ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser17349

Guest
Δεν ειμαι ηγεσια αλλα δικαιωμα να πω την αποψη μου εχω,αν μπορω να βοηθησω σε κατι οπως βλεπεις-ετε εδω ειμαι να το συζητησουμε,

να ειμαι ειλικρινης δεν καταλαβα τι εννοεις με τις ερωτησεις σου?Εννοω τι παρανομο/κακο δν ξερω πως να το πω εκανε ο ακουμανα μιας και ειδα σαυτον αναφερθηκες.
νομιζω ο ακουμανα κανει ολα αυτα που ακομα και εσυ λεσ δεν πρεπει να γινουν και υποστιριξεσ οτι εσυ ο διοσ μιλουσες με παιχτεσ να μην το κανουν.... αν μιλησεισ μαζι του ισωσ σου πει και αυτοσ τι κανει...
 

djvasar

Ξιφομάχος
Αγγελε καλησπερα και χρονια πολλα.Με ξερεις και σε ξερω πολυ καλα,διαβασα καποια απο τα σχολια σου πραγματικα ξεχνας τοσο ευκολα?
μαζι δεν τα λεγαμε για τα μποτ?μαζι δεν τα σνομπαραμε ολα αυτα και μαζι δεν αηδιασαμε ?εγω δεν ειμουνα αυτος που εφαγα το μονιμο μπαν που μου χακαρανε το σκαιπ και τρελαθηκα?εγω δεν ειμουνα αυτος που θελανε να μηνυσουνε για απειλες και διαφορα αλλα?τα ξεχασες ολα αυτα?και καθομαι και διαβαζω ολα αυτα απο πολλους εδω μεσα περι ηθικης και οτι δεν υπαρχουν μποτ κτλ κτλ?ειχα ορκιστει να μην ξαναπαιξω αλλα μπηκα ξανα μετα απο 9 μηνες για ενα πραγμα και μονο .για την παρεα που ειχαμε φτιαξει ορισμενοι εδω.σαυτην την παρεα μπηκαν και αλλα παιδια που δν τα ξεραμε αλλα δεθηκαμε και μεγαλωσε η παρεα μας .εμεις δεν δηλωσαμε πως θελουμε να κατακτησουμε κανεναν κοσμο ουτε και μειωσα καποιο παιδι στο παιγνιδι .εμεις θελουμε απλα να παιξουμε για την παρεα μας και αυτο θα κανουμε .μην παιζετε ομως με το μυαλο μας παιδια σας παρακαλω πολυ ...καλη συνεχεια σε ολους και χαρηκα που σε ξαναειδα Αγγελε
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17343

Guest
ν


Νομιζω παρεκτρεπεσαι,ειναι αδικο προς τους συμμαχους και γενικα προς τους συνομιλητες σου εδω.
Δεν μπορω να συνεχισω την κουβεντα μαζι σου υπο αυτες τις συνθηκες παρα μονο να σου ευχηθω καλες γιορτες και καλο βραδυ.
ενταξει θα αντεξω.......εσυ πως αντεχεις την παρακμη!!!!!!!
 

DeletedUser17343

Guest
Αγγελε καλησπερα και χρονια πολλα.Με ξερεις και σε ξερω πολυ καλα,διαβασα καποια απο τα σχολια σου πραγματικα ξεχνας τοσο ευκολα?
μαζι δεν τα λεγαμε για τα μποτ?μαζι δεν τα σνομπαραμε ολα αυτα και μαζι δεν αηδιασαμε ?εγω δεν ειμουνα αυτος που εφαγα το μονιμο μπαν που μου χακαρανε το σκαιπ και τρελαθηκα?εγω δεν ειμουνα αυτος που θελανε να μηνυσουνε για απειλες και διαφορα αλλα?τα ξεχασες ολα αυτα?και καθομαι και διαβαζω ολα αυτα απο πολλους εδω μεσα περι ηθικης και οτι δεν υπαρχουν μποτ κτλ κτλ?ειχα ορκιστει να μην ξαναπαιξω αλλα μπηκα ξανα μετα απο 9 μηνες για ενα πραγμα και μονο .για την παρεα που ειχαμε φτιαξει ορισμενοι εδω.σαυτην την παρεα μπηκαν και αλλα παιδια που δν τα ξεραμε αλλα δεθηκαμε και μεγαλωσε η παρεα μας .εμεις δεν δηλωσαμε πως θελουμε να κατακτησουμε κανεναν κοσμο ουτε και μειωσα καποιο παιδι στο παιγνιδι .εμεις θελουμε απλα να παιξουμε για την παρεα μας και αυτο θα κανουμε .μην παιζετε ομως με το μυαλο μας παιδια σας παρακαλω πολυ ...καλη συνεχεια σε ολους αι χαρηκα που σε ξαναειδα Αγγελε
κοιτα εγω λεω στα παιδια καθαρα την αποψη μου.........εκφραζω μονο εμενα ουσιαστικα και εχω την ελευθερια να το κανω γιατι δεν μπορει αμεσα να με κρινει καποιος.........νομιζω ομως οτι αυτα που γραφω εχουν να κανουν με σκεψεις που ολοι θα ηθελαν να γραψουν....ετσι πιστευω.......τα γραφω ισια ......ντρετα...που λεμε στην Κρητη........απαντησεις ουσιας δεν παιρνω........αλλα τους τα λεω να τα ξερουν........νομιζουν οτι γινοντε καποιοι σε ενα κοσμο και στον επομενο ειναι βεντετες.......εγραψα ηδη ο σεβασμος εμπνεεται δεν επιβαλεται..............
 

djvasar

Ξιφομάχος
κοιτα εγω λεω στα παιδια καθαρα την αποψη μου.........εκφραζω μονο εμενα ουσιαστικα και εχω την ελευθερια να το κανω γιατι δεν μπορει αμεσα να με κρινει καποιος.........νομιζω ομως οτι αυτα που γραφω εχουν να κανουν με σκεψεις που ολοι θα ηθελαν να γραψουν....ετσι πιστευω.......τα γραφω ισια ......ντρετα...που λεμε στην Κρητη........απαντησεις ουσιας δεν παιρνω........αλλα τους τα λεω να τα ξερουν........νομιζουν οτι γινοντε καποιοι σε ενα κοσμο και στον επομενο ειναι βεντετες.......εγραψα ηδη ο σεβασμος εμπνεεται δεν επιβαλεται..............

αναφερομουνα στον τσουκ
 

DeletedUser15312

Guest
Απαντηση σε tsoukis ..
Εγω θα σταθω σε ενα και μοναδικο πραγμα το οποιο εχει ειπωθει σε αυτο το θεμα και περιεργως με συνταραξε. Ανοιχτα δηλωνετε οτι δωσατε τους κωδικους σας σε αλλο παικτη και βρισκεστε ακομα εδω ?

Φιλε μου "αν μου επιτρεπεις την εκφραση" η ποινη δωθηκε σαυτο το κοματι.Καποιοι πηραν τα ρισκα τους,σε καποια στιγμη αδυναμιας τους εισοδου στο παιχνιδι και τιμωρηθηκαν.Αυτο δεν σημαινει πως γινοταν επαναλαμβανομενα διοτι θα υπηρχε τιμωρια νωριτερα σαφως.

Φιλε μου λοιπον δε θα σταθω αρνητικος σε ειρηνικη φιλοφρονηση, το συστημα μπαν φαινεται πως εχει πολλα προβληματα καθως εχω μπαναριστει υπερασπιζομενος συμπαικτη μου απο 154 επιθεσεις που εχει κανει συμμαχος σας εναντιον του απο συνολικα 8 πολεις το τι ειναι σωστο και τι ειναι λαθος δε θα το κρινω εγω αλλα η διαχειρηση , που στην προκειμενη περιπτωση εχει αποκλειστει μονιμα συμμαχος μου για τον ιδιο ακριβως λογο που καθισατε 4 μερες και ξεκουραστηκατε .

Αν πραγματικα ηστασταν παικτες φοβεροι και τρομεροι οπως αναγραφετε σε προηγουμενα σχολια σας, θα επρεπε να νοιωθατε ντροπη που παιζεται απενταντι σε παικτες που κρατανε μονοι τους το λογαριασμο που εχουν . Αν αυτο το παιχνιδι εσας σας χαροποιει και σας κανει να αισθανεστε νικητες συγχαρητηρια λοιπον.
Δεν ειδα κανεναν απο μας να δηλωνει τετοιους χαρακτηρισμους,οτι μπορει στο διαστημα του παιχνιδιου να ξεχωρισαν καποια πραγματα αυτο ειναι φυσιολογικο,ενας χαρακτηρισμος εν τελει "καλυτερος" ειναι αποδεκτος.Χαρακτηρισμοι ειρωνικου τυπου δεν υπαρχουν και αν καπου αυτο εμφανιστηκε απο 1-2 ατομα αυτα δεν αντιπροσωπευουνε ενα συνολο 40+ παικτων.
Νομιζω ο σεβασμος ο ενας προς τον αλλον υφισταται αμοιβαια εδω απο τους περισσοτερους.

Παντα σεβομουν τους αντιπαλους και παντα αντιμετωπιζα τον καθε παικτη ως μοναδα και ξεχωριστη προσωπικοτητα , αν εχετε λοιπον απο τους 4 παικτες που εχετε γραψει σε αυτον το φορουμ, τους μισους να αναφερονται με ειρωνικο υφος η αναλογια στο συνολο της συμμαχιας με τη δειγματοληπτικη μεθοδο ειναι σιγουρα μεγαλυτερη .

Αν για οποιοδηποτε λογο ομως βρεθουν στην πορεια αυτου του παιχνιδιου παικτες που βρουν τροπο εκτος κανονων και χωρις να εντοπιζονται, να υπερισχυει του δικου σας ανηθικου παιχνιδιου, ελατε παλι σε αυτο το θεμα να ξανα γραψετε για το πως θα νοιωθετε εσεις που η διαχειρηση του παιχνιδιου δεν εκανε κατι να το διορθωσει .

Εχει ειπωθει αρκετες φορες σαυτη την συζητηση οι τροποι που μπορει καποιοι παικτες γενικοτερα και οχι μονοπλευρα να βρισκουν τροπους θεωρητικα ή ανηθικα οπως θελεις πες το παντως "νομιμα" να μπορουν να καλυπτουν τις ωρες που αδυνατουν να ειναι στο παιχνιδι.
Εισαι βεβαιως πως αυτο γινετε μονοπλευρα οπως ισχυριζεσε?Θα βαζες το χερι σου στην φωτια οτι και απο την συμμαχια σου δεν το κανει κανεις?Νομιζω πως η απαντηση σου θα ειναι οχι.
Οποτε ας ξεχωρισουμε σε κατηγοριες τι ειναι παρανομο κ τι ανηθικο.

Παρανομο ειναι οποιοδηποτε αυτοματοποιημενο μεσο χρησιμοποιει ο παικτης (μποτ),

ανηθικο ειναι να χρησιμοποιει πχ teamwier κατι το οποιο ειναι αδυνατο να εντοπιστει/ελενχθει απο τους διαχειριστες.

Παρανομο μπορει να θεωρηθει με καποιο τροπο αφου δινει πλεονεκτημα στην αντιπαλη συμμαχια , αλλα ισως δεν ειναι η ωρα . Δε βαζω ποτε το χερι μου στη φωτια για κανεναν αλλα δεν εχω αντιληφθει κατι τετοιο και θα σε παρακαλουσα να με ενημερωσεις προσωπικα ή και δημοσια αφου τα λεμε ολα εδω .
 

DeletedUser3041

Guest
Αγγελε καλησπερα και χρονια πολλα.Με ξερεις και σε ξερω πολυ καλα,διαβασα καποια απο τα σχολια σου πραγματικα ξεχνας τοσο ευκολα?
μαζι δεν τα λεγαμε για τα μποτ?μαζι δεν τα σνομπαραμε ολα αυτα και μαζι δεν αηδιασαμε ?εγω δεν ειμουνα αυτος που εφαγα το μονιμο μπαν που μου χακαρανε το σκαιπ και τρελαθηκα?εγω δεν ειμουνα αυτος που θελανε να μηνυσουνε για απειλες και διαφορα αλλα?τα ξεχασες ολα αυτα?και καθομαι και διαβαζω ολα αυτα απο πολλους εδω μεσα περι ηθικης και οτι δεν υπαρχουν μποτ κτλ κτλ?ειχα ορκιστει να μην ξαναπαιξω αλλα μπηκα ξανα μετα απο 9 μηνες για ενα πραγμα και μονο .για την παρεα που ειχαμε φτιαξει ορισμενοι εδω.σαυτην την παρεα μπηκαν και αλλα παιδια που δν τα ξεραμε αλλα δεθηκαμε και μεγαλωσε η παρεα μας .εμεις δεν δηλωσαμε πως θελουμε να κατακτησουμε κανεναν κοσμο ουτε και μειωσα καποιο παιδι στο παιγνιδι .εμεις θελουμε απλα να παιξουμε για την παρεα μας και αυτο θα κανουμε .μην παιζετε ομως με το μυαλο μας παιδια σας παρακαλω πολυ ...καλη συνεχεια σε ολους αι χαρηκα που σε ξαναειδα Αγγελε

Φυσικα τα θυμαμαι ολα,με συχνωρεις που δεν χαιρετισα τοσο καιρο.
Εχω αναφερει πως την εχω πατησει,εχω αναφερει πως ειναι ανηθικο ακομα κ το teamwier,περι μποτ δεν ειμαι διαχειριστης πραγματικα ομως θα θελα οποιος το χρησιμοποιει να τιμωρειτε αμεσα δεν μπορω να κανω ουτε να πω κατι περισσοτερο.
Σεβασμος πιστευω υπαρχει,οπως ολοι ξερουμε απο διαφορες εμπειριες πχ στρατο-κοινωνια οτι εδω μεσα θα βρεις καθε καρυδιας καρυδι,ειτε αυτος τυνχανει να ειναι συμμαχος σου ειτε χειροτερα αντιπαλος.Ολοι εχουμε παιξει σε αλλους κοσμος και ολοι ξερουμε τι γινετε.
Προσωπικα θα το ξαναναφερω σεβομαι τον αντιπαλο μου ειτε "τις τρωει" ειτε μου τις "ριχνει",μαθημενος ειμαι σε 2 κοσμους που εχω παιξει στο 2ο,ξερω πως ειναι.Δεν θυμαμαι ομως να με ειρωνειτηκε κανεις ισα ισα με θετικα λογια αντιμετωπιζομουν,πραγματικα αυτη ειναι κ η χαρα στο παιχνιδι οπως εχω καταλαβει μεχρι τωρα.
 

DeletedUser17343

Guest
και στα τελικα ανοιχτο ειναι το θεμα........για πειτε στα αλανια σας.......που βαρανε επιθεσεις γιατι η ζωη τους ειναι βαρετη να μας εξηγησουν την θεωρια των επιθεσεων τους......εσυ τιτανομεγιστη εμπειρη και ανικητη ηγεσια των Μπαλαρινων.............η ειρωνεια υπαρχει γιατι ηδη σας ειπα παλια υπηρχαν ηγεσιες........με ηθος και ριχνανε πυξιδες......τωρα.........βολεψακιδες εισαστε.......
 

DeletedUser17343

Guest
αρχιστε να αγχωνεστε μην γινει καμμια ομαδικη....ομαδικη.......και ψαχνεται διπλους να τελειωσουν τον κοσμο το 2020
 

DeletedUser3041

Guest
Απαντηση σε tsoukis ..
Εγω θα σταθω σε ενα και μοναδικο πραγμα το οποιο εχει ειπωθει σε αυτο το θεμα και περιεργως με συνταραξε. Ανοιχτα δηλωνετε οτι δωσατε τους κωδικους σας σε αλλο παικτη και βρισκεστε ακομα εδω ?

Φιλε μου "αν μου επιτρεπεις την εκφραση" η ποινη δωθηκε σαυτο το κοματι.Καποιοι πηραν τα ρισκα τους,σε καποια στιγμη αδυναμιας τους εισοδου στο παιχνιδι και τιμωρηθηκαν.Αυτο δεν σημαινει πως γινοταν επαναλαμβανομενα διοτι θα υπηρχε τιμωρια νωριτερα σαφως.

Φιλε μου λοιπον δε θα σταθω αρνητικος σε ειρηνικη φιλοφρονηση, το συστημα μπαν φαινεται πως εχει πολλα προβληματα καθως εχω μπαναριστει υπερασπιζομενος συμπαικτη μου απο 154 επιθεσεις που εχει κανει συμμαχος σας εναντιον του απο συνολικα 8 πολεις το τι ειναι σωστο και τι ειναι λαθος δε θα το κρινω εγω αλλα η διαχειρηση , που στην προκειμενη περιπτωση εχει αποκλειστει μονιμα συμμαχος μου για τον ιδιο ακριβως λογο που καθισατε 4 μερες και ξεκουραστηκατε .

Αν πραγματικα ηστασταν παικτες φοβεροι και τρομεροι οπως αναγραφετε σε προηγουμενα σχολια σας, θα επρεπε να νοιωθατε ντροπη που παιζεται απενταντι σε παικτες που κρατανε μονοι τους το λογαριασμο που εχουν . Αν αυτο το παιχνιδι εσας σας χαροποιει και σας κανει να αισθανεστε νικητες συγχαρητηρια λοιπον.
Δεν ειδα κανεναν απο μας να δηλωνει τετοιους χαρακτηρισμους,οτι μπορει στο διαστημα του παιχνιδιου να ξεχωρισαν καποια πραγματα αυτο ειναι φυσιολογικο,ενας χαρακτηρισμος εν τελει "καλυτερος" ειναι αποδεκτος.Χαρακτηρισμοι ειρωνικου τυπου δεν υπαρχουν και αν καπου αυτο εμφανιστηκε απο 1-2 ατομα αυτα δεν αντιπροσωπευουνε ενα συνολο 40+ παικτων.
Νομιζω ο σεβασμος ο ενας προς τον αλλον υφισταται αμοιβαια εδω απο τους περισσοτερους.

Παντα σεβομουν τους αντιπαλους και παντα αντιμετωπιζα τον καθε παικτη ως μοναδα και ξεχωριστη προσωπικοτητα , αν εχετε λοιπον απο τους 4 παικτες που εχετε γραψει σε αυτον το φορουμ, τους μισους να αναφερονται με ειρωνικο υφος η αναλογια στο συνολο της συμμαχιας με τη δειγματοληπτικη μεθοδο ειναι σιγουρα μεγαλυτερη .

Αν για οποιοδηποτε λογο ομως βρεθουν στην πορεια αυτου του παιχνιδιου παικτες που βρουν τροπο εκτος κανονων και χωρις να εντοπιζονται, να υπερισχυει του δικου σας ανηθικου παιχνιδιου, ελατε παλι σε αυτο το θεμα να ξανα γραψετε για το πως θα νοιωθετε εσεις που η διαχειρηση του παιχνιδιου δεν εκανε κατι να το διορθωσει .

Εχει ειπωθει αρκετες φορες σαυτη την συζητηση οι τροποι που μπορει καποιοι παικτες γενικοτερα και οχι μονοπλευρα να βρισκουν τροπους θεωρητικα ή ανηθικα οπως θελεις πες το παντως "νομιμα" να μπορουν να καλυπτουν τις ωρες που αδυνατουν να ειναι στο παιχνιδι.
Εισαι βεβαιως πως αυτο γινετε μονοπλευρα οπως ισχυριζεσε?Θα βαζες το χερι σου στην φωτια οτι και απο την συμμαχια σου δεν το κανει κανεις?Νομιζω πως η απαντηση σου θα ειναι οχι.
Οποτε ας ξεχωρισουμε σε κατηγοριες τι ειναι παρανομο κ τι ανηθικο.

Παρανομο ειναι οποιοδηποτε αυτοματοποιημενο μεσο χρησιμοποιει ο παικτης (μποτ),

ανηθικο ειναι να χρησιμοποιει πχ teamwier κατι το οποιο ειναι αδυνατο να εντοπιστει/ελενχθει απο τους διαχειριστες.

Παρανομο μπορει να θεωρηθει με καποιο τροπο αφου δινει πλεονεκτημα στην αντιπαλη συμμαχια , αλλα ισως δεν ειναι η ωρα . Δε βαζω ποτε το χερι μου στη φωτια για κανεναν αλλα δεν εχω αντιληφθει κατι τετοιο και θα σε παρακαλουσα να με ενημερωσεις προσωπικα ή και δημοσια αφου τα λεμε ολα εδω .

Θα σταθω σε 2 πραγματα μονο διοτι τα περισσοτερα τα εχουμε ψιλοαναλυσει.

1.Δεν τιθετε θεμα εδω ουτε ως παραδειγμα του δειγματολογικου παραδειγματος που ανεφερες καθως ο ενας συνομιλητης απο πλευρας μου με τον 2ο ειχαν προσωπικη διαφωνια η οπως αλλιως θες το λες.

2.Για την τελευταια ενοτητα της απαντησης σου,πως μπορει πιστευεις η διαχειρηση να το θεωρησει παρανομο εφοσον δν μπορει να το ελενξει,ειναι αδυνατο αυτο διοτι δεν ειναι μερος του παιχνιδιου ουτε μπαινει σαν σκριπτ.
Να σε ενημερωσω σε οτι θελεις απλα να καταλαβω τι ακριβως θελεις να πουμε,μπορεις να με βρεις στο παιχνιδι να σου δωσω το σκαηπ μου να συζητησουμε για οποιοδηποτε θεμα θελεις ειτε γραπτα ειτε προφορικα.
 

DeletedUser15060

Guest
Δηλαδή δεν έπρεπε να τιμωρηθούν όταν επιβεβαιώθηκε η παράβαση ή έπρεπε να τιμωρηθούν πριν γίνει καν έλεγχος, μόνο και μόνο με την καταγγελία;
Ρε θαγενή όταν έπρεπε να τιμωρεις να έκανες τους ελέγχους και όταν σε λένε να κάνεις ελέγχους να κάνεις όταν πρέπει και όχι όταν παίρνεις εντολή από αλλού!!!!!!
Σας έχουμε δει να το κανετ ε σε τόσους κόσμους αυτό και να δίνεται τα μπαν στις εκεχειρίας.. ..τι έξυπνο!!!!
Δν καταλαβαίνουμε ότι το κανετε επίτηδες!!!!
γι'αυτό όταν σου στέλνουμε μυνημα θα απαντάς κατευθειαν και θα κάνεις ελεγχο κατευθειαν γιατί είμαστε πελάτες και εσυ ο υπάλληλος που πρέπει να μας σεβαστεί!!!!
Από την στιγμή που δεν μας σέβεσαι εσυ εγώ μπορώ να σε λέω στημένο και ότι τα παίρνεις κανονικά!!!! Άρα μιλάμε για σικέ παιχνίδι .....για να δω πόσο σωστός είσαι???? Βγάλε στο φορουμ όλους τους ελέγχους που έχεις κάνει εσυ και οι υπόλοιποι εκει μέσα και όταν έπρεπε όχι όταν σου σηκωνόταν εσένα και έπαιρνες από αλλού διακοπες!!!!
Αρε θαγενή SPYRAN που σου χρειάζεται!!!!!
Να σου στέλνει μυνηματα για το παιχνιδι και να μην ξέρεις να απαντήσεις και να γελάμε μαζί σου στα φορουμ και στα σκαιπ!!!!!
Καλή χρονιά να έχεις και καλοφαγωτα τα κοκονια !!!
 

DeletedUser17343

Guest
κανεις δεν μπορει να μου εξηγησει την θεωρια σας τοσο καιρο?.................κανεις?.................δηλαδη ολοι πραγματικα πιστευεται οτι εχετε την ικανοτητα και σε καποιον αλλο κοσμο θα κατεβειτε και θα κερδισετε το κοσμο........που πας ρε Καραμητροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

DeletedUser17343

Guest
απλα για να ξερετε........εγω κοσμο μπορει να μην παρω....αλλα οπου παιζω θα ειμαι ο χειροτερος εφιαλτης σας...............παικταραδες
 

DeletedUser15060

Guest
αυτο απ το κεντρικο φορουμ του παιχνιδιου!!!
qG2y_R3QRj_GR8B4eKe71w.png

Και αυτή είναι μια απάντηση απο την Ο.Δ.
ZzRAfBw6ToGUyZY03BumEA.png

Ρωτάω λοιπόν όταν εγω δεχόμουν αποικίακο με 12 επιθέσεις και το κινητό μου βάραγε πάνω απο 50 φορές μόνο και μόνο για να μην μπορώ να κάνω σωστό dodge δέν είναι λόγος για μπάν?
Οταν έκανα συνεχόμενες καταγγελίες με αποδείξεις για υποστηρίξεις με 1 άδειο μεταφόρικο 1 φάρο μια διήρει και μιλάμε για 70 100 τέτοιες υποστηρίξεις με ξεκάθαρη πρόθεση να κολήσει ο server γιατί δεν τιμωρήθηκε ποτέ κανένας ποτέ?
Οταν σε ανύποπτο χρόνο τα κίνητα μας χτπούσαν απίστευτα πολλές φορές επαναλαμβανόμενα με αυτόματη ακύρωση χωρίς να προλαβαίνουμε κάν να δούμε απο ποιόν παίκτη προέρχονταν οι επιθέσεις μόνο και μόνο για να μας αναγκάσουν να παρατήσουμε το παιχνίδι δεν ήταν λόγος για μπάν???
Για να μην αναφερθώ στις τόσες καταγγελίες που πήγαιναν στο βρόντο για διπλούς λογαριασμούς και παράνομα λογισμικά...η για χρήση team viear παικτών που κρατούν 2 και 3 λογαριασμούς ταυτόχρονα.
Είναι καλύτερα τώρα που γέμισαν 2 θάλασσες φαντάσματα? Επρεπε να φτάσουμε σ αυτό το σημείο για να πέσουν τιμωρίες που έπρεπε να είχαν πέσει εδω και πάρα πολυ καιρό? Και μιλάμε για τιμωρίες οι οποίες έπεσαν σε περίοδο ανακωχής, Τυχαίο? Αλήθεια θα τηρηθούν οι κανόνες του παιχνιδιού? γιατί αν τηρηθούν οι μισοί θα πρέπει να μείνουν σε μόνιμο μπαν.
Εύχομαι τουλάχιστον μιας και είναι ο δεύτερος συνεχόμενος κόσμος που καταλήγει σε φιάσκο μετά τον naxos που επίσης γέμισε φαντάσματα και αυτη τη στιγμή απλά υπάρχει να θορυβηθούν τα ανώτερα στελέχη της εταιρίας, και μιλάω για τα κεντρικά γιατι στην ελλάδα δέν περιμένουμε να αλάξει κάτι και να αρχίσουν να τηρούνται επιτέλους έστω οι στοιχειώδεις κανόνες πρίν να είναι αργά. Ειδηκά σ αυτόν τον κόσμο φτάσαμε ολοι στα όρια μας.
Δέν αρκεί μόνο να μιλάμε για ένα δίκαιο και τίμιο παιχνίδι πρέπει να το αποδυκνείουμε κιόλας. Τουλάχιστον σ αυτούς που έμειναν πίσω να το παλέψουν παρά τις αντίξοες συνθήκες αξίζει μια δικαίωση.
Καλές γιορτές σε όλους εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου ο καινούργιος χρόνος να φέρει επιτέλους ένα τίμιο και αξιοκρατικό παιχνίδι που δεν θα υπάρχει μόνο στα τυποποιημένα μυνήματα που στέλνει η Ο.Δ. Ας ευχηθούμε να το δούμε επιτέλους και στην πραγματικότητα.
Ίδρωσε το αυτι τους τωρα με αυτο που εγραψες...σε λίγο θα σου στείλουν την γνωστή κονσέρβα.. .ευχαριστούμε που έφερες το θέμα εις γνώση μας !!!εκτιμούμε τους παίχτες που βοηθούν το παιχνιδι ...στο επόμενο αποικιακο θα βαρεσουμε και εμείς κάνει πενηνταριά επιθέσεις για να μην ασχοληθείς κθλ!!!!
Μπορεί να σου καθαρίσουμε και την πολη...εται μαγικά!!!!
 

DeletedUser17343

Guest
και βαλτε και μποτ και διπλους και τιμ.........και ολα.................σας γραφω γιατι το αξιζετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
 

DeletedUser17343

Guest
μαγκεψαν οι μπαλαρινες και χορευουν μονες τους..........φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!1
 

DeletedUser15060

Guest
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.Γιατί σας δουλεύουν ψιλό γαζί;Γιατί επειδή έπεσαν τα μπαν τώρα έχουμε κονέ με την διαχείριση;Πείτε μου πώς βγάζετε αυτό το συμπέρασμα γιατί εμείς οι απλοί αμόρφωτοι άνθρωποι δεν καταλαβαίνουμε.Πώς τα άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με την 45 που παίζετε σας επηρεάζουν εσάς.Έφαγε κανείς από την 45 μπαν και δεν το ξέρω;Εκτός και αν διακτινίζεστε εσείς και θέλατε να πατήσετε σε άλλα νησιά ενώ κάποιοι έχουν κλειστό μπαν(όχι ανοικτό).Να πω ότι έφαγαν ανοιχτό μπαν και δεν μπορούσατε να κάνετε κάποια κίνηση να πω έχουν δίκιο τα παιδιά και διαμαρτύρονται.Αλλά κλειστό μπαν και εκτός θάλασσάς σας και διαμαρτύρεστε τόσο έντονα;Αλήθεια;Σκεφτήκατε πόσα μπαν έχετε φάει εσείς;Πόσα ανοιχτά και πόσα κλειστά;Ο ιδρυτής της αντίπαλης υπέρ σας δεν έχει αφήσει ανοιχτά κλειστά τα πάντα.Και μην μου πείτε δεν είναι στην συμμαχία μας,στα ίδια νησιά παίζετε,συνεργάζεστε,έχετε απορροφήσει πόσα άτομα και το πάτε για ένωση.Άρα μήπως γκρινιάζετε λάθος;
Βρε άνθρωπε team viewer μην μιλάς εσυ για μπαν ανοιχτά κλειστά...που ο λογαριασμός σου είναι όλη μέρα ανοιχτός από την παρέα σου και όποιον μπορεί εκείνη την στιγμή.. ..εκτος και αν έχεις παθει την παθηση του βρυκόλακα και έχεις να κοιμηθείς 5 χρόνια...αντε ρε ιασονακο που βγαίνεις και μιλάς κιολας..αλλα ναι είσαι ιδρυτής και πρέπει να πάρεις την κορωνα που σε τόσους κόσμους τους έχεις χάσει γιατί στο τέλος δν αντέχατε!!!!
Αν είναι μάγκες εκει στην διαχείριση πρέπει να καταργήσουν το κλειστό μπαν για όλα...μονο ανοιχτό για 5 μέρες στην αρχή και να δουμε μετά πως θα σφίξουν οι κόποι....και όταν θα στέλνεις κυκλικά εσυ σαν ιδρυτής με ειρωνεία θα απαντάς όταν σου απαντάνε!!!!
Γκεγκε ιασονακο??????
 

DeletedUser15060

Guest
Δεν ισχύει αυτό που λες.Ρώτα και την διαχείριση.
Για να ξέρεις στον γιουχτας μπήκα σε 11 λογαριασμους...ξερεις πως έφαγα μπαν πενταημερο???
Σε λογαριασμό που δν μπηκα επειδή φαρμαραμε συμπαίκτη μας εύνοια και μετα απο ελεγχο του καναμε πολαπλες επιθεσεις και εγώ είχα 75 πολεις και ο αλλος 100 και δν ακυρώθηκε κανένας λογαριασμός
...ουτε του συμπαίκτη μας οπότε αυτά που λες είναι του αέρα...μπες αύριο στου χαρκαν εσυ η ας μπει ο Ανδρέας στον δικό σου και δν θα πάθεις τπτ...ασε που το ξερεις ήδη αυτο οπότε μην μου γίνεσαι και υπερασπιστής των διαχειριστών!!! Αλήθεια οι διαχειρηστες γιατί δν μιλάνε τωρα το παιχνιδι δν παίζετε τέτοιες ωρες????
 

DeletedUser15292

Guest
Βρε άνθρωπε team viewer μην μιλάς εσυ για μπαν ανοιχτά κλειστά...που ο λογαριασμός σου είναι όλη μέρα ανοιχτός από την παρέα σου και όποιον μπορεί εκείνη την στιγμή.. ..εκτος και αν έχεις παθει την παθηση του βρυκόλακα και έχεις να κοιμηθείς 5 χρόνια...αντε ρε ιασονακο που βγαίνεις και μιλάς κιολας..αλλα ναι είσαι ιδρυτής και πρέπει να πάρεις την κορωνα που σε τόσους κόσμους τους έχεις χάσει γιατί στο τέλος δν αντέχατε!!!!
Αν είναι μάγκες εκει στην διαχείριση πρέπει να καταργήσουν το κλειστό μπαν για όλα...μονο ανοιχτό για 5 μέρες στην αρχή και να δουμε μετά πως θα σφίξουν οι κόποι....και όταν θα στέλνεις κυκλικά εσυ σαν ιδρυτής με ειρωνεία θα απαντάς όταν σου απαντάνε!!!!
Γκεγκε ιασονακο??????
Έχεις δίκιο παιχταρά μου.Τα ξέρεις όλα από πρώτο χέρι.Απλά εμείς είμαστε μάγοι σε αυτοί.Μάγοι στους διπλούς,μάγοι στα μποτ,έχουμε και μαγικά κονέ στην διαχείριση.Γράψε και άλλα έχω καιρό να γελάσω
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

DeletedUser17343

Guest
τουλαχιστον αυτος σου λεει κατι να μαθεις....εσυ τον λες παιχταρα.....αυτο το ξερει......μαθε τον και εσυ κατι........
 
Κορυφή