ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ -ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ

  • Δημιουργός θέματος gstam
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρεεεει ποιο ειναι αυτο το πεκινουα που νιαουριζει ολη την ωρα κ δε μας αφηνει να κοιμηθουμε??
αντε αγορι μου να παιξεις LEGO να φτιαξεις θαυματα κ πραγματα να χαρεις γιατι αμα σε ρωτανε για γκρεπολις ειναι κριμα να λες οτι σ'ενα πολεμικο παιχνιδι εγω παιδια εχτιζα...κ μαλιστα παρανομα ουτε ενσιμα δε κολαγες στους λαθρομεταναστες που μαζεψες

ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ

Οουυααοουυ!
Και άλλος ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ.. άνεργος , φραπεδόπληκτος, αστοιχείοτος και εκ του πατρός συντηρησσόμενος.

Ρε Έλληνα!
Μην ντροπιάζεις την φυλή σου ρε!
Μην ντροπιάζεις τους προγόνους μας ρε!
Οι Έλληνες ήτανε φιλόξενοι...ρε !
Φιλόξενος είναι σύνθετη λέξη.. από το φιλώ και το ξένος..
Αγαπώ δηλαδή το ξένο.. το άγνωστο..

Ξεκόλλα το μυαλό σου ρε!
Μην παλεύεις με ανεμόμυλους .. σαν τον δον Κιχώτη!
Κράτα ένα Επίπεδο..
Τίμα την ιστορία σου!




EΓΩ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΕΞΗΣ...ΣΚΥΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ...Ο ΜΑΣΚΑΡΙΤΟ ΣΤΗΝ 64?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΡΧΗΓΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΕΛΕΥΣΙΣ..ΣΤΗΝ 56 ΗΤΑΝ ΡΕ ΝΟΥΜΠΑ ,ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ!!!!

a98663cf943f4ed38838b78.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
LYJH2i5.png


ΡΕ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΙ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ.... ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ???????

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ.......
ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΤΣΟΟΥ-ΤΣΟΟΥ................
 

DeletedUser

Guest
ΡΕ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΙ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ.... ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ???????

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ.......
ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΤΣΟΟΥ-ΤΣΟΟΥ................

Το τι με ρωτάει και τι του απαντώ εγώ.. είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο..
Εσύ απλά μάθε να διαβάζεις πρώτα..
Βαρέθηκα να σου τα εξηγώ..
Και που είσαι.. Σοφοκλήήήήήήή!!!!






f802ad3814e74ca0869549b.png
 

DeletedUser

Guest
ΑΑΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ??????? ΕΝΑΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ. ΑΝΤΕ ΓΡΑΨΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ- ΠΙΝΑΚΑΚΙΑ........ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΦΥΛΛΟ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ..... ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΙΚΕΣ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΒΓΕΝΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗΣ.....

ΥΓ: ΕΕΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????? ΤΟ CD-ΑΚΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ.......... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΙΑ ΧΡΕΩΣΗ .....


ΥΓ: ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΣΤΗ(ΜΑΣΚΑΡΙΤΟ) ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΚΡΥΒΕΤΕ ΤΟ ΑΛΑΝΙ.......................
 

DeletedUser2573

Guest
καλησπερα :)

δεν εχω να πω τιποτα.δεν υπαρχει δλδ κατι να πω ,απο ολα αυτα που διαβαζω.
βλεπω οτι εχουν πεσει πολυ τα views και δεν μ αρεσει.
σκυλακο μου επεσε προταση, να βγουμε για καφε εγω ,εσυ και ενας φιλος.αν σου ερθει και εσενα δεν πιστευω να κανεις πισω.
θα εχει πολυ γελιο.τι λες ?

Υ.Γ ετσι και αρχισει και σου απανταει ο τρελοαγρινιωτης (anepanaliptos) θα σταματησουμε ολοι το παιχνιδι και θα παιζουμε μονο...FORUM :)

Υ.Γ2 ο μασκαριτο ειναι βαζελος.κοκκινη φανελα του εβαλες ?
τοσο καλα τον ξερεις ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
Όπως Αγαπάς!
913m7Xd.png

σκυλακο εσενα δεν σε βλεπω να βγαζεις και πολυ πραγμα.προστατη εχεις !!!

Υ.Γ εχεις δει πολλους βαζελους να φορανε πρασινα ρουχα με κοκκινα παπουτσια ????

Υ.Γ και ελεγα που χαθηκες.αντε βρε με το καλο και στο RASPUTIN XAXAXAXAXAX


32a7b2984cf94a3fac6f8ef.png
 

DeletedUser5149

Guest
βρε βρε βρε ολα τα καλα παιδια εδω :)
δεν ξερω τι εχει γινει εκει πανω και ουτε με νιαζει.απλα δεν εχω δει κανενα παλικαρακι απο τους ελευσις να πει ενα ευχαριστω !!!
ενα ευχαριστω για το 2 θαυματακι που σπασαμε απο τα κρι κρι και το εφιαξαν αυτοι.στρατο ακομα σε περιμενω στο σκυπε .τωρα που σιγα σιγα μαζευετε τα κοπελια που τρεχουν να σωθουν θα εχουμε πολλα να πουμε.
γιωργγγγγγγγγγγγγ ποσες ωρες αποικιακο θελουμε για να φτασουμε στην 33
χαχαχαχαχαχαχαχ
αχ και να σας ειχαμε ποιο κοντα.
φιλακια μαναρια.




ΠΑΙΔΙΑ ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΜΑ ΟΥΤΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑ ΡΧΗΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΠΑΙΝΑΙΚΙΝΗΣΗ ΟΛΟΙ ΣΕ ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΚΟΣΜΟΥς
 

DeletedUser2573

Guest
τι φρουτο ειν τουτο παλι ???????
και με τι αλλο μπορουμε να παιζουμε ρε φιλε σε αυτην την ηλικια ????
χαχαχαχαχαχαχαχχα

που να μπει και ο αυγουστος.ε ρε γλεντιαααααααααα
 

DeletedUser5149

Guest
τι φρουτο ειν τουτο παλι ???????
και με τι αλλο μπορουμε να παιζουμε ρε φιλε σε αυτην την ηλικια ????
χαχαχαχαχαχαχαχχα

που να μπει και ο αυγουστος.ε ρε γλεντιαααααααααα


αρε γλεντια να τα πεις σε αυτους που παιζουν με 10 λογαριασμους και κανουν τους καμποσους
 

DeletedUser2573

Guest
εγω εχω 11 αδερφε.
αντε αγορακι μου στον κοσμο που παιζεις και ασε μας εμας.
καθε κουτσος μπαινει και γραφει οτι θελει.παντα φταινε οι αλλοι και ποτε εμεις.
το τι θα κανουμε με τα φραγκα μας δεν σε νοιαζει ρε φιλε.

Υ.Γ ε ρε γλεντια σου ειπα.
 

DeletedUser5149

Guest
ασχολεισου με την συμμαχια σου και συμπαιχτες σου και μην απαντας φιλαρακο δεν σε ξερω και δεν με ενδιαφερεις εσυ σε τελικη αναλυση
οσο για μενα παιζω στον γαμμα
 

DeletedUser2573

Guest
ο γαμμα το ξερει οτι παιζεις ????
τραβα σε αλλο ποστ και παιξε με το κουβαδακι σου .
αυτα που λεμε εδω δεν ειναι για σενα. ;)
 

DeletedUser5149

Guest
ο γαμμα το ξερει οτι παιζεις ????
τραβα σε αλλο ποστ και παιξε με το κουβαδακι σου .
αυτα που λεμε εδω δεν ειναι για σενα. ;)


φιλαρακι να ασχοληθεις με κανενα φαντασμακι και μην ασχολεισαι εκει που δεν σε σπερνουν
 

DeletedUser

Guest
φιλαρακι να ασχοληθεις με κανενα φαντασμακι και μην ασχολεισαι εκει που δεν σε σπερνουν

ΚΑΛΗΜΕΡΑ . ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΠΕΡΝΕΤΕ ΑΥΤΟΣ ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΥΠΙ ΕΣΠΑΣΕ. ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΑΝΤΕ ΝΤΕ ΒΓΑΛΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ. ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΚΑΝΩ . . .

ΡΕ ΦΙΛΕ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΤ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ? ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΟ, ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΑΣ ΦΤΑΙΝΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μακράν το πιο άκυρο θέμα που υπάρχει στον κόσμο gamma. Ο καθένας έχει γράψει κυριολεκτικά ότι του κατέβηκε στο μυαλό εδώ μέσα. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Διαβάζω για το παρελθόν και αναφέρεται ανθρώπους που περάσανε μέσα από το παιχνίδι σα να ήτανε μυθικά τέρατα (Ναι κι εγώ είμαι τρία μέτρα ψηλός με ένα μάτι στην πλάτη, 4 πόδια και 14 χέρια, αλλά είμαι και πανέμορφος).
Το παληκάρι είπε την άποψή του. Προβληματικότατο που μπήκε σε ένα θέμα ξεχασμένο και την έγραψε αλλά μπείτε λίγο στο νόημα. Για όσο καιρό σταμάτησα, μόλις σκεφτόμουν τι έκανα μέσα στο παιχνίδι είδα αλλοίωση προσωπικότητας. Τώρα θα μου πεις και γιατί ξαναμπήκες; Μεγάλη κουβέντα...
 

DeletedUser3333

Guest
Ενω το παιχνιδι ειναι απλο ,η ολη του η φιλοσοφια βασιζετε στον πολεμο και στις τακτικες του ,εκει τα πραγματα γινοντε περιπλοκα
Εγω παραθετω το εξης ερωτημα-κλασικη περιπτωση βλαβης ,εντελει ειναι αλλοιωση προσωπικοτητας η αντιληψη προσωπικοτητας
εαν ειναι αντιληψη τοτε η αλλοιωση ειναι αναμενωμενη,αλλα και παλι εξαρτατε απο τον ανθρωπο...:confused:

Υ.Γ.χεχεχε καθως εγραψα τις ακριβως πανω γραμμες ,τις ξαναδιαβαζω πριν πατησω υποβολη και σκεφτομαι ....ποιος ειναι ο τιτλος του θεματος???
 

DeletedUser2573

Guest
ελα ζορζ :)
το καλυτερο ποστ ειναι αυτο .γιατι μου το υποτιμας ?
αυτο ειναι το ωραιο.να λεμε ο καθενας τα δικα του.

αρκει ρε φιλε να εχουν σχεση με τον γαμμα.
μπηκε τωρα ο πουθενας να μας πει να τα βγαλουμε φαντασματα .

γιατι ?

ουτε που μας ειπε.τον νοιαζει για την τσεπη μας. ?

ασε ρε φιλε.ξερουμε ποτε θα τα βγαλουμε.δεν θα μας πεις εσυ.

ποια αποψη ρε γιωργη.
για τον γαμμα μιλαει αυτος ?
τι να λεμε τωρα.
πρεπει να τον εβαλε ο σκυλος να τα πει μπας και κλεισει ο κοσμος και βρει την χαρα του.
χαχαχαχαχαχαχ

ρε γατοπορδε σκυλε θα σου φιαξω ενα καλο,που θα γελαμε για μερες. :)

αλλοιωση προσωπικοτητας ????

πες μου οτι ειδες τον σκυλο με το λευκο πουκαμισακι :p !!!!

χαχαχαχαχαχαχχα

αστον τρελοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο στην τρεεεεεελαααααααααααα τουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ


fa52bd16f3ac46ea9033737.png
 

DeletedUser

Guest
Καλά όταν έγραφα την αλλοίωση προσωπικότητας δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο πιασάρικη. Αλλά δεν έχω και καμία διάθεση να εξηγήσω.
Καλό είναι το θέμα, αλλά αν μπω σε διαδικασία να απαντάω σε αυτά που έχετε γράψει Μιχάλη εσύ κι ο σκύλος θα φάμε τα νειάτα μας εδώ μέσα.... Από που να αρχίσω και που να τελειώσω δηλαδή....
Ειδικά όταν μιλάτε για τον παλιό καιρό, τα βλέπετε όπως θυμόμαστε τον κόσμο την περίοδο που ήμασταν στα 8 ή στα 10 μας χρόνια. Βέβαια παικτικά μπορεί εκεί να ήσαστε τώρα. Η αλήθεια είναι ότι πολλοί από αυτούς που παίζουν τώρα έχουν ξεπεράσει παικτικά (όχι σε επίπεδο πόντων απαραίτητα, αλλά σε εξέλιξη της σκέψης) κατά πολύ όσους παίζανε τον πρώτο καιρό του gamma.
 
Κορυφή