Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- (εφημερίδα)

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μαλον δεν καταλαβενωμαστε οι επηθεσεις πηγεναν κανονικα λεμε οι υποστηριξεις δεν πηγεναν και κολησανε
σε αυτο το παιχνηδι ολοι ειμαστε ισοι ετσι δεν ειναι σκυλε

Δεν νομίζω φίλε μου..
Εάν ήμασταν όλοι ίσοι δεν θα υπήρχε νικητής..
 

DeletedUser

Guest
82cbda5ab7984dce873b3c2.png


...

5oWtUJL.png



...

4u9mhKS.png


...

7d6b4d5f9df448ae8fd6cee.png


Επίσης ένα μεγάλο Μπράβο στα παιδιά των ΕΛΕΥΣΙΣ για την σημερινή τους επιτυχία!


XYrpv79.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΤΣΙΦΤΕΛΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΤΥΠΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΜΑΔΙΚΑ Η ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΜΠΩΣΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ.ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΗΤΑΝ ΓΤ Η ΠΟΛΗ ΕΠΕΣΕ 20:02:11.....ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ 20:02:00-20:02:11 ΜΠΗΚΑΝ ΣΦΗΝΕΣ ΔΙΗΡΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.ΕΑΝ ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΟΥ ΠΗΓΕΝΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:02:11 ΤΟΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΣ 2ΠΛΑΣΙΕΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ 20:02:35.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 14.000 ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΒΑΖΑΤΕ ΚΑΜΟΙΑ ΕΛΠΙΔΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΙΚΑΤΕ ΤΡΑΒΟΥΣΑΤΕ ΤΑ ΑΔΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.....ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ????ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ 6000....ΑΛΛΑ 8650 ΓΡΗΓΟΡΑ.ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΟΥ ΦΤΑΝΑΝΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:02:11.

Y.Γ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΩΡΑ ΜΠΑΙΝΑΝΕ ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΟΥ.?ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΕΣ ΠΑΤΗΣΕΙ.ΟΧΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΧΡΟΝΟΙ.Π.Χ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΜΙΑ ΜΕ ΧΡΟΝΟΥΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ 20:02:00-20:02:11(ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΠΗΚΑΝ ΔΙΗΡΗΣ,ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΑΜΥΝΕΣ)ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ 11 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ 24...????

σταματηστε τα ψεματα και συνεχιστε τις επανεκινισεις.πηγαινται για φαρμα

και να φανταστεις τσιφτελιδι στο ιδιο δευτερο ηταν 3 φαραδικα .αυτη η αναφορα απο τα πρωτα 11 second οταν η πολη ηταν ακομα ελ....http://prntscr.com/132mcv.ΟΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΜΥΝΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΡΑΒΟΥΣΑΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΤΕ.ψευτες ε ψευτες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αφού οι υποστηρίξεις μου πολεμησαν κανονικά πως γύρισαν πίσω αυτές που φταναν πριν της 8.00 ασε τις άλλες στις 8.02 πήγαιναν άλλες στις100 υποστηρίξεις από τους συμμάχους
Τώρα αν εχω κάνει επιθέσεις στο δευτερόλεπτο ρωτα τους συμμάχους σου και δες τα βραβεία μου
 

DeletedUser

Guest
Αφού οι υποστηρίξεις μου πολεμησαν κανονικά πως γύρισαν πίσω αυτές που φταναν πριν της 8.00 ασε τις άλλες στις 8.02 πήγαιναν άλλες στις100 υποστηρίξεις από τους συμμάχους
Τώρα αν εχω κάνει επιθέσεις στο δευτερόλεπτο ρωτα τους συμμάχους σου και δες τα βραβεία μου

Kατσε ρε αδερφε,γιατι θα μας τρελανεις!Πιστευεις δηλαδη οτι εχουμε την δυνατοτητα να κολλησουμε τον server για να παρουμε μια πολη;
Σοβαρευτειτε και μαθετε να χανετε!
 

DeletedUser3333

Guest
χαχαχαχαχαχα κολλησαν οι αμυνες ενω οι επιθεσεις οχι χαχαχαχα
ρε τερλεγκα εστειλες και επιθεσεις μαζι με τις αμυνες?
ελα παιδια μην κολλατε την βρηκαμε την λυση,δεν τραβουσαν μεταφορικα τα εσπασε ο τσιφτετελης
ρε συ τσιφτετελιδη πατα την διαγραφη να τελειωνουμε
για θυμιστε μου ποια ειναι τα παραγωγα της ηττας,γιατι καπου εκει ειχε μεινει η κουβεντα με τα ΕΛ
 

DeletedUser

Guest
Αφού οι υποστηρίξεις μου πολεμησαν κανονικά πως γύρισαν πίσω αυτές που φταναν πριν της 8.00 ασε τις άλλες στις 8.02 πήγαιναν άλλες στις100 υποστηρίξεις από τους συμμάχους
Τώρα αν εχω κάνει επιθέσεις στο δευτερόλεπτο ρωτα τους συμμάχους σου και δες τα βραβεία μου

χαχαχα......ας γελασω εχετε 4ης μηνες τωρα τρεχετε να κρυφτειτε βαζοντας διακοπες ενας μετα τον αλλον οταν σας ετοιμαζαμε ντου και σε καθε ντου παντα σας καναμε ρεζιλι γιατι πολυ απλα βρηκατε τον δασκαλακο σας και τρεμετε μπροστα στην ομαδα της Θ53 γιαυτο κλαιτε συνεχεια και γκρινιαζετε . Κατι ακομα φιλε μου μετα απο ενα ντου που κανατε το Δεκεμβριο και μαζεψατε του κοσμου της κοκκινες δεν ξαναρθατε και ειδα και πως τα κολαγατε και πως παιζετε και ακομα γελαω
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΛ... ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ . ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΙ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ, ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΤΟΥ ΟΖΟΝΤΟΣ ΑΥΤΟΙ ΦΤΑΙΝΕ? ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΑΝ? ΡΕ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΕΣΕΙΣ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ?
ΟΤΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΧΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΑΣ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥ ΣΑΣ. ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΜΗΝ ΚΡΥΒΕΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΑΣ... ΜΠΗΚΑΝ, ΒΓΗΚΑΝ, ΚΟΛΗΣΑΝ, ΞΕΚΟΛΗΣΑΝ, ΤΑ ΤΡΑΒΗΞΑΝ , ΤΑ ΑΦΗΣΑΝ...
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ, ΣΑΝ ΕΛ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΛΕΣΙΟΣΟΥΝ ΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟ ΘΑΥΜΑ?
ΤΕΛΟΣ ... ΕΓΙΝΕ.
ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ?
ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΘΕΜΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΤΙΣΜΕΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΜΑΘΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ.

ΥΓ: ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΜΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΤΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ, ΠΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΝΟΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΙΑΨΕΥΔΕΙ , ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΝΑΡΑΝΕ. ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΟΥΣ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ. ΕΛΛΗΝΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΓΛΙΤΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest

ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΘΕΜΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΤΙΣΜΕΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΜΑΘΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ.

Με έκανες και γέλασα ρε μπαγάσα. Καλή παρέα οι ΕΛ πάνω από όλα. Από την αρχή του σέρβερ καμία ίντριγκα, καμία μηχανοραφία. Να σε καλά ρε μπαγάσα με έκανες και γέλασα...

ΥΓ. Τσουκ πότε θα μπεις ρε παιχταρά να σε δούμε και στο παιχνίδι σε τι νερά πνίγεσαι...
 

DeletedUser

Guest
πριν τις 8 ??δεν μπαιναν αμυνες πριν τις 8?θα μας τρελανεις ε?2000 γρηγορα βαλατε.......σε 1 λεπτο.....http://prntscr.com/134u2r δες και αυτο http://prntscr.com/134ugp.ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ ΧΑΣΑΤΕ ΣΤΑ ΙΣΙΑ?ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΟΜΩΣ.Ο ΕΛ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΑΜΥΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙς 10 ΤΟ ΠΡΩΙ.10 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ 53 ΘΑΛΑΣΣΑ(ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΘΑΛΑΣΣΑ).ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ.

Υ.Γ διαβασα το θεμα στον μυ.τρελο πραγμα....απαραδεκτο.πραγματικα απαραδεκτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
Με έκανες και γέλασα ρε μπαγάσα. Καλή παρέα οι ΕΛ πάνω από όλα. Από την αρχή του σέρβερ καμία ίντριγκα, καμία μηχανοραφία. Να σε καλά ρε μπαγάσα με έκανες και γέλασα...

ΥΓ. Τσουκ πότε θα μπεις ρε παιχταρά να σε δούμε και στο παιχνίδι σε τι νερά πνίγεσαι...

ρε γιωργη τι εχεις παθει ρε φιλε.τα βαζεις με ολους και με ολα.
δλδ στα ΕΛ δεν υπαρχει κανα καλο παρεακι ?
τι να πω.ωρες ωρες δεν μπορω να σας καταλαβω.

παω στο θαυμα.

με τον πετραν (σοφοκλη) το εχουμε πει εδω και 5-6 μηνες οτι το θαυμα αυτο θα πεσει.

δεν ηταν κατι περιεργο.

απλα θα περιμενα να ειχαν ανεβει εκει πανω ολοι οι παιχταραδες απο τα ΕΛ.
κακος δεν εγινε.δεν λεω για τον τσιφτελιδη.μιλαω για καμια 10 καλους που θα επερναν απο 2 πολεις.

τωρα ειναι αργα.

μπραβο στα ελ-ελ για το πρωτο τους σπασιμο.
αλλο ενα και μας φτασανε ;)

Υ.Γ φιλε διαολοι και τριβολοι οσο και να γραφεις εδω μεσα δεν θα σου απανταω γιατι εισαι ο κανενας.λες πολλα και χλευαζεις την ωρα που δεν μας λες ενα σοβαρο λογαριασμο που παιζεις.οτι εισαι διπλος-τριπλος και ποσους ακομα εχεις κανει μπαμ.
ετσι οτι και να γραφεις στα μπαμ μας και εμας.

Υ.Γ2 φιλε sgarum.κατι μου λεει οτι δεν σε λενε και τοσο γιωργο οσο μας λες αλλα πας και προς το ..... αλεξανδρος !!!!!
το νου σου αλεξ μην κανεις την πατατα.σε περιμενω στην γωνια για το μπαν.καπου θα σε πιασω.χαχαχχαχαχα

Υ.Γ3 για τον ΜΙ τα εγραψα και εκει.απλα ειναι τρατζικ το θεμα.μεγα λαθος απο τους κατεχοντες της εξουσιας
 

DeletedUser

Guest
ρε γιωργη τι εχεις παθει ρε φιλε.τα βαζεις με ολους και με ολα.
δλδ στα ΕΛ δεν υπαρχει κανα καλο παρεακι ?
τι να πω.ωρες ωρες δεν μπορω να σας καταλαβω.

παω στο θαυμα.

με τον πετραν (σοφοκλη) το εχουμε πει εδω και 5-6 μηνες οτι το θαυμα αυτο θα πεσει.

δεν ηταν κατι περιεργο.

απλα θα περιμενα να ειχαν ανεβει εκει πανω ολοι οι παιχταραδες απο τα ΕΛ.
κακος δεν εγινε.δεν λεω για τον τσιφτελιδη.μιλαω για καμια 10 καλους που θα επερναν απο 2 πολεις.

τωρα ειναι αργα.

μπραβο στα ελ-ελ για το πρωτο τους σπασιμο.
αλλο ενα και μας φτασανε ;)

Υ.Γ φιλε διαολοι και τριβολοι οσο και να γραφεις εδω μεσα δεν θα σου απανταω γιατι εισαι ο κανενας.λες πολλα και χλευαζεις την ωρα που δεν μας λες ενα σοβαρο λογαριασμο που παιζεις.οτι εισαι διπλος-τριπλος και ποσους ακομα εχεις κανει μπαμ.
ετσι οτι και να γραφεις στα μπαμ μας και εμας.

Υ.Γ2 φιλε sgarum.κατι μου λεει οτι δεν σε λενε και τοσο γιωργο οσο μας λες αλλα πας και προς το ..... αλεξανδρος !!!!!
το νου σου αλεξ μην κανεις την πατατα.σε περιμενω στην γωνια για το μπαν.καπου θα σε πιασω.χαχαχχαχαχα

Υ.Γ3 για τον ΜΙ τα εγραψα και εκει.απλα ειναι τρατζικ το θεμα.μεγα λαθος απο τους κατεχοντες της εξουσιας

Αν καταλαβα καλα πιστευεις οτι ειμαι διπλος λογαριασμος;
θα το πω μια ακομα φορα για να το καταλαβεις!Οχι μονο ο λογαριασμος μου δεν εχει παει ποτε σε αλλα χερια,αλλα ουτε εχω παιξει ποτε με αλλους λογαριαμους,αυτα να τα πεις στους φιλους σου!Τον Αλεξ τον γνωρισα οταν μπηκε στους ελλευσις απο legion και αρχισα να κατεβαινω στην 24.Αμα θες κανε καθε μερα καταγγελιες να γουσταρεις,
Αλλα ετσι ειναι,οταν δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο με κατηγορεις για διπλο λογαριασμο και για να αναφερεις τον αλεξ συγκεκριμενα για μενα κατι λεει...........
 

DeletedUser2573

Guest
πολλα λεει . :)

τι να κανω που εισαι με στικακι.
πιστευω οτι καπου θα κανεις την πατατα.

το θεμα δεν ειναι να σε κατηγορησω,αλλα να σε μπαναρω .

καλη λαμπρη .... αλεξ.
 

DeletedUser

Guest
πολλα λεει . :)

τι να κανω που εισαι με στικακι.
πιστευω οτι καπου θα κανεις την πατατα.

το θεμα δεν ειναι να σε κατηγορησω,αλλα να σε μπαναρω .

καλη λαμπρη .... αλεξ.

χαχαχαχαχαχα
Θελω να σε δω να προσπαθεις!Αλλα σου εχω κατι καλυτερο!Ελα να με γνωρισεις οταν θα ερθω πειραια με τη δοξα βυρωνα που παιζουμε με εθνικο!Ελα να σε κερασω καφεδακι και να τα πουμε!
 

DeletedUser2573

Guest
μεσα ειμαι.
μιλαω για καφε οχι για εθνικο.με αυτους δεν θελω παρε δωσε.

το εχω ξανα πει ρε μαγκες .ειναι ενα παιχνιδι.
ειπα και του σκυλου να βγουμε για καφε.δεν εχω θεμα.
ποιος σας ειπε οτι βγαινω μονο με δικους μου ?

οποιος δεν μπορει να καταλαβει οτι ειναι παιχνιδι ειναι κεφαλας.

περιμενω νεα σου.φερε και το κουταβι και παμε για κανα κρασι.
θα δεις οτι δεν ειμαστε και τοσο παπαρες οσο βγαινουμε μεσα απο τα μνμ.
 

DeletedUser

Guest
μεσα ειμαι.
μιλαω για καφε οχι για εθνικο.με αυτους δεν θελω παρε δωσε.

το εχω ξανα πει ρε μαγκες .ειναι ενα παιχνιδι.
ειπα και του σκυλου να βγουμε για καφε.δεν εχω θεμα.
ποιος σας ειπε οτι βγαινω μονο με δικους μου ?

οποιος δεν μπορει να καταλαβει οτι ειναι παιχνιδι ειναι κεφαλας.

περιμενω νεα σου.φερε και το κουταβι και παμε για κανα κρασι.
θα δεις οτι δεν ειμαστε και τοσο παπαρες οσο βγαινουμε μεσα απο τα μνμ.

οκ εκλεισε!Θα σου στειλω μην. 2-3 μερες πριν.
 

DeletedUser

Guest
οκ εκλεισε!Θα σου στειλω μην. 2-3 μερες πριν.

ΝΑΙ ΣΤΕΙΛΤΟΥ ΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ... ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ. ΧΕΧΕΧΕΧΕ. ΕΧΩ ΦΩΝΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΠΑΓΑΛΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ...
 

DeletedUser2573

Guest
βλεπω να με τρεχει ο σκυλος σε κανα νοσοκομειο πασχαλιατικα
χαχαχαχαχαχ

ρε μπιλ δεν πιστευω να μαφησεις να τεζαρω

χαχαχαχ


[video=youtube;r8MB6SAaLvc]http://www.youtube.com/watch?v=r8MB6SAaLvc[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε γιωργη τι εχεις παθει ρε φιλε.τα βαζεις με ολους και με ολα.
δλδ στα ΕΛ δεν υπαρχει κανα καλο παρεακι ?
τι να πω.ωρες ωρες δεν μπορω να σας καταλαβω.

Προφανώς θα υπάρχουν και καλά παιδιά εκεί μέσα. Εγώ γνώρισα 2 στους ΕΛ. Τον Αρχαίο Έλληνα (αλλά τον βγάλανε τσιράκι μου στο τέλος και τον διώξανε από την συμμαχία του, αν και τα μέλη τον ήθελαν) και τον πιγκουίνο που όταν ήταν αρχηγός των ΕΛ ήταν η μόνη περίοδος που μπορούσαμε να συνεννοηθούμε σαν σύμμαχοι.
Μιχάλη όταν έπαιζα παλαιά. Μου στέλνανε μήνυμα 10 άτομα με υπογραφή αρχηγός των ΕΛ. Και οι 10 λέγανε διαφορετικά πράγματα. Το ένα μου έλεγε ο ένας, το άλλο ο άλλος. Και φυσικά, "τον τάδε μην τον ακούς δεν ξέρει". Πάντα έφευγαν 10-15 τσακωμένοι κλπ.
Απορώ εσείς πως αντέξατε τόσο καιρό μαζί τους... Γενικά τους θεωρούσα αγνώμονες. Ένα μάτσο ενήλικες που ήρθαν και βγάλανε τα βρεφικά τους κόμπλεξ στο grepolis.
Βέβαια κι εγώ για να βγάλω τα κόμπλεξ μου ξαναγύρισα... Ένα πρόβλημα υγείας που για να αντιμετωπιστεί πρέπει να μείνω κάποιο καιρό σπίτι. Οπότε είπα να γίνω λίγο κομπλεξικός. Άσχετα που μερικοί μερικοί δε μου κάνουν τη χάρη να μπουν και να χτυπηθούμε.
 
Κορυφή