κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18163

Guest
Σας θυμηζω πραγματα που λέτε και κάνετε και η αντιδραση σας ειναι να προσπαθήτε γράφοντας όλοι μαζί να βγάλετε ψεύτη τον άλλον
Από την στιγμή που έχεις τόσο καλή μνήμη, θύμισε μου λίγο και εμένα που ακριβώς ήσουν τόσο καιρό όταν η συμμαχία Δροσεροί τα πήγαιναν ακόμα καλά. Δεν ξέρω αν κερδίζαμε ή αν χάναμε, τις κατακτήσεις μας όμως τις κάναμε. Αναφέρομαι και στην απουσία σου από το φόρουμ, αλλά και από το παιχνίδι, καθώς ούτε λιμάνι δεν έστελνες να πάρεις, άλλο που τον τελευταίο καιρό από τα φαντάσματα του katerinaki και της zarganiti, ξεθάρρεψες. Μην μου απαντήσεις ότι ασχολιόασταν με τους ναούς και τον Όλυμπο, το παιχνίδι με οποιοδήποτε σύστημα νίκης και αν λειτουργεί κάθε φορά, δεν σταματάει την αλληλεπίδραση μεταξύ των παικτών. Αν θέλεις να παίξεις παιχνίδια με βασικό αντίπαλο τα NPC, υπάρχουν πολλά άλλα παιχνίδια που θα σου προσφέρουν αυτή την ευχαρίστηση. Το Grepolis, ακόμα και με το σύστημα του Ολύμπου, δεν είναι ένα από αυτά και ποτέ δεν θα γίνει.

Οι ποιό πολλοι δεν εχουν καν ακάουντ γιατι ειναι ενας χαλες εδω μεσα καθαρά λογο της παρουσίας σας
Πολύ ωραίο το να έχει κάποιος εμπλουτισμένο λεξιλόγιο. Φρόντισε να έχεις έστω και μία μέτρια ορθογραφία όμως ή γράφε με δικά σου λόγια όσα σε προβληματίζουν. Θα γίνεσαι και πιο εύκολα κατανοητός στους υπολοίπους. Αποχωρητήριο ή "χαλές" όπως το λες εσύ, έχει γίνει το φόρουμ με όσα γράφετε εσείς οι δυο-τρεις.

Τωρα γιατι γραφω εγω?
Επειδή δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις;
Επειδή προσπαθείς μέσα από το γκρέπολις να δημιουργήσεις μία εικόνα του εαυτού σου που πάντα ήθελες αλλά δεν μπορείς να αποκτήσεις έξω από το παιχνίδι;
Επειδή κλείσατε την συνομιλία στο skype και το φόρουμ είναι ο μοναδικός τρόπος που έχεις για να μιλήσεις με άνθρωπο;
Γιατι απλα εχω μεγαλη απέχθεια σε κατακάθια σαν εσάς
Δεν έπεσα ούτε καν κοντά στην πρόβλεψη τελικά.

Και μου αρεσει πολυ που εχετε σαλτάρει εντελώς
Πραγματικα το διασκεδάζω
Κοίταξε μήπως τελικά έχεις σαλτάρει εσύ αν διασκεδάζεις με κάτι τέτοιο, γιατί εμένα μου προκαλεί αηδία να βλέπω δύο άτομα πολύς μεγαλύτερης ηλικίας που θεωρητικά είναι πιο ώριμοι να συμπεριφέρονται έτσι.

Κομπλεξικοί ανίκανοι μπουλιδες που επειδή στην ζωη εισαστε πουθεναδες το παιχνιδι ειναι η διέξοδος της καταπιεσμενης παράνοιας σας
Νιώθεις καλύτερα προσάπτοντας σε εμάς όσα περνάς στην ζωή σου;

Οσο για το ηθικό
Θυμάσε άγγελε τα δυο αποικιακα που περασες με λιγες άμυνες και μολις σηκώθηκαν επιθέσεις τράβηξες?
Κάτι έχεις μπερδέψει πολύ στο μυαλό σου για τον τρόπο που λειτουργεί το ηθικό.
Γενικά φαίνεται ότι προσπαθείς αρκετά σκληρά να βρεις από κάπου να πιαστείς ώστε να συνεχίσεις την κωμωδία σου.
εδώ θα μπορούσα πολύ εύκολα να σου πω από που μπορείς να πιαστείς, αλλά θα το αφήσω στην φαντασία σου. Ελπίζω μόνο να μην σκεφτείς κακοπροέραιτα:)

Ανορθογραφοι
Εχουν τον σεβασμο μου ως συμμαχία
Γιατι ειναι οι μονοι που παιζουν ξυλο
Και γιατι οι αρχηγοί τους ξερουν τι τους γίνετε απο άποψη στρατηγικής
Λόγια του σουφ. Θέμα "συμμαχίες", σελίδα 2, ποστ #35. Δεν θα ασχοληθώ και πολύ με αυτό το κομμάτι, ήθελα απλά να παραθέσω τα λεγόμενά σου. Τροφή για σκέψη για τους περισσότερους, και μέσα σε αυτούς είσαι και εσύ.
Σύνδεσμος για την ανάρτηση: https://forum.gr.grepolis.com/index.php?threads/Συμμαχίες.10660/post-107088

---

Την στιγμή που θα καταλάβουν όλοι ποιος είσαι, θα έρθει και το τέλος σου στο παιχνίδι. Ένας από τους βασικότερους λόγους που παίζεις, είναι να ασχολούνται μαζί σου και να δημιουργείς εντυπώσεις γύρω από τον εαυτό σου αλλά και την ομάδα που έχεις μαζέψει γύρω σου, όπως την έχεις μαζέψει τέλος πάντων.

Θα σταματήσουν να ασχολούνται μαζί σου τα άτομα που θεωρείς ότι είναι στην παρέα σου όταν θα δουν πόσο κακός χαρακτήρας είσαι και ότι όλα όσα λες είναι μία ακόμα παράστασή σου.
Θα σταματήσουμε να ασχολούμαστε και εμείς μαζί σου επειδή θα καταλάβουμε πόσο ανούσιο θα είναι από την στιγμή που μυαλό δεν βάζεις και συνεχίζεις τα δικά σου, και τότε απλά θα μπαίνεις μόνος σου σε κόσμους προσπαθώντας να παίξεις, αλλά στο παικτικό κομμάτι σίγουρα υστερείς πολύ, και πιστεύω το ξέρεις και ο ίδιος.

Μην κοιτάς τώρα που έχεις άλλα παιδιά να παίζουν μπροστά αντί για εσένα. Και όχι σαμιαμίδη, δεν είσαι ένας από τους παίκτες που παίζουν μπροστά, ποτέ δεν θα είσαι. Άκουσα την νοοτροπία σου γύρω από το παιχνίδι προχθές. Δεν είναι λάθος, είναι απλά ένα χαλαρό παιχνίδι που σου ταιριάζει για διάφορους λόγους. Όσο για τα παιδιά που παίξατε στο μέτωπο, gg wp.
Δεν είναι κακό να παίζεις πίσω, έχει και αυτό την αξία του αλλά καλό θα είναι ο καθένας να κάνεις την αυτοκριτική του και να ξέρει τι μπορεί να κάνει και μέχρι που μπορεί να φτάσει στο παιχνίδι.

Σουφ, σίγουρα θα απαντήσεις. Κάνε μας την χάρη και μην πατάς enter μετά από κάθε τρεις λέξεις. Τα κείμενά σου δεν διαβάζονται με τίποτα.
Θα προτιμούσα την απάντησή σου όμως, να την δω στο παιχνίδι σε έναν από τους κόσμους που θα ανοίξει σύντομα, και όχι εδώ στο φόρουμ.
Αυτή την στιγμή δεν ξέρω τι από τα δύο είναι χειρότερο όμως. Οπότε διάλεξε εσύ πως ακριβώς θα εκφραστείς σαν άτομο και σαν παίκτης.

Αν έχετε καταφέρει κάτι από όσα γράφετε εδώ, σουφ, σαμιαμίδης και οι λοιποί Σφετεριστές, είναι το ότι θα περιμένουμε να μπείτε σε κόσμο να παίξουμε αντίπαλοι. Να κερδίσετε στο φόρουμ, λίγο δύσκολο έως ακατόρθωτο. Παίζοντας το παιχνίδι κερδίζεις, όχι γράφοντας. Ξεκολλήστε από εδώ μέσα. Όσοι παίζουν και έχουν συναίσθηση του τι πραγματικά γίνεται, γελάνε. Οι περαστικοί από το φόρουμ, απλά σας βλέπουν και αδιαφορούν.

Στα γραπτά, καλά τα πάτε οι περισσότεροι αλλά ξεχνάτε ότι παίζουμε ένα παιχνίδι που εύκολα μπορεί κάποιος να δείξει πόσο καλός ή κακός είναι. Αν χρειάζεστε το φόρουμ για να αποδείξετε τις ικανότητές σας, ή για να αναδειχθείτε σαν άνθρωποι, κάπου το έχετε χάσει στον δρόμο δυστυχώς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18752

Guest
χαχαχαχα ειστε αστειοι μετα απο καποιο σημειο μου αναφερεστε σε κοσμο που δεν επαιξα καν και μπηκα στον κοσμο οταν ολοι ειχαν 50+ πολεις για να βρω παλιους γνωστους κλπ....Παιδια γνωστη η συμπεριφορα ενταξει ειστε ζορισμενοι λογικο αλλα δεν χρειαζεται να επιτιθεστε στον σουφ για να τραβηξετε το ενδιαφερον του,αν γνωριζετε σε ολο το grepolis με την στρατηγικη του ακομα και αν σας ποναει με τους σφετεριστες ειμαστε η πρωτη συμμαχια διεθνως που κατεκτησε το ολυμπο και δεν σας βλεπαμε καν σαν αντιπαλο πλεον...Κατσαρε σε εχει πιασει παραληρημα γραφεις κατεβατο αφου πριν 3-4 μερες πατησες κουμπι ρε φιλε ειναι αστειο...να μας πεις τι ;


ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΥΤΟΥ ΔΕΙΞΤΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ...ΟΣΟΙ ΓΙΝΑΝΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΠΑΤΗΣΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΝΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΠΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ.






Εσυ πελατη μανιακε, μη μιλας καθολου, στελνε κανα μηνυμα οπως στον απολλωνια να δουμε ποιος θα κατσει ως το τελος....ξερεις εσυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Eosforos2013

Οπλίτης
χαχαχαχα ειστε αστειοι μετα απο καποιο σημειο μου αναφερεστε σε κοσμο που δεν επαιξα καν και μπηκα στον κοσμο οταν ολοι ειχαν 50+ πολεις για να βρω παλιους γνωστους κλπ....

Βαση τα λεγομενα σου δεν επαιξες στον κοσμο στον οποιο μπηκες, αλλά με βαση τα λεγομενα του ιδρυτη σου ΄΄μπηκες΄΄ στον κοσμο και ''εκατσες''! Αρα εχασες τον κοσμο! Αρα εφαγες φαπα απο την συμμαχια που νικησε! Δεν εχει συμμαχια αν επαιξες η αν δεν επαιξες! Αφου γραφτηκε το ονομα σου σε εκεινον τον κοσμο που μπηκες εχασες! Μην κατηγορησεις εμενα, τα λεγομενα του ιδρυτη σου χρησιμοποιω τωρα για να καταλαβεις το πως το βλεπει και το πως το βλεπει και το υπολοιπο παρεακι σας! Ανετρεξε στα αρχικα ποστ για να δεις αυτα που λεω!

Οσο για τα υπολοιπα που γραφεις απλα τα προσπερναω και το μονο που θα πω ειναι λυπηρο να βλεπεις εναν ανθρωπο οσο χρονων και ας ειναι να μιλαει ετσι γενικα και ειλικρινα ΘΛΙΒΟΜΑΙ για το παραδειγμα που δειχνει στα νεοτερα ατομα!
Απο τον τροπο της γραφης τους καταλαβαινεις και τι παιδεια εχουν οπως επισεις και πως ειναι στην προσωπικη τους ζωη!
Μια εικονικη νικη την εχετε μετατρεψει σε βεντετα με ατομα που ουτε καν γνωριζετε! Ο καθε ενας εδω μεσα λεει το μακρυ του και το κοντο του!
Στο να γραφετε ολοι ειστε συγγραφεις! Παιχτηκα ειναι το θεμα να αποδειξετε ολοι οσα λετε!

ΑΛΛΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ.

Για αυτο να εισαι σιγουρος! Η προταση εχει γινει απο την αρχη αυτου το ποστ και ανεμενουμε να δουμε ποτε θα καταφερετε να μαζευτειτε ολοι σας και να παιξετε απεναντι στην συμμαχια που τοσο πολυ εχετε αχτι!
 

DeletedUser12757

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Katsaros.GR
DEN MILISA UTE IPA KATI GEIA SENA ,THA SOU PO DIO LOGAKIA PIOS ISE KAI TI ISE,THEORIS METOPO STO GREPOLIS MONO TO SIMIO POU BGENI I DIKIA SOU POLI? OSI PEHTES BGOUS SE MAKRINA SIMIA EINAI PEHTES POU PEZOUN PISO.LIPON EGO THEORO METOPO TO SIMIO POU BGIKE I POLI MOU KAI KATHARISA TO METOPO AYTO EYKOLA KAI OREA!! META PIGA NA BRO AYTOUS POU PEZOUN PISO KAI OHI STO DIKO MOU METOPO KAI IRTHA KAI SAS BRIKA.PIO EINAI TO APOTELESMA EGO SINEHIZO TO PEHNIDI KANONIKA ,KAI ESI ISE FANTASMA!! KAI EGINES FANTASMA GEIATI ISE ALAZONAS . EGO DEN EBALA KANENAN NA PARAKELESI NA MIN ME BARANE OPOS EKANES ESI ,EBALES TON SAKONTIO NA PARAKALAI OTI DEN EINAI KALA TO PEDI MIN TON BARATE ,THIMASE TOTE POU SOU SIKOSAME 200 EPITHESIS (OHI SPASTIKA) KANONIKES EPITHESIS KAI EKLEGES NA STAMATISOUME LOL KAI O KAKOMIRIS O TsaKO EMPENE MIA STO DIKO SOU MIA STO DIKO TOU GEIA NA SE SOSI KAI OHI MONO AYTO STELNANE KAI IPO STIS POLIS SOU NA MIN FAS PIKI LOL GIAYTO MIN MILAS POLI SE IDAME OLI STO PEHNIDI PIOS ISE



KAI NA SOU THIMISO KATI AKOMA POU EKRIBES TON STRATO SOU GIATI POTE DEN IHES STRATO MESA STIS POLIS STO METOPO PANTA TON EKRIBES,THIMASE POU ESTILES IPO 45 ERINYA ALA GEIA KAKI SOU TIHI IHE TON IDIO THEO I POLI POU TA ESTILE KAI TA AFISES MESA KAI IRTHA KAI STA ROUHOUMIASA ME GRIIPES?

OTAN GRAPSETE ESTO KAI MIA ALITHIA ISOS SAS PAROUN STA SOBARA .




OSO GEIA SAS POU LETE OTI EBRISA MANES( KAI TO EKANA) ,KANIS DEN BGIKE NA PI OTI ME BRISATE PROTI?KAI SINEHIZATE NA ME BRIZETE KAI APANTOUSA KAI EGO ME BRISIES,PROSPATHITE NA PISETE TOUS ALOUS OTI MONO EGO EBRIZA KAI ESIS APLA AKOUGATE.


----

KAI DEN THA MILISO OUTE THA APANTISO OSI PIASATE TIN MANA MOU STO STOMA SAS .


TELOS EGO EDO DEN KSANAGRAFO KATALABA TI ATOMA ISTE DEN THA PESO TOSO HAMILA !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17614

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Καλημέρα ----
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Sakontios

Οπλίτης
ΜΑΝΙΑΚΕ ΠΕΟΡΟΥΦΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΕΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΕΝΑΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΟΥΦ ΕΙΣΑΙ.
 

DeletedUser18752

Guest
σακοντιε τωρα που εχεις ελευθερο χρονο που πατησες διακοπες δες αυτο θα σε βοηθησει πολυ αγορι μου




ΜΑΝΙΑΚΕ ΠΕΟΡΟΥΦΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΕΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΕΝΑΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΟΥΦ ΕΙΣΑΙ.
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Σφετεριστες μην ασχολουμαστε αλλο με τα παιδακια την φαπα που φαγανε στον dymi θα την φανε και στον επομενο κοσμο παμε παρακατω...


Εγω σας ειπα να μπουμε σε κοσμο απεναντι.. Εσεις συνεχιζετε να λετε τα δικα σας.
Σας προτεινα τον επομενο κοσμο, και ειπατε οτι θελετε διαλλειμα.
Καλως.. Θα περιμενουμε να ξεκουραστειτε, να ερθετε ορεξατοι.
Καθε φορα σταματαμε να σας δινουμε σημασια και βγαινετε να πειτε κατι πιο ηλιθιο απο πριν και ξαναρχιζει αυτο το παραμυθι
Χθες παικτης των σφετεριστων μου ζητησε να σταματησω να σας δινω σημασια και θα σταματησετε και εσεις.
Σαν ενα σκυλακι που επιζητα προσοχη ειστε.. Αγνοησε το και θα φυγει λενε..
Βεβαια εγω ουτε σουφ ειμαι ουτε νμγουλφ, να λεω ψεματα και να βαζω λογια για αλλους. Οποιος θελει το μνμ μπορει να μου στειλει προσωπικο στο skype.
 

DeletedUser18163

Guest
Σαμιαμίδη, ποιος και γιατί να σε πάρει στα σοβαρά με αυτά που λες και τον τρόπο που γράφεις; Ένας αμόρφωτος που προσπαθεί να κερδίσει προσοχή στο φόρουμ είσαι. Σου μίλησα αρκετά ευγενικά και απάντησες με πολύ κόμπλεξ αλλά δεν περίμενα τίποτα για διαφορετικό από εσένα.

60eb4a6a7e


Μανιακέ ή shadowspawn του Απολλώνια που θα έφευγες από τον κόσμο με κορώνες και σπαθιά, για πάντα ένας κακός παίκτης θα είσαι. Τα κολλήματά σου είναι για να γελάει και ο κάθε πικραμένος. Σε 3 μήνες κατάφερες με το ζόρι να φτιάξεις 37 πόλεις. Πως ακριβώς θα κερδίσετε μία συμμαχία που σχεδόν όλοι θα σας ρίχνουν τις διπλάσιες πόλεις από τον δεύτερο μήνα αν όχι νωρίτερα;
Γελάω που τα επιχειρήματα που χρησιμοποιείς είναι το ότι γίναμε φαντάσματα/πατήσαμε διακοπές. Πολλά βιντεάκια βλέπω ανεβάζεις, ορίστε και ένα για την περίπτωση σου.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17222

Guest
Την βλέπω την δουλειά θα μπουν σε ταχύτητα 1-2 για να αποφύγουν το ξύλο και θα πουν που είστε μετα
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
Καλησπερα μια ερωτηση θελω να κανω στον μεγα σουφ77 , εχεις παει ποτε με γυναικα η μονο με κατσικες πας;
 

DeletedUser17614

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Καλημερα ---
Τι εγινε?
Τέλειωσαν οι αναρτήσεις?

Αγγελέ?
Παντα ηθελα να σε ρωτησω
---
Καμπούρα φύτρωσε η οχι ακομη?

Ο --- ο πλάνετ οφ ζους ποιος ειναι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Django Unchained

Οπλίτης
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Planet of zeus εκτος των υπολοιπων που υπαρχουν προηγουμενα και εχει δημιουργηθει μια κοντρα εσυ τωρα γιατι πεταχτηκες απο το πουθενα να πεις την ---- σου...εισαι καποιος που γραφει με αλλο ονομα η εισαι ο planet of zeus ε 18000 γρεποποιντς..
και αν εισαι καποιος γνωστος που εχεις προηγουμενα γιατι δν μας συστηνεσαι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
οχι ο ιδιος ειμαι, αυτος δεν βγαινει και λεει --- δημοσια χωρις λογο?ε ετσι το κανω και εγω που ειναι το προβλημα, μας εχετε στειλει 2 κυκλικα στο παιχνιδι να μας τρολαρετε οποτε θα γραφω οτι γουσταρω , βγαινει ο --- και βριζει εδω ολη την ωρα και το τσιρακι σας ο world δεν τον εχει μπαναρει ,και επειδη λες για τα 18000 grepolis score ειναι αλλος λογαριασμος γιατι σε αυτον που επαιζα στους αλλους κοσμους ξεχασα κωδικο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18028

Guest
οχι ο ιδιος ειμαι, αυτος δεν βγαινει και λεει μαλακιες δημοσια χωρις λογο?ε ετσι το κανω και εγω που ειναι το προβλημα, μας εχετε στειλει 2 κυκλικα στο παιχνιδι να μας τρολαρετε οποτε θα γραφω οτι γουσταρω , βγαινει ο παλιοβλαχος και βριζει εδω ολη την ωρα και το τσιρακι σας ο world δεν τον εχει μπαναρει ,και επειδη λες για τα 18000 grepolis score ειναι αλλος λογαριασμος γιατι σε αυτον που επαιζα στους αλλους κοσμους ξεχασα κωδικο

Εμένα γιατι με πιάνεις στο στόμα σου;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή