κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Maniakos7

Ξιφομάχος
μου αρεσει που πρωταγωνιστουν στις συνομιλιες ανυπαρκτοι και κουμπακηδες...ακα planet of zeus,κατσαρος κλπ...
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
η δουλεια σου ειναι αυτες τις ενεργειες να τις αποτρεπεις μπαινει ο σουφ απο το πρωι μεχρι το βραδυ και βριζει πρεπει να εισαι αμεροληπρος και αυτα να τα καταδικαζεις,πραγμα που απο οτι βλεπω δεν κανεις καλο θα ηταν να αλλαξεις τροπο εργασιας γιατι γελανε μαζι σου και οι πετρες ξερω τον αγαπας τον σουφ αλλα κανε καλα την δουλεια σου ,αμα δεν μπορεις γινε κομμωτης!
 

DeletedUser18163

Guest
μου αρεσει που πρωταγωνιστουν στις συνομιλιες ανυπαρκτοι και κουμπακηδες...ακα planet of zeus,κατσαρος κλπ...

Ζεις στον δικό σου κόσμο εσύ αλλά δεν σε παρεξηγώ. έχεις τους λόγους σου.

Σου είπα και χθες, για πάντα θα είσαι ένας παίκτης πολύ κάτω του μετρίου. Η γνώμη σου δεν μετράει και πολύ, αδιάφορος περνάς για εμένα όπως και για τους περισσότερους. Παράτα το grepolis όσο είναι νωρίς ακόμα, χάρη θα κάνεις σε σύμμαχους και αντιπάλους.

420.000 πόντοι μάχης και 37 πόλεις σε κόσμο που υπάρχει εδώ και 3 μήνες. Θέλει πολλή προσπάθεια για να είναι κάποιος τόσο κακός παίκτης.
Κάτω από το χρυσό, έχει ένα κουμπάκι W, πάτησε το και κάτσε διάβασε, από όσο φαίνεται δεν ξέρεις ούτε τα βασικά.
Ναι ναι είναι και οι ρυθμίσεις λίγο πιο δίπλα για το κουμπάκι της επανεκκίνησης, το έχω και πρόσφατο εγώ, δεν χρειάζεται να κάνεις άλλο ένα γελοίο-κακό αστείο για την επανεκκίνηση.

Όσο και αν προσπαθείς να μειώνεις τους υπόλοιπους για να νιώσεις καλύτερος, θέλει πολύ δουλειά, οι ικανότητές σου στο παιχνίδι είναι κάτι πολύ χειρότερο από "πάτος".
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
σωπα ρε μεγαλε
Εσυ δεν ξέρεις ποιες είναι οι αρμοδιότητες μου, εγώ ξέρω.
Άρα καλύτερα να μην μιλάς!!
μαλλον δεν τις ξερεις το μονο που ξερεις ειναι να καλυπτεις τον σουφ ,φυσικα ξερεις τις αρμοδιοτητες σου,αλλο που τις βαζεις στην ακρη για τον μεγα σουφρα
 

DeletedUser17222

Guest
Εδώ μωρέ μετά τον Απόλλωνα άλλαξε ακκ ο μανιακος και βγαίνει και λέει ότι δεν έπαιξε......στην τελική και όντως να μην έπαιξες σύμφωνα με τα λεγόμενά σας μια χαρά τον έφαγες
 

Django Unchained

Οπλίτης
Αν ανατρεξετε στο φορουμ στο πρωτο θεμα περι συμμαχιων Δυμη που εγινε το ολο σκηνικο δεν ξεκινησε απο κανεναν Σφετεριστη..
Μπλεξατε παλιους κοσμους παλιες συμμαχιες παλιες κοντρες ακομα μιλατε για ονοματα και κοσμους που εγω ας πουμε και οι περισσοτεροι δεν ξερουμε..Ηταν καθαρα επιθεσεις σε Σουφ και Αλεξ και απο παικτες που δεν επαιξαν στον Δυμη..
και τωρα ας πουμε βγαινει ο planet of zeus και ο καθε πλανετ απο το πουθενα να πει την εξυπναδα του..
Διαφωνω για τον Κατσαρο Μανιακε οπως επισης διαφωνω με τον Κατσαρο που καθεται και γραφει και τσιμπαει
Που θελω να καταληξω? δεν εχεις καμια δουλεια να γραφεις εσυ planet of zeus εφοσον δεν αναφερθηκε το ονομα σου η η συμμαχια σου
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
το φορουμ ειναι δημοσιο αδερφε βγαινει και λεει καλημερα πουσταραδες ,γενικο αρα λεει και μενα πουσταρα εχω καθε δικαιωμα να του απαντησω και εχει βαλει τωρα καρδερινη και λοστ ασασιν να κανουνε σπαστικα τοσο αντρες ειστε οι περισσοτεροι
 

DeletedUser18261

Guest
βασικα worldmaster σταματα να γελοιοποιεισαι

κουραστηκαμε να λες ψεματα, οκ εχεις μαθει απο τους καλυτερους τον αλεξη και τον σουφ, αλλα προσπαθησε να μη τους προσπερασεις

εκτος και αν ο υπευθυνος για τα μπαν, που δεν εισαι εσυ οπως λες, μεροληπτει και ο σουφ δεν εχει φαει κανενα μπαν. ενω ολοι οι υπολοιποι φαγαμε. πουλα αλλου το παραμυθι σου λοιπον. εχουν καταντησει αηδια τα ψεματα σας σφετεριστες

εχετε 5 ατομα στη συμμαχια σας, τρομεροι χαρακτηρες ολοι τους. και τους λυπαμαι που εχουν φτασει να παιζουν με ψευτες και υποκριτες. που το μεγαλυτερο τους επιτευγμα ηταν το βιντεο για τους δροσερους
 

Maniakos7

Ξιφομάχος
σταματηστε να μας γλειφετε δεν προκειτα να μας παρετε μαζι σας...κουμπακηδες εμεις δεν ειμαστε παιζουμε κοσμους μεχρι τελους...
 

DeletedUser18665

Guest
σταματηστε να μας γλειφετε δεν προκειτα να μας παρετε μαζι σας...κουμπακηδες εμεις δεν ειμαστε παιζουμε κοσμους μεχρι τελους...
865ec89718
 

Maniakos7

Ξιφομάχος
Ολοι ξερουν τι εγινε και στον κυθηρα και στον απολλωνια τα αστεια λεγετε τα μεταξυ σας στην παρεουλα σας για να τα πιστευετε κιολας χαχαχαχα...τωρα dymi επανεκκίνηση και παμε next...και αν δεν βγει και ο επομενος κοσμος απεναντι μας τελικα δεν θα παιζατε παλι χαχαχα


σας ποναει ο σουφ με καθαρη στρατηγικη ουτε μυρωδια δεν πηρατε τον ολυμπο χωρις διπλους χωρις vpn anydesk κλπ ποναει το φανταζομαι..
 

DeletedUser18261

Guest
Ολοι ξερουν τι εγινε και στον κυθηρα και στον απολλωνια τα αστεια λεγετε τα μεταξυ σας στην παρεουλα σας για να τα πιστευετε κιολας χαχαχαχα...τωρα dymi επανεκκίνηση και παμε next...και αν δεν βγει και ο επομενος κοσμος απεναντι μας τελικα δεν θα παιζατε παλι χαχαχα


σας ποναει ο σουφ με καθαρη στρατηγικη ουτε μυρωδια δεν πηρατε τον ολυμπο χωρις διπλους χωρις vpn anydesk κλπ ποναει το φανταζομαι..

Σίγουρα..... κλόουν!!!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Ολοι ξερουν τι εγινε και στον κυθηρα και στον απολλωνια τα αστεια λεγετε τα μεταξυ σας στην παρεουλα σας για να τα πιστευετε κιολας χαχαχαχα...τωρα dymi επανεκκίνηση και παμε next...και αν δεν βγει και ο επομενος κοσμος απεναντι μας τελικα δεν θα παιζατε παλι χαχαχα


σας ποναει ο σουφ με καθαρη στρατηγικη ουτε μυρωδια δεν πηρατε τον ολυμπο χωρις διπλους χωρις vpn anydesk κλπ ποναει το φανταζομαι..


δε μπορει να μιλατε για στρατηγικη, ειναι εξοφρενικα αστειο.
σε αντιθεση με εσας εγω σας προκαλεσα ανοικτα να μπουμε απεναντι σε κοσμο. απεναντιας θα περιμενετε να δειτε οτι μπηκαμε σε κοσμο να μπειτε ταχα μου τυχαια στον επομενο για να μην σας εχουμε απεναντι. παρτο γραμμη μανιακε, οταν εισαι λογ 30πολεις σε 90μερες δε μπορει κανενας να σε παρει στα σοβαρα.
αλλα μιας και λετε για μυρωδια, και στρατιγικη,
καθαρη στρατιγικη ας πουμε ηταν το μπονους στα αρματα? οταν υπαρχει χειρων και φιλοκτητης και πατας οπλιτες/τοξοτες με τις μισες υλες και βγαινουν στον μισο χρονο, ηταν στρατιγικα εξυπνα τα αρματα? ή οι μονιμες στον ολυμπο οπου χανατε το 5% την ωρα? Ο ολυμπος μπορει να ειναι 100% ασφαλεις χωρις καθολου απωλειες απο το 5%, αν ξερεις πως να το αποφυγεις.
Τελευταια απαντηση που σας δινω, θα σας αφησω μονους σας να σκεφτειτε ποση δουλεια θελετε στο γκρεπο ακομα.
Οταν κανεις τετοια παιδικα λαθη ομως, δε μπορει να μιλας για στρατηγικη
 
Τελευταία επεξεργασία:

TZAGKARAKIS

Ξιφομάχος
Ρε φίλε Planet Of Zeus, βγαίνεις και λες ότι όταν ήσασταν στα καλά σας οι Moonlight, τρώγαμε φάπα και ότι είχατε προβάδισμα. Εξήγησε μου λίγο τι έκαναν σε αυτό τον κόσμο οι Moonlight, πέρα από τους κομπάρσους και τους κωλοτούμπες, που βγήκανε να μας πούνε και κωλοτούμπες για μία τελείως άτυπη συνθήκη, άλλο το πως εξελίχθηκε, λόγω των συνθηκών, που εν τέλη οι ΣΑΤΥΡΟΙ αποδείχτηκαν πιο συνεργάσιμοι αλλά και πιο καλοί στο παικτικό κομμάτι, σε αντίθεση με εσάς, που χάνετε και στα δύο.

Έχετε έναν ιδρυτή που είναι δυσφήμιση για την συμμαχία του την ίδια, βρίζει με τόσο χυδαίο τρόπο και δεν ξέρω και εγώ πόσους πόντους ποινής έφαγε πριν λίγες εβδομάδες με αυτά που έγραφε εδώ.

Είχατε 1 από τους καλύτερους Μεγάλους Ναούς στην πλάτη σας και σας τον πήραμε τόσο εύκολα, χωρίς καμία αντίσταση και βγαίνεις και λες ότι τρώγαμε φάπα κιόλας;

Αυτά είχα να πω πάλι, δεν θα αναφέρω κάτι για τα υπόλοιπα, συμφωνώ με τον Γιάννη και Μανιακέ, ο Κατσαρός ήταν από τους παίκτες που ήταν για αρκετό διάστημα πρώτος στις κατατάξεις πόντων και μαχητών (όλο το διάστημα που έπαιζε ενεργά, μέχρι που πάτησε κουμπί), μην λες ότι είναι ανύπαρκτος, μην κοροϊδευόμαστε τώρα.

Αυτά από εμένα, συγχαρητήρια στην συμμαχία των Δροσερών για τον κόσμο που τρέξαμε μαζί (σαν αντίπαλοι οι 2 συμμαχίες εννοώ), είχε πολύ ενδιαφέρον και για όλο το διάστημα σε γενικές γραμμές ήταν αρκετά ισσοροπημένος. Υπήρχαν στιγμές που ήταν πιο μπροστά και άλλες που είμασταν εμείς.

Σαν συμμαχία έχουμε εννοείται ακόμα πολλά να βελτιώσουμε, όπως όλες οι παρέες/συμμαχίες, είμαστε ακόμα καινούργια σαν όνομα, αλλά τα περιθώρια βελτίωσης είναι μεγάλα και φυσικά αυτό ισχύει για όλους και για όλες τις συμμαχίες,(αλλά εγώ θα μιλήσω για την δικιά μου, άλλωστε σε κανέναν δεν πέφτει λόγος -κανονικά- να αναφέρεται σε συμμαχίες που δεν ανήκει και δεν είναι μέλος τους), γιατί ποτέ δεν σταματάς να γίνεσαι καλύτερος, με την μάθηση και την προσπάθεια και τα λέω αυτά γιατί το Grepolis σαν παιχνίδι είναι μία μικρογραφία της ζωής.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή