ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser17261

Guest
Κυριοι κουκοι και εσεις εχετε την φωλια σας λερωμενη με κουτσουλιτσες
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Ειπα δε θα μιλησω πριν τις 10σελιδες, αλλα πατησατε φρενο και δε θα μιλησω καθολου στο τελος! (θα επεσε για νανι ο puressense ισως...)
Μιας και μιλατε ανοιχτα, εγω το λεω μονο και μονο επειδη παραπανω ειπατε πως ειστε καθαροτατοι.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Για την ακριβεια: Αλλα δεν εχεις..αυτο ειναι το θεμα... αλλιως θα το ανεφερεςπιο πανω.. αλλα σε τσουζει που υπαρχουν και τιμιοι παικτες εδω!
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif



-Επειδη εγω παιζω σε αλλη θαλασσα, και εψαχνα τους ανενεργους της 45, ξερω αρκετα καλα τι παιζει απο τους διπλοτριπλους γιατι τους τσεκαρα μανιωδος, να κατεβαινα να σας ζαλιζα (χεχ
smiley_emoticons_hust.gif
).
Ποσοι λογαριασμοι με το που χασανε πολη ή απειληθηκαν μπηκαν διακοπες και οταν επεστρεψαν ''κατι τους ετυχε'' και μοιρασανε πολεις.
Ποσοι λογαριασμοι με 10-15-20 πολεις ΟΛΕΣ ΑΔΕΙΕΣ (γιατι τα ειχαν ολα σε μονιμες) μοιρασανε πολεις και εξαφανιστηκαν οταν απειληθηκαν.
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

Και το καλυτερο για να μην σας λεω αερολογιες, να σας πω παραδειγμα, με ονοματα οπως και ζητησατε. Ειχατε εναν παικτη που ηταν διακοπες, ''γυρισε'' οταν του τελιωσαν (βασικα μπηκατε στον λογαριασμο του δε γυρισε ποτε) και πριν προλαβετε να μοιρασετε ολες του τις πολεις, το επομενο πρωι, ηταν με μπαν μονιμο για διπλο. Τωρα δε ξερω αν ηταν κανονικος παικτης στην αρχη ή εξαρχης τριπλοδιπλος...
Και αυτο εγινε στο ενα νησι, στο οποιο ετυχε να πατησω εγω ετσι. Δε ξερω, μου φαινεται και εμενα λιγο περιεργο, απο τα εκατονταδες νησια της 45, στο ενα που πατησα να ειχατε διπλο. Βεβαια και φυσικα δεν ηταν ο μονος, εχετε κανιβαλισει διπλοτριπλους σε αριθμο πλεον δυψηφιο.
Μου πηρε ωρες να βρω το ονομα του παικτη, τελικα τα καταφερα!
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Αιτωλικιώτης λεγοτανε ο παικτης, και θελω τωρα, τον Τασο, ή τον Βασιλη, να βγουν και να μου πουν το αντιθετο και πως κανω λαθος...
smiley_emoticons_nicken.gif

Ξερετε οτι κανατε και εσεις τις μαλαγανιες σας.
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Αντε ετσι ευχαριστα να μπουμε στον νεο χρονο!
smiley_emoticons_biggrin.gif

Καλες μαχες και καλες γιορτες.
smiley_emoticons_viking.gif




Υ.Γ(1): Επεισης κραζετε για παραβιασεις κανονισμων (κουκοι) οταν οι υπερ σας εχει σπασει τα ταμια σε μπαν και παραβιασεις.
Και Δημητρα (ντιμικου), σε παρακαλω, εσυ ειδικα κανε μου την χαρη. Δε μπορει να βγεις εσυ να κανεις παραπονα για οσους κανουν μαλαγανιες, οταν εχεις φαει 2 μπαν για μποτ, οχι 1. Και δηθεν να πουλας πως ηταν επειδη σπαμαρες θεϊκες. Και αλλα δυο μπαν μαζι με την παρεουλα επειδη μπαινοβγαινατε ο ενας στον λογαριασμο του αλλου.
smiley_emoticons_motz.gif

Υ.Γ(2): Οτι βλεπω μαθηματα ηθικης στο grepo με ξεπερασε...
smiley_emoticons_cuinlove.gif

Υ.Γ(3): Σταματηστε να κραζετε οσους βαζουν χρυσο. Εκτος οτι απαγορευεται απο τους κανονισμους πρωτο και κυριοτερο (γιατι σε αυτο θα συμφωνησω πως η εταιρια δε θα επετρεπε να κοροϊδευεται ή να χλεβαζεται καποιον που την πληρωνει.)Επεισης, ο καθενας αξιοποιει τα χρηματα του οπως νομιζει. Ποτε δε καταλαβα γιατι ειναι σωστο να σκασεις 10-20 ευρο για να πας σινεμα, ενω λαθος να βαλεις 10-20 ευρο στο γκρεπο. Η ψυχαγωγια του καθενος και τα λεφτα του τα ξοδευει οπως νομιζει.
Υ.Γ(4): Ολο λετε για μποτ, εμενα για τα κολληματα μου πως δε με εχετε κραξει ακομα? Που ειναι ο Παγκοσμιος να το επιβεβαιωσει! Ειχα 4επιθεσεις ιδιο δευτερο με το αποικιακο μου (το ξεκινησα απο πιο κοντα και εφτανε στο τελος) και 19υποστηριξεις στο ιδιο δευτερο με το αποικιακο, οπως και αλλες 8 στο επομενο δευτερολεπτο!o_O
Και η πλακα ειναι πως το μποτ μου λεγετε συντονιστης και τυχη :eek: (δωρεαν για οσους ξοδευονται στο ρωσσικο :cool:)
Εχω φτασει πλεον πανω απο 100 μηνυματα πως ειμαι μποτακιας στα κολληματα μου (λιγο ακομα και στο τελος θα το πιστεψω και εγω:(). Μηπως να προσβληθω που με αφησατε στην απ' εξω στις κατηγοριες για τα κονε στην ΟΔ?
Φίλε μου Αλέξανδρε χρόνια πολλά με υγεια κ χαρά το νέο έτος!
  1. Αν δεις ανέφερα σε προηγούμενο σχόλιο τον Αιτωλικιώτη(Γιώργο) κ τον Makismix(Μακη) που τους γνωρίζω προσωπικά κ σε διαβεβαιωνω πως δεν είναι διπλοί!καταλαβαίνω μέσα στο χαμό σχολιών άσχετων ή σχετικών με το θέμα να μην το πρόσεξες κ δεν το έκανες για εντυπωσιασμό.Το ότι έμεινε τελευταία η πόλη του στο νησί που πατουσες ή ότι έτυχε να βρίσκεσαι κ συ στο ίδιο νησί πραγματικά είναι τυχαίο γεγονός.
  2. Πόσοι λογαριασμοί αλήθεια γτ εγώ που βρισκομαι στους κούκους απορώ με τις απορίες σου;
  3. Φαντάζομαι δεν ήταν ο μοναδικός λογαριασμός που ριπορτάρετε σε διάστημα τόσων μηνων έτσι;μην κοροιδευόμαστε κ μεταξύ μας...Αν έχεις να πεις κάτι άλλο για τους κούκους να το πεις με ονοματα αλλιώς κ γω λέω ακριβως τα ίδια κ για τη δική σου συμμαχία κ σιγα που θα κολλώσω,σου βάζω 30 λογαριασμους πως εχετε με 20-30 40 πόλεις χαχαχαχα
  4. Αν εχεις κάτι να πεις πέρα από τον Αιτωλικιώτη(που το χα αναφέρει νωρίτερα) να το πεις με ονόματα όπως έκανες για τη ντιμικου,όχι με αερολογίες γτ δε μου λένε κάτι
  5. Δεν κατηγόρησα(εγώ τουλάχιστον) το να βάζει κάποιος χρυσό,μακάρι να μην έβαζε κανεις κ ίσως τότε το παιχνίδι γινόταν πιο δίκαιο,γτ αμφιβάλλω πως μια εταιρία(εταιρία που θελει κέρδη ειναι το γκρέπολις)θα φερόταν όπως φέρθηκε στα παιδιά από Μπαλαρίνες ή κ όποιο άλλο παίχτη που χώνει χρήμα κ ουσιαστικά συντηρεί την εταιρία όπως στον Αιτωλικιώτη που δεν έχωσε ούτε σεντ .
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Ελα τωρα ειστε σοβαροι? Ο theoduma ρωτησε και εμαθε γιατι εστειλα 11φαρους σε ολους σας.
Σημερα γινεται ο γενικος ελεγχος (νομιζω το καταλαβατε), τσεκαρα λοιπον να δω αν και ποιοι απο εσας εφαγαν μπαν.
Αυτο εδω το αφηνω ασχολειαστο, εχω μιλησει με πολλους κουκους δε νομιζω να εχει κανενας παραπονο: Και ας μην παραβλέψουμε τις ψευτοεπιθεσεις με 11 ψαράκια σε όλους τους κούκους σήμερα ως ανταμοιβή για τι σεβασμό που δείξαμε να φανταστώ ήταν αυτο
Σε αυτο: εκ μέρους σου παλιοφιλε να βγαίνεις να λες όλα αυτά όταν σεβάστηκαν και την απουσία σου λόγω του προβλήματος υγείας που είχες και όλα.
-
Θα απαντησω ως εξης: Οχι δε το σεβαστηκαν ολοι μαλιστα ενας μου πηρε δυο πολεις. (βεβαια στην συνεχεια απολογηθηκε, παρεξηγησεις και ιστοριες οποτε ολα καλα, ισως να μην επρεπε λοιπον καν να το αναφερω.)
2ον) Το θεωρω απαρραιτητο να το ειχατε σεβαστει, πρωτα πρωτα γιατι νομιζω (οπως μου ειπαν και σε πμ οι περισσοτεροι απο εσας) βαζετε την ανθρωπια πανω απο το game. Επεισης ειχε ζητησει η υπερ σας πολλες φορες ανακοχη πιο πριν και εγινε σεβαστη απο μερους μας. (ακομα και αν σε μια απο αυτες ο παικτης paniou ειχε θεμα και επρεπε να βρισκεται στο νοσοκομειο, (ο chicharito ειχε μπει στον λογαριασμο του και εστελνε αμυνες και επθεσεις και ολα αυτα οσο ο paniou ειχε την προστασια της ανακοχης) - ειπαμε με ονοματα να μιλαμε.
Το skype μου ηταν ειναι και θα ειναι παντα διαθεσημο, θα ηθελα να γνωρισω και την απο εκει παρεα!
smiley_emoticons_winken4.gif

Απο κει και περα, δε καταλαβαινω γιατι θα επρεπε να ντραπω, να πω καποια πραγματα που ειδα να γινονται απο μερια σας, επειδη σας ειχα ζητησει ανακοχη 4ημερες για κατι προσωπικο που ειχα. Προσωπικα το θεωρησα αυτονοητο να το σεβοσασταν, και δε περιμενα να σας δω να μου το κοπανατε μετα... Αλλιως δε θα το ζηταγα εξαρχης.


Υ.Γ: Εγω θα ηθελα εναν σερβερ χωρις χρυσο, οι συμβουλοι μονιμα ανοικτοι για ολους και ο χρυσος κλειδωμενος. Ετσι για αλλαγη... αλλα αυτο ειναι ουτοπικο ονειρο, ισως γιατι αν γινοτανε κατι τετοιο η μαμα εταιρια θα εμενε με αδειες τσεπες. Και δε το θελουμε αυτο σωστα?! :rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser15000

Guest
Το θεμα φιλε μου δεν ειναι τι σου κοπαναμε εμεις πρωτον γιατι για 7 ολοκληρες σελιδες δεν υπαρχει ΠΟΥ-ΘΕ-ΝΑ γραμμενο το συγκεκριμενο γεγονος και δευτερον γιατι εσυ ξεκινησες να λες πραγματα που δεν στεκουν! Εφοσων λοιπον ΕΣΥ ΠΡΩΤΟΣ βγαζεις αυτη την κακια απο μεσα σου (δικαιολογημενα προσπαθοντας να καλυψεις τους δικου σου, και εγω φιλε μου ειμαι υποχρεμενος να αναφερω και δημοσίως οτι δεν σεβεσαι!. Γιατι με αυτην την σταση που κρατας δεν σεβεσαι! Και ξερεις οτι εχεις αδικο... και οτι εμαστε πολυ πιο καθαροι απο εσας! Απλως εδω παταει το πεισμα και δεν μπορεις να το δεχτεις και προσπαθεις μεσω Λαμιας και Πατρας να το σωσεις! Αστο φιλαρακι δεν σωνεται! και ενας νοημων ανθρωπος που θα διαβασει αυτα τα σχολια θα το καταλαβει αυτο!
Εγω αυτο που περιμενω εδω και πολυ ωρα ειναι μια απαντηση απο εναν υπευθυνο του φορουμ σε ολο αυτο! Γιατι ειναι όλοι εξαφανισμενοι???? Αναστησαμε το φορουμ και δεν μας ζητανε ουτε ενα ευχαριστω?????
 

DeletedUser17261

Guest
Ελα τωρα ειστε σοβαροι? Ο theoduma ρωτησε και εμαθε γιατι εστειλα 11φαρους σε ολους σας.
Σημερα γινεται ο γενικος ελεγχος (νομιζω το καταλαβατε), τσεκαρα λοιπον να δω αν και ποιοι απο εσας εφαγαν μπαν.
Αυτο εδω το αφηνω ασχολειαστο, εχω μιλησει με πολλους κουκους δε νομιζω να εχει κανενας παραπονο: Και ας μην παραβλέψουμε τις ψευτοεπιθεσεις με 11 ψαράκια σε όλους τους κούκους σήμερα ως ανταμοιβή για τι σεβασμό που δείξαμε να φανταστώ ήταν αυτο
Σε αυτο: εκ μέρους σου παλιοφιλε να βγαίνεις να λες όλα αυτά όταν σεβάστηκαν και την απουσία σου λόγω του προβλήματος υγείας που είχες και όλα.
-
Θα απαντησω ως εξης: Οχι δε το σεβαστηκαν ολοι μαλιστα ενας μου πηρε δυο πολεις. (βεβαια στην συνεχεια απολογηθηκε, παρεξηγησεις και ιστοριες οποτε ολα καλα, ισως να μην επρεπε λοιπον καν να το αναφερω.)
2ον) Το θεωρω απαρραιτητο να το ειχατε σεβαστει, πρωτα πρωτα γιατι νομιζω (οπως μου ειπαν και σε πμ οι περισσοτεροι απο εσας) βαζετε την ανθρωπια πανω απο το game. Επεισης ειχε ζητησει η υπερ σας πολλες φορες ανακοχη πιο πριν και εγινε σεβαστη απο μερους μας. (ακομα και αν σε μια απο αυτες ο παικτης paniou ειχε θεμα και επρεπε να βρισκεται στο νοσοκομειο, (ο chicharito ειχε μπει στον λογαριασμο του και εστελνε αμυνες και επθεσεις και ολα αυτα οσο ο paniou ειχε την προστασια της ανακοχης) - ειπαμε με ονοματα να μιλαμε.
Το skype μου ηταν ειναι και θα ειναι παντα διαθεσημο, θα ηθελα να γνωρισω και την απο εκει παρεα!
smiley_emoticons_winken4.gif

Απο κει και περα, δε καταλαβαινω γιατι θα επρεπε να ντραπω, να πω καποια πραγματα που ειδα να γινονται απο μερια σας, επειδη σας ειχα ζητησει ανακοχη 4ημερες για κατι προσωπικο που ειχα. Προσωπικα το θεωρησα αυτονοητο να το σεβοσασταν, και δε περιμενα να σας δω να μου το κοπανατε μετα... Αλλιως δε θα το ζηταγα εξαρχης.


Υ.Γ: Εγω θα ηθελα εναν σερβερ χωρις χρυσο, αλλα αυτο ειναι ουτοπικο ονειρο
Ελα τωρα ειστε σοβαροι? Ο theoduma ρωτησε και εμαθε γιατι εστειλα 11φαρους σε ολους σας.
Σημερα γινεται ο γενικος ελεγχος (νομιζω το καταλαβατε), τσεκαρα λοιπον να δω αν και ποιοι απο εσας εφαγαν μπαν.
Αυτο εδω το αφηνω ασχολειαστο, εχω μιλησει με πολλους κουκους δε νομιζω να εχει κανενας παραπονο: Και ας μην παραβλέψουμε τις ψευτοεπιθεσεις με 11 ψαράκια σε όλους τους κούκους σήμερα ως ανταμοιβή για τι σεβασμό που δείξαμε να φανταστώ ήταν αυτο
Σε αυτο: εκ μέρους σου παλιοφιλε να βγαίνεις να λες όλα αυτά όταν σεβάστηκαν και την απουσία σου λόγω του προβλήματος υγείας που είχες και όλα.
-
Θα απαντησω ως εξης: Οχι δε το σεβαστηκαν ολοι μαλιστα ενας μου πηρε δυο πολεις. (βεβαια στην συνεχεια απολογηθηκε, παρεξηγησεις και ιστοριες οποτε ολα καλα, ισως να μην επρεπε λοιπον καν να το αναφερω.)
2ον) Το θεωρω απαρραιτητο να το ειχατε σεβαστει, πρωτα πρωτα γιατι νομιζω (οπως μου ειπαν και σε πμ οι περισσοτεροι απο εσας) βαζετε την ανθρωπια πανω απο το game. Επεισης ειχε ζητησει η υπερ σας πολλες φορες ανακοχη πιο πριν και εγινε σεβαστη απο μερους μας. (ακομα και αν σε μια απο αυτες ο παικτης paniou ειχε θεμα και επρεπε να βρισκεται στο νοσοκομειο, (ο chicharito ειχε μπει στον λογαριασμο του και εστελνε αμυνες και επθεσεις και ολα αυτα οσο ο paniou ειχε την προστασια της ανακοχης) - ειπαμε με ονοματα να μιλαμε.
Το skype μου ηταν ειναι και θα ειναι παντα διαθεσημο, θα ηθελα να γνωρισω και την απο εκει παρεα!
smiley_emoticons_winken4.gif

Απο κει και περα, δε καταλαβαινω γιατι θα επρεπε να ντραπω, να πω καποια πραγματα που ειδα να γινονται απο μερια σας, επειδη σας ειχα ζητησει ανακοχη 4ημερες για κατι προσωπικο που ειχα. Προσωπικα το θεωρησα αυτονοητο να το σεβοσασταν, και δε περιμενα να σας δω να μου το κοπανατε μετα... Αλλιως δε θα το ζηταγα εξαρχης.


Υ.Γ: Εγω θα ηθελα εναν σερβερ χωρις χρυσο, αλλα αυτο ειναι ουτοπικο ονειρο
Για την αποκατάσταση της αλήθειας,γτ το ψέμα έχει κοντά ποδάρια...ΠΟΤΕ ΔΕ ΖΗΤΗΣΕΣ 4 ΜΕΡΕΣ,3ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΕΣ ΖΗΤΗΣΕΙ Κ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ,ΌΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΆΡΕΙ Κ ΓΩ ΑΠΌ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΝΕ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ,ΗΤΑΝ Η ΑΝΑΚΩΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ,ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΜΕΤΆ ΒΑΡΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ κ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΟΚ.
Ναι δεν έπρεπε να το αναφέρεις καν,γτ όταν σου δινεται 2ήμερη ανακωχήόλοι καταλαβαινουν 2 μέρες,όχι 3...Κ μην τα φουσκώνεις για να φανείς αδικημένος,μια πόλη ήταν κ αυτή ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ το τέλος την 48ωρης+3ωρες δωρο ανακωχής κ εφόσον είχα δει πως στο χρόνο αυτό έκανες στρατολογήσεις(έστω κ από το απόθεμα όπως είχες πει)Κ να μην ξεχνάς πως την ανακωχή τη ζήτησες όταν είχα ήδη μέσα το ένα αποικιακό κ το δεύτερο στο δρόμο...
Αλήθεια το γενικό έλεγχο πως το ξέρεις πως γίνεται σήμερα;Μπορεί ο καθένας να ενημερώνεται πότε γίνεται;
Κ δεν είχα σκοπό να το ξεθάψω το θέμα κ κακώς το έκαναν κ οι σύμμαχοι μ,σε τέτοια θέματα ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΟΙ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Εγω δε καταλαβα που εδειξα ασεβια, για να το λες κατι παραπανω θα ξερεις... Αλλα εγω εχω παντα εναν ασο στο μανικι μου. Ειμαι μικρος αρλουμπες θα πεταω, ειμαι μικρος και αν ειμαι εριστικος θα ειναι απο ατυχιμα, ειμαι μικρος ειμαι μικρος χεχεχε
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
! Ασε που το παιχνιδι θελει και λιγη ιντριγκα για να ζωντανεψει πραγματικα!
smiley_emoticons_panik4.gif

Φιλε τασο, μην χαλασουμε τις καρδιες μας 4 το χαραμα.
Δε θελει πολυ μυαλο να καταλαβεις οτι εγινε γενικος ελεγχος, οταν οι μισοι λογαριασμοι του σερβερ εχουν λουκετακι... Συν οτι ξερω πως τετοιες μερες γινεται καθε χρονο.
Απο κει και περα, ζητησα ανακοχη καποιες μερες γτ δεν εχω διακοπες. Για την ακριβεια ζητησα 5μερες οταν το πρωτο ανεφερα στην πρωτη συμμαχια οπου εχω απεναντι μου. Στις αλλες 2 οπου ειναι 2 θαλασσες πιο κατω, τα ειπα συνοπτικα και δεν ειπα μερες... Παιζω χρονια αυτο το παιχνιδι, ειναι η πρωτη φορα οπου ειδα οταν καποιος ζηταει ανακοχη για κατι ολιγον τι σοβαρο, να του δινεται καποιες ωρες να το ξεπερασει. (48 για την ακριβεια) Συνηθως η απαντηση ηταν περαστικα ή ολα να πανε καλα. Ειχα την εντυπωση πως βαζετε ανθρωπια πανω απο game, μην με κανεις να αλλαξω γνωμη.
Επειδη παει στο προσωπικο, εχω ειδη δωσει το skype μου οτι θελετε απο κει.
Τωρα οτι εγω βγαζω 1ος κακια, οταν εσεις ανοιξατε το θεμα, δε ξερω μου φαινεται λαθος... :oops:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17343

Guest
ρε συ isten εσυ εισαι ο Νεκταριος που με ψαχνει κιολας?........στειλε 200 επιθεσεις αυριο......και οταν τις στειλεις και τις ανεβασεις εδω........πες μου καλημερα να τα πουμε κιολας...........ενταξει μπορει πολυ πρωι να μην ειναι....αλλα ξερεις εσυ....στειλε τις 200 επιθεσεις ανεβασε τις εδω......και τα λεμε.................
 

DeletedUser17343

Guest
μην ξεχασεις σε επομενο κοσμο να παιζεις με το isten....(καλα και με αλλο να παιξεις παλι θα το μαθουμε).......λεμε τωρα.........για πες μας για το γκρεπολις εσυ παικταρα Νεκταριε......και η ομαδα σου.......
 

DeletedUser17343

Guest
για να μου μιλησεις ανεβασε ομως και 200 επιθεσεις......ξερεις αυτο το γκρεπολις που εχει ποιοτητα........αλλιως τσαμπα θα γραψεις
 

DeletedUser17343

Guest
καλη χρονια να εχεις και την κορωνα ΑΝ την παρεις......να την βαλεις εκει που ξερεις.......στο συνθετο με τα μεταλια της κολυμβησης!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Γιατι πρεπει ολα αυτα να τα γραψεις σε 4 διαφορετικες απαντησεις? Και οχι σε μια...
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser17346

Guest
Είδα διάβασα και γέλασα. Ένα έχω να πω Βαγγέλη (jason Bourne)ξέρεις πόσο σε εκτιμαω και θα στο λεω συνέχεια αυτο.αλλα ντρέπομαι για τους συμμάχους σου.απευθυνομαι στα υπόλοιπα παιδιά που με ξέρουν και έχουν και άποψη.Ειστε ντροπή σκέτη.Μυαλα 10χρονων που κάθονται πίσω από την οθόνη χρησιμοποιώντας τις πιστωτικές των γονιών τους για το παιχνίδι.ειναι πολύ κρίμα πραγματικά.αλλα οι καλύτεροι πελάτες πάντα ανταμείβονται αυτό είναι αλήθεια.Ειστε ντροπή σκέτη και στο παιχνίδι αλλά δυστυχώς και σαν άνθρωποι και λείπαμε που χανω το χρόνο μου να παλεύω με σκατοπαιδα που το παίζουν μαγκες πραγματικά.
αστο εσυ μη μιλας καθολου εδω μεσα..εχεις λερωμενη τη φωλια σου...παρακαλουσες τον sscocco21 να μπει ρουφιανος σου στης μπαλαρινες και να σου λεει τα παντα...ετσι νομιζεις οτι ειναι το παιχνιδι??μα δεν εχεις αντερα εσυ να τα βαλεις με κανενανε στα ισα κ για αυτο πατησες επανεκινηση...κ βγαλε με ψευτη αμα μπορεις..
 

DeletedUser17175

Guest
βουνό με βουνό δε σμίγει κυρία ντιμικου,πρεπεί να έφαγες 150 μπαν σε ένα δίμηνο,,,καταρχήν αυτη η κυρία μέχρι χθες ήταν συμμαχός μου,,,η συμμαχία η δικιά μου τα στρουμφακια ,είμαστε μικρή συμμαχία κ δεν έχουμε αναμεσα μας κ τους καλύτερους παιχτες,,κοινώς την παλεύουμε οπως μπορούμε,,όταν αυτη η κυρια με τον φίλο της μπήκαν στη συμμαχία,άρχισαν να κατακτάνε πόλεις τη μία πίσω απο την άλλη,,,,ξαφνικά γίναμε η μπαρτσελονα του πελλα,,τότε έσκασε το πρωτο μπαν,,μόνο η κυρια ντιμι το έφαγε,,το θεωρήσαμε αδικία καθως το έφαγε για γρήγορη χρηση ξορκιου απέναντι σε καταιγίδα ,δε ξέρω αν με αντιλαμβάνεστε τι θέλω να πώ,,,,γυρίζει η κυρια ντιμι ξανα μανα κατακτήσεις κ τότε έρχεται κ το δεύτερο μπαν,,,4 άτομα αναμεσα τους η ντιμι κ ο φίλος της, κ όλοι έπαιζαν μπροστινοι στα κοκκινα,,,η κυρία ντιμι είχε το συνηθειο να μπαίνει σε λογαριασμούς άλλων που δεν ήταν μέσα για να στέλνει αμυνες κ φάρους κ είχε μπάσει κ άλλους 2-3 στο κόλπο,,,να συνεχίσω ντιμι?γιατι την έκανες απο τη συμμαχία??στο κρυφο θα τα λεγαμε καλυτερα,συνεχίζω,ολοι αυτοι ήταν διπλανοι μου κ ξαφνικα βρεθηκα μόνος αναμεσα σε 10 παιχτες αντιπαλων,,παρόλα αυτα,κυρία ντιμι ολο μέλι ζάχαρη ήμουν μαζι σου,κ όταν ξαναγύρισες επειδη το χουι δε κόβεται έπεσε κ το τρίτο μπαν,,,παραλίγο αυτη τη φορα να σε μπαναρουν ως το πάσχα,,κ παρόλο που έφαγες πάλι μπάν,εσυ κ οι αυλικοι σου,εγω σου στάθηκα,κυρια ντιμικου,,,,κ μου έλεγες τι θα κάνεις στους ραιντερς όταν θα γυρίσεις,οτι θα τους σκίσεις κ κατι τετοια χαριτωμενα,,,εσυ όμως γύρισες κ όταν άρχισαν οι κόρνες,είπες να τα μαζευεις απο τον κόσμο,τοτε τι μου κουβαλήθηκες αρχης εξαρχης στα στρουμφ?δεν ήξερες οτι είμαστε μικρη συμμαχία?οτι ο ντιζει κ η παρεα του θα σε ταραξουν στα σπαθια?καποια παιχνιδια τελικα δεν είναι για μωρά ουτε για παιδακια για αυτό κ πολλοι ανεξαρτητου υπερ κ συμμαχιάς καταφευγουν σε τετοια κόλπα,μποτ διπλοι,τριπλοι, τιμ βιοε πως το ειπατε δε ξερω,κλπκλπ με συνεπεια,όλοοι οι υπόλοιποι που αγαπαμε το συγκεκριμένο παιχνιδι στρατηγικής να μην μπορούμε να το απολαυσουμε όπως πρέπει,,,,αυτα κ χρόνια πολλά σε όλους,μποτάκηδες κ μη,,,,
 

DeletedUser17085

Guest
αστο εσυ μη μιλας καθολου εδω μεσα..εχεις λερωμενη τη φωλια σου...παρακαλουσες τον sscocco21 να μπει ρουφιανος σου στης μπαλαρινες και να σου λεει τα παντα...ετσι νομιζεις οτι ειναι το παιχνιδι??μα δεν εχεις αντερα εσυ να τα βαλεις με κανενανε στα ισα κ για αυτο πατησες επανεκινηση...κ βγαλε με ψευτη αμα μπορεις..

Χαχαχαχαχα .ένας εντελώς αμέτοχος και μηδενικός παίχτης για τη συμμαχία του παιταχτηκε να το παίξει μαγκας.ναι ρε τον έβαλα για ρουφιάνο αλλά να θυμίσω ότι ήσουν συμμαχος για μήνες με τον kostas mp ο οποίος εκμεταλλευόταν συμμάχους μου παίρνοντας Κοντάκια χρυσό και πληροφορίες από το φόρουμ μας πάντα αδιαφορώντας αν μετά το παίξατε και οι και τον διώξατε. Με άλλα λόγια κάνατε τα ίδια και χειρότερα.δευτερον σηκώνονται τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι.δεν υπάρχεις πουθενά για να μπορείς να λες σε μένα ότι φοβάμαι να αντιμετωπίσω κάποιον μέτωπο με μέτωπο.οταν παίζεις με μια ηγεσία που κανιβαλιζει ανενεργους και σε έχει παρατημένο και δέχεσαι καθημερινή πίεση επί μήνες από 15 άτομα με πόντους που ξεπερνούσαν κατά μεγάλο βαθμό τους δικούς σου Ε ναι είναι πρόβλημα.και για να ολοκληρώσω αν δεν είχα τα αντερα όπως λες και εσυ δεν θα ξαναγύριζα και το μόνο σίγουρο δεν θα ξαναερχομουν 55.αλλά δυστυχώς Εσύ που έχεις κάθεσαι και παίρνεις φαντάσματα στην 65.αυτή είναι η αξία σου και μέχρι εκεί μπορείς να φτάσεις σταματά να κρύβεσαι σε μια μεγάλη συμμαχία και γίνε παίχτης.αλλα όχι εγώ φοβαμαι να αντιμετωπίσω κάποιον κατά μετωπο
 

DeletedUser17356

Guest
Καλημερα και απο μενα και χρονια πολλα σε ολους με υγεια!

Εμενα απο χθες με τα οσα εχω διαβασει με τρωει κατι
Στο συγκεκριμενο ποστ βγηκατε για να μαλωσετε ο ενας με τον αλλον Ή για να κανετε τα παραπονα σας στη διαχειρηση?
Το ειπα χθες και στον Τασο(καραμπινα) οτι καθεστε και μαλωνετε και γραφετε κατεβατα κειμενα γιατι???.....για ενα παιχνιδι
Καντε μια αυτοκριτικη και πειτε πως νιωθετε με τους εαυτους σας

Εγω δε θα πω πολλα...και δεν χρειαζομαι κανεναν να απαντησει στο ποστ μου το ανεβαζω για εγκυκλοπαιδικους λογους καθαρα

Ζουμε στην Ελλαδα ετος 2017 σε μια χωρα που θελεις δε θελεις οπου υπαρχει το χρημα(χρυσος) θα υπαρχει και η βρωμια(μποτακια κλπ κλπ)
Ολοι μας γνωριζαμε εξ αρχης το οτι η ενεργη συμμετοχη μας στο συγκεκριμενο παιχνιδι θα επιφερει και καποιες επιπτωσεις στην ζωη μας....το ξεραμε ολοι αυτο

Και αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι οτι πλεον κανεις δεν διασκεδαζει....ηταν καποτε καπου στο Τεξας εποχες που παιζαμε και απολαμβαναμε το παιχνιδι
Πανε ολα αυτα ομως τωρα

Εγω δεν κραζω κανεναν και δειχνω σεβασμο και εκτιμηση προς ολους, ειτε αντιπαλους ειτε συμμαχους, αλλα απο οσα διαβαζω εδω περα εχει χαθει η ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ οποτε ολα τα υπολοιπα ειναι περιττα.

Δε θα μακρυγορησω αλλο και δεν το παιζω ο καλος της υποθεσης...απλα εχω μαθει να μενω παρατηρητης οπως κανω εδω και αρκετα χρονια χωρις να κλαιγομαι ουτε σε διαχειρησεις ουτε πουθενα

Καλες γιορτες και καλη χρονια να εχουμε ολοι μας!!
 

DeletedUser16326

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16326

Guest
αυτο απ το κεντρικο φορουμ του παιχνιδιου!!!
qG2y_R3QRj_GR8B4eKe71w.png

Και αυτή είναι μια απάντηση απο την Ο.Δ.
ZzRAfBw6ToGUyZY03BumEA.png

Ρωτάω λοιπόν όταν εγω δεχόμουν αποικίακο με 12 επιθέσεις και το κινητό μου βάραγε πάνω απο 50 φορές μόνο και μόνο για να μην μπορώ να κάνω σωστό dodge δέν είναι λόγος για μπάν?
Οταν έκανα συνεχόμενες καταγγελίες με αποδείξεις για υποστηρίξεις με 1 άδειο μεταφόρικο 1 φάρο μια διήρει και μιλάμε για 70 100 τέτοιες υποστηρίξεις με ξεκάθαρη πρόθεση να κολήσει ο server γιατί δεν τιμωρήθηκε ποτέ κανένας ποτέ?
Οταν σε ανύποπτο χρόνο τα κίνητα μας χτπούσαν απίστευτα πολλές φορές επαναλαμβανόμενα με αυτόματη ακύρωση χωρίς να προλαβαίνουμε κάν να δούμε απο ποιόν παίκτη προέρχονταν οι επιθέσεις μόνο και μόνο για να μας αναγκάσουν να παρατήσουμε το παιχνίδι δεν ήταν λόγος για μπάν???
Για να μην αναφερθώ στις τόσες καταγγελίες που πήγαιναν στο βρόντο για διπλούς λογαριασμούς και παράνομα λογισμικά...η για χρήση team viear παικτών που κρατούν 2 και 3 λογαριασμούς ταυτόχρονα.
Είναι καλύτερα τώρα που γέμισαν 2 θάλασσες φαντάσματα? Επρεπε να φτάσουμε σ αυτό το σημείο για να πέσουν τιμωρίες που έπρεπε να είχαν πέσει εδω και πάρα πολυ καιρό? Και μιλάμε για τιμωρίες οι οποίες έπεσαν σε περίοδο ανακωχής, Τυχαίο? Αλήθεια θα τηρηθούν οι κανόνες του παιχνιδιού? γιατί αν τηρηθούν οι μισοί θα πρέπει να μείνουν σε μόνιμο μπαν.
Εύχομαι τουλάχιστον μιας και είναι ο δεύτερος συνεχόμενος κόσμος που καταλήγει σε φιάσκο μετά τον naxos που επίσης γέμισε φαντάσματα και αυτη τη στιγμή απλά υπάρχει να θορυβηθούν τα ανώτερα στελέχη της εταιρίας, και μιλάω για τα κεντρικά γιατι στην ελλάδα δέν περιμένουμε να αλάξει κάτι και να αρχίσουν να τηρούνται επιτέλους έστω οι στοιχειώδεις κανόνες πρίν να είναι αργά. Ειδηκά σ αυτόν τον κόσμο φτάσαμε ολοι στα όρια μας.
Δέν αρκεί μόνο να μιλάμε για ένα δίκαιο και τίμιο παιχνίδι πρέπει να το αποδυκνείουμε κιόλας. Τουλάχιστον σ αυτούς που έμειναν πίσω να το παλέψουν παρά τις αντίξοες συνθήκες αξίζει μια δικαίωση.
Καλές γιορτές σε όλους εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου ο καινούργιος χρόνος να φέρει επιτέλους ένα τίμιο και αξιοκρατικό παιχνίδι που δεν θα υπάρχει μόνο στα τυποποιημένα μυνήματα που στέλνει η Ο.Δ. Ας ευχηθούμε να το δούμε επιτέλους και στην πραγματικότητα.


Ξαναγράψε χρησιμοποιώντας τον μετατροπέα Greeklish σε Ελληνικά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή