τι αλλο θα δουμε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17681
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17231

Guest
ΜΙΛΑΣ ΦΙΛΕ ΓΡΗΓΟΡΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΝΘΗΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΝΗΣΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΥΝΘΗΚΗ ΜΕ ΛΑΛΛΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΓΩ....ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΜΥΝΕΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΥΣΑΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΙΔΡΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ 55 ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ......ΕΓΩ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΨΑΧΝΑΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΥΜΒΑΝ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΜΠΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΓΙΟΙ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ(ΦΙΛΕ ΜΠΑΜΠΗ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ)ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΤΟΥ...... ΜΙΚΡΗ Η ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΤΩΠΟ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΤΗΧΘΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ.....ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΙ ΑΡΓΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΑΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ.....ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ....ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΟΙΤΑ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΟΙΞΕΣ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΑΥΛΟΣ(DRAGON KILLER1)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kapone 21

Ξιφομάχος
Κάπου διάβασα ότι και να γράψουμε δεν θα το δεις . οπότε ποιος ο λόγος του ανούσιου μονολογου σου??
επειδή αναφέρθηκες σε εμένα θα το ξαναπώ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΗΓΕΣΊΑ που ακόμα μαζεύουμε φαντάσματα
 

fyletikesmaxes3

Ξιφομάχος
Μάλλον Ο κύριος Μπουρνούζης θίχθηκε από τα πειράγματα μου...έχω πολλά να πω αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσω να τα γράψω...Άλλωστε δεν μπορω να καταλαβω πως μπορεις και εκφερεις τοσο εκτενη αποψη για εναν κοσμο που δεν παιζεις καν...
Και επειδη ξερω ποσο σας αρεσουν τα μιμς μου ρουφα, εεε...εννοω παρε και ενα τελευταιο
toban.medium.jpg
 

Grandpa Elliot

Μινώταυρος
φιλε ρομπα....τωρα καταλαβαινω το ονομα σου στο παιχνιδι...μου μιλησες στο σκαιπ για εκεινη την ασχημη μερα για εμενα ( ο ανθρωπος που ετρεχα πεθανε μετα απο ενα μηνα στην εντατικη)....δεν σου απαντησα παρα μονο σου ειπα οτι χτυπας κατω απο την μεση.... ακομη δεν το καταλαβαινεις και συνεχιζεις απτοητος...βαζοντας την οποια εξελιξη στο παιχνιδι πανω απο ολα...θα σου απαντησω λοιπον..
1ον... δεν παρακαλεσα κανεναν....εστειλα ενα μνμ στον νικο (ξερεις ποιον) και του ειπα να μην με βαλετε στο μενου ετσι και βαρεσετε (θεωρουσα οτι αν με βλεπατε ανενεργο καποιες ωρες θα ορμαγατε (με καλυτερο εσενα σαν καλος νεκροφαγος που εισαι)...
προφανως ομως ξεχνας οτι δεν βαραγατε...αλλα πηγαινε το ξυλο σε αλλα χερια απο εμας....θα θυμασαι...δεν μπορει....βαραγαμε...δεν βαραγατε.....στο ξανα λεω...βαραγαμε...τις τρωγατε....χανατε πολεις....και μαλιστα ασχημα....εστειλα ενα αποικιακο πριν γινει το οτιδηποτε και σας πηρα πολη....για να καταλαβεις δλδ...αυτο εγινε....αλλωστε με αυτο τον τροπο ειδατε οτι ειμαι στο παιχνιδι...χασατε πολη απο εμενα...ετσι το ειδες και γκρινιαζες....
2ον...ειμαι της αποψης οτι την ευγενεια πρεπει να την αφηνεις να μιλα απο μονη της πριν μαλιστα φτασει η αφεντια σου σε ενα τραπεζι μεταξυ ανδρων....δεν θα αλλαξει τωρα αγαπητε αυτο για εμενα εστω και αν συνεχιζεις να εχεις αυτον τον υποτιμητικο τονο προς εμενα αλλα και αλλα παιδια....δεν θα προσπαθησω να σε μειωσω επ ουδενι....θα αφησω τις λεξεις σου να γινουν ο αυστηροτερος κριτης σου....
3ον....καλε μου φιλε Γρηγορη.....θεωρω οτι ησουν ιδρυτης και τωρα αλλα και στον κοσμο που αναφερεσαι....εσυ καλε μου φιλε...που τα εβαλες με ολους....που το μοτο σου ειναι ""ολα κοκκιναααααα"" για γραψε εδω στα παιδια που τρωνε το ποπ κορν τους...ποιοι ηταν οι κοκκινοι που ειχες.....οι Λαλουν?..χα....οι Αργω?? χα....οι Ελ?...χε χε....Οι Φραπε? ....εχω αρχισει ρε φιλε να πιστευω οτι δεν μπορει....πρεπει να βρωμανε τα ποδια μας και δεν επιασες και εμας....δεν μπορει ρε γμτ....οι μασχαλες μας βρωμανε? η το εκανες και δεν το εμαθα απλα....ρε συ...ολους πρασινους τους ειχες γυρω σου....μεχρι και τους κοκκινους που εχει η Υπερ σου...και λες για τους αλλους? θα σε κοροιδευουν...τι γραφεις?
3ον..... φαντασμα στον βιλλυς....φαντασμα στον γοννος....τελικα εχω την εντυπωση οτι το name σου στο παιχνιδι επρεπε να ειναι Gasper οσο και να προσπαθεις γραφοντας εδω για εμενα οτι το ρομπας ειναι το σωστο....
με εκτιμηση και σεβασμο προς ολους χωρις καμμια εξαιρεση ...

Ιωαννου Κων/νος


Ιδρυτης των HIROSHIMA (VYLLIS] και NAGASHAKI (GONNOS}
 
Τελευταία επεξεργασία:

map19

Μινώταυρος
Μεχρι και στη κουβεντα φαντασμα γινεται ο κυριος Ρόμπας.

Αφου θελει μονολογο του τον δινω.

Καλη χρονια με νεους κοσμους και νεα φαντασματα!!
 

DeletedUser15184

Guest
Ρομπάκο;;;; εγώ ο πουθενάς είμαι στον κόσμο, αλήθεια εσύ που είσαι ρε παιδάκι μου, έγινες αόρατος;;;; Ούτε ο άσπρος σίφουνας ΑΖΑΞ να ήσουν...
 

jiminewtron1

Ξιφομάχος
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΨΙΛΟΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ Χ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ ΤΗΣ ΔΙΑΜΑΧΗΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΣΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΩΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΗΣ ΣΕ 30 - 35 ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ Χ ΚΑΙ ΤΟΥΣ Ψ

ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΚΑΝ ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΟΛΛΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΠΕΙ ΓΙΑ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

ΕΠΙΠΛΕΟΝ

ΒΛΕΠΩ 13 ΠΟΛΕΙΣ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΨΙΛΟΝ

3 ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΟΥΣ Η 1 ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΑΠΟ ΜΕΝΑ ( ΟΧΙ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΒΛΕΠΕ ΚΟΛΟΜΠΙΑΝΟ ΚΑΤΣΙΚΟΧΩΡΙ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΥΤΩΝΩΝ ΕΙΧΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 10 )

ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΟΙ ΕΨΙΛΟΝ 2

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΑ ΠΟΛΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ? ΠΟΛΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΤΣΙΜΠΗΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΟΚΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ - ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ

ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΚΑΝΑΝΕ ΣΟΦΙΕΣ ΑΚΥΡΩΝΑΤΕ , ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΟΔΑΡΑΤΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΦΑΜΕ ΚΑΝΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΠΑΝΙΑ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΗ

ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ 500 ΣΚΡΙΝ ΚΑΙ ΦΥΓΟΥΝ ΣΑΓΩΝΙΑ (ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΥΤΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΚΥΡΙΟΣ - ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΙΚΤΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ)

ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΣΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΙΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΥΣ GRAOLYMP008 / ARMY OF G.13 / ΡΟΜΠΑΣ / PANKRI777 / PANOSCSI / ANTAGORAS / STEIN77 ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ / ΤΟΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΡΟΝΟ / ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΕΣ ΚΑΛΑ ΟΜΑΔΙΚΕΣ / ΚΑΘΕ 3 ΜΕΡΕΣ / ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ( ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΑΡΙΣΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΦΗΝΕΣ ΦΑΡΩΝ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΣΑΣ )

Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΣΠΡΩΞΕΙ ΔΕΞΙΑ - ΝΟΤΙΑ ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ( 15-20 ΝΟΕΜΒΡΗ ΜΕΧΡΙ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕ ΠΛΗΘΩΡΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ 2 ΜΟΝΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΑΝ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΜΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟΥΣ ΕΛ - ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΜΙΛΑΩ ) . ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΠΑΓΩΣΕ ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ , ΕΙΧΕ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ , ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ . ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΞΕΠΕΡΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΥΘΗΚΑΝ ΣΤΑΔΙΑΚΑ

ΤΟ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΥΡΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΟΛΗ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ ΕΝΩ ΠΑΝΤΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΤΩΠΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΠΩΣ...

ΕΧΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΣΑΣ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΣΕ ΠΟΣΟΣΤΟ 90%

ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΜΙΣΗ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΝ
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
τιμη μας που αναγνωριστηκε το επιθετικο κομματι αγαπητε νιουτρον. σοβαρα. τα υπολοιπα δεν σχολιαζω γιατι οι αποψεις δεν ειναι ιδιες και πλεον δεν μπαινω σε καμια αντιπαραθεση. καλη συνεχεια σε ολους καλο χρονο και καλες μαχες να εχετε.
 

DeletedUser13126

Guest
Όλοι οι φιλόλογοι πανελλαδικώς χύνουν δάκρυα χαράς βλέποντας το επίπεδο του λόγου απλών και καθημερινών παικτών του γκρεπολις. Άριστα δομημένες εκθέσεις, εύγε!
 

ARMY OF G.13

Μινώταυρος
Πρωτα να ευχαριστησω τον φιλο black dragon που με αναγνωριζει 2η φορα για την εκθεση μου χαχαχα. Δευτερον, με καλυψε ο graolymp, φιλε τζιμι ευχαριστουμε, ομως και εσεις δε γνωριζετε πολλα αλλα . Ας μεινουμε εδω γιατι και οι πρασινοι σερβερ που ακουσα απο τον φιλο ιωαννου μου προκαλουν γελιο και φαινεται εκ των αποτελεσματων. Αρκετα σεντονια ομως.
 

panosCSI

Μινώταυρος
Με καλυψε και μενα ο Νικος ο γκρεπολυμπιας συν του οτι τωρα εστω μιλανε παικτες που παιζανε..
Ανασταση εχεις κατι με τα σεντονια φιλε ;

9996c8006e
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17231

Guest
φιλε πανο αναφερεσαι για καποιον συγκεκριμενο οτι δεν επαιξε???ή για τους ανενεργους που εχει η καθε συμμαχια?
 

DeletedUser15231

Guest
βρε τα παιδιαα...ολα τα καλοπαιδα μαζεμενα εδω....δεν ξερω ακριβως το στορυ...τι εχει πεχτει...αλλα η κωλοτουμπα σ αυτον τον κοσμο παει συννεφο.....να μπει και η ΑΡΓΩ στο παιχνιδι? θελετε?να μιλησουμε και μεις..?? μα τι να πουμε και μεις οι καημενοι ε?? ...ειναι κριμα που βλεπω τετοια ειδους μηνυματα και απο παικτες με τα διπλασια χρονια...απο μενα...και να προσπαθουν να αποδειξουν ποιος την εχει μεγαλυτερη... επιχειρηματιες και οικογενειαρχες...και να σταζουν υγρασια γτ τα παρατησαν οι αντιπαλοι τους...τι να πω για τους ΕΛ ποπαυ ελ..ελ 2 ..ελ τρεις κ ενα τεταρτο?? 40 ακαδημιες κανατε ...και μαλιστα οταν μιλησαμε σε κληση μου λεγατε οτι σε εναν μηνα θα τους εχουμε σβησει τους ΕΨΙΛΟΝ απ τον χαρτη....και τωρα μαθαινω οτι πηγατε και μαζι τους ...Ε ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ...
για τους ΕΨΙΛΟΝ... χμ... εμας τους νουμπαδες...λεγατε για αφανισμο...επειτα παρακαλουσατε για συνθηκη ...και να μας βαλετε μπροστα στο μετωπο να χτυπαμε ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ...αφου δν δεχτηκαμε..και καλα καναμε...στην τελικη...μετα παλι θα μας αφανιζατε...θα μπαινατε και στην 65 αμα χρειαζοταν......αλλαζετε ηγεσια...τρωγεστε μεταξυ σας...και ερχεστε παλι με προταση για συνθηκη αλλα να χτυπαμε τους ΛΑΛΟΥΝ τωρα...
να τρωμε το ξυλο εμεις στην ουσια..αφου μαθημενοι ημαστε και να το παιζετε παιχταραδες και αφανεις ηρωες εσεις....και ακομα και τωρα προσπαθειτε να στρατολογησετε παικτες μας.....παρακαλατε για τραμπες......και και και... αντε τωρα που δεν εχετε και αντιπαλο...να σας περιμενουμε δλδ? δεν θα βρουμε αμυνες λετε...γιατι αν νομιζετε οτι πηραμε αμυνες απο πουθενα..ειστε βαθια νυχτομενοι...
θα κανετε τα παντα για να κερδισετε ρε μλκς...θα πουλησετε και την μανα σας....κωλοτουμπα και ρουφιανια φουλ...τον γνωριζουμε και τον αγαπητο κιλλ μπιλ.. και την κλικα του...οι μισοι που σχολιαζετε δεν θα πατησετε καν στα θαυματα. .....θα σας πουλησουν κ οι δικοι σας ετσι πανε αυτα....και σεις που γραφετε για κουμπακια κτλ... ΑΣ ΒΓΕΙΣ ΕΝΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕ ...και εχει τελειωσει κοσμο... εγω το πατησα και πυξιδα εχω φαει και νικητης κοσμου..αλλα δεν πουλησα συμμαχια και συμμαχο..δν ρουφιανεψα κανεναν..και δεν παρακαλεσα και κανεναν...
φιλακια απο ΑΡΓΩ....αργω αλλα απαντωω
 

DeletedUser17581

Guest
γινατε φαντασματα ρε παιδια και δεν εχω τι να κανω την ευνοια του ποσειδωνα...ποιον να βαραω σεισμο ανα 1.30 ωρα τωρα?
 

DeletedUser17231

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΡΑΠ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛ ΜΕ ΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ ΚΟΚΚΙΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΨΙΛΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΟΝΟΜΑΣΑΤΕ ΑΡΓΩ ........ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΣΥ.......ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΚΙΟΛΑΣ......ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑΤΕ 60+ ΕΞΕΡΓΕΣΕΙΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ .......ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ(ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ).....ΠΟΥ Ο SOFOKLISP ΕΦΤΟΙΑΞΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΜΕ ΠΟΛΕΙΣ ΤΩΝ ΑΡΓΩ ΜΟΝΟ

ΥΓ.ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΛΑΛΛΟΥΝ ΠΟΥ ΒΑΡΟΥΣΑΝ ΤΟΥΣ ΕΛ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ "ΑΤΥΠΗ ΣΥΝΘΗΚΗ¨"ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15231

Guest
Βρε ενωθειτε εκει ολος ο σερβερ τωρα και..αφηστε την ΑΡΓΩ ...δεν μας υπολογιζατε εξαλου καμια συμμαχια του σερβερ...και καλα κανατε...και σε κλησεις που βρεθηκα και σε σκαιπ και ντισκορντ και απο δω κ απο κει...ολο παχια λογια ακουσα απο ολες τις συμμαχιες σας...ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ..μονο απο ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ και ΦΡΑΠΕΔΕΣ...και αυτο σε 1 πολη...
απο τις 60 πλας εξεγερσεις... που αναφερεις..
το μονο που εκμεταλευτηκα ηταν να κερδισω χρονο..αλλα και αυτο ηταν μλκια μου..επρεπε να πω οχι σε συνθηκη εξ αρχης...
τωρα ειναι αλλο να στρατολογεις παικτες...απομειναρια οπως αποκαλεις...οταν τρωγανε το ξυλο της αρκουδας...και αλλο να παρακαλας να ρθει ενας παικτης σε σας γτ ειναι καλος..ενεργος ή απλα σας βολευουν οι πολεις να κλεισει το νησακι σας κτλ...και στην ΑΡΓΩ αδικειτε...η ΔΙΑΦΟΡΑ μας...

ενω οι ΕΨΙΛΟΝ δεν ειχαν ατυπη συνθηκη με ΛΑΛΟΥΝ..και με ΠΡΩΤΟΓΟΝΝΟΥΣ...αλλα διαλεξανε πρωτογοννους τελικα ε??και σπασανε με ΛΑΛΟΥΝ..οι οποιοι ΛΑΛΟΥΝ χτυπουσαν ΕΛ..αλλα ειχαν ατυπη με ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ..τα οποια ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ χτυπουσαν ΕΨΙΛΟΝ..οι οποιοι εχουν συνθηκη με ΚΑΜΟΡΑ ..και η ΚΑΜΟΡΑ ατυπη με ΛΑΛΟΥΝ και παει λεγωντας.....ΑΧΤΑΡΜΑΣ... ... δεν ξερω ρε φιλε... εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας..αχταρμα με τις υπερ σας ολοι... ..ΓΕΛΑΕΙ ολο το γκρεπολις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15184

Guest
βρε τα παιδιαα...ολα τα καλοπαιδα μαζεμενα εδω....δεν ξερω ακριβως το στορυ...τι εχει πεχτει...αλλα η κωλοτουμπα σ αυτον τον κοσμο παει συννεφο.....να μπει και η ΑΡΓΩ στο παιχνιδι? θελετε?να μιλησουμε και μεις..?? μα τι να πουμε και μεις οι καημενοι ε?? ...ειναι κριμα που βλεπω τετοια ειδους μηνυματα και απο παικτες με τα διπλασια χρονια...απο μενα...και να προσπαθουν να αποδειξουν ποιος την εχει μεγαλυτερη... επιχειρηματιες και οικογενειαρχες...και να σταζουν υγρασια γτ τα παρατησαν οι αντιπαλοι τους...τι να πω για τους ΕΛ ποπαυ ελ..ελ 2 ..ελ τρεις κ ενα τεταρτο?? 40 ακαδημιες κανατε ...και μαλιστα οταν μιλησαμε σε κληση μου λεγατε οτι σε εναν μηνα θα τους εχουμε σβησει τους ΕΨΙΛΟΝ απ τον χαρτη....και τωρα μαθαινω οτι πηγατε και μαζι τους ...Ε ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ...
για τους ΕΨΙΛΟΝ... χμ... εμας τους νουμπαδες...λεγατε για αφανισμο...επειτα παρακαλουσατε για συνθηκη ...και να μας βαλετε μπροστα στο μετωπο να χτυπαμε ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ...αφου δν δεχτηκαμε..και καλα καναμε...στην τελικη...μετα παλι θα μας αφανιζατε...θα μπαινατε και στην 65 αμα χρειαζοταν......αλλαζετε ηγεσια...τρωγεστε μεταξυ σας...και ερχεστε παλι με προταση για συνθηκη αλλα να χτυπαμε τους ΛΑΛΟΥΝ τωρα...
να τρωμε το ξυλο εμεις στην ουσια..αφου μαθημενοι ημαστε και να το παιζετε παιχταραδες και αφανεις ηρωες εσεις....και ακομα και τωρα προσπαθειτε να στρατολογησετε παικτες μας.....παρακαλατε για τραμπες......και και και... αντε τωρα που δεν εχετε και αντιπαλο...να σας περιμενουμε δλδ? δεν θα βρουμε αμυνες λετε...γιατι αν νομιζετε οτι πηραμε αμυνες απο πουθενα..ειστε βαθια νυχτομενοι...
θα κανετε τα παντα για να κερδισετε ρε μλκς...θα πουλησετε και την μανα σας....κωλοτουμπα και ρουφιανια φουλ...τον γνωριζουμε και τον αγαπητο κιλλ μπιλ.. και την κλικα του...οι μισοι που σχολιαζετε δεν θα πατησετε καν στα θαυματα. .....θα σας πουλησουν κ οι δικοι σας ετσι πανε αυτα....και σεις που γραφετε για κουμπακια κτλ... ΑΣ ΒΓΕΙΣ ΕΝΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕ ...και εχει τελειωσει κοσμο... εγω το πατησα και πυξιδα εχω φαει και νικητης κοσμου..αλλα δεν πουλησα συμμαχια και συμμαχο..δν ρουφιανεψα κανεναν..και δεν παρακαλεσα και κανεναν...
φιλακια απο ΑΡΓΩ....αργω αλλα απαντωω

Αχ Νάκη μου. Νάκη είσαι μια χαρά κοινοτάρχης στο χωριουδάκι σου, τι θες και μπλέκεις εδώ με τους μεγαλοδημαρχέους;;; Μετά κι από αυτή σου την εμφάνιση εδώ πέρα, είμαι σίγουρος ότι θα επιστρέψεις στο καφενείο του χωριού σου και θα σε υποδεχτούν μετά Βαίων και κλάδων.

Εσένα περιμέναμε να τοποθετηθείς εδώ, για να ολοκληρωθούμε ως παίχτες κι ως προσωπικότητες.

Εδώ που λες Νάκη μου. είναι ένα παιχνίδι πολεμικό, ένα παιχνίδι στρατηγικής.

Στρατηγικής στρατολογήσεων
Στρατηγικής στησίματος της συμμαχίας
Στρατηγικής συμμαχιών
Στρατηγικής στη διπλωματία.

Είναι μία προσομοίωση ενός πολέμου και η κάθε συμμαχία προσπαθεί να προασπίσει τα δικά της συμφέροντα, με σκοπό να κερδίσει ή τουλάχιστον να πάρει το μερίδιο της Νίκης που της αντιστοιχεί.

Σε έναν πόλεμο ξέρεις δεν ισχύουν οι κανόνες της ηθικής, δεν πάει κανείς με το σταυρό στο χέρι, αλλά ισχύει το ... ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.

Εγώ καταλαβαίνω τις ευαισθησίες σου Νάκη μου, αλλά αυτό το παιχνίδι φίλε μου δεν σου ταιριάζει, όμως μην ανησυχείς , υπάρχουν και άλλα παιχνιδάκια, που σπέρνουν μαρουλάκια, τα ποτίζουν, τα βλέπεις να αναπτύσσονται και ζεις τη χαρά της δημιουργίας, της αδερφικότητας με τους συγχωριανούς σου και στο τέλος της επιβράβευσης για την μεγάλη παραγωγή που είχες.

Δεν γίνονται όλα καλέ μου Νάκη με φροντίδα και Προδέρμ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15231

Guest
Ελα μπάμπη επειδη για λιγο διαστημα ειχα την ατυχια να παιξω κ ως συμπαικτης στον Ιαλυσο και να μιλησουμε και σκαιπ...καταλαβα τι κρυφοομουσιτσα εισαι κ εσυ...μη πω τπτ αλλο Μπαμπη μου... ...Μπαμπη μου... αχ μπαμπη μου
ο παππους μ ο συγχωρεμενος μου ειχε πει καποτε ανθρωπο που σου λεει Νακη μου Γιαννη μου Κωστα μου Σακη μου ..κ πολλα μου και αγαπες και μελια..να μην τον εμπιστευεσαι...ε δεν ειχε και αδικο...
οσο για τον αν εσυ ο συγκεκριμενος την εχεις δει Στρατηλάτης σε παιχνιδι στατηγικης οκ...Εγω πάω πισω στο χωριο μου...
αλλα ξες τι λένε καλυτερα ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ...πισω στην τρυπα σου και συ τωρα...αυτο που ξες καλα να κανεις..να διαπραγματευεσαι και να κοιτας το συμφερον και επειτα να κρυβεσαι πισω απο συμπαικτες...Μπαμπηδες σαν και σενα και στο παιχνιδι αλλα και στην ζωη δεν μπορουν να με κανουν καλα..γτ τα τιμαω τα παντελονιαα..
το σκαιπ μου το εχεις κυρ μπαμπινο μου...αν θες τα λεμε και στα χωριατικα!! φιλακιαα
και στην Σταυρουλιτσα..
 

DeletedUser17231

Guest
ΑΧΧΧΧ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΡΑΠ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ Ή ΕΣΤΩ ΣΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΛΑΘΟΣ.....ΜΕ ΛΑΛΛΟΥΝ ΣΠΑΣΑΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΘΗΚΗ ΜΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΥΠΙΚΗ ΑΤΥΠΗ ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΟΠΩΣ ΘΕΣ......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΞΕΧΝΑΣ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.....ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ Η 55 ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΨΙΛΟΝ......ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΤΕ ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΠΛΑΚ ΠΕΡΛ ΑΡΓΩ ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΣ ΚΟΡΑΚΙΑ ΚΟΚΟΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΘΗΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΡΑΝΕ......ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΙ ΝΕΜΕΣΙΣ ΕΙΧΑΝ ΥΠΕΡ ΜΕ ΑΡΓΩ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝ 5 ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΩΝ ΕΨΙΛΟΝ ΤΟΥΣ ΤΟΤΕ ΥΠΕΡ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΤΕ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΥΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ......ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ......ΑΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ
 

DeletedUser15231

Guest
λαθος κανεις φιλε μου..κοκκινισαμε του ΝΕΜΕΣΙΣ -ΕΛ!! γτ ως τοτε ημασταν υπερ...αλλα βλεπεις οι ΕΛ εκαναν ακαδημια μεχρι και τους ΝΕΜΕΣΙΣ.. και οπως λες ημασταν υπερ...και δεν ενημερωθηκαμε ποτε γι αυτο και σπασαμε..ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!!! στους ιδιους τους ΕΛ..και ΝΕΜΕΣΙΣ....αυτα ΠΟΥ λες πανω κατω ΑΛΛΑ οχι οπως σου τα πανε...ή μαλλον οτι βλέπατε απ το φορουμμμ!!!
Θα μας βγαλετε και κωλοτουμπες και μας στο τελος...χαχαχ
ΝΤΑΞΕΙ ρε παιδια... φτανει δεν μπορω να βγαλω ακρη...πισω στο χωριο μ εγω!
 
Κορυφή