ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ-ΚΛΟΠΗ ΘΑΥΜΑΤΟΣ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13783

Guest
Απο 2 κατοσταρικα σε άμυνα κ επιθεση σε 8 μηνες παιχνιδιού εχεις μεσά στα κόκκινα.Πήρες 70000 Αμυνας σε μια βδομάδα,την έκανες και τώρα γλυφεις τον Στάθη στο κεντρικό
Μην σπασεις κάνα αυγό προσεχε
 

DeletedUser14033

Guest
ειπα δεν απαντω σε χτηστες.
και σε παιδακια που παιζουν με βοηθηματα.
σιγα να μην καθομουν ακομα να παιζω μαζι σας να σας κανω μαγκες.
περιμενω μονο το ονομα σου και τους ποντους σου
οχι τιποτε αλλο
αλλα για να δουν ΟΛΟΙ ποιος εισαι.
ελα εδω μπενουν πολλοι και απο αλλους κοσμους και θα ακουστουν πολλα
θα βγουν πολλα στη φορα
ελα να γελασουμε.
περιμενω και τον μουλοχτο.
Υ.Γ οσο για το τι κανω εγω με το σταθη....ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ :d
εσυ καταλαβες οτι τον γλυφω;;;; ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΟΓΑΣ!!!!! ακομα και σε αυτο βοηθηματα θες...... χαχαχαχαχαχ
ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.... ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΘΗ!!!!!
 

DeletedUser13783

Guest
Λοιπόν ποπαι ακου...Είμαι αυτός που όταν βαριέται μένει χωρίς συμμαχία και θέλει 50 σαν και σένα να τον χτυπάνε.Εσύ είσαι αυτός που απειλείς δημόσια συμμαχία και μετά γίνεσαι φαντομάς.Είσαι αυτός που λες δεν εχω χάσει πόλη αλλα τελικά κλαίμε μια αποικία στην 65.Είσαι και παιχτάκι και ανθρωπάκι.Τρολλάρεις τζάμπα εδω και εισαι εκτός θεματος άθλιε φιγουρατζή.Άνοιξε νέο ποστ στον Υ να σε γλεντήσω και εκει αν θες,απο τον κοσμο μας άφησες βλέπεις
 

DeletedUser14033

Guest
λιγες λεξεις τα λενε ολα.
εισαι αυτος που ντρεπεσε να πεις ποιος εισαι. εισαι αυτος που ντρεπεσε για την παρτη σου
εγω ειμαι αυτος που οτι κανω το κανω δημοσια γιατι δεν εχω να ντραπω για τιποτα.
εχεις πει αρκετα κοσμητηκα επιθετα αλλα δεν εχω προβλημα γιατι δεν με ακουμπανε.
οπως εχεις δει δεν τα σχολιαζω..... ειναι δουλεια ειδικων.
δεν ειναι δουλεια μου, αντε να σε δουν αυτοι.
τελος..... της παρεες μου της προσεχω και δεν ασχολουμε με ανυπαρκτους, σιγα να μη το γλεντησω μαζι σου τελευταιε.
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΤΟ ΑΛΙΣΒΕΡΗΣΗ ΜΑΣ, ΣΟΥ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΠΕΡΙΘΟΡΙΟ ΝΑ ΦΕΡΘΕΙΣ ΝΤΟΜΠΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
ΟΛΟΙ ΠΛΕΩΝ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΝΩ ΑΞΙΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8563

Guest
καλησπερα παιδες και καλο χειμωνα να έχουμε, ημουν διακοπες και δεν ειχα διαβασει ολο αυτο το χαμο για τον κολοσσο.

Από οσα διαβασα, νομιζω ειναι απλα τα πραγματα, ο παικτης των αγαμων που βγηκε απο τη συμμαχια ή ειχε πολυ ευκολο κωδικό ή εδωσε τον κωδικο του σε καποιον death ή σε καποιον τριτο που εμπιστευόταν και αυτος τον εδωσε σε death. Αυτο που δεν μπορω να καταλάβω (και θα ηθελα να εξηγησει η Ο.Δ.) ειναι με ποια λογική δεν τιμωρήθηκε και ο παικτης των αγαμων για κοινοχρησια. Η πολιτική της εταιρειας ειναι ξεκάθαρη όπως λέτε, αν ενας παικτης μπει στον λογαριασμο άλλου, τιμωρουνται και οι δυο παικτες γιατι η διαχείριση (και σωστα) δεν μπορει να ξέρει αν ο κωδικος δοθηκε οικειοθελως ή υποκλάπηκε. Η λογικη βασει της οποιας δεν μπαναρατε τον αγαμο σε αυτη την περιπτωση εχει πολυ σημασια και για το υπολοιπο παιχνιδι και καλο ειναι να ξεκαθαριστει, π.χ. αν μια μερα ειμαι εξεγερση αλλα δεν μπορω να παιξω και δωσω τους κωδικους μου σε συμμαχο, θα μπαναριστει μονο αυτός που μπηκε στο λογαριασμο μου αλλα οχι εγω??

Ξεκαθαριζω οτι τα περι χακαρίσματος τα θεωρω τελείως ασχετα.
 

DeletedUser

Guest
ΦΙΛΕ ΚΡΙΝΙΤΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ. ΤΟΣΟ Η ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ, ΟΣΟ ΚΑΙ Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΩΝ ΝΤΕΘ (ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΒΕΒΑΙΑ) ΑΡΚΕΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΦΑΓΩΘΗΚΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΝ, ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΚΑΝ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΚΛΟΠΗ-ΧΑΚΑΡΙΣΜΑ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΤΟ, ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ.

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ, ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΞΥΛΟ κλπ κλπ ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ, ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΥΡΑΜΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΡΑΠΤΩΜΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΜΕ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΤΙΜΩΡΙΣΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΡΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.
 

DeletedUser11640

Guest
Ρε παιδιά έλεος! Δεν μπορώ άλλες βλακείες.. Λέτε πριν φτιαχτεί το θέμα ο παίχτης να μην κοίταξε να μην σιγουρευτηκε, να μην συννενοηθηκε με την ηγεσια για το τι μπορει να συνεβει;

Ούτε μία στο εκατομμύριο δεν υπάρχει πιθανότητα κάποιος να μπήκε απλά παράνομα στον λογαριασμό του; Εδώ χακάρουν Μυστικές υπηρεσίες, το Πενταγωνο και οτιδήποτε θέλουν μερικοί. Λετε να είναι δύσκολο να βρεθεί κάποιος για να χακάρει... λογαριασμό του Grepolis;(!!!) Άντε ξυπνήστε λίγο. Εδώ και βδομάδες ο καθένας γράφει ότι μπαρούφα του πεταχτεί απο το μυαλό.."να προσεχε τι κωδικο έβαζε" κ.α. Άμα απλά δεν ξέρετε τι να γράψετε μην γράφετε.. Ο δείκτης βλακείας στο συγκεκριμένο θέμα χτύπησε κόκκινο. Μερικοί θα σπάσουν ρεκόρ..
 

DeletedUser8563

Guest
Ρε παιδιά έλεος! Δεν μπορώ άλλες βλακείες.. Λέτε πριν φτιαχτεί το θέμα ο παίχτης να μην κοίταξε να μην σιγουρευτηκε, να μην συννενοηθηκε με την ηγεσια για το τι μπορει να συνεβει;

Ούτε μία στο εκατομμύριο δεν υπάρχει πιθανότητα κάποιος να μπήκε απλά παράνομα στον λογαριασμό του; Εδώ χακάρουν Μυστικές υπηρεσίες, το Πενταγωνο και οτιδήποτε θέλουν μερικοί. Λετε να είναι δύσκολο να βρεθεί κάποιος για να χακάρει... λογαριασμό του Grepolis;(!!!) Άντε ξυπνήστε λίγο. Εδώ και βδομάδες ο καθένας γράφει ότι μπαρούφα του πεταχτεί απο το μυαλό.."να προσεχε τι κωδικο έβαζε" κ.α. Άμα απλά δεν ξέρετε τι να γράψετε μην γράφετε.. Ο δείκτης βλακείας στο συγκεκριμένο θέμα χτύπησε κόκκινο. Μερικοί θα σπάσουν ρεκόρ..


Αφου καταφερες να μπλεξεις και τις μυστικες υπηρεσιες και το πενταγωνο, οχι απλως κοκκινο, κρασαρε τον σερβερ η βλακεια!!


Τεσπα, Παναγιωτη καταλαβαινω την διαμαρτυρια σας για το ο,τι χάθηκε το θαύμα με αυτον τον τρόπο, αλλα μονο εσωτερικα μπορειτε να βγαλετε την άκρη. Σε επιπεδο κανονισμων, η διαχειριση λέει οτι κωδικοι δεν υποκλάπηκαν απο αυτην (και νομιζω ειναι προφανες, γιατι θα είχε γινει χαμος στο παιχνιδι και δεν αφορουσε μονο ενα παικτη το θέμα). Τωρα αν υποκλάπηκε ο κωδικος του παικτη απο το δικο του pc (απο χακερ ή οτιδήποτε αλλο), και πάλι μου φαινεται λογικο αυτο που λένε οτι δεν μπορουν να γνωριζουν με αποδειξεις αν έγινε αυτό ή αν απλά ο παικτης ή καποιος αλλος που ήξερε τον κωδικο τον εδωσε παρακατω σε κάποιο αντιπαλο σας. Αυτό που πρέπει να εξηγηθει είναι για ποιο λογο δεν τιμωρήθηκε και ο δικος σας παίκτης, επειδη πιθανολογουν οτι του εκλεψαν τον κωδικό, επειδή αυτος δεν μπηκε στον λογαριασμο που μπαναριστηκε, λογω της εξαιρετικής περίπτωσης και των διαμαρτυριών, γιατι τελικα;; Αν ισχυει το τελευταιο κατα τη γνωμη μου τα εκαναν χειρότερα.
 

DeletedUser11640

Guest
krinitis αμα δεν μπορεις να διαβασεις ξανα πηγαινε δημοτικο.. ΑΒΓ ξερεις κλπ.. παραδειγμα εδωσα.. Ανοιξε τα ματια σου ή βάλε τα γυαλιά σου..
 

DeletedUser13783

Guest
Υπήρξε χάκερ με δυνατότητες να σπάει κωδικούς και με δόλο για τους άγαμους και δεν σας άλλαξε τα πετρέλαια??Στάθηκε μόνο εκει...πολύ βολικό για όλους
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑΜΤΑΚΟ...
 

DeletedUser11640

Guest
ίσως για να μην φανεί ότι υπήρξε.. αποκελιεται να συνεβει κατι τετοιο δηλαδη; Εσεις σε ποσους αλλους εχετε πει τον κωδικο σας, τι ειναι ο κωδικος ρε παιδια, ποδηλατο; να το δανειστω για λιγο..;
 
Κορυφή