ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ -ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ

  • Δημιουργός θέματος gstam
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
ζορζ :)
το εχω ξανα γραψει.με τον σκυλο κανω πλακα και βλεπω οτι παει να κανει το ιδιο και αυτος.
οσο παει στον χαβαλε ειναι καλα.
οτι ειναι τρελος ,αυτο ειναι στανταρ.

τωρα για το παιχνιδι ειναι λογικο αυτο που λες.εχουν αλλαξει τα παντα.

Υ.Γ στρατοοοοοοοοοοοοο .τι εγραψες ρε φιλε.αυτο ειναι θεμα εκθεσης για πανελληνιες :)
 

8EAGENHS

Forum Leader
ΛΟΓΙΚΑ ΕΑΝ ΠΙΑΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΠΟΣΤ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ http://prntscr.com/16ed9m

ΑΛΛΑ THIS IS GAMMA ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.

[8ea]Εφ' όσον η συζήτηση κι ο τζερτζελές είναι για τον κόσμο Γάμα, δεν υφίσταται λόγος προειδοποίησης. Αν αρχίσετε να συζητάτε για τον Έψιλον και τον Ωμέγα και για την εργασία της θείας του μπατζανάκη του πατέρα του Αναξίμανδρου, εκεί θα υπάρξει επέμβαση.
Καλά το πάτε μέχρι τώρα και πιστεύω όλοι το χαίρονται.[/8ea]
 

DeletedUser9087

Guest
Καλά όταν έγραφα την αλλοίωση προσωπικότητας δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο πιασάρικη. Αλλά δεν έχω και καμία διάθεση να εξηγήσω.
Καλό είναι το θέμα, αλλά αν μπω σε διαδικασία να απαντάω σε αυτά που έχετε γράψει Μιχάλη εσύ κι ο σκύλος θα φάμε τα νειάτα μας εδώ μέσα.... Από που να αρχίσω και που να τελειώσω δηλαδή....
Ειδικά όταν μιλάτε για τον παλιό καιρό, τα βλέπετε όπως θυμόμαστε τον κόσμο την περίοδο που ήμασταν στα 8 ή στα 10 μας χρόνια. Βέβαια παικτικά μπορεί εκεί να ήσαστε τώρα. Η αλήθεια είναι ότι πολλοί από αυτούς που παίζουν τώρα έχουν ξεπεράσει παικτικά (όχι σε επίπεδο πόντων απαραίτητα, αλλά σε εξέλιξη της σκέψης) κατά πολύ όσους παίζανε τον πρώτο καιρό του gamma.


:d:p:helm....

:d:p:helm....
κολαση στο γαμμα......τελικα οι αλλοι κοσμοι παιζουνε η ειναι λογαριασμοι του γαμμα???????:h:confused:
να συμπερανω οτι εισαι 12, ισως και 13......και εισαι και συμαθητης με την κορη μου...να συμπεριφερθω αναλογα δηλαδη......
να αρχισω απο το ενα , το μηδεν θα το γνωριζει απο το δημοτικο.....
παμε ξανα και ξανα ....να εμπεδωσεις την υλη........
α) αλλαγες στο φρεπολις δεν εχουνε γινει σημαντικες , οποτε λιγο πολυ τα ιδια πραγματα κανεις ....αμυνα επιθεση κλπ..κλπ...
β) η εξελιξη σε υπερσυμμαχιες ειναι δεδομενες σε αλλους κοσμους εδω και χρονια......οχι με τα καλυτερα παντα αποτελεσματα...
γ) θελω μια διευκρινιση πανω στο σημειο , εκει που αναφερεις παικτικα , διακρινω μια συγχηση , στη σκεψη σου και θα συμφωνισω στο γεγονος της αλλοιωσης να μην πω κατι διαφορετικο απο οτι εγραψες της προσωπικοτητας σου...κατι με την αναλυση μου τα χαλαει....
εχεις το χρονο να το διορθωσεις.....
η κοντρα σκυλου - γατας , δινει χρωμα στο κεντρικο , στοιχειο που ελειψε αρκετο καιρο ......
η αιωνια κοντρα ελπιζω να συνεχιστει , και στο τελος να αφηνει μονο χαμογελα στους αναγνωστες..οσοι εχουμε μεινει τελικα....
υστ...
φιλικα παντα dimlin110....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
Γατας -σκυλου .... ντιμακο. :p

σκυλακο χασατε κατι και το ψαχνετε ?
θα στειλεις και αλλους καμικαζι στην 46 ?

τρατζικ
 

DeletedUser2573

Guest
[8ea]Εφ' όσον η συζήτηση κι ο τζερτζελές είναι για τον κόσμο Γάμα, δεν υφίσταται λόγος προειδοποίησης. Αν αρχίσετε να συζητάτε για τον Έψιλον και τον Ωμέγα και για την εργασία της θείας του μπατζανάκη του πατέρα του Αναξίμανδρου, εκεί θα υπάρξει επέμβαση.
Καλά το πάτε μέχρι τώρα και πιστεύω όλοι το χαίρονται.[/8ea]

τσιφ καλημερα.
γιατι κανεις σπαμ στο ποστ μας ?
αμα σε ξανα πιασω θα φας 10 μερες απο μενα.

το ποστ βλεπεις οτι ειναι σοβαρο.

το μπλα μπλα στους κοσμους που παιζεις :p

Υ.Γ δλδ ο διαολοτριβολης τι θελει να φαμε μπαν για να μην γραφουμε ?????

που πας ρε καραμητροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

 

DeletedUser

Guest


Υ.Γ φιλε διαολοι και τριβολοι οσο και να γραφεις εδω μεσα δεν θα σου απανταω γιατι εισαι ο κανενας.λες πολλα και χλευαζεις την ωρα που δεν μας λες ενα σοβαρο λογαριασμο που παιζεις.οτι εισαι διπλος-τριπλος και ποσους ακομα εχεις κανει μπαμ.
ετσι οτι και να γραφεις στα μπαμ μας και εμας.

[/COLOR]

κοιτα την μυτη σου γατακι με κοκινα ματακια.φαινεται εισαι πολυ σταθερος σε αυτα που λες.ολο τουμπες φερνεις.....να μου πεις γατακι δεν εισαι??ετσι ετσι να εχεις με κατι να παιζεις.

μιτσουνγ--->Υ.Γ δλδ ο διαολοτριβολης τι θελει να φαμε μπαν για να μην γραφουμε ?????

που πας ρε καραμητροοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοο

μαλλον δεν εχετε φορουμ σαν συμαχια να κανεται την πλακα σας και να περναει η ωρα σας και το μονο φορουμ σας ειναι το κεντρικο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
Νιαου ρε κωλομπουρδα.

θα γραφω οτι θελω.
σου ειπα δεν σου απανταω στις παρλαπιπες που γραφεις.
αμπαλε .
ο κανενας δεν εχει λογο εδω.

τωρα για το φορουμ που λες εχεις δικιο.
εμεις δεν εχουμε χαβαλε.εσας περιμενουμε να γελασουμε.

Νιαου ρε .σε λιγο που θα παρουμε ολον τον γαμμα θα κανουμε δικο μας και το κεντρικο.
χαχαχαχαχαχαχχαχα

Υ.Γ ρε μπας και εισαι ο σκυλος και γραφεις απο αυτο ?
ιδιο στιλ εχετε.πουθεναδες και οι 2.
ρε ουστ .....

Υ.Γ2 τι ειναι το μιτσουνγ ρε τριβολη.σαγιοναρα με περασες. ξυλακι που θελετε......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
[/B]

:d:p:helm....

:d:p:helm....
κολαση στο γαμμα......τελικα οι αλλοι κοσμοι παιζουνε η ειναι λογαριασμοι του γαμμα???????:h:confused:
να συμπερανω οτι εισαι 12, ισως και 13......και εισαι και συμαθητης με την κορη μου...να συμπεριφερθω αναλογα δηλαδη......
να αρχισω απο το ενα , το μηδεν θα το γνωριζει απο το δημοτικο.....
παμε ξανα και ξανα ....να εμπεδωσεις την υλη........
α) αλλαγες στο φρεπολις δεν εχουνε γινει σημαντικες , οποτε λιγο πολυ τα ιδια πραγματα κανεις ....αμυνα επιθεση κλπ..κλπ...
β) η εξελιξη σε υπερσυμμαχιες ειναι δεδομενες σε αλλους κοσμους εδω και χρονια......οχι με τα καλυτερα παντα αποτελεσματα...
γ) θελω μια διευκρινιση πανω στο σημειο , εκει που αναφερεις παικτικα , διακρινω μια συγχηση , στη σκεψη σου και θα συμφωνισω στο γεγονος της αλλοιωσης να μην πω κατι διαφορετικο απο οτι εγραψες της προσωπικοτητας σου...κατι με την αναλυση μου τα χαλαει....
εχεις το χρονο να το διορθωσεις.....
η κοντρα σκυλου - γατας , δινει χρωμα στο κεντρικο , στοιχειο που ελειψε αρκετο καιρο ......
η αιωνια κοντρα ελπιζω να συνεχιστει , και στο τελος να αφηνει μονο χαμογελα στους αναγνωστες..οσοι εχουμε μεινει τελικα....
υστ...
φιλικα παντα dimlin110....

Εγώ είμαι 3,5 στα 4, μου πέφτει λίγο μεγάλη η κόρη σου λοιπόν.... Την υπογραφή σου την είδα, δε μου λέει κάτι και μήτε που επιδιώκω να σε γνωρίσω. Ξέρω πολλούς και αρκετούς από αυτούς προσπαθώ να τους ξεχάσω. Αν νομίζεις ότι η τακτική του παιχνιδιού, αυτό το άμυνα επίθεση, δεν έχει εξελιχθεί και δεν συνεχίζει να εξελίσσεται, μάλλον δεν έχει παίξει σοβαρά το παιχνίδι. Στην ειρωνεία πάντως είσαι καλός, σύνηθες χαρακτηριστικό ανθρώπων που γράφουν απλά για να γράψουν χωρίς να έχουν να προσθέσουν κάτι το ουσιαστικό. Όσον αφορά τη διευκρίνιση, δεν έχω κανένα λόγο να συζητήσω κάτι τέτοιο μαζί σου. Διευκρινίσεις πάνω στο ζήτημα θα δώσω μόνο σε ανθρώπους που με γνωρίζουν και εφόσον το επιθυμούν σε συζήτησή μας...

Όσο για την κόντρα, δεν προσπαθώ να την λήξω, προσπαθώ να βάζω στοιχεία για να συνεχιστεί.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Νιαου ρε κωλομπουρδα.

θα γραφω οτι θελω.
σου ειπα δεν σου απανταω στις παρλαπιπες που γραφεις.
αμπαλε .
ο κανενας δεν εχει λογο εδω.

τωρα για το φορουμ που λες εχεις δικιο.
εμεις δεν εχουμε χαβαλε.εσας περιμενουμε να γελασουμε.

Νιαου ρε .σε λιγο που θα παρουμε ολον τον γαμμα θα κανουμε δικο μας και το κεντρικο.
χαχαχαχαχαχαχχαχα

Υ.Γ ρε μπας και εισαι ο σκυλος και γραφεις απο αυτο ?
ιδιο στιλ εχετε.πουθεναδες και οι 2.
ρε ουστ .....

Υ.Γ2 τι ειναι το μιτσουνγ ρε τριβολη.σαγιοναρα με περασες. ξυλακι που θελετε......


ΞΥΠΝΑ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΚΟΚΙΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ.!!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΧΑΒΑΛΕΣ ??ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΑΧΙΑ ΜΟΥ???εσυ μου γραφεις περνας καλα μονο στο κεντρικο επειδη πειραζεις αντιπαλους.ΞΥΠΝΑ ΣΑΓΙΟΝΑΡΑ!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ.;).AYTO ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙΣ 3 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΤΩΡΑ.

ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΑΜΜΑ.3 ΧΡΟΝΙΑ ΗΣΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑΣ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΙΣΕΣ?

ΚΑΛΑ ΝΑΝΑΚΙΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
γιωργη δεν περνω μερος στην κοντρα σας με τον ντιμη.ειστε και οι 2 καλοι παιχτες και δεν θελω να πω πολλα λογια.δεν εχει ουσια.

σκυλακο στα δικα μας :)

νεο συστημα των ελευσις για να μην χανουν στρατο .

τα λογια ειναι περιττα.χαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχα

RVhtMLu.png


αμα βαζατε και καμια θεικουλα πανω στην επιθεση θα ηταν φωτια
χαχαχαχαχαχαχχαχαχα


Υ.Γ οι κακες γλωσσες λενε οτι κατι ξεχασε να βαλει το παλουκαρι σας.
εγω βεβαια δεν το πιστευω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
γιωργη δεν περνω μερος στην κοντρα σας με τον ντιμη.ειστε και οι 2 καλοι παιχτες και δεν θελω να πω πολλα λογια.δεν εχει ουσια.


Δεν τον ξέρω Μιχάλη τον κύριο... Πετάχτηκε σα να μην πω τι και ειρωνεύτηκε εμένα... Λες και με ξέρει... Στην κόντρα με τον σκυλο να συνεχίσετε κι εγώ όσο μπορώ βάζω πινελιές. Καμιά φορά βάζω και καμιά διόρθωση για το παρελθόν...
 

DeletedUser3333

Guest

νεο συστημα των ελευσις για να μην χανουν στρατο .

τα λογια ειναι περιττα.χαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχα

RVhtMLu.png


αμα βαζατε και καμια θεικουλα πανω στην επιθεση θα ηταν φωτια
χαχαχαχαχαχαχχαχαχα


Υ.Γ οι κακες γλωσσες λενε οτι κατι ξεχασε να βαλει το παλουκαρι σας.
εγω βεβαια δεν το πιστευω

Χαχαχαχα εισαι απιστευτος χαχαχα
δεν μου λες ποιος απο τους 2 ειναι ο Ελευσις και ο δευτερος σε ποια συμμαχια ανοικει???Βλεπω το νεο συστημα επιθεσης - αμυνας για να μην χανετε στρατος τουλαχιστον να ξερουμε ποιος δουλευει το καθε συστημα χαχαχαχα
αμα εμπαινε και καμμια θεικη στην επιθεση σιγουρα θα γινοτανε χαμος ,επρεπε να εριχνε ηρωικη δυναμη ο αμυνομενος ομως χαχαχαχαχα γιατι και οι 2 πλευρες ειναι αστα να πανε σιγουρα επιτιθεμενος και αμυνομενος θα εστειλαν το ιδιο μηνυμα ,ξερεις ...ελα αλεκο το ειδαμε και αυτο χαχαχαχα
Παντως εχω δει και πιο καμμενους συνδιασμους αμυνας-επιθεσης ,τουτο δω αγγιζει το 6 με αριστα το 10,παντως απ`οτι φαινετε διαγωνισμο βλακειας βαζουν επιτιθεμενος και αμυνομενος......
και η ερωτηση-κλασικη περιπτωση βλαβης ειναι η εξης
ποιος απο τους 2 κατι ξεχασε να βαλει

1)Ο αμυνομενος

2)Ο επιτιθεμενος

3)Ναι ,οχι ,ενταξει
 

DeletedUser2573

Guest
φιλε στρατο δεν περιμενα απο εσενα να πεσεις τοσο εξω.

αμα σου στειλω την αναφορα με το ονομα θα βγεις στο φορουμ να πεις οτι το κανατε εσεις ? (ξερεις οτι δεν μπορω να βαλω αναφορα με ονομα.

τωρα για τον δικος μας δλδ τι μπορεις να πεις ?

η επιθεση ειναι μετα την εξεγερση και εθνοφρουρα δεν μπορει να μπει πριν περασει παλι ενα 3 ωρο.

θεικη δεν υπηρχε απο τον συμμαχο μας.
δεν μπορω να καταλαβω τι αλλο μπορουσε να κανει ?

σκεψου λιγο και βγες να πεις οτι εκανες λαθος σε αυτα που εγραψες .

Υ.Γ να σου στειλω την αναφορα ?
 

DeletedUser3333

Guest
Τι να την κανω την αναφορα?δεν χρειαζομαι αναφορα απο την στιγμη που αναλυουμε τα στοιχεια που εδωσες στο προηγουμενο ποστ
καταρχας γιατι δεν παραδεχεσε οτι απο την αναφορα που ανεβασες ,υπαρχει ενας διαγωνισμος βλακειας ,επειδη ειναι αετος ο αμυνομενος???
Ρε συ μιχαλη πιο ειναι το λαθος μου για να το καταλαβω πρωτα και μετα αν ειναι το παραδεχτω
λοιπον Επιτιθεμενος
βλεπω μια πολη που ο σκοπος της ειναι να γινει φαραδικο αλλα πρεπει να σπασουν τα μεταφορικα ,εχει πατησει την επιλογη της εξεγερσης ,(το χω κανει απειρες φορες απο συνηθεια και στο φιναλε εχει τυχει να στειλω επιθεσεις που μετα απο ωρα πηρα χαμπαρι οτι δεν εχω βαλει πεζικο χαχαχαχαχα...στο τελικο αποτελεσμα και εξεγερση πηρα και πολη πηρα)
αμυνομενος
δεν εχει στρατο υλες τοιχος εθνοφρουρα
υπαρχει τροπος να ξαναβγαλεις εθνοφρουρα αρκει να σε κοβει λιγο και να σε παιρνει ο χρονος (τον οποιο δεν τον γνωριζω για την δεδομενη στιγμη και δεν με αφορα εφοσον αναλυουμε επιχειρηματα με γνωμονα μια αναφορα και οχι 5),δεν υπαρχουν θεικες στην επιθεση που δεχτηκε και οπως και να χει ειναι σε εξεγερση
με βαση δηλαδη τα επιχειρηματα μου ειναι λαθος μου να γυρισω και να σου πω να βγεις εσυ και να πεις οτι εισαι λαθος,οπως εκανες παραπανω εσυ σ`εμενα,γιατι με βαση την αγνοια που με διατρεχει και με τα στοιχεια που εδωσες στο πρωτο σου ποστ
συνεχιζεις να μην μου απαντας

ποιος απο τους 2 κατι ξεχασε να βαλει

1)Ο αμυνομενος

2)Ο επιτιθεμενος

3)Ναι ,οχι ,ενταξει


Υ.Γ. εγω παντως μια καταιγιδα θα την εριχνα εκτος ,αν δεν ειχα ευνοια ειτε για καταιγιδα ειτε και για ουριο ανεμο απο την αντιθετη πλευρα

Υ.Γ.2 Το ειρωνικο της υποθεσης ειναι να κρινεις τετοιους παιχτες αντι να κρινεις τους αντιπαλους τους που εχουν χασει πολη απο τετοιους παιχτες αντε στην προκειμενη περιπτωση που σε βγαζουν σε εξεγερση και σε τρεχουν

Υ.Γ.3 Απο την δικη μου πλευρα παντως ,δεν θυμαμαι να εβγαλα εθνοφρουρα σε πολη μου(δηλ ειμαι μεσα) και να με βγαλουν σε εξεγερση.επομενως ναι ,τι να κανε ο παιχτης σας ,οταν ηδη εχει κανει ενα σωρο λαθη που αφορουν το στησιμο και τις τακτικες του λογαριασμου του και η εξεγερση ειναι αναποφεκτη ...απολυτως τπτ,την πατησε σαν μαθητουδι,θα ζητησει αμυνες απο τους συμμαχους του και θα γελασει με αυτον που τον τρεχει επειδη ο ιδιος ειναι ανωτερος ,απεναντιας ειναι ιδιος με πολλους αλλους με χιλιαδες αλλους θα ελεγα.Ειλικρινα το λεω κριμα που δεν μπορεις να καταλαβεις τι παραπανω μπορουσε να κανει ο συμμαχος .......η απαντηση ειναι απλη να μην βγει σε εξεγερση!!!

Υ.Γ.4 πριν μου απαντησεις ξαναδιαβασε το υστερογραφο 3 και κρατα σαν γνωμονα το γεγονος οτι δεν υπερασπιζομαι κανεναν αλλωστε το ανεφερα ποια ειναι η γνωμη μου και για τις 2 πλευρες (επιτιθεμενος-αμυνομενος) απλα εσυ το δεχεσε μονοπλευρα και σου απαντησα μονοπλευρα!!!

Υ.Γ.5 Η σωστη απαντηση ειναι 3)Ναι ,οχι ,ενταξει!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
δεν θα βγαλουμε ακρη στρατο.
δεν μπορω να μπω μεσα στο μυαλο σου ρε φιλε με τιποτα.
τες πα.
την αλλη φορα που θα θελετε να σπασετε σκετα καραβακια σε παρακαλω να μου τα στειλετε
. :)
 

DeletedUser3333

Guest
δεν θα βγαλουμε ακρη στρατο.

ΝΑΙ

δεν μπορω να μπω μεσα στο μυαλο σου ρε φιλε με τιποτα.

ΟΧΙ


τες πα.
την αλλη φορα που θα θελετε να σπασετε σκετα καραβακια σε παρακαλω να μου τα στειλετε.

ΕΝΤΑΞΕΙ




................Χεχεχε σου το ειπα εγω εσυ δεν με πιστευες:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
χαχαχαχαχαχαχ
καλοοοοοοοοοοοο
μ αρεσεις ρε μπαγασα !!!!
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΝΏΝΥΜΑ ΤΟΥ χάνω

αδυνατίζω, αναλίσκω / αναλώνω, αποβάλλω, απόλλυμαι, απολλύω, αποστερούμαι, βγάζω, δεν προλαβαίνω, δευτερεύω, είμαι + κατώτερος / πίσω / σε μειονεκτική θέση / σε μειονεκτική μοίρα / υποδεέστερος, εκχωρώ, εξαντλείται / εξαντλώ, επισκιάζομαι, έρχομαι τελευταίος, έχω απώλεια, ζημιώνομαι, ηττώμαι, θίγομαι, καταναλίσκω / καταναλώνω, μειονεκτώ, μειώνομαι + ηθικά / σε αξία / σε βάρος / σε όγκο, μένω πίσω, μού + κοστίζει / στοιχίζει, μπαίνω στο περιθώριο, νικιέμαι, ξεπέφτω, ξοδεύω, παρουσιάζω ελλείψεις, παύω να έχω, πλήττωμαι, ρισκάρω, σπαταλάω /σπαταλώ, στερούμαι, τίθεμαι στο περιθώριο, τζάμπα + αφιερώνω / δίνω / ξοδεύω κ.λπ., υπολείπομαι, υστερώ, υφίσταμαι + απώλεια / ζημιά / ζημία / ήττα / φθορά, φθείρομαι, φυραίνω, χαραμίζω, ωχριώ (ενώπιον)
.


4 μηνες μετα.....οποιος καταλαβε-καταλαβε μιλαμε για την ΗΤΤΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!
Οι -ΕΛ- κοιμούνται ησυχία...
 
Κορυφή