H ομάδα διαχείρισης σας απαντά

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser11210

Guest
Αν ενας πεχτης εχει μπαναριστει μονιμα ξερει την ακριβη μερα, ωρα,και το λεπτο που οι πολεις του θα γινουν φαντασματα?η μπορει να μαθει απο τους διαχειριστες?
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Ούτε από τους διαχειριστές μπορεί να μάθει. Στον μόνιμο αποκλεισμό θέλει περίπου 30 ημέρες για να γίνουν φάντασμα οι πόλεις. Το πότε ακριβώς, δεν το γνωρίζουμε ούτε εμείς. Εκτός αν ο παίχτης έχει λάβει μόνιμο αποκλεισμό ή προσωρινό, με δυνατότητα επανεκκίνησης, οπότε και μπορεί να επιλέξει μόνος του πότε θέλει να την χρησιμοποιήσει[/pho]
 

DeletedUser

Guest
γεια σας μου στελνει ενας να παιξω ενα παιχνιδι πως το ειπε e-rubek καπως ετσι αυτο δεν απαγορεβεται ;;;
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Ασφαλώς και απαγορεύεται η διαφήμιση οποιασδήποτε σελίδας που δεν ανήκει στην Innogames
Θα κάνετε αναφορά το μήνυμα αυτό, κάνοντας κλικ στο εικονίδιο με το φακελάκι που έχει τον τίτλο "Αναφορά μηνύματος" πάνω δεξιά από το μήνυμα.
[/pho]
 

DeletedUser

Guest
χαιρετε διαχηρηστες
θελω να σας πω εκει που ημουν στο παιχνιδι και επεζα ξαφνηκα με πεταει εξω και με βγαζει στην αρχικη σελιδα τι εχει γινει ;;;
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
χαιρετε διαχηρηστες
θελω να σας πω εκει που ημουν στο παιχνιδι και επεζα ξαφνηκα με πεταει εξω και με βγαζει στην αρχικη σελιδα τι εχει γινει ;;;

[pho]Αρχικά θα πρέπει να αλλάξετε κωδικό στο λογαριασμό άμεσα και να βάλετε κάποιον δύσκολο. Ο ένας λόγος να σας βγάλει στην αρχική σελίδα, είναι να έχει μπει κάποιος στο λογαριασμό σας (Πάντα βάζουμε έναν δύσκολο κωδικό). Ο άλλος λόγος είναι να έχετε ανοιχτό το παιχνίδι σε παραπάνω από 1 καρτέλα του browser. Οπότε και σύμφωνα με την νέα αναβάθμιση (Για να είναι πιο ορθή η εφαρμογή των ενημερώσεων του παιχνιδιού, θα επιτρέπεται μια καρτέλα για τον κάθε λογαριασμό. Εάν ανοιχτεί κι άλλη καρτέλα, η πρώτη θα αποσυνδέεται.).[/pho]
 

DeletedUser

Guest
επησης μου εμφανιζει ερορ και δεν μπωρο να στηλω μηνημα
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
επησης μου εμφανιζει ερορ και δεν μπωρο να στηλω μηνημα

[pho]Οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα αντιμετωπίζετε, θα πρέπει να στείλετε αίτηση υποστήριξης με αναλυτική περιγραφή. Ο αρμόδιος διαχειριστής θα ελέγξει το πρόβλημα σας και θα σας απαντήσει. Δεν μπορεί να γίνει έλεγχος στο φόρουμ.[/pho]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Να σας θυμίσω, αν δεν το έχετε ήδη καταλάβει, ότι όποιος σπαμάρει το θέμα, θα λαμβάνει 2 μηνών διακοπές από το φόρουμ.[/8ea]
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
συγνωμη που ενοχλω παλι αλλα εχω μια απορια απο τοτε που αρχησα το γρεπολις
γιατι οταν τα αγροτικα χωρια ειναι νομηζω στον επηπεδο 2-3 εχει τον αρηθμο ξερετε πιου
[pho]Για απορίες σχετικά με τις λειτουργίες του παιχνιδιού, θα κάνετε την ερώτηση σας στην ενότητα "Ερωτήσεις"[/pho]


γινεται ενας πεχτης να εχει μπαναριστει τουλαχιστον 3-4 φορες! απο τους διαχειριστες..στο τελευταιο του να ειμαι μονιμο για 22 ημερες και να επιστρεφει την 23η ημερα?μα πως γινεται?τοσο καιρο οι ποινες ειναι μετα το 10 ημερο αντε 15ημερο η το πολυ 20 ημερο μονιμο.πως γινεται αυτο?

[pho]Μόνο από τα κεντρικά της εταιρείας μπορούν να αφαιρεθούν τέτοιοι παλιοί αποκλεισμοί.[/pho]
 

DeletedUser

Guest
γεια σας συγνωμη που ενοχλω αλλα ενας πακτης με κοροιδεβει συνεχεια και με λεει νουμπα τι μπωρο να κανω
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Για το "νουμπά" τίποτε, μια χαρά επιτρεπτό είναι. Αν σου κοπανήσει τίποτε προσβλητικό, κάνεις αναφορά το μήνυμα.[/8ea]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Άνοιγμα νέου κόσμου ανακοινώνεται εγκαίρως και ποικιλοτρόπως, σε όλους τους παίκτες ταυτόχρονα, μόλις η εταιρεία το αποφασίσει.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Ερώτηση:

Γιατι μου ερχονται ελεγχοι captcha 3 η ωρα τη νυχτα?
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Ο captcha έλεγχος είναι ένα αυτόματα πρόγραμμα της εταιρείας που ελέγχει τους περισσότερους παίκτες με κάποιες ερωτήσεις ασφαλείας. Τους ελέγχους αυτούς δεν τους προγραμματίζει κανένα άτομο, ούτε απ' την Ομάδα Διαχείρησης αλλά ούτε και απ' την εταιρεία. Άρα, η ώρα είναι κάτι που το προγραμματίζει αυτόματα το ίδιο το πρόγραμμα. Το πρόγραμμα αυτό δε δουλεύει ούτε με ώρες γραφείου ούτε με κάποιο άλλο ωράριο. Λειτουργεί μόνο του 24ώρες το 24ώρο και μπορεί να εμφανίσει πολλούς ελέγχους εφόσον κάποιος είναι συνδεδεμένος στο παιχνίδι.

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Γειά χαρά.

Διάβαζα τους κανόνες του παιχνιδιού και στην παράγραφο 2 αναφέρεται ότι ακόμα και σε περίπτωση όπου συνδεθούν δύο παίχτες από τη ίδια σχολή, πρέπει να το δηλώσουν.

Το πρόβλημα είναι ότι καθώς έχω συνδεθεί όχι από μία, αλλά και παραπάνω σχολές και σκοπεύω να συνδεθώ στο μέλλον και από τις διακοπές όπου και αν βρίσκομαι, μου είναι αδύνατον να γνωρίζω ποιός άλλος θα πάει να συνεθεί από εκεί... Μπορώ να δηλώσω κάτι στην ομάδα διαχείρησης, ώστε να εξασφαλίσω ότι σε περίπτωση που συνδεθεί και άλλο άτομο από δημόσιο χώρο, εγώ δεν θα έχω επιπτώσεις;

Νομίζω είναι λογικό το αίτημά μου.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Καλό είναι όταν ξέρουμε ότι θα συνδεόμαστε από κοινόχρηστα δίκτυα να το αναφέρουμε με ένα αίτημα υποστήριξης. Βέβαια αυτή η δήλωση δεν σώζει κάποιον αν λειτουργήσει με δόλο.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
γεια σας και καλημερα εχω και εγω μια ερωτησουλα αν εγω συνδεθω απο αλλη συνδεση θα φαω αποκλησμο ;;;
 

DeletedUser

Guest
Αν στην άλλη σύνδεση υπάρχουν άτομα που μπαινουν και παίζουν στο παιχνίδι,και δεν έχετε κάνει χρήση μοιρασμένης συνδέσεως,ΝΑΙ θα τιμωρηθείτε.Αν δεν υπάρχουν άλλοι παίχτες ,δεν υφίσταται θέμα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή