Grepolis 2.0!!!

DeletedUser

Guest
Λάθος!

Οι σοβαροί παίχτες κ αυτοί ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ 4-5 ΛΟΓ/ΜΟΥΣ κ καλά συνδεδεμένους ή με πολλαπλές συνδέσεις ΘΕΛΟΥΝ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ για να καθαρίσουν οι σέρβερς από όλο αυτό τον συρφετό.

Απλά πρέπει να βρεθεί ένας τρόπος να μπουν στον νέο κόσμο οι πραγματικά ενεργοί παίχτες κ συμμαχίες ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΜΕΓΕΘΟΥΣ γιατί έτσι όπως είναι αδικούντε οι μικροί.

FatalError


ΠΡΩΤΟΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΥΤΟ ΔΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΠΑΜΠΟΛΙ ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ......
 

DeletedUser5220

Guest
πως μπορω να το δω?

γειας φιλοι πιτε μου πως μπορω να το δω? σας παρακαλω!!!!:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πάντως ένα θα πω...
Είδα να γράφει ο κάθε να μην πω τι και πρέπει να βάλω πιπέρι στο στόμα μου και δεν κάνει έχω και τις αιμορροΐδες μου....
Εμάς λέγανε αλλαζόνες, αλλά δεν μπορώ να ακούω χαζομάρες. Ο φίλος μου ξεχνάω πως τονε λένε, είπε ότι οι Μαπα δεν έχουν πυκνούς πυρήνες και δεν μπορούν να κάνουν θαύμα. Τι να πω κάποιοι κοιτούν το χάρτη με 3d γυαλιά και χάνουν τις λεπτομέρειες. Τελοσπάντων, σε βλακείες δεν απαντώ σοβαρά!!!

Το θέμα είναι ότι με τα θαύματα, σταματάμε να πολεμάμε, κοιτάμε το θαύμα και όχι τις μάχες. Δεν θέλω να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Προτιμώ τον κόσμο όπως έχει και να χτυπιόμαστε με τους Παγκρητιους (το άλλο μισό μας άφησε χρόνους) και το τον συφερτό που ακολουθεί...
Το βασικό είναι ότι από τις μάχες μας ρίχνουν στο χτίσιμο. (τουλάχιστον εμείς αν πούμε να κάνουμε θαύμα, θα το κάνουμε σε μέρος που θα χρειάζεσται 24 ώρες με το αποικιακό).
Αλλά όλο αυτό γιατί γίνεται;; Για να μπούμε σε έναν κόσμο των ηρώων πιο γρήγορο, πιο εθιστικό με περισσότερο premium και να στέλνουμε φραγκάκια στους Γερμανούς (λες και λίγα μας παίρνουν στην κανονική μας ζωή). Εγώ δεν θα καθίσω να καώ με τους καμμένους, έχω και άλλα πράγματα να κάνω στη ζωή μου. Αυτό είναι ένα παιχνίδι και ως τέτοιο το αντιμετωπίζω.. Η ταχύτητα του γαμμα νομίζω ότι είναι ιδανική. Παίζω στο παιχνίδι ένα χρόνο και νομίζω ότι δεν θα άντεχα πιο έντονους ρυθμούς. Αυτά από μένα.
ΥΓ Τρέξατε όλα τα καΐδια να μπείτε στον ηρώων. Τραχανοπλαγιάδες όλοι. Ούτε να παίζετε δεν μάθατε γίνατε και ήρωες.
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πάντως ένα θα πω...
πρέπει να βάλω πιπέρι στο στόμα μου και δεν κάνει έχω και τις αιμορροΐδες μου....
Εμάς λέγανε αλλαζόνες... είπε ότι οι Μαπα???

Στο στομα σου να το βαλεις...οχι εκει που ειναι οι αιμορροιδες σου :d

οι Μαπες???που ειναι??? :d ..

[cho]+10 πόντοι για Spam.
Υπάρχει ένας τίτλος που πρέπει να σεβαστείτε. Για τις προσωπικές σας συζητήσεις υπάρχει το Skype και τα ΠΜ.
...CholericFade...[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4322

Guest
...Το θέμα είναι ότι με τα θαύματα, σταματάμε να πολεμάμε, κοιτάμε το θαύμα και όχι τις μάχες. Δεν θέλω να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Προτιμώ τον κόσμο όπως έχει και να χτυπιόμαστε με τους Παγκρητιους (το άλλο μισό μας άφησε χρόνους) και το τον συφερτό που ακολουθεί...
Το βασικό είναι ότι από τις μάχες μας ρίχνουν στο χτίσιμο. (τουλάχιστον εμείς αν πούμε να κάνουμε θαύμα, θα το κάνουμε σε μέρος που θα χρειάζεσται 24 ώρες με το αποικιακό).
Αλλά όλο αυτό γιατί γίνεται;; Για να μπούμε σε έναν κόσμο των ηρώων πιο γρήγορο, πιο εθιστικό με περισσότερο premium και να στέλνουμε φραγκάκια στους Γερμανούς (λες και λίγα μας παίρνουν στην κανονική μας ζωή). Εγώ δεν θα καθίσω να καώ με τους καμμένους, έχω και άλλα πράγματα να κάνω στη ζωή μου. Αυτό είναι ένα παιχνίδι και ως τέτοιο το αντιμετωπίζω.. Η ταχύτητα του γαμμα νομίζω ότι είναι ιδανική. Παίζω στο παιχνίδι ένα χρόνο και νομίζω ότι δεν θα άντεχα πιο έντονους ρυθμούς. Αυτά από μένα.
ΥΓ Τρέξατε όλα τα καΐδια να μπείτε στον ηρώων. Τραχανοπλαγιάδες όλοι. Ούτε να παίζετε δεν μάθατε γίνατε και ήρωες.
Συνυπογραφω και επαυξάνω...

Δεν χρειάζεται τετοιου είδους μεταλλαξεις το παιχνιδι,μια χαρα ειναι ετσι...
Ας ασχοληθουν πρωτα με τα κολληματα που τρωει και να διορθωσουν τα οποια κακώς κειμενα υπαρχουν και μετα ας φτιαξουν και κανουργιους κοσμους Ηρωων,Cartoon της Disney και οτι αλλο τους κατεβασει η γκάβα τους...
 

DeletedUser

Guest
ημαρτον ρε παιδια με την τυχη, καλα ελεγε ο μιτσιους οτι ψαχνετε δικαιολογιες... Απο προσωπικη μου εμπειρια και των συμμαχων μου γενικα ισορροπημενα ειναι τα πραγματα, τη μια μερα θα σε χαντακωσει την αλλη θα σε ανεβασει. Επι του προκειμενου συμφωνω απολυτα με γογο και ζντενκο. Ειναι που ειναι αμυντικα προσανατολισμενο το παιχνιδι στις μαχες, σιγα μην δε μπορεσει μια μεγαλη συμμαχια να μην κρατησει καποια νησια μεχρι να χτισει τα θαυματα... απο εκει και περα θα μετραει ποιος ειναι πιο χτιστης, ποιος εχει τα πιο πολλα ατομα στη συμμαχια και εχει πιο πολλες συνθηκες και κανει λιγοτερες μαχες για να χτισει πιο γρηγορα το θαυμα. Καλη διασκεδαση σε οσους παραμεινουν.
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά τι ωρα θα βγει αυτος ο καινουριος κοσμος
κοντεύει να τελειώσει η ημέρα
 

DeletedUser1792

Guest
[slo]Έχει ανοίξει. Αλλά δυστυχώς μπήκαν ήδη 200 άτομα και δεν χωράει άλλα. Δοκιμές κανουν. Δεν μπορούν να γεμίσουν κόσμο αν έχει πρόβλημα. Σταδιακά θα γεμίζει. Πληροφορίες θα βρείτε εδώ[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4390

Guest
παίδες να ρωτήσω κάτι που δεν ξέρω αν έχει ερωτηθεί? λοιπόν αν μια συμμαχία έχει σε ένα νησί 5 παίκτες και οι άλλοι 2 π.χ που είναι πάνω στο νησί είναι από ειρηνικές συμμαχίες θα ΜΠΟΡΕΙ να γίνει το θαύμα από την ΣΥΜΜΑΧΙΑ η όχι? περιμένω απάντηση και ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

DeletedUser

Guest
παίδες να ρωτήσω κάτι που δεν ξέρω αν έχει ερωτηθεί? λοιπόν αν μια συμμαχία έχει σε ένα νησί 5 παίκτες και οι άλλοι 2 π.χ που είναι πάνω στο νησί είναι από ειρηνικές συμμαχίες θα ΜΠΟΡΕΙ να γίνει το θαύμα από την ΣΥΜΜΑΧΙΑ η όχι? περιμένω απάντηση και ευχαριστώ εκ των προτέρων.

οχι φιλε μου δεν γινεται
πρεπει ολο το νησι να ανηκει στην ιδια συμμαχια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μιας και λέμε την άποψή μας για την 2.0, το καινούργιο σύστημα farming είναι μια καλή αφορμή για να παρατήσει κανείς το παιχνίδι. :p Ελπίζω να μην μπει στους παλιούς server.
 

DeletedUser

Guest
το καλιτερο φαρμινγ ειναι μπραβο σε αυτον που το σκευτικιε
 

DeletedUser3976

Guest
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω οι παίκτες που θα μεταφερθούν στους κόσμους των ηρώων οι πόλεις τους θα τοποθετούνται στο ακριβός ίδιο νησί με ακριβώς την ίδια θέση και ακριβώς τους ίδιους παίκτες γύρω γύρω η στην τύχη ?????:confused::confused::confused::
 

DeletedUser1792

Guest
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω οι παίκτες που θα μεταφερθούν στους κόσμους των ηρώων οι πόλεις τους θα τοποθετούνται στο ακριβός ίδιο νησί με ακριβώς την ίδια θέση και ακριβώς τους ίδιους παίκτες γύρω γύρω η στην τύχη ?????:confused::confused::confused::

[slo]Δεν γνωρίζουμε. Δεν μας έχουν δώσει τέτοια πληροφόρηση.[/slo]
 

DeletedUser

Guest
ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Η 1.26. ΚΑΤΙ....Η 2.0 ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ???ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
 

DeletedUser

Guest
Ολα θα γινουν παράλληλα με τον εορτασμό των γενεθλίων του Grepolis.Παρακαλούμε λίγη υπομονή!
 

DeletedUser

Guest
στο 2.0 εχουν προβληματα μεγαλα...αν και ειναι τελειο!π.χ.εμενα παταω alliance και δεν βγαζει τιποτα!εβγαζε μονο οταν ιδρυσα συμμαχια.και δεν μπορω να παω στην αγορα!
 
Κορυφή