ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser17345

Guest
ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΊΣΤΗΚΕ Ο ΥΠΈΡΤΑΤΟΣ ΠΟΛΈΜΑΡΧΟΣ....Ε!!!ΠΟΥΡΕ...ΠΟΙΟ ΉΘΟΣ ΡΕ ΠΟΙΕΣ ΒΡΩΜΙΈΣ ΡΕ???ΠΟΙΆ 13 ΤΟΥ 89???ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΌΡΑΣΗ???ΠΑΊΞΕ FARMVILLE ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΕΚΕΊ ΕΊΣΑΙ ΑΝΤΕ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΗΘΟΙ ΚΑΙ ΈΘΙΜΑ....ΔΕΝ ΠΕΡΊΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙΡΆΞΕΙ ΤΌΣΟ ΠΟΛΎ....ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΆΒΑΜΕ ΝΑ ΧΤΥΠΉΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ...ΠΟΛΛΆ ΠΑΙΔΙΆ ΑΠΌ ΑΠΟΣΤΆΤΕΣ ΌΝΤΩΣ ΈΧΟΥΝ ΉΘΟΣ...ΝΑ ΜΆΣ ΔΙΔΆΞΕΙ Ο ΠΟΥΡΕΣ???ΔΥΣΚΟΛΟ
 

DeletedUser17263

Guest
Για ποιό λόγο να υπάρχει η δεύτερη ευκαιρία σε όσους χρησιμοποιούν παράνομα λογισμικά, εφόσον η παράνομη χρήση τους γίνεται εις γνώσιν των χρηστών, οι οποίοι παρεπιπτόντως είναι έμπειροι παίκτες, γνωρίζουν πολύ καλά τι κάνουν και επιλέγουν την παρανομία για να καλυφθεί η ματαιοδοξία τους;
εχεις απολυτο δικιο
 

DeletedUser9034

Guest
drania xoaoxaoxoaxo klew sto ksana lew xoaoxaoxo
Αγαπουλη οι πηγες μου λενε οτι εννοεις τον δρολια οχι εμενα ,μαλλον παππους παππους θα επαθε το ματι σου χαχαχα
Παρε ενα τηλ τον ακη και πες του τα αυτα χαχαχαχ
 

DeletedUser15292

Guest
Αν δεις δικό μου team και αν δεις να έχω δώσει σε άλλον τον λογαριασμό μου εγώ θα βγω να πω ότι ειμαι ο μεγαλύτερος μαλακας που υπάρχει και θα σου ζητήσω δημόσια συγνωμη!!!!!
Αν είσαι όντως τόσο σωστός όπως λες θα δείξεις και εσυ το δικό σου και αν θες μπαινουμε τώρα κληση εγω εσυ ο ανδρεας και αλλα παιδια και τα λεμε εκει...αλλα μην μας το παίζεις μαμα Τερέζα εσυ...ημαρτον ρε Jason..... θυμάμαι και ένα αποικιακο που είχες βάλει στον Κανένα στον εφεσσο....10 άμυνες στο δεύτερο διαφορά ένα δεύτερο από 6 επιθέσεις και μια προσπάθεια αποικιακού και ως εκ θαύματος εκει έκατσε!!!!!
Ήσουν κ τυχερός !!!
Προτείνω να αλλάξεις το Jason Bourne και να το κάνεις David Copperfield !!!!!
Αφού είπαμε βρε μάγος είμαι..Μην τα ξαναλέμε...Όσο για κορώνες επειδή έχω τα κονέ στην διαχείριση βλέπεις τρέχουν από τα μπατζάκια μου...Ρε σεις...Διαλέξτε...Έχουμε κονέ ή όχι τελικά στην διαχείριση;Να ξέρω τι να λέω....Τέσπα...
Καλό βράδυ και από εμένα..Καλή χρονιά εύχομαι σε όλους με υγεία και ευτυχία..
 

DeletedUser15060

Guest
Νεκτάριε ο δρανιας δν είχε φάει ban στο εφεσσο...αυτο ειναι σίγουρο....στην ίδια συμμαχία ήμασταν.. .ο drolias είχε φάει ανοιχτο
 

DeletedUser16326

Guest
ελλα στοπ εδω ελατε κληση θαμε μεσα να βαλω ενα απικιακο στον erythro
 

DeletedUser15000

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΒΛΕΠΩ εδώ μεσα παίχτες π δηλώνουν οτι απεχθάνονται το βρόμικο παιχνιδι
Γιατι αγαπητοί φίλοι μ δεν βγήκατε πρην 4 μήνες όταν πολλοί παίχτες σας φάγανε Μπαν να το καταγγείλετε ;
Όταν αφορά εμάς Δλδ δεν ειναι βρόμικο όταν όμως γίνεται εις βάρος σας άμεσος να το καταγγείλετε .
Γιαυτο καλό θα ήταν πρώτα να κρίνετε τους εαυτούς σας και τους συμπεχτες σας και με τους αντιπάλους σας......
Αναφέρθηκε κάποιος στο όνομα μ “xarkan”
Δεν ειμαι υποχρεωμένος να δικαιολογήθω σε κανένας απο εσας
Απλα για να σας φύγει η περιέργεια ο λόγος που εφαγα Μπαν ειναι επιδει με δικιά μας ευθύνη μπήκαμε απο κοινι σύνδεση λογο δαιχωμασταν επιθέσει ξέραμε εξαρχής οτι θα φάμε Μπαν αλλά το ρίσκαραμε και τιμωρηθηκαμε γιαυτο(αυτο δηλώνει οτι η διαχείριση κανει πολυ καλά την δουλεια τις )
Εχουμε αποδείξει εξαρχής οτι δεν παίζουμε ούτε με μποτ ούτε με διπλούς
Δεν χριαζετε καν ν μπούμε στον κόπο να βάλουμε άσπρο κόκκινο μαύρο μποτακι αυτα ειναι για παίχτες σας και σας που ξέρετε εξαρχής οτι θα χάσετε
Εμεις εχουμε την ορέξει και το μυαλό και αυτο μας φτάνει .

Καλή χρονια σε όλους
Με υγεία αγάπη το 2018
Τι λεε ρε φιλρακι σοβαρα???? το ρισκαρατε??? μιλησε μας γι αυτο!!! ενδιαφερομαστε πολυ να το ακουσουμε.... Ακουσε να δεις καλα γιατι παιρνετε φορα εκει στη ομαδουλα σας που εχετε χτισει με τα λεφτα και δεν ξερετε τι λετε..... Σε αυτο το παιχνιδι οι "κλεφτες" δεν χωρανε!! Ενα πραγμα εχω μαθει στην ζωη μου και αυτο ειναι να ειμαι τιμιος! Σεβομαι τους κανονες και παιζω με αυτους! Δε μπα να χασω 50 πολεις σε ενα βραδυ! Τουλαχιστον ξερω οτι εχω παιξει τιμια!! Αυτο εσυ δεν μπορεις να το δεχτεις! Γι αυτο και εχεις τους δευτεροτριτους λογαριασμους σου και νομιζεις οτι κατι κανεις !!! Συγχαρητηρια.....
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.Γιατί σας δουλεύουν ψιλό γαζί;Γιατί επειδή έπεσαν τα μπαν τώρα έχουμε κονέ με την διαχείριση;Πείτε μου πώς βγάζετε αυτό το συμπέρασμα γιατί εμείς οι απλοί αμόρφωτοι άνθρωποι δεν καταλαβαίνουμε.Πώς τα άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με την 45 που παίζετε σας επηρεάζουν εσάς.Έφαγε κανείς από την 45 μπαν και δεν το ξέρω;Εκτός και αν διακτινίζεστε εσείς και θέλατε να πατήσετε σε άλλα νησιά ενώ κάποιοι έχουν κλειστό μπαν(όχι ανοικτό).Να πω ότι έφαγαν ανοιχτό μπαν και δεν μπορούσατε να κάνετε κάποια κίνηση να πω έχουν δίκιο τα παιδιά και διαμαρτύρονται.Αλλά κλειστό μπαν και εκτός θάλασσάς σας και διαμαρτύρεστε τόσο έντονα;Αλήθεια;Σκεφτήκατε πόσα μπαν έχετε φάει εσείς;Πόσα ανοιχτά και πόσα κλειστά;Ο ιδρυτής της αντίπαλης υπέρ σας δεν έχει αφήσει ανοιχτά κλειστά τα πάντα.Και μην μου πείτε δεν είναι στην συμμαχία μας,στα ίδια νησιά παίζετε,συνεργάζεστε,έχετε απορροφήσει πόσα άτομα και το πάτε για ένωση.Άρα μήπως γκρινιάζετε λάθος;
Και οσο για τον Ιασονακο απο πανω που πεταγετε και φερνει και αλλους να τον υποστηριξουν απο κατω γιατι μονο ετσι ξερει, αρκει να του πω ενα πραγμα!
Δες ΚΟΜΠΑ, Ορφεα τον Μεγα, JimyNety και πολλους αλλους, που εχουν τις πολεις τους! Δεν σου μιλαω για ολες αλλα για αρκετες... και σκεψου... ειναι λογικο οτι εφαγαν μπαν μερες που υπηρχε ανακωχη... Ολοι γνωριζουμε οτι αρκετοι απο σας εχουν διπλους και τριπλους λογαριασμους εδω και πολυ καιρο... ενδεικτικα να σου αναφερω τον λογαριασμο του Τσιγγανου ο οποιος ανηκει στον Κομπα.... και πολλους αλλους ετσι!! Τι εχεις να πεις γι αυτα??? Και επειδη αναφερθηκες για εμας... Θες να μου αναφερεις ενα λογο με σωστα επειχηρηματα που (1) μελος της ομαδας μας αυτη την στιγμη πρεπει να φαει μπαν???? ενα πες μ.... και θα σου πω ενταξει ρε φιλαρακι εχεις δικιο....
Αλλα δεν εχεις..αυτο ειναι το θεμα... αλλιως θα το ανεφερεςπιο πανω.. αλλα σε τσουζει που υπαρχουν και τιμιοι παικτες εδω! δεν μπορεις να το δεχτεις!
Αυτα απο εμενα και περιμενω την απαντηση σου γιατι πραγματικα θελω να δω τι θα απαντησεις... Να δω ποσο πιο κατω μπορεις να πεσεις!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17261

Guest
karampina min erthis edw konta mou egw eimai mpazouka xoaxoaxoaxoaox
bravo σου,ας εισαι κ πυραυλος ας εισαι κ βλήμα αέρους εδάφους τι μου το λες;Με τον Βαγγέλη που είμαι δίπλα κ όποιον άλλον ειχα κοντά μου,μπορεί να επιβεβαιώσει πως έχουμε καλές μάχες κ αυτό είναι το ζητούμενο,για τους υγιείς ανθρωπους.Για σένα δεν ξέρω με τι χαίρεσαι κ μιλάς μ αυτό το ύφος.
Οι σύμμαχοι σου θα σε επαναφέρουν στην τάξη ή θα επιτρέψουν να χλευάζεις τον καθένα χωρίς να τον ξέρεις;
Κ οπως είπε κ ο tsouki προηγουμένως απαντώντας σε σχόλιο συμμαχου μου κ το επικρότησα

Νομιζω παρεκτρεπεσαι,ειναι αδικο προς τους συμμαχους και γενικα προς τους συνομιλητες σου εδω.
Δεν μπορω να συνεχισω την κουβεντα μαζι σου υπο αυτες τις συνθηκες παρα μονο να σου ευχηθω καλες γιορτες και καλο βραδυ.
 

DeletedUser17085

Guest
Είδα διάβασα και γέλασα. Ένα έχω να πω Βαγγέλη (jason Bourne)ξέρεις πόσο σε εκτιμαω και θα στο λεω συνέχεια αυτο.αλλα ντρέπομαι για τους συμμάχους σου.απευθυνομαι στα υπόλοιπα παιδιά που με ξέρουν και έχουν και άποψη.Ειστε ντροπή σκέτη.Μυαλα 10χρονων που κάθονται πίσω από την οθόνη χρησιμοποιώντας τις πιστωτικές των γονιών τους για το παιχνίδι.ειναι πολύ κρίμα πραγματικά.αλλα οι καλύτεροι πελάτες πάντα ανταμείβονται αυτό είναι αλήθεια.Ειστε ντροπή σκέτη και στο παιχνίδι αλλά δυστυχώς και σαν άνθρωποι και λείπαμε που χανω το χρόνο μου να παλεύω με σκατοπαιδα που το παίζουν μαγκες πραγματικά.
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Κυριοι κουκοι και εσεις εχετε την φωλια σας λερωμενη με κουτσουλιτσες
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Ειπα δε θα μιλησω πριν τις 10σελιδες, αλλα πατησατε φρενο και δε θα μιλησω καθολου στο τελος! (θα επεσε για νανι ο puressense ισως...)
Μιας και μιλατε ανοιχτα, εγω το λεω μονο και μονο επειδη παραπανω ειπατε πως ειστε καθαροτατοι.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Για την ακριβεια: Αλλα δεν εχεις..αυτο ειναι το θεμα... αλλιως θα το ανεφερεςπιο πανω.. αλλα σε τσουζει που υπαρχουν και τιμιοι παικτες εδω!
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif



-Επειδη εγω παιζω σε αλλη θαλασσα, και εψαχνα τους ανενεργους της 45, ξερω αρκετα καλα τι παιζει απο τους διπλοτριπλους γιατι τους τσεκαρα μανιωδος, να κατεβαινα να σας ζαλιζα (χεχ
smiley_emoticons_hust.gif
).
Ποσοι λογαριασμοι με το που χασανε πολη ή απειληθηκαν μπηκαν διακοπες και οταν επεστρεψαν ''κατι τους ετυχε'' και μοιρασανε πολεις.
Ποσοι λογαριασμοι με 10-15-20 πολεις ΟΛΕΣ ΑΔΕΙΕΣ (γιατι τα ειχαν ολα σε μονιμες) μοιρασανε πολεις και εξαφανιστηκαν οταν απειληθηκαν.
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

Και το καλυτερο για να μην σας λεω αερολογιες, να σας πω παραδειγμα, με ονοματα οπως και ζητησατε. Ειχατε εναν παικτη που ηταν διακοπες, ''γυρισε'' οταν του τελιωσαν (βασικα μπηκατε στον λογαριασμο του δε γυρισε ποτε) και πριν προλαβετε να μοιρασετε ολες του τις πολεις, το επομενο πρωι, ηταν με μπαν μονιμο για διπλο. Τωρα δε ξερω αν ηταν κανονικος παικτης στην αρχη ή εξαρχης τριπλοδιπλος...
Και αυτο εγινε στο ενα νησι, στο οποιο ετυχε να πατησω εγω ετσι. Δε ξερω, μου φαινεται και εμενα λιγο περιεργο, απο τα εκατονταδες νησια της 45, στο ενα που πατησα να ειχατε διπλο. Βεβαια και φυσικα δεν ηταν ο μονος, εχετε κανιβαλισει διπλοτριπλους σε αριθμο πλεον δυψηφιο.
Μου πηρε ωρες να βρω το ονομα του παικτη, τελικα τα καταφερα!
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Αιτωλικιώτης λεγοτανε ο παικτης, και θελω τωρα, τον Τασο, ή τον Βασιλη, να βγουν και να μου πουν το αντιθετο και πως κανω λαθος...
smiley_emoticons_nicken.gif

Ξερετε οτι κανατε και εσεις τις μαλαγανιες σας.
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Αντε ετσι ευχαριστα να μπουμε στον νεο χρονο!
smiley_emoticons_biggrin.gif

Καλες μαχες και καλες γιορτες.
smiley_emoticons_viking.gif




Υ.Γ(1): Επεισης κραζετε για παραβιασεις κανονισμων (κουκοι) οταν οι υπερ σας εχει σπασει τα ταμια σε μπαν και παραβιασεις.
Και Δημητρα (ντιμικου), σε παρακαλω, εσυ ειδικα κανε μου την χαρη. Δε μπορει να βγεις εσυ να κανεις παραπονα για οσους κανουν μαλαγανιες, οταν εχεις φαει 2 μπαν για μποτ, οχι 1. Και δηθεν να πουλας πως ηταν επειδη σπαμαρες θεϊκες. Και αλλα δυο μπαν μαζι με την παρεουλα επειδη μπαινοβγαινατε ο ενας στον λογαριασμο του αλλου.
smiley_emoticons_motz.gif

Υ.Γ(2): Οτι βλεπω μαθηματα ηθικης στο grepo με ξεπερασε...
smiley_emoticons_cuinlove.gif

Υ.Γ(3): Σταματηστε να κραζετε οσους βαζουν χρυσο. Εκτος οτι απαγορευεται απο τους κανονισμους πρωτο και κυριοτερο (γιατι σε αυτο θα συμφωνησω πως η εταιρια δε θα επετρεπε να κοροϊδευεται ή να χλεβαζεται καποιον που την πληρωνει.)Επεισης, ο καθενας αξιοποιει τα χρηματα του οπως νομιζει. Ποτε δε καταλαβα γιατι ειναι σωστο να σκασεις 10-20 ευρο για να πας σινεμα, ενω λαθος να βαλεις 10-20 ευρο στο γκρεπο. Η ψυχαγωγια του καθενος και τα λεφτα του τα ξοδευει οπως νομιζει ο καθενας μας.
Υ.Γ(4): Ολο λετε για μποτ, εμενα για τα κολληματα μου πως δε με εχετε κραξει ακομα? Που ειναι ο Παγκοσμιος να το επιβεβαιωσει! Ειχα 4επιθεσεις ιδιο δευτερο με το αποικιακο μου (το ξεκινησα απο πιο κοντα και εφτανε στο τελος) και 19υποστηριξεις στο ιδιο δευτερο με το αποικιακο, οπως και αλλες 8 στο επομενο δευτερολεπτο!o_O
Και η πλακα ειναι πως το μποτ μου λεγετε συντονιστης και τυχη :eek: (δωρεαν για οσους ξοδευονται στο ρωσσικο :cool:)
Εχω φτασει πλεον πανω απο 100 μηνυματα πως ειμαι μποτακιας στα κολληματα μου (λιγο ακομα και στο τελος θα το πιστεψω και εγω:(). Μηπως να προσβληθω που με αφησατε στην απ' εξω στις κατηγοριες για τα κονε στην ΟΔ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17085

Guest
Αλέξανδρε καλησπέρα.σταματα να χλευάζεις και να πουλάς ειρωνείες για τη συμμαχία μου.κανεις δεν είναι διπλός αλλά ώρες ώρες νιώθω δεν έχετε τι να πείτε και απλά λέτε κάτι για να σώσετε λίγο την κατάσταση.Οσον αφορά τη φιλη μου τη Δήμητρα (ντιμικου)που εθιξες κανονικότατα και ευθέως έχω να σου πω πρώτα από όλα ότι σε διαβεβαιώ πως δεν έχει χρησιμοποιήσει μποτ ούτε μια φορά και κατά δεύτερον οποιοδήποτε άλλο σχόλιο έχεις να κάνεις εις βάρος της έλα να το λύσουμε Σκάιπ και θα τα ακούσεις και εσυ καλά μου φαίνεται.ειναι πραγματικά ντροπή εκ μέρους σου παλιοφιλε να βγαίνεις να λες όλα αυτά όταν σεβάστηκαν και την απουσία σου λόγω του προβλήματος υγείας που είχες και όλα.

Και ας μην παραβλέψουμε τις ψευτοεπιθεσεις με 11 ψαράκια σε όλους τους κούκους σήμερα ως ανταμοιβή για τι σεβασμό που δείξαμε να φανταστώ ήταν αυτο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15000

Guest
Να σου απαντησω εγω σε αυτο που στους Κουκους ειμαι τους τελευταιους 4-5 μηνες!!! απο οταν μπηκα ουσιαστικα στο παιχνιδι!!... Δεν μπορω να γνωριζω τι εγινε ( γι αυτα αρμοδιοι ειναι οι προαναφερθεντες και θα σου απαντησουν εκεινοι) εγω απλως μετα απο μια σημαντικη περιοδο εδω μπορω να πω με σιγουρια οτι εμεις ως Κουκοι παιζουμε τιμια! Δεν ξερω τι γινεται στην ΥΠΕΡ.... εκει παρε απαντηση απο αλλους... Αλλα εμεις εδω και νομιζω φαινεται και απο την καταταξη μας και απο τους ποντους και απο τις καθημερινες μας επιθεσεις, αμυνες, θεικες δεν θυμαμαι μια φορα να σας εχουμε σπαμαρει στις θεικες, στις επιθεσεις κπλ.... Αν γινοτανε αυτο παλιοτερα εγω συγκεκριμενα δεν μπορω να το γνωριζω.. Οπως επισης και αν υπηρχαν παικτες που εκαναν χρηση διπλων και τριπλων λογαριασμων!... Πλεον ομως τουλαχιστον σε εμας κατι τετοιο δεν ισχυει. Ο καθε παικτης ειναι και απο μια προσωπικοτητα, εχει εναν λογαριασμο,και γι αυτο μπορω να σου εγγυηθω για πολλα παιδια εδω μεσα (στους ΚΟουκους) γιατι εχουμ συνηπαρξει και σε αλλους παλιοτερους κοσμους και τυχαινει να τουε γνωριζω σιγουρα λιγο καλυτερα απο εσενα. Επισης εσενα δεν σου εχει τυχει ποτε καποιος συμμαχος να βγει σε διακοπες προφανως λογω δουλειων ετσι και γιατι δεν θελει να χασει τις πολεις του, να δει να πηγαινει τζαμπα ο κοπος του κλπ κλπ και μετα οταν γυρναει να αποφασιζει να τα παρατησει για τον χ,ψ λογο???... Αυτο εσυ δεν μπορεις να το ξερεις!! και εγω δεν θυμαμαι ο συγκεκριμενος παικτης να ειχε φαει μπαν(ας με διαψευσουν οι δικοι μου σε περιπτωση που κανω λαθος) αλλα το παιδι απλως δεν μπορουσε να συνεχισει αλλο για εντελως προσωπικους λογους οπως και αλλα παιδια μεσα στους Κουκους που εφυγαν στην πορεια του παιχνιδιου.!!! Και συν της αλλης αυτο που αναφερεις για τις αδειες πολεις! Και εγω εχω 4-5 αδειες πολεις που εχω στειλει μονιμες.... τι σημαινει?? οτι κλεβω?? οτι παιζω και με αλλον λογαριασμο??? Προφανως οχι! Απλως εχω υπολογισει ετσι τις αποστασεις κα τους χρονους και ξερω ποτε να τις μοιραζω και ποτε να τις γυρναω!
Οποτε ολα αυτα που αναφερεις συνεχιζουν και ακουγονται στα αυτια μου ως αερολογιες! Ισως καλυτερα να περιμενες μεχρι την 10η σελιδα!!

Υ.Γ 1 Τις επιθεσεις με τα 11 φαρακια στις 1:30 το πρωι πο ως στοχο έχουν είτε να βαρέσει ο συναγερμός και να ξυπνήσουμε, είτε να χαρτογραφήσεις τους παικτες που εχουν μπαν, διακοπες, ή είναι ενεργοί καντες καπου αλλου! Εδω σε εχουμε καταλαβει πλεον και πραγματικα κριμα τα 200 ευνοια που χαλασα!!
smiley_emoticons_motz.gif


Υ.Γ 2 Πραγματικά εγώ δεν θα είχα μουτρα να βγω να μιλησω μετα την αντρικια συμπεριφορα που ειχαμε απεναντι σου!!! Ξερεις για εκεινη 2-3 εβδομαδες πριν ;)
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!!!! Αλλα εδω φαινεται ποιοι εχουν ηθικη αξιοπρεπεια και ποιοι οχι!
Αυτα απο εμενα καλη χρονια να εχεις με υγεια πανω απο ολα !!
 
Κορυφή