ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ-ΚΛΟΠΗ ΘΑΥΜΑΤΟΣ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8285

Guest
ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΡΙΧΝΕΤΕ ΤΙΣ ΕΥΘΗΝΕΣ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΙΔΥΡΤΕΣ ΑΡΧΗΓΟΙ.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΗΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙ ΜΕ Π......Σ ΚΑΙ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΑΙΣΧΟΣ....
 

DeletedUser11640

Guest
Πραγματικά δεν περίμενα αυτήν την απάντηση απο τον Community Manager..γραφεις πως "σε όλες τις περιπτώσεις είτε υπήρχε αμέλεια του παίχτη για την φύλαξη του κωδικού, είτε γιατί εμπιστεύτηκε λάθος άτομα."

Πιστεύω πως πριν δημιουργηθεί το ανάλογο θέμα έχει ελεγχθεί απο μέρους της συμμαχίας και του παιχτη αν υπήρχε αμέλεια αν και προσωπικα κάποιος ο οποίος βάζει λεφτά σε ένα παιχνίδι είναι πάντα προσεκτικός και για το αν είχε εμπιστευθεί ή όχι λάθος άτομα...Λες ότι παρακολουθούσες το όλο θέμα ωστόσο τελικά μετά απο μεγάλο χρονικό διάστημα απαντάς(τόσο καιρό σας πείρε να βρείτε τα κατάλληλα λόγια; ) ..στην ουσία όχι, δεν απαντάς, γράφεις ότι έγραψε και η Διαχείριση πιο πριν..και να ρωτήσω σε αυτό το σημείο, υπάρχει τρόπος ωστε κάποιος παράνομα να μπει στο λογαριασμό ενός παίχτη; Αν υπάρχει τότε σκεφτήκατε αυτό το ενδεχώμενο; Με λίγα λόγια μας λέτε πως δεν μπορείται να κάνετε τίποτα ενώ υπάρχουν αποδείξεις για το ποιος θα είχε το θαύμα τώρα ή μήπως ούτε αυτό μπορείτε να το ξέρετε..;

Όπως το βλέπω εγώ ή δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα ή δεν θέλετε(τότε ποιος ο ρόλος σας, ας πάρει η εταιρεία έναν δικηγόρο για όλα τα θέματα να γράφει όσα διάβασα αυτές τις μέρες απο μέρους σας), όπως και να έχει πραγματικά ντροπή σε όσους απο την Διαχείριση έδωσαν ανάλογες "απαντήσεις"..Ευτυχώς εγώ δεν ξόδεψα ούτε ένα ευρώ σε αυτό το παιχνίδι αλλα πραγματικά λυπάμαι για τους επόμενους συμμάχους ή αντιπάλους ή αγνώστους που θα τους συμβεί κάτι ανάλογο και για τα όσα θα τους γράψετε με το δίκιο να είναι με το μέρος σας και οι παίχτες να έχουν άδικο και να κάνουν λάθος ξανά.. και ξανά..Ντροπή.

Σε μερικούς δεν θα αρέσουν όσα γράφω αλλά δεν πρόκειται να ξανα απαντήσω, δεν πρόκειται να βγει και άκρη άλλωστεν..

Κρίμα τα χρόνια που χαράμισα εδώ πέρα. Μόλις χάσατε ένα παίχτη και ελπίζω να υπάρξουν και άλλοι.. Καλή τύχη σε όλους.
 

DeletedUser4519

Guest
Πω ρε φιλε 9 σελιδες με απαντησεις και ακομα δε το καταλαβαινουν

Ο παικτης σας εκανε ΒΛΑΚΕΙΑ και εδωσε τον κωδικο του καπου που δεν επρεπε .. ή ειχε καναν κωδικο 1234.
Η διαχειριση σας φταιει γι αυτο ?
Πειτε μας τουλαχιστον και ποια ηταν η βλακεια του να μας φυγει η απορια και συνεχιστε να παιζετε.

Οι κανονες ειναι παντου σαφεστατοι ... τι συνεχιζετε και συνεχιζετε ...................
 

DeletedUser6169

Guest
Παρακολουθω το ποστ απο την αρχη του μεχρι τωρα θεωρουσα πως δεν θα βρεθει καμια ακρη, αλλα καταλαβαινα το γιατι γινοταν ολο αυτο.
Δικαια η συμμαχια ΑΓΑΜΟΙ ΘΥΤΕΣ εκφραζε παραπονα απλα δεν υπήρχαν και αποδειξεις οτι ολη η συμμαχια **THE DEATHWISH** ηξερε και ηταν σε γνωση τους το τι εγινε, μετα λοιπον απο τα τελευταια γεγονοτα στην συμμαχια **THE DEATHWISH** και την παραδοχη τους οτι ολοι γνωριζαν,(αυτο ειναι με αποδειξεις ολα τα κυκλικα μηνυματα που σταλθηκαν απο αρχηγους τους στις πρασινες συμμαχιες που εχουν, νομιζω πως καιρος ειναι να εφαρμοστουν οι κανονες απο την διαχειριση του παιχνιδιου γιατι τωρα γνωριζουν και αυτοι

§10)Δίκαιο και Ισόνομο Παιχνίδι
Σε οποιαδήποτε περίπτωση που ένας παίχτης ή μια ομάδα παιχτών λειτουργεί βάση των κανόνων αλλά παρεμβαίνουν με τις πράξεις τους στην δίκαιη και παράλληλα ισόνομη έκβαση του παιχνιδιού, δίνοντας ξεκάθαρο προβάδισμα σε αυτούς, έχουμε το δικαίωμα της επιβολής ποινών στους εν λόγω λογαριασμούς.
Παράδειγμα:
Ένας παίχτης χρησιμοποιεί τον λογαριασμό του μόνο για να μοιράζει πόρους και να βοηθάει άλλους παίχτες θα τιμωρείται για παράβαση της αρχής των πολλαπλών λογαριασμών.
Πόλεις που αποκτήθηκαν με παράνομο τρόπο π.χ. παράνομες συνδυασμένες εντολές θα επιστρέφονται στον προηγούμενο κάτοχο μαζί με την τιμωρία αυτών που έκαναν την παράβαση.

Η ενθάρρυνση άλλων παιχτών για μη τήρηση Κανόνων θεωρείται εξαπάτηση και τιμωρείται με μόνιμο αποκλεισμό από το παιχνίδι.



η παραδοχη απο την συμμαχια **THE DEATHWISH** για την παραβιαση του παραπανω κανονα αυτο ειναι γραμμενο απο αρχηγο τους

ο ilias7mp εγραψε στο φορουμ "αναζητειτε χακερ για να σπασει κωδικο, γιατι μονο ενας χακερ θα μας σωσει".


και αλλος ενας κανονας που θα πρεπει να εφαρμοστει.

§14)Λοιποί κανόνες

Οποιαδήποτε προσπάθεια υποκλοπής στοιχείων τιμωρείται με μόνιμο αποκλεισμό. Αυτό αφορά την υποκλοπή στοιχείων του λογαριασμού (όπως οι κωδικοί) καθώς και στοιχείων του παιχνιδιού (όπως ο στρατός του παίχτη κτλ.).


και παμε στο δια ταυτα ποιος εχει την ευθύνη του φορουμ της συμμαχιας **THE DEATHWISH** που προετρεπε σε παρανομες ενεργιες σαν ομαδα και απανταει ο κανονας

§3)Επικοινωνία
. Για το φόρουμ και το προφίλ των συμμαχιών υπεύθυνοι είναι οι ιδρυτές και αρχηγοί των συμμαχιών που έχουν το φόρουμ.

ΜΕΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΠΛΑ ΑΣ ΕΦΑΡΜΟΣΤΟΥΝ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
 

DeletedUser8130

Guest
ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΛΙΣΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ "ΙΣΟΝΟΜΟ" ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΕΔΩ ΟΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΠΟΙΝΙΚΟ ΑΔΙΚΗΜΑ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΤΙΣ ΚΟΤΣΑΝΕΣ ΣΑΣ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ? ΜΩΡΕ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ? ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ? ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΙΣ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΣΑΣ? .

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕΙΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ...
 

DeletedUser

Guest
Αδέρφια τα πράγματα είναι εύκολα .
Το σίγουρο είναι ότι πρέπει να προστατεύεις τον λογαριασμό σου , αν βάλεις στην πιστωτική σου τέσσερα μηδενικά και μετά την χάσεις και σου τραβήξουν τα χρήματα , θα ζητάς ευθύνες από την τράπεζα;
Δεν νομίζω .

από αυτά που κατάλαβα εγώ είναι ότι ο παίκτης που τιμωρήθηκε απο τον υπολογιστή του και όχι απο ιντερνετ καφέ ενεργοποιήθηκε και ο λογαριασμός του "θύματος ".
Μπορεί να πεί κανένας μετά βεβαιότητας ότι ο συγκεκριμένος παίκτης μπήκε σε λογαριασμό άλλου και ότι δεν ήταν το "θύμα " ;
Μπορεί κανένας να πεί με βεβαιότητα ότι και να μπήκε ο παίκτης στον λογαριασμό του άλλου , ότι δεν μπήκε μην την συγκατάθεση του "θύματος ";
Μπορεί να πεί κανένας με βεβαιότητα ότι ο λογαριασμός χακαρίστικε ;
Τίποτα δεν είναι σίγουρο .
Το μόνο σίγουρο είναι ότι μπήκαν 2 διαφορετικοί λογαριασμοί από τον ίδιο υπολογιστή χωρίς να έχει δηλωθεί .
Πώς γίνετε η εταιρία του παιχνιδιού ή οι διαχειριστές κ.τ.λ να τιμωρήσουν κάποιον με αποκλεισμό για υποκλοπή στοιχείων του λογαριασμού ; από πού προκύπτει αυτό μετά βεβαιότητας ;

ΤΟ ΘΥΜΑ μπορεί να κάνει μήνυση και να ζητήσει από την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ότι στοιχεία χρειάζονται για να πάει η υπόθεση στην δικαιοσύνη , όσο δεν το κάνει δεν υπάρχει θύμα και δεν υπάρχει χακάρισμα και ότι και να λέμε εμείς κάποιοι γελάνε μαζί μας .

όσο για αυτά που λέει ο ΓΕΩΡΓΕΛΟΣ ποιο πάνω ,
τι γράφεις ; τα διαβάζεις αυτά που γράφεις ;
Επειδή κάποιοι στέλνουν ύλες σε άλλους παίκτες πρέπει να τιμωρηθούν ;
Δηλαδή να τιμωρηθεί το 80% των παικτών που παίζουν στα θαύματα με πρώτο εσένα που έστελνες στους άγαμους ;
Ποια υποκλοπή στοιχείων μπορείς να πείς ότι έγινε με βεβαιότητα ; επειδή έγραψε ο άλλος ότι ένας χάκερ μας σώνει ; και ;


Ηρεμήστε και μην ψάχνετε λόγους της ήττας σας , να δείτε τι λάθος κινήσεις κάνατε ποιους εμπιστευτήκατε και ποιους όχι .
Και όποιος ξέρει το grepolis έβλεπε από την αρχή ότι η ΛΕΓΕΩΝΑ εκεί που βγήκε και η ανάπτυξη που έκανε θα έπαιρνε τον κόσμο



[8ea]Μόνιμος αποκλεισμός για δημιουργία διπλού λογαριασμού αφού αποκλείστηκε ο πρώτος.

8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11640

Guest
Έγραψα ότι δεν θα ασχοληθώ αλλα αυτό με την Λεγεώνα με ενόχλησε πολύ.. Ποιος έβλεπε οτι η Λεγεωνα θα επαιρνε τον κοσμο; Κανεις εκτος απο εσας..Επειδη επαιξα ξανά και σας ειχα ξανα συναντησει καταλαβα οτι έχετε μοναδικό τρόπο όχι να ειστε κυρίαρχοι αλλα στις καλές "συμμαχιες" γιατί συμμαχία δεν αποκαλείς 3-4 μαζί..Ξεκινατε με το 9 και μετα περνετε οσους αλλους αριθμους μπορειτε 7,5,3(μια υπερ απο μόνοι σας, πολύ έξυπνο εκτός ακι αν όλοι αυτοί που είναι σε εσάς σας ακολουθούν και δεν προσκαλούνται)..το μοναδικό σας πλεονεκτημα είναι ότι πάντα θα έχετε τους περισσοτερους παιχτες και αυτό δεν είναι κάτι για το οποίο πρέπει να αισθάνεσαι καλύτερος απο τους άλλους..με τις προσκλησεις και γενικα με την Λεγεωνα δεν χρειαζεται να μιλησουμε και τα "καλά" και "σωστά" που έχει κάνει στον Rho..
 

DeletedUser6169

Guest
Αδέρφια τα πράγματα είναι εύκολα .
Το σίγουρο είναι ότι πρέπει να προστατεύεις τον λογαριασμό σου , αν βάλεις στην πιστωτική σου τέσσερα μηδενικά και μετά την χάσεις και σου τραβήξουν τα χρήματα , θα ζητάς ευθύνες από την τράπεζα;
Δεν νομίζω .

από αυτά που κατάλαβα εγώ είναι ότι ο παίκτης που τιμωρήθηκε απο τον υπολογιστή του και όχι απο ιντερνετ καφέ ενεργοποιήθηκε και ο λογαριασμός του "θύματος ".
Μπορεί να πεί κανένας μετά βεβαιότητας ότι ο συγκεκριμένος παίκτης μπήκε σε λογαριασμό άλλου και ότι δεν ήταν το "θύμα " ;
Μπορεί κανένας να πεί με βεβαιότητα ότι και να μπήκε ο παίκτης στον λογαριασμό του άλλου , ότι δεν μπήκε μην την συγκατάθεση του "θύματος ";
Μπορεί να πεί κανένας με βεβαιότητα ότι ο λογαριασμός χακαρίστικε ;
Τίποτα δεν είναι σίγουρο .
Το μόνο σίγουρο είναι ότι μπήκαν 2 διαφορετικοί λογαριασμοί από τον ίδιο υπολογιστή χωρίς να έχει δηλωθεί .
Πώς γίνετε η εταιρία του παιχνιδιού ή οι διαχειριστές κ.τ.λ να τιμωρήσουν κάποιον με αποκλεισμό για υποκλοπή στοιχείων του λογαριασμού ; από πού προκύπτει αυτό μετά βεβαιότητας ;

ΤΟ ΘΥΜΑ μπορεί να κάνει μήνυση και να ζητήσει από την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ότι στοιχεία χρειάζονται για να πάει η υπόθεση στην δικαιοσύνη , όσο δεν το κάνει δεν υπάρχει θύμα και δεν υπάρχει χακάρισμα και ότι και να λέμε εμείς κάποιοι γελάνε μαζί μας .

όσο για αυτά που λέει ο ΓΕΩΡΓΕΛΟΣ ποιο πάνω ,
τι γράφεις ; τα διαβάζεις αυτά που γράφεις ;
Επειδή κάποιοι στέλνουν ύλες σε άλλους παίκτες πρέπει να τιμωρηθούν ;
Δηλαδή να τιμωρηθεί το 80% των παικτών που παίζουν στα θαύματα με πρώτο εσένα που έστελνες στους άγαμους ;
Ποια υποκλοπή στοιχείων μπορείς να πείς ότι έγινε με βεβαιότητα ; επειδή έγραψε ο άλλος ότι ένας χάκερ μας σώνει ; και ;


Ηρεμήστε και μην ψάχνετε λόγους της ήττας σας , να δείτε τι λάθος κινήσεις κάνατε ποιους εμπιστευτήκατε και ποιους όχι .
Και όποιος ξέρει το grepolis έβλεπε από την αρχή ότι η ΛΕΓΕΩΝΑ εκεί που βγήκε και η ανάπτυξη που έκανε θα έπαιρνε τον κόσμο



[8ea]Μόνιμος αποκλεισμός για δημιουργία διπλού λογαριασμού αφού αποκλείστηκε ο πρώτος.

8EAGENHS[/8ea]


Δεν ξερω εαν θα το διαβασεις, αλλα εκφραζεις τον παραλογισμο σε ολο του το μεγαλείο και το βασικοτερο δεν εχεις καν κανει τον κοπο να διαβασεις τους κανονες, οτι γραφω ειναι αντιγραφη απο τους κανονες του παιχνιδιου αλλα μαλλον τυποι σαν και εσενα φτιαχνουν δικους τους κανονες οπως τους βολευουν. Τι να πεις ομως μια λεξη τα λεει απλα χτίστες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φιλε αντιπα εαν σου κλεβανε την πιστωτικη με τα 4μηδενικα που λες θα το ανεφερες στην τραπεζα-αστυνομια για να κανουν οτι ενεργειες μπορουνε για να βρουνε τον ενοχο.

εαν οι ενοχοι παραδεχονται οτι κλεψανε την πιστωτικη σου δεν νομιζω να μην υπηρχαν τιμωριες σε αυτους.

και μαλλον δεν καταλαβες καλα η συμμαχια **deathwish** παραδεχτηκε οτι οντως αυτοι το κανανε και κουκουλοσανε το ολο θεμα αργοτερα οι αρχηγοι και οι παιχτες που συμμετηχαν ενεργα στην συμμαχια τους.εχουν βγει 2-3 κυκλικα στον κοσμο στα οποια επεξειγουνται ολα πως γινανε.

οπως γραφει και ο γιωργος(ΓΕΩΡΓΕΛΟΣ) υπαρχουν κανονες.ο γιωργος τους παρεθεσε και ο καθε ενας μας ας κρινει πιο ειναι το σωστο και πιο ειναι το λαθος.οπως ειχε γινει στον μι εαν δεν κανω λαθος με τις ατριδες και την ισονομια παιχνιδιου που ουτε καν η εταιρια δεν ηξερε τι ειναι σωστο και τι λαθος.....
 

DeletedUser14058

Guest
Καπου χανεται η μπαλλα.Μην βαζετε, ουτε ολους τους παικτες ουτε καν ολους τους αρχηγους ,για την λαμογια που εγινε στο ιδιο τσουβαλι...ειναι αδικο για τα παιδια που εστελναν-στελναμε υλες και ευνοιες σαν τρελοι για την εκαστοτε συμμαχια στην συγκεκριμενη περιπτωση Deathwish..Αυτος που το εκανε τιμωρηθηκε μονιμα σωστα??ο αλλος αρχηγος μας που σας το παιζε παντελονατος τοσο καιρο και τον ξερατε και παικτες απο ΖΕΤΑ και Αγαμοι σας πουλαγε παραμμυθια τοσο καιρο οτι δεν ξερει τπτ..και τελικα οταν αποφασιστηκε να καθαιρεθει απο αρχηγος βγηκε απο τα κομπλεξ του και πατησε διαγραφη και σας ειπε τελικα οτι γνωριζε,ενω τοσο καιρο εκανε την παπια...
Εγω θα ρωτησω κατι αλλο καποιοι απο σας παιζανε και στον ΧΙ που εγινε αντιστοιχο πραγμα εκανε τπτ η εταιρεια τοτε????
απαντηση:τον κινεζο παλι,μην παραμυθιαζομαστε μαγκες ειναι ενα παιχνιδι που απλαα ο σκοπος της εταιρειας ειναι να βγαζει φραγκα δεν φταιει κανεις εμεις φταιμε που δινουμε τα λεφτα μας..και οσο και να το τρεξετε το πραγμα ακρη δεν θα βγαλλετε γτ οπως λεει και η εταιρεια θα μπορουσε να παει ο παικτης σε ενα ιντερνετ καφε και να πει με τον κωδικο του παικτη σας και να μην γινει τπτ απο την στιγμη που εγινε η λαμογια και το παιχνιδι μιλαει για ισονομια τι να κανει η εταιρεια να γκρεμισει το ενα θαυμα και να κερδισει απ ευθειας η αλλη συμμαχια??
υπαρχει κενο λοιπον στο παιχνιδι στο θεμα θαυματα γτ αμα γινει η λαμογια, θαυμα δεν επιστρεφετε εκτος και αν υπαρχει καποιος τετοιος κανονας στο παιχνιδι και δεν το χωδει και εγω καπου...
Ολα αυτα και τελειως φιλικα απο μενα γτ οπως σας ειπα ουτε πολη πανω στο θαυμα δεν εχω
Γιωργος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3233

Guest
εχω αηδιασει με ολους σας... ιδρυτες των αγαμων εχουν μπαναριστει μονιμα για χρηση παρανομων σκριπτ και διπλοτριπλων λογαριασμων στον Υψιλον ναι η οχι? ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΝ ΗΘΙΚΗ ΚΑΙ ΙΣΟΝΟΜΙΑ? οι ζεταδες με τα τσιρακια σας ζητατε τι? να διαγραφουν ολοι οι λογαριασμοι ολων των DEATH? εσεις δεν καλεσατε τον παικτη που λετε οτι σασ χακεψε τον κωδικο στην συμμαχια σας να ριξει επιταχυσνη στο θαυμα σας? Δεν ξερατε οτι ειναι DΕΑΤΗ οταν τον καλεσατε η δεν σας ενδιεφερε? δεν μ ενδιαφερει τι λεει ο "πικραμενος" πρωην ιδρυτης και τι ισχυριζετε οτι εγινε..Πολεμικο παιχνιδι ειναι και στον πολεμο επιτρεπονται ολα, μη μου πει κανεις απο σας που το παιζετε παρθενες εδω και σας επιασε κοψιμο, οτι αν ειχατε ευκαιρια να κανετε το ιδιο που ισχυριζεται ο "πικραμενος" οτι εκανε, δεν θα το κανατε! Ολοι εχετε κανει και χειροτερα και θα ξανακανετε οταν σας δοθει ευκαιρια, με το σταυρο στο χερι δεν μπαινει κανενας να παιξει απο σας τουλαχιστον ιδρυταραδες, εγω σας ξερω καλα κ απο αλλους κοσμους !! Ολοι εκμεταλευεστε ευκαιριες και παραθυρακια να πετυχετε αυτο που θελετε και μη μου κλαιτε τωρα! Οριστε το θαυμα το εριξε ο αλλος ο απιθανος! Γιατι γραφετε εδω ρε και δεν πατε να το σηκωσετε? αιντε φαρισαιοι μαθατε να ριχνετε τις αποτυχιες σας σε αλλους παντα! Οσο για μενα εχω ευθυνες? ναι εχω! Που ειχα συνιδρυτη τον πικραμενο! φταιω που δεν ακουσα τα παιδια που μου λεγανε το τι ειναι! Αλλα ας βγει ενας να πει οτι εγω και οι αρχηγοι μου μεθοδευσαμε να χτισουμε ετσι το θαυμα με τετοια λαμογια!! ΕΝΑΣ!!! Αυτος που το εκανε το γκρεμισε κιολας ..Κανενας απο μας δεν ηθελε να σηκωσει θαυμα !! κ ας ημασταν εμεις που ξενυχτουσαμε 4 μερες να στελνουμε καραβιες τις υλες μη γινουμε ρομπες!! για μενα ειναι τα θαυματα ο καρκινος του παιχνιδιου! Πρεπει να τα καταργησουν και να βρουν εναν αλλο τροπο να κλεινουν τους κοσμους! Δεν θα ξαναμιλησω εδω, οσο για σας ιδρυταραδες μου, κοιταχτε τον καθρεφτη σας πρωτα και μετα ξεκινηστε να ριχνετε τη λασπη στον ανεμιστηρα μπας και λερωστε ολο τον κοσμο γυρω σας για να μην ξεχωριζετε..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θανο δεν διαφωνει κανεις οτι οι περισοτεροι που εχουν παιξει το παιχνιδι εχουν παρανομισει.και οι περισοτεροι ομως εχουν τιμωρηθει ειτε με ανοιχτα μπαν ειτε με κλειστα κτλπ κτλπ.

τωρα μιας και δεν επιτρεπεται να μπαινουν εδω μυνηματα παιχτων ζητα απο τον ΓΕΩΡΓΕΛΟ να σ στειλει ενα μυνηματακι για το πως πωληθηκε το θαυμα αθορυβα στους λεγεωναριους.

ανεξαρτητα την προθεση του καθενος το θαυμα ανηκε στους ΑΓΑΜΟΥΣ .... παρθηκε απο τους deathwish οπως παρθηκε.....και τωρα πωληθηκε στην ΛΕΓΕΩΝΑ.

ζητα το μνμ απο τον γιωργο και ισως καταλαβεις τι βρωμικο παιχνιδι παιζετε αυτην την στιγμη εδω.και πολυ πιθανον ακομη και πισω απο την πλατη σου οταν επαιζε ο ilias7mp.
 

DeletedUser6169

Guest
εχω αηδιασει με ολους σας... ιδρυτες των αγαμων εχουν μπαναριστει μονιμα για χρηση παρανομων σκριπτ και διπλοτριπλων λογαριασμων στον Υψιλον ναι η οχι? ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΝ ΗΘΙΚΗ ΚΑΙ ΙΣΟΝΟΜΙΑ? οι ζεταδες με τα τσιρακια σας ζητατε τι? να διαγραφουν ολοι οι λογαριασμοι ολων των DEATH? εσεις δεν καλεσατε τον παικτη που λετε οτι σασ χακεψε τον κωδικο στην συμμαχια σας να ριξει επιταχυσνη στο θαυμα σας? Δεν ξερατε οτι ειναι DΕΑΤΗ οταν τον καλεσατε η δεν σας ενδιεφερε? δεν μ ενδιαφερει τι λεει ο "πικραμενος" πρωην ιδρυτης και τι ισχυριζετε οτι εγινε..Πολεμικο παιχνιδι ειναι και στον πολεμο επιτρεπονται ολα, μη μου πει κανεις απο σας που το παιζετε παρθενες εδω και σας επιασε κοψιμο, οτι αν ειχατε ευκαιρια να κανετε το ιδιο που ισχυριζεται ο "πικραμενος" οτι εκανε, δεν θα το κανατε! Ολοι εχετε κανει και χειροτερα και θα ξανακανετε οταν σας δοθει ευκαιρια, με το σταυρο στο χερι δεν μπαινει κανενας να παιξει απο σας τουλαχιστον ιδρυταραδες, εγω σας ξερω καλα κ απο αλλους κοσμους !! Ολοι εκμεταλευεστε ευκαιριες και παραθυρακια να πετυχετε αυτο που θελετε και μη μου κλαιτε τωρα! Οριστε το θαυμα το εριξε ο αλλος ο απιθανος! Γιατι γραφετε εδω ρε και δεν πατε να το σηκωσετε? αιντε φαρισαιοι μαθατε να ριχνετε τις αποτυχιες σας σε αλλους παντα! Οσο για μενα εχω ευθυνες? ναι εχω! Που ειχα συνιδρυτη τον πικραμενο! φταιω που δεν ακουσα τα παιδια που μου λεγανε το τι ειναι! Αλλα ας βγει ενας να πει οτι εγω και οι αρχηγοι μου μεθοδευσαμε να χτισουμε ετσι το θαυμα με τετοια λαμογια!! ΕΝΑΣ!!! Αυτος που το εκανε το γκρεμισε κιολας ..Κανενας απο μας δεν ηθελε να σηκωσει θαυμα !! κ ας ημασταν εμεις που ξενυχτουσαμε 4 μερες να στελνουμε καραβιες τις υλες μη γινουμε ρομπες!! για μενα ειναι τα θαυματα ο καρκινος του παιχνιδιου! Πρεπει να τα καταργησουν και να βρουν εναν αλλο τροπο να κλεινουν τους κοσμους! Δεν θα ξαναμιλησω εδω, οσο για σας ιδρυταραδες μου, κοιταχτε τον καθρεφτη σας πρωτα και μετα ξεκινηστε να ριχνετε τη λασπη στον ανεμιστηρα μπας και λερωστε ολο τον κοσμο γυρω σας για να μην ξεχωριζετε..

Αλλο ενα παραληρήμα αφου λες πως ειναι πολεμικο παιχνιδι και ΟΙ λαμογιες επιτρεπονται, γιατι δεν επιτρεπετε να εφαρμοστουν οι κανονες, απλα αυτοι ειναι εναντιων σας και στο τελος ολοι οι υπολοιποι ειμαστε αηδιασμένοι στο σερβερ με το ξεκατινιασμα σας, που εβγαλε τα απλητα σας στην φορα και οχι μονο τα εβγαλε ακομα και τωρα δεν εχετε τα κοτσια να πειτε ναι εγινε το ξεραμε, το μαθαμε, αλλα βγηκατε στο αρχικο ποστ και πουλαγατε και τρελα, ποιο ηταν το αποτελεσμα, στο τελος το πουλησατε. απο την αρχη σας ειπαμε πως κανατε τα τσιρακια της λεγεωνας και ναι τα κανατε το πουλησατε, μιση μερα πριν σπασει το θαυμα ειχατε ενημερωσει, σταματηστε την κλαψα λοιπον τα προβληματα ειναι δικα σας και οχι των αλλων, εαν εσεις πλακωθηκατε δεν σημαινει πως διαφωνουσατε και με την λαμογια.

Αλλα μαλλον πολυ λιγα καταλαβες απο το ποστ μου και ποιους ηθελα να καλεσω να εφαρμοσουν τους κανονες για να δουμε τελικα μπορουν να εφαρμοστουν η οχι, ακομα και τωρα οτι συμβαινει ειναι κατα παραβαση των κανονων, συνδυασμένες παρανομες ενεργειες παικτων διευκολυνουν αλλους παικτες και ας βγει οποιος θελει να μας πει το αντιθετο.


ΝΑΙ ΠΟΛΕΜΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ Η ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ , ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΟΥΝ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10351

Guest
πολλες αγιες παρθενες βρεθηκαν σε αυτο το ποστ...
καντε τα τελευταια μπανακια σας παιδια, ο Σεπτεβρης ηρθε, να αρχισουμε παλι τις μαχες , γιατι μονο αυτο εχει ουσια και οχι τα κωλοθαυματα..
 

DeletedUser14033

Guest
νικολα οσο υπαρχει η συμμαχια μου στο υ και εχει ενα θαυμα ο κοσμος δεν βγαζει νικητη
αυτα αν σε καλυψα.
τωρα πως ξερεις εσυ αν και τι ειναι κανονισμενο και δεν το ξερω εγω ειναι αλλου παπα ευαγγελιο
ΑΥΤΑ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΙΝ 25 ΜΕΡΕΣ;;;
ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ ΠΛΕΩΝ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ....
ΕΔΩ Ο ΙΔΙΟΣ Ο Community Manager ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΒΓΕΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΑΠΑΤΕΟΝΙΣΚΟΥΣ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΕΙ.
ΚΑΙ Η ΑΠΟΘΕΟΣΗ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ........ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.
ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΡΕΣΩ ΚΑΜΙΑ ΜΠΙΡΑ
ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ :p

Υ.Γ γεια σου Σταθηηηηηηη :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13783

Guest
Καλά εσύ πριν 25 μέρες έλεγες για την περιπέτεια που περιμένει την Λεγεώνα....μετά τι έγινε??Εκατσες να διαλύσεις τις πόλεις σου για να τις πάρουνε ρημάδια οι σύμμαχοι σου,γιατί δεν έκατσες σαν καλός και υπαρκτός αρχηγος να μοιράσεις τις καλύβες σου;
Ο ''χακαρισμένος'' που είναι,γιατι δεν βγαίνει και αυτός εδω να απλώσει το παραμύθι του και αφήνει εσας να εκτίθεστε.Βγήκε ο CoMa και σας εγραψε,να γραφετε δεν ξέρετε,ουτε να διαβαζετε δεν ξερετε?Στα δικαστήρια γρήγορα να γελάσει και η κότα του Ιάσωνα.Μόνο μην ρίχνετε τις τιμές γιατι οι καιροί είναι δύσκολοι και θα ανοίξουν και άλλοι κόσμοι...
Για καμιά μπύρα είστε μόνο και για κανένα φόρουμ.Αντε να παίξετε σε Τούρκικο σέρβερ γιατι σας βλέπω αλκοολικούς
 

DeletedUser14033

Guest
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ Motorhead79
1+1=2
ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ;
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΣ ΠΟΛΕΙΣ ΜΟΥ...... ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΧΤΗΣΤΑΚΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΕΣ.
ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΡΑΤΗΣΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕΡΑ.
Η ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΗΤΑΝ 6-7 ΤΟ ΜΑΞΙΜΟΥΝ (ΜΕ 30 ΠΟΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ) ΚΑΙ ΠΟΛΗ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΟΠΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΟΒΑΡΑ.
Ή ΜΙΑ Ή ΔΥΟ ΠΟΛΕΙΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΤΗΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΚΡΕΜΗΣΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΝΑΟΙ ΚΑΙ ΠΑΖΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΩ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΧΤΗΣΤΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙ ΣΟΥ ΜΕ ΑΓΑΛΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΑ.
ΜΠΑΝ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΠΟΤΕ
ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΠΟΤΕ
ΔΙΠΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ
ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΙΒΕΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ (ΠΑΙΧΝΙΔΙ)
ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΥΠΟΧΟΡΙΣΗ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ.
ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ Motorhead79 ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΡΟΚΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΔΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΠΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΙΝΩ ΤΗΣ ΜΠΥΡΕΣ ΜΟΥ Ή ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ.
ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΙΚΟΥΣ-ΚΙΝΕΖΙΚΟΥΣ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΥΣ-ΑΓΓΛΙΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ.

Υ.Γ ΞΑΝΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΘΗ ΕΓΩ ΟΠΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13783

Guest
Λες ψέμματα....πόλη έχεις χάσει σε αυτόν τον κόσμο και μάλιστα με μπόνους νύχτας.Μπόρει να μην υπάρχεις στο παιχνίδι και να φυτοζωείς στο κεντρικό αλλα τα στατιστικά σου υπάρχουν ακόμα...Προφανώς δεν θα επαιζες σοβαρά
Επίσης απο τα στατιστικά σου πάντα μετράω καμιά 50αριά πόλεις απο άγαμους και lords....ποιές 2 πόλεις μας λες...ήθελες βοήθεια να τις πάρεις παιχταρά;Σπουδαία κατορθώματα.
Τέλος εδώ είναι κεντρικό φόρουμ κύριοι,γίνεται διάλογος και δεν είναι το τσιφλίκι της Ολιβ,του Γκούφυ ή του Θλιμμένου μπούφου.Ας γνωρίζει ο κάθε ψεύτης συκοφάντης φαφλατάς οτι υπάρχει περίπτωση αντιλογου σε περίπτωση που μας αραδιάζει ιστορίες για αρκούδες και μας θεωρεί ιθαγενείς
 

DeletedUser14033

Guest
σωστα εχασα μια αποικια στο κεντρο της 65 χαχαχαχαχ
ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.........
αυτο που σου ειπα ειναι οτι 2 πολεις ανενεργων ειπα πηρα ολες και ολες
ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ.
οι υποληπες ειναι ή πολεις απο κατακτηση κοκκινων ή πολεις που ανταλαξα με πολεις συμαχων που ηθελαν να παιζουν σε ποιο ηρεμα νερα. δηλαδη για να καταλαβεις γιατι βλεπω και δεν τα πιανεις και καλα επερνα πολεις της εδινα και συνεχηζα οπου εβλεπα κοκκινα.
και μιας και ξερεις και απο στατηστηκα δεν μας μοστραρεις τα δικα σου εδω να γελασουμε.
ΑΠΟ ΟΠΟΙΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΘΕΣ
για τους ποντους μαχης μιλαω...... οχι για τους τσιμεντοπλιθους που εχεις χτισει.
τελος θελω να ζητησω συγνωμη για την τροπη που εδωσα στο θεμα στο τελευτεο μου ποστ γιατι πραγματηκα δεν ειχε σχεση με το θεμα.
αν και προκληθηκα.

για αυτο το λογο δεν θα ξανα απαντησω σε προσοπικες επιθεσεις.
ή μαλον ακομα καλητερα θα σταματησω να ασχολουμε με παιδακια που παιζουν φαρμα.
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ (ΠΑΙΧΝΙΔΙ) ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ
ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕ.
ΒΑΛΕ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΗΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΦΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝ (ικανο σε εχω)

Υ.Γ γεια σε ολους :d και στους χτηστες με βοηθηματα (μποτακια) και σε αυτους που εχουν την υπομονη και παιζουν ακομα αυτο το (παιχνιδι)
 
Κορυφή