ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ-ΚΛΟΠΗ ΘΑΥΜΑΤΟΣ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

-PNS-

Άρμα
Ως ουδέτερος παρατηρητής, θα κάνω και εγώ κάποιες βασικές παρατηρήσεις για το όλο θέμα...

1. Δεν μπορεί να επιστραφεί κάτι, το οποίο ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΤΙΣΤΗΚΕ. Και η Αμερικανίδα, στη Βαρκελώνη, αν δεν κάνω λάθος, ήταν πολύ μπροστά από την Πατουλίδου, αλλά σκόνταψε και κέρδισε η δικιά μας. Από τη στιγμή που το θαύμα ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ δεν μπορεί να επιστραφεί...
2. Οι διαχειριστές οφείλουν σε αυτή την περίπτωση, έστω και κόντρα στην πολιτική της εταιρείας, να ανακοινώσουν ποιος ήταν ο παίκτης που έκανε την λαμογιά...
3. Εφόσον αυτός προέρχεται, από την συμμαχία που έκανε τελικά το θαύμα, όπως και πιστεύω τελικά ότι συμβαίνει, τότε υπάρχει μέγα ηθικό θέμα...
4. Ακόμα και αν συμβαίνει το παραπάνω σενάριο και η ηγεσία της συμμαχίας που έκανε τελικά το θαύμα δεν έχει καμία ανάμειξη στην λαμογιά, οφείλει, αν φοράει παντελόνια, να ρίξει το θαύμα επίπεδο, να αφήσει την άλλη συμμαχία να το χτίσει και μετά αν έχει τα... αυγά να πάει να το σπάσει, ώστε να το ξαναχτίσει αυτή καθαρά και δίκαια...
5. Από εκεί και πέρα, το παιχνίδι έχει καταντήσει ως αρένα με λαμογιές κάθε τύπου. Σε όλες τις συμμαχίες γίνονται παραβάσεις, και μάλιστα χοντρές, οπότε δεν μπορεί κανένας να τον παίζει οσία παρθένα...
 

DeletedUser13617

Guest
Ο καθένας εδώ μέσα γράφει και ξαναγράφει χωρίς να υπάρχει κανένα αποτέλεσμα.
Ακούστηκε από επιστροφή θαύματος, για κλεψιές , για κανονισμούς παιχνιδιού που δεν
εφαρμόζουν η διαχειριστές η εφαρμόζουν κατά το δοκούν... για ηθικά θέματα και πάει λέγοντας...
Δεν μου λέτε ποιος κανονισμός λέει για επιστροφή θαύματος ??? ποιος κανονισμός τέλος πάντων
είναι γραμμένος στο grepolis και δεν εφαρμόζουν οι διαχειριστές ??? υπάρχει κανείς να δώσει καμία Απάντηση ???

§10)Δίκαιο και Ισόνομο Παιχνίδι

Σε οποιαδήποτε περίπτωση που ένας παίχτης ή μια ομάδα παιχτών λειτουργεί βάση των κανόνων αλλά παρεμβαίνουν με τις πράξεις τους στην δίκαιη και παράλληλα ισόνομη έκβαση του παιχνιδιού, δίνοντας ξεκάθαρο προβάδισμα σε αυτούς, έχουμε το δικαίωμα της επιβολής ποινών στους εν λόγω λογαριασμούς.


Όταν ένας παίχτης κάνει κάποια παράβαση τιμωρείται ο ίδιος...πουθενά δεν υπάρχει συλλογική ευθύνη
( να την πληρωνουν παίχτες η συμμαχια χωρίς να υπάρχει κάποια παράβαση κανόνων)

Στην προκειμένη περίπτωση ο παίχτης που έκανε την παράβαση φαντάζομαι έχει ήδη τιμωρηθεί από τους διαχειριστές.

Δεν μου λέτε ρε μάγκες...όταν κάποιος έχει οργανώσει κάποια ομαδική...και ο ρουφιάνος ( κατάσκοπος ) της κάθε συμμαχίας
στέλνει το ραβασάκι του τι είναι ??? εκεί είναι ηθικό ???
είναι ηθικό να υπάρχουν παιδιά που να έχουν ξενυχτίσει να έχουν φάει ώρες για να βγάλουν ένα πλάνο και να έρχεται ένας
ρουφιανάκος και να πετάει στον καδο τον αχρήστων τον κόπο τους ??? τον χρόνο τους ??? και το χρήμα τους ???
Τι πρέπει να πεί η σύμμαχία...να στείλει στην διαχείριση αίτημα ότι ενώ είχαμε ομαδική πατώσαμε λόγο *********
και θέλουμε πίσω τον στρατό μας ή τις πόλεις μας ???
είναι ηθικό οι διπλοτριπλοτετραπλοι λογαριασμοί ????
είναι ηθικό να έχεις έναν παίχτη ομαδική...να βγαίνει από την συμμαχία που είναι και να μπαίνει
σε αντιπαλη υπέρ μόνο και μόνο για να μπαζωθεί ???
είναι ηθικό η διπλωματία κάτω από το τραπέζι και το ******* παιχνίδι που έχουν παίξει ορισμένοι σε άλλους
κόσμους και τώρα ζητάνε τα ρέστα ?????
Τι λέτε ρε μάγκες που περιμένετε και απάντηση από τους διαχειριστές ΄για το θαύμα σας.
ας προσέχατε ποιους παίχτες είχατε πάνω στα νησιά σας που κάνατε το θαύμα........
Αλήθεια ότι είσασταν μπροστά που το ξέρατε ??? μήπως από ρουφιανάκος που έχει η υπέρ σας ???
ρε πολύ ηθική έπεσε εδώ μέσα που θα ζητήσετε και τα ρέστα.
Πολεμικό παιχνίδι είναι σε όποιον δεν αρέσει υπαρχει και το farmerama.

Και κάτι προς τους Ιδρυτές μου.
Λιάκο - Θάνο εύχομαι όλο αυτό να είναι μαγκιά της συμμαχίας μας
Έτσι πονάει περισσότερο.

Καλό βράδυ παιδάκια...μπορεί να μην κάνατε θαύμα...αλλά κάτι πήρατε...
Το δικό μας το βλέπεται ??? ελάτε σπάστε το και αφήστε την κλάψα στους διαχειριστές.

[8ea]Προειδοποίηση: Δεν επιτρέπεται απαράδεκτο λεξιλόγιο στο κεντρικό φόρουμ.
Αφαιρέθηκαν οι επίμαχες λέξεις.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΕΣΥ ΡΕ "ΜΑΓΚΑ" ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕΣ? ΑΥΤΟ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΡΩΤΑΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΗΤΑΝΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ?

ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΤΟ 50% ΜΕΙΩΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΜΑΣΤΑ 3,5+ ΩΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΥΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ (ΕΔΩ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ http://prntscr.com/47b50c).
 

DeletedUser11640

Guest
Συμπαιχτη ΗΛΙΑΣ-ΣΤΕΛΛΑ πραγματικα εφώσον δεν σε ενοχλεί αυτο που συνεβει, οχι πως σε ρωτησαμε σου ευχομαι τοτε πραγματικα να σου συμβει παρομοιο παρειστατικο, να εχεις χαλασει δεκαδες ευρω και στο τελος να γινει μια τετοια λαμογια. ελπιζω τοτε να συμπεριφερθεις όπως τώρα..Θα ήθελα να γράψω και άλλα για τα παραπανω σου σχόλια αλλα επειδή τα βρίσκω όλα λανθασμενα και επειδη πιστευω οτι δεν δεν θα καταφερω σου τα αλλαξω, απλά δεν θα απαντησω περαιτέρο..
 

DeletedUser14033

Guest
ηλια οταν λες στην συμμαχια μου ειναι ενας και ενας ενοεις οπος ο
ΗΛΙΑΣ-ΣΤΕΛΛΑ;;;
δεν μου λες
ΗΛΙΑΣ-ΣΤΕΛΛΑ οταν λες "θαυμα δεν κανατε αλλα κατι πηρατε" τι ενοεις;;;
δεν μας το κανεις ψιλα να το καταλαβουμε;
δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου.
δεν χρειαζετε αλοστε, μια χαρα τα καταφερες μονος σου.
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΠΗΡΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΥΨΙΛΟΝ
ΔΕΣ ΤΟ
http://i.imgur.com/ZVUM0YJ.png
ΚΑΙ ΑΥΤΟ
http://i.imgur.com/0kNYABw.png
ΚΑΙ ΑΥΤΟ
http://i.imgur.com/wWKaDuU.png
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΜΑΓΚΙΑ ΠΟΙΑΣ ΣΥΥΜΜΑΧΙΑΣ;;;
ααααααααααα ξεχασα να συστηθω. ο popaye13 ειμαι στον υψυλον το TALOS000 ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΗΝΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΥΜ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΩ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΟΠΟΣ ΜΙΛΑΩ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΑ ΙΣΙΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9810

Guest
Καλό βράδυ παιδάκια...μπορεί να μην κάνατε θαύμα...αλλά κάτι πήρατε..

καλα ρε ηλια πιστευα οτι ειχεσ ενα επιπεδο,τοτε που σε γνωρισα εγω και τα λεγαμε σε ειχαν παρατησει καποια ατομα που τωρα λεσ ιδρυτεσ κ παλι κυριοσ ησουν.δεν θα κανω παντωσ την χαρη σε κανεναν εγω να αρχισουμε εδω ποιοσ την εχει πιο μεγαλη.αν δεν καταλαβενετε την ουσια του θεματοσ κ πιστευετε ειναι το θαυμα οκ τοτε,ολα καλα.
 

DeletedUser

Guest
ολοι η κουβεντα εδω γιατι γινετε?
για να απαντησουν οι διαχ του grepo?
αν απαντησουν εδω μεσα γραψτε μου
4 χρονια ειμαι εδω κουβεντα δεν τους πηρα
αντιθετα ειναι λαληστατοι στο κεντρο υποστηριξης.

συζηταμε αν θα πρεπει να σας δωσουμε το θαυμα που καναμε?


οσο αφορα τους συμμαχους μου ολοι ειναι ενα και ενα παιδια
και ο καθε ενας εχει την γνωμη του

οποτε μην λεμε εδω μεσα για επιπεδα κτλ

καμια αλλη ερωτηση εχουμε?

οσο αφορα την καταταξη φιλε ποπαυ ενα θα σου πω
το grepo δεν ειναι κατοσταρι αλλα μαραθωνιος!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14033

Guest
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΦΙΛΕ ilias7mp
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ.
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ;
Η ΒΡΟΜΙΑ ΚΑΙ Η ΚΛΕΨΙΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑΣ-ΣΤΕΛΛΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΟΣ ΤΟΥ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΜΦΙΒΑΛΩ.
ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΧΗΡΗΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΟΣΗ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΚΡΗ.
ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΤΗΣ ΛΕΓΕΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΦΙΛΕ ilias7mp
 

DeletedUser9810

Guest
οπωσ σου εχω ξαναπει ilias7mp αφου εσυ εισαι οκ και πιστευεισ οτι εχεισ ενα καθαρο θαυμα με το σπαθι σου,ολα καλα τοτε.δεν ζητησαμε κατι απο εσασ και κατα την γνωμη μου ισωσ δεν εχετε καταλαβει και τι ζηταμε,ποιο ειναι το θεμα μασ,παντωσ εσεισ εχετε παρει την θεση σασ και οπωσ ειπα ολα καλα.το επιπεδο δεν ηταν για εσενα,αλλα για τον φιλο ηλια-στελλα που ελπιζω να με καταλαβε.
 

DeletedUser

Guest
το ηθος και το υφος δεν μπορεις να το κρινεις απο ενα ποστ ειτε συμφωνεις ειτε διαφωνεις
παμε τωρα στο ζουμι
εγω μεσα ειμαι και μακαρι να συναντηθουμε στο game γιατι με τοσες σφαλιαρες που ριχνουμε στους ΖΕΤΑ
πλεον αρχισαμε να τους συμπαθουμε
οποτε νεοι αντιπαλοι ειναι καλοδεχουμενοι!
 

DeletedUser14033

Guest
ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΛΕΕΙ;
ΟΣΟΙ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΑΝ ΜΠΟΡΩ.
ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΑΣΙΑ ΑΝ ΣΥΜΦΟΝΩ Ή ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ.
ΠΟΣΟ ΠΟΙΟ ΚΑΘΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ;
ΠΑΝΤΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΕΙΝΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΤΥΠΑΚΙΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΟΥΝ ΓΝΩΜΗ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13584

Guest
ηλια....θα τα πουμε σε λιγο καιρο....κυριακη κοντογιορτη......οταν το θαυμα με το οποιο λετε οτι κανατε οπως το κανατε,,,,,,,το ξεπουλησετε στις λεγεωνες και αυτο....αφου ειναι ηδη κανονισμενο.....απο πριν....αρα...τι μαραθωνιο μου λες εσυ.........η παραγκα του μπαρμπα-θωμα ειναι για εσας το παιχνιδι.......δυστυχως
 

DeletedUser

Guest
νικολα οσο υπαρχει η συμμαχια μου στο υ και εχει ενα θαυμα ο κοσμος δεν βγαζει νικητη
αυτα αν σε καλυψα.
τωρα πως ξερεις εσυ αν και τι ειναι κανονισμενο και δεν το ξερω εγω ειναι αλλου παπα ευαγγελιο
 

DeletedUser13618

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΟ ΤΟ POST ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ FOROUM ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ.
ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΣΤΙ ΠΟΛΕΜΟΣ!!
ΣΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΘΙΚΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ!!
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ,ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ,ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΕΧΝΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΘΕΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ...
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ DEATH KAI ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΞΥΛΟ Κ ΟΣΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΑΤΟΧΗ ΜΑΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟΥΣ DEATH ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ DEATH!!

ΥΓ.1
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ!!
ΥΓ.2
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΓΚΕΣ ΤΡΙΓΥΡΩ (ΟΧΙ ΤΟΥ ΘΩΜΑ,Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΟΝΟΜΑ)ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΕΤΕ...ΜΠΟΡΕΙΤΕ???
ΥΓ.3
ΗΛΙΑ..ΛΥΚΕ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11640

Guest
Συμπαίχτη mihalis007 απο ποιόν πλανήτη κατέβηκες; Θεωρεις υπερβολες τα οσα ζητάμε, αν σας συνεβαινε αυτό θα ήθελα να δω πολύ την αντίδραση, θα ήσουν και εσύ "χαλαρός" όπως έγραψαν οι συμμαχοί σου; Λες ότι δεν γνωρίζει τι έγινε αν και έγραψες ότι διάβασες το "ποστ". Δεν βγαζουν άκρη αυτά, Σκοπός του θέματος είναι να μάθουν όλοι τι έγινε και να δικαιωθούμε γιατί όπως γράψαμε, ειμασταν μπροστά στο θαύμα, αν γινοταν η παρανομία αυτή, το θαύμα θα το κοιτάγατε με κιάλια.. όσο για αυτά που γράφεις για το τι υπαρχει και τι όχι στον πόλεμο, δεν υπαρχει λογικη κλπ, τοτε δεν θα επρεπε να υπαρχει και διαχείριση και αν σε ρωτησω κάτι τελευταίο. Έχεις κάνει ποτέ σου αίτημα υποστήριξης στην διαχείριση για κάποιο παιχτη; Αν ναι καταλαβαινεις αναιρούνται όσα γράφεις..
 

DeletedUser8130

Guest
θα ήθελα να ήξερα αμα το χάνατε εσεις με αυτον τον τρόπο τι θα κανάτε και τι θα γράφατε τωρα... Μάλλον τα ίδια και χειρότερα. Αυτό που έγινε ειναι αδικία τελεία και παύλα. Δεν ξέρω απο ποιόν έγινε αλλα εσείς έχετε κάτι που δεν σας ανήκει όχι η Λεγεώνα εσείς!!!! Στην τελετή παράδοσης-παραλαβής του θάυματος θα μας καλέσετε? ΗΛΙΑ-ΣΤΕΛΛΑ καλά τα γράφεις είσαι ιθαγενής?
Ηλίας και εδώ(παίκτης του γκρέπολις απο τον Μάρτιο του 2011 μπαναρισμένος μία φορά για μια ημέρα και μόνο για ονομασία πόλεων)
 

DeletedUser

Guest
με τους διπλούς λογαριασμούς πολλοί το έχετε παρακάνει , ανεχόσαστε και το βρίσκετε έξυπνο και στρατηγικό να έχετε ρουφιάνο σε άλλη συμμαχία άρα το βρίσκετε και ηθικό .

Τώρα στο θέμα μας , εάν χακάρανε τον λογαριασμό τότε όχι μόνο πρέπει να αποκλειστεί ο παίκτης που το έκανε αλλά πρέπει και η ίδια η εταιρία να κινηθεί νομικά εναντίων του , εάν τον χακάρανε τον λογαριασμό αλλά δεν βρίσκει η εταιρία ποιός το έκανε οφείλει να κάνει βαθύτερη έρευνα και να ζητήσει την συνδρομή της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος .

Από εκεί και πέρα εάν έχει γίνει χακάρισμα πρέπει να βρεί μία λύση που θα ικανοποιήσει τους παίκτες της συμμαχίας που έχασε το θαύμα , γιατί σε περίπτωση χακαρίσματος τότε αυτομάτως η ίδια η εταιρία δηλώνει ότι είναι ανίκανη να προστατέψει τους πελάτες της . Δέν έχω διαβάσει του κανόνες της εταιρίας για την περίπτωση χακαρίσματος αλλά εάν γράφει ότι δεν είναι υπεύθυνη εκείνη δεν ισχύει , με έναν δικηγόρο γάτα την κάνεις να τρέχει και να μην φτάνει .

Αν έχει χακαριστεί ο λογαριασμός τότε κανένας μας δεν πρέπει να είναι ευχαριστημένος ( παίζω στην 9 Λεγεώνα ) γιατί μπορεί να συμβεί ανά πάσα στιγμή σε όλους .

Στην περίπτωση που οι 2 παίκτες παίζανε σε κοινή σύνδεση και ο ένας από τους 2 προέβει σε αυτή την πράξη , τότε μην το συζητάτε κάν , μου είναι αδύνατον να πιστέψω ότι είναι 2 παίκτες σε αντίπαλες συμμαχίες με κοινή σύνδεση ή υπολογιστή και μεταξύ τους δεν τα βρίσκουν ....

Τέλος γνωρίζουμε όλοι ότι υπάρχουν παίκτες που παίζουν μια μικρή περιουσία στο παιχνίδι ( μπορούνε και το κάνουνε και δεν τους κατηγορώ μην παρεξηγηθώ ) , εάν λοιπόν κάποιος που τα έχει χώσει χοντρά στο παιχνίδι , υποθετικά πάντα ... τα έχωσε και στον παίκτη για να σπάσει το θαύμα , τότε δεν μπορεί να γίνει τίποτα και από κανέναν ...

Διάβασα κάπου ότι πράσινοι μπαίνανε στην 9 Λεγεώνα για να βοηθήσουν έ και ; σε ποιον δεν έγινε αυτό ; και σε ποιόν κόσμο δεν έχει γίνει ;

Κάτι ανάλογο με το σπάσιμο του θαύματος έγινε και με την 9 Λεγεώνα - ξαφνικά παίκτης έφυγε από νησί με θαύμα και έγινε φάντασμα ... υπήρξε κατευθείαν άμεση ανταπόκριση από τους συμμάχους και πήραν την πόλη . Και εντελώς τυχαία σε δευτερόλεπτα με το που έγινε φάντασμα οι Άγαμοι στέλνανε μηνύματα ειρωνικά ....

Μην προσπαθήτε να μειώσετε την νίκη της Λεγεώνας , έγινε μεγάλη προσπάθεια από τους συμμάχους , προσωπικά ΄βάραγα 5λεπτα με σπασμένα δάκτυλα ....

Άλλο η ΝΙΚΗ και άλλο το χακάρισμα αν και εφόσον έγινε !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Αν και θα βγει σύντομα ο Community Manager να σας απαντήσει για το θέμα αυτό, θα απαντήσω μόνο στο θέμα του hacking που γράφτηκε από πολλούς και δυστυχώς έδωσαν τροφή άλλοι για ανούσια σχόλια.

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κλάπηκε κωδικός παίκτη απ' τη βάση δεδομένων της Innogames. Εάν ποτέ υπήρχε αυτή η περίπτωση τότε αυτόματα θα είχαν ενεργοποιηθεί διάφορες δικλείδες ασφαλείας και σίγουρα το πρόβλημα θα ήταν γενικό και όχι ατομικό.
Επίσης δεν μπορούμε να γνωρίζουμε εάν ο κωδικός κλάπηκε απ τον υπολογιστή του παίκτη, ωστόσο δε μπορεί η εταιρεία να φέρει ευθύνη για τον κάθε υπολογιστή 17 εκατομμύρια παικτών. Ο κάθε παίκτης έχει αποκλειστική ευθύνη για τον λογαριασμό του και για τη προστασία του. Εάν θεωρεί ο παίκτης ότι έχει γίνει κλοπή προσωπικών δεδομένων τότε μπορεί να απευθυνθεί στην Υπηρεσία Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος.

[/kni]
 

DeletedUser13617

Guest
θα ήθελα να ήξερα αμα το χάνατε εσεις με αυτον τον τρόπο τι θα κανάτε και τι θα γράφατε τωρα... Μάλλον τα ίδια και χειρότερα. Αυτό που έγινε ειναι αδικία τελεία και παύλα. Δεν ξέρω απο ποιόν έγινε αλλα εσείς έχετε κάτι που δεν σας ανήκει όχι η Λεγεώνα εσείς!!!! Στην τελετή παράδοσης-παραλαβής του θάυματος θα μας καλέσετε? ΗΛΙΑ-ΣΤΕΛΛΑ καλά τα γράφεις είσαι ιθαγενής?
Ηλίας και εδώ(παίκτης του γκρέπολις απο τον Μάρτιο του 2011 μπαναρισμένος μία φορά για μια ημέρα και μόνο για ονομασία πόλεων)

Έχουν περάσει τόσες μέρες και ακόμα και ακόμα στην κλάψα για το θαύμα...
Ξέρετε που είναι ελάτε σπάστε το...
Όσο για το Ιθαγενής κοιτάξου στον καθρέπτη σου.

Η ημερομηνία εγγραφής σου: 23/05/2010 Χωρίς καμία μέρα ποινής από Μάιο του 2010 μέχρι σήμερα.
 

DeletedUser

Guest
καταρχας οι αγαμοι κλεισανε το θαυμα νωρητερα απο τους deathwish.και φτασανε στο 50% των επιταχυνσεων.οποτε το θαυμα θα κλειδωνε στους αγαμους.εγω το γνωριζω διοτι με αρκετους deathwish μιλαμε δεν χρειαζονται οι διπλοι.

οτι εγινε εγινε δεν νομιζω να δωθει πισω το θαυμα ουτε τπτ σχετικο οποτε η λυση ειναι το σπασιμο του οπως ειπαν και οι deathwish.

απο την μια ειναι αρκετα καλο μιας και θα υπαρξει ακομη περισοτερο ενδιαφερον στην 44.

φαινονται ποιοι παιζουνε κατω απο το τραπεζι δεν χρειαζεται τα γραμματα - ουτε τα λογοπαιγνια του καθενος για να υποστιριξει την γνωμη του.

και χερομαι που η παρεα μ και εγω δν τους εχουμε συμμαχους.

θα τα ξαναπουμε στο θαυμα σας επανω.
 
Κορυφή