τι αλλο θα δουμε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17681
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17581

Guest
μπει δεν μπει ,εδω δεν ειναι ο ιρκ .... τα φιλια μου χαχαχ
 

DeletedUser17581

Guest
irk που εισαι ?
irk ποτε θα ρθεις ?
irk σε ψαχνω ...
irk να μας ξαναρθεις ...
 

Tokugawa Ieyasu

Ξιφομάχος
Οι revolution ποιοι ειναι ? οτι περισεψε απο ΕΛ μετα απο 200 στρατολογησεις και 50 ακαδημιες ?
Ο "κυριος" Robert de Sable ακομα μπαινοβγαινει απο skype - discord για να ρουφιανευει συμμαχους ?
 

Robert de Sable

Ξιφομάχος
Οι revolution ποιοι ειναι ? οτι περισεψε απο ΕΛ μετα απο 200 στρατολογησεις και 50 ακαδημιες ?
Ο "κυριος" Robert de Sable ακομα μπαινοβγαινει απο skype - discord για να ρουφιανευει συμμαχους ?

Πωωωωω!! πρέπει να πονάς τρελά εσύ.. ελπιζω να μην φταιω εγω και μου ζητησεις να αναγνωρισω αυτο που μεγαλωνεις στην κοιλια σου...
ρε μαγκα μου , θα κερδισεις και το 1000000 ευρω !!
 

Pot Dylan

Μινώταυρος
Τελικά έχει ψωμί το φόρουμ...θα το επισκέπτομαι συχνότερα!
pinakas_prosopikoy_15.jpg
 

ERROR 404

Ξιφομάχος
1609614743586.pngμε αγαπη απο τον φιλο μου το ρομπα για τις απιστευτες συμμαχιες του σερβερ
 

map19

Μινώταυρος
Αγαπητά ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ,

Το παιχνίδι δεν παίζετε έτσι. Οταν χάνω να πατάω κουμπί, και θα σας φέρω παράδειγμα εμάς.
Χάσαμε 5 πολεις στο πυρήνα απο τον κυριο ανενεργο Colombiano και δεν πατήσαμε κουμπί.
Χασαμε αλλες 5 απο τον κυριο ανενεργο ef.tsil και δεν πατήσαμε ουτε εκεί.
Χασαμε αλλες 16 πόλεις μεσα στο πυρήνα μας απο το ανοικτό μπαν του συμμάχου μας και παρόλα αυτά μείναμε να παίξουμε.
Ξυπνάμε στην εκεχειρία και βλέπουμε 5 νησιά με ιδρύσεις σας μεσα στη θάλασσα μας κ ακόμα κ εκεί μείναμε όλοι και η ηγεσία βρήκε λύσεις να ξανα πατήσουμε στα πόδια μας.

Αντιθέτως με εσας, που χάσατε χθες το μεσημέρι 1 πολη, και αυτη σε νησί μας και δεχτήκατε λίγο πίεση και ξαφνικά τα μεσάνυχτα έγινε ο χάρτης γκρι.
Συγγνώμη αλλα πολύ εύκολα τα παρατάτε οταν δν κερδίζετε.

Καλη Χρονια με υγεία!!
 

ARMY OF G.13

Μινώταυρος
Φιλε μου μαπ αν νομιζεις οτι δεχθηκαμε πιεση απο σας και πατησαμε το κουμπι νομιζε το, ο καθενας εχει την αποψη του. Ισως να μη σου περασε απο το μυαλο οτι δε νοιαστηκαμε καν για την πολη που λες. Να αναφερω οτι σε ομαδικη σας με 50 εξεγερσεις πηραμε 1 πολη και εσεις 0. Εξαλλου το μεταξυ μας σκορ το ξερουμε ολοι. Και για τις τραμπες που λεει ο φυλετικες ναι εμεις καναμε πολλες και επιτυχως και προσεχαμε μη μας βαλουν διηρεις και τη χασουμε ,οχι σαν αλλους. Ο θειος μανινης τα χε πει, πολη που παει σε τραμπα ειναι χαμενη πολη. Αρα δε νομιζω οτι μας πειραξε η πιεση η οτι δεν ξερουμε να παιζουμε, ξερεις πολυ καλα τι μας εκανε να το πατησουμε. Αν δεν ξερεις ρωτα τους φιλους σας τους πρωτογοννους και τα 2 κολληταρια τους απο τους παντοδυναμους ελ.


Καλη συνεχεια σε ολους στον κοσμο και καλο χρονο με υγεια! Ας εχει ο καθενας την αποψη του αλλα η αληθεια ειναι μια. Δε θα το συνεχισω γιατι βλεπω παιρνετε αξια και παρουσιαζετε τα πραγματα οπως θελετε μερικοι. Επομενως δεν εχει νοημα, enjoy the parody
 
Τελευταία επεξεργασία:

kapone 21

Ξιφομάχος
Καλη χρονια σε ολους με υγεια!!!
Θα ηθελα να πω στα παιδια που (ΤΟ ΠΑΤΗΣΑΝ) οτι οταν χανουμε δεν φταινε παντα οι αλλοι, εχουν μεριδιο ευθυνης ολοι!
Επισης ειναι δειγμα οτι δεν ξερουν να χανουν οσοι μειωνουν την νικη των αλλων!
Ωστοσο ειστε πολυ καλοι παικτες(προσωπικη αποψη) αυτο δεν το αλλαζει το οτι (ΤΟ ΠΑΤΗΣΑΤΕ).
Αναρωτηθειτε και εσεις τι δεν κανατε σωστα!
Οφειλω ενα μεγαλο μπραβο στην ηγεσια μας!

Φιλικα Νικος.
 

map19

Μινώταυρος
Φίλε ARMY,
η πίεση που ανέφερα δν ηταν μονο για την δικη μας συμμαχία, εννοώ την συνολική πιεση απο πρωτο, ΕΛ και εμας.
Δεν φεύγεις ετσι σε μια νύχτα αλλα ψάχνεις να βρεις λύση, αλλιως οπως ειπα και στο φίλο shadlooky παίρνεις την ταμπέλα του Λουζερ..
Κάθεσαι να βρεις λυση στρατηγικά ώστε να δεις τι σε συμφέρει να κανεις. Δεν ρίχνεις λευκή πετσέτα τοσο εύκολα..
Γνώμη μου παντα
 

Ρόμπας

Μινώταυρος
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους. Δεν ήθελα να γράψω εδώ αλλά όταν βλέπω να γράφονται ανακρίβειες και σαχλαμάρες δεν μπορώ παρά να απαντήσω...
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΕΝΤΟΝΙ ΑΛΗΘΕΙΑΣ

Πρώτον
fyletikesmaxes3 είσαι αστείος τελικά με τα memes σου, μάλλον είσαι καλός μόνο σε αυτά γιατί στο παιχνίδι χρειάζεσαι μποτάκια και άλλα πράγματα για να κερδίσεις. Ο κύριος δεν χρειάζομαι άμυνες, δεν πρόκειται να μου πάρουν πόλεις τα νουμπάκια και το επόμενο πρωί είναι με -20 πόλεις... τράβα βάλε και άλλο μποτάκι χαβαλέ...
Δεύτερον,
BABIS G τελικά ποιος στην ευχή είσαι εσύ, τόσους μήνες παίζουμε και σε είδαμε να σχολιάσεις εδώ... τελικά και οι πουθενάδες βγάζουν και φωνή

Τρίτον,
kapone 21 και
map19 Έχετε μία θάλασσα με 1.000 πόλεις περίπου δικές σας και παίρνατε και στην 65. Εμείς ήμασταν το 1/3 από σας και μέχρι κάποια στιγμή σας κοντράραμε. Κάποια στιγμή δικοί σας έκραζαν ο ένας τον άλλον και φεύγανε από την συμμαχία έφτιαχναν άλλη. Γενικά ένας κακός χαμός.

Τι έκανε μετά η ηγεσία που τους λες και μπράβο; μιλάνε με τους πρωτόγονους και αποφασίζουν να εμφανίσουν την συνθήκη που όλοι ξέραμε ότι υπάρχει αλλά εσείς την κρύβατε λες και είμαστε χαζοί ή παίζουμε άλλο παιχνίδι. Και όλοι μαζί πιάνετε τον "μεγάλο ιδρυτή Μηνά" ο οποίος τα γυρνάει σε ένα βράδυ ενώ μας είχε πεθάνει στην παπάτζα. Και ναι εκεί αγχωθήκαμε λίγο, μας κάνατε ομαδική... 50 εξεγέρσεις και τι έγινε; 0 πόλεις εσείς κερδισμένες, 1 εμείς. Πάλι κουλούρια Θεσσαλονίκης οι έψιλον. Και ναι γίνονται και τράμπες, τουλάχιστον είμαστε ικανοί να τις κάνουμε όχι με 20 διήρεις να χάνετε πόλεις.

Τέλος πάντων συνεχίζω. Η μεγάλη ηγεσία με μπροστάρη τον Ιοάννου, ο οποίος παρακαλούσε στον βυλλις να μη τον βαράμε επειδή ήταν νοσοκομείο και το ίδιο βράδυ έστελνε επιθέσεις (ωχ μου ξέφυγε αυτό), μιλάει με τον μπαμπά του από τους πρωτόγονους και τον "μέγα ιδρυτή Μηνά" για να βρουν άκρη και σε αυτό το κάζο που έπαθαν, να βγάζουν 50 εξεγέρσεις και στο τέλος να χάνουν πόλεις. Ντροπή, να ξέρετε γελούσαμε 2 μέρες.

Και η λύση βρέθηκε... 2 μέρες μετά μόλις τελειώνει η εκεχειρία επιθέσεις πρωτόγονων φτάνουν στις πόλεις των 2 μεγάλων ιδρυτών της καλύτερης συμμαχίας που υπάρχει στην ιστορία grepolis, του ποπαυ και του alexpap, οι οποίοι είχαν πόλεις στους πυρήνες μας. Εμείς σαν υπερ που ήμασταν τους στέλναμε μηνύματα, τίποτα σιωπή. Μετά λέμε να πάρουμε λιμάνια να δούμε αν όντως είναι εξέγερση, σηκωμένη άθικτη εθνοφρουρά να βλέπουμε που σημαίνει ότι την σήκωσαν σε δική μας επίθεση. Αυτό να γίνεται μέχρι και πριν το μπόνους και αποφασίζουμε να σπάσουμε την συνθήκη. Το επόμενο πρωινό μας έδιωχναν και τις άμυνες που είχαμε στείλει για να μην χαθεί η πόλη και να προλάβουμε να τις πάρουμε, για να μπουν οι πρωτόγονοι και να σπάσουν 4 νησιά από τα 15 που είχαμε όλα και όλα σαν συμμαχία με την υπέρ μας κλειστά. Καλή ιστορία εε; και όμως δεν μπορείτε να πείτε το αντίθετο με αποδείξεις γιατί όπως είδαμε όλοι στην τελική αυτό έγινε.
Για πες μου φίλε μου map, τι θα έκανες εσύ αν σε βαρούσαν από 3 μεριές και στο τέλος με αυτό τον τρόπο σου έσπαγαν και πυρήνες με άμυνες; Και χαίρομαι που το έκανα και καθόλου λούζερ δεν είμαι φίλε μου. Έκανα μία συμμαχία με μία θάλασσα δική της σχεδόν να σπάσει και με αυτό τον τρόπο που έγραψα πιο πάνω κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι. Μαγκιά της θα πουν κάποιοι, αλλά οι κωλοτούμπες παραμένουν κωλοτούμπες σε όλους τους κόσμους. Εγώ και η συμμαχία μου φύγαμε με ψηλά το κεφάλι και κατάφερα να σας πάρω 65 πόλεις ενώ εσείς μόνο 10. Τα στατιστικά δεν λένε ψέματα...

Αυτά από μένα και να απαντήσετε δεν θα το δω...

Με εκτίμηση,
Γρηγόρης


Υ.Γ
Robert de Sable συνέχισε να λες την ιστορία σου μέχρι να την πιστέψεις και εσύ... και άλλαξε λογαριασμό, παίξε με δικό σου... κρίμα να καταστρέφεις του παιδιού που στον έδωσε. Μη στιγματιστεί άδικα σαν κωλοτούμπας.

Υ.Γ2 Ποπάυ, τελικά οι πόλεις σου και εσύ ήταν χρήσιμες και σε κάτι ρε άφαντε μπαγάσα... Τράβα να δεις ξανά χάρτη τώρα και να δώσεις και άλλες πόλεις, καλύτερε ιδρυτή στην ιστορία του grepolis (γελάνε και οι πέτρες).
 

Robert de Sable

Ξιφομάχος
κάνε και αλλες κρυφές συνθήκες μπορείς? και γνωριζεις πως ο λογαριασμος που πλεον λες, εχει ερθει στα χερια μου με e-mail δικο μου γιατι μου τον χάρισε ο παίκτης... με αυτον θα παιζω και δεν με νοιαζει αν με θες ξανα στην ομαδα σου ή οχι. εγω παντως δεν θα σας ηθελα

για να πιασεις τον Ποπαυ πρεπει να φας πολυ σπανακι... τελικος δεν εχετε καταλαβει το λαθος σας γιατι δεν βλεπετε περα απο την μυτη σας... οποιοσδηποτε να ηταν και να συνεργαζοταν μαζι σας παλι το ιδιο θα εκανε...
 
Κορυφή