ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ-ΚΛΟΠΗ ΘΑΥΜΑΤΟΣ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8130

Guest
ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΗΔΗ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ (ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ) ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΝ ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΠΑΙΚΤΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΣΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΩΤΟΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΩΤΟΙ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ 50% ΤΩΝ ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΕΩΝ ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΖΗΤΗΜΑ ΩΡΩΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 10.22 ΕΚΕΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΑΚΑΡΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΣΥΜΜΑΧΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ. ΣΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΕΙΠΑΤΕ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΥΠΗΡΞΕ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ Ο ΕΝΟΧΟΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ .

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

1ΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣEI ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΧΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΒΙΑΣΤΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ

2ΟΝ ΑΝ ΕΜΜΕΝΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ-ΙΔΡΥΤΕΣ ΟΤΙ "ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΑΦΕΙ" ΚΑΙ ΟΤΙ " Ο ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΑΙΚΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΛΑΣΕΙ" (ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΜΟΥ ΚΛΕΨΟΥΝΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ? ΤΟΤΕ ΕΣΑΣ ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ?).

3ON ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΙΣ ΣΕ ΟΥΚ ΟΛΙΓΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΛΑΒΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙΝΕΣ(ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΥΡΙΩΣ ΦΥΣΕΩΣ) ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΩ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ , ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΜΟΥ , ΤΟΝ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΠΑΙΧΝΙΔΙ" ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΑΛΕΣΤΕ...

ΜΕ ΤΙΜΗ *ΔΡΑΚΟΣ* ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΩΝ ΑΓΑΜΩΝ ΘΥΤΩΝ, ΚΟΣΜΟΣ ΥΨΙΛΟΝ
 

DeletedUser11640

Guest
Επειδή έχω την τύχη να ειμαι στην συμμαχία με τον σύμμαχο θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να συμφωνήσω για τα όσα γράφει διότι πολλοί απο την συμμαχια σπατάλησαν ώρες για το θαύμα αυτό όπως και κάθε θαύμα και είναι απλά άδικο να βλέπουμε μια απάντηση απο την διαχείριση του στυλ δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα.. Στους παιχτες που ξοδεψαν δεκαδες ευρω για το θαυμα αυτό λέτε λοιπόν; Πως πηγαν χαμένα τα λεφτά τους; Συγνωμη αλλα αν δεν μπορειτε να κανετε κατι ποιος ο σκοπος της διαχειρισης; τα μπαν απλά; Με την ζημιά που έγινε στον παίχτη και την συμμαχία τι γίνεται; Αντι να μας βομβαρδίζεται ανα λίγες μέρες με "αναβαθμίσεις" κοιτάξτε πως θα κάνετε ποιο ασφαλη και ποιο δίκαιο το παιχνιδι για τον καθε παίχτη και την κάθε συμαμχία αν θέλετε να συνεχίζουμε να παίζουμε..δεν νομίζω πως ζητάμε κάτι το παράλογο, το θαύμα θα ήταν δικό μας αν δεν γινότανε αυτή η κίνηση απο αυτόν που την επιχείρησε και πολύ λογικά ζητάμε την επιστροφή του..

Ένα απλό μέλος της συμμαχίας
 

DeletedUser

Guest
Τα γεγονοτα εχουν ως εξης.
Κατα δηλωση της ιδιας της διαχειρισης εγινε οντως παραβαση κανονισμων.Ο ενοχος βρεθηκε και τιμωρηθηκε.Το αποτελεσμα ομως της παραβασης ηταν να κλαπει στην κυριολεξια το θαυμα απο την συμμαχια μου και να χαριστει σε αυτους που τωρα το κατεχουν.
Ρωραω λοιπον τι σοι "τιμωρια" ειναι αυτη που στην ουσια επιτρεπει για να μην πω παροτρυνει και αναλογες πραξεις στο μελλον;
Διοτι αν δεν το καταλαβαινετε οτι πλεον μιλαμε για αλλου επιπεδου παραβαση που αλλαζει πληρως τα εως τωρα δεδομενα τοτε ειστε ακαταλληλοι για την θεση των διαχειριστων.
Το ολο ζητημα αφορα σε ολους μα ολους ανεξαιρετως τους παικτες ανεξαρτητως σε ποια συμμαχια βρισκονται .
Σημερα ειμαστε εμεις στην θεση του " θυματος" αυριο θα ειναι καποιοι αλλοι εαν δεν σταματησει αμεσως και με τον πιο κατηγορηματικο τροπο η ορεξη καθε επιδοξου θυτη/κλεφτη/απατεωνα.χακερ.
 

DeletedUser12392

Guest
Eάν είναι όπως τα λέει ο Δράκος τότε το θαύμα θα πρέπει να επιστραφεί στους κατόχους του.
Εγώ ξέρω οτι όταν κάποιος σε κλέβει και η αστυνομία τον πιάνει επιστρέφει και τα κλοπιμαία αν τα βρεί.
Το να γίνει rollback στον server είναι κάτι δύσκολο αλλά υπάρχουν και άλλοι τρόποι να αποζημιωθούν οι παίκτες.
Η Ο.Δ. καλό θα είναι να το κοιτάξει πιο προσεκτικά.
Δημήτρης "Degrelle" απο "Chi"
 

DeletedUser

Guest
το θαυμα πισω θελουμε τα αλα ολλα τα ειπε ο δρακος,και να απαντατε στα μηνυματα (διαχειρισης) μην κανετε τους κινεζους δεν το ξεχναμε τοσο ευκολα
 

DeletedUser

Guest
εχει γινει και στο παρελθον τετοιο κρουσμα.. με αποτελεσμα η χαμενη πολη να επιστραφει στον παλιο παικτη-ιδιοκτητη!οποτε και σ αυτην την περιπτωση μιλαμε γι ατο ιδιο ακριβως πραγμα μιας και υπαρχει ηδη η παραδοχη της παραβιασης κανονισμων!!!
 

DeletedUser

Guest
Είμαι ο ένας εκ των δυο ιδρυτών από τους αγαμους θύτες! στον κόσμο ύψιλον.
Το γεγονός ότι ο παραβάτης που μπήκε στον λογαριασμό του συμμάχου μας και τον έβγαλε συγκεκριμένα από την συμμαχία μας ενώ πατούσε πάνω σε θαύματα (και το γνώριζε καλά αυτό ο θύτης) με στόχο το σπάσιμο τους, καθιστά την πράξη αυτή με δόλο να κάνει ζημια στα θαύματα και μονο στα θάματα!
κατόπιν μας αναφέρατε κύριοι της διαχείρισης ότι ο θύτης έχει τιμωρηθεί,
Θέλω να μου απαντήσετε στις δυο περιπτώσεις που είναι ακόλουθες:
1)όταν μπει ένας παίκτης παράδειγμα στον δικό μου λογαριασμό θεωρείτε κοινοχρησία και τιμωρούνται και οι δυο παίκτες με την ίδια ποινή!
ΓΙΑΤΙ δεν τιμωρήσατε και τον δικό μας παίκτη?
Θα σας πω εγώ γιατί,γιατί δεν θέλατε να πείτε το όνομα αυτού που έκλεψε τον λογαριασμό όταν θα σας το ζητούσε ο δικός μας παίκτης!
2)όταν ένας παίκτης καταγγείλει ότι ο λογαριασμός του εκλάπη τότε οποιαδήποτε ενέργεια και να γίνει από την στιγμή που θα το διαπιστώσετε δεν ευθύνεται ο κύριος κάτοχος του λογαριασμού,άρα από την στιγμή που οι κινήσεις έβλαψαν την συμμαχία μας και όχι τον κύριο κάτοχο του λογαριασμού (σε πρωτεύον λόγο), τότε πρέπει να επιστραφούν σε εμάς όλα όσα είχαμε καταφέρει μέχρι εκείνη την στιγμή.Αν δεν γίνει αυτό τότε τα πράγματα πέρνουν άλλη τροπή και μόνο η δικαστική οδός θα δώσει την λύση!
Λυπάμαι πραγματικά για τον πολύτιμο χρόνο και χρήμα που διέθεσα σε αυτό το παιχνίδι.
Εμείς από την πλευρά μας δεν θα το αφήσουμε να περάσει έτσι,θα πολεμήσουμε για μια ακόμα φορά για το σωστό και το δίκαιο. Δεν χρειάζετε να αποδείξουμε κάτι σε εσάς, αλλά απλά θέλουμε την ηθική δικαίωση και ικανοποίηση μας!

ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ **ΑΓΑΜΟΙ ΘΥΤΑΙ**
 

DeletedUser9810

Guest
μεχρι τωρα ξεραμε οτι κανενασ δεν μπορει να ξεγελασει την εταιρια κ αργα η γρηγορα θα υπηρχε τιμωρια και ισοτιμο παιχνιδι για ολουσ,πωσ τωρα ενω εχει βρεθει η παραβαση δεν κανετε αυτο που ειναι το σωστο και τιμιο για ολουσ δεν το καταλαβαινω.αφηνετε με τον τροπο σασ καποιουσ να κλεβουν και να την βγαζουν ¨καθαροι¨ και βεβαια την ιδεα σε καποιουσ να το ξανακανουν,αυτο απο μονο του εμενα μου λεει οτι χανετε και η αξιοπιστια του παιχνιδιου.δυστηχωσ δεν θα βγουμε χαμενοι μονο εμεισ απο ολο αυτο,εμεισ χανουμε ενα θαυμα και καποιοι την αξιοπιστια τουσ,το μονο που ζηταμε ειναι το δικιο μασ,αν μπορειτε να μασ το δωσετε?ειμαι σιγουροσ αν θελετε ναι,εχτε το δικαιωμα οποσ λετε στουσ κανονισμουσ να τουσ αλλαξετε για να υπαρχει ενα τιμιο παιχνιδι για ολουσ. εμεισ σιγουρα θα κανουμε οτι περνα απο το χερι μασ.

§10)Δίκαιο και Ισόνομο Παιχνίδι

Σε οποιαδήποτε περίπτωση που ένας παίχτης ή μια ομάδα παιχτών λειτουργεί βάση των κανόνων αλλά παρεμβαίνουν με τις πράξεις τους στην δίκαιη και παράλληλα ισόνομη έκβαση του παιχνιδιού, δίνοντας ξεκάθαρο προβάδισμα σε αυτούς, έχουμε το δικαίωμα της επιβολής ποινών στους εν λόγω λογαριασμούς.
 

DeletedUser3233

Guest
πριν μιληστε για κλοπη και δικαιο και ισονομο παιχνιδι θα ηθελα η διαχειρηση να μας πει ποσους τριπλοτετραπλους σας εχει μπαναρει στον κοσμο, ποσες φορες εχετε τιμωρηθει για παραβιαση κανονισμων ολοι εδω μεσα που το παιζετε παρθενες και ξαφνικα σας επιασε κοψιμο για ηθικη και ισονομο παιχνιδι και δικιο! στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
στο σπιτι του κλεφτη δεν μιλανε για τα κλοπιμαια και επισης να πας να δεις ποιος εφαγε απο εσας μονιμο μπαν και ποιος παιρνει τις πολεις του μπαναρισμενου σας που θα μας κανεις και μαθηματα ηθικης και επισης να τσεκαρεις και τους πρασινους απο τους οποιους δεχοσασταν αβερτα υλες και θεικες και παρολα αυτα επρεπε να καταφυγετε στην λαμογια για να το παρετε διοτι ο ρουφιανος σας σάς εδωσε ραπορτο και σας ειπε πως ειμασταν 4 ωρες μπροστα να το χαιρεστε το θαυματακι
 

DeletedUser11640

Guest
πριν μιληστε για κλοπη και δικαιο και ισονομο παιχνιδι θα ηθελα η διαχειρηση να μας πει ποσους τριπλοτετραπλους σας εχει μπαναρει στον κοσμο, ποσες φορες εχετε τιμωρηθει για παραβιαση κανονισμων ολοι εδω μεσα που το παιζετε παρθενες και ξαφνικα σας επιασε κοψιμο για ηθικη και ισονομο παιχνιδι και δικιο! στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι!!!!


χαχα ήμουν σίγουρος ότι κάποιος δεν θα άντεχε και θα έγραφε την...εξυπναδα του..πατησα αμεσως στην καταταξη να δω σε ποια συμμαχια εισαι για να καταλαβω αυτην την αγαπη και..καταλαβα..απλα θα απαντησω για εμενα γιατι δεν μπορω να γνωριζω για τα υπλοιπα μελη τι κάνουν όπως και εσύ δεν μπορεις να γνωριζεις..Προσωπικα δεν εχω παιξει με παρανομιες και ουτε καν με χρυσο οποτε τον αοριστο πληθυντικο βγαλτον απο την φραση σου αυτη που μας κανεις ολους ενοχους για πραγματα που δεν ξερω αν υπαρχουν και αν συνεβησαν, οπως ειπες ομως εχουν τιμωρηθει αυτοι στους οποιους αναφερεσαι και ξανα εγινε δικαιο το παιχνιδι..σε αυτην την περιπτωση βλεπεις κατι το δικαιο ή ζηταμε κάτι παράλογο;το να σε πειραζει που θελουμε πισω κατι που μας ανηκει δεν το καταλαβαινω ωσπου οπως εγραψα ειδα σε ποια συμμαχια ανηκεις..συγνωμη, θα μιλησω καθαρα προσωπικα αλλα αυτος που οφεληθηκε απο το "συμβαν" ειναι η συμμαχια σου και μόνο η οποια μπορει να χαιρεται για το θαυμα της..Το πονηρο μου το μυαλο λεει πως καποιος απο την συμμαχια σας το εκανε διοτι δεν ειναι τυχαιο σε νησι με θαυμα να συμβαινει αυτο που εγινε..δεν ξερω αν μπορω να κανω κατι για να ελεγχθουνε ολοι οι λογαριασμοι σας σε σχεση με αυτο που εγινε αλλα αν γινεται θα το κανω πολυ ευχαριστως να ξερεις..προσωπικα πιστευω πως εσεις το κανατε αλλα και οποιοσδηποτε το σκεφτει θα σας υποπτευθει οποτε εσυ προσεχε τι γραφεις..
 

DeletedUser

Guest
εγω και ο θανος ειμαστε οι ιδρυτες της συμμαχιας που εκανε τον κολοσσο
πριν πω οτι τα παραπανω που εγραψε με βρισκουν συμφωνο θελω να θεσω μερικες ερωτησεις


1.τι κωδικο ειχε ρε παιδια ο συμμαχος σας?
12345?
ξερω οτι ακομα δεν μπορει κανεις να χακαρει το grepolis
αυτο το διαβασε κανεις σας?
http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?4426-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1-%CE%9B%CE%BF%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BC%CF%8E%CE%BD

2.πως ρε παιδες ξερετε οτι ησασταν μπροστα στο θαυμα?
μηπως εχετε κανεναν διπλο στην συμμαχια μας?

3.τον παικτη σας τον ρωτησατε ρε παιδια μηπως εδωσε πουθενα τους κωδικους του?
μηπως μπερδευτικε και εβγαλε λαθος λογαριασμο εκτος συμμαχιας
καπου ειδα οτι παταει σε 3 θαυματα
μηπως τα πηρε?

4.γιατι δεν τιμωρηθηκαν και οι 2-3-4-5 παικτες?

5.εγω προσωπικα θα στειλω αιτημα στην ο.δ να σας ψαξει εναν εναν για διπλο για boot για κοινοχρησια κτλ
και αν εισαστε καθαροι σαν το γαργαρο νερακι και μου πει η ο.δ οτι εισασταν μπροστα στο θαυμα και οτι το χασατε με πονηρια
αν ολα αυτα μου τα αποδειξουν εμεις παιδες
σας το κανουμε δωρο
προσφορα της death

ετσι και αλλιως εμας μονο το ξυλο μας ενδιαφερει
απο θαυματα χορτασαμε
 

DeletedUser11640

Guest
Δώρο; λες να γινετε η συζητηση για ενα δωρο; λες να τρελαθηκαμε ολοι εδω για ενα θαυμα το οποιο απλα το θελαμε; ναι ειμασταν μπροστα απο οσο γνωριζω, το κατα ποσο δεν το ξερω..επισης μπορεις να μου δωσεις το link απο οπου θα μας αναφερεις; για να κανω το ιδιο και εγω, δεν κοροιδευω για την τελευταια μου φραση.. το εγραψα και παραπανω..
 

DeletedUser

Guest
Δώρο; λες να γινετε η συζητηση για ενα δωρο; λες να τρελαθηκαμε ολοι εδω για ενα θαυμα το οποιο απλα το θελαμε; ναι ειμασταν μπροστα απο οσο γνωριζω, το κατα ποσο δεν το ξερω..επισης μπορεις να μου δωσεις το link απο οπου θα μας αναφερεις; για να κανω το ιδιο και εγω, δεν κοροιδευω για την τελευταια μου φραση.. το εγραψα και παραπανω..


αν και απαντηση δεν πηρα πουθενα εδω ειναι το link

http://support.innogames.de/login/to/game/grepo/market/gr

η απο την υποστηριξη μεσα απο το παιχνιδι
ξεκινα απο εμενα.


υγ.
πες μου το που το γνωριζεις οτι εισασταν μπροστα γιατι θα σκασω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11640

Guest
αν και απαντηση δεν πηρα πουθενα εδω ειναι το link
http://support.innogames.de/login/to/game/grepo/market/gr

η απο την υποστηριξη μεσα απο το παιχνιδι
ξεκινα απο εμενα.

ελπιζω να εννοεις οτι δεν πειρες απαντηση απο τους δειαχιριστες...αν λες για τις ερωτησεις που εκανες δεν θα ηθελα να απαντησω διοτι δεν θα δωσω σιγουρα τις σωστες απαντησεις..απλο μελος ειμαι, στρατιώτης, απαντω σε οσα γνωριζω μονο..νομιζα για συμμαχιες θα υπαρχει αλλου ειδους υποστηριξη..:(
 

DeletedUser9810

Guest
εαν εισασταν μπροστα χαλαλι σασ,μην απαντησετε εδω,στον εαυτο σασ να το πειτε και να ξερετε αν το αφησουμε ετσι αυτο μπορει να γινει κ σε εσασ στο μελλον,ευχομαι να καταλαβετε οτι ειναι σοβαρο για ολουσ μασhttp://prntscr.com/47b50c
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ο ΑΝΕΝΤΙΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΤΙΜΟΣ ΠΑΝΤΟΥ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΤΥΠΟΙ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η Ο.Δ. ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΛΑΣΤΙΧΟ ΕΡΜΗΝΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ.
ΒΑΣΙΚΗ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΣΟΝΟΜΙΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΛΕΠΤΑΠΟΔΟΧΟΣ 'Η/ΚΑΙ Ο ΗΘΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥΡΓΟΣ ΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (ΜΙΑΣ ΚΛΟΠΗΣ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ) ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ Ή ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΦΥΣΙΚΟ ΑΥΤΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΑ ΚΛΟΠΗΜΑΙΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΝΤΕ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΟΥΣ. ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η Ο.Δ. ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ, ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΕ ΟΤΙ ΥΠΗΡΞΕ "ΕΓΚΛΗΜΑ", ΤΙΜΩΡΟΥΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΟ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΚΛΕΠΤΑΠΟΔΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΗΘΙΚΟΥΣ ΑΥΤΟΥΡΓΟΥΣ ΤΙΜΩΡΟΥΝ, ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΛΟΠΗΜΑΙΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΩΦΕΛΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ "ΕΓΚΛΗΜΑ" ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΤΑ ΚΛΟΠΗΜΑΙΑ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ "ΛΑΜΠΡΑ ΜΥΑΛΑ" ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΕ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΕΤΣΙ. ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ InnoGames ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΓΧΩΡΙΟΥΣ Ή ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ HAKERS KAI NA ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αν και απαντηση δεν πηρα πουθενα εδω ειναι το link

υγ.
πες μου το που το γνωριζεις οτι εισασταν μπροστα γιατι θα σκασω

ΗΛΙΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ "ΥΠΟΠΤΟΥΣ" ΚΑΙ "ΜΥΣΤΗΡΙΟΥΣ" ΤΥΠΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ. ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΤΟ 50% ΜΕΙΩΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΜΑΣΤΑ 3,5+ ΩΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΥΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ (ΕΔΩ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ http://prntscr.com/47b50c). ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΜΑΣ, ΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ 50% ΜΕΙΩΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ Ο ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΑΣ, ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΥΠΟΠΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ "ΕΓΚΛΗΜΑ".
ΕΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΣ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΨΑΞΕ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
που εισαι ρε παναγιωτη
τι κανεις?
μιλας για κλοπη
ποια κλοπη για πες μου?
ειχατε κανενα θαυμα ετοιμο και σας το πηρε κανεις?
οχι δλδ για να μην λεμε μας κατεβει .
ειχες χτισμενο θαυμα?
οχι
πως ζητας να σου δωσουν κατι τοτε
και ποιος μου λεει εμενα οτι 1 λεπτο πριν το κανετε δεν εβγαινε και κανενας αλλος εκτος συμμαχιας
η ακομα χειροτερο δεν σας πεταγε εξω ο αρχηγος σας και πηγαινατε στο 0

εχω πολλα σεναρια να σου πω αν θες
γνωριζομαστε και ξερεις ποιος ειμαι

οποτε μην λεμε οτι θελουμε
και στο φιναλε φιναλε ας προσεχε καλυτερα τον λογαριασμο του ο αλλος
γιατι δεν χακαραν εμενα η εσενα....

μιλας για κλεπταποδοχους και ηθικους αυτουργους
ακομα ψαχνω να δω τι σου κλεψαμε


οσο για ηθικους αυτουργους εγω ειμαι ενας απο αυτους
εγω εβαλα χακερ να σας πεταξουν τον συμμαχο σας εξω
πληρωσα κατι παραπανο βεβαια αλλα δεν με πηραζει καθως πριν 2 μηνες κερδισα 300.000 στο λοττο
οποτε δεν με πονεσε πολυ
τωρα μαζευουμε λευτα για να σπασουμε τον κωδικο του ιδρυτη και να πατησουμε διαλυση συμμαχιας

αστεια πραγματα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΗΛΙΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ "ΥΠΟΠΤΟΥΣ" ΚΑΙ "ΜΥΣΤΗΡΙΟΥΣ" ΤΥΠΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ. ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΤΟ 50% ΜΕΙΩΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΜΑΣΤΑ 3,5+ ΩΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΥΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ (ΕΔΩ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ http://prntscr.com/47b50c). ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΜΑΣ, ΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ 50% ΜΕΙΩΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ Ο ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΑΣ, ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΥΠΟΠΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ "ΕΓΚΛΗΜΑ".
ΕΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΣ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΨΑΞΕ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.


θελω να σου πω οτι ο ποιο μυστηριος στην συμμαχια μου ειμαι εγω
ολα τα παιδια ειναι ενα και ενα οπως εισαι και εσυ οπως ειναι και αλλοι που σε αυτον τον κοσμο ειμαστε "εχθροι"
ενα πραγμα μονο δεν μπορω να καταλαβω
αν εγω ρε πανο ειχα τον κωδικο σου και ηθελα να στην κανω
θα εμπαινα απο το pc μου?
χαθηκαν τα κινητα τα internet τοσο μητσουλας θα ειμουνα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή