ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser17343

Guest
και οπου ηθελα να μπω μπηκα.........σε εσας...........ουτε 2 μηνες δεν παιζω κοντρα σας.......και το σκορ 2-1 ειναι.........δεν χανω......αλλα ακομα και να εχανα......παλι δεν εχω κομπλεξ απεναντι σε κανενα.............καντε αυτα που εχω κανει........ευχαριστηθειτε οπως εχω ευχαριστηθει και χαλαλι σας............
 

DeletedUser3041

Guest
Tsoukis αφού βλέπω πως μιλάς όμορφα θα σου απαντήσω κ αν σ έθιξα λυπάμαι,ήταν απόρροια του ειρωνικού ύφους στο πρώτο σου σχόλιο.
Το ότι υπερασπίζεστε με τόσο μένος τη διαχείρηση εμένα μου βρωμάει,μπορεί να είμαι τρελλός,μπορεί ό,τι θες να πεις,αλλά για την ίδια ακριβώς παράβαση με των παιδιών ο σύμμαχος μου γύρισε φάντασμα...οπότε ούτε τρελλός είμαι, ούτε αερολογώ...χωρίς να έχω κ το αλάθητο του πάπα βέβαια.
Adrian13,μάλλον δε σκαμπάζεις από ελληνικά παληκάρι μου,σου είπα εγώ θα σου δείξω εγώ;...το ΤΣΟ Κ ΛΟ στη δική σου γλώσσα τι σημαίνει;Γιατί στων υπολοίπων είναι βρισιά...οπότες το ποιος προκαλεί άσε να το κρίνει κανας άλλος πιο έξυπνος.
Επίσης δεν προκαλώ εγώ...ούτε είπα σε κανεναν ΤΣΟ Κ ΛΟ εδώ ούτε ονόμασα ποτέ πόλη μου έτσι για να την αφαιρέσουν...
Κ επειδή μάλλον πρέπει να επαναλαμβάνομαι για να γίνω κ στον τελευταίο κατανοητός,είπα εγώ ότι θέλω να κερδίσω τον κόσμο;Το αδιαφιλονίκητο φαβορί σας έχρισα κ είπα πως δε με ενοχλεί αυτό,η βρωμια σας μ ενοχλεί,ότι μοιράζεστε τους λογαριασμούς σας για να μη χάσετε μια πόλη λές κ θα χασετε κάτι από τη ζωή σας αν συμβεί, αυτό λέω...το κατάλαβες η να το ξαναπώ για νιοστή φορά;


Δεν εχω κανενα λογο να ειρωνευτω κανεναν,σεβομαι τον αντιπαλο μου ειτε εχει λιγες πολεις ειτε πολλες ειτε ειτε...Ποσο μαλλον οταν σε εναν δημοσιο χωρο γινετε μια συζητηση.

Στον σχολιασμο σου περι "υπερασπισης της διαχειρησης,πιστεψε ποιο πολυ βρισιδι δεν νομιζω να χει ριξει αλλος προς αυτους (να μην καταχωρηθει στα πρακτικα αυτο) θα χασω την ευνοικη μεταχειριση..χαχα,οκ οκ πλακα κανω
smiley_emoticons_lol.gif


εχω φαει 3 φορες ανοιχτο,στο 2ο ημουν βεβαιος (θεωρουσα) πως ηταν αδικο,βρηκα κ μιλησα μεχρι κ με ενα ιδρυτικο στελεχος της εταιρειας innogames,(για οσους ενδιαφερονται νομιζω εχω ακομα τα στοιχεια εποικωνιας μαζι τους,μεχρι κ live chat υπαρχει.Τελος παντων,οταν θυμηθηκα πως ο λογος του 2ου μπαν ηταν οτι φαρμαρε αυτοματα πριν το απενεργοποιησω πραγματικα φρικαρα,ετσι ηρθε το 2ο ανοιχτο...Επαιζα με πολλα πρωτα βιολια που τυνχανει να παιζουν και εδω,οσο ξερω μποτ δεν εχει βαλει κανεις και αν εχει βαλει θα μας παρει ολους στο λαιμο του σε τυχον ανοιχτο μπαν.Πραγματικα πιστευω πλεον πως οι διαχειριστες δεν ευνοουν ουτε καλυπτουν παικτες,ισως οι παικτες εχουν βρει τροπους πχ teamwier στο να μπορουν νομιμα...να ειναι 24ω το 24ωρο.

Για το παραδειγμα τωρα του φαντασματος οπως εγραψε ο βαγγελης (μπουρνε) αν θεωρηθει ο λογαριασμος διπλος γινετε φαντασμα μετα την ποινη που του εχει επιβληθει,βεβαια δεν ειμαι ο αρμοδιος εδω στο να το απαντησω αυτο αλλα αυτο θεωρω.

Για τα τσο-λο κτλ που δεν εχω ιδεα τι σημαινουν αλλα το μυαλο μου παει οπου πηγε κ το δικο σας καλο ειναι να μην αναγραφονται,υπαρχει κ το σκαηπ με την παρεα να το πεις αυτο.

Η αναφορα σου περι βρωμικου παιχνιδιου,

το λεω κ θα το λεω συνεχως,παναγιτσες εδω μεσα δυσκολα συναντας,κατι θα κανουν καποιος καποιοι,απο την πλευρα μας αυτο πληρωθηκε κ πιστεψε δεν ηταν ευνοικη η ποινη στο διαστημα που ηρθε,ρωτα τον χαρκαν που εχασε αυτο με την αυξηση των υλων που εχασε,βλεπεις θελει να με περασει....
smiley_emoticons_flucht2.gif
χαχαχαχα
 

DeletedUser3041

Guest
ΤΣΟΥΚΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ; Η ΤΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΑΘΗΝΑΙ. ΑΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! ΕΔΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΟΛΗΨΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΑΥΤΗΣ... ΑΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΤ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ... ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΜΩς ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ!!! ΟΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.... ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΥΤΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑΝ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΑΞΗ;;; ΕΚΕΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ. ΟΙ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΕΡΙΜΕΝΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.... Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΡΟΥΣΑ ΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ 24ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ..... ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ (ΜΠΑΝ) ΕΣΥ ΚΡΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΩ ΠΑΙΞΙΜΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΕΠΟΥΝ;!!! ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ!!! ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΕΥΑΤΟΥ ΣΟΥ!! ΤΕΣ ΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΠΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΛΩΘΩ ΑΛΛΟ ΕΔΩ.

ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΑΣΑ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΩ!!! ΤΩΡΑ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕΣ!!!


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΑΞΙΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!


Νομιζω πως εχω πει την αποψη μου για αυτα που θιγεις σε διαφορα ποσταρισματα εδω,με λιγα λογια δεν διαφωνουμε.
 

DeletedUser15312

Guest
Καλησπερα και απο εμενα και χρονια πολλα ,

βλεπω πολλες αποψεις και πολλα σχολια που δεν αρμοζουν στην ευγενη αμιλλα που θα επρεπε να υπαρχει σε μια ανταγωνιστικη συγκρουση καθως αφορα παιχνιδι κανονων , αλλα μη ξεχναμε σαν ελληνες εχουμε ισοπεδωσει τα παντα τα οποια μας εκαναν πρωτοπορους και προτυπα σε πολλα ξενα κρατη, καθως η ιστορια εχει αποδειξει οτι θελουμε να φαγωνομαστε μεταξυ μας .

Εγω θα σταθω σε ενα και μοναδικο πραγμα το οποιο εχει ειπωθει σε αυτο το θεμα και περιεργως με συνταραξε. Ανοιχτα δηλωνετε οτι δωσατε τους κωδικους σας σε αλλο παικτη και βρισκεστε ακομα εδω ?

Αν πραγματικα ηστασταν παικτες φοβεροι και τρομεροι οπως αναγραφετε σε προηγουμενα σχολια σας, θα επρεπε να νοιωθατε ντροπη που παιζεται απενταντι σε παικτες που κρατανε μονοι τους το λογαριασμο που εχουν . Αν αυτο το παιχνιδι εσας σας χαροποιει και σας κανει να αισθανεστε νικητες συγχαρητηρια λοιπον.
Αν για οποιοδηποτε λογο ομως βρεθουν στην πορεια αυτου του παιχνιδιου παικτες που βρουν τροπο εκτος κανονων και χωρις να εντοπιζονται, να υπερισχυει του δικου σας ανηθικου παιχνιδιου, ελατε παλι σε αυτο το θεμα να ξανα γραψετε για το πως θα νοιωθετε εσεις που η διαχειρηση του παιχνιδιου δεν εκανε κατι να το διορθωσει .

Καλη επιτυχια λοιπον και καλη πρωτοχρονια .
Stamonline
 

DeletedUser17343

Guest
μα τι λες τωρα.....εχουν ξεκινησει επιθεσεις και υπο με 2/3 δευτερα διαφορα και κολλανε αναμεσα σε 20λεπτα αποικιακα..............οχι αλλο καρβουνο.......ενταξει εγω καταγγελιες δεν κανω μονο για διπλους.......αλλα στο χωριο ολοι ξερουμε τι γινεται..........ειστε καλυτερη υπερ....για εμενα.........απο την αρχη φαινοτανε........εμενα το θεμα μου δεν ειναι αυτο ποιος ειναι καλυτερος.........το θεμα ειναι γιατι αφηνετε καποιοι παικτες να κανουν το γκρεπολις χειροτερο........αυτο μονο......τουλαχιστον για εμενα...................εξηγησε μου τις επιθεσεις σημερα στον erythros7...που ειναι πιο πανω.....εξηγησε μου....την θεωρια τους
 

DeletedUser3041

Guest
μα τι λες τωρα.....εχουν ξεκινησει επιθεσεις και υπο με 2/3 δευτερα διαφορα και κολλανε αναμεσα σε 20λεπτα αποικιακα..............οχι αλλο καρβουνο.......ενταξει εγω καταγγελιες δεν κανω μονο για διπλους.......αλλα στο χωριο ολοι ξερουμε τι γινεται..........ειστε καλυτερη υπερ....για εμενα.........απο την αρχη φαινοτανε........εμενα το θεμα μου δεν ειναι αυτο ποιος ειναι καλυτερος.........το θεμα ειναι γιατι αφηνετε καποιοι παικτες να κανουν το γκρεπολις χειροτερο........αυτο μονο......τουλαχιστον για εμενα...................εξηγησε μου τις επιθεσεις σημερα στον erythros7...που ειναι πιο πανω.....εξηγησε μου....την θεωρια τους


Οι αναφορες των επιθεσεων που καποιος δεν θυμαμαι εβαλε εδω ειχε κ το δικο μου ονομα μεσα (pavlo98),λοιπον περι αυτου..αναρτηθηκε στο φορουμ μας επιθεσεις απο παικτη μας που του σπαγε επιθετικες του πολεις,αν καποιος το ποσταρε αυτο λογικο ειναι να ακολουθησουνε κιαλλοι παικτες.Πιστευεις κ θεωρεις πως ηταν κατι το "σπαστικο" η κατι αλλο οποτε?

Για το σχολιασμο περι κοληματων σε χρονους ας μη το συζητησουμε καλυτερα,αν θυμαμαι καλα εχεις παιξει με γκοστ οποτε θα χεις δει και εκει χρονους που γινονται,δεν εννοω περι μποτ εχω παιξει μαυτα τα παιδια αντιπαλος και ειχα σχηματισει μια καλη++ εικονα,(ξερω ξερω καποιοι παλι θα ξινισουν μαυτα που λεω αλλα ειναι προσωπικη μου αποψη αυτη)
 

DeletedUser17343

Guest
δεν μπορει καποιος να μου εξηγησει σε φανερο φορουμ την θεωρια των επιθεσεων στον erythros7?.............................ουτε ενας......η ηγεσια ας βγαλει στην σεντρα αυτους που το εκαναν να εξηγησουν.......τοτε.........επειδη γενικα απο μαγκια χορτασαμε........
 

djvasar

Ξιφομάχος
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.Γιατί σας δουλεύουν ψιλό γαζί;Γιατί επειδή έπεσαν τα μπαν τώρα έχουμε κονέ με την διαχείριση;Πείτε μου πώς βγάζετε αυτό το συμπέρασμα γιατί εμείς οι απλοί αμόρφωτοι άνθρωποι δεν καταλαβαίνουμε.Πώς τα άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με την 45 που παίζετε σας επηρεάζουν εσάς.Έφαγε κανείς από την 45 μπαν και δεν το ξέρω;Εκτός και αν διακτινίζεστε εσείς και θέλατε να πατήσετε σε άλλα νησιά ενώ κάποιοι έχουν κλειστό μπαν(όχι ανοικτό).Να πω ότι έφαγαν ανοιχτό μπαν και δεν μπορούσατε να κάνετε κάποια κίνηση να πω έχουν δίκιο τα παιδιά και διαμαρτύρονται.Αλλά κλειστό μπαν και εκτός θάλασσάς σας και διαμαρτύρεστε τόσο έντονα;Αλήθεια;Σκεφτήκατε πόσα μπαν έχετε φάει εσείς;Πόσα ανοιχτά και πόσα κλειστά;Ο ιδρυτής της αντίπαλης υπέρ σας δεν έχει αφήσει ανοιχτά κλειστά τα πάντα.Και μην μου πείτε δεν είναι στην συμμαχία μας,στα ίδια νησιά παίζετε,συνεργάζεστε,έχετε απορροφήσει πόσα άτομα και το πάτε για ένωση.Άρα μήπως γκρινιάζετε λάθος;


ποιος σας ειπε παιδια οτι αναφερομαστε μονο για την 45?εκει ειμαστε μονο ?στην 55 δεν ειμαστε ?εκει θελεις να σου πω ποιοι ειναι με διπλους λογαριασμους ?οχι ομως εδω θα στα πω στο παιγνιδι αν σε ενδιαφερει ..Φυσικα ομως το γνωριζεις κι εσυ ...
 

djvasar

Ξιφομάχος
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΒΛΕΠΩ εδώ μεσα παίχτες π δηλώνουν οτι απεχθάνονται το βρόμικο παιχνιδι
Γιατι αγαπητοί φίλοι μ δεν βγήκατε πρην 4 μήνες όταν πολλοί παίχτες σας φάγανε Μπαν να το καταγγείλετε ;
Όταν αφορά εμάς Δλδ δεν ειναι βρόμικο όταν όμως γίνεται εις βάρος σας άμεσος να το καταγγείλετε .
Γιαυτο καλό θα ήταν πρώτα να κρίνετε τους εαυτούς σας και τους συμπεχτες σας και με τους αντιπάλους σας......
Αναφέρθηκε κάποιος στο όνομα μ “xarkan”
Δεν ειμαι υποχρεωμένος να δικαιολογήθω σε κανένας απο εσας
Απλα για να σας φύγει η περιέργεια ο λόγος που εφαγα Μπαν ειναι επιδει με δικιά μας ευθύνη μπήκαμε απο κοινι σύνδεση λογο δαιχωμασταν επιθέσει ξέραμε εξαρχής οτι θα φάμε Μπαν αλλά το ρίσκαραμε και τιμωρηθηκαμε γιαυτο(αυτο δηλώνει οτι η διαχείριση κανει πολυ καλά την δουλεια τις )
Εχουμε αποδείξει εξαρχής οτι δεν παίζουμε ούτε με μποτ ούτε με διπλούς
Δεν χριαζετε καν ν μπούμε στον κόπο να βάλουμε άσπρο κόκκινο μαύρο μποτακι αυτα ειναι για παίχτες σας και σας που ξέρετε εξαρχής οτι θα χάσετε
Εμεις εχουμε την ορέξει και το μυαλό και αυτο μας φτάνει .

Καλή χρονια σε όλους
Με υγεία αγάπη το 2018


φαγανε οι κουκοι μπαν?θες λοιπον και σε σενα να σου πω ποιοι παικτες σου παιζουν με μποτακι για να κολανε επιθεσεις και στα καπακια αμυνες και μετα να το βγαζουν?επισης θελεις να σου πω για την αλλαγη ip ποιοι το κανουν?μην με τρελαινετε τωρα παιδια ταχω φαει στην μαπα ολα αυτα απο τον phi και μετα σε καθε κοσμο .
 

DeletedUser17343

Guest
για πειτε του η ηγεσια....εκτος αν η ηγεσια ειναι για τα οφιτσια.......να βαλει παντελονια και να βγει στο φανερο φορουμ.................και να μου πει την θεωρια των επιθεσεων του σημερα.....χτες προχτες......παραπροχτες.......την κινεζουλα που κρυβεται..................
 

DeletedUser17343

Guest
εκτος και αν πιστευει οτι το γκρεπολις ειναι η εξυπνη ονομασια πολεων και η αυτιστικη συμπεριφορα στις επιθεσεις......................ο akoumana1....και ολα αυτα τα βλασταρια........εχουν αποψη....να υπερασπιστουν?.....αγαπητη ηγεσια των Μπαλαρινων?
 

DeletedUser17343

Guest
εχετε συμμαχια με αποψη .....?????????????????????ή αυτους βρηκαμε αυτους μαζεψαμε....και πουλαμε και μουρη?
 

DeletedUser3041

Guest
Καλησπερα και απο εμενα και χρονια πολλα ,

βλεπω πολλες αποψεις και πολλα σχολια που δεν αρμοζουν στην ευγενη αμιλλα που θα επρεπε να υπαρχει σε μια ανταγωνιστικη συγκρουση καθως αφορα παιχνιδι κανονων , αλλα μη ξεχναμε σαν ελληνες εχουμε ισοπεδωσει τα παντα τα οποια μας εκαναν πρωτοπορους και προτυπα σε πολλα ξενα κρατη, καθως η ιστορια εχει αποδειξει οτι θελουμε να φαγωνομαστε μεταξυ μας .

Εγω θα σταθω σε ενα και μοναδικο πραγμα το οποιο εχει ειπωθει σε αυτο το θεμα και περιεργως με συνταραξε. Ανοιχτα δηλωνετε οτι δωσατε τους κωδικους σας σε αλλο παικτη και βρισκεστε ακομα εδω ?

Αν πραγματικα ηστασταν παικτες φοβεροι και τρομεροι οπως αναγραφετε σε προηγουμενα σχολια σας, θα επρεπε να νοιωθατε ντροπη που παιζεται απενταντι σε παικτες που κρατανε μονοι τους το λογαριασμο που εχουν . Αν αυτο το παιχνιδι εσας σας χαροποιει και σας κανει να αισθανεστε νικητες συγχαρητηρια λοιπον.
Αν για οποιοδηποτε λογο ομως βρεθουν στην πορεια αυτου του παιχνιδιου παικτες που βρουν τροπο εκτος κανονων και χωρις να εντοπιζονται, να υπερισχυει του δικου σας ανηθικου παιχνιδιου, ελατε παλι σε αυτο το θεμα να ξανα γραψετε για το πως θα νοιωθετε εσεις που η διαχειρηση του παιχνιδιου δεν εκανε κατι να το διορθωσει .

Καλη επιτυχια λοιπον και καλη πρωτοχρονια .
Stamonline

Εγω θα σταθω σε ενα και μοναδικο πραγμα το οποιο εχει ειπωθει σε αυτο το θεμα και περιεργως με συνταραξε. Ανοιχτα δηλωνετε οτι δωσατε τους κωδικους σας σε αλλο παικτη και βρισκεστε ακομα εδω ?

Φιλε μου "αν μου επιτρεπεις την εκφραση" η ποινη δωθηκε σαυτο το κοματι.Καποιοι πηραν τα ρισκα τους,σε καποια στιγμη αδυναμιας τους εισοδου στο παιχνιδι και τιμωρηθηκαν.Αυτο δεν σημαινει πως γινοταν επαναλαμβανομενα διοτι θα υπηρχε τιμωρια νωριτερα σαφως.


Αν πραγματικα ηστασταν παικτες φοβεροι και τρομεροι οπως αναγραφετε σε προηγουμενα σχολια σας, θα επρεπε να νοιωθατε ντροπη που παιζεται απενταντι σε παικτες που κρατανε μονοι τους το λογαριασμο που εχουν . Αν αυτο το παιχνιδι εσας σας χαροποιει και σας κανει να αισθανεστε νικητες συγχαρητηρια λοιπον.

Δεν ειδα κανεναν απο μας να δηλωνει τετοιους χαρακτηρισμους,οτι μπορει στο διαστημα του παιχνιδιου να ξεχωρισαν καποια πραγματα αυτο ειναι φυσιολογικο,ενας χαρακτηρισμος εν τελει "καλυτερος" ειναι αποδεκτος.Χαρακτηρισμοι ειρωνικου τυπου δεν υπαρχουν και αν καπου αυτο εμφανιστηκε απο 1-2 ατομα αυτα δεν αντιπροσωπευουνε ενα συνολο 40+ παικτων.
Νομιζω ο σεβασμος ο ενας προς τον αλλον υφισταται αμοιβαια εδω απο τους περισσοτερους.

Αν για οποιοδηποτε λογο ομως βρεθουν στην πορεια αυτου του παιχνιδιου παικτες που βρουν τροπο εκτος κανονων και χωρις να εντοπιζονται, να υπερισχυει του δικου σας ανηθικου παιχνιδιου, ελατε παλι σε αυτο το θεμα να ξανα γραψετε για το πως θα νοιωθετε εσεις που η διαχειρηση του παιχνιδιου δεν εκανε κατι να το διορθωσει .

Εχει ειπωθει αρκετες φορες σαυτη την συζητηση οι τροποι που μπορει καποιοι παικτες γενικοτερα και οχι μονοπλευρα να βρισκουν τροπους θεωρητικα ή ανηθικα οπως θελεις πες το παντως "νομιμα" να μπορουν να καλυπτουν τις ωρες που αδυνατουν να ειναι στο παιχνιδι.
Εισαι βεβαιως πως αυτο γινετε μονοπλευρα οπως ισχυριζεσε?Θα βαζες το χερι σου στην φωτια οτι και απο την συμμαχια σου δεν το κανει κανεις?Νομιζω πως η απαντηση σου θα ειναι οχι.
Οποτε ας ξεχωρισουμε σε κατηγοριες τι ειναι παρανομο κ τι ανηθικο.

Παρανομο ειναι οποιοδηποτε αυτοματοποιημενο μεσο χρησιμοποιει ο παικτης (μποτ),

ανηθικο ειναι να χρησιμοποιει πχ teamwier κατι το οποιο ειναι αδυνατο να εντοπιστει/ελενχθει απο τους διαχειριστες.
 

DeletedUser17343

Guest
συγνωμη παραλειψη.......ξεχασα να γραψω να χαρειτε την κορωνα................
 

DeletedUser17343

Guest
ενταξει βαλτε την εκει που ξερετε.........στο ραφι στο συνθετο με τα υπολοιπα βραβεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
 

DeletedUser3041

Guest
εχετε συμμαχια με αποψη .....?????????????????????ή αυτους βρηκαμε αυτους μαζεψαμε....και πουλαμε και μουρη?


Δεν ειμαι ηγεσια αλλα δικαιωμα να πω την αποψη μου εχω,αν μπορω να βοηθησω σε κατι οπως βλεπεις-ετε εδω ειμαι να το συζητησουμε,

να ειμαι ειλικρινης δεν καταλαβα τι εννοεις με τις ερωτησεις σου?Εννοω τι παρανομο/κακο δν ξερω πως να το πω εκανε ο ακουμανα μιας και ειδα σαυτον αναφερθηκες.
 

DeletedUser3041

Guest
ν
ενταξει βαλτε την εκει που ξερετε.........στο ραφι στο συνθετο με τα υπολοιπα βραβεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Νομιζω παρεκτρεπεσαι,ειναι αδικο προς τους συμμαχους και γενικα προς τους συνομιλητες σου εδω.
Δεν μπορω να συνεχισω την κουβεντα μαζι σου υπο αυτες τις συνθηκες παρα μονο να σου ευχηθω καλες γιορτες και καλο βραδυ.
 

DeletedUser17343

Guest
κοιτα ενας γιατρος ψυχολογος/ψυχιατρος/σεξολογος ισως θα μπορουσε να σου δωσει καλυτερα τον ορισμο του τι ακριβως κανει ο akoumana1...και οι λοιποι συνδαιτημονες......ας μην δωσω εγω ορισμο....δεν ειμαι και ο ακριβως ειδικος η αληθεια..............
 

DeletedUser17343

Guest
ν


Νομιζω παρεκτρεπεσαι,ειναι αδικο προς τους συμμαχους και γενικα προς τους συνομιλητες σου εδω.
Δεν μπορω να συνεχισω την κουβεντα μαζι σου υπο αυτες τις συνθηκες παρα μονο να σου ευχηθω καλες γιορτες και καλο βραδυ.
ευκολη απαντηση......αντευχομαι.......το μηνυμα ηθελα να ειναι κατανοητο!
 
Κορυφή