αετοι και παραπονα

  • Δημιουργός θέματος panospanos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Μιλας εσυ για θρασσος?ε τωρα τα ειδαμε τελειος ολα.....αλλωστε ακομα σε θυμαμαι να λες τα ιδια ακριβως πραγματα και στο κεντρικο φορουμ τις τοτε συμμαχιας σας...το μονο που δεν ειχες υπολογισει ειναι οτι καποιος τα διαβαζε...ε ναι περιεργο ε?τωρα για πολλους λογαριασμους ε ρωτα αυτους που ηξεραν που να με βρουνε ποσους ειχα...και γιατι δεν ρωτας τον αρχηγο σου να σου πει απο που περνατε αμυνες και ιδεες οταν ειχατε μπαναρισμενους λογαριασμους...ετσι για απλη ενημερωσει....για να μηνλες βρε κουτε οτι δεν ξερω....και καλο ειναι να απαντας για τις διηρεις οχι για εμενα αλλα για τα φουκαριαρικα παιδια που το παιζεις παναγια εδω και οτι επεζες τιμια....
 

DeletedUser

Guest
τωρα μπορω να πω οτι τα ειδα ολα χαχαχαχαχα εχουμε φτασει στο σημειο να μιλαει και ο γρηγορης για διπλους λογαριασμους αν ειναι δυνατον θα τρελαθουμε κιολας
αγαπητε γρηγορη θα μας πεις να μαθουμε και εμεις ποιος ηταν ο διπλος ο δικος μου? γιατι εγω δε τον ξερω αν τον ξερεις εσυ πες το μας.
μιχαλη δεν ειπα οτι παιζεις εσυ διπλο λογαριασμο ,μετα απο δικη σου επιμονη ρωτησα και πηρα την απαντηση μου απο το ατομο που μου ειπες ,και επειδη το σεβομαι αυτο το ατομο δεχομαι απολυτα το τι μου ειπε
απλα υπαρχουν εδω μεσα παιχτες που ειχαν και διπλους και παραπανω λογαριασμους , ο σκαλο το ειχε παραδεχτει στο χαλαρο κιολας , θα επρεπε μιχαλη να κερεις οτι δε μιλαω ετσι αερα παντα ξερω το τι λεω
και επειδη μου ελειψε ο γρηγορης ειχα καιρο να δω το ονοματακι του ,βρε γρηγορη εχεις ιδεα πλεον το ποσους λογαριασμους εχεις παιξει? γιατι θυμαμαι να μιλας στο σκαυπ και να στελνεις απο 3 διαφορετικους λογαριασμους ητε αμυνες ητε θεικες


Μιλας για πραγματα που εγιναν στο παρεθλον απο καποιους παικτες ενω τωρα στην συμμαχια στην οποια ανηκεις,υπαρχουν τουλαχιστον 3-4 ατομα που παιζουν αλλους λογαριασμους.
Μπορει να χασκογελας αλλα ειναι η αληθεια.
 

DeletedUser

Guest
Θυμαμαι σε καποια συνομιλια ενα βραδι που ειχες πει οτι μπηκες για λιγο(το λιγο ειναι σχετικο τα ιδια λεγανε ολοι σε εκηνει την συμμαχια) φταιη το κλιμα,ο βορριας?ο καιρος?τα κακα μαντατα?τι να πω.....και να ξερεις οτι λες και γραφεις μενει......οσο για τις αμυνες ναι μπηκα σας εστειλα γιατι απλα απο τους δικους σας λογαριασμους που παιζατε δεν ειχαν απομεινη αλλες θεικες...αλλα μεχρη εκει...οχι να βαζω σε εμενα αμυνες απο αλλους λογαριασμους...ενα περιεργο πραγμα με εσας.....πραγμα που μολις τρωγατε επιθεσεις γινοταν πανικος.τωρα στις 3 το πρωι που ειχες βρει αμυνες 3000 διηρεις αφου δεν ειχες κανεναν να σε υποστηρηξει και κανεις δεν ηταν μεσα?ε αυτο μονο εσει και ο μαγγος το κανατε...¨)
ξεριες τι εχω καταλαβει ? εκανα λαθος και παλι που σε μιλησα εσυ παληκαρι μου μυαλο δε λες να βαλεις
και μη μπερδευεις το τι κανεις εσυ με το τι κανουν οι αλλοι
μου φαινεται πως ξεχασες οτι σε μεγαλο βαθμο για το χαλι τοιυ γαμμα φερεις πολυ μεγαλη ευθυνη με ολα αυτα που εχεις πει και κυριως κανει
 

DeletedUser

Guest
Α αληθεια φιλε μου ειναι διαφορετικη,περναν τηλεφωνο οταν ειχανε εξεγερσεις και παρακαλαγαν να μπω σε λογαριασμους για αμυνες...γιατι μονο εγω καταφερνα να παιξω 3 λογαριασμους ταυτοχρονα....ενω τα παιχταρια εκει(τρομαρα τους ουτε επιθεσεις δεν ξερανε να κανουν) δεν βγαζανε καν που ειναι το αποικιακο) βεβαια οταν τους βοηθουσα ειμουνα ο καλος γειτονας μετα εγηνα ο κακος αντιπαλος(αλλα και εκει φαγανε παρα πολλα ατομα μπαν) γιατι αφου δεν ειχανε διπλους λογαριασμους....και ο φιλος εδω πανος εφαγε...αφου ειχε μπει για λιγο σε εναν λογαριασμο( κατι αμυνες βρε εστελνα και εβγαινα) χαχαχ

Αν δεν είσαι μέρος της λύσης,τότε είσαι μέρος του προβλήματος.

Ενα πράγμα σου υπόσχομαι να σε βρώ όπου και αν χωθείς.


<<<<<ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ.ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ>>.ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΚΑΘΕ ΝΟΝΟΥ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ:ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΣ ΕΝΑ ΦΙΛΟ.ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΕΧΘΡΟ.>>>>>



Για το χαλι του γαμμα φταινε ολοι εκεινη που πρωτα κατηγορουνε ολους τους αλλους και οχι τον εαυτο τους οσο σγια το κακος εκανες και μιλησες,ε ναι φερνεις ακομα μεγαλυτερη ευθυνη εσυ οταν εκανες καταγγελιες σε συμμαχους σου......και φιλους μεσα εκει...οσοσ για το χαλι τις συμμαχιας σου ε δεν φταινε να ξερεις παντα οι αλλοι...να κοιτας και ποιο μεσα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παλι εγω . πρωτα πολλα θελω να ευχαριστησω τον γιαννη για την καταχρηση που κανω στην φιλοξενια του. φιλε πανο για μενα τι να παιζεις εναν διπλο λογαριασμο τι μπαινεις μεσα σε καποιον εστω και περιστασιακα και να του δινεις το πλεονεκτημα οταν το χρειαζεται ειναι σχεδον το ιδιο.αντε το δευτερο να ειναι λιγο ποιο ελαφρυ σαν παραπτωμα. οσο για τα τηλεφωνα εισαι σιγουρα μειον 4. τρια απο το Σ που λεγαμε εκτος και αν εχει 4 διαφορετικα νουμερα ενα για καθε λογαριασμο που παιζει και ενα τουλαχιστον απο τον παραπανω λογαριασμο που εχει ο χρηστος. εγω εχω ομως 45 στα 45 δικα μας. τωρα για τον γρηγορη δεν μπορω να πω κατι εγω γιατι δεν τον ξερω. ακουστα τον εχω μονο.αν και απο οτι διαβασα δεν αρνητε κατι. και ετσι για τους τυπους οσο τουλαχιστον ειμαι εγω σε αυτη την παρεα δεν πεσει στην αντιληψη μου καποιος να μπαινει στον λογαριασμο καποιου αλλου και για οσο μπορω να ειμαι σιγουρος παιρνω ορκο γ αυτο. και παλι

με εκτιμηση HliasKrassas

ΥΓ. επειδη δεν μου αρεσει να γινομαι βαρος σε αλλους για να γραψω καποια πραγματα, μεχρι να λυθει το προβλημα με τον δικο μου λογαριασμο δεν ξαναγραφω. εξαλλου νομιζω οτι η συζητηση πηρε λαθος δρομο. κακως οι φιλοι και συμμαχοι ασχολουνται με πραγματα που γινανε πριν απο εναν εναμιση χρονο. αυτα παει γινανε. το θεμα ειναι να δουμε τι γινεται τωρα. ποιος παρανομει και ποιος οχι και κουβεντιαζοντας τα παλια χανουν τον στοχο.
 

DeletedUser

Guest
γρηγορακη στη παραποιηση πραγματων και καταστασεων παντα ησουν κορυφη αν δε κανω λαθος και στη διαλυση της σαρισσας εσυ δεν ειχες βαλει το χερακι σου?
λεμε τωρα για να μη ξεχναμε και το τι εχει γινει
δε μου λες τωρα παιζεις και εσυ με λογαριασμο στους αετους ?
και τελικα δε μας ειπες ποιον διπλο ειχα ?
ποσες αμυνες μου ειχες στειλει?
λες να χωθω πουθενα ? γιατι τι θα κανεις?
 

DeletedUser

Guest
Kάθομαι και παρακολουθώ την συνομιλία σας αρκετή ώρα δίχως να επεμβαίνω προσπαθώντας να καταλάβω που το πάτε.Με ενδιαφέρον λοιπόν παρατηρώ ότι γίνονται αναφορές από όλους σας για διπλούς και τριπλούς λογαριασμούς που υπάρχουν καθώς επίσης για μεροληψία των διαχειριστών απέναντι σε συμμαχίες και άτομα καθώς επίσης ανφορές σε ποινές που έχουν δοθεί κτλ.
Κανονικά η θέση μου δεν μου επιτρέπει να κοινοποιήσω κάποια πράγματα που αφορούν ποινές και ποινολόγιο της Ομάδος Διαχείρισης.Παραυτα όμως θα προσπαθήσω να σας δώσω όσες περισσότερες απαντήσεις μπορώ.
Ξεκινάω αρχικά να απαντήσω στο πόστ του αγαπητού White Warrior παραθέτωντας αποσπάσματα από το κείμενο του και απατώντας σε αυτά.
παμε λιγο στα αντμιν.....
ειπα να μην ξαναασχοληθω ποτε , με αυτο το θεμα.......αλλα παρατηρησα , μετα απο αρκετα ποστ οτι υπαρχει , διαφορα ως προς την αντιμετωπιση καθε παραβασης απο αντιν , σε αντμιν....
εκει ισως πρεπει να σταθει ο καλχας.......να υπαρχει ενιαια αντιμετωπιση , ως προς τις παραβασεις , προς ολους , και η αναλογη επιεικια προς ολους.....
υπαρχουνε θεματα που εχουμε θιξει απο παλαιοτερα ποστ , και δεν ενοουνε να τα καταλαβουνε οι διαχειρηστες....
δεν υπαρχει τπτ , κρυφο απο τους παικτες.......ολοι ανακοινωνουνε τις ποινες που δεχονται στο σκυπε η σε προσωπικα μηνυματα.....
λιγο πολυ οι περισσοτεροι γνωριζουνε τι εχει συμβει.....
προς τι αυτη λοιπον η μυστηκοπαθεια??????
εχω φαει αρκετα μπαν , και εχω καταληξει στο συμπερασμα , οτι οι διαχειρηστες χειριζονται, την καθε περιπτωση διαφορετικα....
ενα πχ....
μου χρεωσανε λογαριασμους πριν 2 χρονια που δεν ειχα τους κωδικους , δεν ειχα μπει ποτε μεσα , και αγνοουσα τον παικτη που επαιζε τον καθενα απο αυτον.....
μου χρεωσανε διαγραμενους για να δικαιολογησουνε μονιμους αποκλεισμους!!!!!!!!!!!!!!!!

Εδώ αρχικά θα ήθελα να μου πείς που έχεις παρατηρήσει διαφορετική αντιμετώπιση από διαχειριστή σε διαχειριστή και σε επιβολλή ποινής.Οι ποινές που θα δοθούν σε οποιοδήποτε παίχτη ελέγχονται διεξωδικά τόσο από lvl3 διαχειριστές όπως είναι η αφεντιά μου όσο και από την ιδιοκτήτρια εταιρία.Αν δούμε ότι δεν υφίσταται ή είναι λάθος η ποινή αυτόματα γίνεται διόρθωση και επιβολλή της σωστής.Εννοείται πως ο διαχειριστής που το έχει κάνει την ακούει για τα καλά.Αν από την άλλη έχετε αμφιβολίες ακόμα για την τιμωρία στείλτε μου και προσωπικό μήνυμα εδώ για να το κοιτάξω προσωπικά ο ίδιος.
Το ποινολόγιο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΜΟ όχι επειδή εμείς έχουμε πρόβλημα αλλά επειδή μας το ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ρητά η ιδιοκτήτρια εταιρία.
Οπότε δεν υπάρχει καμία απολύτως μυστικοπάθεια αλλά τήρηση των υποχρεώσεών μας απέναντι στην εταιρία.
Λέτε ότι σας έχουμε χρεώσει λογαριασμούς που δεν είχατε.Ειλικρινά πότε έγινε αυτό?
Εγω βλέποντας το file σας αυτή την στιγμή παρατηρώ ότι έχετε τιμωρηθεί για ανάρτηση ακραίου περιεχομένου ,κατάχρηση του Κέντρου Υποστήριξης και παράνομες επιθέσεις σε παίχτη.Οπότε δεν ευσταθεί αυτό που λέτε.
Και συνεχίζω,
εδω ειναι το γνωστο παραδειγμα του takhs33 , που αρκετοι σιγουρα θα θυμουνται στην 56.....
οταν ειχε δευτερο , δεν εδινε κανεις σημασια , οταν διαγραφτηκε ο ενας ,το θυμηθηκανε μετα απο 3 μηνες....χαχαχαχαχαχαχαχαχ
η παλια ιστορια με το λογαριασμο του φαταλα......
χωρις δευτερο ποτε , εφευρεθηκαν 2 κοινοχρησιες που τον στειλανε αδιαβαστο το λογαριασμο.......

Για το συγκεκριμένο θέμα γνωρίζεις από πρώτο χέρι ότι όντως είναι έτσι τα πράγματα?Είσαι μέσα στο Κέντρο Διαχείρισης και διαθέτεις τα στοιχεία αποκλεισμού του?Να μην γνωστοποιείς κάτι αν δεν έχεις επαρκή στοιχεία.
και ητανε η εποχη που ειχανε παει ως διαχειρηστες καποιοι απο την συμμαχια σου.....εαν δεν με απατα η μνημη μου....
το θεμα με τον παπαδοπουλο , εγω προσωπικα του χω κανει καταγγελαι για κοινοχρησια , μπαν με αλλους 7 απο τους γαμαο,
μονο και μονο , για να δειξω οτι δεν πρεπει να μιλαμε μεταξυ μας για νομιμοτητα.....
να θυμηθω τον μαγκο , τι επιασα τωρα , αλλη πονεμενη ιστορια και κανα 3ρι που χω προσωπικα καταγγηλει , διοτι το χανε παρακανει , και καμια 30 που ''φυγανε'' λιγο μετα που εφυγα απο τον γαμμα.......για την περιβοητη κοινοχρηστικη ομαδα των γαμαο, που παιζανε με βαρδιες τους λογαριασμους τους κλπ......κλπ.....τι να πρωτοθυμηθω......
εαν δεν κανω λαθος ειμαι ο μονος που εχει βγει στο κεντρικο και εχω αναφερει ολους τους λογαριασμους που χω παιξει...κανεις αλλος..........ασχετα εαν αρκετοι απο αυτος απεχανε 3-4 θαλασσες......
σκαλο , εχουμε κανει τα παντα στο παιχνιδι παρεα , δεν χρειαζεται να ασχολησε με τα θεματα αυτα πλεον.....
ασε τα αντμιν να κανουνε την δουλεια τους οπως ξερουνε.........εχεις σοβαροτερα θεματα να ασχοληθεις....
τους φιλικους μου χαιρετισμους σε ολη την 56........
μετα τιμης
dimlin....
υστ...
η προσωπικη μου αποψη μετα απο δυομιση χρονια ως παικτης στο παιχνιδι , ειναι να τηρειται η σωστη αντιμετωπιση προς ολους τους παικτες , απο τους διαχειρηστες και προς ολες τις συμμαχιες......

Το ότι υπήρχαν διαχειριστές σε άλλη συμμαχία τι ρόλο παίζει.Κανένας μα κανένας διαχειριστής δεν έχει δικαιώματα σε Κόσμο που παίζει.Πέρα από εκεί τιμή σου που έκανες καταγγελίες.Και να είσαι σίγουρος ότι λειτουργούμε με ίδια σταθμά απέναντι σε όλους.
κανα 2 πραγματα δεν τα ξερεις η κανεις οτι δεν τα γνωριζεις....
οσον αφορα τον τακης 33 , του χρεωσανε τον αετο 13 , διαγραμενο λογαριασμο κανα 2 μηνες .........τα στατιστικα υπαρχουνε και προκαλω τους διαχειρηστες να τα βγαλουνε, εαν κανω λαθος.....να με διαψευσουνε.....
αυτο οσον αφορα τον τακης33...

Oι συγκεκριμένοι 2 λογαριασμοί έχουν τιμωρηθεί για συγκεκριμένα παραπτώματα σε 2 διαφορετικούς κόσμους στις 1/11/2010 και στις 7/3/2011.Τυχαίο που σε δυο διαφορετικούς κόσμους έχει βρεθεί αλληλουχεία των 2 λογαριασμών δεν νομίζω.
παμε λιγο φαταλα....
2 κοινοχρησιες και εξω......η μια δεν υφισταται.....και εδω προκαλω τους διαχειρηστες να μου αποδειξουνε οτι δεν κανανε λαθος στην πρωτη περιπτωση ''κοινοχρησιας'' διοτι ποτε δεν υπηρξε ......οσο την πιπιλα με την υποστηριξη παμε παρακατω στην ουσια.......
παμε στους γαμαω...
κοινοχρησια απο την ημερα που ξεκινησαν....κανεις εξω....

Για τον φατάλα δώσε μουτ ο ονομά του όπως κανονικά ήταν ακι θα σου πω ακριβώς αν έχεις δίκιο ή όχι.Οσο για τους γαμάω κάνατε αιτήσεις για να ελεγχθούν?Και αν ελέγθηκαν είσαι σίγουρος ότι έχουν παρανομήσει?

Συνεχίζω με τον αγαπητό mixtsount
εστειλα μνμ σε ατμιν και του ειπα οτι ειναι ντροπη του ολο αυτο.του δινω ευκαιρια να ριξει και κανα μπαν να δει πως ειναι.ζηταω τον καλχα και δεν μου τον δινει .κατα τα αλλα μας νιαζουν τα χαζα εφε του παιχνιδιου που εχουνε ριξει το βαρος.ας βγει ο καλχας και να μου πει οτι με 3 μπαν(ασε τα παλια) μεσα σε ενα μηνα δεν ειναι μονιμο

Γιατί δεν μου έστελνες προσωπικό PM να μου πείς γιατί δεν μου διαβίβαζαν την Αίτηση.Να δω και εγώ τι γίνεται.Εκτός και αν έλειπα σε διακοπές πράγμα λίγο δύσκολο.
Οσο για 3 ban σε ένα μήνα ,αν είναι για την ίδια πράβαση ναι είναι μόνιμος.Αν είναι για διαφορετικές παραβάσεις όχι γιατί στην κάθε μια μετράει εξ αρχής.
White Warrior,
κλεινω , με το θεμα και την προκληση προς τους διαχειρηστες διοτι με χει κουρασει πολυ η συμπεριφορα τους.....οπως εχω πει κατα το παρελθον , σε καποιες στιγμες ειχανε δικιο, εγω μπορω και το παραδεχομαι , το αδικο???? μπορουνε να το παραδεχτουνε?????????

Προσωπικά σου φαίνομαι άτομο που δεν θα απαντήσω ή δεν θα παραδεχθώ όταν κάπου είμαι λάθος και έχω άδικο?Δεν νομίζω...
mixtsount,
δεν θα πω τίποτα άλλο (αν και έχω πολλά) αν δεν πάρω απάντηση απο τον καλχα.
γιατί έφαγαν μόνιμο μπαν με την μια οι λογαριασμοί : j - j ,πλειαδες και Περσέας, και γιατί δεν τρώει με τίποτα ο Παπαδόπουλος με τον johnthefish.τι έχουν κανει λιγότερο απο τους δικούς μας ;
εμείς παθε μάθαμε. αυτοί πως θα μάθουν αν δεν πάθουν
φίλε καλχα κανε κάτι.έχουμε δικαίωμα να ζητάμε ισοτιμία .περιμενουμε


υ.γ Ντιμής για πες μας ποιον διπλό λογαριασμό έχουμε εμείς ;;;;;
μέγα λάθος φίλε απο εσένα που μας ξέρεις πολύ καλα

Οι συγκεκριμένοι έφαγαν μόνιμο γιατί βάσει ποινολογίου τότε δινόνταν το δκαίωμα να συνεχίσει στον μεγαλύτερο βαθμολογικά λογαριασμό.Οσο για τους άλλους που μου αναφέρεις στείλε μου Αίτηση προσωπικά σε εμένα και αν όντως παρανομούν θα υποστούν τις συνέπειες.

Τώρα πέρα απο εκεί αναφέρεστε σε team viewer ,άτομα που μπαινοβγαίνουν σε λογαριασμούς ,διπλούς και τριπλούς που γνωρίζετε κτλ.Κάνετε Αιτήσεις αναφέρτε τους και λύστε μου τα χέρια ώστε όλοι αυτοί να πάνε σπίτι τους.Μπορεί να έχω το nickname μάντη αλλά δεν μπορώ να μαντεύω ποιοί παρανομούν.Βοηθείστε μας για να σας βοηθήσουμε.
 

DeletedUser

Guest
Kάθομαι και παρακολουθώ την συνομιλία σας αρκετή ώρα δίχως να επεμβαίνω προσπαθώντας να καταλάβω που το πάτε.Με ενδιαφέρον λοιπόν παρατηρώ ότι γίνονται αναφορές από όλους σας για διπλούς και τριπλούς λογαριασμούς που υπάρχουν καθώς επίσης για μεροληψία των διαχειριστών απέναντι σε συμμαχίες και άτομα καθώς επίσης ανφορές σε ποινές που έχουν δοθεί κτλ.
Κανονικά η θέση μου δεν μου επιτρέπει να κοινοποιήσω κάποια πράγματα που αφορούν ποινές και ποινολόγιο της Ομάδος Διαχείρισης.Παραυτα όμως θα προσπαθήσω να σας δώσω όσες περισσότερες απαντήσεις μπορώ.
Ξεκινάω αρχικά να απαντήσω στο πόστ του αγαπητού White Warrior παραθέτωντας αποσπάσματα από το κείμενο του και απατώντας σε αυτά.


Εδώ αρχικά θα ήθελα να μου πείς που έχεις παρατηρήσει διαφορετική αντιμετώπιση από διαχειριστή σε διαχειριστή και σε επιβολλή ποινής.Οι ποινές που θα δοθούν σε οποιοδήποτε παίχτη ελέγχονται διεξωδικά τόσο από lvl3 διαχειριστές όπως είναι η αφεντιά μου όσο και από την ιδιοκτήτρια εταιρία.Αν δούμε ότι δεν υφίσταται ή είναι λάθος η ποινή αυτόματα γίνεται διόρθωση και επιβολλή της σωστής.Εννοείται πως ο διαχειριστής που το έχει κάνει την ακούει για τα καλά.Αν από την άλλη έχετε αμφιβολίες ακόμα για την τιμωρία στείλτε μου και προσωπικό μήνυμα εδώ για να το κοιτάξω προσωπικά ο ίδιος.
Το ποινολόγιο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΜΟ όχι επειδή εμείς έχουμε πρόβλημα αλλά επειδή μας το ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ρητά η ιδιοκτήτρια εταιρία.
Οπότε δεν υπάρχει καμία απολύτως μυστικοπάθεια αλλά τήρηση των υποχρεώσεών μας απέναντι στην εταιρία.
Λέτε ότι σας έχουμε χρεώσει λογαριασμούς που δεν είχατε.Ειλικρινά πότε έγινε αυτό?
Εγω βλέποντας το file σας αυτή την στιγμή παρατηρώ ότι έχετε τιμωρηθεί για ανάρτηση ακραίου περιεχομένου ,κατάχρηση του Κέντρου Υποστήριξης και παράνομες επιθέσεις σε παίχτη.Οπότε δεν ευσταθεί αυτό που λέτε.
Και συνεχίζω,


Για το συγκεκριμένο θέμα γνωρίζεις από πρώτο χέρι ότι όντως είναι έτσι τα πράγματα?Είσαι μέσα στο Κέντρο Διαχείρισης και διαθέτεις τα στοιχεία αποκλεισμού του?Να μην γνωστοποιείς κάτι αν δεν έχεις επαρκή στοιχεία.


Το ότι υπήρχαν διαχειριστές σε άλλη συμμαχία τι ρόλο παίζει.Κανένας μα κανένας διαχειριστής δεν έχει δικαιώματα σε Κόσμο που παίζει.Πέρα από εκεί τιμή σου που έκανες καταγγελίες.Και να είσαι σίγουρος ότι λειτουργούμε με ίδια σταθμά απέναντι σε όλους.


Oι συγκεκριμένοι 2 λογαριασμοί έχουν τιμωρηθεί για συγκεκριμένα παραπτώματα σε 2 διαφορετικούς κόσμους στις 1/11/2010 και στις 7/3/2011.Τυχαίο που σε δυο διαφορετικούς κόσμους έχει βρεθεί αλληλουχεία των 2 λογαριασμών δεν νομίζω.


Για τον φατάλα δώσε μουτ ο ονομά του όπως κανονικά ήταν ακι θα σου πω ακριβώς αν έχεις δίκιο ή όχι.Οσο για τους γαμάω κάνατε αιτήσεις για να ελεγχθούν?Και αν ελέγθηκαν είσαι σίγουρος ότι έχουν παρανομήσει?

Συνεχίζω με τον αγαπητό mixtsount


Γιατί δεν μου έστελνες προσωπικό PM να μου πείς γιατί δεν μου διαβίβαζαν την Αίτηση.Να δω και εγώ τι γίνεται.Εκτός και αν έλειπα σε διακοπές πράγμα λίγο δύσκολο.
Οσο για 3 ban σε ένα μήνα ,αν είναι για την ίδια πράβαση ναι είναι μόνιμος.Αν είναι για διαφορετικές παραβάσεις όχι γιατί στην κάθε μια μετράει εξ αρχής.
White Warrior,


Προσωπικά σου φαίνομαι άτομο που δεν θα απαντήσω ή δεν θα παραδεχθώ όταν κάπου είμαι λάθος και έχω άδικο?Δεν νομίζω...
mixtsount,


Οι συγκεκριμένοι έφαγαν μόνιμο γιατί βάσει ποινολογίου τότε δινόνταν το δκαίωμα να συνεχίσει στον μεγαλύτερο βαθμολογικά λογαριασμό.Οσο για τους άλλους που μου αναφέρεις στείλε μου Αίτηση προσωπικά σε εμένα και αν όντως παρανομούν θα υποστούν τις συνέπειες.

Τώρα πέρα απο εκεί αναφέρεστε σε team viewer ,άτομα που μπαινοβγαίνουν σε λογαριασμούς ,διπλούς και τριπλούς που γνωρίζετε κτλ.Κάνετε Αιτήσεις αναφέρτε τους και λύστε μου τα χέρια ώστε όλοι αυτοί να πάνε σπίτι τους.Μπορεί να έχω το nickname μάντη αλλά δεν μπορώ να μαντεύω ποιοί παρανομούν.Βοηθείστε μας για να σας βοηθήσουμε.




θα απαντησω στον μικρο πανος οτι για την σαρησα ητανε αποφασει ολων να ακολουθησουνε την πορεια τους μιας και τα ειχατε κανει πλακακια με μαπα για μη επιθεσεις.(ετσι για να μην ξεχνιωμαστε μεχρη και αμυνες σας ειχατε εκει) ελεος?για το οτι εισαι μικρος φενεται απο τα γραφωμενα σου και απο την παραπληρωφωρηση που πας να προβαλεις εδω μεσα,οποτε το σαλιο μου ειναι τσαμπα για εσενα.τωρα παμε λιγο στον φιλο kalha(γνωριζω παιχτη που πηρε τηλεφωνο σε εσενα για να του βγαλεις το μονιμο μπαν μετα απο παραβιαση μεσω facebook γιατι εκει σε βρηκε ενω ειχε παραστρατησει,αλλος ανμτην εδινε ανενεργους παιχτες οι παιχτες με ανοιχτο μπαν σε αλλους κοσμους σε ιδρυτες,και μιας και αναφερες το συγκεςκριμενο προγραμμα θα ηθελα να μου εξηγησεις αν ενα μποτ εδω μεσα ειναι ανιχνευσιμο(μην μου πεις το φασολακι οτι ναι εχουμε τα μεσα(μποτ=προγραμμα λειτουργιας οικονικου ατομου σε υπολογιστη) πραγμα που το καθηστα αδυνατο να χαρακτηρησεις καποιος μποτ...εκτος και αν ειναι φαντασμα......(τυχαιο?οχι) τα περισσοτερα μπαν γινανε με το εξης δικαιολογητικο οτι ειναι μποτ....ο παιχτης που ειναι ανεργος και παιζει συνεχεια(γιατι μποτ να απανταη στο γρεπολις δεν εχω βρει,οσο για τα μπαν που αναφερες ναι εγηναν με μεροληψια αφου οι περισσοτερες εξαγγελιες κλειδωθηκαν σαν απαντημενες ...χωρις κανεις να απαντησει.τα προγραμματα ειναι για να λειτουργουνε,βαλτε portscaner για το τεαμ βιουβερ και θα δειτε απειρες εναλαγες ip σε πολλους λογαριασμους.Και τελος πανος ξερεις καλυτερα απο εμενα σε ποιους λογαριασμους μπηκες και μπαινεις ακομα,οπως τα κουφια λογια σου στον δημητρη τον Σαρισα καλο φιλο και παιχτη που με τα ψευτηκα εμεις (μεινανε τα παιδια να παιζουνε με 3 συμμαχιες) ενω εσεις απλα παιζατε ....φαρμα.....Την αγαπη μου καλο καλοκαιρι και φροντησε να διαβαζεις τι λες οταν γραφεις....και για το συγκεκριμενο προγραμμα εχει γινει ουκ ολιγης αναφορα απο εμενα προσωπικα σε οτι λογαριασμο εχω αναλαβει....παρανομος δεν ειναι αυτος που αλαζει λογαριασμους,παρανομος ειναι αυτος που μενει σε εναν με αλλου 5 απο πισω καλυψει...ξερουνε αυτοι,ε πανος?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
βλεπω οτι εχουν γραψει παρα πολλα εδω μεσα.για την ωρα το μονο που με νιαζει ειναι οτι βρηκα τον καλχα.δεν ζητησα τυχαια εσενα. μου εχεις αποδειξει οτι εισαι σπαθι στους κανονισμους.πες μου σε παρακαλω τι ακριβως πρεπει να κανω για να σου πω τι συμβαινει.τα εχω ολα σε copy.πως μπορω να στειλω μνμ σε σενα.πες μου πως καιθα δεις ποσο δικιο εχουμε .
 

DeletedUser

Guest
γρηγορακη στη παραποιηση πραγματων και καταστασεων παντα ησουν κορυφη αν δε κανω λαθος και στη διαλυση της σαρισσας εσυ δεν ειχες βαλει το χερακι σου?
λεμε τωρα για να μη ξεχναμε και το τι εχει γινει
δε μου λες τωρα παιζεις και εσυ με λογαριασμο στους αετους ?
και τελικα δε μας ειπες ποιον διπλο ειχα ?
ποσες αμυνες μου ειχες στειλει?
λες να χωθω πουθενα ? γιατι τι θα κανεις?


Πανουλι ξεφευγες απο το θεμα και για αλλη μια φορα λασπολογεις,αλλα θα σου απαντησω απο την δικια μου σκοπια πως το ειχα δει το θεμα τοτε.
1) Ουσιαστηκα η διαλυση της ΣΑΡΙΣΣΑ ξεκινησε πολλη πριν μπει ο Γρηγορης στη συμμαχια οταν διεκοψαν την συνθηκη που ειχαν με τους ΕΛ με τα οποια προβληματα και εαν ειχαν (επικοινωνια μεταξυ ηγεσιων κλπ) και εκαναν μαζι σας με αποτελεσμα πολλοι απο τους παικτες να αποχωρουν (κανοντας συμμαχιες ή πηγαιναν στους ΕΛ) και να υπαρχουν γκρινιες μεσα σε αυτη για την τοτε υπερ.
2) Ο Δημητρης ειχε πλεον κουραστει απο τις πιεσεις της τοτε εποχης (και ενας σχεδιασμος παιχνιδιου που δεν του βγηκε και με αποτελεσμα να του γυρισει μπουμερανγκ).

Να σου θυμισω πως κανατε μεσα στο κοινο, μολις καταλαβατε τον Γρηγορη!!!

Και τωρα που συνομιλεις μαζι του, θα μας χρεωσεις οτι εχει λογαριασμο στους Αετους!!!
 

DeletedUser

Guest
Aρχικά να πώ στον gregmarkou ότι όσο και να μην θέλεις να πιστέψεις αγαπητέ μου ότι δεν ανιχνεύουμε bot θα σε βγάλω λάθος.Ανιχνεύεται και μάλιστα δίχως περιθώρια λάθους.
Τώρα αγαπητέ mixtsount στείλε μου ενα Pm εδώ με όσα θέλεις να διαβάσω και να είσαι σίγουρος ότι θα δώσω βάση σε όλα μπάς και βγάλουμε κάποια άκρη στο τέλος.
 

DeletedUser2573

Guest
φιλε καλχα τα ελαβες τα μνμ ????σου εστειλα και στην υποστηριξη στο παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
Πανουλι ξεφευγες απο το θεμα και για αλλη μια φορα λασπολογεις,αλλα θα σου απαντησω απο την δικια μου σκοπια πως το ειχα δει το θεμα τοτε.
1) Ουσιαστηκα η διαλυση της ΣΑΡΙΣΣΑ ξεκινησε πολλη πριν μπει ο Γρηγορης στη συμμαχια οταν διεκοψαν την συνθηκη που ειχαν με τους ΕΛ με τα οποια προβληματα και εαν ειχαν (επικοινωνια μεταξυ ηγεσιων κλπ) και εκαναν μαζι σας με αποτελεσμα πολλοι απο τους παικτες να αποχωρουν (κανοντας συμμαχιες ή πηγαιναν στους ΕΛ) και να υπαρχουν γκρινιες μεσα σε αυτη για την τοτε υπερ.
2) Ο Δημητρης ειχε πλεον κουραστει απο τις πιεσεις της τοτε εποχης (και ενας σχεδιασμος παιχνιδιου που δεν του βγηκε και με αποτελεσμα να του γυρισει μπουμερανγκ).

Να σου θυμισω πως κανατε μεσα στο κοινο, μολις καταλαβατε τον Γρηγορη!!!

Και τωρα που συνομιλεις μαζι του, θα μας χρεωσεις οτι εχει λογαριασμο στους Αετους!!!
τωρα μιλαω παλι με τον ηλια ?
δε μου λες ζητησα να μιλησω με τον γρηγορη?
εχω ακουσει τοσα πολλα απο αυτον που δεν εχω πλεον λογια να εισαι σιγουρος οτι δε θα ηθελα ποτε να μιλησω ξανα μαζι του ,παρουσιαζει παντα ενα στορυ οπως το εχει φανταστει αυτος
να μιλησω για το λογ του καρχαρια ?
για την ελιζα ? για το οτι ελεγε το ντιμλιν διαλεξε λογ και κανε οτι γουσταρεις ?
για το οτι παραμυθιαζε το καθενα ? μεχρι και τον εαυτο του στο τελος
τι να πω για αυτον δεν εχω καμια διαθεση να ξαναμιλησω μαζι του
αλλα πες μου κατι οταν ανοιγω ενα θεμα προς συζητηση και αφου αυτος δε παιζει σε σας τι λογο εχει να πεταχτει σαν να μη πω τι σε μια κουβεντα που δεν τον αφορα ?
η λογικη λεει οτι εχει ενα λογ στους αετους (εμαθα οτι δεν εχει) κανω λαθος ?
η παλι εχει πεσει ο ασπιδα προστασιας της ΣΑΡΙΣΣΑ πανω σε μας ?
 

DeletedUser

Guest
τωρα μιλαω παλι με τον ηλια ?
δε μου λες ζητησα να μιλησω με τον γρηγορη?
εχω ακουσει τοσα πολλα απο αυτον που δεν εχω πλεον λογια να εισαι σιγουρος οτι δε θα ηθελα ποτε να μιλησω ξανα μαζι του ,παρουσιαζει παντα ενα στορυ οπως το εχει φανταστει αυτος
να μιλησω για το λογ του καρχαρια ?
για την ελιζα ? για το οτι ελεγε το ντιμλιν διαλεξε λογ και κανε οτι γουσταρεις ?
για το οτι παραμυθιαζε το καθενα ? μεχρι και τον εαυτο του στο τελος
τι να πω για αυτον δεν εχω καμια διαθεση να ξαναμιλησω μαζι του
αλλα πες μου κατι οταν ανοιγω ενα θεμα προς συζητηση και αφου αυτος δε παιζει σε σας τι λογο εχει να πεταχτει σαν να μη πω τι σε μια κουβεντα που δεν τον αφορα ?
η λογικη λεει οτι εχει ενα λογ στους αετους (εμαθα οτι δεν εχει) κανω λαθος ?
η παλι εχει πεσει ο ασπιδα προστασιας της ΣΑΡΙΣΣΑ πανω σε μας ?

Τελικα εισαι μεγαλος τρομπας ρε φιλε και κομπλεξικος....τωρα αφου ρωτησες ολων τον σερβερ αν εχω καποιον λογαριασμο για να σε βγαλω απο την απορια οχι δεν εχω και δεν ασχολουμε καν με το γκρεπολις γιατι μπηκα ειναι γιατι σε ειδα να κανεις το κοκκορι οτι εισαι η αθωα περηστερα εδω μεσα και ολοι ειναι λαθος,παντος μου λενε στο χωριο μου οτι τα σκατα παντα επιπλεουν.....οποτε μια και ανηκεις εκει ε δεν μαμης.....φιλε καλχα δεν κανω λαθος ασχολουμε με προγραμματα για αυτο και δεν προσεξες που ειπα οτι μποτ να μιλαει δεν υπαρχει........αλλα ανθρωπος πισω απο υπολογιστη.και πανω ολοι ξεραμε οτι εμπαινες σε λογαριασμους ολοι ξεραμε απο τους κοινους γνωστους που ειχαμε και ελεγες και που εμπαινες....για αυτο στο ειπα αλλα δεν καταλαβες που ειπα μην μιλας και γραφεις ολα μενουνε.αλλα κρικρι και με μυαλο λιγο δυσκολο....καλο παιχνιδι και επιδει εισαι βαρετος τυπας δεν θα ασχοληθω μαζι σου χαλαω σαλιο τζαμπα και εμεις στην μακεδονια το σαλιο μας το ριχνουμε η για φτισιμο(φτου σου αγορι μου) η για να στριψουμε τσιγαρο.Και οσο για την ελιζα καλο ειναι να ρωτησεις τον αρχηγο σου τοτε τι πλακα επαθε οταν πηρε στις 01.00 τα ξημερωματα την ελιζα τηλεφωνο για να δει αν παιζει εκεινη.....τοσο τρομπες εισασταν...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3329

Guest
Πανοοοοο η γιαγια μου εχει συγχωρεθει απο το 2004 στο λεω για να μην ρωτησεις αν την εχουμε και παιζει στους αετους βλεπεις φαντασματα και διπλους παντου και παντοτε...εμεις εδω μεσα ειμαστε παρεα αυτο δεν εχεις καταλαβει και σαν παρεα λειτουργουμε αν καποιος δεν ταιριαξει μαζι μας δεν προχωραει στο παιχνιδι μαζι μας αν καποιος τα παρατησει και δεν βρεθει αντικαταστατης τον τρωμε το λογ/μο...
την εχουμε ποτησει και δεν ρισκαρουμε να βρεθει καποιος με διπλο να φαει μπαν και να τον χασουμε απο την παρεα
εσεις οποιος τα παρατησει του παιρνεται το account και τον παιρνεται εκ περιτροπης και ξερεις γιατι?γιατι εσεις δεν εχετε παρεα εχετε κλικα με τους ιδιους και τους ιδιους
αν σας βολευει να το πιστευεται δικαιωμα σας ετσι κι αλλιως αυτο σας εξυπηρετει και σας καλυπτει
Υ.Γ. η αληθεια ειναι οτι τα παλια σαρισσοπουλα εδεσαν μαζι μας πολυ καλα και αυτο βοηθησε...εμεις δεν τους υποτιμησαμε οσο κι αν σε ποναει αυτο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τωρα μιλαω παλι με τον ηλια ?
δε μου λες ζητησα να μιλησω με τον γρηγορη?
εχω ακουσει τοσα πολλα απο αυτον που δεν εχω πλεον λογια να εισαι σιγουρος οτι δε θα ηθελα ποτε να μιλησω ξανα μαζι του ,παρουσιαζει παντα ενα στορυ οπως το εχει φανταστει αυτος
να μιλησω για το λογ του καρχαρια ?
για την ελιζα ? για το οτι ελεγε το ντιμλιν διαλεξε λογ και κανε οτι γουσταρεις ?
για το οτι παραμυθιαζε το καθενα ? μεχρι και τον εαυτο του στο τελος
τι να πω για αυτον δεν εχω καμια διαθεση να ξαναμιλησω μαζι του
αλλα πες μου κατι οταν ανοιγω ενα θεμα προς συζητηση και αφου αυτος δε παιζει σε σας τι λογο εχει να πεταχτει σαν να μη πω τι σε μια κουβεντα που δεν τον αφορα ?
η λογικη λεει οτι εχει ενα λογ στους αετους (εμαθα οτι δεν εχει) κανω λαθος ?
η παλι εχει πεσει ο ασπιδα προστασιας της ΣΑΡΙΣΣΑ πανω σε μας ?


Για αλλη μια φορα δειχνεις το ποσο στενοκεφαλος εισαι,για να μη πω τπτ αλλο
Δλδ θελεις να μου οτι μεσα στο δικο σου στενο μυαλο δεν υπαρχει καποια φανταστικη ιστορια, την οποια την λες και μεσα στο φορουμ σας και σε πιστευουν αλλοι σαν χανοι ?

Και δεν ειμαι ο Ηλιας.
 

DeletedUser

Guest
αν με θεωρεις στενοκεφαλο το καλυτερο απο ολα που εχεις να κανεις ειναι να μη ξαναγραψεις τοτε
το δικο σου μυαλο δε ξερω τι εχει μεσα
και αν ψαχνεις για χανους μπορω να σε πω που να ψαξεις ,θελεις?
 

DeletedUser

Guest
αν με θεωρεις στενοκεφαλο το καλυτερο απο ολα που εχεις να κανεις ειναι να μη ξαναγραψεις τοτε
το δικο σου μυαλο δε ξερω τι εχει μεσα
και αν ψαχνεις για χανους μπορω να σε πω που να ψαξεις ,θελεις?

εγω ξερω εσενα.....κακο ειναι?αλλα ειπαμε εισαι τοσο ....... σαν ατομο που με ενοχλεις και μονο που γραφεις εδω μεσα....ετσι και αλλιως αχρηστος παιχτης εισουνα παντα.......λοιπον απολαυσε το καλοκαιρι και ασε τους παιχτες να μιλανε για μαχες χαμογελα και φιλιες....εσυ απλα ανηκεις στα λαμογια.....αντε καλο βραδυ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9087

Guest
αντε παλι απο την αρχη.......εμπλεξα παλι .....
παμε ενα ενα....
1 πανο παροτι σε αντιπαθουνε οι περισσοτεροι εγω για ενα περιεργο λογο σε συμπαθω ιδιαιτερα.......
στον εχω πει και πριβε, εαν θυμαμαι καλα, ειχα πει οτι εισουνα ο μονος που ηρθες κοντα μας να παιξουμε την ωρα που οι υπολοιποι δικοι σου περιμεναν κανα φαντασμα στο συνορο..............
2 μιχαλη γαμω την τυχη μου , να διαβαζεις πιο προσεκτικα τι γραφω, ειπα οτι ολες οι συμμαχιες ανεχονται τις δευτεραντζες η καθε μια για δικο της λογο.......δεν ειπα εκτος απο εναν συνδεδεμενο , οτι γνωριζω τπτ αλλο, αλλωστε απεχω εδω και καιρο απο τα τεκτενομενα
του γαμμα για να παρακολουθω τις εξελιξεις με λεπτομεριες οπως εκανα παλιοτερα.....και αναφερομε σε παρελθοντες χρονους προς ολους,
και ως προς τα παραδειγματα ονομαστικα η γενικα που εβαλα μεσα....
3 σκαλο εισουνα πολυ εγκρατεις μπορω να πω , με εντυπωσιασες.....:eek:
εδω θα θελα να κανω μια δυο παρατηρησεις για το φιλο μου το γρηγορη , ισως καποιοι με πουν μονοπατο η μονοπλευρο.....
δεν με ενδιαφερει.....
παμε λιγο για καρχαρια , εγω τον εδωσα στο γρηγορη , παρολο που τον ηθελα στην συμμαχια τον κρατησε στους σαρισεους.....
μαξιλαρακι δεν ητανε , διοτι τονε βαραγατε απο το πρωι μεχρι το τελος της επομενης εβδομαδας.....ποιος ειχε δωσει εντολη????δεν γνωριζω....ο καρχαριας ως παικτης εγκατελειψε ενα κυριακατικο απογευμα μετα απο 16 εξεγερσεις που τουχαμε σηκωσει , εγω ,ο νιονιος και ο σκαλο........ακραιο νουμερο για γαμμα κοσμο.........και μεσα σε 2 ωρες , αυτο παει και για τις επιθεσεις που χει γινει αναφορα παραπανω...!!:d καια αλλα πολλα αλλα δεν ειναι του παροντος....
οι σαρισσεοι , λιγο πριν εγκαταλειψω τον κοσμο γαμμα , ηρθα μεσω του γρηγορη σε επαφη με πολλα παιδια , και εαν θυμαμαι με τον δημητρη τον σαρισμακεδον......εκει εγινε ο γαμος με την συμμαχια ......σας πολεμουσα , βλεπεις και χωρις λογαριασμο.............
λιγοι το γνωριζουνε , τωρα το μαθαινουνε ολοι......:eek:
ειπωθηκε οτι ο γρηγορης ειχε 3-4-5 λογαριασμους.......εγω θα πω 10 , θελετε και παραπανω , 20!!!!!!!!......και 30 ακομα......
κανενα προβλημα , και αλλους 20 εγω να κανουμε ενα συνολο 50.......
πως στους 3 λαλουν ειμασταω 15 μελη????????? ολοι και ολοι??????
κατι δεν μου βγαινει στον μπακαλιστικο λογαριασμο μου.....:d.......
οσο ητανε στους παγκρητιους και μαζευε τις σαβουρες σας , ητανε ο καλος γρηγορης , οταν αλλαξε στρατοπαιδο εγινε ο κακος γρηγορης......
ενα πχ... ο τακης33 ητανε διπλα στους γαμμαω, 6 μηνες εψαχνε να βρει παικτη να τονε παιξει !!!!!!!!!!
εγω πηγα , απο σας ουδεις..!!!!!!!!! ολοι ναι , και στο τελος αντιο ........μετα τον βριζατε γιατι εδωσε το λογαριασμο....6 πολεις , θηριο....:d:d.......και ενα σωρο αλλα παραδειγματα......ενα δεν ακουσα δικο σας........φιλε μου πανο...ενα.........
ειναι κριμα , να μην μπορουμε να εκτιμησουμε ενα μεγαλο παικτη , στο ειδος του οπως ο γρηγορης.........
ο ανθρωπος για την βρομωδουλεια της καθε συμμαχιας , να παιρνει να μοιραζει λογαριασμους και να μην κοιταει ποτε τον δικο του...
να φυλαει μονος του περιοχες σχεδον εγκατελειμενες , συνηθως με κανα 2 αλλους το πολυ.......
ειναι τουλαχιστον ντροπη , να υποτιμαμαι ενα μεγαλο συμπαικτη μας.....
5 καλχα , θα σου στειλω μηνυμα ως προς τον φαταλα, ειναι ηθικο το θεμα...........και πριν φυγω για παντα απο το παιχνιδι πρεπει να το ξεκαθαρισω.............ελπιζω να ισχυει η προσφορα σου και να υπαρχει ακομα η διαθεση να το δουμε με αλλο ματι πλεον το ολο θεμα...............

ΥΣΤ...μιχαλη , ειδα λιγο το λογαριασμο σου στο χαρτη και εχει κανα δυο ενδιαφεροντα σημεια....ισως με βοηθησει στο μελλον να μαθω να κανω επιθεσεις.........:d:d:d:eek:.......το συζηταμε ........!!!!!!!!!!!!!
παρολο που προσπαθησα να σε μαθω να φτιαχνεις λογαριασμους , αχουρι τον καταντησες ...........:mad:.. τεσσερεις θαλασσες????? πιφ....ασχετε...!!!!!!!!


http://gr3.grepolismaps.org/458aef2e344ee3723aa6cd61c808b877

μετα τιμης

DIMLIN
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω ξερω εσενα.....κακο ειναι?αλλα ειπαμε εισαι τοσο ....... σαν ατομο που με ενοχλεις και μονο που γραφεις εδω μεσα....ετσι και αλλιως αχρηστος παιχτης εισουνα παντα.......λοιπον απολαυσε το καλοκαιρι και ασε τους παιχτες να μιλανε για μαχες χαμογελα και φιλιες....εσυ απλα ανηκεις στα λαμογια.....αντε καλο βραδυ.

απο που με ξερεις ? θα ηθελες να με ξερεις .
το ποσο δε σε γουσταρα στο ειχα δειξει
δε σου ειπε κανενας να γραψεις εδω ειδικα για ενα θεμα που δε σε ενδιαφερει αλλα ξερεις τι λενε για οποιον πεταγεται εκει που δε του πεφτει λογος
οσο αφορα το μητσο που σε λεει και μεγαλο παιχτη εγω σε κατι αλλο σε θεορω μεγαλο αλλα δε μπορω να το γραψω εδω
αντε αγορακι μου πανε κανε καμια βολτα εκει στο χωριο και ξαναελα μετα
μη ξεχνας το ποιος καλουσε σκαυπ και ελεγε ολα τα κουτσομπολια του γαμμα ,ενταξει παιχταρα μου?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή