ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ-ΚΛΟΠΗ ΘΑΥΜΑΤΟΣ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9810

Guest
δυστηχως ηλια τα λογια σου μου μοιαζουν σαν δικηγορου,μου ειπαν οτι εισαι οκ και γιαυτο στο ξαναλεω,οταν το παθεισ εσυ ελπιζω τοτε να μην βγαινει καποιοσ και να σου λεει μα δεν το ειχεσ ετοιμο και μιση ωρα πριν να σου λεει πεσμου αν ησουν μπροστα και αν εγινε κατι παρανομο και εγω μαζι σου[με λιγα λογια].αφου εσυ βγαινεισ εδω και μπροστα σε ολουσ λεσ οτι το εχετε ντοπρα το θαυμα,δεν εχω κατι αλλο να πω με εσασ,καλη τυχη και ευχομαι παντα να νικασ με το σπαθι σου.
 

DeletedUser

Guest
δυστηχως ηλια τα λογια σου μου μοιαζουν σαν δικηγορου,μου ειπαν οτι εισαι οκ και γιαυτο στο ξαναλεω,οταν το παθεισ εσυ ελπιζω τοτε να μην βγαινει καποιοσ και να σου λεει μα δεν το ειχεσ ετοιμο και μιση ωρα πριν να σου λεει πεσμου αν ησουν μπροστα και αν εγινε κατι παρανομο και εγω μαζι σου[με λιγα λογια].αφου εσυ βγαινεισ εδω και μπροστα σε ολουσ λεσ οτι το εχετε ντοπρα το θαυμα,δεν εχω κατι αλλο να πω με εσασ,καλη τυχη και ευχομαι παντα να νικασ με το σπαθι σου.

το ειπα και ποιο πριν
περα απο την πλακα
αν μου πει καποιος απο την οδ οτι εγινε πατατα και οτι ο χ παιχτης δεν ειχα καμια σχεση με ψ παιχτη
και ειχε οφελος η συμμαχια μου χωρις να το αξιζει
εγω τοτε θα κατεβασω το θαυμα στο 9 επιπεδο και θα το τρεξουμε ξανα και οποιος κερδισει
σε καλυπτω
ντομπρα πραγματα
αλλα στο ξαναλεω θελω αποδειξεις καθως τα μελη της συμμαχιας μου οπως και της δικια σου εκαναν τα αδυνατα δυνατα και δεν εχουν ιδεα τι λεμε εμεις εδω τωρα.
 

DeletedUser

Guest
ΗΛΙΑ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΜΙΛΑΣ ΣΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ. ΕΓΩ/ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΠΙΘΑΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΑ.
ΚΛΟΠΗ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ, ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ Ή ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ "ΕΦΙΑΛΤΗΣ" ΠΟΥΛΗΣΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΟΠΗ ΘΑΥΜΑΤΟΣ. ΥΠΗΡΞΕ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Ο.Δ. ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΔΕΝ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ, ΟΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΑΝ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΙΑ ΚΩΔΙΚΩΝ.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΥΠΟΙ, ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ 100+ ΜΕΛΗ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ. ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΚΑΙ ΟΙ "ΥΠΟΠΤΟΙ".

ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΔΙΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΚΙΑ Ή ΕΧΘΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΓΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΟ ΘΕΜΑ. Η "ΑΝΤΙΔΙΚΙΑ" ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ Ο.Δ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ, ΠΟΥ ΕΝΩ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ, ΤΟΝ ΕΝΟΧΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΙΧΛΗ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΚΕΡΚΟΠΟΡΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ, ΕΙΝΑΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΟΛΩΝ ΟΣΩΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΗΓΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΡΙΠΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΔΙ. ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΦΟΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9810

Guest
αν εισαι ντοπροσ και δεν εχω κανενα λογο να πω το αντιθετο θα πιεζεσ και εσυ την ΟΔ για να κανει το σωστο και τιποτα παραπανω,το βασικο θεμα δεν ειναι το θαυμα,ειναι οτι χωρισ να ερθει στα ισια το παιχνιδι απο την ΟΔ αυτο μπορει να ξαναγινει στον καθενα μασ,δεν παιζεισ τωρα το παιχνιδι και δεν θα το σταματησεισ,αρα δεν θεσ να βγει η αληθεια?και κατα δευτερον αν εισαι στο ελαχιστοοκ απο οτι μου ειπαν τα παιδια θα το εριχνεσ μονο σου,ελπιζω να εισαι και οχι για το τωρα μονο,διαφυλασουμε το μελλον.ελπιζω και η ΟΔ να ταλαβαινει οτι παιζετε η αξιοπιστια και οχι ενα θαυμα,τι θα γινει αν αυριο παω σε ενα ιντερνετ καφε και αρχισω να βαζω κωδικουσ,κατι θα βρω,ε αυτο πρεπει να το σταματησουν τωρα και να μην δωσουν ξανα βημα σε τετοιεσ ενεργιεσ.
 

DeletedUser

Guest
για καθιστε φρονιμα ρε παιδια γιατι με βαλατε στο τερμα και οι 2 και μου βαρατε σουτακια
να πιεσω την οδ τωρα αμεσως
να στειλω αιτημα και να ρωτησω τι εγινε
θα μου πουν αν μου πουν
παραβιαση λογαριασμου
κοινοχρησια θα ρωτησω
οχι θα μου πουν
η ναι θα μου που δεν ξερω
ειναι διαφορετικο ατομο το χ απο το ψ
δεν ξερω θα μου πουν
επαιζαν απο διαφορετικο pc και συδεση
ναι θα μου πουν
θα ξαναρωτησω ειναι 2 διαφορετικα ατομα
γιατι εγω ξερω περιπτωσεις 1 ατομα 5 στικακια 5 pc

αν παρω απαντησεις πανο εγω στο ριχνω το θαυμα στο 9 και το ξανατρεχουμε και μιλαω σοβαρα
μεχρι τοτε περιμενω
δεν μπορω να κρεμασω κανενα ουτε καν και αυτον που μπορει να το εκανε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9810

Guest
"δεν μπορω να κρεμασω κανενα ουτε καν και αυτον που μπορει να το εκανε." αυτον ηλια θα επρεπε να τον κρεμασεισ,γιατι εμασ μασ εκλεψε και εσασ σασ στερησε το δικαιωμα να παιξετε στα ισια και με τον τροπο του τελικα χλευαζει την ΟΔ και γελα με εμασ,αυτοσ θελει κρεμασμα αλλα δεν ειναι η δουλεια σου ουτε η δικη μασ,αλλοι περιμενουμε να την κανουν πριν χαλασουν εντελωσ κατι που αγαπαμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΚΥΡ ΗΛΙΑ, ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΤΟ 9. ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.
ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΦΟΡΗ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΕΙΤΕ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Ο.Δ. ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΒΟΝΤΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΟΦΕΛΗ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΛΟΠΕΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΝΤΕ ΠΙΣΩ. ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΑ "ΤΙΜΩΡΕΙΤΕ" ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΛΕΨΕ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΤΙΜΩΡΕΙΤΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΕ ΚΑΙ ΧΑΝΟΝΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΛΙΓΕΣ Ή ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΕ ΚΑΙΡΙΑ ΣΗΜΕΙΑ? ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο Χ ΠΑΙΚΤΗΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο Ψ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΕ? ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
"δεν μπορω να κρεμασω κανενα ουτε καν και αυτον που μπορει να το εκανε." αυτον ηλια θα επρεπε να τον κρεμασεισ,γιατι εμασ μασ εκλεψε και εσασ σασ στερησε το δικαιωμα να παιξετε στα ισια και με τον τροπο του τελικα χλευαζει την ΟΔ και γελα με εμασ,αυτοσ θελει κρεμασμα αλλα δεν ειναι η δουλεια σου ουτε η δικη μασ,αλλοι περιμενουμε να την κανουν πριν χαλασουν εντελωσ κατι που αγαπαμε.


αν κρεμασω αυτον θα κρεμασω και τον αλλον
που μα την παναγια θα ηθελα να μαθω τι κωδικο ειχε στον λογαριασμο του
και παταει σε 3 θαυματα σας

προς το παρον δεν κρεμαω κανεναν και απλα περιμενω απαντησεις
 

DeletedUser

Guest
Απευθυνομαι σε ολους οσους παιζουν το παιχνιδακι και θελουν να συνεχισουν να το παιζουν.
1.Μην περιμενετε ξεκαθαρες απαντησεις απο την διαχειριση.Εχουν εκπαιδευτει στο να δινουν στερεοτυπες και θολες απαντησεις ωστε να μην μπορει ο ενδιαφερομενος να τις χρησιμοποιησει νομικα εναντιον της εταιρειας.
2.Στο φλεγον θεμα.Η διαχειριση παραδεχτηκε οτι [SIZE=4ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ Ο ΕΝΟΧΟΣ][/SIZE].Δεν μιλαει για κοινοχρησια.Εαν υπηρχε κοινοχρησια πολυ απλα δεν θα υπηρχε παραβαση κανονισμων αλλα θα μιλαγαμε για πουλημα του θαυματος.
3.Πεταει το μπαλακι της ευθυνης οχι στον ενοχο που ωστοσο τιμωρησε αλλα στον συμμαχο μας.Η εξηγηση ειναι απλη.Ας φροντιζε να προστατεψει τον λογαριασμο του.Το πως ομως ενας παιχτης ο οποιος ειχε αποκλειστικα και μονο αυτος τον κωδικο του και μαλιστα οχι ευκολο κωδικο αλλα ειχε πατησει διακοπες και δεν θα ξαναεμπαινε για αρκετες ημερες μπορει να προστατεψει τον λογαριασμο του απο εναν χακερ ,σε αυτο η εταιρεια δεν μας απαντα.
4.Οποιος δεν θελει να καταλαβει οτι μη παραδειγματικη τιμωρια του ενοχου ,οχι απλα με μονιμο αποκλεισμο,αλλα με την επιστροφη του θαυματος δηλαδη των κλοπιμαιων στους ιδιοκτητες του δεν θελει να καταλαβει οτι αλλαζει ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
5.Πολυ απλα δινει στην ουσια το πρασινο φως στον καθε χακερα να κανει οτι θελει οπως θελει και οποτε το θελει .Και ας καθονται τα κοροιδα να χωνουν χρημα ωρα και να παιζουν ξυλο.Δεν θα μετραει τπτ απο ολα αυτα .
6.Κανονικα θα επρεπε να εχει εκατονταδες αναρτησεις αυτο το θεμα οχι μονο απο τις δυο ενδιαφερομενες συμμαχιες αλλα απο ολες τις συμμαχιες του κοσμου που να απαιτουν ενα και μονο πραγμα να μαθουν με απολυτη ακριβεια το τι εγινε και να ζητουν την επιστροφη του θαυματος.Αλλα δυστυχως επειδη σημερα εμαστε εμεις τα "θυματα" και αυτο βολευει την αντιπαλη υπερ κανουν την παπια και δεν καταλαβαινουν πολυ απλα οτι αυριο μπορει να ειναι αυτοι στην ιδια ακριβως θεση.
7.Παντα υπαρχει ενας πιο εξυπνος απατεωνας .Αρα τωρα που μαθανε το κολπακι οποιος εχει τον καλυτερο χακερα θα κερδιζει.Τοσο απλα.
8.Το θεμα μας δεν ειναι απλα το ενα θαυμα.Τουλαχιστον εγω προσωπικα ειμαι απολυτως εξοργισμενη και απογοητευμενη με την ολη σταση των διαχειριστων .Μας πετανε στα μουτρα οτι δεν δινουν δεκαρα τσακιστη για τους κανονισμους και οτι τους ερμηνευουν κατα το δοκουν.Εαν εσεις θελετε να συνεχισετε με αυτους τους ορους δικαιωμα σας.
9.Για εμενα τουλαχιστον το θεμα εχει ληξει .Θαυμα δεν επιστρεφει το καταλαβα και πολυ απλα απο εδω και περα ολοι οσοι συνεχισουν το παιχνιδακι θα υποστουν τις συνεπειες της στασης της εταιρειας.Σημερα εμεις αυριο καποιοι αλλοι.
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΔΕΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΠΛΕΟΝ
 

DeletedUser

Guest
ξερω οτι ακομα δεν μπορει κανεις να χακαρει το grepolis
Παντού υπάρχουν κενά, επίσης ειδοποίησε τους συμμάχους σου να βάζουν κωδικούς με πάνω από 6+ ψηφία και να περιέχουν αριθμούς σύμβολα και γράμματα. Επίσης βεβαιωθείτε πως ο σύμμαχος σας δεν έπεσε θύμα rat ή phishing page.
 

DeletedUser

Guest
καταρχας καλησπερα σε ολη την κοινοτητα.επειδη τυχαινει με καποιους διαχειριστες να εχω ανταλλαξει μια δυο κουβεντες αυτοι απο μονοι τους δεν φταινε σε τιποτα απο οτι τους βαζει η εταιρια να κανουν.αυτη ευθυνεται σε αποκλειστικοτητα για το μη νομιμο παιχνιδι πολλες φορες.εξαλλου μην ξεχναμε οτι ειναι μια εταιρια,και ολες οι εταιριες το μονο που θελουν ειναι το κερδος.τωρα οτι και αν ψαχνετε να βρειτε,δεν θα το βρειτε.αυτα ειναι τα δεδομενα της εταιριας,με αυτα αν θελουμε συμβιβαζομαστε.οσο αφορα το θαυμα,ΑΔΙΑΦΟΡΩ προσωπικα.οι συμμαχιες φαινονται στους μαχητες και τους επιτιθεμενους οπως οι παικτες.τα θαυματα ειναι απλα αλλο ενα τρυπακι για αυτο το παιχνιδι,ωστε χανει το βαθυ νοημα του παιχνιδιου,ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ.οποια συμμαχια λοιπον θα αξιζει στην τελικη να μιλανε για αυτην,οπως αντιστοιχα και για τους παικτες,θα το αποδειξουν μεσα στο παιχνιδι και τις μαχες που θα δωσουν,οχι μεσα απο το χτισιμο,το μυστρι και τα θαυματα.

ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΥΨΙΛΟΝ.
 

DeletedUser11640

Guest
Συμπαιχτη playboy man θα ηθελα να σε ρωτησω; εχεις ασχοληθει ποτε με τα θαυματα; Αν ναι θα σου αρεσε καποιος χ παιχτης να στο κλεψει με τετοιο υπουλο τροπο; Θα ζητουσες οτι ζηταμε εμεις τωρα, δηλαδη δικαιο παιχνιδι; Πιστευω αν κατσεις και το σκεφτεις λιγακι θα καταλαβεις..Διοτι πιστευω αν σου συνεβαινε εσενα αυτο δεν θα ηθελες να αδιαφορησει κανεις, εντος και εκτος διαχειρισης για ενα τοσο σημαντικο θεμα..Αν η εταιρια οπως ειπες δεν νοιαζεται και δεν θα κανει κατι τοτε πρωσοπικα θα παρατησω ολο το παιχνιδι και θα προσπαθησω να αποτρεψω και αλλους να το παιξουν διοτι την ατιμια δεν την μπορω και αν την ηθελα θα παταγα κλικ σε ενα απο τα μηνυματα που ερχονται με δωρεαν νομισματα αντι να τα αναφερω καθε φορα..
 

DeletedUser

Guest
μου συνεβη γιωργο.στην ζετα ελιτε ειμαι..πιστεψε με,με πειραξε.
 

DeletedUser11640

Guest
Άρα καταλαβαίνεις, δεν χρειαζεται να γραψω κάτι άλλο..Εσυ είπες πως δεν θα αλλάξει κάτι με τα παραπανω που εγραψες αλλα μια προσπάθεια τουλάχιστον αξίζει γιατί με το να μην κάνουμε τίποτα τοτε είναι το σίγουρο ότι όλα θα μείνουν στάσιμα..
 

DeletedUser

Guest
ακριβως.πολυ σωστα.δεν θα γινει τιποτα.αυτος που θα μπορουσε να κανει κατι θα ηταν η εταιρια και μονο.αλλα οπως καταλαβαινεις δεν θα το κανει,για λογους κερδοσκοπικους.
 

DeletedUser

Guest
για μισο λεπτο ρε παιδια
διαβαζω για την εταιρια οτι δεν θα κανει κατι για λογους κερδοσκοπικους
χεστηκε η εταιρια για το αν θα εχει το θαυμα η death η οι αγαμοι στον κοσμο υ του ελληνικου σερβερ
τα γεγονοτα κοιταει παιδες μην τρωτε παραμυθια
αν ενας εκανε την πατατα θα την πληρωσουν ολοι?
θα τον τιμωρησουν και τελος
ολα τα αλλα ειναι λογια να αγαπιωμαστε
καμια εταιρια δεν θα σου δωσει κανενα θαυμα πισω καθως κανενα θαυμα δεν εκανες
θα! το εκανες αν και εφοσον
τωρα δλδ τι πρεπει να κανει η εταιρια να παει να παρει ενα θαυμα που το εκανε η αλλη συμμαχια?
και τι θα πει στην αλλη συμμαχια?
στειλατε υλες χαλασατε χρυσο ριξατε θεικες αλλα ενας μπηκε στον λογαριασμο ενος αλλου και το εβγαλε απο την συμμαχια και εχασε το επιπεδο?
χαιρετα μου τον πλατανο!
και εγω σου λεω οτι δεν ειναι ετσι
πολεμικο παιχνιδι δεν παιζουμε?
σε ολες τις συμμαχιες δεν βαζουμε-ται διπλους λογαριασμους?
οταν ενας ρουφ δινει το φορουμ και χαλαει μια ομαδικη δεν ειναι το ιδιο?
παιχνιδια πολεμου λοιπον
και εγω σου λεω οτι λαδωσα τον παιχτη σας και το καναμε ετσι να φανει
στα πλαισια της στρατηγικης για να μην κανετε το 3/3
μπορεις να αποδειξεις το αντιθετο?
 

DeletedUser13584

Guest
παιδια μην το κουραζουμε....το θαυμα κλαπηκε με τον τροπο που κλαπηκε....οτι μου λετε ολοι σας......περι ασφαλειας και αλλα πολλα ..............ενα εχω να πω....ειμασταν 6 ωρες μπροστα..........και ξαφνικα εγιναν τα μαγικα.........το θαυμα μας ανηκη....δεν ξερω που μπορουμε να φτασουμε......σαν συμμαχια........τα ακουτε κυριοι διαχειριστες.....το θαυμα πισω......και σας το λεει ο μπαμπας κυριακος.....που παιζη χωρις μποτ και διπλο λογ/μο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ερωτηση μπαμπα κυριακο
σου εκλεψα κανενα θαυμα?
 

DeletedUser11640

Guest
ερωτηση μπαμπα κυριακο
σου εκλεψα κανενα θαυμα?

Δεν ξέρουμε αλλα ελπίζω να μάθουμε..η ερωτηση αν ειδες δεν ηταν προσωπικη
"
τωρα δλδ τι πρεπει να κανει η εταιρια να παει να παρει ενα θαυμα που το εκανε η αλλη συμμαχια?
και τι θα πει στην αλλη συμμαχια?
στειλατε υλες χαλασατε χρυσο ριξατε θεικες αλλα ενας μπηκε στον λογαριασμο ενος αλλου και το εβγαλε απο την συμμαχια και εχασε το επιπεδο?
χαιρετα μου τον πλατανο!
και εγω σου λεω οτι δεν ειναι ετσι
πολεμικο παιχνιδι δεν παιζουμε?"


Σε εμας τι πρεπει να πει η εταιρεία δηλαδη; ότι χαλάσαμε και εμείς χρυσό, υλες επιταχυνση και μαλιστα την τερματισαμε, προηγουμασταν αλλά έτυχε αυτό το "γεγονός"; Θα ξαναγραψω, αν δεν γινοτανε αυτο το συμβαν, θαυμα δεν θα βλεπατε οποτε ναι, ζηταμε την επιστροφη του, να κοιταξουν ποιος ειχε το προβαδισμα πριν κλαπει ο λογαριασμος και αν εχουμε δικαιο να επιστραφει, αν εχουμε αδικο δικο σας Σου φαίνομαι παράλογος; Νομίζω απλή λογική είναι και ένα δίκαιο αίτημα..και επιτέλους υπευθυνοι διαχειριστες θα απαντησετε; ή θα τσακωνομαστε εδω περα για πολύ ακόμα;Το θέμα δημιουργήθηκε με σκοπό να απαντήσει και η διαχείριση..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13584

Guest
δεν ξερω αν το κλεψατε εσεις.......θελω να πιστευω πως οχι.......αλλα το πραγματικο γεγονος ειναι οτι η διαχειριση παραδεχτηκε οτι εγινε παραβιαση......και επιτελους να μπουνε τα πραγματα στην θεση τους......τα ακουτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......................................................δικο μας ειναι............το κερδισαμε με την αξια μας....και μας το εκλεψαν.......τελος
 
Κορυφή