αετοι και παραπονα

  • Δημιουργός θέματος panospanos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ελευθερο πνευμα ...οπως ειπε ο δημητρης
δεν εχεις καταλαβη τιποτα απο οσα ειπα γιατι εσυ το παιρνης προσωπικα ενω εγω μιλαω για το παιχνιδι
μην καθομαι και αραδιαζω τα προγενεστερα αλλωστε δεν εχει νοημα
δεν κατεστρεψες ΚΑΝΕΝΑΝ ,μονο κατι διπλους λογαριασμους που επεζες ο ιδιος
σε συμμαχια οποια και εαν ειναι αυτη ΔΕΝ κανεις γιατι δεν προσαρμοζεσε
δεν χρειαστηκε να ζητησης λογαριασμο γιατι ειχες καμποσους
εγω ζητησα λογαριασμο ,,,εναν ,,, ο δικος μου ηταν κανονικοτατα στο παιχνιδι
αλλα δεν περασε μια εβδομαδα και καταλαβα οτι με αυτην την πραξη στεναχωρησα φιλους και η επιλογη μου ηταν να πατησω διαγραφη
τωρα εαν κρυφτηκα για να μην με βρης εσυ δεν το σχολιαζω
στο παιχνιδι εισαι ασχετος και μην μου λες εμενα οτι κατεστρεφες παικτες με τις επιθεσεις σου,,,,
το γελιο το μεγαλο ηταν οταν κατεστρεφες εναν απο τους διπλους και εβγαινες και στο φορουμ και εβαζες και αναφορες ,,,μιαμ μιαμ γιαμ γιαμ και αλλα τετοια
και σταματω εδω
και για να επιστρεψω στο θεμα που δημιουργησε ο πανος εδω εσυ τι δουλια ειχες?
για να παραπονεθης για τους 3 λογαριασμους που σου κλιδωσαν πριν απο 1.5 χρονο ????
μπαν μπαν μπαν
αντε παρε αλλο λογαριασμο τωρα να τον μπαναρης και αυτον
ελευθερο πνευμα ....
μπαι μπαι
 

DeletedUser9087

Guest
ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑς ΓΑΦΕΙς , ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ..........ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΧΕΤΟς , ΚΑΘΑΡΙΣΑΝΕ ΑΛΛΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΑς ,
ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΤΕ ΠΑΤΗΣΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ........ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙς ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ......ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΗς ΚΛΑΣΗς 2010.....ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΗΤΑΝΕ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝΕ , ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΑς ΔΩ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.......
ΣΑς ΕΙΔΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΤΟ ΣΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΧΑΛΗ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ......ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ , ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ........ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΠΛΕΟΝ ΤΟΝ ΚΑΛΧΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ....ΦΤΑΝΕΙ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕς ΠΑΡΑΠΑΝΩ , ΕΑΝ ΘΥΜΑΣΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕς , ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ ...........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΑΝΤΕ , ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΓΟΠΟΡΗΜΕΝΗ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΣΟΥ , ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕς ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΜΟ ΣΟΥ.......ΜΟΝΟ Η ΙΔΕΑ
ΟΤΙ ΑΝΑΠΝΕΩ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΙ.........ΜΟΝΟς ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕς........

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ............ :eek:this is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τελικά πρέπει να παραδεχθώ ότι η τέχνη του "ξεκατινιάσματος" στο external ανθεί κυριολεκτικά.Δίχως να το έχετε καταλάβει ο ένας βγάζει τα άπλυτα του άλλου στο φόρουμ.Και προσωπικά κάθομαι και σας παρακολουθώ με ιδιαίτερο ενδιαφέρον λες και παρακολουθώ με αναμονή το σίκουελ κτλ αγαπημένης μου ταινίας.
Σίγουρα δεν με έχετε ανάγκη να απαντήσω φίλτατε White Warrior αφού από μόνοι σας τα λέτε ,αλλά σίγουρα θα είμαι αυτός που εν τέλει θα έχω τον τελευταίο λόγο και θα γράψω τους επιλόγους σε όλο αυτό!
 

DeletedUser

Guest
ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑς ΓΑΦΕΙς , ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ..........ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΧΕΤΟς , ΚΑΘΑΡΙΣΑΝΕ ΑΛΛΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΑς ,
ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΤΕ ΠΑΤΗΣΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ........ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙς ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ......ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΗς ΚΛΑΣΗς 2010.....ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΗΤΑΝΕ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝΕ , ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΑς ΔΩ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.......

την καημενη την μανταλενα δεν την αφησαν !!!!!!!!!!!!
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d
 

DeletedUser9087

Guest
δεν ειναι η πρωτη φορα καλχα που γινεται αυτο , με τα συγκεκριμενα '' μελη '' , αγαπητε καλχα....
παλιοτερα ειχανε ειπωθει πολυ χειροτερα , και ειχανε και το θρασος να μας καλεσουνε σε '' ραντεβου''...
αυτη η κολωνια θα κραταει χρονια........μονο ταμπελα , στο κεντρικο δεν ειχε βγει '' ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΝΤΑΙ''!!!!!
οσο για τα απλυτα που λες , δεν κρυβω κατι εαν εχεις διαβασει τα προηγουμενα ποστ , ποτε δεν κρυφτηκα και ποτε δεν
παραποιησα τα γεγονοτα , αλλοι εχουνε ταλεντο σε αυτο το θεμα....
αλλοι ξεχνουνε , τι εχουνε γραψει παραπανω , διοτι απλα , γραφουνε 2-3........:d:eek::p....
ευχαριστω για το ενδιαφερον σου , για την κλαση 2010, αλλα υπαρχουνε αρκετα περισσοτερα και πιο αναλυτικα σε ποστ της εποχης...
ητανε λιγο αγρια τα πραγματα τοτε........:helmthis is grepolis

την επομενη φορα σντε φτιαξε δικο σου θεμα , εαν γνωριζεις πως γινεται αυτο.......;):d:h:d
 

DeletedUser8730

Guest
Καλημέρα και συγνώμη που επεμβαίνω αν και παίζω σε άλλο κόσμο, αλλά δεν κουραστήκατε ρε παίδες? Πραγματικά όμως. Εγώ που είμαι άλλο κόσμο βλέπω και βλέπω γράφετε και γράφετε, λέτε και λέτε με κούρασε και μόνο που βλέπω μπλε το σημαιάκι όταν μπαίνω στο φόρουμ, και βλέπω ότι είναι στο θέμα σας. Δηλαδή πραγματικά περιμένει κανείς ότι θα βγάλει άκρη ή θα βρει το δίκιο του? Όποιος και να είναι σωστός ή λάθος. Αγαπητέ Κάλχα, άμα φάω ποινή για σπαμάρισμα ή ότι είμαι εκτός θέματος δεν με απασχολεί. Αλλά όπως είπες και εσύ, αναμένω το σίκουελ, και έχω την απορία να δω μετά από όλα αυτά που θα καταλήξει. Καλημέρα σας.
 

DeletedUser

Guest
ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ Η ΝΥΦΗ ΓΚΑΣΤΩΜΕΝΗ.....

1) ΡΕ ΠΑΝΟ (ΣΑΝΤΕΜΑΝ) ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΝΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ.

2)

Ο ΜΗΤΣΟΣ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ Η ΓΩΓΟ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ. ΕΠΙΣΗΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΡΗΞΗ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΘΕΜΑ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ. ΤΟΤΕ ΣΤΟΥΣ 3 ΛΑΛΛΟΥΝ ΗΜΑΣΤΑΝ 18 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΙΣΤΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΞ ΑΥΤΩΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ (ΟΤΑΝ ΕΝΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΕΣΑΣ ΣΤΟΥΣ G.AMA.W) ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΕΓΩΙΣΜΟ. Ο ΜΗΤΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ. ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ. ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ. ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΓΩΓΟ ΚΑΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. 9 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΤΩΝ ΚΡΗΤΙΚΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ Η ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΛΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.. ΜΠΡΑΒΟ..
βρε μητσο βρε μητσο ,ποιες συνεπειες αγορι μου ,και εσυ εχεις ξεχασει οτι ειναι παιχνιδι ?????????
αν δε κανω λαθος οτι επιλογη και να κανεις στο παιχνιδι δε παυει να ειναι παιχνιδι ,δε χανεις μεροκαματο η τη δουλεια σου ,οποτε τι μου λες τωρα
αντε το παιρνω σαν αστειακι ,αχ ατιμουλικο παλι
 

DeletedUser

Guest
θα απαντησω στον μικρο πανος οτι για την σαρησα ητανε αποφασει ολων να ακολουθησουνε την πορεια τους μιας και τα ειχατε κανει πλακακια με μαπα για μη επιθεσεις.(ετσι για να μην ξεχνιωμαστε μεχρη και αμυνες σας ειχατε εκει) ελεος?για το οτι εισαι μικρος φενεται απο τα γραφωμενα σου και απο την παραπληρωφωρηση που πας να προβαλεις εδω μεσα,οποτε το σαλιο μου ειναι τσαμπα για εσενα.τωρα παμε λιγο στον φιλο kalha(γνωριζω παιχτη που πηρε τηλεφωνο σε εσενα για να του βγαλεις το μονιμο μπαν μετα απο παραβιαση μεσω facebook γιατι εκει σε βρηκε ενω ειχε παραστρατησει,αλλος ανμτην εδινε ανενεργους παιχτες οι παιχτες με ανοιχτο μπαν σε αλλους κοσμους σε ιδρυτες,και μιας και αναφερες το συγκεςκριμενο προγραμμα θα ηθελα να μου εξηγησεις αν ενα μποτ εδω μεσα ειναι ανιχνευσιμο(μην μου πεις το φασολακι οτι ναι εχουμε τα μεσα(μποτ=προγραμμα λειτουργιας οικονικου ατομου σε υπολογιστη) πραγμα που το καθηστα αδυνατο να χαρακτηρησεις καποιος μποτ...εκτος και αν ειναι φαντασμα......(τυχαιο?οχι) τα περισσοτερα μπαν γινανε με το εξης δικαιολογητικο οτι ειναι μποτ....ο παιχτης που ειναι ανεργος και παιζει συνεχεια(γιατι μποτ να απανταη στο γρεπολις δεν εχω βρει,οσο για τα μπαν που αναφερες ναι εγηναν με μεροληψια αφου οι περισσοτερες εξαγγελιες κλειδωθηκαν σαν απαντημενες ...χωρις κανεις να απαντησει.τα προγραμματα ειναι για να λειτουργουνε,βαλτε portscaner για το τεαμ βιουβερ και θα δειτε απειρες εναλαγες ip σε πολλους λογαριασμους.Και τελος πανος ξερεις καλυτερα απο εμενα σε ποιους λογαριασμους μπηκες και μπαινεις ακομα,οπως τα κουφια λογια σου στον δημητρη τον Σαρισα καλο φιλο και παιχτη που με τα ψευτηκα εμεις (μεινανε τα παιδια να παιζουνε με 3 συμμαχιες) ενω εσεις απλα παιζατε ....φαρμα.....Την αγαπη μου καλο καλοκαιρι και φροντησε να διαβαζεις τι λες οταν γραφεις....και για το συγκεκριμενο προγραμμα εχει γινει ουκ ολιγης αναφορα απο εμενα προσωπικα σε οτι λογαριασμο εχω αναλαβει....παρανομος δεν ειναι αυτος που αλαζει λογαριασμους,παρανομος ειναι αυτος που μενει σε εναν με αλλου 5 απο πισω καλυψει...ξερουνε αυτοι,ε πανος?
οτι ησουν καρ......ς το ηξερα το ελεγα και στους αλλους απλα οι αλλοι δεν ακουγαν
μονος σου παραδεχεσαι οτι επαιζες 3 λογαριασμους μαζι και σαν να μη φτανει αυτο εισαι τοσο β....ς που κανεις και παραπονα απο πανω στους ανμτιν
νομιζω οτι απο εκει και περα τα λογια ειναι περιττα για σενα οποιος εχει εστω και λιγο μυαλο μπορει να καταλαβει
 

DeletedUser

Guest
επιτελους σε βλεπω να γραφεις απο σενα καιρος ηταν
αν νομιζεις οτι κατι γυρισε μπουμερανκ σε μενα κανεις μαλλον λαθος
ανοιξα το θεμα γιατι ηθελα να σας δωσω το δικαιωμμα να συνεχισετε να γραφετε ,ξαφνικα πεταχτηκαν ατομα τα οποια αν δε κανω λαθος δεν ανηκουν στη συμμαχια σας
οσο αφορα εσενα και τη σαρισσα ξερω αρκετα να πω αλλα οπως ειπες δεν ειναι εκει το θεμα μας
αν παλι πιστευεις οτι ολοι οι αλλοι ειναι οι κακοι και εσεις οι καλυτεροι του κοσμου
ηλια μου αλλαξε πλευρο γιατι θα πιαστεις ετσι
 

DeletedUser

Guest
τρατζικ.το ποστ εχασε την ουσια του.με ολα αυτα εγω ξερω να πω οτι ο καλχας δεν μου εχει απαντησει ακομα για τον παπαδοπουλε.ο δε παπαδοπουλος με νεο παιχτη μεσα κανει παρτι.δεν εχω να πω τιποτα αλλο.τρατζικ.
το θεμα μιχαλη ηταν λογικο να χασει την αξια του και την ουσια του οταν αφηνετε να γραφει ο καθενας εδω μεσα χωρις να παιρνετε θεση ετσι ειναι ,περιμενες τιποτα αλλο?
 

DeletedUser9087

Guest
Καλημέρα και συγνώμη που επεμβαίνω αν και παίζω σε άλλο κόσμο, αλλά δεν κουραστήκατε ρε παίδες? Πραγματικά όμως. Εγώ που είμαι άλλο κόσμο βλέπω και βλέπω γράφετε και γράφετε, λέτε και λέτε με κούρασε και μόνο που βλέπω μπλε το σημαιάκι όταν μπαίνω στο φόρουμ, και βλέπω ότι είναι στο θέμα σας. Δηλαδή πραγματικά περιμένει κανείς ότι θα βγάλει άκρη ή θα βρει το δίκιο του? Όποιος και να είναι σωστός ή λάθος. Αγαπητέ Κάλχα, άμα φάω ποινή για σπαμάρισμα ή ότι είμαι εκτός θέματος δεν με απασχολεί. Αλλά όπως είπες και εσύ, αναμένω το σίκουελ, και έχω την απορία να δω μετά από όλα αυτά που θα καταλήξει. Καλημέρα σας.


φας, δε φας ποΙνη για σπαμ , ποσος με ενδιαφερει.....τι δουλεια εχειες ρε φιλος , να ανακατευεσε στον κοσμο μας????
ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙς ΜΑς ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ?????
ΚΑΝΕ ΜΑς ΤΗ ΧΑΡΗ!!!!!!!!!!!1 ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΤΠΤ , ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΛΕ , ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΣΗΜΑΙΑΚΙΑ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ..........
ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΟΥΜΕ, ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ....!!!!!!!!


ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.....
ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΔΕΥΤΕΡΑΝΤΖΑ , ΝΑΙ Η ΟΧΙ ?????
2 ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΙΑ , ΝΑΙ Η ΟΧΙ ?????
3 ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΙ ΑΝΤΜΙΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ ?????
4 ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ ?????
5 ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΗΘΙΚΗ ΑΥΤΟΥΡΓΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΙΔΡΥΤΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΗΓΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΩΝ , ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ
ΔΥΟ ΠΡΩΤΩΝ???? ΝΑΙ Η ΟΧΙ.......??????

6 ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ Η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΠΑΡΟΜΟΙΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΤΜΙΝ , ΜΕ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΕς
ΑΠΟΦΑΣΕΙς ΝΑΙ Η ΟΧΙ????

7 ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΑς ΑΠΕΙΛΕΙ Ο ΚΑΛΧΑς ΟΤΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟς ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΟς ΝΑΙ Η ΟΧΙ???

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ , ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ???????


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΜΕ , ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕς ΔΙΑΜΑΧΕς............ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΠΑΜ..........:eek::h:dthis is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μαλιστα ,εσυ το πηρες πολυ στα σοβαρα...
θα μου δωσης λιγο χρονο να σκεφτω ?
να παρω την βοηθεια του κοινου η του τηλεφωνου?
εκτος εαν δεν μου επιτρεπης να απαντησω στα ερωτηματα σου....
ε??????θα με αφησης???ε?
 

DeletedUser

Guest
αφησε τα παιδια ρε πανο δεν εχει ουσια ,συνεχεια απλα ψαχνουν δικαιολογιες για αυτα που κανουν οι ιδιοι
ολους τους σεβονται αλλα ολους τους κατηγορουν για λαθη ,ειναι οι μονοι αλαθητοι δε το ηξερες ? ακομα και για καποια μπαναρισματα που μαθαινουν αλλα δε μας λενε απο που τα μαθαινουν και πως γινεται να κανουν οι ιδιοι τις καταγγελιες ενω δεν ειναι δικοι τους οι λογαριασμοι ,μηπως απλα ειναι οι παγκρητιοι χαζοι που δε κανουν και αυτοι καμια καταγγελια ?
 

DeletedUser

Guest
αφησε τα παιδια ρε πανο δεν εχει ουσια ,συνεχεια απλα ψαχνουν δικαιολογιες για αυτα που κανουν οι ιδιοι
ολους τους σεβονται αλλα ολους τους κατηγορουν για λαθη ,ειναι οι μονοι αλαθητοι δε το ηξερες ? ακομα και για καποια μπαναρισματα που μαθαινουν αλλα δε μας λενε απο που τα μαθαινουν και πως γινεται να κανουν οι ιδιοι τις καταγγελιες ενω δεν ειναι δικοι τους οι λογαριασμοι ,μηπως απλα ειναι οι παγκρητιοι χαζοι που δε κανουν και αυτοι καμια καταγγελια ?


Πανο το μονο ευκολο σε αυτο το παιχνιδι,ειναι να ζητησεις να ελεγχουν 1-3 παικτες οταν δεχεσε επιθεσεις ή οταν επιτηθεσε και οπως το αναφερεις και απο μονο σου,φαινετε οτι καποιο ειναι χαζοι που κανουν το ιδιο λαθος συνεχια.
Δεν νομιζω οτι οι δικοι σου δεν κανουν αναφορες για μας οταν τρωνε επιθεσεις.

Τωρα πως το μαθαινουμε ειναι ακομα ποιο ευκολο και ποιο απλο:

Καθε φορα τρωνε μπαν οι ιδιοι παικτες!!!
και καμια φορα τυχαινει να φαει και κανενας ξεκαρφωτος που δεν εχουμε συνηθησει πχ η τελευταια του κεφαλοκοφτη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλημερα σας κυριοι εχω μια ερωτηση για ΤΙΜΙΟΥΣ παιχτες και σωστους ΑΝΤΜΙΝ ,πως γινεται να κανει ενας παιχτης επιθεση απο δυο λογαριασμους διαφορετικους σε ενα παιχτη ανενεργο να καταλαβαινει στα τρια λεπτα οτι εχει κανει λαθος που εκανε και απο τους δυο λογαριασμους επιθεσεις , να ακυρωνει τη μια επιθεση και να μενουν οι επιθεσεις απο τον ενα λογαριασμο ,και ξαφνικα να βρισκεται μπαναρισμενος απο καταγγελια απο ενα παιχτη (ΑΕΤΩΝ) ο οποιος και φυσικα δεν επρεπε να ξερει για μια επιθεση που ποτε μα ποτε δεν εφτασε .ποιος καλος ανθρωπος θα μου εξηγησει πως γινεται αυτο ? και πως μπορει να μπαναριστει απο καποιον αντμιν απο καταγγελια απο παιχτη που ΛΟΓΙΚΑ δεν ηταν μεσα σε αυτο το λογαριασμο (γιατι ως γνωστον κανενας ΑΕΤΟΣ δε μπαινει σε αλλους λογαριασμους?
αντε γιατι εγω δε μπορω να το καταλαβω αυτο πως γινεται
θα ηθελα παντως μια απαντηση και απο εναν αντμιν και απο ενα αετο
ΑΝ βεβαια μπορει κανενας να απαντησει
λιγη ντροπη παντως δε βλαπτει
 

DeletedUser

Guest
κληρονομικο χαρισμα.....
γιου νοου γουατ αι μιν!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9087

Guest
καλημερα σας κυριοι εχω μια ερωτηση για ΤΙΜΙΟΥΣ παιχτες και σωστους ΑΝΤΜΙΝ ,πως γινεται να κανει ενας παιχτης επιθεση απο δυο λογαριασμους διαφορετικους σε ενα παιχτη ανενεργο να καταλαβαινει στα τρια λεπτα οτι εχει κανει λαθος που εκανε και απο τους δυο λογαριασμους επιθεσεις , να ακυρωνει τη μια επιθεση και να μενουν οι επιθεσεις απο τον ενα λογαριασμο ,και ξαφνικα να βρισκεται μπαναρισμενος απο καταγγελια απο ενα παιχτη (ΑΕΤΩΝ) ο οποιος και φυσικα δεν επρεπε να ξερει για μια επιθεση που ποτε μα ποτε δεν εφτασε .ποιος καλος ανθρωπος θα μου εξηγησει πως γινεται αυτο ? και πως μπορει να μπαναριστει απο καποιον αντμιν απο καταγγελια απο παιχτη που ΛΟΓΙΚΑ δεν ηταν μεσα σε αυτο το λογαριασμο (γιατι ως γνωστον κανενας ΑΕΤΟΣ δε μπαινει σε αλλους λογαριασμους?
αντε γιατι εγω δε μπορω να το καταλαβω αυτο πως γινεται
θα ηθελα παντως μια απαντηση και απο εναν αντμιν και απο ενα αετο
ΑΝ βεβαια μπορει κανενας να απαντησει
λιγη ντροπη παντως δε βλαπτει
ωχωχωχωχχχχχ..αμα σφιξουνε οι ζεστες θα τα πουμε και τα υπολοιπα μονοι μας!!!!!!!!!!!!!;):d:p:h:dthis is grepolis
να κανουμε παραπονα για μπαν , κοινοχρησιας ,σε επιθεσεις??????χαχαχαχαχαχαχα........

§10) Δίκαιο και Ισόνομο Παιχνίδι

Σε οποιαδήποτε περίπτωση που ένας παίχτης ή μια ομάδα παιχτών λειτουργεί βάση των κανόνων αλλά παρεμβαίνουν με τις πράξεις τους στην δίκαιη και παράλληλα ισόνομη έκβαση του παιχνιδιού, δίνοντας ξεκάθαρο προβάδισμα σε αυτούς, έχουμε το δικαίωμα της επιβολής ποινών στους εν λόγω λογαριασμούς.

Παράδειγμα:

Ένας παίχτης χρησιμοποιεί τον λογαριασμό του μόνο για να μοιράζει πόρους και να βοηθάει άλλους παίχτες θα τιμωρείται για παράβαση της αρχής των πολλαπλών λογαριασμών.
Πόλεις που αποκτήθηκαν με παράνομο τρόπο π.χ. παράνομες συνδυασμένες εντολές θα επιστρέφονται στον προηγούμενο κάτοχο μαζί με την τιμωρία αυτών που έκαναν την παράβαση
Η ενθάρρυνση άλλων παιχτών για μη τήρηση Κανόνων θεωρείται εξαπάτηση και τιμωρείται με μόνιμο αποκλεισμό από το παιχνίδι.





καλχα δικοι σου κανονες ειναι , κανε κουμαντο!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλησπερουδια. πανο παλι ψαχνεις φαντασματα. αν το σκεφτεις λιγο θα βρεις τις απαντησεις που ψαχνεις απο μονος σου. ειναι πολυ ευκολο να το καταλαβεις. χαιρομαι παντως που παραδεχεσαι οτι καποιος απο τους παγκρητιους εστειλε επιθεσεις απο δυο λογαριασμους. αυτο τα λεει ολα και ειναι κατι που δεν το ξεραμε. ευχαριστουμε πολυ για την τοσο πολυτιμη πληροφορια. παντως απο οτι εχω ακουσει μια καταγγελια που εγινε τελευταια δεν εγινε γ αυτο τον λογο.
 

DeletedUser2573

Guest
καλημερα σας κυριοι εχω μια ερωτηση για ΤΙΜΙΟΥΣ παιχτες και σωστους ΑΝΤΜΙΝ ,πως γινεται να κανει ενας παιχτης επιθεση απο δυο λογαριασμους διαφορετικους σε ενα παιχτη ανενεργο να καταλαβαινει στα τρια λεπτα οτι εχει κανει λαθος που εκανε και απο τους δυο λογαριασμους επιθεσεις , να ακυρωνει τη μια επιθεση και να μενουν οι επιθεσεις απο τον ενα λογαριασμο ,και ξαφνικα να βρισκεται μπαναρισμενος απο καταγγελια απο ενα παιχτη (ΑΕΤΩΝ) ο οποιος και φυσικα δεν επρεπε να ξερει για μια επιθεση που ποτε μα ποτε δεν εφτασε .ποιος καλος ανθρωπος θα μου εξηγησει πως γινεται αυτο ? και πως μπορει να μπαναριστει απο καποιον αντμιν απο καταγγελια απο παιχτη που ΛΟΓΙΚΑ δεν ηταν μεσα σε αυτο το λογαριασμο (γιατι ως γνωστον κανενας ΑΕΤΟΣ δε μπαινει σε αλλους λογαριασμους?
αντε γιατι εγω δε μπορω να το καταλαβω αυτο πως γινεται
θα ηθελα παντως μια απαντηση και απο εναν αντμιν και απο ενα αετο
ΑΝ βεβαια μπορει κανενας να απαντησει
λιγη ντροπη παντως δε βλαπτει

ελαααααααα πανο ηρθα.ακουσα για ΤΙΜΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ και λεω ας γραψω εγω :)
1. "πως γινεται να κανει ενας παιχτης επιθεση απο δυο λογαριασμους διαφορετικους σε ενα παιχτη" απο ποτε εναςπαιχτης εχει το δικαιομα να βαραει με 2 λογαριασμους ??????
αααα ξεχασα.οι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ-ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΙ το εχετε αυτο το προνομιο (και με τις ευλογιες των απο πανω)
2. "και ξαφνικα να βρισκεται μπαναρισμενος απο καταγγελια απο ενα παιχτη (ΑΕΤΩΝ)" ενα απο τα πρωτα πραγματα που μαθενω στα παιδια που μπαινουν απο εδω ειναι να κανουν καταγγελειες.μετα τους λεω και μερικα για το παιχνιδι. :d
3. "και πως μπορει να μπαναριστει απο καποιον αντμιν απο καταγγελια απο παιχτη που ΛΟΓΙΚΑ δεν ηταν μεσα σε αυτο το λογαριασμο"
γιατι απλα εμεις καναμε για αλλο λογο αλλα πιασαμε λαβρακι.να σε καλα που μας ειπες και λεπτομεριες .
4. "γιατι ως γνωστον κανενας ΑΕΤΟΣ δε μπαινει σε αλλους λογαριασμους" να σε καλα,για τα καλα σου λογια.ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.οταν φτασετε 1 παιχτης να παιζει ολη την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ -ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ θας σας παραδεχτω :)

βλεπεις οτι δεν ντρεπομαι καθολου και μπορω να ΣΑς απαντησω σε ολα.καλο βραδυ φιλαρακια

Υ.Γ στον παπαδοπουλο καθε ποτε αλλαζετε παιχτη???? θελω να μπω και εγω μια :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Καλό καλοκαίρι ευχόμαστε ολόψυχα και για να βοηθήσουμε να πραγματοποιηθεί αυτή η ευχή το παρόν κλειδώνει.
Εννοείται ότι αν ανοίξει παρόμοιο θέμα, ο θεματοθέτης έφυγε ταχέως και πρώτος.
[/8EA]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή