κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DarthVader

Οπλίτης
εισαι ο κανονικος τσακο
εισαι ο τσακο απο τα lidl δλδ απαισιοτατος
εισαι ο μουφα τσακο1 made by china
εισαι ο τσακο darthvanter μαιμου που με ενα ταλιρο παιρνεις δωρο και ενα γυαλι...
να ξερουμε με ποιον μιλαμε.
Εσυ ποιος πουθενας εισαι παλι που θα ποιασεις το ονομα μου στο στομα σου χωρις να σου εχω μιλησει ποτε;
Τι σου εχω κανει παλι εσενα ρε αποτυχημενε;
ΡΕ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ
Απο ανθορθογραφους μονο ο κατσαρος επαιξε... μην βρισκετε δικαιολογιες να κρατηθειτε απο καπου...
 

Sakontios

Οπλίτης
ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ: 26 μέλη
*ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ*: 14 μέλη
**ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ**: 23 μέλη

Σύνολο: 63 μέλη

Παιδιά απλά μαθηματικά είναι, πρόσθεση κάνεις και βρίσκεις το αποτέλεσμα, απλό.

Τώρα το 150 από που προέκυψε δεν μπορώ να καταλάβω, αλλά δεν έπεσες και πολύ έξω, μόνο 87 μέλη παραπάνω.

Υπέρ 5-6 συμμαχίες

Με 2 έχουμε, έπεσες και εδώ λίγο έξω, μόλις 4 συμμαχίες

Μην μου ξεκινήσετε 1ον να μου πείτε για την ***ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ***, είναι η *Ελληνοφρένεια Reloaded*, απλά έχει πάρει το όνομα μας, όπως έκαναν και οι τότε ΛΥΚΟΙ ΤΟΥ ΟΝΤΑΡΙΟ, 2ον ακαδημίες και τα λοιπά, σας έχω αναφέρει και σε προηγούμενες αναρτήσεις μου, με απλά μαθηματικά πάλι, πόσες συμμαχίες είχατε στην υπερ σας, που αν δεν κάνω λάθος τις χάσατε όλες εκτός από την ΖΟΥΓΚΛΑ και την ΑΡΧΟΝΤΕΣ. Μέχρι και με τους COSA NOSTRA είχατε κοινό forum για τα lives μόνο και είναι 100% αποδεδειγμένο αυτό που λέω τώρα, μπορεί ακόμα να έχετε, δεν γνωρίζω και δεν με απασχολεί. Και 3ον μην κοροϊδευόμαστε, από τους 61 οι μισοί και λιγότεροι παίζουν ενεργά.

Τέλος πάντων δεν θα αναλύσω περαιτέρω πράγματα σχετικά με αυτά, κούρασε πολύ το συγκεκριμένο θέμα περί στρατολόγησης όλου του server, πάντα είχαμε 1 υπερ και τότε με τους Moonlight που βρήκαν αφορμή να παρεξηγηθούν και να μας βγάλουν κωλοτούμπες και τώρα με τους ΣΑΤΥΡΟΥΣ. Εδώ τα σπάσατε με Moonlight πριν 1-2 εβδομάδες, αλλά στον Όλυμπο βαράγατε μαζί για να περάσετε αποικιακό, να τα λέμε όλα με το όνομα τους!

Από εκεί και πέρα, το τι έγινε στον Theva το ξέρουν μόνο όσοι έπαιξαν ενεργά εκεί, το τι έχει ακουστεί από τρίτους, τέταρτους και τριακοσιοστούς πέμπτους, μας είναι αδιάφορο. Και επειδή είπα να τα λέμε όλα με το όνομα τους, ποτέ οι ΠΡΟΙΚΟΘΗΡΕΣ, σαν υπερ δεν δημιούργησαν παρεξηγήσεις και τριβές, σαν ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ την σεβόμαστε σαν συμμαχία αρκετά. Όπως και οι ΣΑΤΥΡΟΙ εδώ, ποτέ δεν δημιούργησαν κάποιο θέμα. Και οι 2 υπερ είχανε μία ομαλή πορεία και πήρανε όμορφα και ωραία τον κόσμο στο τέλος, βέβαια με διαφορετικό βαθμό δυσκολίας κόσμου, εδώ τα πράγματα ήταν πιο ζόρικα, στον Theva πιο χαλαρά.

Και για να ολοκληρώσω, η κάθε συμμαχία αποφασίζει πότε θα μπει σε κόσμο. Μπορούμε και εμείς να πούμε κάλλιστα ότι θα μπούμε στον μεθεπόμενο κόσμο και να λέμε ότι κωλόνετε να παίξετε μαζί μας, για αυτό και θα μπείτε τώρα στον επόμενο. Σε καμία περίπτωση δεν είναι ωραίο αυτό και φυσικά δεν πρόκειται σαν συμμαχία να πούμε κάτι τέτοιο. Αν συναντηθούμε σε κάποιο κόσμο, έχει καλώς, ας κερδίσει ο καλύτερος, όχι μόνο παικτικά και στρατηγικά, μην παραλείπτουμε και βασικά πράγματα.

Φιλικά πάντα TiMazZ και πραγματικά δεν είμαι άτομο που θα κάτσει να τρώγεται για ένα παιχνίδι, είπα αυτά που ήθελα να πω, σέβομαι όποιον θα τα δεχτεί, σέβομαι όμως και όποιον δεν τα δεχτεί.

Υ.Γ.: Περιμένουμε όλοι τον ΔΙΚΑΣΤΗΣ11, να αποκαλυφθεί όπως μας υποσχέθηκε, εφόσον ο κόσμος τελείωσε!
Οι λυκοι του ονταριο ειναι με σφετεριστες
Οι Σατυροι ειναι με σφετεριστες
Ο ιδρυτης των κοζα και δεν ξερω αν τον ακολουθησαν οι αλλοι ειναι μαζι με σφετεριστες.
Η ελληνοφρενεια ειναι μαζι με σφετεριστες
Απο τη ζουγκλα παιζανε 2, τον ενα τον πηρατε μαζι με σφετεριστες (Κομπα)
Οι Θεριστες δεν ξερω ποιοι ειναι εντυπωση θα μου κανει να μην ειναι με σφετεριστες.
Οι Αρχοντες ειναι μαζι με δροσερους ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΔΡΟΣΕΡΩΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΘΗΚΗ
25+23+22+15+26+21 = 155 (μονο οι συμμαχιες που εχουν στο ονομα Σφετεριστες οχι οι συνθηκες.
τωρα πως εσυ τους εβγαλες 63 και εχεις δει και στον κοσμο οτι οι δροσεροι εχουν τις συνθηκες και οχι οι σφετεριστες ειναι αλλο.
http://myprintscreen.com/s/1l2bl/84bd215870 (για να μην ψαχνεις πως εκανα τις πραξεις)

τωρα να μιλαμε για τις συνθηκες τους κοσμους που εχει παιξει ο καθενας δεν εχει νοημα.....Το εχετε κανει ξεκαθαρο σε ολους οτι κερδισατε επειδη πηγατε ολοι και ακολουθησατε τη στρατιγικη του κυριαρχουν των 7 θαλασσω, του γητευτη των ανεμων του συγχρονου Ναπολεοντα και τεταρτο δισεγγονο του Μεγα Αλεξανδρου.


Υ.Γ. αν οι κοζα και οι αρχοντες ειναι το παραδειγμα σας γιατι ο κατερινακι τα εκανε ολα πρασινα, ειστε λιγο αστειοι.
Υ.Γ. περι δροσερων - ανωρθογραυων δεν γραφω ειναι αστειο να συγκρινουμε ανομοια πραγματα. Ακομα ποιο αστειο ειναι να βαζετε τους σφετεριστες με τους ανορθωγραυους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
Εσυ ποιος πουθενας εισαι παλι που θα ποιασεις το ονομα μου στο στομα σου χωρις να σου εχω μιλησει ποτε;
Τι σου εχω κανει παλι εσενα ρε αποτυχημενε;
ΡΕ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ
Απο ανθορθογραφους μονο ο κατσαρος επαιξε... μην βρισκετε δικαιολογιες να κρατηθειτε απο καπου...
χαχαχα γελαω και ειδικα οταν τολμησατε να κανετε σπαστικα σε εμενα πως σας κοπηκε το γελακι και το χερακι που στελνατε τις επιθεσεις. τις σφεντονες ακομα τις κλαιει ο τσακο η εσυ μαλλον. τωρα το ποιος νουμπας ηταν εσεις θα μου το πειτε.
 

DarthVader

Οπλίτης
Αγορι μου εχεις καποιο προβλημα; ποτε μου δεν επαιξα σε αυτο τον κοσμο που λεγεται ντυμι... μπηκα με 4 πολεις στην θαλασσα 65 και απλα παρακολουθουσα τον ολυμπο πως παει και πως παιζετε... τωρα εσυ τι βλεπεις και τι πραγματικα πιστευεις ειναι πραγματικα λυπηρο..και αγορακι εαν σου εκανα σπαστικα εγω θα ειχες βαλει τα κλαμματα και εσυ και οι περισσοτεροι απο την συμμαχια σου... απλα μπες στον επομενο κοσμο και ελα αντιπαλος μου να σου μαθω να παιζεις γτ κατι ακουσα οτι ενας νουμπακος εισαι και ενας Π Ο Υ Θ Ε Ν Α Σ
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
βασικά darthvader εκανες σπαστικά
στην αρχή του κόσμου απο την θάλασσα 65 βάραγες κ ακυρώνεις σε όλη την συμμαχια για μέρες και οταν ανέλαβες τον λογαριασμο
recnamorcen εκ μέσου αυτού
μαζί με κάτι παίκτες ονόματι flober o tromeros και δεν μάθαμε πότε ποιος ήταν αυτος
 

DarthVader

Οπλίτης
Σπαστικα αλεξη μου θυμασαι για ποιο λογο εκανα? μηπως ο τρυπανης ειχε πει κατι το οποιο δεν το ξεστομιζεις? να απειλεις καποιον οτι δεν θα κοιμηθει επειδη εχει 1χρονου μωρο? και να λεει θα φροντισω να μην ξανακοιμηθει αυτο το μωρο? φυσικα εκανα και αμα επαιζα να εισαι σιγουρος οτι θα εκανα σε ολους σας μεχρι τωρα χωρις να σταματησω
 

DeletedUser14641

Guest
MKvJiZxPTTyVFFdI6fCoug.png


Μισή ώρα άντεξες σπαστικά πουθενά lost assassin, μετά άφησες το ποντίκι και το πληκτρολόγιο και μάλλον πήγες για ύπνο...
 

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
Αγορι μου εχεις καποιο προβλημα; ποτε μου δεν επαιξα σε αυτο τον κοσμο που λεγεται ντυμι... μπηκα με 4 πολεις στην θαλασσα 65 και απλα παρακολουθουσα τον ολυμπο πως παει και πως παιζετε... τωρα εσυ τι βλεπεις και τι πραγματικα πιστευεις ειναι πραγματικα λυπηρο..και αγορακι εαν σου εκανα σπαστικα εγω θα ειχες βαλει τα κλαμματα και εσυ και οι περισσοτεροι απο την συμμαχια σου... απλα μπες στον επομενο κοσμο και ελα αντιπαλος μου να σου μαθω να παιζεις γτ κατι ακουσα οτι ενας νουμπακος εισαι και ενας Π Ο Υ Θ Ε Ν Α Σ
οπως και ο τσακο που σηκωσε 100 σπαθακια και του απαντησα χ3 και μετα για 6-7 ωρες τον βαραγα και ηταν για νανακια. φιλαρακι οποτε θες παιχτης φυλετικων μαχων με 2000-3000 σπαθακια ημερησιως θα φοβηθω ενα παιδακι πουθενα που θα σηκωσει 200-300 σπαθακια?? μαλλον δεν βαλατε μυαλο απο τον αγγλικο θελετε ξανα @@@
 

DarthVader

Οπλίτης
οπως και ο τσακο που σηκωσε 100 σπαθακια και του απαντησα χ3 και μετα για 6-7 ωρες τον βαραγα και ηταν για νανακια. φιλαρακι οποτε θες παιχτης φυλετικων μαχων με 2000-3000 σπαθακια ημερησιως θα φοβηθω ενα παιδακι πουθενα που θα σηκωσει 200-300 σπαθακια?? μαλλον δεν βαλατε μυαλο απο τον αγγλικο θελετε ξανα @@@
το τι εκανα στον αγγλικο και τι παικτες αντιμετωπιζα δεν ξερεις πιτσιρικο... σιγουρα παικτες πολλους 10φορες καλυτερους απο το ελληνικο επιπεδο...δεν ξερεις με τι μπατζετ επαιζε ο αντιπαλος και ουτε καν ειδες τον κοσμο για να κρινεις... οσο για την @@... μπορεις να κατσεις πανω που το κανεις και καλα
 

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
MKvJiZxPTTyVFFdI6fCoug.png


Μισή ώρα άντεξες σπαστικά πουθενά lost assassin, μετά άφησες το ποντίκι και το πληκτρολόγιο και μάλλον πήγες για ύπνο...
οταν εσυ εκανες σοφια και σου εφαγα τα μεταφορικα απο διπλα τι εγινε?? ουτε για ντοτζ?? τα αποικιακα αυτα ηταν για τον μεγαλο ναο της αθηνας που πηραμε και ηταν περισια. αλλα τι να σας λεω εγω για μεγαλους ναους και ολυμπο λες και εχετε ιδεα.να ανεβασω και εγω αναφορες που εσπασες γεματη επιθετικη 100-100 σφεντονες και τα πηρες στο χερι?? μεχρι και θεοσταλτους εστειλες ρε νουμπα και τα πηρες στο χερι.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Δεν ξεχναμε ποιος τα άρχισε τα σπαστικά darth
και τα βαφτίζανε λιμάνια...
και να τα λέτε ολόκληρα και οχι μισόλογα
Επιμένω παντός στην αποψη μου που σου την ειχα πει
για εμενα οπως το βλεπω...πολυ ιστορια το παιζεις
και σε εναν κοσμο δεν σε εχω δει να παιζεις μπροστά!!! Αλλα αυτοαποκαλείσαι ο καλυτερος ολων
μετα τον timazz βεβαια
αντε τα ειπαμε
 

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
το τι εκανα στον αγγλικο και τι παικτες αντιμετωπιζα δεν ξερεις πιτσιρικο... σιγουρα παικτες πολλους 10φορες καλυτερους απο το ελληνικο επιπεδο...δεν ξερεις με τι μπατζετ επαιζε ο αντιπαλος και ουτε καν ειδες τον κοσμο για να κρινεις... οσο για την @@... μπορεις να κατσεις πανω που το κανεις και καλα
τουλαχιστον να παταω κουμπακι επαννεκινησεις σαν εσας δεν ειμαι. οποιος τολμησει να κανει σπαστικα τον κανω να σταματησει δεν το βαζω στα ποδια και φευγω απο τον κοσμο. ειστε γνωστοι επαννεκινησακιδες και οι ιδιοι οι ανορθωγραφοι το εχουν παραδεχτει. και ουτε αντρες δεν ειστε να παιζετε σε λογαριασμους και να μην το παραδεχεστε. οτι και να λεμε η ψ.....η που φαγατε ηταν τεραστια και δεν χωνευεται ευκολα. πειτε μας να σας στειλουμε σουρωτη να χωνεψετε...
 

DarthVader

Οπλίτης
Δεν ξεχναμε ποιος τα άρχισε τα σπαστικά darth
και τα βαφτίζανε λιμάνια...
και να τα λέτε ολόκληρα και οχι μισόλογα
Επιμένω παντός στην αποψη μου που σου την ειχα πει
για εμενα οπως το βλεπω...πολυ ιστορια το παιζεις
και σε εναν κοσμο δεν σε εχω δει να παιζεις μπροστά!!! Αλλα αυτοαποκαλείσαι ο καλυτερος ολων
μετα τον timazz βεβαια
αντε τα ειπαμε
εχεις μπει σε καποιον κοσμο που επαιξα εγω? γτ μαλλον οταν επαιζα εγω εσυ ακομα δεν ηξερες καν να παιζεις το παιχνιδι αυτο...
σε ολους τους κοσμους που επαιξα παντα μπροστα ημουν... ειναι λογικο να μην με εχεις δει μπροστα λοιπον γτ εισαι νεος στο παιχνιδι και μου φαινεται λογικο...
juchtas pella zakros varis farsala lindos paros ειναι η ποιο προσφατοι κοσμοι που επαιξα αλλα σε κανεναν δεν ησουν για να με κρινεις... οσοι με εχουν δει ξερουν
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
κουραστήκαμε με τους <<δεινοσαύρους>> του grepolis παιδια

και ας ερθουμε λιγο στα ίσχυα μας ολοι
οι δροσεροι τελικα ποιοι ηταν? Οι Error απο την εξεγερση?? με προσθήκες ανορθόγραφων??
Ορισμενοι ανορθόγραφοι μπήκατε για να βοηθήσετε αλλα χάνετε


ειτε με το να κραταγατε λογαριασμους απο τους δροσερους ειτε κανονικα μπαινοντας με τα ονοματα σας


το σωστο ερωτημα ειναι το εξεις
επαιξες εσυ σε κανεναν κοσμο που επαιξα εγω??
sparti-Delo-Idalion-Rizinia-Theva και τωρα εδω...

τα τελευταια 3 χρονια παιζω σοβαρα πραγματι
οχι απο το 2.010

αλλα λιγο μετριοφροσύνη darth δεν βλαπτει
και μην γινεσαι συνεχεία εριστικός

εγω για αυτο σε γνωριζω παντος... για τα σπαστικα και για την άψογη συμπεριφορά σου

υ.σ καλο βραδυ
 
Τελευταία επεξεργασία:

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Οι λυκοι του ονταριο ειναι με σφετεριστες
Οι Σατυροι ειναι με σφετεριστες
Ο ιδρυτης των κοζα και δεν ξερω αν τον ακολουθησαν οι αλλοι ειναι μαζι με σφετεριστες.
Η ελληνοφρενεια ειναι μαζι με σφετεριστες
Απο τη ζουγκλα παιζανε 2, τον ενα τον πηρατε μαζι με σφετεριστες (Κομπα)
Οι Θεριστες δεν ξερω ποιοι ειναι εντυπωση θα μου κανει να μην ειναι με σφετεριστες.
Οι Αρχοντες ειναι μαζι με δροσερους ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΔΡΟΣΕΡΩΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΘΗΚΗ
25+23+22+15+26+21 = 155 (μονο οι συμμαχιες που εχουν στο ονομα Σφετεριστες οχι οι συνθηκες.
τωρα πως εσυ τους εβγαλες 63 και εχεις δει και στον κοσμο οτι οι δροσεροι εχουν τις συνθηκες και οχι οι σφετεριστες ειναι αλλο.
http://myprintscreen.com/s/1l2bl/84bd215870 (για να μην ψαχνεις πως εκανα τις πραξεις)

τωρα να μιλαμε για τις συνθηκες τους κοσμους που εχει παιξει ο καθενας δεν εχει νοημα.....Το εχετε κανει ξεκαθαρο σε ολους οτι κερδισατε επειδη πηγατε ολοι και ακολουθησατε τη στρατιγικη του κυριαρχουν των 7 θαλασσω, του γητευτη των ανεμων του συγχρονου Ναπολεοντα και τεταρτο δισεγγονο του Μεγα Αλεξανδρου.


Υ.Γ. αν οι κοζα και οι αρχοντες ειναι το παραδειγμα σας γιατι ο κατερινακι τα εκανε ολα πρασινα, ειστε λιγο αστειοι.
Υ.Γ. περι δροσερων - ανωρθογραυων δεν γραφω ειναι αστειο να συγκρινουμε ανομοια πραγματα. Ακομα ποιο αστειο ειναι να βαζετε τους σφετεριστες με τους ανορθωγραυους.
Αν έχεις προσέξει καλά όλες οι συμμαχίες της υπερ μας έχουν και το όνομα ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ και το όνομα ΣΑΤΥΡΟΙ, εγώ σου είπα ποιές είναι οι δικές μας συμμαχίες, από εκεί και περά εφόσον το πας έτσι και εσύ, μισό να μετρήσουμε και τους δικούς σου.

ΔΡΟΣΕΡΗ ΑΡΧΟΝΤΙΚΗ ΖΟΥΓΚΛ: 17
ΔΡΟΣΕΡΟΙ: 19
Moonlight: 30
Lightmoon: 26
ΑΡΧΟΝΤΕΣ: 27
ΖΟΥΓΚΛΑ: 11
*moonlight*: 15


Πάμε στα 130 άτομα εφόσον το πάμε έτσι ξαναλέω. Μην ξεκινήσουμε την ίδια ιστορία ότι παίζετε 2 παίκτες και παίζουμε 1000 και έχουμε όλο τον server και είστε μια συμμαχιούλα 10 ατόμων

Μην ξεκινήσετε ατάκες του στυλ με Moonlight έχουμε σπάσει, σας είδαμε στον Όλυμπο, τελειώνει εδώ αυτό.

Είχατε και τους ΛΥΚΟΙ ΤΟΥ ΟΝΤΑΡΙΟ να υπενθυμίσω που σας παράτησαν επειδή κοιτάγατε μόνο την πάρτη σας και δεν τους βοηθούσαμε πουθενά, είχατε και τους COSA NOSTRA και ακόμα τους έχετε λογικά. Επίσης κανένας COSA NOSTRA δεν μπήκε εκτός από 1 που τον ξέρουμε, οι υπόλοιποι πήγαν στους ΘΕΡΙΣΤΕΣ, τον λόγο και την αιτία δεν την ξέρουμε και δεν μας απασχολεί.

Βάσει λογικής σας λοιπόν και εσείς όλο τον server έχετε πάρει, αλλά και εμείς, άρα ο server είναι 50-50

155 εμείς και 130 εσείς, μην το κάνουμε θέμα για 25 άτομα και το 1 νούμερο είναι μεγάλο και το άλλο, βάσει λογική σας πάντα, επειδή εγώ μίλησα για την συμμαχία μου και όχι για συνθήκες.

Ξέρουμε πολύ καλά ποιοί είναι ενεργοί και ποιοί όχι και ξέρετε ότι αποκλείεται τόσο εσείς όσο και εμείς να έχουμε 130 και 150 ενεργούς αντίστοιχα. Ποσοστά αμυνών και επιθέσεων και γενικότερα συμμετοχής ξέρουμε από ποιούς παίκτες έρχονται και οι 2 συμμαχίες αντίστοιχα, οι ενεργοί είναι συγκεκριμένα άτομα, όχι όλοι.

Από εκεί και πέρα το πόσα άτομα είμαστε και είστε δεν παίζει κανένα ρόλο. Η στρατηγική, η εξυπνάδα και το στροφάρισμα του εγκεφάλου μας παίζει ρόλο και όταν 2 ώρες πριν ανοίξει ο Όλυμπος πάτε και σπάτε 29.000 φάρους για να σπάσετε 1 κατάκτηση σε 1 ρημάδα πόλη, την οποία ούτε και σπάσατε, καταλαβαίνει όλος ο server ότι δεν έχετε κάποια στρατηγική και κάποιο πλάνο για τον Όλυμπο, δηλαδή δεν εξηγείται αλλιώς αυτό που κάνατε ειλικρινά, εκτός αν πιστεύετε ότι ήταν σωστή κίνηση αυτό που κάνατε, τότε πάω πάσο εγώ.

Τον κόσμο λοιπόν δεν το κέρδισε το πλήθος, αλλά η στρατηγική, οπότε δεν θα κάτσω να αναλύσω ξανά το θέμα περί πόσα άτομα έχει κάθε συμμαχία. Τις αποφάσεις περί κινήσεων κάθε συμμαχίας δεν τις πήραν 130 ούτε 155 για να πιστεύετε ότι παίζει ρόλο αυτό, η ηγεσία των Σφετεριστών είναι 10-15 άτομα και οι κεντρικοί εγκέφαλοι 2 (αναφέρομαι σε ALEXISGIM12345, σουφ77). Εγώ δεν θα σας πω ότι δεν έχετε ηγεσία, δεν έχετε όμως ούτε 1 κεντρικό εγκέφαλο για να σας προσανατολίζει και να βγάζει καλό πλάνο και μην μου ξεκινήσετε μα μου σου του, γιατί σας ανέφερα το πιο ακραίο λάθος (καλά το πιο ακραίο ήταν που είχατε το katerinaki69 για ιδρυτή και κεντρικό εγκέφαλο) που κάνατε σε αυτό τον κόσμο. Και για να μην παρεξηγηθώ δεν μιλάω για την συμμαχία ΕΙ ΑΝΩΡΘΟΓΡΑΥΕΙ, αλλά για την ΔΡΟΣΕΡΟΙ.

Και τώρα που την ανέφερα την συμμαχία. Κοίταγα τον πίνακα δόξας πριν. Έχετε πάρει 2 κόσμους Κυριαρχίας (Lindos, Apollonia) και έχουμε πάρει και εμείς 2 κόσμους (Theva, Dymi), ηρεμήστε λίγο, δεν έχουμε να φοβηθούμε κάτι, αν τύχει να μπούμε σε κοινό server εδώ είμαστε να παίξουμε παιδιά.

Δεν αναιρώ την αξίας σας σε καμία περίπτωση, μην το πάρετε έτσι, αλλά μην αναιρείται και εσείς την δική μας.
 

DeletedUser18163

Guest
Αφαιρέθηκε περιεχόμενο
Ωραια ολα αυτα που λετε αλλα ξεχνατε την ουσια.

-----
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18138

Guest
99baf9ce7b

ΔΙΝΩ 50 ΕΥΡΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ
ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Προσπερασα τα περισσοτερα που γραφτηκαν γιατι δε με αφορουν.
Σταματηστε να λετε οτι επαιξα στον δυμι. Οχι δεν επαιξα ακκαουντ, οχι δεν κρατησα ακκαουντ..
Εγω μετρησα 150+ παικτες σε συμμαχιες με ονομα σφετεριστες.. Απο κει και περα δε ξερω τι και πως..
Ειπα οτι ειδα, αν κανω λαθος.. μλκ μου

Μπιλακο αυτος ειναι ενας λυκος. Φερε 50ευρο

Εμεις πηραμε τον κοσμο παρο, οπου ειμασταν 35ατομα και η απεναντι υπερ ηταν 320ατομα.
Πηραμε και τον απολλονια που ολοι πατησανε κουμπι στο πρωτο 2μηνο του σερβερ.

Τον λινδο τον πηρανε οι Γκοστ. Οχι οι ανορθο. Κοιτα τον πινακα δοξας καλυτερα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή