αετοι και παραπονα

  • Δημιουργός θέματος panospanos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ειναι κριμα παιχτες οπως ο ατμαν και ο καλο να κανουν παραπονα για τους παγκρητιους
ας κοιταξουν καλυτερα τι κανουν αυτοι και μετα ας ερθουν ξανα να πουν τα ιδια
εχετε φαγωθει με ενα παιχτη και το μονο που κανετε ειναι να τον βαρατε συνεχεια με τη δικαιολογια οτι ειναι διπλος ειναι τριπλος και τα λοιπα
δε μου λετε εσεις που εισαστε νομιμοι και ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ για αυτο το παιχνιδι (μιας και εισαστε οι μονοι ) εισαστε σε ολα "νομιμμοι"? η κανετε μονο παραπονα ετσι για να λετε ?
 

DeletedUser9087

Guest
καλησπερα παιδες , καλησπερα πανο......
ειπαν να γραψω εδω μια και το αλλο ποστ που ειχανε ανοιξει τα παιδια κλειδωθηκε μετα απο αιτημα.....
το θεμα με το πληρωνουμε κλπ, και ειμαστε σε ολα νομιμοι , ειναι παρωχημενη πλεον θεση ...............
ολοι λιγο πολυ εχουμε κανει τις λοβητουρες μας.....
αλλοι πιαστηκανε αλλοι οχι.....
μονο και μονο η υπαρξη δευτρολογαριασμων , σε μια συμμαχια , ειναι παρανομο πλεον και ως προς τους αρχηγου και ιδρυτες....ως ηθικους αυτουργους......χειροτερο απο την εκμεταλευση μιας δευτεραντζας απο ενα παικτη....
αυτα προς ολους μας.....μικρους παικτες και μεγαλους εννοω σε ποντους μην παρεξηγηθω........νεους και παλιους......
παμε λιγο στα αντμιν.....
ειπα να μην ξαναασχοληθω ποτε , με αυτο το θεμα.......αλλα παρατηρησα , μετα απο αρκετα ποστ οτι υπαρχει , διαφορα ως προς την αντιμετωπιση καθε παραβασης απο αντιν , σε αντμιν....
εκει ισως πρεπει να σταθει ο καλχας.......να υπαρχει ενιαια αντιμετωπιση , ως προς τις παραβασεις , προς ολους , και η αναλογη επιεικια προς ολους.....
υπαρχουνε θεματα που εχουμε θιξει απο παλαιοτερα ποστ , και δεν ενοουνε να τα καταλαβουνε οι διαχειρηστες....
δεν υπαρχει τπτ , κρυφο απο τους παικτες.......ολοι ανακοινωνουνε τις ποινες που δεχονται στο σκυπε η σε προσωπικα μηνυματα.....
λιγο πολυ οι περισσοτεροι γνωριζουνε τι εχει συμβει.....
προς τι αυτη λοιπον η μυστηκοπαθεια??????
εχω φαει αρκετα μπαν , και εχω καταληξει στο συμπερασμα , οτι οι διαχειρηστες χειριζονται, την καθε περιπτωση διαφορετικα....
ενα πχ....
μου χρεωσανε λογαριασμους πριν 2 χρονια που δεν ειχα τους κωδικους , δεν ειχα μπει ποτε μεσα , και αγνοουσα τον παικτη που επαιζε τον καθενα απο αυτον.....
μου χρεωσανε διαγραμενους για να δικαιολογησουνε μονιμους αποκλεισμους!!!!!!!!!!!!!!!!
εδω ειναι το γνωστο παραδειγμα του takhs33 , που αρκετοι σιγουρα θα θυμουνται στην 56.....
οταν ειχε δευτερο , δεν εδινε κανεις σημασια , οταν διαγραφτηκε ο ενας ,το θυμηθηκανε μετα απο 3 μηνες....χαχαχαχαχαχαχαχαχ
η παλια ιστορια με το λογαριασμο του φαταλα......
χωρις δευτερο ποτε , εφευρεθηκαν 2 κοινοχρησιες που τον στειλανε αδιαβαστο το λογαριασμο.......
και ητανε η εποχη που ειχανε παει ως διαχειρηστες καποιοι απο την συμμαχια σου.....εαν δεν με απατα η μνημη μου....
το θεμα με τον παπαδοπουλο , εγω προσωπικα του χω κανει καταγγελαι για κοινοχρησια , μπαν με αλλους 7 απο τους γαμαο,
μονο και μονο , για να δειξω οτι δεν πρεπει να μιλαμε μεταξυ μας για νομιμοτητα.....
να θυμηθω τον μαγκο , τι επιασα τωρα , αλλη πονεμενη ιστορια και κανα 3ρι που χω προσωπικα καταγγηλει , διοτι το χανε παρακανει , και καμια 30 που ''φυγανε'' λιγο μετα που εφυγα απο τον γαμμα.......για την περιβοητη κοινοχρηστικη ομαδα των γαμαο, που παιζανε με βαρδιες τους λογαριασμους τους κλπ......κλπ.....τι να πρωτοθυμηθω......
εαν δεν κανω λαθος ειμαι ο μονος που εχει βγει στο κεντρικο και εχω αναφερει ολους τους λογαριασμους που χω παιξει...κανεις αλλος..........ασχετα εαν αρκετοι απο αυτος απεχανε 3-4 θαλασσες......
σκαλο , εχουμε κανει τα παντα στο παιχνιδι παρεα , δεν χρειαζεται να ασχολησε με τα θεματα αυτα πλεον.....
ασε τα αντμιν να κανουνε την δουλεια τους οπως ξερουνε.........εχεις σοβαροτερα θεματα να ασχοληθεις....
τους φιλικους μου χαιρετισμους σε ολη την 56........
μετα τιμης
dimlin....
υστ...
η προσωπικη μου αποψη μετα απο δυομιση χρονια ως παικτης στο παιχνιδι , ειναι να τηρειται η σωστη αντιμετωπιση προς ολους τους παικτες , απο τους διαχειρηστες και προς ολες τις συμμαχιες......
 

DeletedUser

Guest
καλα ε ,απιστευτο μονο εσυ δε περιμενα να απαντησεις χαχαχαχαχα
καλησπερα
οσο αφορα το πανο που εκανα αναφορα σιγουρα δεν εχει δευτερο λογαριασμο ,αλλα οσο αφορα το σκαλο ελα τωρα κοροιδευομαστε μονος του εχει πει οτι ειχε και δευτερο ,μιλατε για ποινες και μπαναρισματα και οτι δε τιμωρηθηκε παιχτης μας ,ας μας πει ο σκαλο ποσες φορες εχει τιμωρηθει και γιατι ακομα παιζει ο λογαριασμος του
οσο αφορα για τη 56 και το τακη 33 αγαπητε μου δημητρη θυμαμαι και θυμαμαι τοσα πολλα που καλυτερα να μη τα θυμομουν (κατι θα ξερεις και εσυ ε?)
οποτε αν θελει καποιος να πει για ποινες ας το πει αλλα να ξερει και τι λεει
χαιρομαι που εισαι καλα παντως
 

DeletedUser9087

Guest
καλησπερα πανο!!!!!!!!!
τι νομιζεις οτι δεν σας παρακολουθω??????? ;););)

κανα 2 πραγματα δεν τα ξερεις η κανεις οτι δεν τα γνωριζεις....
οσον αφορα τον τακης 33 , του χρεωσανε τον αετο 13 , διαγραμενο λογαριασμο κανα 2 μηνες .........τα στατιστικα υπαρχουνε και προκαλω τους διαχειρηστες να τα βγαλουνε, εαν κανω λαθος.....να με διαψευσουνε.....
αυτο οσον αφορα τον τακης33...
παμε λιγο φαταλα....
2 κοινοχρησιες και εξω......η μια δεν υφισταται.....και εδω προκαλω τους διαχειρηστες να μου αποδειξουνε οτι δεν κανανε λαθος στην πρωτη περιπτωση ''κοινοχρησιας'' διοτι ποτε δεν υπηρξε ......οσο την πιπιλα με την υποστηριξη παμε παρακατω στην ουσια.......
παμε στους γαμαω...
κοινοχρησια απο την ημερα που ξεκινησαν....κανεις εξω....
παμε παγκρητιους....
οσοι εγκαταλειπανε , μαζευονταν οι λογαριασμοι......γα να μοιραστουνε , οποτε εχουμε εμεσο πλεονεκτημα.....
αλλη μια παρανομια, που την κανουνε ολες οι συμμαχιες.....οι παγκρητιοοι λογο του μεγεθους το παρακανανε....
παμε στην ταμπακιερα και στο team-viewer....μικρομεσαι παραβαση....χαχαχαχαχαχα..
ρε συ πανο , θα σε προκαλεσω απο το κεντρικο , να μου πεις μεσα στο χρονο που παιξαμε αντιπαλοι ποσες φορες
σε επαιξα , και οποιονδηποτε παγκρητιο , με δευτεραντζα , η με ασχετο λογαριασμο που δεν ηξερες.......και δεν ειχα στην κατοχη μου....
περιμενω απαντηση , σοβαρη.....οχι , αλλα λογια να αγαπιομαστε!!!!!!!!!!
παμε στον σκαλο, συνδεδεμενους ειχε, καμια αντιρρηση....
τον μαγκο , ρε συ παν , αυτο το μιασμα, με τους 5 λογαριασμους αμυνα επιθεση , γιατι τον ανεχτηκατε???????
και εδω προκαλω τους διαχειρηστες....
γιατι δεν το διαλυσανε το μαγαζι αφου εαν θυμαμαι καλα ειχε και αρχηγικο η και ιδρυτικο , δεν θυμαμαι πραγματι καλα !!!!!!!!
θα θυμηθω και αλλα στην πορεια...........:d
το ολο μας το προβλημα ητανε και ειναι οτι το εχουμε δει πολυ προσωπικα το παιχνιδι.........
αλλοι λιγοτερο αλλοι περισσοτερο......
και ενας λογος που με κανε να τα παρατησω.........και να μην ξαναεπιστρεψω ποτε στο γαμμα , με κανα 2 εξαιρεσεις ελαχιστου χρονου......ξερεις εσυ...χαχαχαχαχαχα.....
περιμενα και τον τσιφουτη τον σκαλο να απαντησει ......να δουμε.......τι εχει να πει ο μητσαρας......

με αυτα που γραφω παλι με βλεπω μεσω καπνου να ξαναμιλαμε.........την μοιρα του crux θα χω παλι.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΝΟ. ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΚΟΠΙΑ. ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΔΙΠΛΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ .
ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΤΩΝ ΑΕΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΔΙΠΛΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΓΙΑ 5 ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ.
 

DeletedUser

Guest
Για πες μας πανο ποσοι ειναι οι ενεργοι στην συμμαχια την οποια εισαι?
 

DeletedUser2573

Guest
καλησπερα φιλε πανο.ωραια τα λες,αλλα και εγω δεν περιμενα εσενα να γραψεις για ενα τετοιο θεμα εδω.αυτην την ωρα που γραφω μετα απο 3 σερι μπαν του παππαδοπουλου με τον ψαρογιαννο ,ειναι παλι μεσα.ξαφνικα βρεθηκε και το 10 ημερο μπαν .ολα ρε φιλε για σας.σας μπαναρουμε τον ενα λογαριασμο πισω απο τον αλλον και εχετε το θρασος και μιλατε.εχετε φαει μπαν ακομα και για τετραπλο !!!! λογαριασμο.εχετε το θρασος και μας δουλευετε στο σκυπε για το κατορθομα του να παιζετε με οσους κανετε κεφι.ο ενας μπαινει στον αλλον και κανετε οτι θελετε.
ε λοιπον καλα κανετε ρε φιλε.οταν οι ιδιοι οι αντμιν σας το επιτρεπουν καλα κανετε.δεν ξερω ρε φιλε τι σχεση εχετε με αυτους αλλα καλα το κανετε.το θεμα μου ομως ειναι οτι δεν μπορω να εχω σε 2 μοιρα οικογενεια και πρωσοπικη ζωη για το παλιοπαιχνιδο και να με δουλευουν.δεν μπορεις εσυ και οι "φιλοι σου" να κανετε κολπα στην πλατη μου.ακομα και εσυ εχεις φαει μπαν για διπλο.
εστειλα μνμ σε ατμιν και του ειπα οτι ειναι ντροπη του ολο αυτο.του δινω ευκαιρια να ριξει και κανα μπαν να δει πως ειναι.ζηταω τον καλχα και δεν μου τον δινει .κατα τα αλλα μας νιαζουν τα χαζα εφε του παιχνιδιου που εχουνε ριξει το βαρος.ας βγει ο καλχας και να μου πει οτι με 3 μπαν(ασε τα παλια) μεσα σε ενα μηνα δεν ειναι μονιμο.3 μπαν για αμυνες απο 2 λογαριασμους και ειναι παλι μεσα.ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.σας βαρεθηκα.καντε μου την χαρη και βγαλτε με απο αυτο το καταραμενο παιχνιδι.κρατησατε το παγκρητια αλλα επρεπε να εχετε το απαραδεκτοι.
πες οτι θες ρε φιλε.στα εχω πει και στο τηλεφωνο.αν θες ονοματα να σου πω αβερτα.αλλα τελος.δεν παει αλλο.

Υ.Γ καλα πλακα μας κανεις .μπηκες να γραψεις εσυ για τετοιο θεμα ???????????
 

DeletedUser3329

Guest
Γεια σου ρε Πανο αψεγαδιαστε που ειχες το θρασσος να ανοιξεις τετοιο ποστ,καλα εκανες γιατι οσο περισοτεροι γνωριζουν τοσο καλυτερα για ολους...
αν το προβλημα σου ειναι ποσοι πληρωνουν για αυτο το παιχνιδι η απαντηση ειναι ολοι κι εσεις και ολοι οι αλλοι,το αν σε πειραζει που βαραμε καποιον παικτη και το κατακρινεις στειλε μας ενα μυνηματακι να μην τον πειραζουμε κι εμεις θα το σεβαστουμε θα παιζουμε μονο με ανταλλαγες υλων τιποτε αλλο ασε που θα το λεμε απο εδω και περα φαρμεροπολις και οχι grepolis
το να βρεθει καποιος παικτης και να παιζει δευτερο λογ/μο πολλοι θα το κατακρινουν και φυσιολογικο θα θεωρηθει να πεσει και η αναλογη ποινη
αυτο που μας εχει κανει σαν αετους να θεωρουμε μια κατασταση επιεικως αισχρη και απαραδεκτη στο παιχνιδι ειναι οι συνεχομενες τιμωριες(μπαν) ενω εχουν εξεγερσεις σε αρκετες τους πολεις συγκεκριμενοι παικτες (τους ξερεις δικοι σου ειναι) και αυτοι να ξαναμπαινουν κανονικα λες και πατησαν διακοπες μετα απο δεκα μερες χωρις να τους εχει επιβληθει μονιμη ποινη αφου κανουν συνεχως το ιδιο και ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΠΤΩΜΑ ειλικρινα δεν ξερω ποιος απο ολους τους εμπλεκομενους σε αυτο το αλισβερισι πρεπει να ντρεπεται περισοτερο εσεις που παιζεται με αυτον τον τροπο η αυτοι που σας σφυριζουν τα στημενα παιχνιδια
 

DeletedUser4282

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΚΑΪΠ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.
ΠΑΝΟ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ.
ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΞΕΡΩ. ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΟ ΜΠΑΝ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑ ΥΠΑΡΞΗ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΙΑΣ. ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΠΑΙΖΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ad--pt. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΚΑΟΥΝΤ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΤΑΝΕ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΑΣ ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΤΩΡΑ.
ΕΙΧΕ ΤΟΝ MEGAEL ΜΕΤΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΞΕ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΝΕΚΙΝΗΣΗ Ο ΣΙΣΙΘΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΕ Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΕΦΑΓΕ 3-4 ΚΟΛΛΗΤΑ ΜΠΑΝ ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΟ 10ΗΜΕΡΟ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ. ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ?
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Ο ΤΥΠΟΣ. ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΚΕΝΑΝ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ 55. ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΝ 20 ΜΕΓΑΛΑ ΑΚΑΟΥΝΤ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙ.
ΕΙΜΑΣΤΕ 30 ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΦΟΒΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ 2-3 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ.
ΓΙΑ ΠΕΣ ΡΕ ΠΑΝΟ ΤΟΝ VTR1000 ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ?

Υ.Γ. ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΕ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΟ.
Υ.Γ.2. ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ: ΕΧΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ. ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΚΟΝΤΑ... ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ. ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΤΟΙΜΗ...
 

DeletedUser

Guest
πανο μ'αρεσει πανω απ'ολα που λες αληθεις ρε φιλε πραγματικα..ολους τους λογαριασμους τους εχει ο σκαλο εμεις δν παιζουμε..
αλλα καλυτερα να επικεντρωθουμε στην αιτια αυτου του ποστ συμμαχοι γιατι θεωρω οτι μερικοι ακομα ψαχνουν τη χαμενη ατλαντιδα (Θ56) κ βλεπουν να νυχτωνει οσο μεγαλωνει η συμμαχια οποτε δν υπαρχει αλλη λυση απ'το να ξενερωσουμε εμεις..
ειστε σε καλο δρομο συνεχιστε τσακαλια
 

DeletedUser

Guest
βρε παιδια αν θελετε να λεγεστε μεγαλη συμμαχια κανενα προβλημα απο μενα αλλα τωρα να μου τη λεει ο δημητρης για διπλο οταν ξερει πως εχω φαει μπαναρισμα ε αυτο ειναι αμαρτια οσο αφορα το ντιμλιν ναι εχει δικιο γι ατο δευτερο μπαναρισμα
νομιζω βεβαια οτι το ειχε παρακανει στο να μπαινει σε λογαριασμους αλλων ,λεω τωρα εγω
οσο αφορα το μιχαλη τουλαχιστον εσυ δε θα επρεπε να μιλας για το αν παιζω εγω σωστα η οχι
σκαλο κανεις λαθη και νομιζεις οτι εισαι ο αλλαθανστος
θανο μην ακολουθεις τους αλλους τσαμπα και βερεσε
το αν εχετε παρει ενα ωκεανο γιατι εισαστε με τις ωρες μεσα μαγκια σας ποτε δεν ειπα το αντιθετο ,συγνωμη που δε μπορω η δε θελω να κανω το ιδιο
ειχα συνομιλια με αρκετα μελη της συμμαχιας σας
το στυλακι το εμεις το παιρνουμε σοβαρα η αλλιως δε παιζουμε καθολου το θεορω τουλαχιστον χαζο
θαναση δε θελω καν να αναφερθω καν σε αυτα που λες
μιχαλη αλλος μπαινει στον ενα λογαριασμο του αλλου και ασε το ολα για εμας κοιτα τα μηνυματα που στελνεις σε παιχτες της παγκρητιας
σκαλο εχεις ζορι και κοψιμο το ποιος παιζει το vtr1000? ρωτα τον να μαθεις αν εχεις προβλημα δε θα στο λυσω εγω
εχω δει πολλα μηνυματα που εχετε στειλει σε παιχτες της παγκριτιας και καθε μηνυμα λεει "ποιος εισαι εσυ που εισαι σε αυτο το λογαριασμο?" ε αυτο το βαρεθηκα οπως και ενα καρο αλλα χαζα πραγματικα αν θελετε να καητε σε ενα παιχνιδι καντε το ,αυτο αφορα εσας ,αλλα α μη τι αλλο μη ρωτατε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια γινεστε γραφικοι
τωρα το αν οι αντμιν κανουν σωστα τη δουλεια τους η οχι αυτο ειναι πολυ μεγαλο θεμα αλλα δε νομιζω οτι βγαζουμε ακρη
λοιπον αν καποιος αλλος εχει να πει κατι σοβαρο πολυ ευχαριστως να το ακουσω
 

DeletedUser3043

Guest
ετσι οπως πατε αν καποια μερα πατησουμε διαγραφη γιατι μας εχεται κουρασει με τους διπλους λογαριασμους σας βλεπω ναβαριοσαστε μονοι σας με τους διπλους σας.μαθεται πρωτα να παιζεται τον εναν λογαριασμο που εχεται και μετα το σηζηταμε.Εμεις σαν αετοι μας κραταει η παρεα πανω απο ολα και οχι το παιχνιδι ετσι οπως το εχεται καταντηση
 

DeletedUser

Guest
αυτο το εχω ξανακουσει πανο για διαγραφες και τετοια
εχεις δει κανενα πλεον να μενει στο παιχνιδι για το παιχνιδι ? στη τελικη δεν ειναι τιποτα αλλο παρα επαναλειψη των ιδιων πραγματων ,αλλα πιστεψε μετα απο τοσες επαναληψεις ε ολο και κατι μαθαινεις να κανεις καλυτερα απο πριν
λοιπον για να ολοκληρωνουμε το ολο θεμα
την αποψη μου για το ποσο σωστα η οχι κανουν οι αντμιν τη δουλεια τους την εχω πει
αλλα το" ελεος και το δε περιμενα να ανοιξεις εσυ τετοιο θεμα " και τα λοιπα δεν εχει να λεει τιποτα
δε προκειται να απαντουσα καν σε ολα αυτα που γραψατε αλλα ενα η δικη σου θεση το οτι πληρωνεις για το παιχνιδι ,και η θεση του σκαλο με εκανε να απαντησω και εγω
μιχαλη φιλε μου ,δε ξερω αν ειναι καλυτερο το να εχεις δυο τρεις πεντε δεκα λογαριασμους η το να καιγεσαι μεσα σε ενα παιχνιδι καλυτερο ,οταν το μαθω θα σε παρω τηλεφωνο να σε πω
δημητρη χαρηκα που εισαι καλα ,πραγματικα δεν ηξερα οτι συνεχιζεις να παιζεις (ελπιζω να κανεις καλυτερες επιθεσεις απο οτι παλια χαχαχα)
να εισαστε ολοι καλα ετσι ενωμενοι και μονιασμενοι σα συμμαχια και σαν παρεα
 

DeletedUser9087

Guest
απα , κοσμος που δραστηριοποιηθηκε!!!!!!!!!!!!!
καλημερα σς ολους σας.....
ευχαριστω πανο , για την αναγνωριση της αδικιας..........
μιχαλη κοψε τις βλακειες , μια χαρα εισαστε παρεα.....μην ξαναχαλασει δευτερη φορα ....
προταση προς ολους, να σταματησει πλεον αυτος ο καυγας με τις δευτεραντζες, αφου ολοι λιγο πολυ συμφωνουμε οτι υπαρχουνε σε ολες τις συμμαχιες....
ιδρυτες ,αρχηγοι παικτες , ολοι μαζι ξεφορτωθειτε τους.......πεταξτε τους εξω , δεν τους εχετε αναγκη ουτε καν συνδεδεμενους...τπτ...
διαγραφη και τελος ....να μεινουνε και οι διαχειρηστες χωρις δουλεια......;);)
οσο θα υπαρχουνε μονο προβληματα και τσακωμους θα φαιρνουνε......
υστ.1 ... πανο το ριξα στο δελτα, αλλη πονεμενη ιστορια αυτος ο κοσμος.........γυρισα 3 συμμαχιες και φυσικα δεν στεριωσα και καταφερα να τσακωθω και με αλλες 4ρεις......τους πεισσοτερους δηλ....κανα 2 μου ξεφυγανε ;), αλλα δεν υπαρχει πλεον η διαθεση να συγκρουστω και μαζι τους....
υστ.2 ...
παρακαλω ολα τα παιδια , να αποφυγουνε τυχον ξεκατινιασμα στο κεντρικο , μονο επιχειρηματα , και πραγματικες ιστοριες....
δεν μας αξιζει μετα απο τοσο καιρο να γελανε οι αλλοι μαζι μας......
υστ 3...
καλεσα ενισχυσεις........:p;):d...παικτες που παιζαμε καιρο παρεα, να δουμε τι εχουν να πουν και αυτοι για τα γεγονοτα.....:h:confused:
υστ 4 ...
προς τους διαχειρηστες, τους προκαλεσα παραπανω για 2 αποκλεισμους ....ακομα περιμενω να καταφερει ενας να μου αποδειξει ,
με στοιχεια, οχι με λογια, οτι ειχανε δικιο και εγω αδικο.....
εαν υπαρχει καποιος που να μπορει να το παρει επανω του!!!!!!!!!!!!
κλεινω , με το θεμα και την προκληση προς τους διαχειρηστες διοτι με χει κουρασει πολυ η συμπεριφορα τους.....οπως εχω πει κατα το παρελθον , σε καποιες στιγμες ειχανε δικιο, εγω μπορω και το παραδεχομαι , το αδικο???? μπορουνε να το παραδεχτουνε?????????
this is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
δεν θα πω τίποτα άλλο (αν και έχω πολλά) αν δεν πάρω απάντηση απο τον καλχα.
γιατί έφαγαν μόνιμο μπαν με την μια οι λογαριασμοί : j - j ,πλειαδες και Περσέας, και γιατί δεν τρώει με τίποτα ο Παπαδόπουλος με τον johnthefish.τι έχουν κανει λιγότερο απο τους δικούς μας ;
εμείς παθε μάθαμε. αυτοί πως θα μάθουν αν δεν πάθουν
φίλε καλχα κανε κάτι.έχουμε δικαίωμα να ζητάμε ισοτιμία .περιμενουμε


υ.γ Ντιμής για πες μας ποιον διπλό λογαριασμό έχουμε εμείς ;;;;;
μέγα λάθος φίλε απο εσένα που μας ξέρεις πολύ καλα
 

DeletedUser

Guest
Αγαπητα μου παιδια καλησπερα ειπα να μην μπω αλλα δεν κρατιεμαι μετα απο τοσα που ειδα και απο την εμονη του πανου να λεει δεν ειχε διπλο λογαριασμο,ονομα θυλικο κοντα του με αρκετες πολεις του εβγαζε αμυνες,(μην ντρεπεσαι πεστα ολα) 2001 επεζαι μεσω 4 ip παρακαλω τον λογαριασμο του μιχαλι τον δικο του του γιατρου αλλα και ενος ακομα(αγνωστα στοιχεια αφου ο τελευταιος εφαγε μονιμο μπαν) δηκαιολογια μπηκα για λιγο να δω,μιχαλης το λαμογιο βεληνεκους (επεζε με κοινοχρησια 3 λογαριασμους καθως και τον δικο του) βρε τι τραβαμε με τα κρικρι (μαγγος83 το αρχιλαμογιο φωναζε εμενα για 2πλους λογαριασμους ενω ειχε στην κατοχη του 5 ++ λογαριασμους για ανα πασα στιγμη αμυνες) εχει και αλλα λαμογια αλλα μην το σχολιαζουμε.....αγαπητα μου κρικρι προσωπικα ηξερα οτι ειχατε αντμην μετα απο συνομιλια που ειχα με τον εν λογο αντμην σας,βλεπεις ολα δεν κρυβονται και ας εχετε μαυρα μεσανυχτα....και οσον αφορα εμενα επαιζα τον τοτε αρχηγο white warrior που σκασατε να τον φατε αλλα πηρατε...δεν θα πω εχει μικρα παιδια...και την γυναικα μου elisa γιατι πως να το κανουμε αλλαο να παιζεις 2 λογαριασμους με κοινη συνδεση και αλλο να παιζεις εκτος απο το κλασικο τι κελαϊδαη και δεν ειναι κουκος.......τωρα τον αετο13,ενδοξος λογαριασμος πολεμησε με αξιοπρεπεια τα γαμαω με δικες του αμυνες και καλυπτε την τοτε 65 οταν τα κρικρι εκει χασανε την μπαλα.........και οπως και ειπε και ετονησε ο φιλος συμπολεμιστης και αδερφος dimlin110 (αθανατος λογαριασμος μαζι με τον ροννιν δερνανε εκει στην παραλια κατι ga.ma.w που ερχοτανε για τις πολεις....νταπ ντουπ οχ αμαν μας....απαπαπα κακες λεξεις.οσο για τα αντμην δεν ητανε ποτε αντικειμενικα μιας και τα περησσοτερα ανηκαν στις τοτε μεγαλες συμμαχιες οπως ακομα και σημερα.....πραγμα μεγα λαθος για ενα παιχνιδι.....(αν δεν υποστηριξεις το σπιτι σου να πεσει να πλακωσει τους γειτονες).την αγαπη μου και καλο παιχνιδι για τους καμενους εννοω.
 

DeletedUser

Guest
τωρα μπορω να πω οτι τα ειδα ολα χαχαχαχαχα εχουμε φτασει στο σημειο να μιλαει και ο γρηγορης για διπλους λογαριασμους αν ειναι δυνατον θα τρελαθουμε κιολας
αγαπητε γρηγορη θα μας πεις να μαθουμε και εμεις ποιος ηταν ο διπλος ο δικος μου? γιατι εγω δε τον ξερω αν τον ξερεις εσυ πες το μας.
μιχαλη δεν ειπα οτι παιζεις εσυ διπλο λογαριασμο ,μετα απο δικη σου επιμονη ρωτησα και πηρα την απαντηση μου απο το ατομο που μου ειπες ,και επειδη το σεβομαι αυτο το ατομο δεχομαι απολυτα το τι μου ειπε
απλα υπαρχουν εδω μεσα παιχτες που ειχαν και διπλους και παραπανω λογαριασμους , ο σκαλο το ειχε παραδεχτει στο χαλαρο κιολας , θα επρεπε μιχαλη να κερεις οτι δε μιλαω ετσι αερα παντα ξερω το τι λεω
και επειδη μου ελειψε ο γρηγορης ειχα καιρο να δω το ονοματακι του ,βρε γρηγορη εχεις ιδεα πλεον το ποσους λογαριασμους εχεις παιξει? γιατι θυμαμαι να μιλας στο σκαυπ και να στελνεις απο 3 διαφορετικους λογαριασμους ητε αμυνες ητε θεικες
 

DeletedUser

Guest
Σας παραθετω το παρακατω μνμ :

Συμμαχοι και αντιπαλοι μεσα στα πλαισια του παιχνιδιου καλημερα σας. προσπαθω απο χθες το βραδυ να μπω και εγω να γραψω τα δικα μου αλλα επειδη λογο τεχνικου προβληματος αυτο ειναι αδυνατο για την ωρα θα με εξυπηρετησει ο γιαννης μεσα απο τον δικο του λογαριασμο. παμε στο ζουμι λοιπον. φιλε πανο δεν καταλαβαινω την λογικη σου. μας λες πως οτι κανουμε εμεις ειναι καλο και οταν κανουν το ιδιο οι αλλοι ειναι λαθος; το οτι το παρακανε ο ντιμης καποτε μπαινοντας σε πολλους λογαριασμους γιατι ειναι λαθος για σενα οταν εχεις κανει εσυ το ιδιο πραγμα ακριβως την ιδια εποχη πανω κατω ; δηλαδη το μπαινεις σε οποιον λογαριασμο χτυπανε οι αντιπαλοι και να παιζεις τις αμυνες δεν ειναι παρανομο; για μενα και οι δυο ειστε παρανομοι και η μονη διαφορα σας ειναι οτι αυτον τον πιασανε ενω εσενα οχι. αρα το να κρινεις τον αλλο και να διαμαρτυρεσαι οταν εχεις κανει ακριβως τα ιδια πραγματα το βρισκω καπως τρελο. παμε παρακατω. λες- λετε οτι ειμαστε διπλοι λογαριασμοι. εγω μπορω εδω και τωρα να σου δωσω 45 τηλεφωνα απο 45 ξεχωριστα ατομα οσοι ακριβως ειμαστε στην συμμαχια και να τους παρουμε εναν εναν τηλεφωνο να τους μιλησεις. εσυ με ποσους απο τα 150 ατομα που εισαστε στην συμμαχια σου μπορεις να κανεις το ιδιο με εναν εναν ξεχωριστα για να μου δειξεις οτι καθε λογαριασμος αντιστοιχει και σε εναν παιχτη; δεν ξερω τι γινοτανε παλια αλλα αν θυμασαι εγω ειχα μπαναρει τρεις λογαριασμους που μαλιστα φαγανε με την πρωτη οριστικη διαγραφη. δηλαδη πληρωσανε για την παρανομια τους και το θεμα εληξε.αλλα αυτα γινανε πριν απο ενα χρονο και μπορει και λιγο παραπανω. αυτη την στιγμη οσο και να μην μπορεις να το χωνεψεις (ισως επειδη κρινεις απο το τι γινεται σε εσας) ειμαστε 45 ατομα για 45 λογαριασμους και χωρις να μπαινοβγαινει ο ενας στον λογαριασμο του αλλου.
και ενα κουιζ για το τελος. παιχτης των κρητικων που το ονομα του αρχιζει απο Σ και εχει εκτος απο τον δικο του αλλους τρεις λογαριασμους για να παιζει. δεν χρειαζεται απαντηση νομιζω οτι ειναι γνωστος σε ολους και σε εμας και σε εσας και οι μονοι που θεωριτικα δεν τον ξερουν ειναι οι διαχειριστες του παιχνιδιου. αν διαφωνεις οτι υπαρχει αυτος ο παιχτης μπορω να γραψω ολο το ονομα που εχει στο παιχνιδι και τα ονοματα των λογαριασμων που παιζει. οσο για τον χρηστο τι να πω; το παιδι εχει μονο 2-3 λογαριασμους για να παιζει. που ειναι το κακο ; μπαινοβγαινει σε οποιον θελει και οταν τον στριμωξουμε κανει κατι για να τον τσιμπησουν ξεροντας οτι θα φαει ενα προσωρινο μπαν, ξεκουραζεται για λιγες μερες και επιστρεφει φρεσκος φρεσκος κοντα μας. σιγα το πραγμα που πεσαμε πανω του ολοι εμεις οι κακοι να τον φαμε.

με εκτιμηση HliasKrassas
 

DeletedUser

Guest
Θυμαμαι σε καποια συνομιλια ενα βραδι που ειχες πει οτι μπηκες για λιγο(το λιγο ειναι σχετικο τα ιδια λεγανε ολοι σε εκηνει την συμμαχια) φταιη το κλιμα,ο βορριας?ο καιρος?τα κακα μαντατα?τι να πω.....και να ξερεις οτι λες και γραφεις μενει......οσο για τις αμυνες ναι μπηκα σας εστειλα γιατι απλα απο τους δικους σας λογαριασμους που παιζατε δεν ειχαν απομεινη αλλες θεικες...αλλα μεχρη εκει...οχι να βαζω σε εμενα αμυνες απο αλλους λογαριασμους...ενα περιεργο πραγμα με εσας.....πραγμα που μολις τρωγατε επιθεσεις γινοταν πανικος.τωρα στις 3 το πρωι που ειχες βρει αμυνες 3000 διηρεις αφου δεν ειχες κανεναν να σε υποστηρηξει και κανεις δεν ηταν μεσα?ε αυτο μονο εσει και ο μαγγος το κανατε...¨)
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου ηλια χαιρομαι που ακουσα και τη δικη σου αποψη
την εχω ακουσει βεβαια και στο παρελθον οποτε δε μου κατι αγνωστο
οσο αφορα τα τηλεφωνα που λες εσυ τουλαχιστον δε θα επρεπε να τα λες αυτα μεχρι και το δικο σου ειχα και σε επαιρνα ασχετως που δεν ειμασταν στην ιδια συμμαχια οπως ξερεις πολυ καλα οτι εχω και τα τηλεφωνα απο τον αρχηγο σου και σκαλο και του ατμαν και πολλων αλλων
λες να μην εχω της συμμαχιας που ανηκω?
τωρα για να μη νομιζεις οτι αποφευγω καποια πραγματα ειναι αλλο το να μπαινεις στο λογ του αλλου για αμυνες και αλλο να παιζεις ενα λογ κανονικα η κανω λαθος?
απο εκει και περα μη παιρνεις και ορκο οτι δε μπαινει ο ενας στο λογ του αλλου στη συμμαχια σου ,ειπαμε να λεμε και κανενα χαζο αλλα οχι κι ετσι
εδω εχει το θρασσος να μιλαει για διπλους ο γρηγορης τι αλλο θα ακουσω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή