Grepolis 2.0!!!

DeletedUser

Guest
εχει προβληματα γιατι υπαρχουν και bugs
πολλα bugs
 

DeletedUser4282

Guest
Ολα θα γινουν παράλληλα με τον εορτασμό των γενεθλίων του Grepolis.Παρακαλούμε λίγη υπομονή!

ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΟΤΙ Η ΕΚΔΟΣΗ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ 2 ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΝΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΧΘΕΙ. ΑΛΗΘΕΥΕΙ?
 

DeletedUser4683

Guest
Εσυ φιλε μου να ελπιζεις να μπει σε ολους τους κοσμους!!!Εχεις ακουσει την παριμοα:μην αρνησε εαν δεν δοκιμασεις.;)








Φιλικα,Κωνσταντινος
 

DeletedUser4683

Guest
Ολα θα γινουν παράλληλα με τον εορτασμό των γενεθλίων του Grepolis.Παρακαλούμε λίγη υπομονή!

Κατσε μισο λεπτο!!!Εχει γινει ηδη εορτασμος των γενεθλιων του GREPOLIS αμα δεν ξερετε ποτε θα γινει πειτε οτι θα γινει καποτε.
 

DeletedUser

Guest
Εσυ φιλε μου να ελπιζεις να μπει σε ολους τους κοσμους!!!Εχεις ακουσει την παριμοα:μην αρνησε εαν δεν δοκιμασεις.;)








Φιλικα,Κωνσταντινος

την εχω ακουσει αλλα εχω ακουσει και το οπου ακουσ πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι
 

DeletedUser

Guest
paidia pote 8a vgei o kainourgios kosmos sto grepolis :d

[slo]
+5 πόντοι για Greeklish.
Διαβάστε τους κανόνες του φόρουμ για να μην δεχθείτε επιπλέον πόντους.
~> SLonE <~​
[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια ποτε 8α βγει η καινουργια βερσιον σας παρακαλω απαντηστε ;):)
 

DeletedUser

Guest
super
8a einai telio

[8EA]Και greeklish και spam.
Καμπανάκι για να μεταβείς στους κανόνες και να τους μελετήσεις, κατανοήσεις και κατόπιν τηρήσεις ευλαβικά, για την καλή λειτουργία του φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5267

Guest
γινετε να παιξουμε το GREPOLIS 2 η ειναι ακομα σε δοκιμαστικο σταδιο
 

DeletedUser

Guest
Πότε.......;;;;

ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΕΙ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?!
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΙΣΙΑ ΜΟΥ...!!!:confused:
 

DeletedUser

Guest
ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ!ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ GREPOLIS ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ
 

DeletedUser

Guest
Ποση υπομονή πια...

Ο εορτασμός του GREPOLIS (ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ...) πέρασε και δεν μπορούμε να περιμένουμε άλλο. στην καινούργια μου 4η πόλη θέλω να βάλω θεότητα τον Άδη.
Θέλω να δω τι γίνεται με τα 7 θαύματα.
Θέλω να διασκεδάσω στο GREPOLIS 2.0
 

DeletedUser

Guest
Περιμενω...Να δω...Ελπιζω ο κοσμος Ηττα με το νεο Grepolis 2.0 να μην αργησει και πολυ...Απο αυτα που εχω δει παντως φανταζομαι οτι θα ειναι κατι πολυ καλο...!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδιά τα θαύματα θα μας ωθήσουν να χτίζουμε και όχι να πολεμάμε . Επίσης μια ερώτηση , αν μια συμμαχία καταφέρει και χτίσει ένα θαύμα και μετά μια πόλη από το νησί χαθεί , τότε το θαύμα θα διαλυθεί ; Και εάν όλοι οι παίκτες από το νησί αλλάξουν συμμαχία το θαύμα θα καταστραφεί ; Άντε ανυπομονούμε να έρθει η καινούρια έκδοση !
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδιά τα θαύματα θα μας ωθήσουν να χτίζουμε και όχι να πολεμάμε . Επίσης μια ερώτηση , αν μια συμμαχία καταφέρει και χτίσει ένα θαύμα και μετά μια πόλη από το νησί χαθεί , τότε το θαύμα θα διαλυθεί ; Και εάν όλοι οι παίκτες από το νησί αλλάξουν συμμαχία το θαύμα θα καταστραφεί ; Άντε ανυπομονούμε να έρθει η καινούρια έκδοση !

Ισα ισα που θα δημιουργηθει λογος για λυσαλεες μαχες - καμια συμμαχια δεν θα θελει να αφησει καποια αλλη να ολοκληρωσει ενα θαυμα, οποτε θα προσπαθει να κατακτησει πολη στο νησι οπου χτιζεται για να το σταματησει. Επισης οι συμμαχιες για να εξασφαλισουν την ομαλη προοδο του χτισιματος ενος θαυματος πιθανοτατα θα προσπαθουν να "καθαριζουν" προκαταβολικα και ολα τα γειτονικα νησια ωστε οι αλλες συμμαχιες να απεχουν οσο γινεται περισσοτερες ωρες με αποικιακο απο το νησι του θαυματος. Πολεμοι θα γινονται αλλα θα υπαρχει γεωγραφικη στρατηγικη, πολυ περισσοτερο απ οτι τωρα.

Το τελευταιο ερωτημα ομως ειναι οντως ενδιαφερον: αν δυο συμμαχιες χτισουν η καθεμια απο 2 θαυματα και αποφασισουν να ενωθουν, τι θα γινει? Η νεα ενωμενη συμμαχια θα κερδισει αυτοματα εχοντας 4 θαυματα στο ενεργητικο της?
Η μηπως οταν η μια απο τις δυο συμμαχιες διαλυθει ωστε να ενωθει με την αλλη, καταστρεφεται και το θαυμα του νησιου? Φανταζομαι πως κανεις δεν θα ξερει ακομα....
 

DeletedUser3653

Guest
παντως εγω που παιζω την καινουρια εκδοση σε ξενο σερβερ, εχω να πω οτι απλα σκιζει!
για την ελληνικη μαλλον απο πασχα κ βλεπουμε οπως το κοβω, αλλα οσοι θελετε να παρετε μια ιδεα δοκιμαστε σε αυτη τη διευθυνση zz3.grepolis.com, κ επιλεξτε κοσμο 3
 
Κορυφή