ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser17261

Guest
Καλά μας πείσατε,μην τους υπερασπίζεστε τους διαχειριστές όμως γτ καρφώνεστε χαχαχα
Τον άλλον(κόμπα,ειπα θα μιλάω με ονόματα) τον επέστρεψαν από διακοπές που ήταν ήδη πόσες μερες ή βδομάδες δε θυμαμαι,για να του ρίξουν κλειστό μπαν μερικές μέρες κ να τον επιστρέψουν σε διακοπές χαχαχαχα ΑΥΤΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!
Επίσης για μας, επειδη αναφερθήκατε στη 45,δεν έχει φάει κανείς από τη συμμαχία μπαν γτ πολύ απλά δεν παίζουμε βρώμικα(κ σας προκαλώ να μας αναφέρετε καθημερινα με τους πάντες),ΜΙΑ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ που έκανε το ίδιο με σένα φίλε xarkan ένας σύμμαχος μου,εφαγε όπως κ συ 4 μέρες κλειστό μπαν,ΑΛΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΥΡΙΣΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑ,οπότε πεστε εδώ ό,τι θέλετε για να σας πιστέψουν οι αδαείς κ αφήστε εμάς που χουμε μυαλό, να σκεφτόμαστε κ αυτά που λέτε κ να τα κρίνουμε κ να γελάμε...Κ ξέρω ένα ακόμα παράδειγμα τιμωρίας συμμάχου,της ντιμικου,που της έριξαν ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΠΑΝ ΤΡΙΉΜΕΡΟ κ τλκ της ζήτησαν συγγνώμη από τη Γερμανία,της έδωσαν κ 1000 χρυσό γιατί τα εδώ τζιμάνια απ'ότι φαίνεται δεν έκαναν καλά τη δουλειά τους(ή την έκαναν αλλά δυστυχώς το παρατράβηξαν κ έφαγαν άκυρο από τα κεντρικά;)
Κ αλήθεια;τι σημαίνει με δική σου ευθύνη παρανόμησες;Προτιμάς δλδ να μη χάσεις επιθετικά ,να μη χάσεις μια πόλη από τις 130 που χεις παρά να παίξεις τίμια κ να μου δώσεις το δικαίωμα να σε χλευάζω;
Είστε πρωτοι στον κόσμο κ θα είστε κατα γενική ομολογία ως το τέλος εκτός συγκλονιστικού απροόπτου,αλλά αυτά τα συμβάντα σας μικραίνουν.
Επίσης το πολλοί παίχτες πριν 4 μήνες ειναι γενικόλογα,αν είχε περάσει από την αντίληψη μου κάτι τέτοιο να ξέρεις πως θα έλεγα τα ίδια.
Καλή χρονιά με υγεία κ ευτυχία
 

DeletedUser16964

Guest
το e-mail με το οποιο επικοινωνουσα για μεγαλο διαστημα εγω ηταν το κλασικο info@innogames.com kai το grepolis.support@innogames.com .εστειλα κ σε ατομα τα οποια εβλεπα οτι εχουν δωσει μειλ σε σαιτ κ με παρεπεμπαν εκει να στειλω.και στις 2 γλωσσες αγγλικα γερμανικα για να μαι σιγουρη οτι θα γινω αντιληπτη.
 

DeletedUser9722

Guest
Φίλε καραμπίνα
Δεν χρειάζεται να παίξω-παίξουμε βρόμικα
Διοτι δεν Ειναι στο στιλ μας αυτο
Προτιμάμε να αφιερώνουμε πολυ χρόνο και γιαυτο είμαστε οι καλύτεροι
Τωρα οτι και να λες εςυ περί Μπαν μποτάκια κτλ δεν αλλάζει κάτι εμεις θα συνεχίσουμε να μαστε οι καλύτεροι
Αμα παλι θεωρείς εμάς οτι παίζουμε βρόμικα δεν εχεις παρά να αποχωρήσεις. Απο το Γρεπολις και να παίξεις κάτι άλλο
Και σταματά να κλαιγεσε αποδεξου την ήττα σου και τέλος .....
 

DeletedUser3041

Guest
τι θες να πεις καρφωνεστε γτ πολυ πιθανο μονο εσυ να το καταλαβες αυτο που εγραψες κρατωντας παλι επιφυλαξεις κ σαυτο.
 

DeletedUser15292

Guest
Φίλε Τάσο(Καραμπινα).Να μάθεις και εσύ 5 πράγματα γιατί δεν παίζουμε όλοι ένα χρόνο.Για τον Κόμπα δεν ξεκίνησε στην συμμαχία μας και δεν του έκαναν δωράκι γιατί όταν τρως μπαν,δεν κόβονται οι διακοπές σου,αλλά προσμετρώνται κανονικά και τις χάνεις.Ο σύμμαχός σου που έφαγε 5ήμερο κλειστό μπαν(4ήμερο δεν υπάρχει,να το μάθεις και αυτό) γύρισε φάντασμα γιατί πολύ απλά ο λογαριασμός με τον οποίο έφαγε το μπαν ήταν διπλός(πώς το λένε;Μόνο αυτό είχε μπει και από τους 2 λογαριασμούς).Αν μπω εγώ στου χαρκάν θα φάμε 5 μέρες ο καθένας.Αν παίζω εγώ τον δικό μου λογαριασμό και του χαρκάν τότε ο ένας θα φάει 5ήμερο και ο άλλος μόνιμο(δηλαδή θα γυρίσει φάντασμα όπως λες).Επομένος επειδή κανείς από εμάς δεν έφαγε μόνιμο μπαν(γύρισε φάντασμα),δεν μπορείς να λες ότι είναι διπλοτριπλός κάποιου.Λόγια του αέρα του τύπου της ζήτησαν συγγνώμη τι τα λέτε;Βάλτε εικονίτσες,υπάρχει το print screen το 2017(σύντομα 2018).Μην ρίχνετε το επίπεδό σας.Με το να γκρινιάζετε και να νομίζετε ότι λέτε κάτι δεν καταφέρνετε απολύτως τίποτα.Δεν νομίζω κανείς να είναι τόσο χαζός να παίζει ένα παιχνίδι και να χαλάει χρόνο/χρήμα στο οποίο πιστεύει ότι τον κλέβουν.Έχω χάσει κόσμους,έχω κερδίσει κόσμους,τι να πω;Φταίει η διαχείριση;Όλοι στα νεύρα μας θα τα βάλουμε με την διαχείριση πολλές φορές αλλά να έχουμε φρένα και μυαλό στο τι λέμε.Αν είσαι καλύτερος ή τράβα γίνε διαχειριστής ή αν δεν θες σταμάτα το και παίξε κάτι άλλο.Στο χέρι σου είναι.Μην γκρινιάζετε άδικα.
 

DeletedUser9034

Guest
αχαχαχαχχχαχαα !!!!!

θα ακουσουμε και αλλα ωραια ..

καλες γιορτες

smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser9034

Guest
οταν τρως μπαν ειτε για 2 ειτε κατι ομοιο ο ενας και συνήθως ο μικρος λογαριασμος διαγραφεται
απλα να ξερουμε τι λεμε
 

DeletedUser15292

Guest
Δεν ισχύει αυτό που λες.Ρώτα και την διαχείριση.
 

DeletedUser17261

Guest
Tsouki σε σένα δεν απαντώ,όλοι το κατάλαβαν εκτός από σένα αλλά την είπες την εξυπναδα σου κ γελάσαμε μαζί σου!
Το ίδιο πράγμα έκανε κ ο συμμαχος Βαγγέλη(bourne),δεν είμαι τρελλός ούτε χαζός για να τα λέω αυτά...Ο Αιτωλικιώτης ήταν που τον έβγαλαν φάντασμα,ο Γιώργος...κ ο makismix που μπήκε στο λογαριασμό του...Ο Μάκης.κ τους δυο τους ξέρω προσωπικά.
Για το σκρινσοτ εδώ είναι η Δημητρα(ντιμίκου) να το ανεβάσει.
Για το αν θα κάτσω να παίξω ένα παιχνίδι κ να χάσω χρονο/χρήμα που επιτρέπει το βρώμικο παιχνίδι ή κάνει τα στραβα μάτια ή ακόμα κ να το δεχτώ πως το κάνει από αδυναμία,το κάνω για την παρέα που έχω στο παιχνίδι κ χαίρομαι να παίζω μ αυτους πέρα από τις βρωμιές κ ότιδήποτε με χαλαει στο παιχνίδι,όχι από χαζομάρα όπως νομίζεις...αν θα μπω σε άλλο κόσμο όμως ή αν θα το προτείνω σε καποιον άλλο να παίξει;ναι αν έχει σκοπό να παίξει το ίδιο βρώμικα με αυτούς που παίζουν.
Για τα υπόλοιπα σ ευχαριστώ κ όντως δεν το ήξερα πως προσμετρώνται στις ημέρες διακοπών.Βλέπεις δεν έχω φάει ποτέ ούτε μισή μέρα...
Αυτά από μένα,μπορείτε να μιλάτε με τις ώρες για το πόσο καθαρά παίζετε κ πως έχουμε άδικο κ να μας βγάζετε τρελλους...
Το μποτάκι όπως είπε κ ο φίλος παραπάνω το βρήκανε από δικιά του βλακεία!οπότε τι να μου πείτε;ότι δεν το έχετε ή ότι δεν είστε τόσο απερίσκεπτοι όσο αυτός;Αφού ήδη αποδείξατε πως για να μη χασετε μια πόλη αλλάξατε 10 λογαριασμους...

Κ πάλι καλή χρονιά με υγεία
 

DeletedUser17343

Guest
καλησπερα και απο μενα, και Χρονια Πολλα σε ολους, τωρα το τι γινεται στο γκρεπολις (νομιζω ο καθενας εχει παρει τα χαμπαρια του), δεν θα μπω στην διαδικασια ποιος ειναι καλυτερος, ποιος ειναι ασχετος, εμενα δυο θεματα με απασχολουν

1. ποιο νοημα εχει η τιμωρια σε περιοδο ανακωχης?
2. ποιο νοημα εχουνε οι δεκαδες επιθεσεις ανα δυωρο με μονο σκοπο το εξευτελισμο του παιχνιδιου, γιατι ετσι οπως παει να γινει το γκρεπολις, θα καθεται καθε 14χρονος να παταει 50 επιθεσεις και να νομιζει οτι κατι κανει. Καποτε οι ηγεσιες ειχαν σεβασμο στον αντιπαλο....και οι πυξιδες σε γελοιους επεφταν βροχη.......τωρα οι γελοιοι ονομαστηκαν νικητες και στρατηγικη.
 

DeletedUser9034

Guest
οχι βαγγελη δεν τρώνε διαγραφη ,τρωνε 5ημερο και σαν να μην έγινε τιποτα
νεοι κανονες χαχαχαχα
 

DeletedUser15292

Guest
οχι βαγγελη δεν τρώνε διαγραφη ,τρωνε 5ημερο και σαν να μην έγινε τιποτα
νεοι κανονες χαχαχαχα

Πάντα έτσι ήταν οι κανόνες,ποτέ δεν άλλαξαν.
smiley_emoticons_panik4.gif

Για την ακρίβεια πρώτο μπαν 5ήμερο,δεύτερο 10ήμερο,τρίτο μόνιμο(σε περίπτωση δύο παιχτών που απλά έκακαν κοινές ενέργειες,όχι διπλών-τριπλών κλπ κλπ).

καλησπερα και απο μενα, και Χρονια Πολλα σε ολους, τωρα το τι γινεται στο γκρεπολις (νομιζω ο καθενας εχει παρει τα χαμπαρια του), δεν θα μπω στην διαδικασια ποιος ειναι καλυτερος, ποιος ειναι ασχετος, εμενα δυο θεματα με απασχολουν

1. ποιο νοημα εχει η τιμωρια σε περιοδο ανακωχης?
2. ποιο νοημα εχουνε οι δεκαδες επιθεσεις ανα δυωρο με μονο σκοπο το εξευτελισμο του παιχνιδιου, γιατι ετσι οπως παει να γινει το γκρεπολις, θα καθεται καθε 14χρονος να παταει 50 επιθεσεις και να νομιζει οτι κατι κανει. Καποτε οι ηγεσιες ειχαν σεβασμο στον αντιπαλο....και οι πυξιδες σε γελοιους επεφταν βροχη.......τωρα οι γελοιοι ονομαστηκαν νικητες και στρατηγικη.

1.Τιμωρία μπορείς να φας σε οποιαδήποτε περίοδο.Είτε την φας σε περίοδο ανακωχής είτε εκτός.Αν έτρωγαν ανοιχτό μπαν θα μπορούσες να τους βαρέσεις είτε είχαν πατήσει διακοπές είτε ήταν περίοδος ανακωχής.Στο κλειστό μπαν δεν μπορείς να κάνεις αλληλεπίδραση με τον παίκτη είτε σε περίοδο ανακωχής είτε όχι.
2.Δεν έχουν νόημα.Στο αριστερό μέτωπο δεν υπήρξαν ποτέ(θ.45,τυχαίο;δεν νομίζω).Μόνο δεξιά γινόταν και μίλησα Skype με την ηγεσία σας,διευκρινίσαμε τι σημαίνει σπαστική επίθεση και μετά δεν είδα να διαμαρτυρηθεί ξανά η ηγεσία σας....
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser17343

Guest
δεν ειδα καπου να λεω αργοστροφο καποιον...................οταν εχουν φαει τοσοι παικτες κλειστο μπαν......ολοι οι διπλανοι λογαριασμοι που δεν ειναι τιμωρημενοι και μπορεις να επιτεθεις γιατι εχεις το πλεονεκτημα........σε περιοδο ανακωχης το χανεις αυτο....δηλαδη ειναι μια τιμωρια για τα ματια του κοσμου.......οσο για το δευτερο αν εννοεις την Στελλα ........μπορεις να την ρωτησεις την γνωμη της.......
 

DeletedUser17343

Guest
  • Ουδεν σχολιο



  • Επιθέσεις
    read lost Η πόλη 104. (Sterillium) επιτίθεται στην ΧΑΡΩΤΟ
    σήμερα στις 13:45:06
    new won_losses Η πόλη 103. (Sterillium) επιτίθεται στην ΑΓΥΙΑ
    σήμερα στις 13:45:05
    new lost Η πόλη 057. Shuhei Hisagi (Sterillium) επιτίθεται στην ΑΠΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
    σήμερα στις 13:44:23
    new won Η πόλη Τσουκ (akoumana1) επιτίθεται στην ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΑΚΙ
    σήμερα στις 13:44:13
    new won Η πόλη .007 (ο σαχλαμαρας) επιτίθεται στην ΠΕΡΙΕΡΓΗ
    σήμερα στις 13:43:01
    new lost Η πόλη 102. (Sterillium) επιτίθεται στην ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
    σήμερα στις 13:42:14
    new lost Η πόλη 075 Mind (Whitebear) επιτίθεται στην ΑΛΟΓΑΤΗ
    σήμερα στις 13:41:38
    new lost Η πόλη S51. (leo.sailor) επιτίθεται στην ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
    σήμερα στις 13:40:18
    new won Η πόλη 20. (akoumana1) επιτίθεται στην ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ
    σήμερα στις 13:39:43
    read won_losses Η πόλη Πόλη του παίκτη akoumana1 19 (akoumana1) επιτίθεται στην ΙΠΠΟΤΙΚΟΣ
    σήμερα στις 13:37:18
    new won_losses Η πόλη μπλουυυυυυυμ (pavlo98) επιτίθεται στην ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ

    παράθεση
  • erithros7 ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ 29/12/2017 13:53
    Αναφορές
    Εισερχόμενα
    Επιθέσεις
    read lost Η πόλη 104. (Sterillium) επιτίθεται στην ΧΑΡΩΤΟ
    σήμερα στις 13:45:06
    new won_losses Η πόλη 103. (Sterillium) επιτίθεται στην ΑΓΥΙΑ
    σήμερα στις 13:45:05
    new lost Η πόλη 057. Shuhei Hisagi (Sterillium) επιτίθεται στην ΑΠΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
    σήμερα στις 13:44:23
    new won Η πόλη Τσουκ (akoumana1) επιτίθεται στην ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΑΚΙ
    σήμερα στις 13:44:13
    new won Η πόλη .007 (ο σαχλαμαρας) επιτίθεται στην ΠΕΡΙΕΡΓΗ
    σήμερα στις 13:43:01
    new lost Η πόλη 102. (Sterillium) επιτίθεται στην ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
    σήμερα στις 13:42:14
    new lost Η πόλη 075 Mind (Whitebear) επιτίθεται στην ΑΛΟΓΑΤΗ
    σήμερα στις 13:41:38
    new lost Η πόλη S51. (leo.sailor) επιτίθεται στην ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
    σήμερα στις 13:40:18
    new won Η πόλη 20. (akoumana1) επιτίθεται στην ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ
    σήμερα στις 13:39:43
    read won_losses Η πόλη Πόλη του παίκτη akoumana1 19 (akoumana1) επιτίθεται στην ΙΠΠΟΤΙΚΟΣ
    σήμερα στις 13:37:18
    new won_losses Η πόλη μπλουυυυυυυμ (pavlo98) επιτίθεται στην ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
    σήμερα στις 13:37:15
    new won_losses Η πόλη μπλουυυυυυυμ (pavlo98) επιτίθεται στην ΔΙΟΡΑΤΙΚΟΣ
    σήμερα στις 13:36:35
    new won_losses Η πόλη 43.σπαρτη (akoumana1) επιτίθεται στην Θεσσαλονικη
    σήμερα στις 13:35:33
    new won_losses Η πόλη μπλουυυυυυυμ (pavlo98) επιτίθεται στην ΑΡΧΟΝΤΑΣ
    σήμερα στις 13:35:12
    new won_losses Η πόλη 015.Rosemary (akoumana1) επιτίθεται στην ΠΑΤΡΑΙ
    σήμερα στις 13:34:23
    new won_losses Η πόλη LA CAPPOTTA (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΠΟΤΟΜΟΣ
    σήμερα στις 13:33:26
    new won_losses Η πόλη Δικο μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην ΣΕΒΑΣΜΟΣ
    σήμερα στις 13:32:53
    new won_losses Η πόλη 045 Kratos (Whitebear) επιτίθεται στην ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ
    σήμερα στις 13:32:41
    new won Η πόλη Ενα ματσο Τιποτα (akoumana1) επιτίθεται στην ΠΕΡΙΕΡΓΗ
    σήμερα στις 13:31:56
    read won_losses Η πόλη μηδεια (akoumana1) επιτίθεται στην ΕΡΥΘΡΟΥΛΑ
    σήμερα στις 13:31:46
    read won_losses Η πόλη μηδεια (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΧΑΡΙΣΤΗ
    σήμερα στις 13:30:14
    new lost Η πόλη 20. (akoumana1) επιτίθεται στην ΧΑΖΟΒΙΟΛΑ
    σήμερα στις 13:29:48
    read won_losses Η πόλη Πεπάκι 1 (akoumana1) επιτίθεται στην ΠΕΡΙΕΡΓΗ
    σήμερα στις 13:28:24
    new lost Η πόλη Πεπακι.1 (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
    σήμερα στις 13:28:13
    new won_losses Η πόλη 46.μεσογειος (akoumana1) επιτίθεται στην ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
    σήμερα στις 13:27:17

    παράθεση
  • erithros7 ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ 29/12/2017 13:55
    Αναφορές
    Εισερχόμενα
    Επιθέσεις
    new won_losses Η πόλη LA CAPPOTTA (akoumana1) επιτίθεται στην ΚΟΚΚΙΝΟΣ
    σήμερα στις 13:26:29
    new won Η πόλη Δικο μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην ΝΤΡΟΠΑΛΗ
    σήμερα στις 13:25:48
    new won Η πόλη Πεπάκι 1 (akoumana1) επιτίθεται στην ΠΕΡΙΕΡΓΗ
    σήμερα στις 13:25:37
    new won_losses Η πόλη ΕΠΙΣΚΟΠΗ (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΣ
    σήμερα στις 13:24:45
    new won Η πόλη Δικο μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΙΩΤΙΣΣΑ
    σήμερα στις 13:24:01
    new lost Η πόλη Δικό μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΞΕΧΑΣΤΗ
    σήμερα στις 13:23:11
    new won Η πόλη 78. (akoumana1) επιτίθεται στην ΝΤΡΟΠΑΛΗ
    σήμερα στις 13:22:22
    new lost Η πόλη Δικο μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην Θ55. Amazona 6
    σήμερα στις 13:21:18
    new won_losses Η πόλη Δικο μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΙΩΤΙΣΣΑ
    σήμερα στις 13:21:10
    new won_losses Η πόλη Αργυρουλα (akoumana1) επιτίθεται στην ΣΕΒΑΣΜΟΣ
    σήμερα στις 13:21:10
    new won_losses Η πόλη 33. (akoumana1) επιτίθεται στην ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
    σήμερα στις 13:18:16
    new won_losses Η πόλη 46.μεσογειος (akoumana1) επιτίθεται στην ΜΙΚΙΟ ΜΟΥ
    σήμερα στις 13:16:50
    new lost Η πόλη 08.ΩΡΑΙΑ ΜΟΥ (akoumana1) επιτίθεται στην Θ55. Amazona 6
    σήμερα στις 13:15:46
    new won_losses Η πόλη εραστος (akoumana1) επιτίθεται στην ΠΑΛΑΒΟΣ
    σήμερα στις 13:15:20
    new won_losses Η πόλη 20. (akoumana1) επιτίθεται στην ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ
    σήμερα στις 13:15:19
    new lost Η πόλη ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΩ (akoumana1) επιτίθεται στην Η ΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ
    σήμερα στις 13:15:15
    new won_losses Η πόλη 21.Jean (akoumana1) επιτίθεται στην ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟΣ
    σήμερα στις 13:15:13
    new lost Η πόλη 07.Ηρωας μου (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΞΕΧΑΣΤΗ
    σήμερα στις 13:14:42
    new won Η πόλη 43.σπαρτη (akoumana1) επιτίθεται στην ΧΑΡΩΤΟ
    σήμερα στις 13:14:27
    new won_losses Η πόλη 33. (akoumana1) επιτίθεται στην ΜΙΚΙΟ ΜΟΥ
    σήμερα στις 13:13:31
    new won_losses Η πόλη μηδεια (akoumana1) επιτίθεται στην μοργκανα λε φει
    σήμερα στις 13:12:23
    new won_losses Η πόλη ΩΧΧ ΕΝΑΣ ΑΚΟΥΜΑΝΑΣ (akoumana1) επιτίθεται στην ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ
    σήμερα στις 13:12:18
    new won_losses Η πόλη LA CAPPOTTA (akoumana1) επιτίθεται στην 02.China Shop
    σήμερα στις 13:12:13
    read lost Η πόλη 20. (akoumana1) επιτίθεται στην ΣΠΑΘΑΤΟΣ
    σήμερα στις 13:12:10
    new lost Η πόλη 46.μεσογειος (akoumana1) επιτίθεται στην ΟΔΟΣΤΡΩΤΗΡΑΣ
    σήμερα στις 13:12:05
    new won_losses Η πόλη μηδεια (akoumana1) επιτίθεται στην ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ
    σήμερα στις 13:11:59
    new won_losses Η πόλη Δικό μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην Θ55. Amazona 4
    σήμερα στις 13:11:54
    new won Η πόλη Ταπεινότητα (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
    σήμερα στις 13:11:30
    new won_losses Η πόλη Δικό μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΞΕΧΑΣΤΗ
    σήμερα στις 13:11:01
    new won_losses Η πόλη LA CAPPOTTA (akoumana1) επιτίθεται στην ΙΠΠΟΤΙΚΟΣ
    σήμερα στις 13:10:48
    new won_losses Η πόλη 33. (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΚΑΡΔΗ
    σήμερα στις 13:10:40
    new won_losses Η πόλη 33. (akoumana1) επιτίθεται στην ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
    σήμερα στις 13:09:43
    new won_losses Η πόλη ΕΠΙΣΚΟΠΗ (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΣ
    σήμερα στις 13:09:06
    new won_losses Η πόλη Δικο μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην Θ55. Amazona 6
    σήμερα στις 13:07:47
    read lost Η πόλη Δικό μου το νησι (akoumana1) επιτίθεται στην ΑΞΕΧΑΣΤΗ
    σήμερα στις 12:47:07
    read lost Η πόλη ΙΠΠΟΤΙΚΟΣ επιτίθεται στην πόλη Επικίνδυνες αγάπες (petroslol)
    σήμερα στις 11:36:56
    new won_losses Η πόλη Q57. (leo.sailor) επιτίθεται στην ΝΙΤΣ
 

DeletedUser9034

Guest
εγω ειπα καθαρα για 2πλους γιατι γιατο λετε τοση ωρα,
εσυ λεγε οτι θες
νομιζω τα γραφουμε με απλα λογια
 

DeletedUser17263

Guest
να μαθετε να παιζετε 1v1, δηλαδη 1 ατομο 1 λογαριασμο και οχι 10 ατομα 1 λογαριασμο(μπορει να μην απαγορευεται αλλα δεν ειναι σωστο) ή 10 λογαριασμους 1 ατομο
Και τι εγινε πως θα χασεις μια πολη η ένα κοσμο? ενα παιχνιδι ειναι. Τοσο φανατισμενοι ειστε ορισμενοι?
 

DeletedUser17345

Guest
ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ ΚΑΙ ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ....Η ΔΙΑΧΕΊΡΙΣΗ ΝΑ ΣΒΉΣΕΙ ΌΛΟ ΤΟ ΘΈΜΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ....ΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ.....ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΟΙ ΦΑΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ....ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΆΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΊΓΕΤΑΙ ΌΠΟΙΟΣ ΝΑ ΝΑΙ..ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΩ....Ο ΠΑΙΖΩΝ ΧΆΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΝΩΝ ΜΕΘΆ....ΈΤΣΙ ΠΆΕΙ....ΤΏΡΑ ΓΙΑ ΈΝΑ ΘΑ ΠΩ....ΘΈΛΑΤΕ ΗΘΙΚΌ ΠΉΡΑΤΕ ΗΘΙΚΌ....Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ....ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ....
 

DeletedUser17343

Guest
δινετε διαταγες στην διαχειρηση και στο φορουμ το γενικο?......δειχνει μια νοοτροπια
 

DeletedUser17345

Guest
ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΣ....ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΆΣ ΕΣΥ....ΜΠΉΚΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΉΚΕ....ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥ ΛΟΙΠΌΝ ΚΑΙ ΕΣΈΝΑ....
 

DeletedUser17343

Guest
12 ειμαι.....γιαυτο διαλεξα να παιξω κοντα σου....να ειμαστε συνομηλικοι
 
Κορυφή