H ομάδα διαχείρισης σας απαντά

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλημέρα σε όλη την ομάδα διαχείρισης
θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε ότι υπάρχει ένας άνθρωπος στο facebook με όνομα προφίλ (Grepolis Hack) ο όποιος πουλάει χρυσό του δίνεις paysafe και σου βάζει τον ανάλογο χρυσό φυσικά δεν έχω προβεί σε τέτοια κίνηση παίζω καθαρά, άλλα θα ήθελα να ρωτήσω για ποιο λόγο δεν τους κλείνετε όλους αυτούς που χαλάνε το παιχνίδι παίζοντας παράνομα? γνωρίζω πολύ κάλα είναι χιλιάδες παίχτες και δεν γίνετε να τους ελέγχετε ολους ταυτόχρονα άλλα γιατί οι προγραμματιστές της εταιρίας δεν φτιάχνουν κάποιο πρόγραμμα που να τα ανιχνεύει αυτόματα και να βαράει στο σύστημα σας και να τους κλειδώνετε αυτούς?

Φιλικά
Δημοσθένης
 

DeletedUser12685

Guest
Καλησπέρα σε όλους σας!
Θα ήθελα να μάθω εάν εχετε καμία ενημερωση για το ανοιγα κοσμου Υψιλον, ημερομηνια, ταχυτητες και λοιπα...
Ανυπομονω!!!!

Χρήστος
 

DeletedUser

Guest
αδερφε και εγω μεσα σε αυτους ειμαι οπως και πολλα αλλα ατομα.στην αναμονη θα μεινουμε απο οτι φαινεται...
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Η απάντηση στην ερώτηση για άνοιγμα νέου κόσμου, είναι η πλέον γνωστή γιατί έχει απαντηθεί χιλιάκις.
Θα περιμένετε ανακοίνωση, μέχρι τότε ουδείς γνωρίζει κάτι. Η Δ.Ο. το μαθαίνει 24-48 ώρες πριν.[/8ea]
 

DeletedUser12685

Guest
Μπορειται να κανετε και μια ανβαθμιση στο Grepolis App και να φτιαξετε το φορουμ οπως ειναι όταν μπαινεις στο Grepolis από το Chrome?
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Καλημέρα σε όλη την ομάδα διαχείρισης
θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε ότι υπάρχει ένας άνθρωπος στο facebook με όνομα προφίλ (Grepolis Hack) ο όποιος πουλάει χρυσό του δίνεις paysafe και σου βάζει τον ανάλογο χρυσό φυσικά δεν έχω προβεί σε τέτοια κίνηση παίζω καθαρά, άλλα θα ήθελα να ρωτήσω για ποιο λόγο δεν τους κλείνετε όλους αυτούς που χαλάνε το παιχνίδι παίζοντας παράνομα? γνωρίζω πολύ κάλα είναι χιλιάδες παίχτες και δεν γίνετε να τους ελέγχετε ολους ταυτόχρονα άλλα γιατί οι προγραμματιστές της εταιρίας δεν φτιάχνουν κάποιο πρόγραμμα που να τα ανιχνεύει αυτόματα και να βαράει στο σύστημα σας και να τους κλειδώνετε αυτούς?

Φιλικά
Δημοσθένης

Είναι μια καλοστημένη απάτη, την οποία δεν δέχεται το Facebook να την αφαιρέσει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser12685

Guest
Υπαρχει καποια συγκεκριμενη ωρα που θα ανοιξει ο νεος κοσμος???
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Ουδέποτε καθορίζεται η ώρα, αν ήταν καθορισμένη θα περιλαμβανόταν στην ανακοίνωση.[/8ea]
 

DeletedUser9766

Guest
Καλημέρα σε όλους
Θέλω να ρωτήσω με την σειρά μου,αν (με σιγουριά) αναφέρω κάποιους παίχτες στο κέντρο υποστήριξης για χρήση παράνομου bot(συγκεκριμένα ένα bot,το ρώσικο,υποθέτω λόγω καταγώγης των κατασκευαστών)το οποίο εκτός οτι farmάρει ύλες,παράλληλα,"κολλάει" υποστηρίξεις-επιθέσεις(πιθανότατα και όταν λείπεις από τον υπολογιστή εχεί την ικανότητα να dodgeάρει επιθέσεις),θεωρείται σίγουρο οτι οι διαχειριστές θα επιληφθούν του θέματος?Το ρωτάω γιατί μεγάλος αριθμός παιχτών-γνωστών μου εχει ξενερώσει με το συγκεκριμένο bot το οποίο ήθελα να πω πως ειναι και αρκετά ακριβό απ'οτι έχω μάθει.Ο λόγος ειναι λογικός νομίζω...με αυτό τον τρόπο δεν κερδίζει αυτός που αξίζει και ξέρει να παίζει...αλλά αυτός που είναι σε καλύτερη οικονομική κατάσταση.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Η δουλειά των διαχειριστών αυτή είναι, να κάνουν ελέγχους εξονυχιστικούς σε κάθε καταγγελία και όχι μόνο. Πολλές φορές όμως οι υπόνοιες και οι εικασίες των καταγγελόντων δεν συμβαδίζουν με τα αποτελέσματα των ελέγχων, γιατί οι έλεγχοι γίνονται μόνο με τα διαθέσιμα εργαλεία της εταιρείας και ισχύουν μόνον τα αποτελέσματα που θα υποδείξουν αυτά.[/8ea]
 

DeletedUser9766

Guest
Προφανώς και η δουλειά των διαχειριστών είναι αυτή αλλά ήθελα να μάθω ΑΝ γνώριζετε οτι υπάρχει 1 bot που δεν "πιάνεται" με τα υπάρχοντα εργαλεία,(και αυτό δεν είναι εικασία για το συγκεκριμένο bot εκτός και αν θεωρείται εικασία οτι η Γη γυρίζει),Αν θα μπορούσατε να κάνετε τροποποιήσεις για να μπορεί να πιαστεί το bot αυτό(δεν είναι και δύσκολο να το βρεις οπότε ίσως μια καταγγελία και μόνο να επαρκεί για την μη εξουσιοδότηση του bot)
Όλα αυτά τα λέω γιατί εγω δεν δέχομαι να κερδίζουν τα λέφτα και δεν το θεωρώ πρέπον.(Αν δεις δεν έχω κάτσει πότε να ασχοληθώ με ερώτησεις στο forum αλλά η συγκεκριμένη περίπτωση είναι σοβαρή)

Από έναν παίκτη που δεν έχει δέχθει ποτέ ban
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Όλες οι καταγγελίες θεωρούνται σοβαρές και ελέγχονται εξ ίσου. Η Ομάδα Υποστήριξης δεν αποτελείται από τεχνικούς οι οποίοι κατασκευάζουν εργαλεία ανίχνευσης παραβάσεων, αποτελείται από χειριστές αυτών. Οι διαχειριστές ακολουθούν κατά γράμμα τις οδηγίες της εταιρείας και στους τρόπους ελέγχων και στις επιβολές ποινών. Κάθε παράβαση κανόνων πρέπει να καταγραφεί από το σύστημα για να ισχύσει. Το ότι συλλαμβάνονται καθημερινά παίκτες που παρανομούν κάνοντας χρήση τέτοιων προγραμμάτων, πάει να πει ότι κανείς δε σώζεται επί μακρόν κι όλοι όσοι απατούν αργά ή γρήγορα θα λογοδοτήσουν.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
κόσμος Tau παρακαλώ να ελέγξετε τον λογαριασμό του παίκτη johnlistis και του παίκτη basilistis για διπλό λογαριασμό ήδη είχανε τιμωρηθεί μια φορά για αυτόν τον λόγο σήμερα έκαναν ταυτόχρονη επίθεση σε δυο συμμάχους μου οι οποίοι βρίσκονται στο ίδιο νησί
[report]fc6948603e33a6003a712a418f2f08a9[/report]
[report]6b8ba6cc33ee0fc5e4627329fba6cc2d[/report

[8ea]Προειδοποίηση: Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Διαβάστε τους κανόνες, με έκπληξη θα διαπιστώσετε ότι πουθενά δεν αναγράφεται ότι μπορείτε να κάνετε καταγγελίες παραβάσεων στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12977

Guest
Απο το μεσημερι και μετα και μεχρι τωρα δεν μου ανοιγει η συγκλητος και ολα τα αλλα κτιρια.
Δεν μπορω να κατασκευασω κτιρια ουτε και στρατο.
Επισης δεν ανοιγουν ουτε οι αποστολες νησιων.
Δοκιμασα και σε αλλους browsers,εκανα διαγραφη περιεχομενων στην τοπικη προσωρινη αποθηκευση αλλα κανενα αποτελεσμα.
Τ και Υ κοσμοι.
Μια βοηθεια παρακαλω.
[art] *************
Προειδοποίηση: Πριν κάνετε μία ερώτηση, παρακαλώ κάνετε μία αναζήτηση, μήπως πριν από εσάς είχε κι άλλος χρήστης την ίδια απορία κι έχει απαντηθεί.
*ΑΡΤΕΜΙΔΑ*[/art]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12395

Guest
[art] Παρακαλώ μεταβείτε εδώ , στο θέμα που μόλις εχθές ερωτήθηκε από συμπαίκτη, και το είδατε κιόλας .[/art]
 

DeletedUser

Guest
capcha????????

τι συστημα ελεγχου ειναι αυτο και γιατι επρεπε να ειναι τοσο απαιτητικο?
συνδεομαστε για να χαρoυμε το παχνιδι και οχι να κανουμε τεστ IQ....ας το ξεραμε πριν να πληρωσουμε και να καταναλωσουμε. Το θεωρω τουλαχιστον ανεντιμο και περιμενω καποια λυση απ τη μερια σας.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Αν θεωρείτε ανέντιμη τη προσπάθεια της Innogames να απομακρύνει παίκτες που χρησιμοποιούν παράνομα προγράμματα και μ αυτό το τρόπο να παραβαίνουν το δίκαιο και ίσονομο παιχνίδι, τότε θα πρέπει να το ξανασκεφτείτε για το τι είναι ανέντιμο και τι όχι.

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Γιατί μπορείτε να τους πιάσετε για να τους απομακρύνετε ; πλάκα κάνεις ; χαχαχα γέλασα πάλι .
Άντε ρε με τα αστεία σας , άκου εκεί χαχαχαχαχα νομίζετε ότι πιάνετε παίκτες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή