ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser17345

Guest
ΚΑΙ???ΤΣΟ Κ ΛΟ...ΕΊΧΕ.....ΧΑΧΑ.....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΚΡΗΝΙΑΖΕΤΑΙ ΠΑΙΔΕΣ....ΠΑΙΧΝΊΔΙ ΕΊΝΑΙ....ΆΝΤΕ ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΆΛΙ...
 

DeletedUser9034

Guest
OMfvEmpvT2ugMxU31Nbg_A.png
 

DeletedUser17263

Guest
καλυτερα θα ηταν να μην διαγραφει το θεμα ωστε να ακουστουν ολες οι αποψεις..αλλωστε η συζητηση δεν εχει ξεφυγει (εκτος απο 1 συγκεκριμενο ατομο που προκαλει)
 

DeletedUser17261

Guest
ΤΑ ΤΣΟ Κ ΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ CYBER-OΜΑΜΙΚΟΥΛΑ ΟΧΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ PC
κ το περαστικά πες το σ αυτους που ναι άρρωστοι,ειδικά με το γκρέπολις.αν καταλαβαινεις τι εννοώ ;) που αμφιβάλλω
btw εσύ πόσα μπαν έχεις φάει ρε adrian13;πόσες πόλεις σου λένε αφαιρέθηκε κ όλο σου κάνουν προειδοποιησεις;
Εντάξει,θα κερδίσετε μην κάνεις έτσι,δε γίνεται να χάσετε άλλωστε όταν παίζετε έτσι...
Για μένα η κουβέντα δε γίνεται για το να συγκινηθείτε κ να παιξετε τίμια...αλλά για το αν ποτέ αυτό το παιχνίδι θα σταματήσει να επιτρέπει άτομα σαν εσένα να συνεχίζουν ακάθεκτοι να παίζουν βρώμικα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17346

Guest
καλησπερα κ χρονια πολλα..αναφερθηκε το ονομα μου εδω μεσα κ βλεπω τα σεναρια ειναι πολλα που συζητατε..προσωπικα για το μπαν που εφαγα 5ημερες κλειστο...ο λογος που το εφαγα δεν ειναι γιατι εχω διπλο λογαριασμο...ο λογος που το εφαγα ειναι γιατι μου ετυχες ενα προσωπικο προβλημα κ δεν ειχα την δυνατοτητα να μπω κ μπηκε ενας συμπαιχτης μου απο το pc του στον λογαριασμο μου...καλη χρονια σε ολους..κ μη ξεχνατε οτι ειναι ενα παιχνιδι κ μπηκαμε να το ευχαριστηθουμε κ οχι να φαγωνομαστε..
 

DeletedUser17349

Guest
ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ..... ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΚΑΝΟΥΝ , ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΔΙΑΚΑΗ ΠΟΘΟ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΠΡΩΤΟΙ. ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΖΩΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ... ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΗΘΙΚΑ ΣΥΝΕΠΩΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΤΙ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΕΙΝΑΙ!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17261

Guest
Χέστηκε η παπαδιά στ αλώνι που λέει κ η παροιμία,κ δικός μου σύμμαχος του έτυχε κάτι κ ζήτησα ανακωχή,δεν μπήκα στο λογαριασμό του ούτε μου τον εδωσε...δλδ αν έχανες μια πόλη τι θα γινόταν;
Αλλά υπάρχει διαφορά νοοτροπίας εδώ,εσείς παίζετε για να κερδίσετε με κάθε κόστος κ μεις παίζουμε για τη χαρά του παιχνιδιού κ ας χάσουμε, όπως προείπα είστε το αδιαφιλονίκητο φαβορί(1,05 σας δίνουν στο στοίχημα
smiley_emoticons_grin.gif
) ,δε μ ενοχλεί αυτό,ας χάσουμε κ ας φάμε κ πυξιδα παίζοντας τίμια κ περνόντας ευχάριστα ζωντας καλές μαχες,εσείς όμως μπορείτε να το πείτε αυτό;χαίρεστε το παιχνίδι έτσι;Κ 10 πόλεις να χανες αδερφέ σε μια μέρα θα τις έπαιρνες πίσω,μιλάμε για τέτοια διαφορά δυναμικότητας των συμμαχιών,αλλά αντι να το δειτε κ να παίξετε τίμια φέρεστε σαν κακομαθημένα
smiley_emoticons_irre.gif

Κ ένα αστείο από τη διαχείρηση τώρα...<<Τα bot ανιχνεύονται αυτόματα από το συστημα, δεν ανακατευόμαστε εμείς.>>
 

DeletedUser17346

Guest
Εσυ λοιπον που λες τα δικα σου nikolass1 πιστευεις με 35 πολης που εχεις κ 400.000 ποντους μαχης οτι αξιζεις να κερδισεις αυτο το κοσμο η καποιον αλλο...?μηπως εσυ εισαι καλο παιδι κ εμεις ειμαστε τα κακα παιδια?
 

DeletedUser17349

Guest
ΤΟ ΑΝ ΑΞΙΖΩ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΛΟΓΟΣ... ΜΕ ΤΙΣ 35 ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ 100 ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΤΑΚΙ!!!!;;;; ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΕΧΑΣΑ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΗΣΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ.... ΕΣΥ ΠΟΛΕΜΗΣΕΣ ΜΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑΝ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΑΝΑΞΙΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙς ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!! ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ!!!!
 

DeletedUser3041

Guest
Καταλαβετε ενα πραμα μπαν για διπλο σαφως και διαγραφετε ο μικροτερος λογαριασμος.
Μπαν για παρανομη εισοδο 2ου παικτη σε λογαριασμο =Κλειστο μπαν και για τους 2 παικτες.

Αν το ξεπερασουμε αυτο το τοσο δυσκολονοητο πραματακι προχωραμε στα υπολοιπα...

Μποτ:Για ποιο λογο να εβαζε καποιος απο την συμμαχια των Μπαλαρινων?Θα ηταν πραγματικα χαζος να το κανει ετσι οπως ειναι το παιχνιδι,τουλαχιστον απο την μεση του που ηρθα εγω δλδ πριν 4 μηνες περιπου.Οπως ειπα την εχω πατησει μαυτο το πραγμα και αν ακουγα συμπαικτη μου να χρησιμοποιει μποτ θα του ελεγα τι εχω παθει προσωπικα.

Σπαστικες επιθεσεις:Με παρα πολλα παιδια απο την αντιπαλοι συμαχια (εκλεκτορες-αποστατες) που ετυχε να μιλησουμε μεσω μυνηματων ο ιδιος τους παροτρυνα να μου στειλουν αναφορες με σπαστικες επιθεσεις να μαζεψω εγω οποιον απο μας το κανει.(Βλεπεις υπαρχει εδω και μια λεπτη γραμμη,δεν ειμαι αρχηγος,αλλα παρολαυτα θα ζητουσα απο τον καθε συπαικτη μου να το σταματησει.

Ο ιδιος παλι μολις ανελαβα τον λογαριασμο που ολοι ξερετε εχω παικτης απο σας (σγουρομαλις) χωρις καμια προκληση απο μενα εστελνε 10 ωρες επιθεσεις ολη μερα...του στειλα μυνημα του εξηγησα πως ο λογαρ εχει αλλαξει αν συνεβαιναν αυτα στο παρελθον δν ειχα σκοπο να το συνεχισω.Απαντηση...?Καμια τα ιδια παντελη μου τα ιδια παντελακη επι ποσες μερες,την ιδια ωρα παιδια απο σας μου στελναν μυνημα περι σπαστικων απο δικους μας,ενας δυο ηταν αυτοι που το καναν και σταματουσαν καθε φορα που το ζητουσα.Ειναι μια μεγαλη ιστορια αυτη ομως οχι αυτος αρχισε οχι ο αλλος που δεν λυνετε,τουλαχιστον οχι ευκολα.

Εσυ καραμπινα εφοσον απαντησες στο προηγουμενο ερωτημα μου εφοσον λες δεν το καταλαβα μονο εγω (πες οτι δεν μου κοβει) γτ δεν μου το εξηγεις?
 

DeletedUser3041

Guest
ΤΟ ΑΝ ΑΞΙΖΩ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΛΟΓΟΣ... ΜΕ ΤΙΣ 35 ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ 100 ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΤΑΚΙ!!!!;;;; ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΕΧΑΣΑ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΗΣΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ.... ΕΣΥ ΠΟΛΕΜΗΣΕΣ ΜΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑΝ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΑΝΑΞΙΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙς ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!! ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ!!!!


Τιμωρηθηκε γιαυτο το λογο νικολα κ ηξερε το ρισκο που πηρε,μποτακια κ τετοια που ισχυριζεσαι χωρις να χεις στοιχεια ειναι σαν να χλευαζεις,κατηγγειλε εκει που πρεπει αυτα που ισχυριζεσαι και οχι σε ενα φορουμ,βλεπεις σε αναλογη περιπτωση ο νομος στην κοινωνια που ζουμε δινει δικαιωμα και στον καταγγελοντα να υπερασπιστει και να αποκρουση αυτα που του καταλογιζονται δημοσια κανοντας μια αγωγη εναντιον σου για συκοφαντια,βεβαια εδω ειναι παιχνιδι κ δεν γινονται αυτα,οποτε μενουμε στα λογια του αερα..
 

DeletedUser17345

Guest
ΚΑΡΑΜΠΊΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΊΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΛΑΣΣΙΚΌ ΈΛΛΗΝΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΌ..ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΕΞΩ???ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΏ...ΧΑΧΑΧΧ....ΔΈΝ ΈΒΡΙΣΑ ΚΑΝΈΝΑΝ ΟΥΤΕ ΣΠΑΣΤΗΚΑ ΕΧΩ ΚΆΝΕΙ ΚΑΙ ΌΣΟΙ ΕΊΝΑΙ ΚΟΝΤΆ ΜΟΥ ΜΠΟΡΟΎΝ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ....ΤΏΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ ΣΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....ΑΠΛΆ ΕΊΣΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑΣ...ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΟΣΜΟ...ΜΠΑΝ ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΥΣΧΕΙΕΙ ΣΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ....ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΦΑΙΡΈΘΗΚΕ ΝΟΜΊΖΩ ΌΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΔΏΣΩ ΚΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌ....ΜΗΝ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΊΣ ΠΉΓΑΙΝΕ ΣΕ ΆΛΛΟΝ ΚΌΣΜΟ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΑ....
 

DeletedUser17346

Guest
οχι Νικολας1 δεν θα ασχοληθω μαζι σου..το παιχνιδι εχει καλυτερους παιχτες απο εσενα που πρεπει να αντιμετωπησω...δεν σε βλεπω καθολου...ασε που μου τελιωσε κ η συνδομη στο μποτ και δεν εχω λεφτα να βαλω...για αυτο καλυτερα να σε αποφυγω..
 

DeletedUser17261

Guest
Tsoukis αφού βλέπω πως μιλάς όμορφα θα σου απαντήσω κ αν σ έθιξα λυπάμαι,ήταν απόρροια του ειρωνικού ύφους στο πρώτο σου σχόλιο.
Το ότι υπερασπίζεστε με τόσο μένος τη διαχείρηση εμένα μου βρωμάει,μπορεί να είμαι τρελλός,μπορεί ό,τι θες να πεις,αλλά για την ίδια ακριβώς παράβαση με των παιδιών ο σύμμαχος μου γύρισε φάντασμα...οπότε ούτε τρελλός είμαι, ούτε αερολογώ...χωρίς να έχω κ το αλάθητο του πάπα βέβαια.
Adrian13,μάλλον δε σκαμπάζεις από ελληνικά παληκάρι μου,σου είπα εγώ θα σου δείξω εγώ;...το ΤΣΟ Κ ΛΟ στη δική σου γλώσσα τι σημαίνει;Γιατί στων υπολοίπων είναι βρισιά...οπότες το ποιος προκαλεί άσε να το κρίνει κανας άλλος πιο έξυπνος.
Επίσης δεν προκαλώ εγώ...ούτε είπα σε κανεναν ΤΣΟ Κ ΛΟ εδώ ούτε ονόμασα ποτέ πόλη μου έτσι για να την αφαιρέσουν...
Κ επειδή μάλλον πρέπει να επαναλαμβάνομαι για να γίνω κ στον τελευταίο κατανοητός,είπα εγώ ότι θέλω να κερδίσω τον κόσμο;Το αδιαφιλονίκητο φαβορί σας έχρισα κ είπα πως δε με ενοχλεί αυτό,η βρωμια σας μ ενοχλεί,ότι μοιράζεστε τους λογαριασμούς σας για να μη χάσετε μια πόλη λές κ θα χασετε κάτι από τη ζωή σας αν συμβεί, αυτό λέω...το κατάλαβες η να το ξαναπώ για νιοστή φορά;
 

DeletedUser17349

Guest
ΤΣΟΥΚΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ; Η ΤΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΑΘΗΝΑΙ. ΑΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! ΕΔΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΟΛΗΨΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΑΥΤΗΣ... ΑΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΤ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ... ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΜΩς ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ!!! ΟΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.... ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΥΤΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑΝ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΑΞΗ;;; ΕΚΕΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ. ΟΙ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΕΡΙΜΕΝΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.... Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΡΟΥΣΑ ΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ 24ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ..... ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ (ΜΠΑΝ) ΕΣΥ ΚΡΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΩ ΠΑΙΞΙΜΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΕΠΟΥΝ;!!! ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ!!! ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΕΥΑΤΟΥ ΣΟΥ!! ΤΕΣ ΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΠΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΛΩΘΩ ΑΛΛΟ ΕΔΩ.

ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΑΣΑ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΩ!!! ΤΩΡΑ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕΣ!!!


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΑΞΙΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!
 

DeletedUser17345

Guest
Η ΛΈΞΗ ΒΡΩΜΙΆ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΊΝΑΙ???ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ...ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...ΣΕ ΚΆΘΕ ΠΡΌΤΑΣΗ Ή ΊΔΙΑ ΛΈΞΗ....ΑΣ ΉΣΟΥΝ ΚΑΛΎΤΕΡΟΣ Η ΣΕ ΚΑΛΎΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΊΑ ΚΑΙ ΊΣΩΣ ΝΑ ΕΊΧΕΣ ΚΑΛΎΤΕΡΗ ΤΎΧΗ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΚΑΜΊΑ ΔΙΑΧΕΊΡΙΣΗ ΝΑ ΣΕ ΚΆΝΕΙ ΚΑΛΎΤΕΡΟ...ΌΠΟΤΕ ΜΆΛΛΟΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΆΛΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΌ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΉΣΟΥΝ ΚΑΛΎΤΕΡΟΣ....ΠΡΟΣΠΆΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΊΣΩΣ ΚΆΠΟΤΕ ΝΑ ΓΊΝΕΙΣ ΝΙΚΗΤΉΣ....
 

DeletedUser17343

Guest
οκ σε σχεση με την υπερ που παιζεται ειχατε ενα πλεονεκτημα.......αλλα νομιζω ξερεται πολυ καλα οι ιδιοι την δυναμικοτητα σας.....οποτε μην σαν την υπενθυμισω.....τις μαγκιες του Adrian.....οκ.....σιγα ανατριχιασαμε.....το παιχνιδι γινεται χειροτερο........καθε κοσμος και χειροτερος....και απο ηθος και απο συνολο αξιας παικτων........σε αλλους κοσμους ανοιγανε 25 θαλασσες τωρα ανοιγουν 6 με το ζορι........και ολοι ψαχνουν τους καμμενους να τρεξουν 15 λογαριασμους.......αυτα να δει η διαχειρηση..........το μαγαζι κλεινει.......και για μενα στα τελικα στεναχωρια μου Γερμανοι το τρεχουν.


Καλη Χρονια σε εσας και τους δικους σας ανθρωπους.....
 

DeletedUser17261

Guest
Αν σε έπρηξα άλλαξε κανάλι...
Για πες μου εσύ τι σημαίνει που ξέρεις,είναι βρωμιά το να μπαίνεις στο λογαριασμό
άλλου ή όχι;είναι βρωμιά να προκαλείς ονομάζοντας πόλη σου ΤΣΟ Κ ΛΟ ή δεν είναι;
Φίλε μου πάρ'το προσωπικά αλλά οι πράξεις δείχνουν πως είμαι καλύτερος σου κ σε καλύτερη συμμαχία...όχι σε αριθμούς,αυτούς τους κερδίσατε με το να παίζετε έτσι...αλλά επειδή δεν έφαγα κ κανείς από τη συμμαχία μου μπαν...δε μοιράστηκε ποτέ λογαριασμό για να μη χάσει πόλη,αντιθέτως,παλέψαμε τίμια κ χάσαμε(τις περισσότερες φορές) ή κερδίσαμε μια μάχη.Εσύ με τι έχεις να χαρείς;Που έφαγες κ φάγατε 10 άτομα μπαν αλλά γλίτωσες/ατε μια πόλη;
Ας κερδίσει ο καλυτερος είναι η ευχή του καθε υγιούς μυαλού.όχι ας κερδίσουμε κ ας πανε στα κομμάτια οι κανονισμοί.
 

DeletedUser17343

Guest
τσο και λο να μας πει ο Adrian οταν στην 13 ημουν το 89..........και εκεινος ακομα σκεψη..............................
 
Κορυφή