κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18261

Guest
Ξυπμαω λινω καφεδάκι βλεπω τι γράφετε
Τον βαζω κι εγω στην τοστιέρα σαν τον γιωργακη
(Ξερετε ο μετωπικος των ανορθογραφων, ο λαϊκή αγορα)

Πες το τοση ωρα οτι τον βαζεις και στη τοστιερα

Σημασια εχει οτι το παραδεχτηκες, ειχαμε καταλαβει ολοι ποσο μωρoς εισαι(μη φαμε και κανα μπαν, παραμονευει ο world), τωρα μας το επιβεβαιωσες

Kαι ανεβασε και επιτελους τα μηνυματα, να δουμε ποσο σε δουλευουν ολοι, εκτος αν χρειαζεσαι αρκετη ωρα για να φτιαξεις μηνυματα....κανονικα επρεπε να εισαι πιο γρηγορος, η πρωτη πλαστογραφια σου ηταν στο ριζινια. Τωρα ξερεις πως γινεται γιωργακη!!!
 

DeletedUser17947

Guest
Δεν μπήκαμε με καμία έπαρση κατσικομπηχτη του Βόρειου σέλας.
Η συμμαχία σου ήταν αυτή που μας ανέβαζε το ηθικό. Και εσύ μαζί. Περιμένω να δω τι θα ανεβάσεις για να μας "εκθέσεις" όπως λες σε όλο το φόρουμ. Αλλά περιμένω να βγουν και τα κυκλικά που έβγαζες για σπαστικα, ανακοινώσεις να μας κάνει μια ολόκληρη υπέρ 6 συγκεκριμένους παίκτες 24/7 αναφορές, τα καντήλια που σου κατέβαζαν οι ίδιοι σου οι σύμμαχοι όταν τα ρουφαγατε και κοτευατε να έρθετε να το σπάσετε, όταν ανεβαζες ως γενικός γραμματέας (μην αφοδευσω) ότι μας βάλατε τον χρυσουλη εκεί που ξέρουμε και την επόμενη σου βάζαμε αποικιακό (εκεί που ξέρεις και σαρεσει).
Τότε βέβαια βλέπεις, δεν υπήρχε κεντρικό φόρουμ να γράψεις. Τα ρουφαγες και σωπαινες. Σιγά μην έβγαινες. Εντελώς τυχαία, μετά από καιρό γράφεις στο φόρουμ την μέρα που πατήσανε φαντάσματα Κατερινάκι ζαργανιτη. Εδώ οι ίδιοι οι μετωπικοι παίκτες ρε μου στέλνανε μηνύματα και λέγανε τώρα με τα φαντάσματα ίσως γυρίσει ο κόσμος, και εσύ ακόμα πιστεύεις ότι μίλησες με στρατηγική? Νικησες με καθαρή τύχη. Καμία απολύτως στρατηγική. Και θέλω να ακούσω και την συμμαχία που δηλώνεις ότι έχεις στοχοποιήσει (και δεν είναι οι ανορθω). Γιατί αν είναι οι γκοστ, πραγματικά θα είναι το λιγότερο αστείο.
 

DeletedUser18753

Guest
Πρεπει να εχεις πολυ ζωη εσυ....και αυτη που σπαταλας στο παιχνιδι, την σπαταλας για να κυνηγας αλλους....εξυπνοοο!!!!!!!!!!
ΚΟΚΟΚΟ κρυφτείτε αυτό σας λέω, καλό είναι να μην έχεις έπαρση δεν ξέρεις που μπορεί να μπλέξεις και να φτάσει ο άλλος. το αν έχω ζωη το ξέρεις καλύτερα απο εμένα, λογικό... παιδάκι. Πηγαίνετε να λέτε ότι ζείτε στην άλλη άκρη της Ελλάδας.

ΟΛΥΜΠΟΣ οτι πιο εύκολο απο κόσμο παιδιά ότι και να λέμε δεν ήταν δύσκολο, λόγια είστε και τίποτα άλλο. Απο εδώ και πέρα ότι κάνετε θα σας βρίσκω να το κάνω χ10.
 

Sakontios

Οπλίτης
σουφ πραγματικα δεν ξερω τι λες για το ηθικο, ιστοριες δικες σου ειναι, απο την αρχη του κοσμου ηθικα εβαζες και εβγαζες με τον πιο χαζο τροπο. Και δεν σου ειπα οτι αναλαβανε λογαριασμους οι ανορθωγραευει ποτε. οτι μπηκε ο λιχτ στον κοσμο σου ειπα και οτι ο παντζος ειναι στην 65 και εσυ ελεγες για τον τιμαζ που ηταν διακοπες....
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Εμείς λοιπον σκουπίδια δεν μπήκαμε να κερδίσουμε καμια συγκεκριμενη συμμαχία
Μια ειναι η συμμαχία που εχει στοχοποιηθεί απο εμας και δεν ειναι οι ανορθογράφοι
Θα κοιτάξουμε να βρουμε αυτούς
Αν βεβαια τύχει να παίζετε κι εσεις εκει δεν τρέχει


Ποια ειναι αυτη η συμμαχια σουφ?
Εχω περιεργεια να μαθω..
Επεισης σταματα να λες για τον αγγλικο. Οι μονοι που ειχανε θεμα στον αγγλικο ηταν οι ξενοι παικτες που επαιξαν εκει, εγω και ο παντζος μπαλα τους καναμε.
Σακο μην ασχολησε αλλο.. Εχουν προβλημα, και προσπαθουν μια μικρη νικη να την κανουν τεραστια. Ταχα μου οτι οι ανορθο παιζανε ακκ των δροσερων και πρασιναλογα.
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Σουφ
Για να ξεκολησεις λιγο με την καραμελα που εχεις στο στομα και να σου δωσουμε την εικονα για τα ατομα των ανορθωγραφων οι παιχτες του ειναι οι εξης :

isten IntensitY prince vladimir kounabos pantzos29 tasos. xxtrelosxx tsouk9 dias.v antreas02 MARIA171 thanos1924 billakos9 Cheque7 MedusaGR
Eosforos2013 aLaBRa perseas90 againstall21 mike58 SmurfHunter 2goodforyou dj.liakos hthe pananti Djb3astWithin ZENN LICHT ADRIAN 13
TerrorGR tzitzifrigos TiMazZ Stratoula88 LaikhAgora PikroCappuccino LaGozadera Swampmasher Draccu Sakontios Katsaros.GR DarthVader
ΦουξΚάμπια Witcher97 Bales.gr pirate1986 drinkAfanta

και υπαρχουν και καποιες προσθηκες που θα μας ακολουθησουν οπου και αν μπουμε! Επισεις μπορει και να ξεχναω και καποιους!
Τωρα οσο για το κομπλεξ που βγαζουν τα υπολοιπα παιδακια εδω μεσα το ειπα και παλαιοτερα! Ας ανοιξει ΄΄τυχαια΄΄ ενας κοσμος ας μπει ΄΄τυχαια΄΄ ο σουφ και η παρεα του και θα μπουμε και εμεις ΄΄τυχαια΄΄!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Σουφ, να μιλας για στρατιγικη οταν μαθεις πως να βαζεις αμυνες στον ολυμπο..
Μεχρι τοτε χανε το 5% καθε ωρα χαχαχα

22ee25e6d4
 

DeletedUser17614

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
εωσφορε
Τελικα πόνεσε πολυ η κλώτσα στα ---- Της θηβας
Τζαμπα βραβειακια αλλου τρόμπα

Παμε και στον ιδρυτη
Οταν μπεις σε Όλυμπο, κανε τα κουμάντα σου
Αυτα που βλεπεις εκει σφετεριστων δεν ειναι
Αλλα οπως κι αν εχει οι αντιπσλοι μας ηταν τοσο άχρηστοι που απλα δεν μας νοιαζει τι εχει μεσα
Παντως οι παίκτες μου περα απο την κατάκτηση δεν έχουν χασει πράμα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Eosforos2013

Οπλίτης
Καταρχας που θυμηθηκες τον Θηβα? Εκει τον χαβαλε μου εκανα ! Αν ηθελα να παρω κοσμο θα εμπαινα απο την αρχη και οχι στο τελος του σερβερ! Οποτε αστοχο αυτο που λες! Επισεις απο εσενα δεν θυμαμαι να σου ζητησα ΠΟΤΕ να μου δωσεις κατι! Οποτε για μια ακομη φορα λες ψεμματα και αρλουμπες!
Τελος γιατι πολυ ασχοληθηκαμε με τον αρχηψευταρο του γκρεπολις οταν μαθεις αυτα που λες να τα τεκμηριωνεις τοτε θα ξανακανουμε κουβεντα! Το μονο που κανεις ειναι να βριζεις και να λες αρλουμπες για να γινεις αρεστους στους δικους!
 

DeletedUser17614

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Τωρα κοιτούσα τους ανορθογραδους που εγραφε ο ----
Εγω ξέρω απο εκει 2-3 ατομα που σας βρίζουν με όσα γράφετε εδω
Επισης ξερω αλλους 5-6 που σςν πρόκειτε να ξαναπαιξουν συντομα

Τελικα εχετε δίκιο
Εισαστε λιγοι ----
Αλλα απλα βγενετε εδω να λετε ----
Στην λιστα σου υπαρχουν 10+ παιδια που εκτιμώ παρα πολυ
Το ξερουν και οι ιδιοι άλλωστε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Eosforos2013

Οπλίτης
Δεν νομιζω οτι απο αυτους τους 10+ που λες οτι τους εκτιμας να υπαρχει η ιδια ανταποκριση για το προσωπο σου ομως! Οσο για τα υπολοιπα απλα τα προσπερναω γιατι συνεχιζεις το δικο σου παραληρημα!
Τελος απο αυτα που γραφεις φαινεται το ποιόν σου και η παιδεία που εχεις ! Οταν θα μαθεις να γραφεις και να μιλας σωστα τοτε μπορει και να σου απευθυνο τον λογο! Μεχρι τοτε κανε κατι για να αλλαξεις τον τροπο που μιλας στους αλλους και ισως τοτε να σε παρει καποιος στα σοβαρα!
 

DeletedUser17614

Guest
Η ετοιμολογια του τίτλου της αηδίας σας ηταν η εξης
ΔΡΟΣΕΡΟΑΝΟΡΘΟΠΑΙΖΩΔΕΝΠΑΙΖΩ
ΔΡΟΣΕΡΟΙ
(Αυτοι που μπήκαν με λίγους ανορθογραφους)
ΑΝΟΡΘΟ
(Οι ταχα μάγκες που μπήκαν να βοηθήσουν τους αλλους ταχα μάγκες
Αμυνες απο την 65,σπαστικα, ηθικό κ.α. )
ΠΑΙΖΩΔΕΝΠΑΙΖΩ
Μολις αρχισε η πρεσσα
"Εγω επαιξα λιγο αλλα τώρα δεν παιζω, αλλα παιζω με αλλα ακαουντ, αλλα δεν παιζω κανονικα, αλλα κρατάω 3 απο κάποιους άχρηστους, βέβαια δεν έπαιξα, αλλα παιζω λιγο ,που θα έπαιζα αν κερδίζαμε, αλλα δεν εχω χρονο, αλλα κολλαω αποικιακα, αλλα δεν παιζω)
 

DeletedUser18354

Guest
Καλα αυτος εχει δει πολλα ονειρα ρε μαγκες , αμα πηγαινεις με την προβατινα τετοιες παρενεργιες εχεις?
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Εισαι γελοιος, ψευτης και υποκριτης.
Αποδεχομαι οτι παραεισαι βλαμενος και δε προκειτε να αλλαξεις αποψη
Θα λες ψεματα μεχρι τελικης πτωσης
Αλλα δεν μπορω να πω κατι αλλο. Εισαι παθολογικος ψευτης και θα φανει ποσο μικροι ειστε οταν μπουμε απεναντι
Δε προκειτε να κερδισεις σοβαρη συμμαχια ποτε, οπως δε προκειτε να μπεις ποτε απεναντι σε σοβαρη συμμαχια να παιξεις
Οποτε νικας μετριες συμμαχιες, θα λες ψεματα για να αυξησεις την νικη σου.
Γιατι μεχρι εκει φτανεις.
Θες να λες οτι νικησεις ανορθο επειδη νικησες δροσερους..
Και εγω απολλονια νικησα σφετεριστες με την λογικη σου.. υπηρχαν 2-3 παικτες στους σφετεροτζακαλς

Ωραιος συλλογισμος ε σουφακο?
Και παρο νικησα σφετεριστες.. καποιοι παιζανε στην απεναντι υπερ.. οποτε και εκει νικησα τους υπερσφετεριστες..
Καλο καλο, μου αρεσει αυτος ο τροπος σκεψης
 

DeletedUser17222

Guest
Δεν ξερω καν τι συζητατε.....οι μισοι εκει μεσα εχετε πατησει κουμπι απειρες φορες απεναντι μας οποτε δεν καταλαβαινω πως ξαφνικα βγαινετε και λετε οτι ειστε καλυτεροι μας.......στον κοσμο αν εξαιρεσεις 3-4 παιδια που ειναι ανορθο οι αλλοι ετρεξαν λιγοτερο και απο εμενα που μπηκα 25 αυγουστου για να περασει λιγο η ωρα μου.......βγειτε και πειτε οτι μας νικησατε, σας δινω το ελευθερο.....αλλα μην μου πειτε οτι τωρα μετα απο μια τετοια μεγαλη νικη θα κανετε διαλλειμα απο το γρεπολις.......στον επομενο κομσο που θα μπουμε το καλο που σας θελω ειναι να σας δω εκει και αν δεν πατησετε κουμπι/διακοπες μεχρι να τελειωσει ο κοσμος εμενα να με φωναζετε Χρυσανθεμο.

Επισης σουφ επειδη εχουμε "παιξει" κανα δυο κοσμους στην ιδια συμμαχια θα ηθελα απλα να ξερεις οτι εισαι απο τους μεγαλυτερους νουμπαδες που εχω δει εκει εξω και δεν ξερω πως αντεχουν να σε ακουν οι συμπαικτες σου , γιατι εγω θυμαμαι ηθελα να βγαλω τα αυτια μου απο την ριζα οποτε ανοιγες το στομα σου........πραγματικα θα ηθελα να πω ενα μπραβο στα παιδια για την υπομονη τους γιατι εκει οντως με νικησαν
 

DeletedUser17614

Guest
Αγγελε το ηξερα οτι σε λενε και χρυσανθεμο
Γιατι απλα εισαι η μεγαλύτερη πστρα που εχω γνωρίσει στο παιχνιδι
Ενας γελοίος που παιζει μονο με πλάτες
Δεν θα αναφέρω οτι μπήκες να οσιξεις κοντρα σε παιδια που σε θρωρουσαν φιλο (οχι εγω παντα σε θεωρούσα σκατανθρωπο)
Οσο για αυτα που λες "ηθικουλη" των δροσερων για εμένα
Τα εχω πει αυτα που θέλω αν θυμάσε στο κκ αρντασι σου μια μερα, τα ιδια ισχύουν και για εσενα
Βλακα κομπλεξικε
 

DeletedUser17614

Guest
Κι επειδή νομίζετε οτι μαζεύοντας οτι σκουπίδι κυκλοφορει θα μπείτε σε κόσμο να μας τρομαξετε
Θελω να δω αυτα τα σκουπιδια να παιζουν σε υπέρ με σφετεριστες και
"Bedtime squad "
Εχθες Μίλησα με τα παιδιά θα χαρούν πολυ να έρθουν
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Και για πες μας λιγο σε ποια γλωσσα μιλησες μαζι τους? Γιατι εδω τα ελληνικα που γραφεις δεν καταλαβαινουμε που να μιλησεις και αγγλικα! Μαλλον σε δικη σου διαλεκτο μιλησες, αν μιλησες η με σηματα καπνου για να σε καταλαβουν !
Φερε και τον Πάπα να παιξει στην Υπερ σου! Απο εκει να καταλαβεις οτι μονοι σας δεν μπορειτε ! Θελεις και Υπερ για να χτυπησεις μια συμμαχια! Οποτε οταν καταφερεις να παρεις εναν κοσμο ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ τοτε το ξανασυζηταμε!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή