ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser15292

Guest
Και που σαι...Δεν είμαστε χθεσινοί όλοι...Ξέρουμε τα καμώματα της συμμαχίας σας...Τα Team που πετάτε στο Skype room..Τους διπλούς που φτιάχνετε σε άλλες θάλασσες για να φτιάχνετε τα γρυπάκια σας...Το άτομο βρυκόλακα που σας προσέχει όταν κάνετε νανάκια...Έλα τώρα άστο...Μην μπερδεύεσαι..
 

DeletedUser15292

Guest
τουλαχιστον αυτος σου λεει κατι να μαθεις....εσυ τον λες παιχταρα.....αυτο το ξερει......μαθε τον και εσυ κατι........
http://prntscr.com/hu05jf
http://prntscr.com/hu05qf
http://prntscr.com/hu05sl
http://prntscr.com/hu05v0
http://prntscr.com/hu05y2
http://prntscr.com/hu060i

Πάρε μια γεύση εσύ από αυτά που ζητούσες...Είναι πολλά....Πολλά τα επιθετικά του ερυθρού που σπάσανε σήμερα...Δεν έχει χώρο το φόρουμ...
 

DeletedUser17263

Guest
Ολα ωραια και ολα καλα αλλα χαθηκε η ουσια του ολου θεματος. Απαντηση απο τη διαχειριση θα υπαρξει? Θα συνεχιστει η ιδια κατασταση η θα υπαρξουν αλλαγες στο παιχνιδι(οπως π.χ. αυστηροποιηση των ποινων ή εντατικοτερους ελεγχους)?
 

DeletedUser9034

Guest
Σωπα ρε μπουρνε αμα τον βαρας 24 ωρες θα του φας και 2 σφεντονες παιχτουρα μαστερ στρατηγικης
 

DeletedUser17349

Guest
xaxaxax lipon na sistitho o propapous tou pella !lipon paradextite tin eita den einai ntropi ! pia botakia more pou giana kolisete xriazete etisi plaka kanete ! milate twra gia pia gia spastika pou eixate pexti na kanei spastika kai ton ksekaname epidi eitan ligos mprosta mou ! sovareftite
twra oso gia ta fantasmata krima se kapia paidia pou peksane sovara ! twra kati pextes pou milane apo ta vathi tou okeanou mathete na pezete kai elate na sas kerdiso kai esas ! milah kai o vasar twra xaoxoaxoax kleo o pezw piso giana min tis faw !perastika kai pali enas einai o propapous kai enas tha mini ! twra nikolaki aloha xoaxoaoxo klewww klewwww makari na sas exw se kathe kosmo antipalous na gelaw pou tha exw toso efkolo antipalo xoaxoaoxaxo
τωρα καταλαβαινω το προβλημα σας....
drania etsi einai min kouniese polla logia eleges tha mou kaneis eleges !xaxaxaxaxxxxa ela mpite ostoi eiste mesa ksekinaw na peksw twra teliosa ton kafe mou opote ftiakste kafe valte ouiskah o mpampas xtipa
εσυ πρεπει να μαθεισ να κατουρασ κ λιγο!!!!!
 

DeletedUser15060

Guest
Έχεις δίκιο παιχταρά μου.Τα ξέρεις όλα από πρώτο χέρι.Απλά εμείς είμαστε μάγοι σε αυτοί.Μάγοι στους διπλούς,μάγοι στα μποτ,έχουμε και μαγικά κονέ στην διαχείριση.Γράψε και άλλα έχω καιρό να γελάσω
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
Παικταράς δεν είπα ποτέ ότι ειμαι
Αλλα.για πεσμου jason πια ηταν η τελευταία χρόνια που κοιμηθηκες??
Αν είσαι μάγος βγήκε έχει ενα show Ελλάδα έχεις ταλέντο.....να πας ....θα κερδίσεις..αντι για το χρηματικό επαθλο ζητα κορωνα!!!
Και ξέρεις ότι μόνο ετσι μπορείς να πάρεις κορωνα!!!
Τώρα γελά.. .με τα χάλια σου...μαθε να παίζεις αντρικά!!!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Καλησπερες σε ολους και ολες και καλες γιορτες.
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif

Εγω θα σας ευχηθω μοναχα.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Θα αρχισω να ασχολουμαι με το θεμα οταν περασουμε τις 10σελιδες, μιας και πατε να ζωντανεψεται το νεκρο φορουμ (ας δωσω κινητρο).
smiley_emoticons_nicken.gif

Τοσο μπλα μπλα ειχαμε να δουμε στο φορουμ για παραπονα για μπαν, επι εποχες περαστικου
smiley_emoticons_hust.gif

Φιλακια και καλες μας μαχουλες!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser15060

Guest
Και που σαι...Δεν είμαστε χθεσινοί όλοι...Ξέρουμε τα καμώματα της συμμαχίας σας...Τα Team που πετάτε στο Skype room..Τους διπλούς που φτιάχνετε σε άλλες θάλασσες για να φτιάχνετε τα γρυπάκια σας...Το άτομο βρυκόλακα που σας προσέχει όταν κάνετε νανάκια...Έλα τώρα άστο...Μην μπερδεύεσαι..
Αν δεις δικό μου team και αν δεις να έχω δώσει σε άλλον τον λογαριασμό μου εγώ θα βγω να πω ότι ειμαι ο μεγαλύτερος μαλακας που υπάρχει και θα σου ζητήσω δημόσια συγνωμη!!!!!
Αν είσαι όντως τόσο σωστός όπως λες θα δείξεις και εσυ το δικό σου και αν θες μπαινουμε τώρα κληση εγω εσυ ο ανδρεας και αλλα παιδια και τα λεμε εκει...αλλα μην μας το παίζεις μαμα Τερέζα εσυ...ημαρτον ρε Jason..... θυμάμαι και ένα αποικιακο που είχες βάλει στον Κανένα στον εφεσσο....10 άμυνες στο δεύτερο διαφορά ένα δεύτερο από 6 επιθέσεις και μια προσπάθεια αποικιακού και ως εκ θαύματος εκει έκατσε!!!!!
Ήσουν κ τυχερός !!!
Προτείνω να αλλάξεις το Jason Bourne και να το κάνεις David Copperfield !!!!!
 

DeletedUser15060

Guest
Αν δεις δικό μου team και αν δεις να έχω δώσει σε άλλον τον λογαριασμό μου εγώ θα βγω να πω ότι ειμαι ο μεγαλύτερος μαλακας που υπάρχει και θα σου ζητήσω δημόσια συγνωμη!!!!!
Αν είσαι όντως τόσο σωστός όπως λες θα δείξεις και εσυ το δικό σου και αν θες μπαινουμε τώρα κληση εγω εσυ ο ανδρεας και αλλα παιδια και τα λεμε εκει...αλλα μην μας το παίζεις μαμα Τερέζα εσυ...ημαρτον ρε Jason..... θυμάμαι και ένα αποικιακο που είχες βάλει στον Κανένα στον εφεσσο....10 άμυνες στο δεύτερο διαφορά ένα δεύτερο από 6 επιθέσεις και μια προσπάθεια αποικιακού και ως εκ θαύματος εκει έκατσε!!!!!
Ήσουν κ τυχερός !!!
Προτείνω να αλλάξεις το Jason Bourne και να το κάνεις David Copperfield !!!!!
Όσο για τα γρυπακια ξέρουν πολλοί από τα παιδια στις μπαλαρίνες αν παω να φαρμαρω πανω απο 15 λεπτα...είναι παρα πολύ μακρυα για μενα !!!!!
 

DeletedUser15060

Guest
Καλο βραδυ παιδια!!!!
καλη χρονια με υγεια και χαρές το 2018 σε όλους!!!
 

seirhnas

Ξιφομάχος
Χρόνια Πολλά σε όλους,

Το πως θα λειτουργήσει ο καθένας μέσα σε ένα παιχνίδι εξαρτάται σε ότι αφορά τον ίδιο, από την στάση ζωής, τις αξίες, την παιδεία, την ηθική του, στοιχεία που αποτελούν την βάση και συνδυαζόμενα με την όποια λογική και αντίληψή του, κατευθύνουν τις δυνατότητες του.
Με δεδομένο όμως οτι πρόκειτε για παιχνίδι δεν εξαρτάται μόνο από τον ίδιο η παικτική του συμπεριφορά αλλά και από τα περιθώρια που του δίνουν/επιτρέπουν οι διαιτητές του παιχνιδιού.

Μην αναλώνεστε λοιπόν ως παίκτες σε αντιπαραθέσεις και λογομαχίες μεταξύ σας, εφόσον όλοι αυτοί οι τρόποι συμπεριφοράς που προαναφέρθηκαν, τελικά στην πράξη, δεν απαγορεύονται βάσει ορισμού των κανόνων του παιχνιδιού, και ούτε διώκονται άμεσα και απόλυτα οι παραβάτες τους.
Αυτό το παιχνίδι στηρίζεται κατά βάση στην ψυχολογία των παικτών και όλες αυτές οι κόντρες που δημιουργούνται στα γήπεδά του, παικτικές ή μη, πυροδοτούν το ενδιαφέρον και κρατάνε τους παίκτες στους server, πράγμα που είναι το προσδοκούμενο για την ιδιοκτήτρια εταιρεία.

Για ποιό λόγο να υπάρχει η δεύτερη ευκαιρία σε όσους χρησιμοποιούν παράνομα λογισμικά, εφόσον η παράνομη χρήση τους γίνεται εις γνώσιν των χρηστών, οι οποίοι παρεπιπτόντως είναι έμπειροι παίκτες, γνωρίζουν πολύ καλά τι κάνουν και επιλέγουν την παρανομία για να καλυφθεί η ματαιοδοξία τους;
Για ποιό λόγο να επιτρέπονται οι ψυχωσικές συμπεριφορές όσων δεν αντιλαμβάνονται τον κόσμιο τρόπο συμπεριφοράς;
Σε κάθε δομημένη κοινωνία υπάρχουν νόμοι άτυποι και μη, κάθε νοήμων άνθρωπος το αντιλαμβάνεται αυτό, όσοι δεν τους τηρούν τιμωρούνται.

Δεν φταίνε οι παίκτες που προβαίνουν σε τέτοιες παράνομες ενέργειες και συμπεριφορές έλλειψης σεβασμού στους συμπαίκτες τους, αλλά η διαιτησία που τις επιτρέπει και τις διατηρεί.

Απευθύνομαι σε σας διαιτητές αυτού του παιχνιδιού, είτε λέγεστε Ο.Δ. είτε Innogames, αν πραγματικά ως εταιρεία σας ενδιαφέρει να διατηρήσετε το δίκαιο και ισόνομο παιχνίδι για όλους με κόσμιο τρόπο συμπεριφοράς, όπως περίτρανα αναφέρετε στους κανόνες του παιχνιδιού, θωρακίστε και προστατεύστε τους server, δημιουργώντας στεγανά παικτικής συμπεριφοράς τόσο στα τεχνικά μέσα που επιτρέπετε να χρησιμοποιούν οι παίκτες, όσο και στον τρόπο που συμπεριφέρονται μεταξύ τους, άλλωστε είμαστε Έλληνες και το "ευ αγωνίζεσθαι" γεννήθηκε εδώ, οφείλουμε να το τιμήσουμε.

Αντιλαμβάνομαι πως είναι δύσκολο να δημιουργήσετε αυτά τα στεγανά, το πρώτο βήμα είναι να δημιουργηθεί στην οπτική σας η αναγκαιότητα τους και για μας που θέλουμε να διασκεδάζουμε παίζοντας και για σας αν θέλετε να είναι ενεργοί οι server που έπονται...

Ίσως η μαζική αποχώρηση μας ως ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ από τον κόσμο Pella να άλλαξε τις ισορροπίες του κόσμου αλλά ήταν ο μοναδικός τρόπος για την απαρχή της αφύπνισης.


Καλή Χρονιά με υγεία σε όλους
 

DeletedUser9034

Guest
lipon tha s po kati les gia ghost twra ti na soupw oti epeza apenantitous apo kinito h oti se esosan pou ta etroges amasita h na s po oti epeza me ena onoma pou otan arpakses to ban gia bot sou pira ena soro polis ! ti na kanoume !vasika tha soupw na erthis na mou strosis xali otan paro tin korona !xaxoaxoaxoaxo episis min prokalis na pekso ston kenourgio apenantisou min xasis kialo kosmo krima einai ase na paris ligo tap anosou kai ta leme ston epomeno mipos kai mathis ektos an thelis na erthw na sou kano idietera pos pezete to grepolis ! mias kai gerasa toso pou tha gino propropapous
Χαχαχα τι λεει ρε αυτο
lipon tha s po kati les gia ghost twra ti na soupw oti epeza apenantitous apo kinito h oti se esosan pou ta etroges amasita h na s po oti epeza me ena onoma pou otan arpakses to ban gia bot sou pira ena soro polis ! ti na kanoume !vasika tha soupw na erthis na mou strosis xali otan paro tin korona !xaxoaxoaxoaxo episis min prokalis na pekso ston kenourgio apenantisou min xasis kialo kosmo krima einai ase na paris ligo tap anosou kai ta leme ston epomeno mipos kai mathis ektos an thelis na erthw na sou kano idietera pos pezete to grepolis ! mias kai gerasa toso pou tha gino propropapous
Χαχαχ αα εσυ εισαι τελειωμενος παραμυθας .εσυ μου πηρες πολη? Εφαγα εγω μπαν ? Τρολαρε εσυ και λεγε ψεματα
και θα ερθω να σου στρωσω χαλι
Και μαζι μου δεν εχεις παιξει να τα λεμε σωστα αγαπουλα
 
Κορυφή