ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ -ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ

  • Δημιουργός θέματος gstam
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
σκυλε ,εδω δες τι βρηκα.και μετα λες για μενα οτι ψαχνομαι για τα βραβεια

18.09.12, 00:46 skulos
Junior Member

Παράπονο
Μελετώντας σήμερα το φόρουμ, διαπίστωσα ότι στο παρακάτω θέμα:



Έχουνε δεχθεί τα συγχαρητήρια της διαχείρισης (δια στόματος Μελωδίας)
όλες οι συμμαχίες που ολοκληρώσανε τα τέσσερα θαύματα και καταφέρανε
να στεφθούνε νικητές του κόσμου τους.



Με λύπη μου διαπίστωσα ότι η συμμαχία των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- δεν συμπεριλαμβάνετε
σε καμιά ανάρτηση.
Θεωρώ ότι απλά ξεχάστηκε να αναρτηθεί η σχετική ανακοίνωση και ευελπιστώ ότι η διαχείριση
θα μας κάνει την τιμή να μας συμπεριλάβει στις παραπάνω αναρτήσεις.
Είναι λογικό να θέλουμε και εμείς να ακούσουμε ένα μπράβο, τόσο για τους κόπους μας
αλλά και για τον χρόνο που έχουμε αφιερώσει και συνεχίζουμε να αφιερώνουμε σε αυτό το παιχνίδι.

Νομίζω το δικαιούμαστε.

χαχαχαχαχαχα τι σου ειναι η ζωη !!!!


.....Είναι λογικό να θέλουμε και εμείς να ακούσουμε ένα μπράβο, τόσο για τους κόπους μας
αλλά και για τον χρόνο που έχουμε αφιερώσει και συνεχίζουμε να αφιερώνουμε σε αυτό το παιχνίδι.

Νομίζω το δικαιούμαι και εγω για τους ιδιους λογους ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πάλι εισαι εκτός του αρχικού θέματος όταν καταλάβεις ποιό ειναι το θέμα (που δεν το νομίζω) μπορούμε να το συζητήσουμε αλλά μέχρι τότε θα ήθελα να σε παρακαλέσω να μην γράφεις οτι σου κατεύει στο κεφάλι απλά για απροσανατολισμό και για να χαίρεσε εσυ και η συμμαχία σου.

Ίσως να έχεις δίκιο.. πάλι δεν κατάλαβα και πιθανός να είμαι εκτός θέματος ..
Μήπως λοιπόν θα μπορούσες να μου εξηγήσεις εσύ για ποια ΗΤΤΑ μιλάμε;
Μήπως αναφέρεσαι στο τελευταίο αποτυχημένο σας χτύπημα.. που όχι πόλη δεν καταφέρατε να πάρετε.. αλλά με το που περάσαμε στην αντεπίθεση.. παίρνοντας σας για πλάκα δεν ξέρω και εγώ πόσες πόλεις.. όλοι οι κορυφαίοι παίχτες σας κλειδώσανε σε διακοπές; Σε αυτή την ΗΤΤΑ αναφέρεσαι;


σκυλε ,εδω δες τι βρηκα.και μετα λες για μενα οτι ψαχνομαι για τα βραβεια
Η διαφορά μας είναι ότι εγώ ζήτησα κάτι που αφορά μια ολόκληρη συμμαχία..
Eνώ εσύ κλαίγεσαι για ατομικές επιβραβεύσεις..
Εάν έβγαινα και ζητούσα ένα προσωπικό βραβείο θα είχες κάθε δικαίωμα να πεις..
Δυστυχώς σε αντίθεση με εσένα δεν το έκανα..



ξερεις πολυ καλα οτι οι μαχες σε μεγαλο επιπεδο ισως να μην ερθουν και ποτε.
εφόσον το ξέρεις και εσύ.. ας κάνουμε ότι τρωγόμαστε στο φόρουμ..


το να θεωρεις οτι οι κρητικοι που μπαινουν σε εσας ( με το τσουβαλι) ειναι αυτοι που θα βγαλουν το φιδι απο την τρυπα ,εμας δεν μας λεει τιποτα.
Εξαρτάτε από το πόσο βαθιά είναι η τρύπα και από το τι φίδι ακριβώς είναι κριμένο εκεί μέσα!


δεν ξερω αν το εχεις δει αλλα αρχιζουμε και παμε προς τα πανω.ΕΜΕΙΣ ανεβαινουμε.οχι οτι κατεβαινετε εσεις.

το ότι ανεβαίνετε είναι εμφανές.. εμείς δεν γίνετε να κατέβουμε και το ξέρεις..
μπορούμε όμως να σας περιμένουμε εδώ που είμαστε.. ΥΠΟΜΟΝΗ
άλλα 100.000.000 εκατομμύρια θέλετε και μας φτάσατε!
56ivrKK.png




Μην ξεχνάς ότι παίζω το παιχνίδι από την αρχή του κόσμου και ως αρχηγός έχω μιλήσει με όλες τις ηγεσίες και όλες της συμμαχίες που περάσανε από τον Gamma κόσμο..
Σε βρίσκω πλήρως ανενημέρωτο..
Θα σου πω πως είχανε τα πράγματα και εσένα για να τα μάθεις..

Θυμάμαι λίγο πριν πατήσουνε διαγραφή τα ηγετικά στελέχη των G.AM.A.W..
Είχανε μια κόντρα με τους Κρητικούς.
Δυστυχώς η συνεργασία Κρητικών και Έλευσης είχε καθηλώσει την τρομερή συμμαχία των G.AM.A.W
Μετά θυμάμαι πως ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ και ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ σπάσανε την μεταξύ τους συνθήκη και αρχίσανε να αλληλοτρώγονται ..
Κάπου εκεί έγινε κουβέντα με τους G.AM.A.W για συνθήκη ειρήνης και συνεργασία..
Και πίστεψε με θα είχε υλοποιηθεί εάν δεν βρισκότανε δυο βασικά εμπόδια τα οποία μας αναγκάσανε να εγκαταλείψουμε όχι μόνο την συνθήκη αλλά και την ίδια την θάλασσα..
Το πρώτο ήτανε το δέσιμο των παιχτών μου με του παίχτες της παγκρήτιας σε εκείνο το κομμάτι.. Αρνηθήκανε όλοι να χτυπηθούνε μεταξύ τους παρά την γραμμή των συμμαχιών τους που πλέων ήτανε αντίπαλες..
Το δεύτερο ήτανε η άρνηση τους να συμμαχήσουνε με G.AM.A.W.


Καταλαβαίνεις ότι κάπου εκεί εγώ χάνω την 56 μιας και οι περισσότεροι παίχτες μου αφήσανε τους λογαριασμούς τους να γίνουνε φαντάσματα και φύγανε μαζί με τους Κρητικούς της 56 για τον κόσμο ΗΤΑ..
Από την άλλοι όσοι θέλανε να συνεχίσουνε ανταλλάξανε λογαριασμούς με παίχτες των Κρητικών που βρισκότανε στην 33..
Έτσι ΕΛΕΥΣΙΣ και ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ χωρίσαμε τα τσανάκια μας..
Όσοι μείνανε πίσω ήτανε ανενεργοί..

Ενημερωθήκανε οι G.AM.A.W πως εγκαταλείπουμε την θάλασσα και μάλιστα τους δοθήκανε και οδηγίες όσο αφορά για ποιους λογαριασμούς θα αφήσουμε στο έλεος ώστε να τους φάνε..
Μέσα σε αυτούς τους λογαριασμούς ήτανε και ο maskarito (ο φόβος των G.AM.A.W και το καμάρι των ΕΛΛΕΥΣΙΣ στην 56 θάλασσα)

Αυτό που δεν κατάλαβα ακόμη είναι γιατί οι αρχηγοί σας εγκαταλείψανε το παιχνίδι ακριβώς εκείνη την περίοδο..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
Μην ξεχνάς ότι παίζω το παιχνίδι από την αρχή του κόσμου και ως αρχηγός έχω μιλήσει με όλες τις ηγεσίες και όλες της συμμαχίες που περάσανε από τον Gamma κόσμο..
Σε βρίσκω πλήρως ανενημέρωτο..
Θα σου πω πως είχανε τα πράγματα και εσένα για να τα μάθεις..

κραταω αυτο, και θα μπω ποιο μετα να σου τα πω εγω.λες οτι ξερεις αλλα δεν στα ειπε καλα ο ...... ιωνας :)

εκει με τον μασκαριτο θα πεσει τρελο γελιο.αντε μαθε σε ποια θαλασσα επαιζε πρωτα και μετα να μου λες λογακια.
ως το βραδακι θα το εχεις.δεν μπορω τωρα
 

DeletedUser

Guest
ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ, ΑΣ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΕΛΑ ΑΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΑΣ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ.

ΥΓ: ΦΙΛΕ ΣΚΥΛΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩΜΕΝΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ .....ΚΑΙ ... ΚΑΙ ..... .ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΔΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ, ΑΣ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΕΛΑ ΑΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΑΣ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ.

ΥΓ: ΦΙΛΕ ΣΚΥΛΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩΜΕΝΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ .....ΚΑΙ ... ΚΑΙ ..... .ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΔΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

Το τι έχω συζητήσει εγώ με τους διάφορους αρχηγούς των διάφορων συμμαχιών το ξέρω μόνο εγώ και αυτοί που ήτανε τότε στην καρέκλα της κάθε συμμαχίας..
Το πώς ήτανε ή το πώς θα ήθελες να είναι δεν έχει καμιά σχέση εφόσον όπως πολύ καλά θα γνωρίζεις ότι οι συζητήσεις των ηγεσιών σπάνια κοινοποιούνται στους απλούς στρατιώτες..

Την καλησπέρα μου λοιπόν και σε εσένα Στρατιώτη..

Από την άλλη δεν καταλαβαίνω γιατί σε ένα ποστ που ανοίξανε κάποιοι συγκεκριμένοι αντίπαλοι μπήκατε εσείς στη μέση και το κάνατε να ξεφύγει εκτός θέματος..
Όχι ότι είχε και κανένα θέμα.. αλλά λέμε τώρα..

Λοιπόν.. επειδή βαριέμαι να κάθομαι να γράφω για τον κάθε αποτυχημένο που θυμήθηκε μετά από 3 χρόνια να το παίξει μεγάλος και τρανός θα πω μόνο το εξής..

περσινά ξινά σταφύλια..
Όλοι είστε και G.a.m.a.w τις συμμαχίες.. μπράβο σας..
δυστυχώς την νίκη την πήρε μια συμμαχία που όλοι ισχυρίζεστε ότι την είχατε σαπίσει στο ξύλο..

Ανοίχτε λάκκους και βάλτε τα κεφάλια σας μέσα.. εγώ στην θέση σας θα ντρεπόμουνα να μιλήσω για το πώς έχασα από τους χτίστες και τους άμπαλους..

Άντε γεια..
 

DeletedUser

Guest
Ρε.. ρούλη..(από το πονηρούλη) πότε θα καταλάβεις ότι δεν με ενδιαφέρει σε ποια θάλασσα έπαιζε αν την λέγανε 64 ή 56.. όπως και δεν με ενδιαφέρει και σε ποια θάλασσα παίζεις εσύ και οι όμοιοι σου..
Αυτό που με ενδιαφέρει είναι ότι δεν σε αντέχω άλλο να κλαίγεσαι συνεχώς στο φόρουμ.. έλεος.. δώστε του κάποιος ένα βραβείο να μας αφήσει ήσυχους..
Έχεις καταντήσεις Γραφικός!

Όσο αφορά τον Ίωνα..
Τι έπρεπε να μου πει ο Ίωνας;

Καταρχήν δεν έχεις ιδέα πότε ανέλαβα την συμμαχία και δεν έχεις ιδέα το πότε έφυγε ο Ίωνας..

Δεν έχεις ιδέα ότι κάποτε άνηκα στους DARK LEGION…
ποιοι είναι αυτοί θα μου πεις τώρα;

Αυτοί είναι αυτοί που φορέσανε για τρεις ημέρες τα διακριτικά των EOG μετά από τα παρακάλια σας και μετά τα πετάξανε για να συνενωθούνε με τους ΕΛΛΗΝΩΝ..
Μάθε πρώτα την ιστορία της δικιάς σου συμμαχίας και τους λόγους που εγκατέλειψε το παιχνίδι και μετά έλα να μας κάνεις μαθήματα..
17 συμμαχίες έχεις αλλάξει μέχρι τώρα..
Θα μας πεις ότι ξέρεις και τι ξέρεις..

Όλος ο κόσμος ξέρεις.. ότι και να πεις ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω..
Πέρασε και έγραψε..
Ασήμαντοι ήσασταν μια ζωή.. από ακαδημία ξεκινήσατε και φτάσατε να παίζετε στα τσικό..

Λοιπόν πάω καμιά βόλτα να ξελαμππικαρω.. εσύ πάρε καμιά πόλη ανενεργού γιατί νομίζω σε περάσανε και θα χάσεις το βραβείο..
 

DeletedUser2573

Guest
εδω ειμαστε. :)

Ρε... κάκο ... (μαντεψε απο που βγαινει), ποιος νομιζεις οτι εισαι?

Απο ποτε η συμμαχια που σου κανανε πασα ηταν το Α και το Ω σε αυτον τον κοσμο ?
εχεις γραψει ενα σορο χαζομαρες λες και εχει καταφερει κατι το τρομερο.μαζευεις οτι κουραμπιεδες εχει το παιχνιδι και τους βαζεις μεσα για να κανεις μπουγιο.ο μονος λογος που το κανεις ειναι για να εχεις υλικα και θεϊκες οταν θα σου κατσει φαση παλι για καποιο θαυμα.
οσο ηταν ο ιωνας η συμμαχια ειχε ενα επιπεδο.το φαγατε το παλικαρι(ηταν πολυ καλο παιδι για να τα βγαλει περα με σας) για να παρετε στα χερια σας την δευτερατσα του γαμμα κοσμου.με οποια συμμαχια και να πηγατε ΠΑΝΤΑ εισασταν στην σκια της.σας εκατσε και το μπαμ με τους μαπες και με τους παιχτες τους γινατε τσαμπα μαγκες.ξεχασες να μας πεις οτι ο crux και ο 2001 αν δεν σε ρωταγαν δεν κανανε τιποτα.χαχαχαχαχαχχαχα

Εχεις το θρασος και μιλας για τους G.AM.A.W .μια συμμαχια που με αρχηγο τον GERONIMO και πρωτο παλικαρο τον mixchor εκανε παρτι σε ολες της ανατολικες θαλασσες.εκει ουτε μνμ δεν μπορουσες να στειλεις,οχι να εχεις πολη.
ποιον ,τον GERONIMO , τον ποιο επιθετικο παιχτη που ειχε ως τοτε το παιχνιδι.

Λες για τον mascarito και δεν ξερεις καν σε ποια θαλασσα ηταν.ρωτα τον κωστα αγορακι μου να σου πει τι εγινε εδω κατω.τρεξε να μαθεις, το γιατι ηταν ο μονος απο σας που δεν το βαρεσε κανεις απο εμας και απο τους κρητικους.μονος του τα εβγαλε φαντασματα ο κωστας.τα εβγαλε γιατι ηταν μεσα στην μεση της 56 και γυρο γυρο ειχε μονο φιλους.παιδια σαν τον κωστα δεν μπορεις να τα πιανεις στο στομα σου ουτε για πλακα .ακομα και τραμπες εχουμε κανει μαζι του αλλα εσυ χαμπαρι.τι να σου κανω που ενας κεφαλας απο τους δικους μου δεν με αφησε να τον παρω κοντα μου.μετα θα σου λεγα εγω.( αυτο που λες για τρομος και φοβος των G.AM.A.W για πλακα το ειπες ε? δεν μπορει να εισαι τοσο νουμπας και να το πιστευεις ;) .
τωρα αν θες να μαθεις τι εγινε και την εκαναν απο το παιχνιδι οι δικοι μου ,τοτε να σου κανω ενα ποστ αλλο να στα πω.

Καθεσε και μου γραφεις για στρατηγους και στρατιωτες λες και εισαι σε πολεμο με τους τουρκους.στο εχω ξανα πει ρε σκυλακι οτι εμεις δεν εχουμε αρχηγους.απο τον πρωτο

6c3a0d54e6284b748013d3e.png



ως και τον τελευταιο

4dbd26bed555438fbbc3b5d.png


ειμαστε αρχηγοι.
δεν μπηκαμε εδω για να βγαλουμε τα απωθημενα μας απο την ζωη.μπηκαμε για να γελασουμε και να περασουμε καλα.
τωρα αν εσυ εχει βρει κοροίδα και τα κανεις οτι θελεις ειναι αλλο θεμα.

μιλας για συζητησεις ηγεσιών.απο ποτε εμεις ειχαμε καλες σχεσεις με σας για να κατσουμε στο ιδιο τραπεζι?
δλδ μονο εσεις μιλαγατε ?εμεις απο εδω παιζαμε ...... τα μηλα ? τι λες ρε σκυλε.που ζεις.σου ειπε κανεις οτι εμεις δεν ειμαστε με τους ελ?
δεν τα βαζαμε κατω με τα παιδια?καπου το εχασες εδω.

Λες οτι εχεις παρει την νικη. ποια ειναι ? τα θαυματα ?
χαχαχαχαχαχα
ρε τρελοπαιδο 4 θαυματα εχετε.τα 2 τα σπασαμε εμεις για να τα παρετε.το ξεχασες.αν ειμασταν τοσο ασημαντοι πως θα τα επερνες?
το 3 το ξεχασες οτι σε θαυμα των ελ βγαλατε πολη φαντασμα 1 λεπτο πριν το αποικιακο σας.αυτη ειναι η μαγκια σας ?
αυτο καμαρωνεις ρε σκυλε.γιατι δεν λες σε ολους ρε αρχηγαρα μου οτι πουλησατε τους συμμαχους σας τους κρητικους και βαλατε αμυνες στο πρωτο θαυμα που σπασαμε για να μην το ξανα παρουν οι κρητικοι.ντρεπεσαι μεγα στρατηλατη μου.
" Ανοίχτε λάκκους και βάλτε τα κεφάλια σας μέσα.. εγώ στην θέση σας θα ντρεπόμουνα " συ ειπας.

παμε τωρα και στα δικα μου.κλαιγομαι σκυλακι μου στο φορουμ και σε χαλαει ?
γιατι? επειδη εκραξα λιγο τον καλυτερο μαχητη (σας) !!!!
εχω αδικο ?

επειδη εχουμε τον πρωτο επιθετικο ?(ναι το παιχνιδι σου επιτρεπει να κανεις και επιθεσεις)

5cbd47babf384ce29ef12f6.png


επειδη εχουμε τον πρωτο σε κατακτησεις ? (εγω ειμαι σκυλε , μην ψαχνεις)

c78eb436aa274fa3be38517.png


επειδη αν και ειμαστε το 1/3 απο σας εχουμε 9 παιχτες πανω απο 200 πολεις και 1 πανω απο 300 ? (παλι εγω ειμαι σου λεω.μην ψαχνεις)

ff67c69a98184592960c2b2.png


επειδη σε κατακτησεις μονο σαν αετοι χωρις να βαλω μεσα την εποχη που περασαμε απο τους 3 λαλουν και τους G.AM.A.W η αναλογια ειναι 1/4 ?

6e038fb0010547c2b3d2da0.png


σε χαλαει που σε ενα πολεμικο παιχνιδι στρατηγικης ολα αυτα δεν τα μετρας και σε νιαζει μονο να παρεις τα θαυματα?
λες οτι κλαιγομαι για ατομικες επιβραβευσεις την ωρα που προσπαθεις να παρεις ολα τα θαυματα για να μεινουν οι ιδρυτες στην ιστορια ?
σε ποιον τα πουλας αυτα ρε σκυλε.για παρτη σου τα κανεις ολα.ξεχνας οτι ,οταν σε ρωτησα γιατι μαζευεις κοσμο εδω κατω την ωρα που ξερεις οτι θα τους φαμε ,μου απαντησες οτι δεν σε νιαζουν αυτοι οι λογαριασμοι απλα τους βαζεις για να τα παρατησουν και να τους δωσεις λογαριασμο πανω στις θαλασσες σας ?
ψαχνεις κοσμο για να σου προσεχουν τα θαυματακια σου ρε φιλαρακι.αυτος εισαι.ενας παρτακιας.
εισαι ο μονος αρχηγος που δεν εχεις ποντους επιθετικους

1781347ba1cb46c4bf0cce4.png


193 πολεις εχεις ρε φιλαρακι και απο μαχες τιποτα.φαντασματα να βαρας μονο, τοσα θα παρεις.εχεις κρυφτει πισω απο τα παλικαρια σου σαν βασιλιας και απο μαχες δεν εχεις ιδεα .ελα ρε Καισαρα !!! (εμενα θα με βρεις πρωτη γραμμη αδερφε.εκει στην 45 μαζι με τα κομμαντα μου)
και ερχεσαι ΕΣΥ και μιλας για μενα.λες οτι βαραω μονο ανενεργους και δεν κοκκινιζεις.για δες εδω ποση εθνοφρουρα εχω φαει απο τους ανενεργους !!!

47885e128d5b4b95b73a7c6.png


(παρακαλω την ομαδα διαχειρισης να δει το θεμα.οι ανενεργοι εχουν πατημενη την εθνοφρουρα οταν βαραω ) :p

εχεις πολυ πλακα σκυλε.

23 πολεις σου εχω παρει μονο εγω.και οχι απο ανενεργους.αλλα απο γατακια σαν και εσενα που ηταν ολο λογια.απο αυτα που εμπαιναν στο φορουμ σας και σκουζανε για παρτη μου.τα θυμασαι δεν μπορει ?

κλεινω και απανταω και σε αυτο.
ναι απο ακαδημια των κρητικων ξεκινησα.εγω την ειχα.απλα εκανες ενα λαθος δεν παιζω στα τσικο.παιζω στα σαλονια.
εκαναν το λαθος τους οι κρητικοι και το πληρωσαν.στον ιδιο δρομο εισαι και εσυ. ;)

Υ.Γ1 οταν λεω παμε προς τα πανω ,μιλαω για θαλασσες.οχι για καταταξη.δεν εχω σκοπο να βαλω την σαρα και την μαρα εδω μεσα.
η παρεα ειναι για λιγους.λιγους και καλους.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ δλδ.

Υ.Γ2 υπαρχουν παιδια στην συμμαχια σου ,που ειναι αξια θαυμασμου και καμια σχεση δεν εχουν με τον εγωκεντρισμο σου.

Υ.Γ3. γιωργη (gstam) sorry φιλε που σου εκανα μανταρα το ποστ.απο αυριο θα απανταω σε αυτο που ανοιξε ο πετρος.(την αλλη φορα οι μπυρες ...... του σκαλο )

Υ.Γ4 προσεχε σκυλε μου γιατι εγω ειμαι γατα :)



8a166f66ff784e129bf5787.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
8A8NNPn.png
Zp9rmBk.png


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ελα σε αυτα εισαι μανουλα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εδω ειμαστε. :)

Ρε... κάκο ... (μαντεψε απο που βγαινει), ποιος νομιζεις οτι εισαι?

Από το ΄΄ κακό σπυρί στην μύτη σου ;΄΄ Το βρήκες.. αυτό ακριβώς είμαι.. ένα κακό σπυρί στην μύτη σου.. μην το ξύνεις γιατί πονάει περισσότερο..

Απο ποτε η συμμαχια που σου κανανε πασα ηταν το Α και το Ω σε αυτον τον κοσμο ?
Μπορεί κάποτε να ήτανε το Ω αλλά σήμερα είναι το Α..
Οφείλω να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα παιδιά των ΕΛΕΥΣΙΣ


εχεις γραψει ενα σορο χαζομαρες λες και εχει καταφερει κατι το τρομερο.
για να ασχολείστε τόσο επίμονα μαζί μου.. κάτι τρομερό θα έχω καταφέρει σίγουρα!

μαζευεις οτι κουραμπιεδες εχει το παιχνιδι και τους βαζεις μεσα για να κανεις μπουγιο.
κάτω από άλλες διοικήσεις μπορεί να είναι κουραμπιέδες όπως λες.. με το έρχονται στην ΕΛΕΥΣΙΣ τους φυσάμε την άχνη(ζάχαρη) και αποκαλύπτουμε την σκληρή τους πλευρά!

ο μονος λογος που το κανεις ειναι για να εχεις υλικα και θεϊκες οταν θα σου κατσει φαση παλι για καποιο θαυμα.
Ω ναι.. είναι αλήθεια.. τα θέλω όλα και θα πάρω όλα!

οσο ηταν ο ιωνας η συμμαχια ειχε ενα επιπεδο.
Ναι έχεις δίκιο.. όσο ήτανε ο ΙΩΝΑΣ ήμασταν υποτακτικοί στους -ΕΛ- όπως είστε και εσείς τώρα!
Δυστυχώς με το που ανέλαβα εγώ αυτό τελείωσε.. σας χάλασε πολύ ΕΕΕ;;;;

το φαγατε το παλικαρι(ηταν πολυ καλο παιδι για να τα βγαλει περα με σας)

Φαντάσου.. Δεν μας καταφέρανε εκ των έσω.. εσύ τι ψάχνεις να βρεις από την απέξω;


για να παρετε στα χερια σας την δευτερατσα του γαμμα κοσμου.με οποια συμμαχια και να πηγατε ΠΑΝΤΑ εισασταν στην σκια της.

Έτσι είμαστε εμείς οι δευτεράτζες.. πολεμάμε στην σκιά και όταν όλοι οι υπόλοιποι πάθετε ηλίαση ερχόμαστε και σας παίρνουμε τα σώβρακα!


σας εκατσε και το μπαμ με τους μαπες και με τους παιχτες τους γινατε τσαμπα μαγκες.
Τίποτα δεν κάθετε από μόνο του.. κάπου βάλατε και εσείς το χεράκι σας..

Σκέψου να σε παρατήσει η γκόμενα σου επειδή αδυνατείς να της καλύψεις σεξουαλικά..
Φταίει η γκόμενα σου ή η δικιά σου ανικανότητα;
Μήπως φταίω εγώ που της προσφέρω όλα αυτά που ζητάει;


ξεχασες να μας πεις οτι ο crux και ο 2001 αν δεν σε ρωταγαν δεν κανανε τιποτα.χαχαχαχαχαχχαχα
Η αλήθεια είναι ότι εάν με ακούγανε θα ήτανε ακόμη εδώ μαζί μας.. δυστυχώς κάνανε του κεφαλιού τους και μας αφήσανε χρόνους!

Εχεις το θρασος και μιλας για τους G.AM.A.W .μια συμμαχια που με αρχηγο τον GERONIMO και πρωτο παλικαρο τον mixchor εκανε παρτι σε ολες της ανατολικες θαλασσες.εκει ουτε μνμ δεν μπορουσες να στειλεις,οχι να εχεις πολη.
Όχι άλλα μνημόσυνα..
Κάπου.. κάπως.. κάποτε..
Τώρα που είναι; Είναι εδώ;
Σε έναν νέο κόσμο με παίχτες των 2 πόλεων το πολύ.. όλοι κάνουνε πάρτι.. όταν ο χρόνος προχωράει μένουνε λίγοι.. και οι προαναφερμένοι δυστυχώς πλέων δεν είναι κοντά μας.
Το πάρτι έχει τελειώσει πλέων για αυτούς.. εδώ και πολύ καιρό..

ποιον ,τον GERONIMO , τον ποιο επιθετικο παιχτη που ειχε ως τοτε το παιχνιδι.

Ο GERONIMO ητηθηκε στην Αμερική από τα μπλε σακάκια.. στο Grepolis δεν μπορούσε να έχει άλλη τύχη!


Λες για τον mascarito και δεν ξερεις καν σε ποια θαλασσα ηταν.ρωτα τον κωστα αγορακι μου να σου πει τι εγινε εδω κατω.τρεξε να μαθεις, το γιατι ηταν ο μονος απο σας που δεν το βαρεσε κανεις απο εμας και απο τους κρητικους.μονος του τα εβγαλε φαντασματα ο κωστας.τα εβγαλε γιατι ηταν μεσα στην μεση της 56 και γυρο γυρο ειχε μονο φιλους.παιδια σαν τον κωστα δεν μπορεις να τα πιανεις στο στομα σου ουτε για πλακα .ακομα και τραμπες εχουμε κανει μαζι του αλλα εσυ χαμπαρι.τι να σου κανω που ενας κεφαλας απο τους δικους μου δεν με αφησε να τον παρω κοντα μου.μετα θα σου λεγα εγω.( αυτο που λες για τρομος και φοβος των G.AM.A.W για πλακα το ειπες ε? δεν μπορει να εισαι τοσο νουμπας και να το πιστευεις ;) .

Έχω απαντήσει Ίδη παραπάνω.. σε ευχαριστώ που επιβεβαιώνεις τα λόγια μου!
ΚΡΑ κάνατε για να τον πάρετε μαζί σας..
τωρα αν θες να μαθεις τι εγινε και την εκαναν απο το παιχνιδι οι δικοι μου ,τοτε να σου κανω ενα ποστ αλλο να στα πω.

Δεν γνωρίζω και πραγματικά δεν με ενδιαφέρει.. εάν θέλεις να τα πεις όμως.. πέστα να νιώσεις καλυτέρα!


Καθεσε και μου γραφεις για στρατηγους και στρατιωτες λες και εισαι σε πολεμο με τους τουρκους.
Εάν δεν κάνω λάθος παίζουμε απλά ένα παιχνίδι στρατηγικής , ένα πολεμικό παιχνίδι.. με στρατηγούς , στρατιώτες, μάχες, νίκες και ήττες..
Το παιχνίδι έχει και κανόνες.. η καλύτερη συμμαχία η οποία έχει πάρει και τα θαύματα κερδίζει..
Προς το παρών είμαστε οι καλύτεροι επιτιθέμενοι.. οι καλύτεροι αμυνόμενοι και κατέχουμε και τα θαύματα.. Άρα και οι νικητές..

Τώρα εάν εσύ έχει μπερδέψει το παιγνίδι με την πραγματική σου ζωή.. τι να πω!
Get a life



στο εχω ξανα πει ρε σκυλακι οτι εμεις δεν εχουμε αρχηγους.απο τον πρωτο

6c3a0d54e6284b748013d3e.png



ως και τον τελευταιο

4dbd26bed555438fbbc3b5d.png


ειμαστε αρχηγοι.

Και εγώ σου είπα ότι όπου λαλούν πολλά κοκόρια αργεί να ξημερώσει.. και στην δικιά σας περίπτωση όχι μόνο λαλούσανε.. αλλά και χορεύανε κιόλας!


δεν μπηκαμε εδω για να βγαλουμε τα απωθημενα μας απο την ζωη.μπηκαμε για να γελασουμε και να περασουμε καλα.
τωρα αν εσυ εχει βρει κοροίδα και τα κανεις οτι θελεις ειναι αλλο θεμα.

νομίζω ότι μπήκατε ακριβώς γι΄αυτό τον λόγω.. για να βγάλετε τα αποθημενα σας από την ζωή..

Θα σε πληροφορήσω ότι ένας υγιείς πνευματικά άνθρωπος ο οποίος μπήκε σε ένα πολεμικό παιχνίδι δεν έχει κανένα πρόβλημα να εργαστεί ως στρατιώτης κάτω από την διοίκηση της συμμαχίας..
Την επιβεβαίωση ως άνθρωπος την έχει από την ίδια του την ζωή και τον κοινωνικό του περίγυρο..

Όλοι οι παίχτες των –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- είναι τέτοια άτομα..
Υγιείς Πνευματικά, καταξιωμένη στην δουλειά τους, και αγαπητοί στο κοινωνικό τους περιβάλλον..
Αυτός είναι και ο λόγος που χαίρονται ομαδικά το παιχνίδι και δεν επιδιώκουνε ατομικές καταξιώσεις και βραβεία!
Αυτός είναι και ο λόγος που κερδίσανε τον Gamma κόσμο.
Αυτός είναι και ο λόγος που με εμπιστεύονται ως Αρχηγό!
Επειδή πάνω από όλα έχουνε κρίση και ξεχωρίζουνε το σωστό από το λάθος!
Εάν Θεωρείς ότι ένα τσούρμο κοροΐδα κάτω από την επίβλεψη ενός παρανοϊκού χτίστη καταφέρανε να κερδίσουνε όλους εσάς.. τους τρομερούς πολεμιστές;
Τότε η ΝΙΚΗ μας είναι ακόμα ποιο μεγάλη!
Ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά των ΕΛΕΥΣΙΣ!

μιλας για συζητησεις ηγεσιών.απο ποτε εμεις ειχαμε καλες σχεσεις με σας για να κατσουμε στο ιδιο τραπεζι?
δλδ μονο εσεις μιλαγατε ?εμεις απο εδω παιζαμε ...... τα μηλα ? τι λες ρε σκυλε.που ζεις.σου ειπε κανεις οτι εμεις δεν ειμαστε με τους ελ?
δεν τα βαζαμε κατω με τα παιδια?καπου το εχασες εδω.

Δεν νομίζω να το έχασα πουθενά..
Σου δίνετε μια ευκαιρία να μάθεις το πώς παίζετε το παιχνίδι..
Μην είσαι ξεροκέφαλος και άκου!

Οι αρχηγοί των GAMAW ήτανε και έμπειροι και έξυπνοι..
Ξέρανε τι κάνανε και σίγουρα δεν θα σου το λέγανε!

Σε ένα πολεμικό παιχνίδι οι ηγεσίες των αντιπάλων έρχονται πολλές φορές σε συζητήσεις μεταξύ τους.. φιλικές συζητήσεις!
Άσχετο εάν στα πεδία της μάχης την ίδια ώρα οι πολεμιστές των δυο φυλών σφάζονται..

Όταν πολεμάς δεν υπάρχει σύμμαχος.. όλοι είναι εχθροί..
Αλλά και οι εχθροί μπορούνε να γίνουνε σύμμαχοι εάν έχουνε να κερδίσουνε κάτι από αυτό!
Και όσες φυλές έχουνε συνθήκη ειρήνης την έχουνε επειδή έτσι προστάζει η περίσταση και όχι επειδή είναι ηθικές και αγαπάνε τους συμμάχους τους.

Κάτω από αυτή την λογική έχω μιλήσει με πολλούς.
-ΕΛ- για συνεργασία ενάντια στους Μάπες.
Μάπες για συνεργασία ενάντια στους -ΕΛ-
GAMAW για συνεργασία ενάντια στους -ΕΛ-
ΑΤΛΑΝΤΕΣ για συνεργασία εναντία στους GAMAW
Και τόσες άλλες συμμαχίες σημαντικές ή ασήμαντες!

Κάποιες από αυτές τις συζητήσεις προχωρήσανε στην πράξη και κάποιες άλλες όχι..
Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν έγιναν!


Λες οτι εχεις παρει την νικη. ποια ειναι ? τα θαυματα ?
χαχαχαχαχαχα

εάν παίζαμε Δηλωτή και ενώ σου έπαιρνα ξερή εσύ απέμενες ότι έχεις φλος του ρήγα ποιος θα κέρδιζε;
Εγώ που έπαιξα σύμφωνα με τους κανόνες ή εσύ που δεν ξέρεις ακόμη το ποιο παιχνίδι παίζουμε;

ρε τρελοπαιδο 4 θαυματα εχετε.τα 2 τα σπασαμε εμεις για να τα παρετε.το ξεχασες.αν ειμασταν τοσο ασημαντοι πως θα τα επερνες?

Λάθος πολιτική ακολούθησες..
Από την μια μας λες ότι είσαι μαζί με τους -ΕΛ- και από την άλλη παραδέχεσαι δημοσιά ότι από την δικιά σας βλακεία αναδειχτήκαμε νικητές!
Τώρα τι θέλεις;
Να σου πω και ευχαριστώ;
Ευχαριστώ πρέπει να σου πούνε οι φίλοι σου οι -ΕΛ- που ενώ ξεκίνησες να κάνεις κάτι για τους βοηθήσεις στην τελική τους Κατέστρεψες!

Όλο αυτό έγινε επειδή δεν καταφέρατε να συνεννοηθείτε σωστά μαζι τους..
Στο είπα και παραπάνω.. όπου λαλούν πολλοί κοκόροι αργεί να ξημερώσει..


το 3 το ξεχασες οτι σε θαυμα των ελ βγαλατε πολη φαντασμα 1 λεπτο πριν το αποικιακο σας.αυτη ειναι η μαγκια σας ?

Μας κατηγορείτε και για μαγιά τώρα!
Θα μας περάσετε και από την ιερά εξέταση;

Οπα ρε μεγάλε.. για εξήγησε μας λίγο το πως έγινε αυτό;

Εννοείς ότι Παίχτης που πατούσε πάνω στο θαύμα των -ΕΛ- που σημαίνει άξιος της εμπιστοσύνης σας.. ήτανε δικός μας;
και εάν ίσχυε αυτό γιατί να μην σας αφήσουμε να το χτίσετε πρώτα και να το γκρεμίσουμε μετά.. που θα είχε και μεγαλύτερη πλάκα..
ή υπονοείς κάτι άλλο;
Μήπως εννοείς ότι επικαλεστήκαμε τις σκοτεινές δυνάμεις και μας αποκαλύψανε τον κωδικό του;
Καλά και αυτός τι Κωδικό είχε βάλει;: φάντασματοποίησε με

Και εφόσον υπάρχουνε τέτοιες υπόνοιες γιατί δεν κάνατε καταγγελία στην διαχείριση ώστε να τιμωρηθούμε;
Θα σε παρακαλέσω να κρατήσουμε την συζήτηση σε ένα επίπεδο και όχι να λέμε για να λέμε!
Εάν έχετε στοιχειά καταθέστε τα στην διαχείριση!



αυτο καμαρωνεις ρε σκυλε.γιατι δεν λες σε ολους ρε αρχηγαρα μου οτι πουλησατε τους συμμαχους σας τους κρητικους και βαλατε αμυνες στο πρωτο θαυμα που σπασαμε για να μην το ξανα παρουν οι κρητικοι.ντρεπεσαι μεγα στρατηλατη μου.

Θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι η συμμαχία των –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΛΕΥΣΙΣ-
Δεν πουλάει ποτέ κανέναν σύμμαχο της!
Οι σύμμαχοι των –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- το γνωρίζουνε αυτό πολύ καλά!
Εάν και πολλές φορές στο παρελθόν έχω διαφωνήσει με τις ηγεσίες των φιλικών μας συμμάχων.. ποτέ μα ποτέ δεν σπάσαμε συνθήκη απο εγωισμό ή ιδίων όφελος!

Όσο αφορά τα θαύματα.. είναι καθαρά ατομικό δικαίωμα της κάθε συμμαχίας να τα διεκδικήσει..
Όταν μια φιλική συμμαχία αδυνατεί να κρατήσει ένα θαύμα.. Είναι λογικό ότι δεν θα της κάνουμε την χάρη να το χαρίσει στον αντίπαλο..
Οι φιλικοί δεσμοί μας σταματούνε εκεί που θίγονται τα συμφέροντα μας.
Οι σύμμαχοι μας το γνωρίζουνε!

Θα ήθελα να ρωτήσω όμως και εσένα τον έξυπνο..
εφόσον πήρατε την πόλη πάνω στο θαύμα..
Πόσες επιθέσεις γίνανε από την ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ για να την ανακτήσει;
Μήπως ΚΑΜΙΑ;

Τι προσπαθείς λοιπόν να πετύχεις;
Να κατηγορήσεις τους ΕΛΕΥΣΙΣ ότι υπερασπιστήκανε το δικαίωμα του να μείνει το θαύμα στην ΥΠΕΡ μας!
Το ότι δεν επιτρέψανε στους -ΕΛ- να το χτίσουνε;
Έτσι παίζουμε εμείς φίλε μου!
Διεκδικούμε την πρωτιά και την δικιά μας αλλά και των συμμάχων μας..
Δεν κάνουμε χάρες σε αντιπάλους!

Και για ακόμη μια φορά θα σε προκαλέσω.. αποδείξεις για όλα αυτά που λες.. έχεις;



παμε τωρα και στα δικα μου.κλαιγομαι σκυλακι μου στο φορουμ και σε χαλαει ?
γιατι? επειδη εκραξα λιγο τον καλυτερο μαχητη (σας) !!!!
εχω αδικο ?

τα νούμερα μιλάνε από μόνα τους και το βραβείο είναι συγκεκριμένο…
εφόσον δεν έχεις συγκεντρώσει αυτά που χρειάζονται για να το πάρεις εσύ.. ναι έχεις άδικο!
Παραπάνω σου έφερα ένα παράδειγμα με τα χαρτιά.. θέλεις να σου φέρω και άλλο;
Το παιχνίδι είναι συγκεκριμένο και οι κανόνες συγκεκριμένοι..
Παίξε σύμφωνα με αυτούς και διεκδίκησε μια προβλεπόμενη πρωτεία..
Και εγώ θα ήθελα να υπάρχει ένα βραβείο για τον καλύτερο αρχηγό..
Δυστυχώς δεν υπάρχει..
Αρκούμε με το να βλέπω την συμμαχία μου στην πρώτη θέση..
Εάν το δεις όμως και ρεαλιστικά.. δεν είναι δυνατόν να υπάρχει τέτοιο βραβείο μιας και χωρίς τους παίχτες μου ούτε συμμαχία θα υπήρχε αλλά ούτε και αρχηγός..
Πως λοιπόν μπορώ να ζητήσω ένα βραβείο που δεν μου ανήκει μιας και το ότι είμαι το οφείλω καθαρά στους συμμάχους μου!

επειδη εχουμε τον πρωτο επιθετικο ?(ναι το παιχνιδι σου επιτρεπει να κανεις και επιθεσεις)

5cbd47babf384ce29ef12f6.png

Όταν είσαι σε μια θάλασσα χωρίς ουσιαστικό αντίπαλο.. και όλη μέρα χτυπάς ανενεργούς γίνεσαι ο πρώτος επιθετικός..
Δεν έχεις άγχος να σε χτυπήσουνε.. τα γυρίζεις όλα επιθετικά και τα σπας όλα..
Δεν γνωρίζω εάν τα σπας πάνω σε αντιπάλους ή φιλικές πόλεις που σου γεμίζουνε άμυνες οι σύμμαχοι σου για να σε ανεβάσουνε σε πόντους!
Εάν είχες όμως έστω και έναν επιθετικό παίχτη στην περιοχή σου που να σε χτυπάει.. ίσως να ήσουνα κλεισμένος σε άμυνες και να μην σε είχε δει καν το τοπ 100
Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι ο δικός μας μαχητής που έχει όλους αυτούς τους πόντους από πραγματικές μάχες με αντιπάλους.. βλέπε ΑΧΑΙΟΥΣ και ΕΛ δικαιωματικά πηρέ αυτό το βραβείο. Το οποίο βέβαια το αφιέρωσε στην συμμαχία μας.. που χωρίς την βοήθεια της δεν θα κατάφερνε να μοιράσει τόσο πόνο εκεί πάνω…


επειδη εχουμε τον πρωτο σε κατακτησεις ? (εγω ειμαι σκυλε , μην ψαχνεις)

c78eb436aa274fa3be38517.png

Ένας παίχτης που είναι μάχιμος… σε μια μάχιμη περιοχή.. και κάνει κάθε μέρα πόλεμο..
Θα με συγχωρέσεις αλλά δεν έχει χρόνο για γιορτές..
Πρέπει να αναπληρώσει τον στρατό του..
Ένας χτίστης ο οποίος όλη μέρα κάθετε σε ήρεμα νερά και κάνει γιορτές και πανηγύρια.. είναι λογικό ότι ξεκλειδώνει δικαιώματα..
Και εφόσον βρομάει ο τόπος από ανενεργούς κατακτά και πόλεις..
Τώρα το να εξυψώσουμε έναν τέτοιο παίχτη ως τον καλύτερο στις κατακτήσεις είναι όχι μόνο ανόητο αλλά και προσβλητικό για όλους τους πραγματικά μάχιμους.

επειδη αν και ειμαστε το 1/3 απο σας εχουμε 9 παιχτες πανω απο 200 πολεις και 1 πανω απο 300 ? (παλι εγω ειμαι σου λεω.μην ψαχνεις)

ff67c69a98184592960c2b2.png

Ότι είπα παραπάνω.. δεν αλλάζει κάτι..

επειδη σε κατακτησεις μονο σαν αετοι χωρις να βαλω μεσα την εποχη που περασαμε απο τους 3 λαλουν και τους G.AM.A.W η αναλογια ειναι 1/4 ?
6e038fb0010547c2b3d2da0.png
Πες μου τον τελευταίο χρόνο με ποιους μάχεστε πραγματικά στα νερά σας?
Έχει μείνει καμιά ενεργή συμμαχία εκεί να σας αντιστέκεται;
Η κάνετε πάρτι στα φαντάσματα.;


σε χαλαει που σε ενα πολεμικο παιχνιδι στρατηγικης ολα αυτα δεν τα μετρας και σε νιαζει μονο να παρεις τα θαυματα?
λες οτι κλαιγομαι για ατομικες επιβραβευσεις την ωρα που προσπαθεις να παρεις ολα τα θαυματα για να μεινουν οι ιδρυτες στην ιστορια ?

από τα λεγόμενα σου καταλαβαίνω δυο πράγματα..

1ον ότι είσαι παντελώς άσχετος με το παιχνίδι.
2ον ότι δεν έχεις πάρει σε κανένα κόσμο θαύματα.. οπότε είναι λογικό να μην ξέρεις.

Αντιμετώπισα και εγώ το ίδιο πρόβλημα μέσα στην συμμαχία μου λίγο πριν ολοκληρώσουμε τα θαύματα..
Κάποιοι μικροί παίχτες μου ζητήσανε να τους βάλω τα δικαιώματα του ιδρυτή για να μείνουνε και αυτοί στην ιστορία όπως λες..
Δυστυχώς δεν το έκανα..
Όχι γιατί ήθελα να μείνω μόνο εγώ αλλά επειδή το παιχνίδι θεωρεί ιδρυτές όσους πήραν μέρος στην ίδρυση και την ολοκλήρωση του θαύματος..
Όλοι οι παίχτες παίρνουνε το ίδιο βραβείο με τους αρχηγούς μιας και όλοι είναι ιδρυτές του θαύματος και όχι ιδρυτές της συμμαχίας..
Δεν πειράζει όμως.. μικρός είσαι ακόμη.. μόλις 300 πόλεις.. στις 600 θα μάθεις και εσύ!

σε ποιον τα πουλας αυτα ρε σκυλε.
Σε εσένα!

για παρτη σου τα κανεις ολα.
Αυτό έλειπε να τα κάνω για εσένα!

Είμαι και κάποιας ηλικίας! [/QUOTE]


οταν σε ρωτησα γιατι μαζευεις κοσμο εδω κατω την ωρα που ξερεις οτι θα τους φαμε ,μου απαντησες οτι δεν σε νιαζουν αυτοι οι λογαριασμοι απλα τους βαζεις για να τα παρατησουν και να τους δωσεις λογαριασμο πανω στις θαλασσες σας ?

Είπα τέτοια πράγμα;
Και ποτε έγινε αυτό;
Μιλήσαμε εμείς οι δυο;
Από πότε έχουμε φιλικές σχέσεις και μιλάμε;
Είμαστε αντίπαλοι εάν δεν κάνω λάθος!
Μήπως τελικά να είχα μιλήσει και εγώ με τους GAMAW όπως μίλησα και μαζί σου;
Μήπως μου είχες προτείνει να κάνουμε και συνθήκη και να χτυπήσουμε τους -ΕΛ-
Δεν θυμάμαι καλά.. για πες μου τι ακριβώς είχαμε πει..


ψαχνεις κοσμο για να σου προσεχουν τα θαυματακια σου ρε φιλαρακι.αυτος εισαι.ενας παρτακιας.

Προνοητικός θα έλεγα εγώ!



εισαι ο μονος αρχηγος που δεν εχεις ποντους επιθετικους
Τι είναι αυτοι;
Θα μου δώσουνε να φάω ή να πληρώσω το νοίκι μου;
Και ποιος σου είπε ότι ένας αρχηγός πρέπει να έχει πόντους επίθεσης..
Η δουλειά του αρχηγού είναι να επιτίθεται ή να διοικεί;
Μήπως θα πρέπει να αφήσω την διοίκηση, να περάσω στην επίθεση κατά των ανενεργών .. να τους κάνω όλους αρχηγούς και να μετονομάσω την συμμαχία σε 18 λαλούν και 150 χορεύουν;
Τότε θα ήμουνα της αρεσκείας σου;

Δυστυχώς δεν θα πάρω.. καλά είμαι και έτσι..


193 πολεις εχεις ρε φιλαρακι και απο μαχες τιποτα.φαντασματα να βαρας μονο, τοσα θα παρεις.εχεις κρυφτει πισω απο τα παλικαρια σου σαν βασιλιας και απο μαχες δεν εχεις ιδεα .ελα ρε Καισαρα !!! (εμενα θα με βρεις πρωτη γραμμη αδερφε.εκει στην 45 μαζι με τα κομμαντα μου)

Έτσι είναι φίλε μου.. τα κομαντα πάνε πρώτη γραμμή και συνήθως μένουνε εκεί υπερασπίζοντας τα δικαιώματα των ηγεμόνων τους.. (βλεπε –ΕΛ-)..

Η διαφορά μας είναι ότι εμείς σαν ΕΛΕΥΣΙΣ δεν έχουμε ηγεμόνες..
Ορίζουμε μόνοι μας την τύχη μας και αποφασίζουμε εμείς για το μέλλον μας ως συμμαχία..
Δεν κατάλαβα..
Θα σε βάλουμε και διοικητή στην συμμαχία μας τώρα.. να μας πεις ποιος θα πάει πρώτη γραμμή και ποιος θα μείνει πίσω..
Ρε αϊ σα΄πέρα..


και ερχεσαι ΕΣΥ και μιλας για μενα.λες οτι βαραω μονο ανενεργους και δεν κοκκινιζεις.για δες εδω ποση εθνοφρουρα εχω φαει απο τους ανενεργους !!!

Έτσι είναι οι ανενεργοί φίλε μου..
Εξαφανισμένοι για μήνες και ξαφνικά μια μέρα γράφουνε στο φόρουμ..
ΒΟΗΘΕΙΑ.. ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ.. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!
Ξέρεις τι απαντάνε όλοι σε όλες τις συμμαχίες!
ΒΑΛΕ ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΑ
Λογικό δεν είναι να έχεις φάει τόση εθνοφρουρά..
Μα καλά θα πρέπει να στο εξηγήσω και αυτό;
Τίποτα δεν ξέρεις;

εχεις πολυ πλακα σκυλε.
Εσύ να δεις.. είμαι στο χωριό μου αυτή την στιγμή που το διαβάζω και έχει αρχίσει να γελάει μέχρι και το παρδαλό κατσίκι της κυρά Βαγγελής.


23 πολεις σου εχω παρει μονο εγω. .
Δεν το θυμαμαι.. είναι και η ηλικία βλέπεις..
Το ψάχνω όμως στα στατιστικά μου και δεν το βλέπω ούτε εκεί..
Σίγουρα τις πήρες από εμένα;
Μήπως γέρασες και εσύ και με μπερδεύεις με κάποιον άλλον;
23 πόλεις είναι αυτές.. κάτι θα θυμόμουνα..
Και σε ποια θάλασσα μου τις πήρες;
Η μάλλον σε ποιον κόσμο;


και οχι απο ανενεργους.αλλα απο γατακια σαν και εσενα που ηταν ολο λογια.απο αυτα που εμπαιναν στο φορουμ σας και σκουζανε για παρτη μου.τα θυμασαι δεν μπορει ?
Γατάκια που σκούζανε;
Αααααααα λες από αυτά τα γατάκια τα ανενεργά που σου βάζανε μόνο ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΑ..
κατάλαβα.. κατάλαβα..
καλά εσύ δεν έλεγες ποιο πάνω ότι έκανες ανταλλαγές με δικούς μου παίχτες μέσω του maskarito που ήτανε φίλος σου.. τώρα ξαφνικά δεν τις αντάλλαξες αλλά τις κατέκτησες από γατάκια;



κλεινω και απανταω και σε αυτο.
ναι απο ακαδημια των κρητικων ξεκινησα.εγω την ειχα.απλα εκανες ενα λαθος δεν παιζω στα τσικο.παιζω στα σαλονια.
θα αποφασίσεις επιτέλους..
μια τα λες έτσι.. μια τα λες γιουβέτσι..
εγώ είπαμε είμαι στα σαλόνια(ο χτίστης , ο ανενεργός, ο χωρίς επιθετικούς πόντους) και κάθομαι ω σαν τον καίσαρα.. εσύ είσαι πρώτη γραμμή με τα κομάντα σου.
Έτσι δεν είπαμε;

εκαναν το λαθος τους οι κρητικοι και το πληρωσαν.στον ιδιο δρομο εισαι και εσυ. ;)
Όταν το παρατήσω.. όπως το παρατήσανε οι Κρητικοί..
Βγες και πες στους 10 που θα μείνουνε ότι εσύ με ανάγκασες..
Ρε.. τα θέλεις και τα λες η σου ξεφεύγουνε;

Υ.Γ1 οταν λεω παμε προς τα πανω ,μιλαω για θαλασσες.οχι για καταταξη.δεν εχω σκοπο να βαλω την σαρα και την μαρα εδω μεσα.
η παρεα ειναι για λιγους.λιγους και καλους.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ δλδ.

η θάλασσα φίλε μου είναι επίπεδη..
Δεν μπορείς να πας προς τα πάνω μιας και είναι σκέτος ουρανός αλλά ούτε και προς τα κάτω μιας και θα σε φάνε τα μαύρα ψάρια..
μήπως ανεβαίνετε κανένα βουνό και μπερδεύεσαι;

Όσο αφορά την σάρα και την μάρα.. την ρωτάς πρώτα εάν θέλει να μπει εκεί μέσα?


Υ.Γ2 υπαρχουν παιδια στην συμμαχια σου ,που ειναι αξια θαυμασμου και καμια σχεση δεν εχουν με τον εγωκεντρισμο σου.
Το ξέρω και τα θαυμάζω και εγώ!
Μπράβο ρε παιδιά που με ανέχεστε!
Μπράβο και για τα επιτεύγματα σας!
Καταφέρατε να κάνετε μια συμμαχία θρύλο..

Ναι εμείς οι χτίστες.. οι –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- καθίσαμε στον θρόνο του GAMMA κοσμου..
Και στον λαιμό των αντιπάλων μας!

ΜΠΡΑΒΟ και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!
 

DeletedUser2573

Guest
:)
ελα τωρα πλακα κανεις.σοβαρα πιστευεις οτι με ολα αυτα που εγραψες με κατατροπωσες ?
την αλλη φορα σε καθε ερωτηση που θα κανω, θα σου δινω και 4 απαντησεις για να διαλεγεις ποια σου κανει.
τι εγινε ? δεν εχουμε αλλα επιχειρηματα και παιζουμε με τις λεξεις ?
σου ειπε κανεις οτι η κουτοπονηρια ειναι αρετη?
μην περιμενεις να κανω το ιδιο και να σου απαντησω σε καθενα απο αυτα.θα ειμουν πολυ χαζος αν το εκανα.
σου εδωσα ολα τα στατς του παιχνιδιου και εσυ ...... στον κοσμο σου.

τις απαντησεις για καθε ενα απο αυτα τις εχω δωσει στο ποστ που εκανα.στο μονο που θα απαντησω ειναι αυτο.
το να εισαι κωλοτουμπας ειναι επιλογη σου.το να εισαι ομως ΨΕΥΤΗΣ και να περνεις και εμενα μαζι σου δεν το δεχομαι.

λες
"Είπα τέτοια πράγμα;
Και ποτε έγινε αυτό;
Μιλήσαμε εμείς οι δυο;
Από πότε έχουμε φιλικές σχέσεις και μιλάμε;"


ναι σκυλακι, ξεχασες οτι εχεις γραψει ποιο πανω οτι εμεις οι 2 τα εχουμε πει.ξερω οτι αυτο που εγραψα σου χαλαει το σχεδιο της στρατολογησης αλλα δεν θα με βγαλεις ψευτη για να το περασεις στο ντουκου.ο λαϊκισμος που πουλας για δηθεν ομαλη λειτουργια της συμμαχιας σου με γνωμονα την ιεραρχικη καταταξη των μελων σου ειναι τριχες.ολοι ξερουμε οτι καποιος μπαινει σε πολυμελη συμμαχια για να φυλαξει τον ........ του.ξεχνας οτι ενας παιχτης οταν αλλαζει συμμαχια οι πολεις του περαμενουν στο ιδιο σημειο του χαρτη?
λες δλδ να μπορουσε να παει καπου αλλου και να μην το εκανε?

τριχες ειναι ολα αυτα σκυλε.οσο και να προσπαθεις να μας πεις οτι παιχνιδι παιζεται ετσι, δεν θα το καταφερεις.
πουλας αυταρχισμο γιατι σε περνει.ελα ομως που η ιστορια εχει δειξει οτι ολα αυτα καποια μερα θα γκρεμιστουν.
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ.αυτο πουλαω εγω.εγω θα ειμαι εδω και θα το δω.εσυ να δω που θα εισαι οταν μια μερα γεμισεις φαντασματα απο τους δικους σου.
δεν εχω να πω κατι αλλο.πιστευω οτι με τις απαντησεις που εδωσες με εκανες μαγκα.πολλα ματακια θα διαβασουν και θα βγαλουν τα συμπερασματα τους. ;)

Υ.Γ1 εχεις δικιο (αφου το λες) για τα θαυματα.ναι δεν εχω μπει στο τρυπακι να παιζω γι αυτα.εγω ξερω απο φαπες και απο κατακτησεις.μη μου βαζεις οικοδομικες εργασιες να κανω.δεν το εχω.και αν μπηκαμε στην διαδικασια να ανεβασουμε μερικα ειναι μονο και μονο για 4-5 παιδια που το εκαναν κεφι.ως εκει ομως.

Υ.Γ2 σαλονια αμπαλε λεμε τα γηπεδα υψηλου επιπεδου.

Υ.Γ3 δεν μου απαντησες γιατι οι κρητικοι την κανανε ?

Υ.Γ4 ....έχει αρχίσει να γελάει μέχρι και το παρδαλό κατσίκι της κυρά Βαγγελής.....
η κυρά Βαγγελής ειναι Tρανσεξουαλ ?
 

DeletedUser

Guest
:)
τις απαντησεις για καθε ενα απο αυτα τις εχω δωσει στο ποστ που εκανα.στο μονο που θα απαντησω ειναι αυτο.
το να εισαι κωλοτουμπας ειναι επιλογη σου.το να εισαι ομως ΨΕΥΤΗΣ και να περνεις και εμενα μαζι σου δεν το δεχομαι.

λες
"Είπα τέτοια πράγμα;
Και ποτε έγινε αυτό;
Μιλήσαμε εμείς οι δυο;
Από πότε έχουμε φιλικές σχέσεις και μιλάμε;"


ναι σκυλακι, ξεχασες οτι εχεις γραψει ποιο πανω οτι εμεις οι 2 τα εχουμε πει.

Φιλαράκι για ακόμη μια φορά εκθέτεις τον εαυτό σου!
Δεν έκανες ανάγνωση στο σχολείο;
Με κατηγορείς για ψεύτη ενώ παραδέχομαι ευθέως ότι ΝΑΙ μιλήσαμε μαζί..
Δεν κατάλαβα.. είσαι χαζούλης ή τον χαζούλη παριστάνεις;
Μήπως προσπαθείς να δημιουργήσεις ψευδείς εντυπώσεις;

Γράφω καθαρά..
Είπα τέτοια πράγμα;
Και ποτε έγινε αυτό;
Μιλήσαμε εμείς οι δυο;
Από πότε έχουμε φιλικές σχέσεις και μιλάμε;
Είμαστε αντίπαλοι εάν δεν κάνω λάθος!
Μήπως τελικά να είχα μιλήσει και εγώ με τους GAMAW όπως μίλησα και μαζί σου;
Μήπως μου είχες προτείνει να κάνουμε και συνθήκη και να χτυπήσουμε τους -ΕΛ-
Δεν θυμάμαι καλά.. για πες μου τι ακριβώς είχαμε πει..

Που σημαίνει ότι πριν με αμφισβητήσεις ότι μίλησα με την ηγεσία των GAMAW.. σκέψου ότι το ίδιο έχω κάνει και με εσένα..
Που ποτέ δεν ήμασταν σύμμαχοι και ποτέ δεν διατηρούσαμε φιλικές σχέσεις.. παρόλα αυτά μίλησα ακόμη και μαζί σου..

Θα συνεχίσεις το παιχνίδι εντυπώσεων;
Η πραγματικά δεν τα πας καλά με την ανάγνωση;

πουλας αυταρχισμο γιατι σε περνει.ελα ομως που η ιστορια εχει δειξει οτι ολα αυτα καποια μερα θα γκρεμιστουν.
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ.αυτο πουλαω εγω.εγω θα ειμαι εδω και θα το δω.εσυ να δω που θα εισαι οταν μια μερα γεμισεις φαντασματα απο τους δικους σου.

Γεια σου ΕΛΛΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ..
Ο καθένας όπως μπορεί.. εμείς εδώ στην ΕΛΛΕΥΣΙΣ έτσι κάνουμε.. τους βουρδουλιάζουμε κάθε πρωί για να παίξουνε..
Να σε ρωτήσω όμως κάτι;
Εφόσον είσαι τόσο μα τόσο δημοκρατικός γιατί δεν επιτρέπεις στην Σάρα και την Μάρα να μπούνε στην συμμαχία σου;
Είναι καλά κορίτσια!
Δεν τα λυπάσαι τα καημένα;
Θα τα βάλω εγώ στους ΕΛΛΗΝΩΝ και θα τα βασανίζω με τον αυταρχισμό μου!


δεν εχω να πω κατι αλλο.πιστευω οτι με τις απαντησεις που εδωσες με εκανες μαγκα.πολλα ματακια θα διαβασουν και θα βγαλουν τα συμπερασματα τους. ;)
όποιος ξέρει να διαβάζει σίγουρα θα βγάλει πολλά συμπεράσματα!


Υ.Γ1 εχεις δικιο (αφου το λες) για τα θαυματα.ναι δεν εχω μπει στο τρυπακι να παιζω γι αυτα.εγω ξερω απο φαπες και απο κατακτησεις.μη μου βαζεις οικοδομικες εργασιες να κανω.δεν το εχω.και αν μπηκαμε στην διαδικασια να ανεβασουμε μερικα ειναι μονο και μονο για 4-5 παιδια που το εκαναν κεφι.ως εκει ομως.
Όταν παραδέχεσαι κάτι με κάνεις και σε λατρεύω!
Πώς να σου κρατήσω κακία τώρα! χαχαχαχα

Υ.Γ2 σαλονια αμπαλε λεμε τα γηπεδα υψηλου επιπεδου.
Δηλαδή;
Γήπεδα σε υψίπεδα;
Οροπέδια;

Καλά λέω εγώ ότι είσαι κοιλημένος με την μπάλα!

Υ.Γ3 δεν μου απαντησες γιατι οι κρητικοι την κανανε ?
Επήγανε για την Κρήτη.. έχει καλύτερο κλίμα επαέ!


Υ.Γ4 η κυρά Βαγγελής ειναι Tρανσεξουαλ
Ερμαφρόδιτη.. πέστω και έτσι..

Η κυρά Βαγγελιό
Της κυρά Βαγγελής
Ω Βάγγιο!

Αρχαία ελληνικά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
ρε παιδια παρτε μια θεση εδω γιατι αυτος θα με τρελανει.
ή εγω ειμαι χαζος οπως λεει ο λεβεντης μας ( το χαζος το περναω σκυλακι.προσπαθω να σου κανω πλακα και να μην μιλαω ασχημα.οταν το παιζεις σοβαρος πρεπει και να εισαι.μην το πας αλλου γιατι θα χαλασουμε το ποστ) ή δεν ξερει να γραφει.
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια παρτε μια θεση εδω γιατι αυτος θα με τρελανει.
ή εγω ειμαι χαζος οπως λεει ο λεβεντης μας ( το χαζος το περναω σκυλακι.προσπαθω να σου κανω πλακα και να μην μιλαω ασχημα.οταν το παιζεις σοβαρος πρεπει και να εισαι.μην το πας αλλου γιατι θα χαλασουμε το ποστ) ή δεν ξερει να γραφει.

Φεύγω πάω να πλακωθώ στα κρασιά και τα μπριζολίδια!

Υ.Γ. 1 Και εγώ σε αγαπάω!
Υ.Γ. 2 Πλάκα κάνουμε και εμείς! (μεταξύ σοβαρού και αστείου λέγονται πάντα οι μεγάλες αλήθειες!)
Υ.Γ. 3 Δώστε του κάποιος ένα βραβείο!
Υ.Γ. 4 Δεν αντέχω τα υστερόγραφα!
Υ.Γ. 5 Τι θα κάνεις με την ΣΑΡΑ και την ΜΑΡΑ.. είναι καλά κορίτσια ξανασκέψου το.. Δημοκράτη!
Υ.Γ. 6 Άντε Γεια (για σήμερα)
 

DeletedUser2573

Guest
1. οσο και αν δεν το πιστευεις δεν εχω τιποτα μαζι σου και δεν εχω λογο να μην σε αγαπω
2. οπως το λες.σε αυτο τα βρηκαμε :)
3.απο το στομα σου και στης μελωδιας το αυτι !!!
4.τα λατρευω
5.θα βαλω θεμα στα παιδια.πρεπει να παρουμε ολοι μαζι αυτην την αποφαση.αλλιος τι δημοκρατια εχουμε ????
6. γεια και απο μενα.να περασεις καλα και πιες και ενα ποτηρακι στην υγεια μου.την χοληστερινη και το νου σου !!!


Υ.Γ φιλιακα
d2ac27de60ec474f865c3a3.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
καλημερα γιωργη.παρε ενα καναπεδακι ρε συ.μεγαλο γιατι θα φερω και το φιλαρακι μας ;)
 

DeletedUser

Guest
ρεεεει ποιο ειναι αυτο το πεκινουα που νιαουριζει ολη την ωρα κ δε μας αφηνει να κοιμηθουμε??
αντε αγορι μου να παιξεις LEGO να φτιαξεις θαυματα κ πραγματα να χαρεις γιατι αμα σε ρωτανε για γκρεπολις ειναι κριμα να λες οτι σ'ενα πολεμικο παιχνιδι εγω παιδια εχτιζα...κ μαλιστα παρανομα ουτε ενσιμα δε κολαγες στους λαθρομεταναστες που μαζεψες

ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ
 

DeletedUser

Guest
Ρε μαγκες, χωρις να θελω πραγματικα να μπω και να ασχοληθω με την ολη κουβεντα ιδιαιτερα, θελω απλα να μου λυσετε μια απορια...
Πως γινετε μια συμμαχια η οποια ειναι πρωτη σε ποντους επιθεσης και πρωτη σε ποντους αμυνας να θεωρειτε συμμαχια χτιστων???
Πραγματικα θελω απλα να μου εξηγησετε την λογικη πισω απο αυτο.
Εχετε ιδεα ποσες επιχειρησεις και ποσες κατακτησεις τρεχανε παραλληλα με το "χτισιμο" των θαυματων???
Ειναι τοσο περιεργο δλδ που μια συμμαχια λειτουργει σωστα και εχει συμμετοχη να κανει παραλληλα και τα 2???
Η μηπως νομιζετε οτι ολοι οι παικτες ειναι καθαρα επιθετικοι?
Υπαρχουν παιδια που παιζουν κυριως με αμυνες, αυτοι ειναι που στελνουνε και πρωτοι υλες στα θαυματα ενω εμεις οι υπολοιποι βγαζουμε αμυνες σε συνορα η κανουμε επιθεσεις.
Ξερετε ποσες ΚΑΘΑΡΕΣ θαλασσες εχουν οι ΕΛ. ΕΛ???
Δλδ τα παιδια που ειναι στα νερα αυτα δεν πρεπει να στειλουνε υλες που ειναι και κοντα για να μην χαρακτηριστουν κτιστες?Και τι να κανουν? να στελνουν 20 και 30 ωρες μακρια επιθεσεις???
Υπαρχει οργανωση κυριοι!!! Ο καθε συμμαχος μπορει και προσφερει με τον Χ - Ψ τροπο οταν και αν του ζητηθει.
Ακου κτιστες οι ΕΛ-ΕΛ....
Ελεος κυριοι ΕΛΕΟΣ.

Υ.Γ: Επειδη μαλλον δεν ξερετε ποιοι ειναι οι ΕΛ-ΕΛ.
Λιγα απο τα παιδια ανηκαν απο την αρχη σε αυτην την συμμαχια, η συμμαχια στην τωρινη της μορφη απαρτιζετε απο παικτες απο πολλες και διαφορες συμμαχιες ειτε μικροτερες ειτε μεγαλυτερες σε πορεια χρονου που πλεον ολοι παιζουμε κατω απο την ιδια σημαια.
Πολλοι απο εμας συνεργαζομασταν και στο παρελθον παροτι ανηκαμε σε αλλες συμμαχιες αλλα αυτο που προσφερει η ΕΛ ΕΛ στα μελη της ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ απο που εχουν ερθει, ειναι αρχικα σεβασμος γτ κανεναν αντιπαλο που δεν σεβομασταν δεν βαλαμε κατω απο την σημαια μας, δευτερον οποιος εχει μπει σε skype - teamspeak η δεν ξερω και εγω τι και δεν εχει μιλησει μαζι μας δεν μπορει να καταλαβει το κλιμα αυτης της συμμαχιας, εχουν ερθει ποσα παιδια απο ποσες συμμαχιες, εδω ειμαστε να σας πει εστω και ενας οτι απο την πρωτη μερα δεν ενιωσε κομματι αυτης της συμμαχιας η οτι ενιωσε οτι υπαρχει η παραμικρη κλικα αναμεσα μας η δεν ξερω και εγω τι.
Σαν συμμαχοι ειμαστε δεμενοι, ειμαστε πλεον φιλαρακια μεταξυ μας.
Και οταν υπαρχει αυτου του ειδους το δεσιμο σε μια ομαδα, η ομαδα κανει "Θαυματα" !!!
Και τελος κυριοι υπαρχει οργανωση και πλανο.

Φιλικα Νικος - MasterDorian.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
EΓΩ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΕΞΗΣ...ΣΚΥΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ...Ο ΜΑΣΚΑΡΙΤΟ ΣΤΗΝ 64?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΡΧΗΓΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΕΛΕΥΣΙΣ..ΣΤΗΝ 56 ΗΤΑΝ ΡΕ ΝΟΥΜΠΑ ,ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ!!!!
 
Κορυφή