κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Ρε σαλεμενε, οποιος μπαινει σε ενα σερβερ δε σημαινει οτι επαιξε σε αυτον.
Αν επαιζα ενεργα θα ημουν 1ος μαχητης, και 1ος στην καταταξη οπως λιγο πολυ οπου παιζω ενεργα.
Ο μονος απο ανορθογραφους που επαιξε ενεργα στον δυμι ηταν ο κατσαρος. Κανενας αλλος.
Αν εμπαινα εγω, οχι αυγο θα ρουφαγες, ολοκληρη την κοτα θα κατεβαζες μονορουφι.
Οσον αφορα τον θηβα, δε μπορω να εχω αποψη δεν επαιξα εκει.. Αν και διαφορετικα τα εχω ακουσει..
Οταν κατεβασω ομαδα εγω, μια χαρα ρολο παθητικο θα εχεις σουφακο. Απλα μεχρι τοτε φροντιζε να μπαινεις σε ολους τους αλλους τυχαιους σερβερ οπως λες.
Μεχρι τοτε, κατεβαζε ομαδα 150ατομων, κανε και 5-6συνθικες και νικα σερβερ χωρις καμια ενεργη ή σοβαρη συμμαχια, μεχρι εκει φτανετε
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Εισαι απλα αστειος σε ολα οσα λες! Οπως ειπα και ποιο πανω καποιοι μπηκαμε να δουμε πως ειναι ο κοσμος ! Διαφορετικα αν παιζαμε τωρα δεν θα υπηρχες καν σε αυτο το φορουμ να γραφεις τις ασυναρτισιες σου!
Το οτι δεν εχεις τιποτα με καποιον απο εμας φαινεται σε αυτα που γραφεις! Κανενας απο εμας δεν ειπε τις αρλουμπες που γραφεις!
Οποτε βουτα την γλωσσα σου πρωτα στον εγκεφαλο σου και υστερα μιλα!
 

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Ρε σαλεμενε, οποιος μπαινει σε ενα σερβερ δε σημαινει οτι επαιξε σε αυτον.
Αν επαιζα ενεργα θα ημουν 1ος μαχητης, και 1ος στην καταταξη οπως λιγο πολυ οπου παιζω ενεργα.
Ο μονος απο ανορθογραφους που επαιξε ενεργα στον δυμι ηταν ο κατσαρος. Κανενας αλλος.
Αν εμπαινα εγω, οχι αυγο θα ρουφαγες, ολοκληρη την κοτα θα κατεβαζες μονορουφι.
Οσον αφορα τον θηβα, δε μπορω να εχω αποψη δεν επαιξα εκει.. Αν και διαφορετικα τα εχω ακουσει..
Οταν κατεβασω ομαδα εγω, μια χαρα ρολο παθητικο θα εχεις σουφακο. Απλα μεχρι τοτε φροντιζε να μπαινεις σε ολους τους αλλους τυχαιους σερβερ οπως λες.
Μεχρι τοτε, κατεβαζε ομαδα 150ατομων, κανε και 5-6συνθικες και νικα σερβερ χωρις καμια ενεργη ή σοβαρη συμμαχια, μεχρι εκει φτανετε

ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ: 26 μέλη
*ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ*: 14 μέλη
**ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ**: 23 μέλη

Σύνολο: 63 μέλη

Παιδιά απλά μαθηματικά είναι, πρόσθεση κάνεις και βρίσκεις το αποτέλεσμα, απλό.

Τώρα το 150 από που προέκυψε δεν μπορώ να καταλάβω, αλλά δεν έπεσες και πολύ έξω, μόνο 87 μέλη παραπάνω.

Υπέρ 5-6 συμμαχίες

Με 2 έχουμε, έπεσες και εδώ λίγο έξω, μόλις 4 συμμαχίες

Μην μου ξεκινήσετε 1ον να μου πείτε για την ***ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ***, είναι η *Ελληνοφρένεια Reloaded*, απλά έχει πάρει το όνομα μας, όπως έκαναν και οι τότε ΛΥΚΟΙ ΤΟΥ ΟΝΤΑΡΙΟ, 2ον ακαδημίες και τα λοιπά, σας έχω αναφέρει και σε προηγούμενες αναρτήσεις μου, με απλά μαθηματικά πάλι, πόσες συμμαχίες είχατε στην υπερ σας, που αν δεν κάνω λάθος τις χάσατε όλες εκτός από την ΖΟΥΓΚΛΑ και την ΑΡΧΟΝΤΕΣ. Μέχρι και με τους COSA NOSTRA είχατε κοινό forum για τα lives μόνο και είναι 100% αποδεδειγμένο αυτό που λέω τώρα, μπορεί ακόμα να έχετε, δεν γνωρίζω και δεν με απασχολεί. Και 3ον μην κοροϊδευόμαστε, από τους 61 οι μισοί και λιγότεροι παίζουν ενεργά.

Τέλος πάντων δεν θα αναλύσω περαιτέρω πράγματα σχετικά με αυτά, κούρασε πολύ το συγκεκριμένο θέμα περί στρατολόγησης όλου του server, πάντα είχαμε 1 υπερ και τότε με τους Moonlight που βρήκαν αφορμή να παρεξηγηθούν και να μας βγάλουν κωλοτούμπες και τώρα με τους ΣΑΤΥΡΟΥΣ. Εδώ τα σπάσατε με Moonlight πριν 1-2 εβδομάδες, αλλά στον Όλυμπο βαράγατε μαζί για να περάσετε αποικιακό, να τα λέμε όλα με το όνομα τους!

Από εκεί και πέρα, το τι έγινε στον Theva το ξέρουν μόνο όσοι έπαιξαν ενεργά εκεί, το τι έχει ακουστεί από τρίτους, τέταρτους και τριακοσιοστούς πέμπτους, μας είναι αδιάφορο. Και επειδή είπα να τα λέμε όλα με το όνομα τους, ποτέ οι ΠΡΟΙΚΟΘΗΡΕΣ, σαν υπερ δεν δημιούργησαν παρεξηγήσεις και τριβές, σαν ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ την σεβόμαστε σαν συμμαχία αρκετά. Όπως και οι ΣΑΤΥΡΟΙ εδώ, ποτέ δεν δημιούργησαν κάποιο θέμα. Και οι 2 υπερ είχανε μία ομαλή πορεία και πήρανε όμορφα και ωραία τον κόσμο στο τέλος, βέβαια με διαφορετικό βαθμό δυσκολίας κόσμου, εδώ τα πράγματα ήταν πιο ζόρικα, στον Theva πιο χαλαρά.

Και για να ολοκληρώσω, η κάθε συμμαχία αποφασίζει πότε θα μπει σε κόσμο. Μπορούμε και εμείς να πούμε κάλλιστα ότι θα μπούμε στον μεθεπόμενο κόσμο και να λέμε ότι κωλόνετε να παίξετε μαζί μας, για αυτό και θα μπείτε τώρα στον επόμενο. Σε καμία περίπτωση δεν είναι ωραίο αυτό και φυσικά δεν πρόκειται σαν συμμαχία να πούμε κάτι τέτοιο. Αν συναντηθούμε σε κάποιο κόσμο, έχει καλώς, ας κερδίσει ο καλύτερος, όχι μόνο παικτικά και στρατηγικά, μην παραλείπτουμε και βασικά πράγματα.

Φιλικά πάντα TiMazZ και πραγματικά δεν είμαι άτομο που θα κάτσει να τρώγεται για ένα παιχνίδι, είπα αυτά που ήθελα να πω, σέβομαι όποιον θα τα δεχτεί, σέβομαι όμως και όποιον δεν τα δεχτεί.

Υ.Γ.: Περιμένουμε όλοι τον ΔΙΚΑΣΤΗΣ11, να αποκαλυφθεί όπως μας υποσχέθηκε, εφόσον ο κόσμος τελείωσε!
 

DeletedUser17614

Guest
Είμαι εγω σαλεμενος
Λοιπον
Δεν παίζω στο σέρβερ αλλα μπενω σε ολα τα ακάουντ
Ειμαι ο νταβατζής που ηρθα να σας κανω σπσστικα
Παιζω, δεν παιζω, παιζω, δεν παίζω
Παιζω αλλα δεν ειμαι εγω, κουκουτζα πσιζω, οχι δεν παιζω
Ρε γουιτσερ?
Θα με παίξεις στα ισα με το 550 εύνοια που πηρες στη ριζινια?
Με δυο πόλεις?
Μολις ερθει η ωρα θα σας πιασω εναν εναν
Ενα μάτσο μπουλιδες εισαστε εχετε και καλα ατομα στη συμμαχία δεν λεω αλλα βγενετε εσεις και μιλάτε (που λεει ο λογος δηλαδη) και χαλάτε την εικονα
Και παμε πάλι

Παιζω, δεν παίζω, παιζω, δεν παιζω, παιζω?
Ποιος ειμαι?
Τι κανω εδω?
Οχι ρε δεν ειμαι εγω αυτος
Μια έγκυος ειναι με 24/7 ενεργό λογαριασμό
Ο ρεκνα που ειναι?
Ειμαι εγω?
Εισαι ΕΣΥ?
Παιζω δεν παιζω, αφου δεν παιζω, αλλα παιζω, εσύ παίζεις?
Εγω παντως δεν παιζω
Απλά υπαρχω
Σαν ενα σταχυ μοναχό στον θερισμενο πκάμπο
Περιμενω τον χειμωνα
Να με σκεπάσει το κατάλευκο πάπλωμα του πατερα χιονιά

Παιζω δεν παιζω, παιζω, δεν παιζω


Μαλλον τον παιζω τελικά
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
έχω μια απορία
τελικά οι δροσεροί ποιοι είναι?

τεσπα ας επανέλθουμε στο πρωταρχικό θέμα της συζήτησής
συμφωνώ στο να φτιάχνονται κόσμοι και χωρίς συντονιστή!!! Τρόποι για να κολλάνε παίκτες υπάρχουν βεβαία και άλλοι (και δεν αναφέρομαι για το μποτ) άλλα σιγουρα τόσες προσπάθειες ακυρώσεις δεν θα μπορούν να γίνονται και προφανώς δεν θα πιανονται τοσο δυνατα κολλήματα σε τόσο μεγάλο ποσοστό!!! Συμφωνώ οτι θα κάνει και ποιο εύκολη την εκμάθηση νέων παικτών και την ενθάρρυνση να μπαίνουν να μαθαίνουν το παιχνίδι!!! Το παιχνίδι δεν ειναι μόνο κολλήματα(στην προσκείμενη περίπτωση μονο συντονιστής)

Για εναν νεο παικτη αρχικα θα πρεπει να μαθει τα βασικα πριν φτασει να κολλαει 10 και 20 κινήσεις στο ιδιο δευτερόλεπτο!!(οπως να μαθει να κανει σωστες ερευνες και να χτιζει σωστα στις πολεις του, ποσο μαλλον να ξερει να τοποθετει τον λογαριασμο του σωστα πανω στον χαρτη)

Επισης οι παικτες που εχουν μαθει και γουσταρουν να κολλανε με συντονιστή(συνηθως αποτελουνται απο δυνατές συμμαχιες)...θα αποφεύγουν να μπαίνουν σε αυτους τους κόσμους!!!Συνεπώς εκει που έμπαιναν οι νεοι παικτες και τους ισοπέδωναν απο την αρχη αυτες οι συμμαχιες-παικτες
Πλεον θα εχουν την δυνατότητα να μην συμβαίνει τοσο συχνα αυτό δυνοντας τους την ευκαιρία να μάθουν το παιχνιδι!!!

Βεβαία οι αθέμιτοι τρόποι πάνω στο παικτικο τομέα ορισμένων παικτών πάντα θα υπάρχουν δυστυχώς και εκεί για να αλλάξουν αυτά ίσως θα πρέπει να ληφθούν μέτρα για την προσθήκη επιπρόσθετων κανονισμών
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18163

Guest
c0dc0eb738
 

DeletedUser14641

Guest
Παζάρια για το θαύμα σε άλλον κόσμο έκανες, για τον Όλυμπο θα βγεις να παζαρέψεις ή δεν πωλείται αυτός;

Λέξεις-κλειδιά: σουφρ, ριζίνια
 

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
Παζάρια για το θαύμα σε άλλον κόσμο έκανες, για τον Όλυμπο θα βγεις να παζαρέψεις ή δεν πωλείται αυτός;

Λέξεις-κλειδιά: σουφρ, ριζίνια
εισαι ο κανονικος τσακο
εισαι ο τσακο απο τα lidl δλδ απαισιοτατος
εισαι ο μουφα τσακο1 made by china
εισαι ο τσακο darthvanter μαιμου που με ενα ταλιρο παιρνεις δωρο και ενα γυαλι...
να ξερουμε με ποιον μιλαμε.
 

Django Unchained

Οπλίτης
σε ενα παιδι που επαιζε πρωτη φορα γκρεπολις και μονο απο κινητο και τον ταραξες στις αναφορες..
στα τεσσερα φανταζομαι μονο εσενα να γλυφεις εκει που φτυνεις και το αντιθετο..
εχεις το θρασος να μπεις να κραξεις εσυ εναν πρωην συμμαχο σου που πηρες κυριαρχια και η λειτουργια της υπερ ηταν αψογη.. απο εκει φαινεται το τι εισαι χωρις να σε ξερω καν..
 

DeletedUser17614

Guest
Γιαννη
Μιλας με το κο πλέι των αμπαλων τωρα
Λίγος σεβασμός
Αλλα ρε γουιτσερ δεν μας είπες
Σε ποιον μίλησες για να σταματησει ο ιλουμινατι τα σπαστικα?
Οσο για τον τσακο απο σουφρ ξέρεις καλά εσυ
Το καταλαβα σπο τα γλυφοκωλια που έκανες στην ριζινια
"Παρτε με στη συμμαχία ειμαι καλος ρουφιάνος "
"Σας ευχαριστω που με πήρατε σλουρπ σλουρπ"
"Χάρης εσενα Αλέξη πηρα το βραβειο
Σλουρπ γκλουπ"

ΓΛΙΤΣΕΣ!!!
 

DeletedUser14641

Guest
Ξέρεις πολύ καλά, όπως και όλοι οι υπόλοιποι εκείνης της συμμαχίας, ότι μας ζήτησαν από την πρώτη κιόλας βδομάδα να έρθουμε να παίξουμε μαζί σας, δεν παρακαλέσαμε κανέναν, ήταν δική μας απόφαση και μόνο.
Δεν ευχαρίστησα κανέναν Αλέξη για κανένα βραβείο, ένα βραβείο που έτσι και αλλιώς έχω εδώ και χρόνια και με μεγάλη χαρά είχα δηλώσει ότι θα έβγαινα από την τελική συμμαχία για να το πάρουν άτομα που δεν το είχαν αλλά έπαιζαν στην παρέα μου από την αρχή, όπως ο Εργαλείο και ο Κατσαρός, παίκτες που τελικά το πήραν σε αντίθεση με σένα που σε έδιωξαν από την τελική συμμαχία επειδή αποδεδειγμένα ρουφιάνευες και έκανες παζάρια για να πουλήσεις θαύμα στην αντίπαλη συμμαχία.
Οπότε, το τι είναι ηθικό, τι όχι και τις βλακώδεις θεωρίες σου περί στρατηγικής διάνοιας και λοιπά ξεράσματα μπορείς να συνεχίσεις να τα λες σε παίκτες με iq αμοιβάδας που σε ακολουθούν τυφλά σε κάμποσους κόσμους τώρα. Γιατί οποιοσδήποτε σοβαρός και νοήμων άνθρωπος δεν θα έπαιζε μαζί σου. Είσαι ένας παίκτης κάτω του μετρίου και το χειρότερο ένας άνθρωπος μικροπρεπής, πονηρός και δολοπλόκος. Χάσω-κερδίσω τον Δύμη δεν με ενδιαφέρει αλλά να έχεις εσύ τα μούτρα να παίζεις ακόμα με το ίδιο nickname και να μην προσπαθείς να κρύψεις τα πεπραγμένα του ριζίνια με ξεπερνάει και μου προκαλεί ακόμα μεγαλύτερη αηδία προς το πρόσωπο σου.
 

DeletedUser18354

Guest
Ρε μαγκες απλα μπειτε ολοι εσεις να παιξουμε στον επομενο σερβερ , τοσο πολυ φοβαστε ;
Ολο παραπονα ακουω δεν εχει ερθει ενας να παιξουμε μετωπο , μονο σπαστικα και παραπονα και λογια πολλα λογια που κουραζουν χωρις ουσια !
Ο σουφ πιστευει οτι μας νικησε χωρις να εχουμε παιξει καν , λογικο να θες να λες οτι μας νικησες εφοσον ειμαστε καλυτεροι δεν το κατηγορω αλλα ελατε να παιξουμε ενα σερβερ βρε παιδια να δουμε τι γινεται οντως και κυριως ποσο θα αντεξετε....

Δεν θα πω για τα γλυψιματα του κυριου σουφ σε καποιους κοκκινους για να πιασουμε το 50% και να φλεξαρει με τα ξενα
cojones πως ειπε , απλα το αναφερω γιατι νομιζει οτι βοηθησε κιολας !

Οσο για εσενα φιλε django που λες για το παιδι που επαιζε πρωτη φορα δεν νομιζω να ηξερε τα σπαστικα καποιος του τα εμαθε και δεν νομιζω επισης να παταγα καν σε νησι μαζι του..

Αυτα απο εμενα αν εχετεε τα cojones μπειτε επιτελους και να δουμε τι αξιζετε γιατι με σοβαρο αντιπαλο δεν εχετε παιξει σε σερβερ!
 

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
Ξέρεις πολύ καλά, όπως και όλοι οι υπόλοιποι εκείνης της συμμαχίας, ότι μας ζήτησαν από την πρώτη κιόλας βδομάδα να έρθουμε να παίξουμε μαζί σας, δεν παρακαλέσαμε κανέναν, ήταν δική μας απόφαση και μόνο.
Δεν ευχαρίστησα κανέναν Αλέξη για κανένα βραβείο, ένα βραβείο που έτσι και αλλιώς έχω εδώ και χρόνια και με μεγάλη χαρά είχα δηλώσει ότι θα έβγαινα από την τελική συμμαχία για να το πάρουν άτομα που δεν το είχαν αλλά έπαιζαν στην παρέα μου από την αρχή, όπως ο Εργαλείο και ο Κατσαρός, παίκτες που τελικά το πήραν σε αντίθεση με σένα που σε έδιωξαν από την τελική συμμαχία επειδή αποδεδειγμένα ρουφιάνευες και έκανες παζάρια για να πουλήσεις θαύμα στην αντίπαλη συμμαχία.
Οπότε, το τι είναι ηθικό, τι όχι και τις βλακώδεις θεωρίες σου περί στρατηγικής διάνοιας και λοιπά ξεράσματα μπορείς να συνεχίσεις να τα λες σε παίκτες με iq αμοιβάδας που σε ακολουθούν τυφλά σε κάμποσους κόσμους τώρα. Γιατί οποιοσδήποτε σοβαρός και νοήμων άνθρωπος δεν θα έπαιζε μαζί σου. Είσαι ένας παίκτης κάτω του μετρίου και το χειρότερο ένας άνθρωπος μικροπρεπής, πονηρός και δολοπλόκος. Χάσω-κερδίσω τον Δύμη δεν με ενδιαφέρει αλλά να έχεις εσύ τα μούτρα να παίζεις ακόμα με το ίδιο nickname και να μην προσπαθείς να κρύψεις τα πεπραγμένα του ριζίνια με ξεπερνάει και μου προκαλεί ακόμα μεγαλύτερη αηδία προς το πρόσωπο σου.
δεν μου απαντησες ποιος τσακο απο ολους ειναι γιατι αν ειναι ο τσακο μαιμου θελω μαζι με το γυαλι να παρω και ενα cd του νοτη σφακιανακη με 5 ευρω.
 

DeletedUser17614

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Γουιτσερ
Εκανα υπομονη μαζι σου γιατι σέβομαι τον Κώστα και τον Δημήτρη
Αλλα εισαι τοσο ---- που δεν ξέρεις ποιος ζητησε το 50%
Ρε πουθενα που οσο σε εχω φει το μονο που κάνεις ειναι νσ ---- ιδρυτές
Μιλας και για τον Θήβα ρε ----?
Εχει χαρη στα παιδια μονο αυτο σου λεω
-----
-----
Μεγάλωσαν οι αμπαλοι, έπιασαν τα 50 αλλα δεν εχεις προβλημα εσύ
Για ενα βραβειο και 90 χρονων να ειναι δε μασας
-----
-----
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή