προβλέψεις

  • Δημιουργός θέματος firewind
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ασχετα από τι συμμαχία είστε θα ήθελα να ξέρω τι πιστεύετε για την συνέχεια του παιχνιδιού .ποιές συμμαχίες θα συγχωνευθούν ποιοι πόλεμοι θα σταματήσουν ή θα ξεκινήσουν κτλ!και σίγουρα την γνώμη σας για τον πόλεμο των 4 υπερσυμμαχιών(αν ψάχνετε ποιές υπερσυμμαχίες λέω ,εννοώ τους εογκ, τους μάπα με τους ελ, τους παγκρήτιους μαζί με τις υπόλοιπες συμμαχίες και τους σπαρτιάτες μαζί με κοινό των θεσσαλών και greek navy)! Άντε μπας και πάρει ζωή το φόρουμ!!
 

DeletedUser

Guest
ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΤΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΡΙΣΑ Η ΑΘΑΝΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ
 

DeletedUser

Guest
νομίζω ότι δεν υπάρχει κάποιος που να μην το ξέρει από τον κόσμο γ!
όπως και ότι οι ελ τα έχουν συμφωνήσει με τους εογκ και τους αχαιούς(?) και τους μάπα ..οι μάπα αντίστοιχα στέκονται μόνοι τους εναντίων όλων ...(αυτή θυμάμαι ότι ΄ταν η ιδεολογία των μάπα ) δεν ξέρω όμως κάτι άλλαξε στην πορεία και τα παιδιά είπαν να έχουν κοινό φόρουμ με τους ελ και κοινή πορεία(στα κρυφά στα φανερά who knows) ... ! οι παγκρήτιοι μαζί με σάρισσα και ελλήνων και αθάνατη στρατιά και απαράδεκτοι νομίζω τους ξέχασες..ανεβήκαν από ότι είδα σήμερα μια ευχάριστη έκπληξη έφυγαν οι ελ από την κορυφή (άραγε η σάρα και η μάρα που είχαν μαζέψει έφυγε και αυτή??)
οι εογκ έχουν συμμαχία με τους ελ αλλά πιστεύω ακόμα προσπαθούν να καταλάβουν τι θέλουν να κάνουν στο μέλλον .. :confused:
οι σπαρτιάτες κάποια στιγμή χωρίς να το θέλουν βέβαια βρέθηκαν μόνοι τους εναντίων όλων και μπράβω στα παιδιά που παρέμειναν στάσιμοι στην βαθμολογια παρά τις απανωτές εκπλήξεις..

ο crux έφυγε ποιος είναι ο ''best leader" κατά την άποψη σας στις εναπομείναντες συμμαχίες??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
OI APΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΕΝΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΓΚΡΗΤΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΚΡΟΥΞ ΕΓΩ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΚΡΟΥΞ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ Η MYSTIRIO . ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο 2001 Η Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΡΗΤΕΙΑ.ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΡΟΥΞ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΠΟΥ ΚΥΒΕΡΝΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΜΑΠΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΤΥΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΥΣΤΕΡΟΥΣΕ
 

DeletedUser3168

Guest
...

Μιας και άνοιξες αυτό το πολύ ενδιαφέρον θέμα θα πάρω και εγώ θέση.. θερωρώ πως οι καλύτερες συμμαχίες του Γ κόσμου ειναι οι Σπαρτιατες οι Εογκ και οι ελευσις.... Οσο για το καλύτερο αρχηγο πιστεύω οτι ο Κρούξ ήταν ο καλύτερος που έχει περάσει ποτέ... Οσο για τον χειρότερο δεν σχολιαζω... ο νοών νοείτο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μα θελει και ερωτημα.... αν εχετε ανακαλυψει το αποικιακο αλλα δεν εχετε ανακαλυψει κατακτηση...αν ειστε ειρηνιστες....μπειτε στους ΕΛ και θα μαθετε ποσο μακρια μπορειτε να αποικειτε με τους φιλους σας και πως θα κανετε συνδιασμενο φαρμινγκ
 

DeletedUser2754

Guest
Κι ομως,
περα απο τις απέραντες συμμαχίες του κοσμου Γάμμα...
πισω απο λαμπρες Υπερσυμμαχιες που μπορουν να στειλουν 5 σερβερ ταυτοχρονα σε οποιαδηποτε θαλασσα θελήσουν....
πανω απο τα υπερλαμπρα στρατηγικα μυαλα που με μεθοδικοτητα καθοδηγουν τις ακατανικητες στρατιες τους σε ιδρυσεις μειζονος σημασιας ...
πέρα πίσω και πάνω απο όλους υπαρχει μια Συμμαχια με Ιατρικο Απορρητο
ΣΚΑΣΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ

Ο πανμέγιστος Αρχηγος warpig , γιατι όπως λεει και ο ίδιος,
"το βασικο μου ατου ειναι πως ξερω να μιλαω στις ευαισθητες γυναικείες καρδιες"


Φιλε , εισαι ο Αργηχός του Σέρβερ.
Θα κλεισει η Inno και εσυ ακομα θα παιζεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΔΗΛΑΔΗ ΑΜΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΡΧΙΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΠΟ ΣΤΟ GAME 2 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ?
 

DeletedUser

Guest
Φιλε σεβα...για να γινεις ο καλυτερος αρχηγος πρεπει να εχεις ανεβασμενο το Δια (να ριχνεις κεραυνους), να απειλεις με ομορφο τροπο και απαραιτητα να παιζει και ο αντρας σου...
 

DeletedUser

Guest
Εγω συμφωνω πως ο warpig ειναι πολυ μπροστα....συνεχισε ετσι...και εδω που τα λεμε φιλε μητσο μαλλον πρεπει να παμε στη συμμαχια του
 

DeletedUser2754

Guest
Εγω δεν παω πουθενα, φοβαμαι τις ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ, θα μου επιτεθουν με τον Κολοσο της Ροδου και τον Έμπορο απο τη Φοινίκη και την Πυραμιδα της Γαζας και δεν θα μπορω να κανω τιποτα.
 

DeletedUser

Guest
Τωρα για να αφησουμε την πλακα και να απαντησουμε στο φιλο πιο πανω, για μενα οι gamaw αν αφησουν τις υπερσυμμαχιες και κρατησουν απο ολο αυτο το συρφετο μονο οσους αξιζουν ειναι η πιο δεμενη συμμαχια(ισως επειδη κρατανε τον πυρηνα τους), οσο για αρχηγος ψηφιζω geronimo μιας και εκτος των αλλων ασχολειται και με το να παιζει........ κατα τα αλλα οι μεγαλες συμμαχιες εχουν χασει την μπαλα....πολυς καβγας για το τιποτα........
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΠΙΔΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΕΡΝΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΝΩΘΟΥΝ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ...---... ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΟΙ ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ.

ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ...-ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ-...

ΤΙ ΛΕΤΕ??
 

DeletedUser

Guest
αυτόνομα φιλαράκια μπα.. είναι λίγο αδύνατον θα πήγαινε ενάντια στα πιστεύω τους .. ρε λες πολλά πιστεύω καταρίφθηκαν εν μια νυχτή ... :cool:

το ξερα ότι αν έβαζα τον καλύτερο αρχηγό για ψήφισμα θα μπαίναν αρκετοί ακόμα πιάνει το κόλπο χαχαχα..
εγώ πιστεύω ότι sarissamakedon + kriticov κατέχουν πλέον την πρώτη 2αδα ..
δεν θα σχολιάσω το γιατί .
 

DeletedUser

Guest
το ξερω οτι ειναι αδυνατον εγω ειμαι μια κινηση που θα αλλαζε ολοκληρο τον γαμμα . τι εννοεισ καταρηφθηκαν σε μια μερα γιατι ειλικρινα δεν το επιασα
 

DeletedUser

Guest
προβλεψεις

εννοει πως ο θρυλλικος αρχηγος warpig μεσα σε μια μερα ιδρυσε τη συμμαχια του κανοντας καθε ευαισθητη γυναικεια καρδια που παιζει grepolis να σκιρτησει απο χαρα:), προκαλωντας παραλληλα κυματα φθονου στους υπολοιπους:mad:..

η ποιηση εισεβαλε στο grepolis αλλα και στη ζωη μας αποτομα..εν μια νυκτι που λεμε..:cool:
 

DeletedUser

Guest
ο φιλτατος "πολεμοχαρί γουρούνι" με πρόλαβε χαχαχα κάπως έτσι λοιπόν επειδή τρόμαξα από την αίγλη του και την ακαταμάχητη γοητία του είπα να τον ρίξω από τον θρόνο του καλύτερου αρχηγού ελάτε να τον ρίξουμε όλοι μαζί ..
όσο για αυτό που είπα εννωώ καποιες συμμαχίες που έχουν όλον(?) τον σέρβερ εχθρό ..

περιμένω να δω με τα θαύματα τι θα γίνει ποιες συμμαχίες θα διαλυθούν ποιές υπερσυμμαχίες θα σταμτήσουν παλίες έχθρες..

και ποιοί θα ξεθάψουν το τσεκούρι του πολέμου
φιλικά firewind
ουγκ (εγώ προσωπικά προτημώ την πίπα της ειρήνης .. )
 

DeletedUser

Guest
Είπαμε, το παιχνίδι ευνοεί τους αμυντικούς και στα θαύματα τους χτίστες. ;)

Όλοι θα κοιτάξουν να καλυφθούν κ να μεγαλώσουν τις συμμαχίες για να πάρουν το όποιο μπόνους κ θα χτίζουν σαν τρελοί.

Ήδη υπάρχουν θάλασσες που έχουν τεράστιους πυρήνες.
Εκεί θα χτιστούν τα θαύματα, είναι λογικό κ συνάμα απλό.

Απλά δείτε τους χάρτες κ θα καταλάβετε τι εννοώ στις θάλασσες 53/55/56/64 -κ ποιές συμμαχίες είναι εκεί- και πιθανόν σε κανά δυό ακόμα θάλασσες.

Ο χρόνος που απομένει για την έναρξη είναι ελάχιστος κ κανείς δεν προλαβαίνει να φτιάξει αρκετά πατήματα για να γίνει απειλή.

Οπότε ...

FatalError
 

DeletedUser

Guest
προβλεψεις

αυτοι που ξεκινησαν την καρριερα τους ως ρουφιανοι ετσι θα την κλεισουν..συνεπως ας πανε να παιξουν με τις κουκλες τους και μετα να κανουνε προβλεψεις..καταλαβες?ειπαμε ειμαστε ποιητικοι με τισ ευαισθητες γυναικειες καρδιες αλλα οχι και με τον μητσο τον νταλικερη που την ειδε λολα η ναζιαρα..
 

DeletedUser

Guest
υπάρχουν κι άλλες θάλασσες τέτοιες ... fatal error με καλούς πυρήνες αλλά δεν μπορούν να κάνουν θαύματα όλοι ...

warpig ο χαρακτηρισμός ρουφιάνος ευελπιστώ ότι δεν πήγαινε σε μένα!
 
Κορυφή