κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Κωνσταντί

Ξιφομάχος
θα προτεινα υστερα απο πολλα παραπονα στους 15 κοσμους που βγαινουν το ετος να βγαινουν 2 κοσμοι 3-4 ταχυτητα χωρις την λειτουργια συντονιστη οποτε θα εκλειψει το προβλημα μποτ η οχι --οι λεγομενοι ( μποτακιδες θα τον αποφυγουν )αφου θα ειναι αδυνατο να παιξουν με μποτ γιατι θα φανει πλεον καθαρα και δεν θα κρυφτει κανεις πισω απο το συντονιστη -- τα παιδια που ξερουν συντονιστη θα μπορουν να παιξουν σε αλλο κοσμο ---και τα παιδια που δεν ξερουν καλο γκρεπολις θα μπορουν επισης να χαρουν το προιον τις εταιρειας χωρις να το παρατανε απο τον πρωτο κοσμο που μπαινουν .
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Κωνσταντι, πατα κουμπι
Το μποτ δε θελει συντονιστη
Με συντονιστη κολλανε οσοι ξερουν να παιζουν. Αν θες να μπεις σε κοσμους που δε ξερουν να κολλανε καλα οι παικτες, παιξε εξεγερση
 

Sakontios

Οπλίτης
Να βγαλουμε και ενα κοσμο για οσους δεν εχουν δαχτυλα και παιζουν με τη μυτη.
 

DeletedUser18138

Guest
αρκετα σας ανεχτηκαμε μποτακιδες #ΚΟΣΜΟΣΧΩΡΙΣΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
 

Κωνσταντί

Ξιφομάχος
καλησπερα παιδια μαλλον το μονο που σας νοιαζει ειναι να τρολαρετε τις ερωτησεις η απαντησεις απο οποιονδηποτε γραφει την αποψη του στο φορουμ
ο συντονιστης ειναι ενα πολυ καλο εργαλειο για το παιχνιδι και σωστα υπαρχει, αλλα τουλαχιστον μην κρυβωμαστε πισω απο το δαχτυλο του κανεις μας ολοι εχουμε δει τι διαφορα του μποτ απο το συντονιστη σε διαφορους κοσμους και απο διαφορους (παικτες) ο καθενας διαλεγει πως θα παιξει αν θα ειναι τιμιος αν θα ειναι μποτακιας αν θα σπαμαρει αν θα τρολαρει αν παιζει μια συμμαχια μονος με τιμ βιουερ κτλ μπορειτε να συνεχισετε να τρολαρετε αν ετσι νιωθετε ομορφα αλλα η ουσια ειναι να δωθει λυση σε ενα προβλημα που υπαρχει και το ξερετε ουτος η αλλος και να δωθει ερεθισμα σε κοσμο να παιξει το παιχνιδι περιπου οπως ξεκινησε πριν μερικα χρονια για να υπαρχει διασκεδαση .
 

DeletedUser17614

Guest
Δεν μπήκα να γραψω για το θέμα που άνοιξε ο αδερφός "χαβαλές"
Αλλα γιατι έμαθα οτι αφου δεν βγηκε το μπουλιγκ στον δυμη (θα σας γ..., θα σας κάνουμε σπαστικα κ. α.)
Αρχίσατε παλι τα γνωστα σας στο κεντρικό φορουμ
Υποθετω πως εχετε πολλα απωθημένα ως παιδιά αλλα εδω παίζουμε ενα παιχνιδι στρατηγικής
Αντι να μαθει ο αδερφός "χαβαλές" να κολλάει ισως να μάθετε εσείς να "ξεκολλάτε" το μυαλο σας
Διαδικτυακοί μπουλιδες σαλτιμπαγκοι του διαδυκτιου
ΟΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Τα λεμε ξανα μολις τελειωσει ο δυμη

Γλιτσες!!!

Ο Αμων του γαμμα
Ο αρχών των ορδων του πι
Ο καβαλάρης του βορείου σέλας
Ο αποκεφαλιστης των "κολλημενων"

ΣΟΥΦ77
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Σας ειπα θα κατεβασω ομαδα τον οκτωβρη αν ανοιξει καλος σερβερ και σας ειπα να μπειτε να παιξετε απεναντι μας.
Μου απανταγατε, κουραστικαμε στον δυμι και θελουμε διαλλειμα και σουξου μουξου.
Θα τα πουμε στον επομενο κοσμο?! Ή θα το παιζετε κουρασμενες?!
 

DarthVader

Οπλίτης
Παλι ξεκινησες τις αρλουμπες? ποιος σου μιλησε και πετακτηκες σαν τσουτσου εδω περα παλι... ελα παιξε απεναντι μας και μετα μιλα γτ ολο μπλα μπλα μπλα ακουω και κατι για διαλλειματα... ρε σουφ πηγαινε ταισε τις κοτουλες σου και τα προβατακια σου και ασε μας ησυχους..
το μονο που μπορεις να αποκεφαλισεις ειναι κανα αρνι οταν τα σφαζεις...
Καβαλαρη των βοδιων και αμων της γκλιτσας...
 

DeletedUser17614

Guest
Ναι
Θα πρεπει να κάνετε τις απαραίτητες στρατολογησεις
5 ατομα ανα ακάουντ δεν ειναι αρκετά
Τι θα στρατολογησετε?
Ακούστε λοιπον μπουλιδες
Εμεις μπενουμε σε κόσμο τυχαία οπως μπήκαμε και στον δυμη
Εαν θελετε να μας συναντήσετε να περιμενετε που θα μπούμε και ελάτε
Ααααα!!!
Και να μην ξεχασω
Ανυπομονούν να ερθουν και τα παιδια απο το Λονδίνο
Ξερετε εσείς
Φλώροι του
"Δεν εχει συναγωνισμό στην Ελλάδα "

Χαχαχαχαχαχα!!!!!

Ρε με κατι κομπλεξικούς που εχουμε μπλέξει
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
ανχα ανχα..
οποτε μου λες οτι δε θα μπειτε τον οκτωβρη να παιξετε απεναντι μας..
αν μετρας τον εαυτο σου ως συναγωνισμο, οχι δεν εχει συναγωνισμο το gr...
επεισης εγω δεν ειμαι σφετεριστες, να κανω στρατολογησεις τον πλανητη ολο.. εσεις ομως, τι θα στρατολογησετε?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17614

Guest
Οτι κι αν θες να λες
Ο Όλυμπος κστακτηθηκε εσύ και οσοι γράφετε εδω ήσαστε μέσα
Από ανορθόγραφος δροσερός απο δροσερός καφέ
Ωρα να γινεις τίποτα
Ουτε τα κοχονες δεν εχετε να παραδεχτείτε την ηττα
ΜΠΗΚΕΣ ΡΕ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ?
ΕΣΤΗΣΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ?
ΕΣΤΗΣΕΣ ΑΚΑΟΥΝΤ?
Σταμσταω να γραφω γιατι ειναι άλλο θεμα εδω
Αυτο ηταν Πρόγευμα
Μολις τελειωσει ο Όλυμπος θα σας τα πω ολα καλύτερα
Δροσεροανορθωκαφεπουθεναδες
 

DeletedUser18354

Guest
Σουφ απλα μπειτε να δουμε στην πραξη ποια συμμαχια ειναι καλυτερη εμεις το δηλωνουμε οτι θα μπουμε , το μπαινω τυχαια δεν ισχυει ! Φερε ολη την ομαδα σου φερε και το Λονδινο φερε και το μισο χωριο σου , δεν μας ενδιαφερει αρκει να μπειτε και να παιξουμε στα ισα !
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Μαλιστα, ο μονος τροπος να χασω εγω σε σερβερ απο εσενα, ειναι να μην παιξω.
Επαιξα με 2πολεις στο ξερο? ή με 3 στην 65?
Μια χαρα παραδεχομαι την ηττα, πχ εχασα στον φαρσαλα.
δε μπορει να νικας παντα. ειδικα οταν παιζεις μονος εναντιον ολου του σερβερ
=μπηκα στον σερβερ? ναι λιγο πολυ σε καθε σερβερ μπαινω και βγαζω χρυσο, τι σημαινει οτι χανω καθε σερβερ?!
=εστησα παικτες? οχι δεν εστησα κανεναν
=εστησα ακκαουντ? αν απαντησω καταλληλος, θα αρχισουν παλι να μου λενε διαφορα. οποτε οχι δεν εστησα ακκ

μακαρι μολις τελειωσει ο ολυμπος να μας τα πεις καλυτερα.. θα ανοιγει σερβερ τοτε.. ξερεις εσυ.. περιμενε να δεις ποιοι θα μπουν και αποφασισε τοτε αν θα μπειτε
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Για πες μας λιγο ρε σουφ ειδες πουθενα να λεει σε καποια συμμαχια στον ντιμι ΟΙ ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΟΙ? Το οτι ενας-δυο παιχτες μπηκανε εκει για να δουνε πως ειναι ο κοσμος και οτι απλα υπηρχαν δεν επαιζαν το τονιζω απλα υπηρχαν, δεν σημαινει οτι κερδισες την συμμαχια που εχεις αχτι! Οποτε διαχωρισε λιγο στον εγκεφαλο σου μερικα πραγματα και υστερα ξαναγραψε τις ασυρνατησιες σου!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Για πες μας λιγο ρε σουφ ειδες πουθενα να λεει σε καποια συμμαχια στον ντιμι ΟΙ ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΟΙ? Το οτι ενας-δυο παιχτες μπηκανε εκει για να δουνε πως ειναι ο κοσμος και οτι απλα υπηρχαν δεν επαιζαν το τονιζω απλα υπηρχαν, δεν σημαινει οτι κερδισες την συμμαχια που εχεις αχτι! Οποτε διαχωρισε λιγο στον εγκεφαλο σου μερικα πραγματα και υστερα ξαναγραψε τις ασυρνατησιες σου!


Αφου ΠΟΤΕ δε προκειτε να μας νικησουν. Διορθωση, ΠΟΤΕ δε προκειτε να παιξουν απεναντι μας, θα το αποφευγουν μια ζωη και θα μπαινουν ''τυχαια'' σε αλλους σερβερς.
Αστους να ζουν το ονειρο.
 

DeletedUser17614

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Εγω μπήκα
Μπήκατε κι εσείς
Ρουφηξατε αυγό
Τα ραντεβουδακια με καμια γκομενίτσα
Αν μπούμε σε κοσμο ελάτε
Δεν θα μου πείτε εσείς που και ποτε θα μπω
Ουτε σε εμενα ουτε σε κανεναν σφετεριστη
Να μην εκανες το κοκκορακι φιλε μου τιμμαζ
Οταν μάθετε να σέβεστε θα μάθετε και να κερδίζετε και να χάνετε
Συγνωμη ρε σύ κωνσταντι που σιυ χαλάσαμε το θεμα

Εωσφορε?
Μολις τελειωσει ο κόσμος θα βγαλω εδω τα ονοματα όσων έπαιξαν μέσα στον σέρβερ
Και κατι αλλο
Εγω δεν εχω τιποτα με κανέναν
Γι'αυτο άλλωστε και σε μερικους απο εσας εδωσα κσι κυριαρχεία στον Θήβα
Εσεις μπήκατε στον δυμη να μας "----" οπως λέγατε
Απλα δεν διευκρίνισατε ποιος θα εχει τον ρολο του παθητικού
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17614

Guest
Τελείωσα λουληδες στον χαλε εδω μεσα
Εχουμε κοσμο σε εξέλιξη
Ραντεβου στον Όλυμπο

Γλιτσες!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή