Grepolis 2.0!!!

DeletedUser

Guest
.

εγώ παιδιά όλα αυτά τα θεωρώ ανοησίες πραγματικά.Όλο φτιάχνετε καινούργιους κόσμους χωρίς πρώτα πρώτα να γεμίσουν οι υπόλοιποι.Φτιάξατε ένα κόσμο x1 και μετα έναν x4.ΤΕΛΟΣ.εκεί έπρεπε να μείνει μέχρι να τιγκάρει ο server και να χρειαστεί κάποιος άλλος κόσμος να φτιαχτεί.Αφήστε που κάποιοι έχουν πραγματικά σπαταλήσει παρα πολύ χρόνο για να φτάσουν στο επίπεδο που βρίσκονται και ΟΛΟΣ θα πάει χαμένος αφού θα ξαναρχίσουν απ΄την αρχή.Τα θαύματα είναι μια καλή ιδέα για πιο πολύ ξύλο αλλά μέχρι εκεί.Θα 'πεφτε ΠΟΛΥ περισσότερο ξύλο αν αφήνατε τους κόσμους να γεμίσουν 30-40 χιλιάδες άτομα.Αυτά είχα να πώ.Τώρα όποιος πιστεύει το αντίθετο μπορούμε πολύ απλά να το συζητήσουμε.
 

DeletedUser

Guest
Όταν λετε ότι:

"Το κλειδί για να ανοίξεις τον δρόμο για τους κόσμους των Ηρώων είναι τα Θαύματα του κόσμου."
,
τα οποία προϋποθέτουν ύπαρξη συμμαχίας, αυτό αυτόματα σημαίνει οτι παικτες χωρις συμμαχία (όπως είμαι εγω) δεν θα έχουν το δικαίωμα α) κατασκευής θαύματος, αλλα κυρίως β)εισαγωγής στον κόσμο των Ηρώων??

αυτο φιλαρακο μου σημαινει οτι θα πρεπει να μπεις σε συμμαχια επομενως ετοιμασου γιατι προκειται να σου γινουν πολλεσ προσκλησεις
 

DeletedUser2754

Guest
αυτο φιλαρακο μου σημαινει οτι θα πρεπει να μπεις σε συμμαχια επομενως ετοιμασου γιατι προκειται να σου γινουν πολλεσ προσκλησεις

Ισως, για να δουμε τι εχουν να πουν και οι Admin, ειμαι περίεργος.
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Η ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ
 

DeletedUser

Guest
Τι;;;;;; Εκανε φυλη ο mitsius;;;;;; :eek:
Α-πα-πα-πα-πα...παει...χαλασε ο κοσμος...:(
 

DeletedUser

Guest
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ Η ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ
 

DeletedUser2754

Guest
Τι να κανω αφου κανενας δεν μου απανταει, όλοι οι άλλοι μεσα και εγω απέξω? :confused:
 

DeletedUser

Guest
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΙΚΑΡΙΑΜ Νο2 ΚΑΙ ΟΧΙ GREPOLIS...ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ "RAMBO" ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ...

/FAIL
 

DeletedUser

Guest
2 ερωτήσεις:



1)όταν κάποια συμμαχία φτιάξει τα 4 θαύματα και ξεκλειδωθεί ο κόσμος ηρώων,θα συνεχίσουν όλοι οι παίκτες απο εκεί που ήταν (με τις 10 πόλεις π.χ.) ή θα αρχίσουν όλοι απο την αρχή,απο τους 175 πόντους?


2)όταν ανοίξει ο κόσμος ηρωων ο παλιός θα μείνει?ή ο παλιός θα μετατραπεί (θα μεταλαχτεί :Ρ) σε κόσμο ηρώων?
 

DeletedUser

Guest
Διάβασα τη συζήτηση εδώ αλλά την παρακολούθησα και στον Αμερικάνικο server που παίζω.

Αρχικά μου φάνηκε ότι η δημιουργία των θαυμάτων του κόσμου θα ευνοήσει τις μεγάλες συμμαχίες. Αρχίζω όμως μετά από σκέψεις να καταλήγω σε διαφορετικά συμπεράσματα.

Σκέφτηκα να τα μοιραστώ μαζί σας.

Αρχικά, η ανάγκη για ένα νησί να βρίσκεται διαρκώς στην πλήρη κατοχή μιας συμμαχίας:
Αυτό ευνοεί τις πραγματικά "σφιχτές" συμμαχίες. Μια τεράστια συμμαχία που έχει διασκορπισμένους τους παίκτες σε όλους τους ωκεανούς δεν μπορεί να κάνει και πολλά πράγματα. Μια μικρή συμμαχία τοπικά εντοπισμένη σε ένα ωκεανό και που έχει καταλάβει 5-6 νησιά με δυνατούς παίκτες έχει συγκριτικά μεγάλο πλεονέκτημα σε σχέση με μια μεγάλη αλλά σκόρπια, ακόμα και αν η μεγάλη έχει 10πλάσιους παίκτες και βαθμούς.

Παράλληλα, η ανάγκη διατήρησης του νησιού υπό κατοχή τονώνει την ανάγκη αλληλοϋποστήριξης μεταξύ των παικτών, κάτι που σήμερα σε πολλές συμμαχίες είναι χαλαρό.

Δεν το διάβασα στην εδώ ανακοίνωση αλλά στην Αγγλική: Η συμμαχία που κατασκευάζει πρώτη τα 4 από τα 7 θαύματα κερδίζει.
Εστω λοιπόν ότι μια τεράστια συμμαχία που βρίσκεται στη νοτιοδυτική πλευρά του κόσμου έχει ολοκληρώσει 3 από τα θαύματα. Προσπαθεί τα υπόλοιπα. Ομως, και τα 4 επόμενα έχουν ολοκληρωθεί από συμμαχίες στην άλλη πλευρά (βορειοανατολική) του κόσμου. Δεν μπορεί να προχωρήσει αν δεν φτάσει στην άλλη πλευρά του κόσμου για να επιτεθεί σε νησιά που κατέχονται πλήρως από μια συμμαχία, ελπίζοντας να πετύχει κάποιο που έχει ολοκληρωμένο ένα από τα θαύματα που της λείπουν.

Τώρα, το να μπορέσει μια συμμαχία να φτάσει 80 ή 100 ώρες μακριά για να επιτεθεί σε ένα ταμπουρωμένο νησί είναι ένα θέμα από μόνο του.

Με βάση τα παραπάνω, εκτιμώ ότι η αλλαγή αυτή στο παιγνίδι ευνοεί όχι τις μεγάλες συμμαχίες αλλά αυτές που είναι σωστά οργανωμένες. Επειδή δεν έχω δεί πολλές σωστά οργανωμένες συμμαχίες, εκτιμώ ότι ο δρόμος είναι ανοικτός σε όσους είναι σε θέση να σκεφτούν στραγητικά. Ακόμα και μια συμμαχία 20 παικτών που θα καταλάβει όλες τις πόλεις σε 5-6 νησιά είναι σε θέση είτε να κερδίσει είτε να εμποδίσει όλους τους άλλους να κερδίσουν.
 

DeletedUser

Guest
Διάβασα τη συζήτηση εδώ αλλά την παρακολούθησα και στον Αμερικάνικο server που παίζω.

Αρχικά μου φάνηκε ότι η δημιουργία των θαυμάτων του κόσμου θα ευνοήσει τις μεγάλες συμμαχίες. Αρχίζω όμως μετά από σκέψεις να καταλήγω σε διαφορετικά συμπεράσματα.

Σκέφτηκα να τα μοιραστώ μαζί σας.

Αρχικά, η ανάγκη για ένα νησί να βρίσκεται διαρκώς στην πλήρη κατοχή μιας συμμαχίας:
Αυτό ευνοεί τις πραγματικά "σφιχτές" συμμαχίες. Μια τεράστια συμμαχία που έχει διασκορπισμένους τους παίκτες σε όλους τους ωκεανούς δεν μπορεί να κάνει και πολλά πράγματα. Μια μικρή συμμαχία τοπικά εντοπισμένη σε ένα ωκεανό και που έχει καταλάβει 5-6 νησιά με δυνατούς παίκτες έχει συγκριτικά μεγάλο πλεονέκτημα σε σχέση με μια μεγάλη αλλά σκόρπια, ακόμα και αν η μεγάλη έχει 10πλάσιους παίκτες και βαθμούς.

Παράλληλα, η ανάγκη διατήρησης του νησιού υπό κατοχή τονώνει την ανάγκη αλληλοϋποστήριξης μεταξύ των παικτών, κάτι που σήμερα σε πολλές συμμαχίες είναι χαλαρό.

Δεν το διάβασα στην εδώ ανακοίνωση αλλά στην Αγγλική: Η συμμαχία που κατασκευάζει πρώτη τα 4 από τα 7 θαύματα κερδίζει.
Εστω λοιπόν ότι μια τεράστια συμμαχία που βρίσκεται στη νοτιοδυτική πλευρά του κόσμου έχει ολοκληρώσει 3 από τα θαύματα. Προσπαθεί τα υπόλοιπα. Ομως, και τα 4 επόμενα έχουν ολοκληρωθεί από συμμαχίες στην άλλη πλευρά (βορειοανατολική) του κόσμου. Δεν μπορεί να προχωρήσει αν δεν φτάσει στην άλλη πλευρά του κόσμου για να επιτεθεί σε νησιά που κατέχονται πλήρως από μια συμμαχία, ελπίζοντας να πετύχει κάποιο που έχει ολοκληρωμένο ένα από τα θαύματα που της λείπουν.

Τώρα, το να μπορέσει μια συμμαχία να φτάσει 80 ή 100 ώρες μακριά για να επιτεθεί σε ένα ταμπουρωμένο νησί είναι ένα θέμα από μόνο του.

Με βάση τα παραπάνω, εκτιμώ ότι η αλλαγή αυτή στο παιγνίδι ευνοεί όχι τις μεγάλες συμμαχίες αλλά αυτές που είναι σωστά οργανωμένες. Επειδή δεν έχω δεί πολλές σωστά οργανωμένες συμμαχίες, εκτιμώ ότι ο δρόμος είναι ανοικτός σε όσους είναι σε θέση να σκεφτούν στραγητικά. Ακόμα και μια συμμαχία 20 παικτών που θα καταλάβει όλες τις πόλεις σε 5-6 νησιά είναι σε θέση είτε να κερδίσει είτε να εμποδίσει όλους τους άλλους να κερδίσουν.


σωστο το αλανι απο εδω...μονο που τετοιες συμμαχιες δεν υπαρχουν τωρα...ειναι καποιες μικρες δυνατες αλλα και αυτες δεν εχουν τους λεγομενους ΠΥΡΗΝΕΣ για να καταφερουν να κατασκευασουν θαυματα...μονο μεγαλες συμμαχιες εχουν πυρηνες
 

DeletedUser

Guest
:)

Σωστός ο τύπος από επάνω. Έτσι κι αλλιώς ήδη έχουν αρχίσει να γίνονται περισσότεροι πυρήνες σε πολλές συμμαχίας απ' ότι έχω παρατηρήσει. Για κάποιο χρονικό διάστημα θα κονταροχτυπιούνται αυτές οι "μεγάλες" συμμαχίες αλλά μόνο μία θα επικρατήσει. Και αυτή θα είναι η νικήτρια. Μία ερώτηση εδώ. Τι θα κερδίσει η συμμαχία που θα φτιάξει πρώτη 4 από τα 7 θαύματα; Δώστε μας ένα κίνητρο :d
 

DeletedUser

Guest
Σωστός ο τύπος από επάνω. Έτσι κι αλλιώς ήδη έχουν αρχίσει να γίνονται περισσότεροι πυρήνες σε πολλές συμμαχίας απ' ότι έχω παρατηρήσει. Για κάποιο χρονικό διάστημα θα κονταροχτυπιούνται αυτές οι "μεγάλες" συμμαχίες αλλά μόνο μία θα επικρατήσει. Και αυτή θα είναι η νικήτρια. Μία ερώτηση εδώ. Τι θα κερδίσει η συμμαχία που θα φτιάξει πρώτη 4 από τα 7 θαύματα; Δώστε μας ένα κίνητρο :d

το κινητρο ειναι ο κοσμος των ηρωων...προσωπικα μου αρκεί :d
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
[zai]
Αν ξέραμε και μας είχαν δώσει εντολή να το πούμε, θα το είχαμε κάνει ήδη. η εταιρεία λατρεύει τις εκπλήξεις. ούτε εμείς έχουμε ιδέα

[/zai]
 

DeletedUser4282

Guest
ΘΑΥΜΑΤΑ..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..
ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΘΗΚΕ Ο ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣ:
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ.. ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ 4 ΑΠΟ ΤΑ 7. ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ:
ΟΙ ΠΑΓΚΡΙΤΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ 2 ΘΑΥΜΑΤΑ.. ΣΙΓΟΥΡΑ.
ΟΙ EOG GAMAW ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ 2.. ΠΙΘΑΝΩΣ ΝΑΙ..
ΟΙ ΕΛ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΝΑ?.. ΝΑΙ
ΟΙ ΜΑΠΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΝΑ?? ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑΙ..
ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ 6/7 ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ 4..
Ο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΑΜΜΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ..
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..
ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΘΗΚΕ Ο ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣ:
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ.. ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ 4 ΑΠΟ ΤΑ 7. ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ:
ΟΙ ΠΑΓΚΡΙΤΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ 2 ΘΑΥΜΑΤΑ.. ΣΙΓΟΥΡΑ.
ΟΙ EOG GAMAW ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ 2.. ΠΙΘΑΝΩΣ ΝΑΙ..
ΟΙ ΕΛ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΝΑ?.. ΝΑΙ
ΟΙ ΜΑΠΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΝΑ?? ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑΙ..
ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ 6/7 ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ 4..
Ο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΑΜΜΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ..

ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΛΑΘΟΣ...ΟΙ ΜΑΠΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ(44) ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ...ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΣΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΦΙΧΤΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ-/ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ/ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΙ ΑΝ ΟΙ ΜΑΠΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ ΣΤΗΝ 44 ΜΕ ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΞΕΧΝΑ ΤΟΥΣ...ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε.Ο.ΓΚ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΟΥΝ...
 

DeletedUser3491

Guest
[cho]Δεν είναι κακό να κοιτάτε και τις προηγούμενες απαντήσεις πρίν κάνετε την ερώτησή σας...

Δεν γνωρίζουμε ακόμη την ακριβή ημερομηνία που θα μπει η Έκδοση 2.0.[/cho]
 
Κορυφή