ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

djvasar

Ξιφομάχος
Καλημέρα και χρόνια πολλά
δεν συνηθίζω να γράφω στο φόρουμ του παιχνιδιού για μικροπρέπειες, μόνο έτσι μπορώ να τις χαρακτηρίσω, αλλά είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει τις τελευταίες ημέρες..έχουν γίνει αναφορές σε καθημερινή βάση σχεδόν απο την αρχή αυτού του κόσμου για διπλούς-τριπλούς λογαριασμούς και για συγκεκριμένους παίκτες και οι ευχαρηστίες των υπευθήνων άλλες τόσες που και καλά συμβάλλουμε στο κρατηθεί το παιχνίδι δίκαιο.


Grepolis - Κέντρο Υποστήριξης
Γεια σας .......

Ευχαριστούμε που φέρατε αυτό το θέμα στη προσοχή μας, εκτιμάμε όλους τους παίκτες που βοηθούν να κρατηθεί το παιχνίδι μας δίκαιο.

Τα αποτελέσματα ελέγχου καθώς και όποιες ποινές δοθούν σε περίπτωση παράβασης, δεν ανακοινώνονται σε κανέναν.
.... θα πραγματοποιηθεί αναλυτικός έλεγχος το συντομότερο για πιθανές παραβάσεις όλων των κανόνων, σε περίπτωση που υπάρχει παράβαση θα δοθούν οι ποινές που ορίζει η εταιρεία του παιχνιδιού.

Καλή συνέχεια και καλές μάχες.

----
Με εκτίμηση


...............


και εφόσον οι καταγγελίες πέφταν αβέρτα, 2 ημέρες πρίν την εκεχειρία πέσαν βροχή τα μπαν.Ξαφνικά τους βρήκαμε όλους αυτούς που παίζουν είτε με παράνομα λογισμικά είτε με διπλους και τριπλούς λογαριασμούς.
Κύριοι θα σας το πώ όσο πιο ευγενικά μπορώ,
μην παίζετε με την νοημοσύνη μας δεν έχετε κανένα δικαίωμα .Κάποιοι βάζουν τα χρήματα τους στο παιγνίδι και σπαταλούν ώρες για να περνάνε καλά.Σας διαβεβαιώνω πως πλέον κανείς μας δεν περνάει ευχάριστα και καλά στο παιγνίδι.μην μας αναγκάσετε να μπαίνουμε ομαδικα σε νέους κόσμους και να πατάμε ομαδικές διαγραφές ώστε να κλεινει ο καθένας απο αυτούς πολύ γρήγορα.Οταν εσείς συγκαλύπτεται ολους αυτούς εσείς οι ίδιοι μας οδηγείτε στην παρανομία


Εύχομαι ολόψυχα καλές γιορτές σε σας και τις οικογενειές σας

Φιλικά Βασίλης
 

8EAGENHS

Forum Leader
Δηλαδή δεν έπρεπε να τιμωρηθούν όταν επιβεβαιώθηκε η παράβαση ή έπρεπε να τιμωρηθούν πριν γίνει καν έλεγχος, μόνο και μόνο με την καταγγελία;
 

DeletedUser9034

Guest
Δηλαδη ρε θεαγενη ελεγχους κανετε καθε χριστουγεννα και πασχα ? αν ειναι ετσι τοτε να το ξερω
τωρα τελειωσε ο κοσμος που ριξατε τα μπαν σε 10 ατομα
οι δικοι μου πατησαν διαγραφη ,
γνωριζομαστε ολοι μεταξυ μας ,ποιος κανει τι
και εσεις τους μπαναρετε τωρα στο τελος που εχει κριθει το αποτελεσμα για τα ματια του κοσμου
γιαυτο θα μεινουν 10 ατομα στο γκρεπο να τις παιζουν μεταξυ τους
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

αυτο ειναι τρομερη κοροιδια για οσους παιζουν καθαρα ,να βλεπουν τους κοπους τους να πανε τζαμπα
απο αποδεδειγμενα βρωμικους λογαριασμους ..

εχει τυχει να φαμε αποικιακο απο εναν ψεφτολογαριασμο 2000 ποντων με ηθικο και προστασια αρχαριου τον πινεζα και εκει δεν κανατε τιποτα ,ενω σημερα ξερατε να τραβηξετε τα αποικιακα πισω απο τις πολεις ? το λαθος δεν ηταν δικο μου αλλα δικο σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

djvasar

Ξιφομάχος
Θεαγενη ξερεις ποσο σε εκτιμω και ποσο σεβομαι τον χρονο και τον κοπο που αφιαιρωνεις για ολους εδω,ομως μην παραμυθιαζεσαι .ολοι μας γνωριζουμε και πιο πολυ εσυ ποιοι ειναι αυτοι που παιζουν με 2 και 3 λογαριασμους προσωπικα το εχω επισημανει απο προηγουμενους κοσμους κανοντας αναφορες ομως τα ιδια και τα ιδια.σε παρακαλω πολυ λοιπον .
 

DeletedUser17257

Guest
αυτο απ το κεντρικο φορουμ του παιχνιδιου!!!
qG2y_R3QRj_GR8B4eKe71w.png

Και αυτή είναι μια απάντηση απο την Ο.Δ.
ZzRAfBw6ToGUyZY03BumEA.png

Ρωτάω λοιπόν όταν εγω δεχόμουν αποικίακο με 12 επιθέσεις και το κινητό μου βάραγε πάνω απο 50 φορές μόνο και μόνο για να μην μπορώ να κάνω σωστό dodge δέν είναι λόγος για μπάν?
Οταν έκανα συνεχόμενες καταγγελίες με αποδείξεις για υποστηρίξεις με 1 άδειο μεταφόρικο 1 φάρο μια διήρει και μιλάμε για 70 100 τέτοιες υποστηρίξεις με ξεκάθαρη πρόθεση να κολήσει ο server γιατί δεν τιμωρήθηκε ποτέ κανένας ποτέ?
Οταν σε ανύποπτο χρόνο τα κίνητα μας χτπούσαν απίστευτα πολλές φορές επαναλαμβανόμενα με αυτόματη ακύρωση χωρίς να προλαβαίνουμε κάν να δούμε απο ποιόν παίκτη προέρχονταν οι επιθέσεις μόνο και μόνο για να μας αναγκάσουν να παρατήσουμε το παιχνίδι δεν ήταν λόγος για μπάν???
Για να μην αναφερθώ στις τόσες καταγγελίες που πήγαιναν στο βρόντο για διπλούς λογαριασμούς και παράνομα λογισμικά...η για χρήση team viear παικτών που κρατούν 2 και 3 λογαριασμούς ταυτόχρονα.
Είναι καλύτερα τώρα που γέμισαν 2 θάλασσες φαντάσματα? Επρεπε να φτάσουμε σ αυτό το σημείο για να πέσουν τιμωρίες που έπρεπε να είχαν πέσει εδω και πάρα πολυ καιρό? Και μιλάμε για τιμωρίες οι οποίες έπεσαν σε περίοδο ανακωχής, Τυχαίο? Αλήθεια θα τηρηθούν οι κανόνες του παιχνιδιού? γιατί αν τηρηθούν οι μισοί θα πρέπει να μείνουν σε μόνιμο μπαν.
Εύχομαι τουλάχιστον μιας και είναι ο δεύτερος συνεχόμενος κόσμος που καταλήγει σε φιάσκο μετά τον naxos που επίσης γέμισε φαντάσματα και αυτη τη στιγμή απλά υπάρχει να θορυβηθούν τα ανώτερα στελέχη της εταιρίας, και μιλάω για τα κεντρικά γιατι στην ελλάδα δέν περιμένουμε να αλάξει κάτι και να αρχίσουν να τηρούνται επιτέλους έστω οι στοιχειώδεις κανόνες πρίν να είναι αργά. Ειδηκά σ αυτόν τον κόσμο φτάσαμε ολοι στα όρια μας.
Δέν αρκεί μόνο να μιλάμε για ένα δίκαιο και τίμιο παιχνίδι πρέπει να το αποδυκνείουμε κιόλας. Τουλάχιστον σ αυτούς που έμειναν πίσω να το παλέψουν παρά τις αντίξοες συνθήκες αξίζει μια δικαίωση.
Καλές γιορτές σε όλους εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου ο καινούργιος χρόνος να φέρει επιτέλους ένα τίμιο και αξιοκρατικό παιχνίδι που δεν θα υπάρχει μόνο στα τυποποιημένα μυνήματα που στέλνει η Ο.Δ. Ας ευχηθούμε να το δούμε επιτέλους και στην πραγματικότητα.
 

DeletedUser2365

Guest
φίλε μου και ο καινουργιος ο χρονος να ερθη τίποτα δεν θα γινη γιατί εδώ είναι μια επιχείρηση με πολλά έξοδα (βεβαίως βεβαίως) και αν πεφτη το χρήμα κανουνε και λίγο και πολύ τα στραβά μάτια είμαι στο παιχνίδι από το 2008
 

DeletedUser17261

Guest
Καλησπέρα κ από μένα κ χρονια πολλά με υγεία!
Θα προσπαθήσω λοιπόν να είμαι όσο πιο λακωνικός γίνεται κ περιεκτικος ωστε να μη σς κουράσω...
Καταλαβαίνω πως όλα γίνονται για τα λεφτά.κ αν κάποιος η κάποιοι τα χώνουν χοντρά,δεν προκειται να τους κάνετε τίποτα πέρα από το να τους δώσετε μερικές μέρες παραπάνω διακοπών(κλειστό μπαν το λέτε εσείς)για δώρο χριστουγέννων...
Απλά ξανασκεφτείτε το...αν θέλετε να μείνετε μόνο μ αυτους στο τέλος θα τους χάσετε κ αυτούς από πελάτες.Δε θα χει νόημα να παίζουν ένα παιχνίδι που θα είναι με 10-20 ή 100 κακομαθημένα που δεν τους αρέσει να χάνουν κ κάνουν τα πάντα για να κερδίσουν βρωμικα.διπλοτροπλους λογαριασμους,ρωσικο μποτ(αλήθεια;γι αυτό το μποτ γνωρίζετε κατι ή το ξέρετε κ σφυρίζετε αδιάφορα;) κ πόσα ακόμα που κάνουν κ η απάντηση σας είναι πως προσπαθειτε να κρατησετε το παιχνίδι δίκαιο(ελιωσε η καραμελα,δε φτανει ούτε να μας το λέτε.ούτε είναι αρκετή η προσπαθεια σας)
Εγώ είμαι σχετικά νέος στο παιχνίδι,κ ο μόνος λόγος που συνεχίζω είναι για την παρέα που έχω στο παιχνίδι...Αν τελειώσει αυτό η απόφασίσουν να φυγουν θα φύγω κ γω κ το γκρέπολις θα είναι μια κακή ανάμνηση που δεν πρόκειται να προτείνω σε κανέναν να ξεκινήσει,αν δεν έχει σκοπό να παίξει το ίδιο βρώμικα μ αυτούς που παίζουν.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ.
Καταφέρατε ένα πολύ ωραίο παιχνίδι στρατηγικής,ηθελημένα ή μη,να το κάνετε παιχνίδι <<μαφιόζων>> που κανουν τα πάντα για να κερδίσουν κ σεις παίζετε τη διεφθαρμένη αστυνομία που ξέρει κ δεν κάνει τίποτα.
Με εκτίμηση.
karampinas1312
 

Lilian097

Ξιφομάχος
Κύριοι και κυρίες διαχειριστές των Ελληνικών servers......Με λύπη μου και εγω σας εκφραζω την απογοήτευσή μου για τον τροπο διαχείρησης και "παρακολούθησης" της σωστης λειτουργίας του παιχνιδιού!!!....Αλήθεια, αναρωτηθήκατε, ΑΝ, αν λεω, συνεχισετε μ αυτο τον τροπο, οι ανώτεροι σας στη Γερμανια ΠΩΣ θα αντιδράσουν???....Αναρωτηθήκατε ποτέ ΑΝ θα υπαρξει στο μέλλον Ελληνικός server???...Καταλαβατε ποτε αν συνεχιστει αυτο, με την αδιαφορια σας απεναντι στην παρανομία, καταστρεψετε εναν ολοκληρο "κοσμο" παιχνιδιου στρατηγικής, που τα περισσοτερα ατομα απο μας υπεραγαπουμε και λατρευουμε, μονο και μονο γιατι βρισκουμε διεξοδο απο την καθημερινοτητα, κανουμε φιλους, φτιαχνουμε παρεες, λεμε τα προβληματα μας και περα απ την ασχολια μας με το παιχνιδι, δημιουργουμε και τις συνθηκες εκεινες που μας επιτρεπουν να χαλαρωνουμε!!!.....Ε, αυτα λοιπόν και αλλα πολλα, εσεις με την ανευθυνότητα σας τα καταστρεφετε και μαλιστα μας σπρωχνετε σε ομαδικες αποχωρησεις και ενα παιχνίδι που το λατρεψαμε, μας αναγκαζετε να το μισήσουμε!!!.....Αυτα που περιγραφουν οι συμπαιχτες και φιλοι(οι πιο πολλοί), εδω, εχουν γινει και σε αλλους κοσμους!!!....Και ΠΑΝΤΑ μας απαντατε με την ιδια ανούσια και ασχετη απαντηση!!!.....Προσέχτε!!!....ΕΜΕΙΣ οι ΠΟΛΛΟΙ τροφοδοτουμε αυτη την εταιρια!!!!.....Αν εσεις θελετε να την καταστρεψετε, δικαίωμα σας, αλλα να ξερετε οτι ΠΑΝΤΑ υπαρχουν συνεπειες!!!...ΚΑΙ για μας, αλλα ΚΑΙ για σας!!!!.......ΔΕΝ θα δεχτω με καμία δυναμη να πιστεψω οτι ολοι εσεις διαχειριστες ΚΑΙ τεχνικοι ΔΕΝ ξερετε τη δουλεια σας!!!....ΕΙΔΙΚΑ οι τεχνικοι, σε δευτερολεπτα μπορουν να σας ενημερωσουν!!!!...ΜΗ μας υποτιματε και μη προσβαλλετε τη νοημοσύνη μας!!!!......Ευχαριστω .....
 

DeletedUser15000

Guest
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά και από εμένα, διαβάζω εδώ και κάποια ώρα τους συμπαίκτες και φίλους μου στο παιχνίδι και θα ήθελα να τοποθετηθώ και εγώ πάνω σε αυτό το θέμα. Παίζω χρόνια αυτό το παιχνίδι. Από το κόσμο Alpha τότε παλιά που ακόμα τα πράγματα ήταν γνήσια, οι παίκτες σεβόντουσαν συμπαίκτες και αντιπάλους και δεν έφτιαχναν διπλούς και τριπλούς λογαριασμούς προς όφελός τους. Δυστυχώς πέρασαν τα χρόνια και άρχισε να αναπτύσσεται μέσα στο παιχνίδι μια τάση να θέλεις να φύγεις.... να θέλεις να διαγράψεις τον λογαριασμό αλλά να σε κρατάει το υποσυνείδητο να μην πατήσεις τον κωδικό σου για επιβεβαίωση!!. Σκέφτεσαι τις ώρες που έχεις σπαταλήσει, τα ξενύχτια που έχεις κάνει, δουλειές που μπορεί να έχεις αφήσει στην άκρη για το παιχνίδι.... αλλά παλικάρια εκεί στην Ο.Δ..... δεν γίνεται άλλο αυτό. Λες που θα πάει θα φτιαχτεί... κάθε χρόνο 25 Δεκέμβρη ευχόμαστε τα ίδια και τα ίδια..... να φτιαχτεί το ίδιο πρόβλημα που ταλαιπωρεί όλους εμάς του παίκτες που δεν παίζουμε και δεν συντηρούμε τους λογαριασμούς μας από τα λεφτά του μπαμπάκα!.. και όταν λέω τα λεφτά του μπαμπάκα εννοώ για πολύ χρυσό! ( Δεν θα μιλήσω για το κόστος του χρυσού είναι άλλη ιστορία και δεν αξίζει να αναφερθώ εδώ για αυτήν). Μιλάω για την αξιοπρέπεια... Κανείς δεν σου απαγορεύει να παίξεις φιλαράκο.... αλλά όχι με πενταπλοεξαπλούς λογαριασμούς τους οποίους λειτουργείς είτε με teamviewr, είτε με δεδομένα από το κινητάκι σου είτε με χίλιους δύο τρόπους!! Κράτα έναν λογαριασμό, παίξε με αυτόν κέρδισε μάχες, χάσε μάχες, φάε πυξίδα και ρίξε πυξίδα. Έτσι είναι το παιχνίδι..αλλά δυστυχώς πολλοί δεν το καταλαβαίνουν! Νικητής είσαι άμα παίζεις δίκαια(ακόμα και αν χάσεις) Αλλιώς νικητής δεν θα γίνεις ΠΟΤΈ(ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΜΕ 10 ΧΕΡΙΑ)
Είναι πολύ κρίμα ένα παιχνίδι που μας μεγάλωσε..( γιατί τουλάχιστον εμένα με μεγάλωσε ) να πέφτει μέρα με την μέρα τόσο πολύ στην υπόληψή μου! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ....
Υ.Γ. Πολλοί φίλοι μου ψηνόντουσαν να ξεκινήσουν να παίζουν αυτό το παιχνίδι.. Πολλούς τους έφερα και παίξαμε μαζί σε προηγούμενους κόσμους! Πλέον όχι απλά δεν τους φέρνω, τους αποτρέπω από το να πατήσουν το url του παιχνιδιού σας!
Έτσι μας καταντήσατε με τα κατορθώματά σας
Συγχαρητήρια!!!
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser17263

Guest
καλησπέρα χρόνια πολλά και απο εμένα κατ'αρχάς
διαβάζω τα σχόλια, μαθαίνω κάποια πράγματα και πραγματικά έχω απογοητευτεί παρα πολύ από όλη την κατάσταση που εχει δημιουργηθει. Οφείλετε να προστατέψετε τους παίχτες που παίζουν νόμιμα και ξοδεύουν χρόνο από τον ελεύθερο τους χρόνο για το παιχνίδι και να δείξετε μηδενική ανοχή σε αλλους οι οποίοι συστηματικά χρησιμοποιούν παράνομες τακτικές για να κυριαρχήσουν στον κόσμο.Ειχα κάνει μια καταγγελία για διπλό λογαριασμό πριν κάνα μήνα,παρουσίασα τις αποδείξεις αλλά δεν έγινε απολύτως τίποτα.Τοσο έξω έπεσα; Μαλλον οχι.
Και μην ακούσω καμία δικαιολογία για το θέμα των ελέγχων. Όλα μπορούν να ελεγχθούν.
Είχα ξεκινήσει το παιχνίδι από το κόσμο alpha (το σταμάτησα για κάποια χρόνια και το καλοκαίρι ξαναξεκινησα στους νέους κόσμους ) και απο οτι θυμάμαι δεν υπήρχε αυτή η κατάσταση τότε.
 

DeletedUser17261

Guest
Κ επειδη είναι πάγια τακτική σας να μην ενημερώνετε για το ποιοι τιμωρήθηκαν,καλό θα ήταν να σταματήσετε να τους προστετεύετε κ να τους βγαζετε κατευθείαν στη σέντρα,ενημερώνοντας άπαντες το λόγο που τιμωρήθηκαν,δε θέλω να πιστέψω πως καποιος απο μας/σας να θέλει να προστατέψει παίχτες που καταστρέφουν το παιχνίδι που θέλετε να κρατάτε δίκαιο...
Ετσι λοιπόν εγω θα κανω την αρχη μιλώντας με ονόματα,για να τους μαθουν κ παιχτες αλλων κοσμων σε περίπτωση που τους πετυχουν πουθενα...
ipM-8WWBTJeAtqsW_G5xJA.png
 

DeletedUser16964

Guest
χρονια πολλα κ απο μενα!αυτο που δεν καταλαβαινω, ειναι τελικα ο ρολος των διαχειριστων ειναι απλα να υπαρχουν ως εκτελεστικα οργανα?βλεπετε απτην αρχη του κοσμου επισημαινουμε χιλια δυο προβληματα.απειρες αναφορεσ για χρηση μποτ διπλοι λογαριασμοι κλπ.συνεχεια η απαντηση ειναι να επικοινωνησουμε με την εταιρια για τα παραπονα μας.προσωπικα εφαγα μπαν για υποτιθεμενη χρηση μποτ κ τελικα ηταν το γρηγορο κλικ θεικης,που για να φτασω κοντα σε καποιο συμπερασμα επικοινωνησα με την εταιρια στη γερμανια κ μου πηρε κ κανενα διμηνο.στον αντιποδα βρισκονται παικτες πρωτοκλασατοι οι οποιοι 'βγαζει ματι' οτι χρησιμοποιουν μποτακια κ δεν γινεται τιποτα. πρεπει εμεις να κινησουμε τα νηματα για μιλαμε συνεχεια με την εταιρια ωστε να γινει το παιχνιδι δικαιο?η διαχειρηση δε παιρνει μερος σε ολο αυτο?εαν ειναι να σας παρακαμψουμε τελειως κ να στελνουμε απευθειας ολοι μας μειλ στη γερμανια,μπας κ λαβουμε συγκεκριμενη τεκμηριωμενη απαντηση.
 

DeletedUser17261

Guest
Οοοοκ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ...τέλος οι ευγένιες.ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΑΘΕΤΟΙ,ΕΙΣΤΕ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ,ΕΙΣΤΕ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΕΣΒΕΥΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...
Μισή συμμαχία την μπανάρατε με 4 μέρες κλειστού μπαν(πριν την ανακωχή!!),ΓΙΑΤΙ;Δεν είχαν διακοπές κ είπατε να τους κάνετε δωράκι επειδή παίζουν βρώμικα;
Πειτε μου κ μενα τι έκαναν να κερδίσω κ γω μερικές μέρες διακοπών.
 

DeletedUser15292

Guest
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.Γιατί σας δουλεύουν ψιλό γαζί;Γιατί επειδή έπεσαν τα μπαν τώρα έχουμε κονέ με την διαχείριση;Πείτε μου πώς βγάζετε αυτό το συμπέρασμα γιατί εμείς οι απλοί αμόρφωτοι άνθρωποι δεν καταλαβαίνουμε.Πώς τα άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με την 45 που παίζετε σας επηρεάζουν εσάς.Έφαγε κανείς από την 45 μπαν και δεν το ξέρω;Εκτός και αν διακτινίζεστε εσείς και θέλατε να πατήσετε σε άλλα νησιά ενώ κάποιοι έχουν κλειστό μπαν(όχι ανοικτό).Να πω ότι έφαγαν ανοιχτό μπαν και δεν μπορούσατε να κάνετε κάποια κίνηση να πω έχουν δίκιο τα παιδιά και διαμαρτύρονται.Αλλά κλειστό μπαν και εκτός θάλασσάς σας και διαμαρτύρεστε τόσο έντονα;Αλήθεια;Σκεφτήκατε πόσα μπαν έχετε φάει εσείς;Πόσα ανοιχτά και πόσα κλειστά;Ο ιδρυτής της αντίπαλης υπέρ σας δεν έχει αφήσει ανοιχτά κλειστά τα πάντα.Και μην μου πείτε δεν είναι στην συμμαχία μας,στα ίδια νησιά παίζετε,συνεργάζεστε,έχετε απορροφήσει πόσα άτομα και το πάτε για ένωση.Άρα μήπως γκρινιάζετε λάθος;
 

DeletedUser9034

Guest
κλαμα
smiley_emoticons_hust.gif


εγω ενα ξερω ,πριν λιγα χρόνια ,καποιος εκανε παρατυπία ,και το παιχνιδι τον εστελνε σπιτι του χωρις πολλα πολλα
και δεν τολμουσε να κουνηθει κανενας . και ελεγχοι ,στο μησαωρο εβλεπες αν εχει φαει μπαν
ολα τα αλλα ,τα και καλα, εμενα μην μου τα λετε ,πειτε τα σε κανεναν που δεν ξερει .

τωρα δωστε δικαιωμα στον αλλον να μας πει οτι ειναι οκ να τρωει 10 μπαν ..
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser3041

Guest
Καλησπερα σε ολους καλες γιορτες να χουμε,

εχω φαει ανοιχτο μπαν για το ρωσικο μποτακι (ναι ναι το φτηνο που λενε) γιατι φαρμαρα υλες,αναφερομαι στον κοσμο γιουχτα,ξανα φαγα μπαν γιατι ο στοκος οταν μπηκα στον λογαριασμο δεν απενεργοποιησα το σκριπτακι κ το #($($*μενο μολις μπηκα στο παιχνιδι φαρμαρε αυτοματα.Σε ουτε μια βδομαδα μεσα ηρθε κ το 2ο μπαν (ανοιχτα ετσι).Στα τελειωματα μου ενω ημουν σιγουρος πως οι αντιπαλοι μου παιζουν με το αλλο γνωστο μποτακι (μαυρο) κ με συνεχομενες ακαρπες καταγγελιες συνειδητα εβαλα κ γω το αυτο το μποτ να δω τι κανει μιας και θα σταματουσα οπως και να χει,σε μια βδομαδα παλι 3ο μπαν κ τελος.Απο κει και επειτα εχω πειστει πως η διαχειριση κανει την δουλεια της οπως πρεπει.Σε καθε περιπτωση ειτε απο βλακεια μου ειτε συνηδειτα οταν χρησιμοποισα μποτ με πιασαν.

Για τους διπλους τωρα,κανεις δεν ειναι παναγιτσα εδω μεσα αυτο το ξερουμε ολοι.Εφοσον υπαρχει το ηθικο θα υπαρχουν και μικροι παικτες ειτε κανονικοι ειτε διπλοι-τριπλοι και παει λεγοντας.

Team wier...που αναφερετε αυτο οτι απαγορευεται?Καταρχας και να ανακοινωθη αυτο πως μπορουν να το ελενξουν απο την διαχειριση?Ακυρη η αναφορα περι αυτου οποτε,οποιος εχει χρονο και δυνατοτητα να ειναι συνδεδεμενος με αλλο υπολογιστη σε αλλο μερος ειναι αδυνατον να τιμωρηθει.

Για τα μπαν,οπως ειπα πριν κανεις δεν ειναι παναγιτσα εδω μεσα.Συμβαινουν σε ολες τις συμμαχιες,δεν βλεπω καμια ευννοια που πεσαν τωρα οπως ισχυριζεστε την περιοδο των γιορτων,ισα ισα οι παικτες που τιμωρηθηκαν βγαινουν χαμενοι απο τις προσφορες-εβεντ που υπαρχει.Ακομα κ πριν 1-2 μηνες να πεφταν αν τοτε υπηρχαν παρατυπιες τι θα αλλαζε?

Για τις επιθεσεις-ακυρωσεις αμυνες με 1 μεταφορικο και οτιδηποτε αλλο προκαλει ζημια στον παικτη τις ωρες που δεχεται αποικιακα ναι εδω θα πρεπει να αντιμετωπιστει καλυτερα απο την διαχειριση.


Αγγελος (tsouk9)

το account που γραφω στο φορουμ ειναι πολυ παλιο,για τους πονηρουλιδες ο λογαριασμος δεν παιζει σε κανεναν κοσμο.
 

DeletedUser9722

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΒΛΕΠΩ εδώ μεσα παίχτες π δηλώνουν οτι απεχθάνονται το βρόμικο παιχνιδι
Γιατι αγαπητοί φίλοι μ δεν βγήκατε πρην 4 μήνες όταν πολλοί παίχτες σας φάγανε Μπαν να το καταγγείλετε ;
Όταν αφορά εμάς Δλδ δεν ειναι βρόμικο όταν όμως γίνεται εις βάρος σας άμεσος να το καταγγείλετε .
Γιαυτο καλό θα ήταν πρώτα να κρίνετε τους εαυτούς σας και τους συμπεχτες σας και με τους αντιπάλους σας......
Αναφέρθηκε κάποιος στο όνομα μ “xarkan”
Δεν ειμαι υποχρεωμένος να δικαιολογήθω σε κανένας απο εσας
Απλα για να σας φύγει η περιέργεια ο λόγος που εφαγα Μπαν ειναι επιδει με δικιά μας ευθύνη μπήκαμε απο κοινι σύνδεση λογο δαιχωμασταν επιθέσει ξέραμε εξαρχής οτι θα φάμε Μπαν αλλά το ρίσκαραμε και τιμωρηθηκαμε γιαυτο(αυτο δηλώνει οτι η διαχείριση κανει πολυ καλά την δουλεια τις )
Εχουμε αποδείξει εξαρχής οτι δεν παίζουμε ούτε με μποτ ούτε με διπλούς
Δεν χριαζετε καν ν μπούμε στον κόπο να βάλουμε άσπρο κόκκινο μαύρο μποτακι αυτα ειναι για παίχτες σας και σας που ξέρετε εξαρχής οτι θα χάσετε
Εμεις εχουμε την ορέξει και το μυαλό και αυτο μας φτάνει .

Καλή χρονια σε όλους
Με υγεία αγάπη το 2018
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή