οι ελευσις ?
τα θαυματα που εχουν ειναι δικα τους και δεν μπορουν να τα χασουν?
τιποτα απο ολα αυτα.
φιλε σκυλε το παιχνιδι ακομα ειναι σε εξελιξη.αν δεν σφυριξει 3 φορες ο διαιτητης το ματσακι δεν τελειωνει.
και οπως ειπες και ο σοφος "κι ομως γυριζει"
φεταααααααααααααα.
εχουμε πολυ καιρο ακομα.τι εγινε φοβασε μην την κανουν σιγα σιγα οι δικοι σου?
τι να παιζετε 2 λογαριασμους ο καθενας τι 3.σιγα το πραγμα.ξερετε απο αυτα.

παμε στα δικα μας.εβαλες αυτο το ποστ με τις παρελασεις.
μας περνας για χαζους?
δλδ εμεις δεν ξερουμε οτι αυτο ειναι οι ποντοι μαχης καθε παιχτη δια του 300 ?(που ειναι καθε παρελαση)

ντραπηκες να μας πεις οτι εσυ εχεις 7606 παρελασεις ?

το παλικαρακι ο glam (sorry φιλαρακι αλλα ολο εσυ την πληρωνεις) που εχει παρει και το βραβειο (εγραψα την ενσταση μου αναλυτικα στο αναλογο ποστ.μην τα ξανα γραφω) εχει 24362 παρελασεις.δλδ ειναι 3 φορες καλυτερος απο σενα ρε σκυλε.γιαυτο σου λεω οτι δεν το εχεις.λες απλα οτι θες.εισαι στον κοσμο σου.εισαι απλα ενας χτιστης,χωρις μαχες.

και για να δεις οτι το θεματακι το εψαξα εχω και στοιχεια. :)

μετα απο πολυ κοπο ο δαιμονιος παπαρατσι της συμμαχιας μας
Λελος Μπανιστηράκης
καταφερε να μας φερει ντοκουμεντα.αν και εβαλες γυαλια για να μην σε παρουμε χαμπαρι ο γατος μας σε βρηκε !!!
χαχαχαχαχαχχα


563d6b30092a4390aa339e8.png
08fe020142084ef1beefb41.png


παμε τωρα και στο καλο το θεμα.

Λες :
c933cf6a5d494be5a91eb73.png


το θεμα μαχες το εχουμε πει 100 φορες.εσυ δεν εχεις ιδεα απο αυτα.να μου πεις για τον φαλικο να σου πω ,ναι.το παλικαρι τα σκαει και δεν χαμπαριαζει.εσυ τι μιλας?
μιλας για χρυσο.εχεις ιδεα ποσα λεφτα θελω ,αν πατησω ολυμπιακους αγωνες για να βγαλω ενα δικαιωμα?

300 περιπου Ευρω.
οταν ειχα 100 πολεις ηταν 100 Ευρω.
οταν ειχα 50 ηταν 50 Ευρω.
ξερεις για ποσα λεφτα μιλας ??????
γιαυτο σου λεω οτι δεν πας καλα.

τωρα για τον gstam ολοι ξερουμε οτι ειναι φραγκατος.κατι πηρε το αυτι μου οτι αντι για αποικιακα στελνει κοτερα.
τι να σου πω.εσυ θα ξερεις καλυτερα.

παρακαλω τους αντμιν αν ειναι ευκολο να μας πουν το χρυσο που εχω βαλει ως τωρα.(αν μπορει να γινει αυτο).το ιδιο να κανεις και εσυ για να δουμε.εγω σκυλακι βαζω 10 ευρω καθε 1,5 μηνα.αυτα ειναι ολα κι ολα.δεν εχω αναγκη απο κατι παραπανω.

κλεινω γιατι σας ζαλισα με αυτο.

λες οτι αν ειχες λεφτα θα ειχες 500 πολεις.εγω για να δεις ποσο σε αγαπαω θα κανω οτι μπορω.
ελατε ολοι μαζι παιδια να βαλουμε ενα χερακι να βγαλει δικαιωματα το φιλαρακι μου ο σκυλος.
ο τροπος ειναι απλος. :)


IOtBirF.png


χαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχ

Υ.Γ θα παρακαλεσω τους αντιμ να μας πουνε τι ονομα πολης δεν μπορουμε να βαλουμε ,με σχεση το ονομα του σκυλου.θελω να πιστευω οτι δεν θα αποκλεισουμε ολα τα ειδη και τα ονοματα σκυλων ;)
ευχαριστω για τον χρονο σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
rcbT22x.png


10 ΠΑΣΤΙΛΙΕΣ , ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ. ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ .........................
 

DeletedUser9087

Guest
ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ.......
ΕΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΗ...!!!!!;);):d..........!!!!!!!!!
ΤΟΥς ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥς ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΛΙΟΦΙΛΟ ΣΚΑΛΟ.......................................
ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΤΑ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΓΑΜΜΑ , ΜΟΝΟ Ο ΓΙΑΤΡΟς (ΘΟΔΩΡΟΣ Κ) ΕΧΩΝΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ .....ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ , ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟς ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΥΠΕΡΜΕΤΡΑ.......
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟΡΙΕς.......
ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟς ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΡΩΤΕς ΘΕΣΕΙς Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΕς.....
ΠΧ....ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΡΩΤΗ???????
ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ , ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΑ , ΟΤΑΝ, ΟΤΑΝ???????
ΠΟΙΟς ΠΑΙΚΤΗς ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟς ????????
ΜΕ ΠΟΙΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ , ΑΜΥΝΑς ΕΠΙΘΕΣΗς , ΚΤΙΣΗΜΑΤΟς ΚΛΠ.ΚΛΠ..........
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΕΙ ΕΝΑς ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΚΤΟς ΑΛΓΟΡΙΘΜΟς , ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕς ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ , ΑΥΤΟς 'Η ΑΥΤΗ....?????
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ , ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ , ??????
Η ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΡΑ ΤΗς ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙς ΑΚΡΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ????????
ΣΚΑΛΟ Σ ΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΝΕΙς ΠΟΝΕΜΕΝΕς ΙΣΤΟΡΙΕς , ΩΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΤΡΩΓΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥς ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕς....
ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ .....ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.......ΧΡΟΝΙΑ......ΤΣΠ....this is grepolis
ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ , ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ........
ΕΓΩ , Ο ΓΚΡΕΓΚΟ ΚΑΙ Ο ΜΙΝΑς ΕΔΩ ΤΡΙΓΥΡΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥς .......
ΜΕΛΩΔΙΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑς ΔΩΣΕΙς ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑς ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ Η ΤΡΙΑΔΑ.........
Η ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΗ , ΔΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΧΩΡΙΣΤΗ ΤΡΙΑΔΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΜΑ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!>.....:p:p!!!!!!!!this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
Βρε παλικάρι μου..
Οφείλω να σε παραδεχτώ!

Είσαι πράγματι παλικάρι μιας και θέλει πολύ μαγκιά για να βγαίνεις και να εκτίθεσαι δημοσιά..
Γιατί εκτίθεσαι..
Όσοι παίχτες γνωρίζουνε να μελετάνε τα στατιστικά και τις διάφορες συνιστώσες του παιχνιδιού (που πίστεψε με είναι πολλοί) μπορούνε να βγάλουνε κάλλιστα ένα συμπέρασμα περί του τι ισχύει και το τι όχι..
Πάντα όταν μιλάω καταθέτω στοιχεία του παιχνιδιού (σε αντίθεση με εσάς)

Θα ήθελα λοιπόν να σε πληροφορήσω για τα εξής:

Λες:
μιλαει για μια νικη που εχει παρει.απο που κι ως που.τελειωσε κανενα παιχνιδι?
βγηκε κανεις και μας ειπε "μαγκες τερμα ο γαμμα.νικησαν οι ελευσις ?
τα θαυματα που εχουν ειναι δικα τους και δεν μπορουν να τα χασουν?
τιποτα απο ολα αυτα.
φιλε σκυλε το παιχνιδι ακομα ειναι σε εξελιξη.αν δεν σφυριξει 3 φορες ο διαιτητης το ματσακι δεν τελειωνει.
και οπως ειπες και ο σοφος "κι ομως γυριζει"
φεταααααααααααααα.
εχουμε πολυ καιρο ακομα.τι εγινε φοβασε μην την κανουν σιγα σιγα οι δικοι σου?
τι να παιζετε 2 λογαριασμους ο καθενας τι 3.σιγα το πραγμα.ξερετε απο αυτα.
Απαντώ:

Για ακόμη μια φορά θα επιμείνω ότι είσαι παντελώς άσχετος με το παιχνίδι!
Ποιος ήθελες να σου πει και τι;
Όταν ξεκίνησες να παίξεις αυτό το παιχνίδι δεν διάβασες τις οδηγίες;
Τα έγραφε όλα εκεί..
Όλοι οι παίχτες γνωρίζανε ότι το Grepolis δεν τελειώνει ποτέ..
Στην πορεία ανακοινώθηκε (και πολύ καλώς έγινε- έχω γράψει σχετικά στο θέμα παράπονο) ότι το παιχνίδι αλλάζει πλέων και θα μπούνε τα θαύματα τα οποία θα αναδείξουνε τον νικητή!
Όποιος διαφώνησε με αυτή την αλλαγή – αποχώρησε..
Όποιος έμεινε σημαίνει ότι συμφώνησε και διαγωνίστηκε για την Νίκη..

Έπαιξες λοιπόν και έχασες φιλαράκο και εσύ και οι άλλοι!

Για την ιστορία θα θυμίσω ότι οι –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- συναγωνιστήκανε την υπερδύναμη των –ΕΛ- , των ΑΧΑΙΩΝ και ΜΑΠΑ (μετά την συνένωση τους) στην ανέγερση των θαυμάτων και νικήσανε ενώ είχανε το 1/3 της δύναμης των παραπάνω!

Πάμε λοιπόν στο σήμερα..
Η συμμαχία των –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- κατάφερε να κερδίσει αυτό
vjEmc8z.png


Σε πληροφορώ ότι στον κόσμο Gamma δεν μπορεί πλέων κανείς να πάρει αυτό το βραβείο και ας χτίσει και 5 και 6 θαύματα..
Αυτό το βραβείο δόθηκε και δεν παίρνετε πίσω!
Πάμε λοιπόν για το επόμενο..
Το οποίο είναι το εξής:

Bi2bC6Q.png


Καταλαβαίνεις λοιπόν φίλτατε ότι για να πάρει κάποιος την Νίκη από τους ΕΛΕΥΣΙΣ θα πρέπει να χτίσει και τα 7 Θαύματα του κόσμου..
Θεωρείς ότι υπάρχει ποτέ τέτοια περίπτωση;
Πες μου ΝΑΙ να γελάσει και ο κάθε πικραμένος!
Και στην τελική εάν είναι να γίνει αυτό θα πρέπει να το πραγματοποιήσουνε οι -ΕΛ-

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι το τι σχέση έχεις εσύ με αυτά.. εάν θυμάμαι καλά ούτε -ΕΛ- είσαι.. ούτε κάποιο θαύμα κατέχεις ..
ΞΥΠΝΑ.. φτάσαμε!
4iPaqeH.png



Λες:

παμε στα δικα μας.εβαλες αυτο το ποστ με τις παρελασεις.
μας περνας για χαζους?
δλδ εμεις δεν ξερουμε οτι αυτο ειναι οι ποντοι μαχης καθε παιχτη δια του 300 ?(που ειναι καθε παρελαση)

Απαντώ:

Εφόσον το ξέρεις γιατί βγήκες και αμφισβήτησες δημόσια τον παίχτη μου που πήρε το βραβείο του καλυτέρου μαχητή;
Εφόσον το ξέρεις δεν βλέπεις ότι εσύ έχεις τους μίσους του πόντους μάχης.
Εφόσον το ξέρεις (όπως λες..) και δεν είσαι και χαζός (όπως λες..)
Τι να πω.. τα είπες όλα μόνος σου!
Περαστικά σου!

Λες:

ντραπηκες να μας πεις οτι εσυ εχεις 7606 παρελασεις ?

Απαντώ:

Δεν Ντρέπομαι αλλά ούτε και καυχιέμαι.. (σε αντίθεση με εσένα)
Παρακάτω όμως θα σου κάνω μια ανάλυση εφόσον το ζητά ο οργανισμός σου!
Περαστικά σου και πάλι!

Λες:
το παλικαρακι ο glam (sorry φιλαρακι αλλα ολο εσυ την πληρωνεις) που εχει παρει και το βραβειο (εγραψα την ενσταση μου αναλυτικα στο αναλογο ποστ.μην τα ξανα γραφω) εχει 24362 παρελασεις.δλδ ειναι 3 φορες καλυτερος απο σενα ρε σκυλε.γιαυτο σου λεω οτι δεν το εχεις.λες απλα οτι θες.εισαι στον κοσμο σου.εισαι απλα ενας χτιστης,χωρις μαχες.

Απαντώ:
Ναι έχεις δίκιο.. είναι 3 φορές καλύτερος από εμένα!
Αλλά και 2 φορές καλύτερος από εσένα!
Όπως και να το κάνεις είναι κατά πολύ ανώτερος μας!
Το θέμα είναι αλλού!
Το ότι εμένα που είμαι 3 φορές χειρότερος του μου εμπιστεύεται την αρχηγεία της συμμαχίας..
Ενώ σε εσένα που είσαι δυο φορές χειρότερος του δεν κάνει καν τον κόπο να σου απαντήσει!
ΞΥΠΝΑ.. φτάσαμε!
4iPaqeH.png



Λες:
μιλας για χρυσο.εχεις ιδεα ποσα λεφτα θελω ,αν πατησω ολυμπιακους αγωνες για να βγαλω ενα δικαιωμα?

300 περιπου Ευρω.
οταν ειχα 100 πολεις ηταν 100 Ευρω.
οταν ειχα 50 ηταν 50 Ευρω.

Απαντώ:
να σου πω την αλήθεια δεν ήξερα ακριβώς πόσα χρειάζονται ..
Αυτός είναι και ο λόγος που ρώτησα εσένα που τα ξέρεις όλα..
Και εάν κρίνω από την απάντηση σου.. το συγκεκριμένο θέμα.. το ξέρεις και πολύ καλά μάλιστα!
Μιλάς λες και τα πλήρωσες!
Ρε μπας και τα πλήρωσες στα αλήθεια;

ΞΥΠΝΑ.. φτάσαμε!
4iPaqeH.png



Σου υποσχέθηκα παραπάνω μια ανάλυση..
Και μιας και επιμένεις να συγκριθείς μαζί μου.. σου την δίνω!

Αφαιρώ από τις κατακτήσεις σου τις πόλεις που έχασες και στην συνεχεια αφαιρω από το συνολο των πολεων σου τις κατακτημενες.. μαντεψε τι μενει..
Ναι καλά το κατάλαβες!
Μένουνε οι πόλεις που έχτισες!
Ας δούμε λοιπόν τι έχεις κάνει εσύ και τα πρωτοπαλίκαρα της παρέας σου!
cp3OQr2.png


Ο σκύλος ο χτίστης έχει καταφέρει να χτίσει μόλις 6 πόλεις!
Ο μεγάλος και τρανός κατακτητής mixtsount έχει χτίσει τις διπλές πόλεις από τον σκύλο..
Άρα 2 φορές χτίστης.

Και τώρα ο μεγαλύτερος και ποιο επιθετικότερος παίχτης που γνώρισε ο Gamma κόσμος..
Ο τρομερός Sofoklis7
Έχει κατακτήσει μόλις 129 πόλεις ενώ έχει χτίσει 52 ολόκληρες πόλεις..
Δικαιωματικά του ανήκει το βραβείο του καλύτερου χτίστη..
Όπως και το βραβείο ΄΄Τροφή στα ψάρια΄΄
Μιας και εάν συγκρίνουμε τους πολλούς πόντους επίθεσης με τις λιγοστές του κατακτήσεις.. σημαίνει ότι έχει βουλιάξει άπειρες φορές στα λιμάνια των αντιπάλων του!

ΣοΦοκλΗ
Δικά σου!


ΒΡΑΒΕΙΟ "ΤΡΟΦΗ ΣΤΑ ΨΑΡΙΑ"
sharkn.jpg


ΒΡΑΒΕΙΟ "ΧΡΥΣΟ ΜΥΣΤΡΙ"
vNGJZKy.png



Θα ήθελα επίσης να σε παρακαλέσω όταν δημοσιεύεις διάφορες φοτο δικές μου που τις έχει τραβήξει ο δαιμόνιος παπαράτσι σας.. να τις βάζεις ολόκληρες και όχι τις μισές..
Μέχρι και εδώ προσπάθησες να παραπλανήσεις..
Ναι χτίζουμε..
Όχι όμως ότι να ναι!
Χτίζουμε ένα μεγαλοπρεπή μνημείο για να τιμήσουμε τους άξιους αντιπάλους μας!


exgBxij.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
βρε βρε βρε
και λεω και εγω το γαβ γαβ δεν θα ξανα γραψει.
δεν αντεξες ε ????

εδω ειμαι και σε περιμενω σκυλακι μου.για παμε να τα δουμε ενα -ενα.

οτι ειμαι παλικαρι κανει μπαμ.οτι ειμαι θεοτρελο, δεν το εχεις καταλαβει ακομα ?

Ο/Η skulos έγραψε:
Όσοι παίχτες γνωρίζουνε να μελετάνε τα στατιστικά και τις διάφορες συνιστώσες του παιχνιδιού (που πίστεψε με είναι πολλοί) μπορούνε να βγάλουνε κάλλιστα ένα συμπέρασμα περί του τι ισχύει και το τι όχι..
Πάντα όταν μιλάω καταθέτω στοιχεία του παιχνιδιού (σε αντίθεση με εσάς)

αυτο ειναι το κακο για σενα.οτι ξερουν να μελετανε και να βγαζουν συμπερασματα.τσαμπα παλευεις να τους αλλαξεις μυαλα.
βρες ενα ποστ μας, που να μην εχουμε τα αναλογα στοιχεια για το παιχνιδι.σε αλλο φορουμ διαβαζεις εσυ ? ? ?

οταν ξεκινησα να παίξω αυτο το παιχνιδι διάβασα αυτα φιλαρακι.

22765b77009b4b72885c5b7.png


δεν μπηκα για να φιαχνω.μπηκα για να πολεμαω.
ασε εμενα να βαραω με αλογα και μαντιχωρες και εσυ κανε επιθεσεις με τις πυραμιδες και τον κολοσσο της ροδου.

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΟΥΜΕ.(αλλα παρακαλα μην κατσει και φιαξουμε κανενα γιατι δεν το σπας ουτε με 12 ριχτερ σεισμο.δεν το θελω σκυλε.μονο και μονο για να στην σπασω θα το κανω).
σου ειπε κανεις οτι ειμαι ΕΛ ? ? ?

για το θεμα του glam στα ξανα γραφω γιατι εσυ τα περνεις με τις δεκα.

ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΑΧΗΤΗ ΣΤΟΝ glam.

δεν θελω σε καμια περιπτωση να προσβαλω το παλικαρι και δεν εχω και λογο.δεν τον ξερω καν.απλα βλεπω κατι πραγματακια και με τρελενουν.
ο παιχτης glam :

1. ειναι νουμερο 1 στην αμυνα με 3.980.129 .δλδ εχει φαει τις ποιο πολλες φαπες στον γαμμα κοσμο

2. ειναι νουμερο 32 στην επιθεση με 1.468.467 οταν ο πρωτος εχει 3.430.492 ( ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΕΤΟΥΣ)

3. εχει χασει 38 πολεις απο εχθρικη συμμαχια.την ωρα που υπαρχουν παιχτες που δεν εχουν χασει πολη απο εχθρο.

4 οι μισες πολεις που εχει παρει ειναι φαντασματα και συμμαχικες.

5. εχει 100+ πολεις λιγοτερες απο τον πρωτο του γαμμα κοσμου.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΡΙΣΤΕΙΟ.

τα νουμερα δεν τα αλλαξα.ειναι αυτα που ειχα δει τοτε.
και σε ξανα ρωταω.αυτος ο παιχτης ειναι 3 φορες καλυτερος απο εσενα και 2 απο εμενα ? ? ?


d349b9f5738f4078bd6a9be.png


σε αυτην την ερωτηση πραγματικα το μονο που μπορω να σου απαντησω ειναι αυτο !!! (κανε κλικ στο ονομα σου "Ηγετη")



για το θεμα του χρυσου δεν θελει πολυ κλικ κλικ.απλα μαθηματικα ειναι.
τωρα απο την αλλη φοβαμαι μην σε εχει βαλει και ο στουρναρας να με τσεκαρεις .θες και το εκκαθαριστικο μου ? ? ?

εδω εχεις ενα λαθος.

a0ff4eaf113240759520ff0.png


δεν ειναι πολεις που εχτισα.ειναι πολεις που υδρισα.πολεις που για τους Χ λογους στρατηγικης επρεπε να γινουν.πολεις που δεν ντρεπομαι καθολου .εσυ που εχεις το θεμα, δεν μπορω να καταλαβω.ακομα και στον κοσμο των ηρωων για να μπεις επρεπε να κανεις μια.δεν το ξερεις ?

ειπαμε ειναι πολεμικο παιχνιδι στρατηγικης.δεν ειναι φαρμα.

σε αυτο το θεμα πρεπει να σου πω (ετσι για να μαθενεις) οτι ο παιχτης sofoklis ειναι αυτος που ειχε την συμμαχια ΜΟΥ στα χερια του.
οπως ειπες και εσυ εχω αλλαξει 3.456 συμμαχιες.οταν ξανα εφιαξα τους αετους πηρα την συμμαχια που ειχα πρωτο φιαξει.
ε την ειχε στα χερια του ο sofoklis.

ενα παλικαρι που δεν ηξερε τιποτα απο το παιχνιδι.του επερναν πολεις ολοι στην 57.και απο αυτον αλλα και απο την συμμαχια του.μια μουφα σαρισσα ακαντεμι που δεν ειχε καν την αναγνωριση απο τους σαρισσεους.καθε πολη που εχανε υδριε μια αλλη.
αυτο στο λεω για να καταλαβεις οτι ολες οι κατακτησεις και οι ποντοι μαχης ειναι απο την μερα που βαλαμε δικο μας παιχτη στον λογαριασμο αυτον. απο της 22/11/2011.ολα αυτα που βλεπεις σκυλακι τα εχει κανει μεσα σε 14,5 μηνες !!!!!
φαντασου τι εχει να κανει ακομα ;)

Ο/Η skulos έγραψε:
Όπως και το βραβείο ΄΄Τροφή στα ψάρια΄΄
Μιας και εάν συγκρίνουμε τους πολλούς πόντους επίθεσης με τις λιγοστές του κατακτήσεις.. σημαίνει ότι έχει βουλιάξει άπειρες φορές στα λιμάνια των αντιπάλων του!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ρε φιλε εισαι απο αλλο πλανητη εσυ.βρε νουμπα,οσο και να βαρας, πολη περνεις,ΜΟΝΟ αν εχεις δικαιωμα.
αυτο εδω το στατς μας λεει οτι εχει κατεβασει οτι εχει βρει μπροστα του.ελεος ρε σκυλεεεεεεεεε

οπως βλεπεις τα στας δεν τα λενε ολα.ο καθενας τα βλεπει οπως θελει.και εσυ τα βλεπεις παντα ολα υπερ σου.
γιαυτο σε δουλευουμε.βλεπεις οτι μπαινουν και γραφουν παιδια, απο συμμαχιες που ειμαστε αντιπαλοι και τους μιλαμε μια χαρα.
με τους περισσοτερους κρητικους εχουμε καλες σχεσεις και ας παιζουμε φαπες.
εμεις το γλενταμε σκυλε.εσυ εχεις θεμα.
ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΦΙΛΕ.

Υ.Γ φτασαμε ..... κατεβα (απο το καλαμι) ;)

Υ.Γ2 παστιλιες πηρες εσυ ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
βρε βρε βρε
και Μπλα Μπλα Μπλα

32ccfd34b5194b11bfb3158.png


Αυτά που κάναμε εμείς στην στάση τα έκανες εσύ μέσα στο λεωφορείο!

89db39f516b2450a9977df3.png


ΞΥΠΝΑ.. φτάσαμε!
4iPaqeH.png




ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ρε φιλε εισαι απο αλλο πλανητη εσυ.βρε νουμπα,οσο και να βαρας, πολη περνεις,ΜΟΝΟ αν εχεις δικαιωμα.

Γιατί εσύ παίρνεις και όταν δεν έχεις;
Γι΄αυτο έφτασες τόσες πόλεις πουλάκι μου!
Το έχουμε τσιπάρει το παιχνίδι.. σκριπτάκια και μαγικά μου είσαι;
Ατιμούλικο!



αυτο εδω το στατς μας λεει οτι εχει κατεβασει οτι εχει βρει μπροστα του.ελεος ρε σκυλεεεεεεεεε
τοίχους , μάντρες, σκαλιά, τα πήρε όλα σβάρνα.. έφαγε τα μούτρα του με άλλα λόγια!


οπως βλεπεις τα στας δεν τα λενε ολα.ο καθενας τα βλεπει οπως θελει.και εσυ τα βλεπεις παντα ολα υπερ σου.
τι πίνεις;




γιαυτο σε δουλευουμε.βλεπεις οτι μπαινουν και γραφουν παιδια, απο συμμαχιες που ειμαστε αντιπαλοι και τους μιλαμε μια χαρα
ποιος δουλεύει ποιον!

.

με τους περισσοτερους κρητικους εχουμε καλες σχεσεις και ας παιζουμε φαπες.
με τα φαντάσματα των κριτικών θα εννοείς..
Γιατί μόνο με φαντάσματα παίζετε φάπες!

ΞΥΠΝΑ.. φτάσαμε!
4iPaqeH.png



εμεις το γλενταμε σκυλε.εσυ εχεις θεμα.
ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΦΙΛΕ.


b1d8c5c178aa426fbdb72d2.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
ρε σκυλακι δεν παμε για υπνο ?
και αυριο μερα ειναι.τι λες?

Υ.Γ δεν εχω αλλα το βαζω για το καλο :)

Υ.Γ 2 χαχαχαχ τωρα εχω :)
το ξυπνηστε δεν ειναι βιβλιο των Ιεχωβαδων ?
 

DeletedUser

Guest
ΒΡΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ. 5 ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ PS ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΞΕΣΑΛΩΣΕΣ ΣΚΥΛΑΚΙ.

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ:

xmfUWAy.png

ΠΑΡΑΘΕΤΕΙΣ ΠΑΛΙ (ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ) ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ - ΠΙΝΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ.

ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΕ ΦΙΑΞΩ ΠΑΛΙ . ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΘΕΣΗ((ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΓΩ Ή ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΓΕΛΑΝΕ ΟΛΟΙ. ) ΡΩΤΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ,ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΠΟΣΑ ΜΠΛΟΥΜ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΜΑΚΡΙΑ...... ΡΩΤΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΛΕΟΝ.
frqt8Kx.png

ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ( ΑΝΤΕ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ) ΝΑ ΤΑ ΚΑΙΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.
ΣΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΕΣ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 14 ΜΗΝΕΣ. ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΟΠΟΤΕ ΑΣΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.( ΒΡΕ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ-ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΤΑΚΙ , ΚΑΠΟΥ ΜΠΑΖΕΙ ΝΕΡΑ- ΟΣΟ ΓΙΑ TS ΚΑΙ SKYPE????? ΕΚΕΙ ΕΙΣΤΕ ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ- 3Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ???
ΤΣΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕΣ.

ΥΓ:ΜΕΛΩΔΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΦΙΛΤΑΤΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΔΟΥΛΙΤΣΑ
sVctdft.png

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΘΕΛΩ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ 1.2Χ0.6 ΜΕ ΑΠΑΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ( ΕΝΟΗΤΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ) ΟΚ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest

Έτσι είναι οι άμπαλοι που θέλουνε να το παίξουνε και πολέμαρχοι..
Με το που ζοριστούνε λίγο αρχίζουνε τις αποκαλύψεις..
Και να καταλαβαίνανε τι λέγανε!

Έλα να λέμε τις αλήθειες!

ΒΡΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ. 5 ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ PS ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΞΕΣΑΛΩΣΕΣ ΣΚΥΛΑΚΙ.
Έτσι.. να παραδεχόμαστε δημόσια το είναι μας!

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ:
xmfUWAy.png

ΠΑΡΑΘΕΤΕΙΣ ΠΑΛΙ (ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ) ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ - ΠΙΝΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ.

εάν δεν τα καταλαβαίνεις τι να κάνω.. προσπαθώ να σου τα εξηγήσω όσο ποιο απλά μπορώ.. έχω πέσει επίπεδο δημοτικού και εσύ ακόμη χαμπάρι..
Μήπως θα πρέπει να αρχίσουμε να μετράμε με τα δάχτυλα για να καταλάβεις;


ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΘΕΣΗ((ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΓΩ Ή ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΓΕΛΑΝΕ ΟΛΟΙ. )

Εάν το άκουσες και εσύ τότε θα πρέπει να είναι αλήθεια!



ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ( ΑΝΤΕ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ) ΝΑ ΤΑ ΚΑΙΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.
Όταν πριν από κάποια πονταρίσματα αναφέρθηκα στο ότι πιθανώς να σπάτε στράτα ο ένας πάνω στον άλλο για να ανεβείτε στην κατάταξη με αποκαλέσατε ψεύτη.. έρχεσαι τώρα να με επιβεβαιώσεις.. και όχι μόνο αυτό.. αλλά και σε απουσία επιχειρημάτων μου παρουσιάζεις σαν μαγκιά το να σπας τον στρατό σου πάνω στον σύμμαχο και με προτρέπεις να το πω και στους άλλους…
Κάνε ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!


ΣΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΕΣ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 14 ΜΗΝΕΣ.
ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
ΕΕΕ Ναι.. που να τα καταλάβω εγώ τα περίεργα μονοπάτια!
Απορώ μαζί σας!
Από πότε η διαπλοκή και τα μεταξύ σας σπασίματα γίνανε περίεργα μονοπάτια..
Μονοπάτια της Ντροπής θα έλεγα εγώ!
Αλλά με όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις..
Τους -ΕΛ- δεν είχατε δασκάλους;
Τι περιμένεις!

ΟΠΟΤΕ ΑΣΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.( ΒΡΕ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ-ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΤΑΚΙ , ΚΑΠΟΥ ΜΠΑΖΕΙ ΝΕΡΑ- ΟΣΟ ΓΙΑ TS ΚΑΙ SKYPE????? ΕΚΕΙ ΕΙΣΤΕ ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ- 3Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ??? ΤΣΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕΣ.

Παραδέχεσαι δημόσια ότι πιθανός και εσύ και πολλοί άλλοι έχετε τα μάτια σας μέσα στην συμμαχία μου!
Ακόμη και στο Team speak ακόμη και στο skype
Ένα θα σε ρωτήσω και θέλω να μου απαντήσεις ειλικρινά.
Αφού εσύ και οι όμοιοι σου τα γνωρίζετε όλα από πρώτο χέρι γιατί απλά μας παρακολουθείτε και δεν κάνετε κάτι;
Ρε Ματάκιδες.. είστε ανήμποροι να μας σταματήσετε.. το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να μας παρακολουθείτε κα να φαντάζεστε πως θα ήτανε να είχατε και εσείς μια τέτοια συμμαχία!
Το κακό με εσάς είναι ότι τόσο καιρό που μας παρακολουθείτε ακόμη δεν μάθατε τίποτα!
Ανεπίδεκτης μαθήσεως!
 

DeletedUser

Guest
uG7cIY7.png

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΤΥΠΙΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ.

pJMSsmv.png

ΚΡΥΒΕ ΛΟΓΙΑ ..... ΚΡΥΒΕ ΛΟΓΙΑ
 

DeletedUser6084

Guest
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω πεθανει στα γελια ρε σεις με τις πρωτες 2 σελιδες!!!!!!!!!!!Που εισασταν ρε ταλεντα ολα και μετα απο 2,5 χρονια κανετε τετοια δουλεια???

Σε λιγο αν βρω χρονο θα παρω κ γω θεση στην κουβεντα.(Θελετε δεν θελετε..χαχαχα)

Καποτε ειχα τον lelwenn καλα να ναι το παιδι και γελουσα,αλλα εδω βλεπω πως οι μπογιες δεν κανουνε καλα την δουλεια τους τελευταια..χαχαχαχαχαχαχα

Gstam --Πραγματικα ρε φιλε με πεθανες με κεινο το πεκινουααααααααααα!!Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα...εχω πεθανει στο γελιο λεμε.
 

DeletedUser2573

Guest
εδω ειμαι σκυλακι.απο εδω και περα θα αφηνω να περνανε μερικες ωρες πριν σου απαντησω γιατι εσυ καθε λιγο και λιγακι προσθετεις και αλλα.ειναι και η ηλικια βλεπεις.που να τα θυμασαι ολα :)

για παμε να δουμε τι αλλο μας λες ?

370dfca863ca432e9ed03a0.png


αυτο δεν ντραπηκες να το βαλεις?

να μου πεις τι ?
οτι ησουν πρωτος με 9 πολεις σε μια θαλασσα ?
χαχαχαχαχαχαχ

εχεις ιδεα ποσοι το εχουν παρει αυτο το βραβειο ????

a22507c2fe0241eba597cf5.png

c7251a185150409d9e0eb41.png


για την ιστορια , τωρα εισαι ΝΟΥΜΕΡΟ 5 στην καλυτερη θαλασσα σου !!!

90d8d9898c9940d692281b2.png


δεν μου λες σκυλακι μου, αυτο ποτε θα το παρεις ?
οσο ζω εγω.......ΠΟΤΕ

2fe2994b38a1470eb308237.png
58f9d19109bf4be5b0f7b4c.png


απανταω ενα ενα :

83fd4bf8a24747a99aa3098.png


αποφασισε . τι ειμαι λεφτας ? σκριπτακιας ? ή μαγος ?
παντος για σενα, με την μαγκια μου,ποτε δεν θα μπορουσα να παρω τοσες πολεις.
(α ρε μπόγια που θες εσυ)

436a3379a626401b86442c6.png


οταν λεμε ολα,λεμε ολα, ουτε τα σπιτακια των σκυλων δεν αφησε.

126bbeb6e20a4f939acd250.png


οτι σου ξεφυγε και δεν το ηπιες εσυ !

37f191a77f2d43e48219ed5.png


αυτο ειναι ευκολο.εγω ....... εσενα. και το κανω και καλα.

984ecb8008fd4c0fb200613.png


ξεχνας οτι τους εχεις συμμαχους και οτι διαβαζουν και αυτοι αυτα που γραφεις.
ωραια ιδεα εχεις για τους φιλους σου.τους τα εχεις πει αυτα?
οταν τους μαζευεις δλδ δεν ειναι φαντασματα ?


a6c835f69d874b47b458345.png


αν και δεν πρεπει να στα λεω αλλα ετσι γιατι εισαι νουμπαδακος να σου μαθω 2-3 πραγματακια.
οταν αλλαζουμε πολεις απο αμυντικες σε επιθετικες τα φανταρακια μας δεν τα σκαμε νουμπα σε αντιπαλους αλλα σε συμμαχους .
μετα λες γιατι δεν μπορεις να βγαλεις δικαιωμα.εκτος αυτου παλικαρι μου εμεις δεν ασχολουμαστε με τους αμυντικους ποντους παρα μονο με τους επιθετικους.ετσι και αλλιος αμυντικους δεν εχουμε και πολλους.βλεπεις τα φαντασματα με την εθνοφρουρα δεν εχουν μαθει να κανουν επιθεσεις :)
και με τι να κανουν δλδ? ολα αμυντικα τα εχουν.


bcdf86a31d1143b0bd09630.png


τους κρητικους ειχαμε δασκαλους το ξεχασες?
το φιλαρακι σου τον panopano
(προσεξε τι θα πεις τωρα γιαυτον ,γιατι θα τον βαλω να σου απαντησει χαχαχαχαχχα)

708709612f324d6582d6ea2.png


εχεις δικιο.δεν εχουμε τι να κανουμε και λεμε "παμε στο φορουμ των ελ-ελ να δουμε τον σκυλο με το οπισθοκούμπωτο λευκο πουκαμισακι
και την κορωνα στο κεφαλι να βγαζει λογο.
ελα εχω και ντοκουμεντα απο την τελευταια συνεντευξη σου :)
χαχαχαχαχαχαχαχαχ




Υ.Γ ρε σκυλε δεν εχεις βαρεθει να σε κανω ρομπα καθε φορα ?
σε εχω στο χαλαρο και σου κανω πλακα.τα views στα θεματα που βαζουμε εχουν παρει φωτια.
τι νομιζεις οτι μπαινουν να διαβασουν το ποσο μεγαλη συμμαχια εχεις ?
οτι εχετε κανει 4 θαυματα (αυτο το εχουν κανει και σε αλλους κοσμους)
λιγο αυτοσεβασμο δεν εχεις ρε φιλε?

Υ.Γ2 παστιλιες εσυ πηρες ? γιατι δεν μου λες?
χαχαχαχαχχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2754

Guest
Ούτε τον καφε του και την "εφημερίδα" του κάποιος δεν μπορεί να χαρει χωρίς να κινδυνεύει να πνιγει απο τα γελια.

ε, δεν περίμενα να συμφωνήσω με τον αμπαλο τον tsouk αλλα , ναι.

Τι κάθονται και λενε καποιοι μετα από 2,5 χρονιά ύπαρξης του κόσμου και κυρίως γιατί δεν μιλούσαν νωρίτερα? ε? τι περίμεναν? δεν είχαμε ανάγκη το γελιο τοτε?

Εδω το ποστ εξελίσετε(περαν του χαβαλέ) μεταξυ ενός αρχηγού συμμαχίας που υπερασπίζετε τη συμμαχία του και ενός παίκτη που καποτε ηταν σταθερα στα όρια της πεντηκοστης και κάτω θέσης και μονο οταν οι πρωτοι 49 βαρεθηκαν και εφυγαν εβγαλε γλωσσα και ποντακια χτυπώντας στα ανενεργους όρια του χάρτη .


Κυριοι, ο κόσμος ειναι νεκρός εδω και καιρό και έχει ήδη νικήτρια συμμαχία(με κανόνες που αλλαξαν στην πορεια μην ξεχναμε).

Λυστε μου ομως μια απορία ρε παιδια για να μπορω να κλεισω τα grepolika μου ματια ηρεμος.
Ακομα βαζετε χρυσό ή χανετε το χρονο σας τζαμπα?
 

DeletedUser2573

Guest
φιλε mitsius εδω ημασταν και τοτε.απλα εσυ δεν μας ειχες δει.βεβαια με το φορουμ δεν τα πηγεναμε και τοσο καλα.
δυο λογακια θα πω και ελπιζω να με καταλαβεις.

1. δεν ξερω κατα ποσο παρακολουθουσες τις νοτιες θαλασσες αλλα εδω κατω δεν ειχα και πολλους πανω απο μενα στην καταταξη.
ηταν η τζεριτο η μονη που αργησα να ξεπερασω.το καταφερα πριν τα βγαλει φαντασματα.(φιλακια γωγω.σε εχασα).απο εκει και περα (απαντωντας και στο θεμα του χρυσου) εγω εβαλα πρεμιουμ μετα απο 5 μηνες που αρχισα το παιχνιδι.
ως γνωστης του παιχνιδιου καταλαβαινεις οτι η αναπτυξη δεν ειναι η ιδια με ενα παιχτη που το εβαλε απο την αρχη.
ναι ,βαζω και τωρα χρυσο.δεν ξερω αν εχεις παρει λογαριασμο με πανω απο 300 πολεις ,αλλα αν δεν βαλεις χανεις την μπαλα.

2. θα σου ζητησω συγνωμη απο μενα αλλα και εκ μερους ολων των παιχτων του γαμμα κοσμου που ειχαμε το θρασος να συνεχισουμε να παιζουμε παρ ολο που εσυ σταματησες.δεν θα το κανουμε για πολυ ακομα.αλλα 3 χρονακια και μετα τελος.εχεις τον λογο μου.

κλεινω λεγαντας πως ειναι ευχαριστο το γεγονος οτι διασκεδαζεις με αυτα που γραφουμε.μπορει να μην καταφερω να γινω μεγας παιχτης σαν εσενα και τον σκυλο αλλα σιγουρα θα εχω κερδισει το βραβειο του διασκεδαστη του φορουμ (του καραγκιοζη για πολλους.).αλλωστε αυτος ειναι και ο σκοπος μου .να δωσω μια αλλη νοτα σε αυτο το παγερο φορουμ.

Υ.Γ δεν φτανει που εχω τα φαντασματα που βγαζουν εθνοφρουρα τωρα εχω και τα φαντασματα που γραφουν στο φορουμ.
keep walking που λεει και ο σοφος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
[αυτο δεν ντραπηκες να το βαλεις?

να μου πεις τι ?
οτι ησουν πρωτος με 9 πολεις σε μια θαλασσα ?
χαχαχαχαχαχαχ

εχεις ιδεα ποσοι το εχουν παρει αυτο το βραβειο ????


φυσικά και έχω..
αυτό το βραβείο το έχουνε πάρει πάρα πολλοί.. κάθε φορά που κάποιος μεγάλος παίχτης μιας θάλασσας κάνει διαγραφή το βραβείο πηγαίνει στον αμέσως επόμενο..
Καταλαβαίνεις λοιπόν φιλαράκο ότι αξία έχει αυτός που το πήρε πρώτος χρονικά μιας και το πήρε όταν ο ανταγωνισμός ήτανε ακόμη μεγάλος!
Και όχι αυτός που το πήρε όταν οι παίχτες που μέχρι χτες του ρίχνανε ξύλο κάνανε διαγραφή..
Το βραβείο σου λοιπόν(μιας και αποκτήθηκε μετά την διαγραφή των δικών μου εκεί παιχτών) για όλους εμάς… δεν έχει καμιά αξία!
Δεν σου ανήκει πραγματικά!


[για την ιστορια , τωρα εισαι ΝΟΥΜΕΡΟ 5 στην καλυτερη θαλασσα σου !!!

Επειδή τυγχάνει να μας ανήκουνε περισσότερες από μια θάλασσες.. αναγκαστήκαμε ( και εγώ αλλά και οι σύμμαχοι μου) να μετακινηθούμε σε άλλες θάλασσες!
Σημασία για μένα έχουνε οι ανάγκες της συμμαχίας και όχι η προσωπική μου ανάπτυξη.. Θα τα μάθεις και εσύ όταν κάποια στιγμή παίξεις σε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!
Έως τότε υπομονή!


[δεν μου λες σκυλακι μου, αυτο ποτε θα το παρεις ?
οσο ζω εγω.......ΠΟΤΕ
2fe2994b38a1470eb308237.png


όταν πάρεις και εσύ αυτό..

wonder_finished.png


ή αυτό

639fd522312042d6941372f.png


ΞΥΠΝΑ.. φτάσαμε!
4iPaqeH.png


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
ρε σκυλακι μια απαντηση σοβαρη δεν μπορεις να δωσεις.
απο την μια, μας λες για το χρυσο και απο την αλλη επαινεις αυτους που βαζουν αβερτα χρυσο και ειναι πρωτοι.

σε ολους τους κοσμους αυτοι που περνουν στις αρχες το βραβειο ειναι ολοι με ολυμπιακους.
δλδ εγω που μπηκα στον γαμμα ενα μηνα μετα την εναρξη του πως θα προλαβω τους πρωτους?

καθεσαι και λες ολο για τις διαγραφες των δικων σου.ρε φιρφιρικο εσυ δεν τους ξερεις καν.πλακα μας κανεις.μονο ο μασκαριτο εκανε διαγραφη.ολους τους αλλους τους φυγαμε.ρε τα ιδια και τα ιδια θα λεμε.

οπου σε βολευει μου λες τα συμμαχικα σας και οπου θες τα ατομικα.
δυο μας δεν κανουμε τις συγκρισεις ?

ρε φιλε πραγματικα οχι μονο δεν ξερεις να απαντας αλλα δεν ξερεις και να διαβαζεις.εισαι "κου κου" σε ολα αυτα που γραφεις.

το βραβειο του οικοδομου το εχουν πανω απο 2-3 χιλιαδες παικτες σε ολο το grepolis.
βαρεθηκα να στο λεω.δεν μου λεει κατι.ουτε εμενα ουτε στους συμμαχους μου.τσαμπα το λες.
ειναι τοσο χαζο βραβειο που ακομα και ενας που μπηκε στην συμμαχια 1 ωρα πριν το τελος του ,το πηρε.
για τοσο καλο βραβειο μιλαμε.
αυτο που εχω εγω δεν το περνουν ολοι σκυλε.και δεν μιλαω για τον πρωτο σε βαθμους (αν και κακος το δινει σε αυτους το παιχνιδι) μιλαω για το πρωτος σε κατακτησεις.αυτο γουσταρω.τιποτα αλλο.
και αυτο το εχω καταφερει πολυ πριν μου δωσουν και στους ποντους.

εχεις μυαλο μικρου παιδιου.δεν μπορεις να πεις 5 πραγματα σωστα.δεν υπαρχει περιπτωση να μπαινεις στο φορουμ για να μου απαντησεις.κατι αλλο ψαχνεις.
θα σου πω μια ιστορια με μια φιλη μου αρκουδα και θα καταλαβουν ολοι το βιτσιο σου.

Ητανε καποτε ενας κυνηγος αρκουδων και παει στο δασος να κυνηγησει. Βλεπει πισω απο εναν θαμνο το ποδι μιας αρκουδας. Βγαζει την καραμπινα, σημαδευει και αρχιζει να πυροβολει συνεχως μεχρι να αδειασει το οπλο. Μετα κοιτα για πτωμα αρκουδας αλλα τιποτα. Ξαφνικα κατι του χτυπα την πλατη, γυριζει και βλεπει την αρκουδα.τον πιανει η αρκουδα και @#$%&*#@!@#$ .
εκανε 10 μερες να συνελθει και αλλες 10 για να κατσει σε καρεκλα.

ορκισμενος οτι θα εκδικηθει, οταν εγινε καλα, ξαναπηγε στο ιδιο μερος, κουβαλωντας αυτη τη φορα πολυβολο. Πισω απο ενα θαμνο βλεπει το αυτι της αρκουδας. βγαζει το πολυβολο και αρχιζει να ριχνει μεχρι που τελειωσαν οι σφαιρες. Κοιτα για πτωμα αρκουδας αλλα δυστυχως τιποτα. Ξαφνικα του χτυπα παλι την πλατη, γυριζει και βλεπει παλι την αρκουδα .τον ξανα πιανει η αρκουδα και @#$%&*#@!@#$ .εκανε 20 μερες να συνελθει και αλλες 20 για να κατσει σε καρεκλα.

οταν ξανα εγινε καλα και πραγματικα πεπεισμενος οτι αυτη την φορα θα καταφερει να την σκοτώσει, παει με ενα μπαζουκα και ψαχνει την αρκουδα. Πισω απο κατι φυτα διακρινει το περιγραμμα της, οποτε σημαδευει και ΜΠΑΜ. Σιγουρος πλεον οτι την σκοτωσε ψαχνει για το πτωμα της, αλλα τιποτα. Γυριζει ολο τρομο πισω του και βλεπει την γνωστη αρκουδα, που του πιανει το αυτι και του λεει:


ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ! ! !

ΕΛΑ ΣΚΥΛΕ, ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ! ! !

Υ.Γ δεν θελω να παιξω σε πραγματικη συμμαχια.μου φτανει που παιζω με πραγματικους φιλους ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
82cbda5ab7984dce873b3c2.png


...

5oWtUJL.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
καλησπερα φιλοι μου .

επεσε το ματακι μου σε ενα παιχνιδι.
εχει μεσα ενα τρείλερ.
ελεγα που το εχω δει .... που το εχω δει ...... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ οι φιλοι μου οι ελ-ελ το εχουν φιαξει. :)

[video=youtube;Wcd1mraxV5I]http://www.youtube.com/watch?v=Wcd1mraxV5I[/video]

παιδια καποιος σας εκλεψε το βιντεακι της συμμαχια σας και το εβαλε σε παιχνιδι.με εναν δικηγορο θα τους παρετε τα σωβρακα χαχαχαχα

2 χρονια ελευσις λετε στο βιντεακι σας ..... 2 (3 σχεδον τωρα) χρονια απατεωνες.

μ αρεσει που σας ειχα πει και μπραβο τοτε.

ντροπη σας για αλλη μια φορα

http://www.youtube.com/watch?v=vXqmYWeesQo&NR=1&feature=endscreen

http://www.youtube.com/watch?v=tHrsZsem10E&NR=1&feature=endscreen

χαχαχαχαχαχαχ
φιλακια σκυλε

Υ.Γ ειπαμε να παρετε υλικο αλλα οχι ολο το τρείλερ ρε μαγκες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή