τι αλλο θα δουμε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17681
  • Ημερομηνία έναρξης

Graolymp008.

Ξιφομάχος
stein77 σήμερα στις 13:57
καλησπερα pet's.

χτες εγινε μια κληση με καποια παιδια απο την συμμαχια σας στην οποια θελαμε να μπει και ο ΄ηγετης΄ αλλα δεν μπηκε ΠΟΤΕ(δεν ξερω βεβαια αν ακουγε γιατι θα μπορουσε) αλλα θα μου πεις... ειναι ΄΄ηγετης΄΄ ετσι κανουν οι ηγετες .... οταν ερχονται τα δυσκολα κρυβονται

στη κληση λοιπον ειπωθηκαν καποια πραγματακια και απαντηθηκαν απο εμας καποιες σκιες που μπορει να υπηρξαν.επισης αυτο που εγω καταλαβα(και αρκετοι απο εμας ) ηταν οτι το να σπασετε την υπερ ηταν αποφασισμενο απλα περιμενε ο μηνας να βρει καποιες αφορμες να φτιαξει και ενα σεναριο για το οτι εμεις ειμασταν με λαλουν και θα βαραγαμε ελ στο μελλον, ετσι ωστε στην ψηφοφορια που κανατε να υπηρχε αποφαση σπασιματος για να πατε με πρωτογονους.
ζητηθηκε απο εσας να σπασουμε την ΑΤΥΠΗ συμφωνια ΜΕ ΛΑΛΟΥΝ και το καναμε αφου μιλησε η ηγεσια μας με λαλουν και μια μερα μετα την σπασαμε ! ακουσαμε την μεχρι τοτε υπερ μας ! γιατι θελαμε να ειμασταν μαζι . και αμεσως μετα ο 'ηγετης' αφου ειδε το σπασιμο κανει υπερ με πρωτογονους και εψιλον . αυτα οπως και πολλα αλλα ειπωθηκαν και στην κληση χτες με καποιους συμμαχους σας .

αποτελεσμα ??σπατε ,βρισιδια και κατηγοριες , ξενερωμενοι συμμαχοι και απο εδω και απο κει ..παικτες πατανε κουμπακι οσονουπω, πατανε διακοπες χωρις επιστροφη,συμπαικτες σας που βριζουν τον ΄΄ηγετη΄΄τους και ο 'ηγετης' γελαει γιατι σκεφτεται την κορωνα ....χχαχαχαχααχχα. βεβαια δεν τον πολυνοιαζει που θα κανει την συμμαχια του κατοικιδιο των πρωτογονων και των εψιλον γιατι ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΟΡΩΝΑ .
εξαλου η κορωνα μενει

...βεβαια μενει και η ρετσινια ,αλλα ελα μωρε ...με αλλον λογαριασμο παιζει ο ΄΄ηγετης΄΄ αλλου τον λογαριασμο ''χρεωνει''
εξαλου ...στην ελλαδα ειμαστε ποιος την υπολογιζει την ρετσινια ?
ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΑΠΟΨΗ ΜΥΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΟΥ ΠΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧIA REVOLUTION (ψευτο επαναστατες).... ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ......//ΤΑ ΛΕΟΝΤΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΕΜΕΝΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΣΑΣ ΕΨΙΛΟΝ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΥΞΙΔΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ//!!!
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
Εγω ελεγα θα το πατησεις εσυ ρε οταν εχασες....θυμησε μου ποσες πολεις????? ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ!!!!
 

DeletedUser18894

Guest
ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΓΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΜΥΣΤΑΡΟΥ ΚΑΙ ΣΟΦΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ
OI ΕΨΙΛΟΝ ή NAGASAKI ή ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΣΑΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΕΝΩ ΠΙΣΩ ΣΑΣ ΕΙΧΑΤΕ 10 ΕΛ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΕΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΥΞΙΔΑ ΦΑΓΑΜΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΗ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙ ΤΠΤ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΗ
ΠΟΝΑΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΡΙΖΟΣΑΣΤΑΝ ΣΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΑΛΛΩΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΗΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΝΟΜΙΖΩ
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
Προβολή συνημμένου 1560


ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΧΟΡΗΓΙΑ ΤΩΝ ΕΨΙΛΟΝ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΑΤΕ
δημητρακι οταν μου λεγες για τους δικους σου να τους βαρεσουμε να βαρεσουν φαντασματα ηταν καλα τοτε? ειχες κουραστει μωρε? μπας και τις χρειαζεσαι και εσυ ρε τις παστιλιες.
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΓΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΜΥΣΤΑΡΟΥ ΚΑΙ ΣΟΦΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ
OI ΕΨΙΛΟΝ ή NAGASAKI ή ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΣΑΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΕΝΩ ΠΙΣΩ ΣΑΣ ΕΙΧΑΤΕ 10 ΕΛ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΕΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΥΞΙΔΑ ΦΑΓΑΜΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΗ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙ ΤΠΤ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΗ
ΠΟΝΑΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΡΙΖΟΣΑΣΤΑΝ ΣΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΑΛΛΩΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΗΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΝΟΜΙΖΩ
θυμησε μου μια φορα που ζητησα αμυνες απο φραπεδες που ετρωγαν ξυλο απο πρωτο και δεν εχαναν πολη? ΡΕ ΣΑΣ ΒΟΥΛΙΑΖΑΜΕ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΣΕ ΤΡΑΜΠΕΣ ΣΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΒΑΖΑΜΕ 50 ΔΙΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΑΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ Η ΠΟΛΗ... ΑΧ ΠΟΝΑΩΩΩ!!!!
 

panosCSI

Μινώταυρος
Επομενο μηνυμα φυλετικες 1.20 αποδοση :

c8e6e09d57
 

DeletedUser13126

Guest
Εγώ πάντως, πάντα πίστευα ότι με τον διάλογο δεν λύνονται οι διαφορές των ανθρώπων.
 

Συνημμένα

  • punxh_2014_6_10_22_30_21_b.jpg
    punxh_2014_6_10_22_30_21_b.jpg
    129,2 KB · Προβολές: 5

DeletedUser18894

Guest
ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ 2 ΚΑΙ 3 ΜΕΤΩΠΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 1 ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ 2ο
ΠΙΟ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ :
Screenshot_8.png
 
Κορυφή