Grepolis 2.0!!!

DeletedUser

Guest
παντως εγω που παιζω την καινουρια εκδοση σε ξενο σερβερ, εχω να πω οτι απλα σκιζει!
για την ελληνικη μαλλον απο πασχα κ βλεπουμε οπως το κοβω, αλλα οσοι θελετε να παρετε μια ιδεα δοκιμαστε σε αυτη τη διευθυνση zz3.grepolis.com, κ επιλεξτε κοσμο 3

ειναι γεματος ..δωσε μας καμια φωτογραφια να δουμε
 

DeletedUser

Guest
ναι,θελω να δω πως ειναι.προσπαθησα κι εγω να μπω αλλα ειναι γεματος.ανεβασε καμια φωτο,δικιο εχει ο φιλος απο πανω

Ακυρο το υπογραμμισμενο.βαζω εγω φωτο.
grepolis_news_01.jpg

και απο την επομενη βαζω μονο το url γιατι ειναι τεραστια και πρεπει να τη δειτε σε ολο της το μεγαλειο
http://i54.tinypic.com/2j0fc6t.png
λοιπον αυτα ειναι τα γραφικα πανω-κατω.και για να καταλαβετε περισσοτερα δειτε αυτο το βιντεακι:http://www.youtube.com/watch?v=Q_jm856iHB8

και θυμηθειτε πως δεν αλλαζουν μονο τα γραφικα,αλλα υπαρχουν πιο πολλα στοιχεια που κανουν το παιχνιδι πιο διασκεδαστικο (7 θαυματα,κοσμος ηρωων,εξυπνο farming,φοινικες (λαος),αδης (θεος) κ.ά.)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλησπερα,μια ερωτηση πανω στο grepolis 2 .βλεπω οτι αναφερετε το grepolis 2 θα ανοιξει βετα server?
 

DeletedUser

Guest
[kin]Η έκδοση 2.0 έχει εφαρμοστεί σε beta εδώ και καιρό... είμαστε εν αναμονή πότε θα δώσει το φως η εταιρεία να τον προσαρμόσουμε και σε Ελληνικό κόσμο...[/kin]
 

DeletedUser

Guest
εχω δει στο φορουμ της συμμαχιας μου ποστ που λεει πως θα βγει σημερα.ειναι αληθια;
 

DeletedUser

Guest
Άλλη μια ερώτηση , η 2.0 έκδοση θα μπει σε όλους τους server ή μόνο σε έναν καινούριο κόσμο που θα δημιουργηθεί ; Πάντως εμένα ωραίος μου φαίνεται μόνο που δεν μπορώ να είναι έτσι η επισκόπηση πόλης .
@Van Sider μάλλον θα έπρεπε να μας είχαν ενημερώσει πιο πριν άμα ήταν να μπει σήμερα .. :d
 

DeletedUser

Guest
εχω δει στο φορουμ της συμμαχιας μου ποστ που λεει πως θα βγει σημερα.ειναι αληθια;

[kin]Για να έχετε έγκυρη ενημέρωση για τις εξελίξεις του παιχνιδιού, θα πρέπει να παρακολουθείτε αυτό το Φόρουμ...

Παράκληση στους Ιδρυτές & Αρχηγούς των Συμμαχιών να παραθέτουν και σχετικό Link όταν αναφέρουν στα Εσωτερικά τους Φόρουμ Ανακοινώσεις του Κεντρικού Φόρουμ ώστε τα μέλη που ενδιαφέρονται για τις εξελίξεις να διαβάζουν και την αυθεντική Ανακοίνωση...[/kin]
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα. θα ηθελα να ρωτισω αν υπαρχει το γρεπολις 2 ενεργοπιημενο σε σερβερ εκτος απο του ελληνικους π.χ. σε εναν αγγλικο κοσμο λεω εγω τωρα για να μπω να δω πως ειναι και τι καινουργες λειτουργειες εχει????
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστώ πολυ!!!!!!:helm:helm:helm:helm
οκ μπηκα ειναι σαφως πιο ωραιο ετσι το παιχνιδι και πιο ενδιαφερων αλλα πολλες επιλογες βγενουνε στα γερμανικα να φανταστω επιδει ειναι μπετα ακομα ο σερβερ ετσι?
και κατι ακομα εχουμε καμια πληροφορια για περιπου ποτε εδω στην ελλαδα? Π.χ. σε κανα 2μηνο????
 

DeletedUser1792

Guest
[slo]Δεν ξέρουμε πότε θα μπει αλλά πιστεύουμε σύντομα. :helm_wink[/slo]
 

DeletedUser

Guest
Να ρωτήσω κάτι άκουσα πως θα μπει ο θεός Άδης στο Grepolis 2.00 θα μου πείτε όμως τι ξόρκια κάνει και τι καλό ή κακό προσφέρουν;this is grepolis!
 

DeletedUser

Guest
[kin]Δεν υπάρχει ακόμη κάποια σχετική Ανακοίνωση...[/kin]
 

DeletedUser

Guest
Να κανω κ γω μια ερωτηση με την σειρα μου..

Η καινουρια εκδοση θα μπει σαν update σε ολους τους κοσμους η θα μπει σε καποιον καινουριο κοσμο ?
 

DeletedUser

Guest
απορια

παιδια,οι αλλαγες αυτες θα γινουν και στους παλαιοτερους κοσμους?
 

DeletedUser4390

Guest
δεν το καταλαβα.

9 μήνες μετά τη δημιουργία του κόσμου,η απαιτούμενη (250 000 000) συνολική βαθμολογία από τις κορυφαίες συμμαχίες,
θα μειώνεται κατά 13.000.000 το μήνα.

τι εννοεί με αυτό?
 

DeletedUser

Guest
[font="calisto
mt"]Τα Θαύματα του Κόσμου[/font]

The Age of World Wonders-Η Εποχή των Θαυμάτων του Κόσμου

Η εποχή των θαυμάτων αρχίζει όταν πληρούνται οι ακόλουθες προϋποθέσεις:

[*] Ο κόσμος έχει υπάρξει για περισσότερο από 9 μήνες.
[*] Η συνολική βαθμολογία από τις καλύτερες 50 συμμαχίες είναι τουλάχιστον 250.000.000.
[*] 9 μήνες μετά τη δημιουργία του κόσμου,η απαιτούμενη (250 000 000) συνολική βαθμολογία από τις κορυφαίες συμμαχίες,
θα μειώνεται κατά 13.000.000 το μήνα.



[kin]Για να γίνει κάποιο θαύμα, θα πρέπει να υπάρχει η προϋπόθεση των 250.000.000, σε περίπτωση που δεν υπάρχει, τότε θα μειώνονται οι απαιτούμενοι πόντοι κατά 13.000.000 το μήνα...[/kin]
 
Κορυφή