Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- (εφημερίδα)

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
ζορζ δεν εχεις και αδικο με αυτα που λες.
εγω εχω παρε δωσε μονο με τον gstam.ειναι παλικαρι δικο μας.μπορεις να βγαλεις ακρη και τον αγαπαω τον γιωργη.

απο εκει και περα για τον μιχαλη( αρχαιο) δεν εχω να πω τιποτα κακο.σπανιο παιδι και μου εδωσε πολλα στα πρωτα μου βηματα.ηταν πολυ καλος ομως για ολο αυτο.κατι σαν τον ιωνα (να σε καλα φιλε οπου και να σε) που ειχαν οι ελευσις.τον εφαγαν και αυτον.

τι να κανουμε.αντεξαμε μονο οι σκληροπετσοι :)
 

DeletedUser

Guest

τι να κανουμε.αντεξαμε μονο οι σκληροπετσοι :)

Σε αυτό πόσο δίκιο έχεις Μιχάλη. Τον δικό μου το λογαριασμό τον άφησα για δύο λόγους. Ο πρώτος και σημαντικότερος ήταν ότι δεν μπόρεσα να συνηθίσω τη δεύτερη έκδοση. Ο άλλος είναι ότι είδα να αντιδρώ σε κάποια πράγματα που γίνανε (πάλι με ίντριγκες και συνομωσίες) και να μην είμαι ο εαυτός μου. Ασχολούμασταν με ένα σωρό ηλιθιότητες που δε μας αφήναν καν να παίξουμε το παιχνίδι. Ήμουν πάντα επιθετικός παίχτης. Στις 97 πόλεις που σταμάτησα είχα περίπου 45 φαράδικα. Και δεν με αφήναν να παίξω το παιχνίδι. Το μόνο που έκανα ήταν να μιλάω στο skype για τα βίτσια του καθενός.
Τέλος πάντων!! Περασμένα και ολίγον ξεχασμένα... Καλή Ανάσταση να έχουμε!!! Όλες τις ευχές σε φίλους, γνωστούς, αντιπάλους και εχθρούς. Να σας Φωτίσει ΟΛΟΥΣ!
 

DeletedUser2573

Guest
Βέβαια κι εγώ για να βγάλω τα κόμπλεξ μου ξαναγύρισα... Ένα πρόβλημα υγείας που για να αντιμετωπιστεί πρέπει να μείνω κάποιο καιρό σπίτι. Οπότε είπα να γίνω λίγο κομπλεξικός. Άσχετα που μερικοί μερικοί δε μου κάνουν τη χάρη να μπουν και να χτυπηθούμε.

γιωργη να εισαι παντα καλα ρε φιλε.αν και δεν τα εχουμε πει ποτε ξερω αρκετα για σενα.

λες οτι ξαναγυρισες.λογικα εισαι στους ελευσις.με ποιον λογαριασμο εισαι ?
αν θες μου απαντας.
 

DeletedUser

Guest
γιωργη να εισαι παντα καλα ρε φιλε.αν και δεν τα εχουμε πει ποτε ξερω αρκετα για σενα.

λες οτι ξαναγυρισες.λογικα εισαι στους ελευσις.με ποιον λογαριασμο εισαι ?
αν θες μου απαντας.

Κι όμως τα έχουμε πει. Στο skype αλλά όχι αναλυτικά. Είχαμε συζητήσει λίγο σχετικά με την 66 τον καιρό εκείνο.
Αυτή τη στιγμή ο λογαριασμός που είναι στα χέρια μου είναι ο KANTE. Θα μπορούσε να το καταλάβει κάποιος, καθώς είναι ο λογαριασμός που ανέβηκε 12 θέσεις στην κατάταξη στους επιτιθέμενους σε 10 μέρες. Δεν το κρατάω κρυφό. Απλά δεν το ανακοίνωσα από την πρώτη στιγμή, γιατί έπρεπε να μάθω τις πόλεις και να το συνηθίσω. Άλλωστε όταν το σταμάτησα είχα 97 πόλεις και ανέλαβα ένα λογαριασμό με 170. Επομένως εάν έτρωγα ντου θα έχανα το μπούσουλα τις πρώτες μέρες.
Γιατί στους Ελευσις τώρα; Γιατί πέρα από τα παιδιά στην 66 με τα οποία έχω καλές σχέσεις, αλλά δεν ξέρω σε τι φάση βρίσκονται και κατά πόσο παίζουν, ότι με συνδέει με τον κόσμο gamma βρίσκεται εκεί. Άλλωστε όπως είπα ήθελα να βγάλω και λίγο από το κόμπλεξ μου και να χτυπήσω όσους θεωρώ ότι μου συμπεριφέρθηκαν σκάρτα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
καλημερα.
για πες μου λιγο ζορζ.
δεν παει το μυαλο μου με τιποτα ρε φιλε.
δεν μπορει να γερασα τοσο πολυ :)
 

DeletedUser

Guest
Σε είχα στις επαφές μου στο skype και σε ανανέωσα. Να μπεις κάποια στιγμή να τα πούμε αναλυτικά.
Πάντως σαν συμπέρασμα από αυτά που είδα μέχρι στιγμής στην επανείσοδό μου στον κόσμο: Δεν περίμενα να κρατάει τόση ζωντάνια ο gamma. Κάναμε ένα ντου στον zedicous και είδα μεγάλη συμμετοχή που με εξέπληξε θετικά. Καλό αυτό γιατί έχω αρκετή διάθεση να παίξω δυνατά.
 

DeletedUser

Guest
05/2013

dbf8d5a5118643a8b162f43.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Άσε γατάκι γιατί όλοι ξέρουμε τους διπλούς λογαριασμούς που είχατε..Οι ΑΧΑΙΟΙ είχαμε άτομο μέσα στην συμμαχία και τα βλέπαμε όλα..Καλύτερα μην το συνεχίσεις το θέμα..
 

DeletedUser

Guest
αρα παραδεχεσαι δημοσια οτι ειχατε διπλο λογαριασμο!
Περνιεσαι για εξυπνος αλλα......!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αγοράκι μου διπλούς λογαριασμούς κανείς δεν είχε..Είχαμε δικό μας κορίτσι μέσα στην "συμμαχία"..
 

DeletedUser

Guest
ok μαν ο,τι πεις....!
μπραβο στην κοπελα παντως που ειχατε σε εμας,μιας και εμεινε με τους νικητες του κοσμου!
ρε συ μηπως επαιζε σε διπλο ταμπλο;

Υ.Γ.δεν νομιζω να μην ειχε κανεις σας διπλο λογαριασμο.Εγω ξερω μερικους και συγκεκριμενα παικτης σας εχει παιξει ταυτοχρονα με πανω απο 3 λογαριασμους!

Υ.Γ.αμα θες και ονοματα στειλε μηνυμα στο game!
 

DeletedUser

Guest
Χαχαχα..Όλοι οι ΑΧΑΙΟΙ φίλε μου μείναμε καθαροί μέχρι το τέλος ούτε κάναμε 500 συνθήκες για να μην βαράνε τα θαύματα μας..Ξέρουμε πολύ καλά όλοι που είμασταν στον Γαμα τι κάνατε και δεν χρειάζεται να συνεχίσει αυτό το θέμα..Ότι απορίες έχει ο σκύλος σας μπορεί να μου τις πει..
 

DeletedUser

Guest
Εγινε αδερφε!Εισασταν οι καλυτεροι και απο ατυχια και μονο δεν τα καταφερατε!!!
Τωρα για τις συνθηκες που λες για ψαξτο καλυτερα...!Τα θαυματα δεν κινδυνευσαν ποτε πραγματικα γιατι ειχαμε διωξει ολους τους εχθρους απο κοντα!Αμα ησουν μαγκας ας προσπαθουσες να τα σπασεις!!!
 

DeletedUser

Guest
Φίλε αν θυμάσαι μέχρι και κοινά φόρουμ είχαμε κάνει ασχέτως που είμασταν εχθροί.Κανείς δεν είχε όρεξη για παιχνίδι μετά από την έκδοση 2.0 και το τελειωτικό χτύπημα ήταν με τα θαύματα..Ο stayrosbts μέχρι και πρόταση για διάλυση μας έκανε..
Ας μην ερχόντουσαν τόσοι από άλλες συμμαχίες σε εσάς και θα βλέπαμε μετά ποιοι θα παίρναν την κορώνα..Και αν εσείς παίζατε για την κορώνα αυτό λέγετε καθαρά εθισμός..Παιχνίδι είναι να διασκεδάζεις είτε χάνεις είτε νικάς..Πάντα κάποιος βγαίνει νικητής και πάντα κάποιος ο χαμένος του παιχνιδιού..Ο νικητής δεν χρειάζεται να βγαίνει στα φόρουμ και να βγάζει στατιστικά επειδή το μόνο που καταφέρνει είναι να "εξευτελίσει" τις υπόλοιπες συμμαχίες..
Πόσο τα παίρνω όταν βγαίνει ο σκύλος και βγάζει την "εφημερίδα" σας ή όταν νομίζει ότι είναι και καλά ο top του παιχνιδιού και δεν τολμάμε όχι να μιλήσουμε αλλά ούτε να βήξουμε που λένε..Όποιος έπαιζε στον Γ ξέρει πάρα πολύ καλά τον τρόπο παιχνιδιού σας και αυτό δεν το λέω με καλή πρόθεση.Έχουν βγει τόσοι από τους ΑΧΑΙΟΥΣ στο φόρουμ και έχουν πει τόόόόσα για σας αλλά κανείς δεν βγείκε να πει κάτι αντίθετο..γιατί; Επειδή ξέρατε ότι λέγαμε για σας ήταν αλήθεια..Οπότε πηγαίνετε παίξτε Pacman που είναι για σας και εκεί δεν μπορείς να βάλεις premium..
Η μαγκιά του παιχνιδιού δεν είναι να βάζεις λεφτά,αλλά να παλεύεις ΜΟΝΟΣ σου όπως μπορείς και όπως σ'αρέσει..Έτσι μόνο διασκεδάζεις το παιχνίδι..Συμπέρασμα; Δεν ξέρετε να παίζετε!

Α,και σκυλάκι αυτό είναι για σένα και για τα γατάκια σου..

Σκύλο που γαβγίζει μην τον φοβάσαι..Γιατί το μόνο που κάνεις είναι να γαβγίζεις..

Αυτά από εμένα..Όποιος έχει καμιά αντίρρηση ή ΝΟΜΙΖΕΙ ότι έχω κάνει κάπου λάθος να το αναφέρει..
 

DeletedUser2573

Guest
εεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι το καναμε εδω περα.αμερικαν μπαρ ?

ρε φιλαρακι απο τους αχαιους.γιατι κραζεις το κουταβακι μου ?

πως την εχεις δει δλδ.
δεν ξερεις οτι μονο εγω το κανω αυτο :p

αμα δεν σου αρεσει ο γελιοφορος των ελευσις να πας να διαβασεις καπου αλλου.

τι σε χαλαει δλδ.που ειναι η μονη συμμαχια που εχει καθαρες κατακτησεις ?

εδω το παλουκαρι μας περνει 300-400 πολεις ενεργων καθε μηνα.τι αλλο θες.
ενταξει μπορει να μην ξερει οτι ενεργος ειναι αυτος που βαζει αμυνες αλλα ...τις περνει :eek:

πηρες φορα και λες για την κορωνα.
ο σκυλος το ειπε.
GAME OVER.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝΕ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΚΛΕΙΣΕ.

κανεις δεν παιζει.
κανεις δεν βαραει.αντε μια βολτα απο τα στατς και θα δεις.


ασε που εχουν βγει φαντασματα και δεν το ξερουν.
ναι.δεν το εμαθες?

χαχαχαχαχαχχαχα

αδερφε σε παρακαλω πολυ να μην μου ξανα πηραξεις τα παιδια μου.
ετσι και την κανουνε μετα με ποιον θα παιζουμε εμεις ?

Υ.Γ "Α,και σκυλάκι αυτό είναι για σένα και για τα γατάκια σου.." καλα δεν ξερεις οτι ο γατος ειμαι εγω ,εδω περα ?
γιατι με βαζεις στο ιδιο κλουβι με αυτους ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τι σε χαλαει δλδ.που ειναι η μονη συμμαχια που εχει καθαρες κατακτησεις ?

Η μόνη συμμαχία που έχει καθαρές κατακτήσεις;Οι ΕΛΛΗΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ είναι η πιο "βρώμικη" συμμαχία σε όλο το ελληνικό παιχνίδι..Δεν γίνετε ο καθένας να έχει διπλούς λογαριασμούς και να μπαζώνουν με τόσες χιλιάδες στρατιώτες την πόλη πριν ακόμα προλάβει και το γράψει ο αμυνόμενος στο φόρουμ..

Όπως είπα παραπάνω είχαμε παίκτη,κατάσκοπο πες το όπως θες και μας έλεγε οτιδήποτε κάνατε που δεν πρόκειται να τα δημοσιεύσω εδώ πέρα..

Θέλω να δω που είναι το κουταβάκι τόσο καιρό και δεν έρχετε να πει μια κουβέντα ή τουλάχιστον να πει "πόσο δυνατός είναι"..
 

DeletedUser2573

Guest
βρε παλιο παιδο που ησουν εσυ τοσο καιρο ?

κατι δεν μου παει καλα.

ρε μηπως εισαι το κουταβι και κραζεις τον εαυτο σου γιατι εχω να στα χωσω πολυ καιρο ?

ξερω γω.
ησουν τρελος τωρα που εβαλες και κορωνα πρεπει να παραεγινες :)

φιλαρακι αμα μπει το puppie
quj7.png


εγω θα κατσω λιγο να γελασω και θα γραψω στο τελος.ολο και κατι θα εχει να μου πει !!!
 

DeletedUser

Guest
Όχι δεν είμαι το κατοικίδιο σου..Λες να μας έκανε την τιμή να σταμάτησε το παιχνίδι το κουτάβι;
 

DeletedUser3333

Guest
Βρωμικο ειναι το μυαλο σου,προφανως και γι`αυτο κανεις βρωμικες σκεψεις αμπαλε

Ειχατε κατασκοπο στους Ελευσις ???ποσους ειχατε ???ξερεις???μπομπολια ξερεις!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ παντως,πολλες συμμαχιες η μαλλον πολλοι παιχτες την ειχανε δει κατασκοποι στους ελευσις μπορω να πω οτι οι ελευσις ειχανε παραμεινει μεγαλη συμμαχια σε παιχτες γιατι ο καθε νουμπας εξυπνακιας απο διαφορες συμμαχιες ειχε διπλο στους ελευσις μιας και ητανε μαγκια να μας κατασκοπευει,ναι ναι ειναι γεγονος ,μπορω να πω στα κυκλικα που βγαζαμε για υλες στα θαυματα το γραφαμε ρουφ στειλε και συ υλες ,μην εισαι γυφτακι σιγουρα θα το γνωριζεις αυτο
Η αγαπημενη μου κινηση στο φορουμ ητανε ν`ανοιγω ενα θεμα με εναν τιτλο και μεσα να γραφει ρουφ τι κοιτας ρε χαιβανι και αυτο θα το ξερεις οπως και πολλα αλλα........
Τωρα εαν εσυ ειδες αμυνες που προφανως δεν τις εχεις ξαναδει τοτε μαλλον εισαι πιο νουμπας απο πιστευω αλλα δεν πειραζει,καποια στιγμη ισως αναγνωρισεις το τι θα πει η λεξη ΣΥΜΜΑΧΟΣ...ΠΕΡΑ αυτου ,υπαρχει το TEAMSPEAK και το τηλεφωνο,3 χρονια παιζουμε παρεα ξυπνααααααααα,ειχαμε κατασκοπους και πιστευεις οτι μιλουσαμε ανοιχτα στο φορουμ ...τσ τσ τσ τι να πω δεν ξερω ,καποιοι μπερδευουν την στρατηγικη με την βλακεια το χω ξαναπει..........ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΝΤΑ ΓΡΑΦΑΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ...ΞΥΠΝΑ

και σχετικα με το θεμα των αμυνων ενας παιχτης με 100 πολεις εαν στειλει 10 αμυντικες φτανουμε στα 1000+ γρηγορα πως εννοεις τις χιλιαδες αμυνες εσυ ???
3 παιχτες με λιγες πολεις(γιατι οι 100 πολεις ειναι λιγες) ,μπορουν να φτασουν τα 5000 γρηγορα ,προφανως εισαι νουμπας και δεν ξερεις που βαδιζει ο κοσμος ....3 παιχτες με 250 πολεις ο καθενας ,ποσες χιλιαδες στρατο μπορουν να στειλουν σε μια πολη???

ΠΟΤΕ ΕΙΧΑΜΕ κοινο φορουμ ρε ψευταρε ,τι ειναι αυτα που λες ........και για θυμισου τοτε που ΑΧΑΙΟΙ - ΜΑΠΕΣ ΚΑΙ ΕΛ γινανε μια συμμαχια για τα θαυματα...........ξυπνα αμπαλεεεεεεεεεεεεεε δεν μας νοιαζει τι σου την σπαει ,προφανως σου την σπαει που απο την πρωτη 5νταδα στην καταταξη ,3 συμμαχιες γινανε 1 ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ και στο τελος χωριστηκατε σε 4 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ημαρτον διονυσε το παιδι εχει χασει τον μπουσουλα και λεει οτι να ναι ...για θυμισου για θυμισου!!!

και που σαι γιδδδδ και ο νικητης και ο καθε παιχτης εχει το δικαιωμα να βγαινει στο φορουμ και να λεει ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΤΕ ο καθε παιχτης ξαναλεω οχι ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΣΙΡΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ - ΞΕΧΑΣΜΕΝΟΣ
και επιπλεον μην κρινεις 150 ατομα για την αποψη που εχεις (η νομιζεις πως εχεις )για εναν παιχτη

Δημοσιευσε οτι θελεις γιδδδ εγω προσωπικα εχω την συνειδηση μου καθαρη και ελευθερη,δεν ανεχομαι να με λεει κανενας βρωμιαρης οτι επαιξα βρωμικα ,ξερω τις τακτικες που εφαρμοσα σαν παιχτης και σαν στρατηγος στους ελευσις και ειδα αποτελεσματα που κατι τυποι σαν εσενα τα βλεπουν απιθανα....αληθεια ποτε λεγανε οι αχαιοι για διαλυση οταν φυγατε απο τους ελ η πριν πατε....αληθεια γιατι φευγουν παιχτες απο τους αχαιους και μενουν ξεμπαρκοι και φευγουν παιχτες απο ελ και πανε στους αχαιους???μηπως εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας εκει πανω???
(σημειωση)το γιδδδ το βρισκω πιο αλητικο απο το γατακι που χρησιμοποιουν οι μαζες!!!

τελος....σ`αφηνω στην μιζερια σου γραψε με τα κοκκινα αντρικα σου γραμματα οτι θες ,η μαλλον συνεχισε την σαχλαμαρα σου απο κει που την αφησες

Υ.Γ.Το νουςςς εχει αχινουςςς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή