τι αλλο θα δουμε

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17681
  • Ημερομηνία έναρξης

-longhand 7-

Ξιφομάχος
καλημερα!!Ηρθε η ωρα να απαντησω στον τραπ. Δεν σε θυμαμαι ακριβως αλλα μαλλον ελεγες και εσυ παχια λογια και τελικα θα πηρες το μαθημα σου απο την κλικα -συμμαχια που ημουν να φανταστω..(γι αυτο βγαζεις τοσο πονο)..Λετε για εμας οτι ειχαμεε ατυπες κλπ συγγνωμη παιδια αλλα σας το χαλαω εμεις στον κοσμο μια συνθηκη ειχαμε αντιθετα με εσας που μιλαγατε με ολο τον σερβερ κανατε σχεδια και σκοπο να μην παρουν οι πρωτογονοι τον κοσμο..(πολυ ωραια στρατηγικη).Οταν παιδια δεν σας βγαινει το παιχνιδι δεν φταιει κανεις αλλος ΜΟΝΟ εσεις..
Παμε στο σημερα.. οταν βλεπεις οτι ολοι πανε να κανουν ενα σερβερ ολο πρασινο με σκοπο εσενα να μην κερδισεις αλλαζεις και εσυ στρατιγικη..τι να κανουμε τωρα βρεθηκαν οι εψιλον και οι ελ που επελεξαν να ερθουν με εμας(παλι σας το χαλαω αλλα δεν υποσχθηκαμε κορωνες και θαυματα σε κανεναν απλα ολοι ειδαν τι πατε να κανετε κατω απο το τραπεζι)..
καλη χρονια απο μενα και την κλικα μου(μπορεις απλα να μας αποκαλεις παρεα παιζουμε μαζι 3 χρονια)
 

DeletedUser17231

Guest
ΧΑΧΑΧΑ ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΓΩ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΩΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΙΝ ΓΙΝΟΥΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΕΛ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΠΟΛΗ ΑΠΟ ΑΡΓΩ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΤΟΤΕ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ......ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΣΑΝ ΙΔΡΗΤΗΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ .....ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ Ή ΕΣΤΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΩΝ ΤΟΥΣ?ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΠΡΑΣΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΕΝΩ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ....ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΕΝΩ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΗ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ......ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΚΑΤΙ
 

DeletedUser15231

Guest
δν με θυμασαι κιλλ μπιλ ε?? που να θυμασαι...ασε εμας που σε θυμομαστε...
 

DeletedUser15184

Guest
Ελα μπάμπη επειδη για λιγο διαστημα ειχα την ατυχια να παιξω κ ως συμπαικτης στον Ιαλυσο και να μιλησουμε και σκαιπ...καταλαβα τι κρυφοομουσιτσα εισαι κ εσυ...μη πω τπτ αλλο Μπαμπη μου... ...Μπαμπη μου... αχ μπαμπη μου
ο παππους μ ο συγχωρεμενος μου ειχε πει καποτε ανθρωπο που σου λεει Νακη μου Γιαννη μου Κωστα μου Σακη μου ..κ πολλα μου και αγαπες και μελια..να μην τον εμπιστευεσαι...ε δεν ειχε και αδικο...
οσο για τον αν εσυ ο συγκεκριμενος την εχεις δει Στρατηλάτης σε παιχνιδι στατηγικης οκ...Εγω πάω πισω στο χωριο μου...
αλλα ξες τι λένε καλυτερα ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ...πισω στην τρυπα σου και συ τωρα...αυτο που ξες καλα να κανεις..να διαπραγματευεσαι και να κοιτας το συμφερον και επειτα να κρυβεσαι πισω απο συμπαικτες...Μπαμπηδες σαν και σενα και στο παιχνιδι αλλα και στην ζωη δεν μπορουν να με κανουν καλα..γτ τα τιμαω τα παντελονιαα..
το σκαιπ μου το εχεις κυρ μπαμπινο μου...αν θες τα λεμε και στα χωριατικα!! φιλακιαα
και στην Σταυρουλιτσα..
Μαρουλάκια-μαρουλάκια κύριε Τραμπ να έρθετε κοντά στη φύση...Χαίρομαι που σου έμαθα αρκετά...γενικά χαίρομαι να δίνω στον συνάνθρωπο, ενώ εσύ να παίρνεις....
ΥΣ: Το θέμα στον άντρα, δεν είναι να φοράει παντελόνια, αλλά τι φορά κάτω από τα παντελόνια...Καλέ μου Νάκη...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15231

Guest
φιλε μ λες πραγματακια που δεν ισχυουν οπως τα λες...και δν βγαζω και ακρη οπως τα γραφεις..με συγχωρεις...
εν κατακλειδι...
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ειναι οτι με ΠΡΩΤΟΓΟΝΝΟΙ τα ειχατε κανονισμενα πριν καιρο και αυτα π λετε σπασαμε με λαλουν κ ετσι κ το αλλο..κ εσεις εκεινο και τα φιλαρακια τ αλλο...ειναι σαλιαα.... και αυτο το γνωριζω απ τον φιλο σας τον Μπαμπινο...εκτος αμα δεν μου τα πε καλα και αυτος...τλπ δν με ενδιαφερει και στην τελικη αμα τα ειχατε και τα ειχατε και αν πρασινησατε και τα τιαυτα...
η αληθεια σας ποναει οι ΕΛ με βαση τα λεγομενα..και σε κλησεις που ετυχε να μαι παρων ελεγαν αλλα..και αλλα εκαναν..ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ...και σεις τα ειχατε κανονισμενα απο καιρο...απλα τωρα φανερωθηκανε οι αγαπες..
αυτα...τα λεμε
 

-longhand 7-

Ξιφομάχος
αφου τα ξερεις τοσο καλα μηπως ησουν και σε κλησεις μας? εσυ δεν ησουν που πηγες στα φιλαρακια και στα αλλα παιδια και εκλαιγες για αμυνες? η μας τα ειπανε λαθος?..τεσπα στα μισα δεν απαντας(προφανως ολοι καταλααμε γτ) καλη συνεχεια
 

DeletedUser15231

Guest
χαχα ακου εκει κλαιγομουνα και για αμυνες.. ΟΤΑΝ με προσεγγισανε τα παιδια...φιλαρακια και υπερ...μ ζητησαν να χτυπαμε ταυτοχρονα ΕΨΙΛΟΝ..εγω ζητησα αμυνες ναι ειναι η αληθεια..μιας και εμεις ειχαμε το θεμα...εμεις τρωγαμε το ξυλο....το να ζητας αμυνες απο την ΥΠΕΡ που στην τελικη ποτε δεν εγινε..αν το θεωρεις κλαμα οκ... μαλιστα....
να κατσω να απαντησω τι ρε Κιλλ μπιλ τι θες να μαθεις..να πουμε τι...για αλλους κοσμους... τα χετε κανει μπουρδελο..σε πολλους κοσμους..και εδω παραγινε το κακο..οταν θα ρθει η ωρα των θαυματων και ποιος θα πατησει που θα με θυμηθουν πολλοι απο δω μεσα που σχολιασαν...βγαλτε με ψευτη και συκοφαντη μακαρι...
και ποιος δεν απανταει και που...τι απ αυτα που εγραψα δν καταλαβατε,,
οι ΕΛ κωλοτουμπες..
εψιλον+πρωτογγοννοι ΛΟΒ ΦΟΡ ΕΒΕΡ..
και τραπ ο κλαψας που ζητησε αμυνες..αχαχαχ
φευγω παω δουλεια..μεχρι να σχολασω συνεχιστε βγαλτε χολη!!.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4345

Guest
βρε αρχοντα της παγιδας!! βρε συ νακη... κατ αρχην νιωθω οτι μετα τα φιλακια που μου εστειλες εκλεισε ο κυκλος μου ως γυναικα!!!

οσο για ολα τ αλλα ενα θα σου πω: Εδω καταφερες να κανεις εμενα να γυρισω αναποδα! που οι περισσοτεροι εδω μεσα ξερουν κατα ποσο εγω ημουν προθυμη εστω και για συνθηκη με εψιλον...
ομως ως αποτελεσμα μου εκανες μεγαλο καλο! επιτελους βρισκομαι σε μια συμμαχια που σεβεται και υπολογιζει τους παικτες της και περναω καλα!
οσο για τα υπολοιπα.. για τα φιλαρακια που τοσο εκτιμουσα, τα φιλαρακια που τοσο αυστηρα με εκριναν και με απερριψαν μετα την επανεκκινηση μου, τι να πω..
πραγματικα ελπιζα οτι θα το αντιμετωπιζατε αλλιως το ολο θεμα! απο τοσο καλους παικτες και μετα απο οτι εγινε στον βιλλυς, προσωπικα περιμενα αλλη αντιδραση.
σ ενα ΠΟΛΕΜΙΚΟ παιχνιδι ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ολα μπορει να συμβουν. εχουμε δει χαρτες να αλλαζουν απο τη μια στιγμη στην αλλη ομως μενουμε και συνεχιζουμε, ελισσομαστε! σε ενα πολεμο ο στοχος ειναι η επιβιωση, οχι η αυτοκτονια, και ναι το λεω εγω που το εκανα αλλα καταλαβα ποσο μεγαλη βλακεια ηταν.

α επισης νακη! επειδη καπου μιλας για χολη.. ξαναδιαβασε αυτα που μου εστειλες στο σκαιπ και αυτα που γραφεις παραπανω και με τι υφος τα γραφεις και εκει ισως καταλαβεις ποιος σταζει χολη!
 

DeletedUser15231

Guest
παραδεχομαι ρε μπαγασηδες σε κατι που ειστε πρωτοπόροι στα memes

οσο για ολα τ αλλα ενα θα σου πω: Εδω καταφερες να κανεις εμενα να γυρισω αναποδα! που οι περισσοτεροι εδω μεσα ξερουν κατα ποσο εγω ημουν προθυμη εστω και για συνθηκη με εψιλον...
ομως ως αποτελεσμα μου εκανες μεγαλο καλο! επιτελους βρισκομαι σε μια συμμαχια που σεβεται και υπολογιζει τους παικτες της και περναω καλα!
οσο για τα υπολοιπα.. για τα φιλαρακια που τοσο εκτιμουσα, τα φιλαρακια που τοσο αυστηρα με εκριναν και με απερριψαν μετα την επανεκκινηση μου, τι να πω..
καλα εσυ κυρια Αρτεμις ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗ ειστε μαστερ της κωλοτουμπας...περασες απο ολες τις συμμαχιες του σερβερ....λογικο καπου να κατσταλαξεις...με ομοιους σου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4345

Guest
παραδεχομαι ρε μπαγασηδες σε κατι που ειστε πρωτοπόροι στα memes


καλα εσυ κυρια Αρτεμις ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗ ειστε μαστερ της κωλοτουμπας...περασες απο ολες τις συμμαχιες του σερβερ....λογικο καπου να κατσταλαξεις...με ομοιους σου
ναι καμαρι μου!! εγω και η κομανετσι στις κωλοτουμπες!!!
θα ηταν πολυ βολικο για σενα να με μαζευες και να μην ξαναεπαιζα ποτε! το γιατι δεν μου ειπες ποτε..
ΞΕΣ κατι... εισαι οτι πιο διπροσωπο γνωρισα στο γκρεπολις! λειτουργεις υποχθονια και με κακεντρεχεια!
 

Robert de Sable

Ξιφομάχος
χαχα ακου εκει κλαιγομουνα και για αμυνες.. ΟΤΑΝ με προσεγγισανε τα παιδια...φιλαρακια και υπερ...μ ζητησαν να χτυπαμε ταυτοχρονα ΕΨΙΛΟΝ..εγω ζητησα αμυνες ναι ειναι η αληθεια..μιας και εμεις ειχαμε το θεμα...εμεις τρωγαμε το ξυλο....το να ζητας αμυνες απο την ΥΠΕΡ που στην τελικη ποτε δεν εγινε..αν το θεωρεις κλαμα οκ... μαλιστα....
να κατσω να απαντησω τι ρε Κιλλ μπιλ τι θες να μαθεις..να πουμε τι...για αλλους κοσμους... τα χετε κανει μπουρδελο..σε πολλους κοσμους..και εδω παραγινε το κακο..οταν θα ρθει η ωρα των θαυματων και ποιος θα πατησει που θα με θυμηθουν πολλοι απο δω μεσα που σχολιασαν...βγαλτε με ψευτη και συκοφαντη μακαρι...
και ποιος δεν απανταει και που...τι απ αυτα που εγραψα δν καταλαβατε,,
οι ΕΛ κωλοτουμπες..
εψιλον+πρωτογγοννοι ΛΟΒ ΦΟΡ ΕΒΕΡ..
και τραπ ο κλαψας που ζητησε αμυνες..αχαχαχ
φευγω παω δουλεια..μεχρι να σχολασω συνεχιστε βγαλτε χολη!!.


Οτι κλαιγόσουνα για αμυνες στο discord ειναι η μονη αληθεια.. το οτι η τελευταια σου κουβεντα σε εκεινη την κληση ηταν οτι "θα αναγκαστω να κανω συνθηκη με τους εψιλον" ειναι αληθεια... οτι προσπαθουσαν να σε πεισουν να μεινεις σε αυτην την υπερ ειναι αληθεια..ζητουσες μονιμες και σου ειπαν οτι δεν μπορουν να στις δωσουν ειναι αληθεια... σου ειπαν πως αν εχεις εξεγερσεις θα σε βοηθουσαν.... Με αυτα σε επεισαν και γυρισες μετα απο 1-2 μερες στην ιδια κληση ηρθες με το υφος 1000 καρδηναλιων και ειπες πως τελικα αποφασισες να μεινεις σε αυτες τις συνθηκες με Φραπε-Φιλαρακια-Ελ ... Λοιπον φιλε Τραπ.. αποδειχθηκε οτι καποιοι σε χρησιμοποιησαν να κανουν την δουλεια τους.. γυρισαν οι εψιλον τα επιθετικα τους εκει μεχρι να σε εξολοθρευσουν και τα φιλαρακια χτυπουσαν μερα-νυχτα και πηραν τις πολεις που πηραν τις τελευταιες 15 ημερες.. απλα ησουν η Ιφιγένεια τους ΕΣΥ το επελεξες. Ναι εγω εκανα κωλοτουμπα ή πες το οπως αλλιως θες, γιατι δεν ηθελα να ειμαι καμια Ιφιγενεια στο βωμο κανενος.. Και να ξερεις θα ημουν αν δεν εκανα τις συνθηκες που εκανα..
 

DeletedUser15231

Guest
ειχα πει επι λεξη φιλε ρομπερτ ντε νιρο... οτι αν δεν μ σταλουν αμυνες δεν εχω λογο υπαρξης σε ανυπαρκτη υπερ...ουτε συνθηκες ειχαμε ουτε συμφωνιες...πες τα και αυτα...μην μου αναφερεις ελληνικη μυθολογια...γτ οκ μπορει να πιαστηκα μαλκας σε καποια φαση...και ναι ειπα θα αναγκαστω να παω με ΕΨΙΛΟΝ...αλλα δεν πηγα σε αντιθεση με σενα...
Προτιμω Ιφιγενεια ..παρα Εφιαλτης... ρε φιλε εσυ που εισαι και της μυθολογιας..θα ξες..
 

DeletedUser15231

Guest
Ναι εγω εκανα κωλοτουμπα ή πες το οπως αλλιως θες, γιατι δεν ηθελα να ειμαι καμια Ιφιγενεια στο βωμο κανενος.. Και να ξερεις θα ημουν αν δεν εκανα τις συνθηκες που εκανα..
ετσι μπραβο...παει ο ενας το παραδεχτηκε...

να βγουνε και οι ΕΨΙΛΟΝ να παραδεχτουνε αμα ειναι παντελονατοι πως τα ειχανε απο καιρο χερακι χερακι με ΠΡΩΤΟΓΟΝΟΙ ..και σας αφηνω..
και αφηστε την ΑΡΓΩ ...μια χαρα σταθηκαμε μεσα απο πολλες πιεσεις..στην θεση μου οι πιο πολλοιι θα ειχατε πατησει οι ιδιοι το κουμπι..
πειτε για κουμπακια για κλαψες για για οτι θελετε... βγαλτε κανα meme..ετσι να σας ξεμπροστιασουμε...
 

DeletedUser15231

Guest
ναι κλαιω ..αληθεια...απ τα γελια..μ αυτα που λετε....
bye bye...
 
Κορυφή