τι αλλο θα δουμε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17681
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17681

Guest
Καλησπέρα στο server του Gonos , θα ηθελα να σας ενημερωσω πως η συμμαχια [ally]REVOLUTION[/ally] αποφασισε να παει με την υπερ των [ally]ΠΡΩΤΟ-GONNO-Ι[/ally] μια μερα αφου εσπασε ολες τις συνθηκες της , να μεινει στην ιστορια του κοσμου εδω αλλα και σε επομενους κοσμους πως η συμμαχια [ally]REVOLUTION[/ally] και ολα τα μελη της ειναι κωλοτουμπες και μακαρι να μπορουσα να εκφραστω καλυτερα αλλα δε με αφηνουν οι κανονες του παιχνιδιου , ετσι και μονο ετσι καταφερνουν να νικησουν κοσμο

Ευχαριστω και καλες μαχες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

panosCSI

Μινώταυρος
@Robert de Sable τυχαιο ταγκ

9e706b7296
 

Robert de Sable

Ξιφομάχος
Τι έγινε φίλοι μου από [ally]**ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ**[/ally] και [ally]ΜΟΛΩΝ ΦΡΑΠΕ[/ally]. Δεν έπιασε η κωλοτούμπα που θέλατε να κάνετε και έπιασε σε εμάς και ζοριστήκατε? Το αγαπημένο μου άθλημα είναι η ρυθμική γυμναστική γιαυτό πέτυχε η δικιά μου. Πριν από 15 ημέρες συζητούσατε να κάνετε υπέρ με [ally]2 ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ 3 ΧΟΡΕΥΟΥΝ[/ally] και [ally]CAMORRA[/ally] και να μας πετάξετε αλλά φάγατε άκυρο... Αυτό όμως δεν μετράει το κρύβετε.

Ή μήπως ειδικά για τα [ally]**ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ**[/ally] δεν κάνατε συνθήκη με [ally]2 ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ 3 ΧΟΡΕΥΟΥΝ[/ally] εδώ και πάρα πολύ καιρό με την δικαιολογία ότι έγινε γιατί απλά γνωρίζατε κάποια άτομα, αλλά γνωρίζατε ότι αυτοί έρχονται να χτυπήσουν έμας που είμασταν υπέρ και αποδεχθήκατε να συμφωνήσετε ότι δεν θα τους χτυπάτε και ότι δεν θα βάζετε άμυνες όταν αυτοί θα μας χτυπάνε.

ή μήπως παίζετε *Αντρικά* και έχετε κάνει όλον τον server πράσινο και χτυπιέστε μόνο με την [ally]8.a.n.a.t.o.s.[/ally]

Ξεράστε χωλή μάγκες μου δεν με ενδιαφέρει
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
Οταν μπεις σε κληση και μιλησεις τοτε θα σε παραδεχτω...γιατι ακομα και οι δικοι σου σε κληση αλλα μας ειπαν. Φιλος δεν ξερεις τι λες.. ετσι σε εμαθαν? Αυτα να λες? Αλλα οι κυριοι κωλοτουμπες ετσι κανουν. Και μιλανε οπου τους συμφερει. Συγχαρητηρια! Παντα ετσι κερδιζεται κοσμος! Μαρεσει Robert που σε προηγουμενο κοσμο τα εκραζες αυτα..και τελικα εισαι ιδιος και χειροτερος. Και κάτι τελευταίο...είναι κρίμα να ξεφτυλιζεις το όνομα ενός λογαριασμού άλλου παιδιού και να του χαλάς έτσι το όνομα χωρίς να είναι καν δικό σου ο λογαριασμος... Ότι χειρότερο έχω δει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17681

Guest
Την συμμαχία μου δε θα την ξανά αναφέρεις εδώ πέρα. Από την αρχή του κόσμου σου κρατάμε τις πρώτες πόλεις σου καλυμμένες και εσύ ανταποδίδεις πηγαίνοντας με τους εχθρούς μας αφού κατάφερες και αναπτύχθηκες. Πρόσεχε καλά που αναφέρεσαι και με τι υφακι Robert. Για να μην θυμηθώ την συνεισφορά σας στο δικό μου κομμάτι της υπέρ . Που θέλει και πολύ σκέψη για να το θυμηθώ...μιας και δεν υπήρχε
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
Ημέρα ομαδικής ΕΨΙΛΟΝ ΣΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ.... ΠΟΛΗ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΣΦΗΝΑ ΠΑΝΩ ΣΕ 3 ΣΦΗΝΕΣ ΤΩΝ ΕΨΙΛΟΝ.... ΚΑΙ ΟΙ ΕΨΙΛΟΝ ΕΧΑΣΑΝ ΠΟΛΗ ΣΕ ΠΥΡΗΝΑ ΤΟΥΣ! η ιστορία γράφεται και όσοι θέλουν την θυμούνται...
 

panosCSI

Μινώταυρος
dece290594


Εντωμεταξυ ο φυλετικες την επομενη ημερα ( 20/12/2020) :

92e0993afa


Και εντωμεταξυ παλι ο φυλετικες μετα απο 1 βδομαδα :
Πατηστε κουμπι σας εχουμε κανει ιβεντ ειμαστε 45 παικτες και δεν μπορουμε να παρουμε πολη απο 15
Και για τους λατρεις της στατιστικης :
4ae0d40db3
 

DeletedUser18894

Guest
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ 15 ΡΕ ΠΑΝΟΥΛΗ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΖΗΤΙΑΝΕΥΕΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥΛΑΣ ΜΑΓΚΙΑ ΜΕ ΚΑΚΑΛΑ ΑΛΛΩΝ
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ? ΠΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΕΣ.... ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ 10 ΑΤΟΜΑ .... ΜΜΜΜ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥΛΑΩ ΜΑΓΚΙΑ ΜΕ ΚΑΚΑΛΑ ΑΛΛΩΝ. ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΨΙΛΟΝ //ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΣΚΡΙΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ// ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΑΡΑΤΕ ΤΟΥΣ ΕΨΙΛΟΝ ΝΑ ΒΑΡΕΣΟΥΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ. ΕΠΙ ΛΕΞΗ...ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥΛΑΜΕ ΜΑΓΚΙΑ ... ΚΑΙ ΠΟΝΑΜΕ...
 

DeletedUser18894

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
ΕΣΥ ΤΙ --- ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΦΕΡΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΝΟΥΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ERROR 404

Ξιφομάχος
Μεταφερω τα λογια του σοφου συνιδρυτη μου :

"Λοιπον καλησπερα κυριε κωλοτουμπα @Robert de Sable ,ειστε 50 χρονων και οπως ξαναειδαμε παλι η ηλικια δε καθοριζει τι ανθρωπος θα ειναι καποιος,αλλα φαινεται το ποιον του ανθρωπου ,και εσυ εισαι ψευτης και κωλοτουμπας,σπασατε την υπερ και αποφασισατε να πατε στην αλλη υπερ,μαλιστα την ιδια μερα που ενω ειχατε αποφασισει να πατε μαζι με πρωτογονους μιλησαμε μαζι σε κληση και ειχες πει οτι ' παιδια εγω δεν πουλαω κανεναν και δε θα παω με κοκκινους με τιποτα' και μας το επαιζες ετσι αλλα το ειχατε αποφασισει ηδη και μας πουλησατε,οσο για τα αλλα τα ψεματα που λες οτι ειχαμε κανονισει υπερ με λαλουν ειναι σνα να ακουω το πραμυθι που μας ελεγαν οι γιαγιαδες μας για τον βοσκο που φωναζε λυκος λυκος ενω δεν υπηρχε λυκος και ετρεχαν οι χωρικοι να τον βοηθησουν και οταν πραγματικα ηρθε ο λυκος μετα και φωναξε δεν ηρθε κανενας ,λοιπον για να μη μακρυγορω δεν εχεις τσιπα σαν παικτης και δεν εχεις ουτε τιμη ουτε τιποτα,δε πειραζει ομως ο ψευτης και ο κλεφτης το πρωτο χρονο χαιρονται μετα....,καλη χρονια ευχομαι σε ολους "

Με αγαπη ΠΟΙΗΤΗΣ
 

panosCSI

Μινώταυρος
Το μυαλο δημιουργει παραισθησεις για να αντεξει τον πονο.. Βασικη λειτουργεια του εγκεφαλου
Το χα βαλει μικρος το ονομα φυλετικες δεν αλλαζει τωρα εχει και τον χρυσο μεσα δεν λεει.. Ουτε εμενα μ αρεσει..
Παντως και φυλετικεςμαχες4 να με λεγαν δεν νομιζω να αλλαζε κατι..
 

DeletedUser13126

Guest
Ε ρε κάτι εκθέσεις που πέφτουν για το γκρεπολις... Τσιμπάω κτ και επανέρχομαι
 
Κορυφή