H ομάδα διαχείρισης σας απαντά

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
γεια σας και καλησπερα σε ολους
παιζω στον κοσμο πι και μου εστηλαν να μπω σε μια συμαχια που λενε οτι ειναι μελη της ομαδας διαχηρησης
δεν προκειται βεβαια να μπω απλος θελω να μαθω αν ειναι στην ομαδα διαχηρησης η αν ψευδονται
 

8EAGENHS

Forum Leader
γεια σας και καλησπερα σε ολους
παιζω στον κοσμο πι και μου εστηλαν να μπω σε μια συμαχια που λενε οτι ειναι μελη της ομαδας διαχηρησης
δεν προκειται βεβαια να μπω απλος θελω να μαθω αν ειναι στην ομαδα διαχηρησης η αν ψευδονται

Να κάνεις αναφορά το μήνυμα
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα
βλεπω οτι στον ελληνικο σερβερ ηρθε η ωρα να κλεισει ενα κοσμος
το οριο των 300 μελων ειναι αποφαση της ο.δ?
f97a.png

βλεπω σε ξενους σεβρερ οτι υπαρχουν κοσμοι με
QzSRhlq.png

και δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να χαλασει το παιχνιδι εστω και ενος παιχτη?
ειναι θεμα χρηματων που κερδιζει η εταιρια απο το κοσμο αυτον?
ευχαριστω για τον χρονο
να σημειωσω οτι δεν παιζω στο κοσμο ετα αλλα θα ερθει και η σειρα μου...
και δεν μου αρεσει.
επισης καλο θα ηταν να στελνατε ενα μηνυμα στον ετα να δουν ολοι οι παιχτες το κλεισιμο του κοσμου.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Έχει βγει ανακοίνωση με το όριο και γιατί κλείνουν οι κόσμοι, εδώ. Η εταιρία έχει αποφασίσει ότι κάτω από 300 παίχτες πρέπει να κλείνουν οι κόσμοι.

Οι περισσότεροι κόσμοι είναι ήδη σε διαδικασία κλεισίματος ή έχουν κλείσει ήδη.
Τα grepostats δεν αναφέρουν ότι είναι κόσμοι που έχουν κλείσει αυτοί.
d5ZnNUD.png


Οι παίχτες του κόσμου το ξέρουν από πρώτο χέρι να θα τελειώσει ο κόσμος που παίζουν, καθώς λαμβάνουν ειδοποίηση εντός παιχνιδιού αυτόματα.[/pho]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser8714

Guest
Ναι, μου έκανε εντύπωση το όνομα του παίκτη και προσπαθώ να καταλάβω αν η ανακοίνωση που έλαβα σε δύο από τους πέντε κόσμους που παίζω είναι πραγματική ή όχι.
 

-PNS-

Άρμα
Προφανώς και η ανακοίνωση ήταν σωστή φίλε μου. Αλλά δεν παρατήρησες σωστά τι γράφει. Άλλο 8EAGENHS και άλλο με τελεία, δηλαδή 8EAGENHS. Κάποιος εξυπνάκιας έβαλε μια τελεία στο όνομα του 8EAGENHS, και προσπαθεί να ψαρέψει θύματα. Καμία σχέση ο ένας λογαριασμός, του πραγματικού, με τον μαϊμουδίστικο με την τελεία. Νομίζω ότι εκεί το πας το θέμα, αλλά να βλέπεις πιο καλά...
 

DeletedUser8714

Guest
συγχώρεσε την πρεσβυωπία μου σύμμαχε και την Τρόικα για την έλλειψη πολυεστιακών γυαλιών... έχεις απόλυτο δίκιο :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8837

Guest
καλησπερα παιδια,

πριν λιγο ειδα αρκετα μηνυματα σε αυτο το θεμα και λεω ας γραψω και κατι που με ενδιαφερει.δεν ξερω αν μπορει να τεθει ως απορια αλλα μου φαινεται πιο ενεργο εδω το θεμα απο τα θεματα στις ερωτησεις.ερωτω λοιπον γιατι μετα την καινουργια αναβαθμιση του παιχνιδιου ενω ειμαι σε μια πολη οταν αλλαζω και παω σε μια αλλη(με τα βελακια) να μην παραμενει στην εικονα η αγορα(για παραδειγμα) και να μου ξαναβγαινει η επισκοπηση πολης?μπορω να το αποφυγω?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Ρυθμίσεις => Τοπική προσωρινή αποθήκευση και επιλογή στην "Διαγραφή Περιεχομένων".[/8ea]
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Τώρα μόλις δοκίμασα αυτό που μας περιγράψατε και δε μου συνέβη. Εξακολουθεί να μένει το ίδιο παράθυρο σε όποια πόλη κι αν κατευθυνθώ με τα βελάκια, ακόμα κι όταν έχω 3 παράθυρα απο πίσω, μαζί με την επισκόπηση.

Δοκιμάστε παρακαλώ να καθαρίσετε τη προσωρινή μνήμη:
Ρυθμίσεις => Τοπική προσωρινή αποθήκευση και επιλογή στην "Διαγραφή Περιεχομένων"

[/kni]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Κάνε μια αίτηση υποστήριξης να το ελέγξουν οι διαχειριστές.[/8ea]
 

DeletedUser12392

Guest
Kαλημέρα σε όλους τους παίκτες και στην ομάδα διαχείρησης.
Έχω μια απορία παρακαλώ και θα ήθελα μια απάντηση.
Σε έναν κόσμο (οποιονδήποτε) υπάρχει δυνατότητα να ξεχωρήσουμε εάν κάποιος είναι απλός παίκτης ή ανήκει στην ομάδα διαχείρησης?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.Φιλικά Δημήτριος.
 

DeletedUser12392

Guest
Αγαπητέ Θεαγένη εγώ λίγο πολύ γνωρίζω ποιος είναι μέλος της ομάδας διαχείρησης αλλά ερωτώ εάν υπάρχει τρόπος ν ασας ξεχωρήσει κανείς μέσα στο παιχνίδι πλήν του ονόματος φυσικά.
Και κάνω αυτή την ερώτηση γιατί πολλά παιδιά ή κοπέλες που είναι νέοι στο παιχνίδι ακόμα ψάχνονται να βρουν που κάνουν επίθεση στο αγροτικό χωριό πόσο δε μάλλον να κοιτάξουν απο τόσο νωρίς το φόρουμ.
Εξάλλου εάν υπήρχε σήμανση στα προφίλ των διαχειριστών εντός του παιχνιδιού θα αποφεύγαμε πολλά παρατράγουδα,όπως αυτό το τελευταίο με τον (8EAGENHS.)Είναι λοιπόν κάτι που βολεύει ολόκληρη την κοινότητα.Και εσάς διότι δεν θα μπορεί κανεις να χρησιμοποιήσει το όνομα σας έστω και παραλαγμένο για να προκαλέσει αναστάτωση στο παιχνίδι,και εμάς γιατί δεν θα εξαπατούμαστε εύκολα,και την εταιρία γιατί θα συνεχίζουμε να πληρώνουμε για να απολαμβάνουμε το παιχνίδι μας στο μέτρο του εφικτού -κρίσης μεσούσης- πάντα.
Φιλικά Δημήτριος

Υ.Γ. Θα είχε εξαιρετικό ενδιαφέρον μια απάντηση σας αγαπητέ καθότι μαζί συνομιλούμε απο τον κόσμο "Ε" και η εμπειρία σας είναι τεράστια.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Δεν υπάρχει σημείο που να δείχνει αν κάποιος παίκτης ανήκει στην ομάδα της διαχείρισης, γιατί μάλλον δεν χρειάζεται. Όταν ένας διαχειριστής παίζει σε κάποιον κόσμο, είναι παίκτης κι όχι διαχειριστής.
θα αποφεύγαμε πολλά παρατράγουδα, όπως αυτό το τελευταίο με τον (8EAGENHS.)
Έχεις ένα μεγάλο δίκιο εδώ, αλλά ενώ είχε προβλεφθεί από την ελληνική ομάδα διαχείρισης μια δυνατή δικλείδα ασφαλείας που απέτρεπε κάθε παρόμοια προσπάθεια απάτης, ήλθε μια αναβάθμιση η οποία έσβησε όλα τα δεδομένα κι έτσι βρήκε την ευκαιρία ο απατεώνας κι έκανε αυτό που έκανε.
Από κει και πέρα είναι καθήκον και του τελευταίου παίκτη να διαβάσει τους κανόνες και να περιηγηθεί στα βασικά τουλάχιστον του φόρουμ για να αποκομίσει και γνώσεις και εμπειρίες έστω και θεωρητικές. Μπορούμε οι παλαιότεροι να βοηθάμε τους νεότερους να βλέπουν ένα-δυο βήματα μπροστά. [/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή