τι αλλο θα δουμε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17681
  • Ημερομηνία έναρξης

Robert de Sable

Ξιφομάχος
ετσι μπραβο...παει ο ενας το παραδεχτηκε...

να βγουνε και οι ΕΨΙΛΟΝ να παραδεχτουνε αμα ειναι παντελονατοι πως τα ειχανε απο καιρο χερακι χερακι με ΠΡΩΤΟΓΟΝΟΙ ..και σας αφηνω..
και αφηστε την ΑΡΓΩ ...μια χαρα σταθηκαμε μεσα απο πολλες πιεσεις..στην θεση μου οι πιο πολλοιι θα ειχατε πατησει οι ιδιοι το κουμπι..
πειτε για κουμπακια για κλαψες για για οτι θελετε... βγαλτε κανα meme..ετσι να σας ξεμπροστιασουμε...


Απο ολο το κειμενο αυτο καταλαβες δλδ.; ενταξει φιλε μου η νοημοσυνη του καθενος φαίνεται τι άλλο να σου πω.. ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙΣ μονο αυτο..
 

Tokugawa Ieyasu

Ξιφομάχος
8 σελιδες διαβαζω και ακομα δεν εχω καταλαβει ποια η ποιες συμμαχιες τελικα δεν κανανε πρασινους οι ΕΛ, η ακαδημια, η ατυπη συνθηκη.... Ευτυχως που πατησα κουμπι μολις καταλαβα οτι οι τυποι ειναι διατεθημενοι να κανουν 100 κωλοτουμπες μονο και μονο για να μεινουν μεχρι τελους. Μεσα στο ολο μπαχαλο που εγινε με τις συνθηκες, τυπικες ατυπες κλπ, απλα φανηκε ποιοι παιζουν σε καθε κοσμο με μονο στοχο την κορωνα εις βαρος παικτων με ορεξη να παιξουν το παιχνιδι. Γιατι, οσο περιεργο και αν ακουγεται υπαρχουν και παικτες που γουσταρουν να καινε καθε 3 μερες ολο το λογαρισμο και να αναπληρωνουν...
 

DeletedUser17231

Guest
ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΛΕΣ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΟΙΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ή ΕΣΤΩ ΠΟΙΟΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ
 

DeletedUser17770

Guest
Ενταξει παιδια οπως ειστε τωρα ολοι μαζι μπειτε ermonassa τωρα,χαλαστε 20 ευρω να ειστε ετοιμοι αυριο να στειλετε φαρους ,εχουμε θεμα
 

DeletedUser16132

Guest
Απο ολο το κειμενο αυτο καταλαβες δλδ.; ενταξει φιλε μου η νοημοσυνη του καθενος φαίνεται τι άλλο να σου πω.. ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙΣ μονο αυτο..
Είμαι σίγουρος πως κάπου άκουσες την λέξη και ήθελες να την πεις χαχαχαχα. Μάλλον δεν διαβασες το παραπάνω κείμενο κύριε ρομπερτ που έγραψε ή απλά δεν νομίζω πως ξέρεις τι σημαίνει το εθελοτυφλώ.
Δυστυχώς δεν βλέπεις κάτω από την μύτη σου φίλε μου. Μιλάς για Ιφιγένειες , ότι ο τραπ έσωσε τα φιλαράκια αλλά εσυ φίλε ;; Εσύ τι είσαι;; Δυστυχώς είσαι ένας γελοίος , Ιφιγένεια για τους Έψιλον και εφιάλτης για τους άλλους. Σε υποστηρίζουν κύριε ρόμπερτ γιατί σε θεωρούν πιόνι, σε υποστηρίζουν εξαιτίας του εγωισμού τους που δεν αντέχουν να τις τρώνε από φιλαράκια, δεν έπαιζα στον κόσμο αλλά με το να μου στέλνουν μήνυμα να μπω να μου δώσουν πόλεις στα σύνορα για να με βλέπουν με χαμηλό ηθικό μόνο ένα συμπέρασμα μπορείς να βγάλεις..μην μου απναντήσετε οι έψιλον παρακαλώ, μια θεωρία είναι και ναι δεν θα αναφέρω όνομα αλλά μου ζητήθηκε... Τέλος πάντων , για να μην παρεκτρέπομαι από το θέμα μας, μιας και η αλήθεια είναι δεν γνωρίζω πολλά ή τουλάχιστον δεν τα γνωρίζω όλα, αυτό που θέλω να πω είναι πως σε θεωρούν κωλοτούμπα αλλά εσύ δυστυχώς και ο κύριως ποπάυ ζείτε σε δικό σας κόσμο. Δείτε χάρτη διάνοιες μου . Παικταράδεςςςςς. Μια ζωή στην φάπα θα είστε δυστυχώς. Και κρίμα για εμάς γιατί αυτοί που κάνουν τέτοια στο παιχνίδι τα κάνουν και στην πραγματικότητα. Πάντως αξίζει ένα μπράβο στους έψιλον και τους πρωτόγονους που εκμεταλλεύτηκαν την ανικανότητα του των δύο ιδρυτών των ελ. Κίνηση ματ για το παιχνίδι...

Και κλείνοντας, θα ήθελα να σου επισημάνω κύριε ρόμπερτ. Την ρουφιανιά την αγάπησαν πολλοί.. τον ρουφιάνο κανείς.

50 χρονών άνθρωπος να κάνει τέτοια.............................................................
Άντε μάγκες καλή συνέχεια σε όλους με υγεία
 

Robert de Sable

Ξιφομάχος
Είμαι σίγουρος πως κάπου άκουσες την λέξη και ήθελες να την πεις χαχαχαχα. Μάλλον δεν διαβασες το παραπάνω κείμενο κύριε ρομπερτ που έγραψε ή απλά δεν νομίζω πως ξέρεις τι σημαίνει το εθελοτυφλώ.
Δυστυχώς δεν βλέπεις κάτω από την μύτη σου φίλε μου. Μιλάς για Ιφιγένειες , ότι ο τραπ έσωσε τα φιλαράκια αλλά εσυ φίλε ;; Εσύ τι είσαι;; Δυστυχώς είσαι ένας γελοίος , Ιφιγένεια για τους Έψιλον και εφιάλτης για τους άλλους. Σε υποστηρίζουν κύριε ρόμπερτ γιατί σε θεωρούν πιόνι, σε υποστηρίζουν εξαιτίας του εγωισμού τους που δεν αντέχουν να τις τρώνε από φιλαράκια, δεν έπαιζα στον κόσμο αλλά με το να μου στέλνουν μήνυμα να μπω να μου δώσουν πόλεις στα σύνορα για να με βλέπουν με χαμηλό ηθικό μόνο ένα συμπέρασμα μπορείς να βγάλεις..μην μου απναντήσετε οι έψιλον παρακαλώ, μια θεωρία είναι και ναι δεν θα αναφέρω όνομα αλλά μου ζητήθηκε... Τέλος πάντων , για να μην παρεκτρέπομαι από το θέμα μας, μιας και η αλήθεια είναι δεν γνωρίζω πολλά ή τουλάχιστον δεν τα γνωρίζω όλα, αυτό που θέλω να πω είναι πως σε θεωρούν κωλοτούμπα αλλά εσύ δυστυχώς και ο κύριως ποπάυ ζείτε σε δικό σας κόσμο. Δείτε χάρτη διάνοιες μου . Παικταράδεςςςςς. Μια ζωή στην φάπα θα είστε δυστυχώς. Και κρίμα για εμάς γιατί αυτοί που κάνουν τέτοια στο παιχνίδι τα κάνουν και στην πραγματικότητα. Πάντως αξίζει ένα μπράβο στους έψιλον και τους πρωτόγονους που εκμεταλλεύτηκαν την ανικανότητα του των δύο ιδρυτών των ελ. Κίνηση ματ για το παιχνίδι...

Και κλείνοντας, θα ήθελα να σου επισημάνω κύριε ρόμπερτ. Την ρουφιανιά την αγάπησαν πολλοί.. τον ρουφιάνο κανείς.

50 χρονών άνθρωπος να κάνει τέτοια.............................................................
Άντε μάγκες καλή συνέχεια σε όλους με υγεία


ΚΑΛΩΣ τον ΚΟΥΓΙΑ του grepolis

https://el.wiktionary.org/wiki/εθελοτυφλώ διαβασε την προταση κατω απο το ρήμα...
 

DeletedUser16132

Guest
Μπορεί, σαν θετικός να μην έχω την κατάλληλη ιστορική γνώση , ή να μην έχω και καθόλου γιατί στο μάθημα της ιστορίας από παλιά είτε πόκερ παίζαμε , πετάγαμε πορτοκάλια στους άλλους ή στην καλύτερη κοιμόμασταν. Και για να σου πω την αλήθεια , χρειάστηκε να ψάξω τι ήταν η Ιφιγένεια, αν και το είχα καταλάβει από τα συμφραζόμενα.. Όσον αφορά τις γνώσεις μου στον λόγο μην μπαίνεις στον κόπο. Μάλλον εσύ εθελοτυφλείς κύριε ρόμπερτ. Αρνείσαι να αποδεχτείς πόσο μαλάκας φαίνεσαι με αυτά που κάνεις και ..γράφεις(αν δείτε κάτι συζητήσεις ντισκορντ , κρίντζαρα την ζωή μου). Αρνείσαι να παραδεχτείς ότι όλα αυτά τα έκανες για να πάρεις κορώνα. Αλλά πέρα από αυτό , στο τέλος, λόγω του εγωισμού σου σαν κλασικό παράδειγμα σύγχρονου Έλληνα τα ρίχνεις στις συνθήκες και στο γεγονός πως δεν πέρναγες καλά μπλα μπλα μπλα. Εγώ από τις συζητήσεις σου να ξέρεις μου φαινόταν πως το διασκέδαζες, δεν τις ανεβάζω μην σε κάνω και ρεζίλι. Επίσης, εγώ, σαν Άγγελος, ακόμη και γυμναστήριο που πηγαίνω αν δεν καταφέρω να ολοκληρώσω set με chin ups και κλέψω με πάτημα στον τοίχο προκειμένου να βγει το με τρώνε οι τύψεις και κάνω κι άλλο, το να μην μπορώ να πραγματοποιήσω κάτι μόνος με την αξία μου και να τα βρίσκω έτοιμα με τρελαίνει. Θέλω να δω πως θα τα χαρείς τα θαύματα. Σπίλωσες τον λογαριασμό μην ξανά μπεις με το ίδιο όνομα σε κόσμο, κορνίζαρε τα 7/7 θαύματα(αν και εφόσον) και μην ξανά παίξεις με αυτόν, δεν θα σε θέλει κανένας, εγγύηση από εμένα. Κλείνεις 24ωρα παιχνίδι και πάλι είσαι άχρηστος , να μην μιλήσω για σφήνες.. θα μου απαντήσεις ότι είναι κάτι με βρακί.... Τέλος επειδή χρειάζεσαι μετάφραση στα λόγια του τραπ '' γτ οκ μπορει να πιαστηκα μαλκας σε καποια φαση...και ναι ειπα θα αναγκαστω να παω με ΕΨΙΛΟΝ '', εννοεί έμμεσα πως έκανε μαλακίες , ελληνική μετάφραση που το ξέρεις και ίδιος.
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Παρακαλώ να ηρεμήσουμε λίγο και να προσέχετε πως εκφράζεστε.
 

DeletedUser18163

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΣΠΑΩ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡ, ΠΑΜΕ ΦΑΡΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΙ
 

Robert de Sable

Ξιφομάχος
Τελικά η ιστορια εγραψε.... και απαντωντας στον φιλο που ανοιξε το θεμα να απαντησω... Καλως ηρθατε στην υπερ με
ΠΡΩΤΟΓΟΝΟΥΣ και ΕΨΙΛΟΝ
 

DeletedUser14989

Guest
Κάποιος 100 χρυσό θέλω να βάλω διαχειριστή ξέμεινα σας παρακαλώ πολύ είναι μεγάλη ανάγκη να σας έχει ο Θεός καλά όλους
 
Κορυφή