τι αλλο θα δουμε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17681
  • Ημερομηνία έναρξης

Graolymp008.

Ξιφομάχος
Χαχαχαχαχαχαχαχα τα 2 και 3 μετωπα ποια ηταν? η αργω μηπως που εχανες πολη και απο αυτους? καπως ζορισμενο σε βλεπω χααχαχχααχχααχχα.... να σε ενημερωσω οτι απο την κινηση σου ηδη ατομα εχουν βαρεσει μονιμες διακοπες.... αχαχαχαχαχχαχα γελαωωωω
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
Με κούρασες Πάνο, αν θες ρεαλισμό δες τα στατιστικά που τόσο αγαπάς...τα ρεαλιστικά στατιστικά...
τα στατιστικα λενε για τις πολεις οτι εχετε φαει ξυλο... αχχααχχααχχαχα ποια αλλα στατιστικα να δουμε? αχαχαχχααχαχαχ
 

DeletedUser18894

Guest
ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΩΠΟ ΚΑΙ ΔΕΣΜΕΥΕΙ ΑΜΥΝΕΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΑΜΥΝΤΙΚΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΤΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ
 

DeletedUser17231

Guest
οταν εχεις τους αλλους δεδομενους οτι θα σου βαλουν αμυνες θα σου καλυψουν τις πολεις αλλα εσυ θα πας να κανεις μια συνθηκη με λαλουν και θα τους αφησεις στο ελεος του θεου αυτο δεν ειναι κωλοτουμπα ........κωλοτουμπας ειναι αυτος που δεν βοηθηαει την τοτε υπερ του και κανει και τον κινεζο τωρα ......αμα δεν εχει την τσιπα να παραδεχτει αυτο που ολοι ξερουμε και λεει ψεματατακια σαν μικρο παιδι ....."εγω δεν εχω υπερ με λαλλουν ''
 

ERROR 404

Ξιφομάχος
οταν εχεις τους αλλους δεδομενους οτι θα σου βαλουν αμυνες θα σου καλυψουν τις πολεις αλλα εσυ θα πας να κανεις μια συνθηκη με λαλουν και θα τους αφησεις στο ελεος του θεου αυτο δεν ειναι κωλοτουμπα ........κωλοτουμπας ειναι αυτος που δεν βοηθηαει την τοτε υπερ του και κανει και τον κινεζο τωρα ......αμα δεν εχει την τσιπα να παραδεχτει αυτο που ολοι ξερουμε και λεει ψεματατακια σαν μικρο παιδι ....."εγω δεν εχω υπερ με λαλλουν ''
γενικα σας βαζω στην ιδια κατηγορια με τους flat earthers με αυτα που λετε και αυτα που πιστευετε
 

Grandpa Elliot

Μινώταυρος
0e2205c129f2c243a91a021c3f7bbbfc.png

ξερετε εσεις παιδια...απο αλλους κοσμους...
 

ARMY OF G.13

Μινώταυρος
φιλε μου κωστα ιωαννου σε σεβομαι και γι αυτο σου απανταω εδω(παρολο που ειρωνευοσουν μια μερα και μετα σου πηρα πολη, στο παιχνιδι ειναι αυτα) να πονανε τα τσουβαλια απο τις κωλοτουμπες και τις ρουφιανιες δε νομιζω, ισα ισα τα σιχαινεσαι τετοια πραγματα και λυπασαι αυτους που τα κανουν. στον κοσμο αυτο παλι κωλοτουμπες και μαλιστα ακουσαμε απιστευτα και ανυπαρκτα πραγματα που τουλαχιστον υποβαθμιζουν τη νοημοσυνη μας. επομενως φιλε μου ειναι κριμα να πουλατε μαγκια απο κωλοτουμπες και να λετε για κουμπια . μονοι μας παλευαμε λιγα ατομα και τα ρεαλιστικα στατιστικα οπως λετε μιλανε απο μονα τους. με εκτιμηση, αναστασης army. Καλες γιορτες σε ολους, καλη χρονια να εχουμε και ας μη γινομαστε τοξικοι ουτε να σπαμε τα νευρα μας/το παιζουμε μαγκες σε ενα παιχνιδι, υπαρχουν τοσα αλλα πιο σοβαρα ζητηματα απο το να ασχολουμαστε με παρωδιες. Καθενας εχει την αποψη του, σεβαστη. Φιλε black dragon ευχομαι να χαρηκες το ποπκορν σου διαβαζοντας το σεντονι μου χαχαχα
 
Κορυφή