κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18261

Guest
γιωργακη στα 70 σου, πρεπει να φτιαξεις εγχειριδιο και οδηγιες χρησης .δεν ηξερα οτι προσφερει τοση ανακουφιση αν τον χτυπαω στο λαπτοπ. μετα να τον περασω και απο τη τοστιερα αν δε με ανακουφισει? τι μου προτεινεις <<ακεφαλε>> καβαλαρη του βορειου σελας

με συγκινησες που θυμασαι την ηλικια μου παρεπιπτοντως, ελπιζω και εγω να εβαλα σωστα την ηλικια σου και να μην αφαιρεσα καμια 10αρια χρονια καταλαθος :p

υ.γ επισης μετα τη τοστιερα, να μου πεις και πως τα καταφερνεις με τις κατσικες, οταν εχεις γνωσεις γιωργακη και εμπειριες πρεπει να τις μοιραζεσαι μαζι μας
 

jonaras

Πήγασος
χαχαχα χαλαρώστε λίγο ρε παίδες ένα παιχνίδι είναι όχι ριαλ λαιφ
και το θεμα δεν είναι για τα προσωπικά σας.
(σορρυ άμα πετάγομε σαν την τσουτσου)
 

DeletedUser17614

Guest
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΠΥΛΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Η ΠΥΛΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ 55 ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΔΥΜΗ

Σημερα θα έρθει εταιρια απολύμανσης
Να βγαλει τη βρωμα των πρωην ιδιοκτητών και μετα παππάς, ιμάμης, βουδιστής μοναχός για να κανουν πνευματικό καθαρισμό

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΜΩΠΡΑΣΙΑ
ΑΝ ΒΓΕΙ ΑΚΑΡΠΗ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΥΛΗ ΣΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ
"ΟΙ ΔΡΟΣΕΡΟΑΝΟΡΘΟΠΑΙΖΩΔΕΝΠΑΙΖΩ"
Με ενα απλο εισιτήριο θα μπορεί ο παίκτης να κανει επιθεση στον Όλυμπο να δει πως ειναι ως τουρίστας
Βασική προϋπόθεση ενα ποδοφυλημα στον ιδρυτη
(Θα αφησω άπλυτα τα ποδαράκια μου για να μπορείτε να γευτητε την θεϊκή βρωμιτσα αναμεσα απο τα δαχτυλάκια μου)

Ο ΑΜΜΩΝ ΤΟΥ ΓΑΜΜΑ
Ο ΕΚΣΚΑΦΕΑΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ G
Ο ΣΑΛΤΑΠΗΔΑΣ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΣΟΥΦ77
 

DeletedUser14641

Guest
Σουφρ, επειδή σε όλους τους άλλους απαντάς, αλλά σε μένα όχι.
"Μια 80άρα και ένα πιτόγυρο" είναι καλά για να μου δώσεις τον Όλυμπο ή το κασέ σου ανεβαίνει όπως στις βίζιτες; όσο πιο πολλοί με πάρουν, τόσο πιο πολλά ζητάω;
 

DeletedUser17614

Guest
Τωρα θα δεις τι καλα θα περάσουμε οι δυο μας
Ποσοι εισαστε στο ακαουντ? Τρεις?
Ξερεις οτι στραβωνω που τα πατάτε?
Σας θελω μέσα!
 

DeletedUser14641

Guest
Όταν μας συνηθίζεις μέσα σου, ξέρω ότι είναι δύσκολο να μας αποχωριστείς, υπομονή...

Και οι 5 που ήμασταν στο ακάουντ σου ευχόμαστε καλή συνέχεια!
HOLzAlXEQ1_uoLH2AJ0NzQ.png
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
"ΟΙ ΔΡΟΣΕΡΟΑΝΟΡΘΟΠΑΙΖΩΔΕΝΠΑΙΖΩ"

Ο ΑΜΜΩΝ ΤΟΥ ΓΑΜΜΑ
Ο ΕΚΣΚΑΦΕΑΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ G
Ο ΣΑΛΤΑΠΗΔΑΣ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΣΟΥΦ77


Κοιτα κομπλεξαρα, ξεκολλα να λες για ανορθογραφους συνεχεια.. Δε ξερω τι ζορι τραβας και μας πιανεις στο βρωμοστομα σου, κοφτο ομως.
Σε προκαλεσα να κατεβουμε και οι 2 συμμαχιες σε εναν κοσμο και οπου φυγει φυγει, ταχα μου οτι κουραστικες.
Οποτε λιγα τα λογια σου σκουπιδακο. Για ανορθο θα μιλας, οταν αποκτησεις τα αρχιδακια και μπεις να παιξεις απεναντι τους.

Το να βαζεις στο ιδιο καλαθι τους ανορθο και τους δροσερους ειναι το ιδιο με το να βαζω στο ιδιο καλαθι τους σφετεριστες με τους τζακαλς..
Ή τον δουρειο ιππο του απολλονια με τους τιτανες..

Οτι νικησες 1-2-3 παικτες απο ανορθο που παιξανε σε αλλη συμμαχια δε σημαινει οτι θα ειχες ελπιδα απεναντι στην κανονικη ομαδα.
Το ξερεις καλα, για αυτο και παριστανετε οτι παθατε υπερκοποση στον δυμι και θελετε διαλλειμα.
 

DeletedUser17614

Guest
Κατσε μπαμια να βρω τα μυνήματα σου που μας ελεγες
"Μπήκαμε να σας κανουμε σπαστικα"
Κομπλεξικός με κ κεφαλαιο εισαι ΕΣΥ
Τρόμπα
 

DeletedUser18753

Guest
Παιδιά αράξτε λίγο με το πόσο παικταράδες είστε. Δεν είστε... απλά όταν ζορίζεστε βρίσκετε τρόπους να νικήσετε με "ανήθικες" κινήσεις. Ανήθικες σε εισαγωγικά βέβαια γιατί όταν τα κάνετε είναι ΟΚ αλλά όταν τα κάνουμε πονάνε.

Αλλάξτε ονόματα στους νέους κόσμους, έτσι επειδή αντέχετε
 

DeletedUser18752

Guest
χαχααχχααχα ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΔΙΚΑΣΤΗΣ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή