κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18354

Guest
Ο Φωτακος ολο λογια ειναι αυτο ξερω εγω , 50 πολεις σε 3 μηνες και αν...
 

DeletedUser17614

Guest
Εχετε πραγματικά τρελαθεί και αυτος ειναι ο σκοπός
Σας θυμηζω πραγματα που λέτε και κάνετε και η αντιδραση σας ειναι να προσπαθήτε γράφοντας όλοι μαζί να βγάλετε ψεύτη τον άλλον
Δυο οι λόγοι που τα παιδιά δεν γραφουν εδω
1
Οι ποιό πολλοι δεν εχουν καν ακάουντ γιατι ειναι ενας χαλες εδω μεσα καθαρά λογο της παρουσίας σας
2
Γιατι θεωρούν απλα γελοίο να κάτσουν να μιλήσουν με άτομα σας εσας
Τωρα γιατι γραφω εγω?
Γιατι απλα εχω μεγαλη απέχθεια σε κατακάθια σαν εσάς
Και μου αρεσει πολυ που εχετε σαλτάρει εντελώς
Πραγματικα το διασκεδάζω

Εισαστε οτι χειρότερο εχει να επιδηξει το ανθρώπινο είδος
Ο πάτος της κοινωνίας
Ψυχικά ασθενείς
Απόβλητα
Κομπλεξικοί ανίκανοι μπουλιδες που επειδή στην ζωη εισαστε πουθεναδες το παιχνιδι ειναι η διέξοδος της καταπιεσμενης παράνοιας σας
Το θεωρείτε βασίλειο σας και μολις κάποιος βρεθηκε να σας το χαλάσει απασφαλησατε
Στο κομματι τωρα των μετωπικων που δεν μιλαν
Απο οσους μιλαν εδω ποιοι ειναι οι δικοί σας μετωπικοι στην δυμη?
Ο λαϊκή αγορα?
Ο τορομανης?
Ο γουιτσερ?
Ο ποιος?
Οσο για τον κοσμο δυμη
Μολις τελειώσει θα ανέβουν εδω καποια στατιστικά και μερικές κινήσεις σε νεο θέμα φυσικά
Για να δούμε τι εγινε εκ του :αποτελέσματος

Ρε κατσαρε?
Θυμάσε την κλήση που καναμε?
Θυμάσε τι μας λέγατε με τον Στέργιο?
Εχετε πολυ μικρη μνημη
Χρυσοψαρου θα έλεγα

Οσο για το ηθικό
Θυμάσε άγγελε τα δυο αποικιακα που περασες με λιγες άμυνες και μολις σηκώθηκαν επιθέσεις τράβηξες?
 

DeletedUser12757

Guest
Ο Φωτακος ολο λογια ειναι αυτο ξερω εγω , 50 πολεις σε 3 μηνες και αν...


PAME LIPON ME STIHIA NA MILISOUME PIOS EIMAI KAI PIOS ISE ?

KAI KATEBIKA KAI SAS BRIKA IRTHA DIPLA SAS ,KAI KSAFNIKA TA IDROMENA KOLARAKIA SAS TREMAN ..

GEIA PES MOU ESI ANIPARHTE PEHTI POU ISE STIN THALASA POU ISE KRIMENOS ME STIHIA AMA EHIS
PESTE MOU ENA APIKIAKO POU MOU STILATE ,KAI THA SAS PO POSO ROUHOUMOUNIASMA SAS ERIKSA !!!

KAI TIS PERISOTERES POLIS POU BLEPIS TORA SFESTERISTES,ITAN KAPOTE STA KOKKINA KORITSIA.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17222

Guest
Οσο για το ηθικό
Θυμάσε άγγελε τα δυο αποικιακα που περασες με λιγες άμυνες και μολις σηκώθηκαν επιθέσεις τράβηξες?
καποιος μαλλον δεν ξερει πως λειτουργει το ηθικο πλεον....οταν μαθεις ξανα γραψε
 

DeletedUser17222

Guest
PAME LIPON ME STIHIA NA MILISOUME PIOS EIMAI KAI PIOS ISE ?

KAI KATEBIKA KAI SAS BRIKA IRTHA DIPLA SAS ,KAI KSAFNIKA TA IDROMENA KOLARAKIA SAS TREMAN ..

GEIA PES MOU ESI ANIPARHTE PEHTI POU ISE STIN THALASA POU ISE KRIMENOS ME STIHIA AMA EHIS
PESTE MOU ENA APIKIAKO POU MOU STILATE ,KAI THA SAS PO POSO ROUHOUMOUNIASMA SAS ERIKSA !!!
να κατσω να βρω τα σκριν μου απο παρο-απολλωνια που δεν ειχατε ξερο δικο σας?
 

DeletedUser18752

Guest
Σφετεριστες μην ασχολουμαστε αλλο με τα παιδακια την φαπα που φαγανε στον dymi θα την φανε και στον επομενο κοσμο παμε παρακατω...
 

ΔΙΚΑΣΤΗΣ11

Ξιφομάχος
καλησπερα φριεντς ολα καλα ολα ανθηρα;

σαμιαμιδι περα απο γλιτσα και κατακαθι της κοινωνιας εισαι και τυφλος.. μας ανεβασες τα σκριν να δουμε οτι εισαι σε μπλε νησια λεγοντας οτι εισαι στα κοκκινα;

μανωλη(τζαγκαραγκη) γενικα καλο θα ηταν να μην μιλας στον πληθ για τους σφετε γιατι ατομο που ρουφαγε 10 10 απο κοζα νοστρα(γουατ ποοι ειναι αυτοι;;)) καλο ειναι να καθεται πισω και να κοιταει.. επισης καταλαβαινω γιατι λετε οτι επαιξαν οι ανορθο.. οντως αρκετοι ηταν με 5-6 αντε 10 πολεις.. και εσυ λες επαιξες στον δυμι αλλα ζητημα να εφτασες τις 15 πολεις οποτε με το ιδιο σκεπτικο επαιξαν και οι υπολοιποι..

αντε πουθεναδες πισω στα καβουκια σας
 

Django Unchained

Οπλίτης
καλησπερα φριεντς ολα καλα ολα ανθηρα;

σαμιαμιδι περα απο γλιτσα και κατακαθι της κοινωνιας εισαι και τυφλος.. μας ανεβασες τα σκριν να δουμε οτι εισαι σε μπλε νησια λεγοντας οτι εισαι στα κοκκινα;

μανωλη(τζαγκαραγκη) γενικα καλο θα ηταν να μην μιλας στον πληθ για τους σφετε γιατι ατομο που ρουφαγε 10 10 απο κοζα νοστρα(γουατ ποοι ειναι αυτοι;;)) καλο ειναι να καθεται πισω και να κοιταει.. επισης καταλαβαινω γιατι λετε οτι επαιξαν οι ανορθο.. οντως αρκετοι ηταν με 5-6 αντε 10 πολεις.. και εσυ λες επαιξες στον δυμι αλλα ζητημα να εφτασες τις 15 πολεις οποτε με το ιδιο σκεπτικο επαιξαν και οι υπολοιποι..

αντε πουθεναδες πισω στα καβουκια σας

Κανεις που δεν με βλεπεις?
 

pantzos29

Τοξότης
Σφετεριστες μην ασχολουμαστε αλλο με τα παιδακια την φαπα που φαγανε στον dymi θα την φανε και στον επομενο κοσμο παμε παρακατω...
να μας πειτε μονο ποτε θα ειναι ο επομενος να ξερουμε να ερθουμε να αμζεψουμε φαπες. ετσι τυχαια που θα μπειτε, ξερετε εσεις, τοσο τυχαια που θα ψαχνετε κοσμο ενα μηνα πριν.
 

DeletedUser12757

Guest
καλησπερα φριεντς ολα καλα ολα ανθηρα;

σαμιαμιδι περα απο γλιτσα και κατακαθι της κοινωνιας εισαι και τυφλος.. μας ανεβασες τα σκριν να δουμε οτι εισαι σε μπλε νησια λεγοντας οτι εισαι στα κοκκινα;

μανωλη(τζαγκαραγκη) γενικα καλο θα ηταν να μην μιλας στον πληθ για τους σφετε γιατι ατομο που ρουφαγε 10 10 απο κοζα νοστρα(γουατ ποοι ειναι αυτοι;;)) καλο ειναι να καθεται πισω και να κοιταει.. επισης καταλαβαινω γιατι λετε οτι επαιξαν οι ανορθο.. οντως αρκετοι ηταν με 5-6 αντε 10 πολεις.. και εσυ λες επαιξες στον δυμι αλλα ζητημα να εφτασες τις 15 πολεις οποτε με το ιδιο σκεπτικο επαιξαν και οι υπολοιποι..

αντε πουθεναδες πισω στα καβουκια σας

EKTOS APO STRABOS ISE KAI ANTIEKSIPNOS LOL STIHIA KOKKINA KORITSI KAI OHI LOGIA TOU KOLOU ..
 

DeletedUser18665

Guest
Κρατατε σημειωσεις βρε βοδια, δεν θα ξαναβρειτε τοσα αμορφωτα κοινωνικα αποβλητα μαζεμενα στο ιδιο μερος ξανα..... αντι-εξυπνος ειπε εγω υιοθετω φαινεται μελετημενο

Πριν βρισεις μανουλες εσυ την μανουλα σου την ταισες σαπιαμυδι ; η νυστικη την αφησες την καημενη ;
 

DeletedUser17947

Guest
Εχετε πραγματικά τρελαθεί και αυτος ειναι ο σκοπός
Σας θυμηζω πραγματα που λέτε και κάνετε και η αντιδραση σας ειναι να προσπαθήτε γράφοντας όλοι μαζί να βγάλετε ψεύτη τον άλλον
Δυο οι λόγοι που τα παιδιά δεν γραφουν εδω
1
Οι ποιό πολλοι δεν εχουν καν ακάουντ γιατι ειναι ενας χαλες εδω μεσα καθαρά λογο της παρουσίας σας
2
Γιατι θεωρούν απλα γελοίο να κάτσουν να μιλήσουν με άτομα σας εσας
Τωρα γιατι γραφω εγω?
Γιατι απλα εχω μεγαλη απέχθεια σε κατακάθια σαν εσάς
Και μου αρεσει πολυ που εχετε σαλτάρει εντελώς
Πραγματικα το διασκεδάζω

Εισαστε οτι χειρότερο εχει να επιδηξει το ανθρώπινο είδος
Ο πάτος της κοινωνίας
Ψυχικά ασθενείς
Απόβλητα
Κομπλεξικοί ανίκανοι μπουλιδες που επειδή στην ζωη εισαστε πουθεναδες το παιχνιδι ειναι η διέξοδος της καταπιεσμενης παράνοιας σας
Το θεωρείτε βασίλειο σας και μολις κάποιος βρεθηκε να σας το χαλάσει απασφαλησατε
Στο κομματι τωρα των μετωπικων που δεν μιλαν
Απο οσους μιλαν εδω ποιοι ειναι οι δικοί σας μετωπικοι στην δυμη?
Ο λαϊκή αγορα?
Ο τορομανης?
Ο γουιτσερ?
Ο ποιος?
Οσο για τον κοσμο δυμη
Μολις τελειώσει θα ανέβουν εδω καποια στατιστικά και μερικές κινήσεις σε νεο θέμα φυσικά
Για να δούμε τι εγινε εκ του :αποτελέσματος

Ρε κατσαρε?
Θυμάσε την κλήση που καναμε?
Θυμάσε τι μας λέγατε με τον Στέργιο?
Εχετε πολυ μικρη μνημη
Χρυσοψαρου θα έλεγα

Οσο για το ηθικό
Θυμάσε άγγελε τα δυο αποικιακα που περασες με λιγες άμυνες και μολις σηκώθηκαν επιθέσεις τράβηξες?

 

DeletedUser18163

Guest
Κρατατε σημειωσεις βρε βοδια, δεν θα ξαναβρειτε τοσα αμορφωτα κοινωνικα αποβλητα μαζεμενα στο ιδιο μερος ξανα..... αντι-εξυπνος ειπε εγω υιοθετω φαινεται μελετημενο

Πριν βρισεις μανουλες εσυ την μανουλα σου την ταισες σαπιαμυδι ; η νυστικη την αφησες την καημενη ;

Ο μαγκιστράτ δικάζει καλύτερα από τον δικαστή, όλε
 

DeletedUser18261

Guest
Ο λαϊκή αγορα?

Βρε γλυκουλι προσπαθω να μη σε κραξω, αλλα δε κρατας το στομα σου κλειστο

Κοινωνικα αποβλυτα εμεις ρε γελαδαρη, που απειλεις ανθρωπους ?

Καημενε γιωργακη εχεις φτασει 70 χρονων, δε μπορεις να σηκωσεις το κωλο σου και ακομα τα ιδια μυαλα εχεις με οταν ησουν 5. Εχουν περασει 65 χρονια, αυτο κουρκουτι αδειο εμεινε

Βρε γελοιε τι να μπεις να γελασεις, που σε παρακαλαμε να κατεβεις και εσενα και τα αμπαλια σου, και κρυβεστε πισω απο τις φουστουλες σας

Εχετε χεστει πανω σας, περιμενουμε να ξαναμπειτε εδω θα ειμαστε

Εσυ πελατη μανιακε, μη μιλας καθολου, στελνε κανα μηνυμα οπως στον απολλωνια να δουμε ποιος θα κατσει ως το τελος....ξερεις εσυ

Τελικα μπαρμπασουφ θα κατεβεις να τις φας ή ακομα κλανεις και κουραστηκες αμπαλε

Εχεις βγει στα φορουμ και οπως λετε οι ανωρθω ειναι ολοι αμπαλοι, αμα ειναι αμπαλοι, θα παρετε στο χαλαρο το κοσμο. Αρα δε θα κουραστειτε, αρα γιατι δε μπαινετε κυριες μου

Εχετε παρανοησει, προσπαθειτε να κρυφτειτε πισω απο τις φουστουλες, μεχρι εκει μπορειτε

Και ενημερωτικα, στο λεω απο τωρα αμπαλε και εσενα και του αμπαλου του αλεξακη, μη μπειτε στο κοσμο και φατε κανα σπαθι παραπανω και μου κλαιγεστε σα το κοναν. Εγω δε καταλαβαινω, οπως εκλαιγε αυτος ετσι θα σκουξετε και οι δυο σας αν χρειαστει

Οταν με το καλο, αποφασισετε οτι ειστε αντρες και δε κρυβεστε αλλο ισως, φτασετε το μικρο δαχτυλακι των ανωρθω

Μεχρι τοτε

Καλοβραδυ κυριες μου

Υ.Γ. Μη το γυρισετε σε εξεγερση για να μη μπουμε, ικανες σας εχω!!!
 

DeletedUser18665

Guest
Ο χρηστης νοημα αποχωρησε απο τη συνομιλια......

858b47af4e
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή